Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022

Trutnov (8. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.49 716.00
2 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.49 716.00
3 138 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 07.61 678.00
4 3 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.63 671.00
5 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 07.63 671.00
6 15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.68 656.00
7 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 07.72 643.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 07.70 650.00
MS 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 07.71
3 230 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 07.73 640.00
4 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 07.78 625.00
5 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.78 625.00
6 243 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 07.80 619.00
7 192 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 07.90 589.00
8 48 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.00 560.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.44 732.00
2 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 07.89 592.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.92 583.00
4 257 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 07.95 574.00
5 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.13 523.00
6 209 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.21 500.00
7 264 Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 09.14 274.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.70 650.00
2 240 Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 07.89 592.00
3 245 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 08.04 548.00
MS 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.12
5 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.46 434.00
6 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.44 732.00
2 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.49 716.00
2 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.49 716.00
4 138 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 07.61 678.00
5 3 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.63 671.00
5 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 07.63 671.00
7 15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.68 656.00
8 45 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 07.70 650.00
8 273 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.70 650.00
10 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 07.71
11 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 07.72 643.00
12 230 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 07.73 640.00
13 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 07.78 625.00
13 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.78 625.00
15 243 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 07.80 619.00
16 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 07.89 592.00
16 240 Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 07.89 592.00
18 192 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 07.90 589.00
19 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.92 583.00
20 257 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 07.95 574.00
21 48 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.00 560.00
22 245 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 08.04 548.00
23 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.12
24 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.13 523.00
25 209 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.21 500.00
26 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.46 434.00
27 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 08.49 426.00
28 264 Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 09.14 274.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 7 07.84 607.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.86 601.00
3 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.93 580.00
4 97 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.94 577.00
5 176 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.01 557.00
6 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 08.04 548.00
7 91 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.26 487.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.05 545.00
2 197 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
3 160 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.18 509.00
4 227 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.19 506.00
5 12 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.21 500.00
6 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.26 487.00
7 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 08.41 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 08.28 481.00
2 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 08.41 447.00
3 185 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 8 08.49 426.00
MS 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.50
5 5 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.52 418.00
6 174 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.78 354.00
7 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 7 08.89 329.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 7 07.84 607.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.86 601.00
3 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.93 580.00
4 97 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.94 577.00
5 176 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.01 557.00
6 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 08.04 548.00
7 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.05 545.00
8 197 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
9 160 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.18 509.00
10 227 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.19 506.00
11 12 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.21 500.00
12 91 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.26 487.00
12 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.26 487.00
14 183 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 08.28 481.00
15 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 08.41 447.00
15 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 08.41 447.00
17 185 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 8 08.49 426.00
18 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.50
19 5 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.52 418.00
20 174 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.78 354.00
21 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 7 08.89 329.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 5 07.95 864.00
2 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.18 794.00
3 275 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.22 782.00
4 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 08.32 752.00
5 281 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.40 729.00
6 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.41 726.00
7 60 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.45 715.00
8 291 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 08.64 662.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.44 718.00
2 218 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.48 706.00
3 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56 684.00
4 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58 678.00
5 62 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.60 673.00
6 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.63 665.00
7 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 08.82 613.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1 07.96 860.00
2 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 2 08.63 665.00
3 249 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 08.72 640.00
4 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 08.81 616.00
5 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 08.85 605.00
6= 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 8 08.96 576.00
6= 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.96 576.00
8 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 09.19 518.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 5 07.95 864.00
2 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1 07.96 860.00
3 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.18 794.00
4 275 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.22 782.00
5 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 08.32 752.00
6 281 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.40 729.00
7 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.41 726.00
8 21 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.44 718.00
9 60 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.45 715.00
10 218 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.48 706.00
11 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56 684.00
12 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58 678.00
13 62 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.60 673.00
14 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.63 665.00
14 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 2 08.63 665.00
16 291 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 08.64 662.00
17 249 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 08.72 640.00
18 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 08.81 616.00
19 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 08.82 613.00
20 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 08.85 605.00
21 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 8 08.96 576.00
21 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.96 576.00
23 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 09.19 518.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.09 821.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.18 794.00
3 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 3 08.25 773.00
4 69 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.35 744.00
5 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.37 738.00
6 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.42 723.00
7 33 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.45 715.00
8 122 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 08.55 687.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.42 723.00
2 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.44 718.00
3 85 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 6 08.47 709.00
4 70 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.53 692.00
5 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.61 670.00
6 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 3 08.71 643.00
7 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.81 616.00
8 83 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 8 08.86 603.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.60 673.00
2 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
3 76 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.79 621.00
4 119 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.88 597.00
5 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.09 543.00
6 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 09.19 518.00
7 123 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 09.36 477.00
8 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 09.48 449.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.09 821.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.18 794.00
3 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 3 08.25 773.00
4 69 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.35 744.00
5 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.37 738.00
6 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.42 723.00
6 107 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.42 723.00
8 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.44 718.00
9 33 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.45 715.00
10 85 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 6 08.47 709.00
11 70 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.53 692.00
12 122 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 08.55 687.00
13 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.60 673.00
14 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.61 670.00
15 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
16 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 3 08.71 643.00
17 76 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.79 621.00
18 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.81 616.00
19 83 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 8 08.86 603.00
20 119 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.88 597.00
21 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.09 543.00
22 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 09.19 518.00
23 123 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 09.36 477.00
24 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 09.48 449.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 1:40.69 830.00
2 77 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 3 1:46.48 726.00
3 55 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 1:47.17 714.00
4 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 1:47.59 707.00
5 65 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 1:48.14 697.00
6 145 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 1:48.17 697.00
7 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 9 1:50.90 651.00
8 142 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 12 1:51.14 647.00
9 88 Eliška VáňováEliška Váňová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 1:52.65 622.00
10 51 Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 1:56.97 554.00
11 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 13 1:57.65 544.00
12 86 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 11 1:58.52 531.00
13 82 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 10 2:07.03 410.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 78 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 1:50.16 663.00
2 108 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 1:51.30 644.00
3 36 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:52.75 621.00
4 149 Jana MachováJana Machová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 1 1:53.12 615.00
5 71 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 6 1:55.00 585.00
6 118 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 12 1:56.64 559.00
MS 144 Amal ElgherianiAmal Elgheriani 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 1:56.74
8 100 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 1:56.79 557.00
9 110 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 1:58.04 538.00
10 124 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 4 2:00.92 495.00
11 128 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 9 2:02.02 479.00
12 121 Vanessa ČermákováVanessa Čermáková 09 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 10 2:15.09 309.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 1:40.69 830.00
2 77 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 3 1:46.48 726.00
3 55 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 1:47.17 714.00
4 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 1:47.59 707.00
5 65 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 1:48.14 697.00
6 145 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 1:48.17 697.00
7 78 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 1:50.16 663.00
8 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 9 1:50.90 651.00
9 142 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 12 1:51.14 647.00
10 108 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 1:51.30 644.00
11 88 Eliška VáňováEliška Váňová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 1:52.65 622.00
12 36 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:52.75 621.00
13 149 Jana MachováJana Machová 10 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 1 1:53.12 615.00
14 71 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 6 1:55.00 585.00
15 118 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 12 1:56.64 559.00
16 144 Amal ElgherianiAmal Elgheriani 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 1:56.74
17 100 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 1:56.79 557.00
18 51 Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 1:56.97 554.00
19 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 13 1:57.65 544.00
20 110 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 1:58.04 538.00
21 86 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 11 1:58.52 531.00
22 124 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 4 2:00.92 495.00
23 128 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 9 2:02.02 479.00
24 82 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 10 2:07.03 410.00
25 121 Vanessa ČermákováVanessa Čermáková 09 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 10 2:15.09 309.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 39 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:23.36 778.00
2 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:25.59 749.00
3 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:28.14 716.00
4 298 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 2:28.99 706.00
5 216 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 2:32.57 661.00
6 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:32.81 658.00
7 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 2:33.05 655.00
8 22 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:33.66 648.00
9 67 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 9 2:35.99 620.00
10 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 12 2:39.56 578.00
11 305 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 13 2:42.46 545.00
12 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:49.94 464.00
13 288 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 11 3:10.01 278.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 276 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:40.14 571.00
2 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:41.29 558.00
3 284 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 2:43.36 535.00
4 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:44.23 525.00
5 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:44.51 522.00
6 250 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 8 2:45.18 515.00
7 286 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 4 2:47.85 486.00
8 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 7 2:56.81 395.00
9 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 9 3:00.15 364.00
10 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 10 3:01.56 351.00
11 306 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 11 3:03.89 330.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:23.36 778.00
2 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:25.59 749.00
3 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:28.14 716.00
4 298 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 2:28.99 706.00
5 216 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 2:32.57 661.00
6 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:32.81 658.00
7 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 2:33.05 655.00
8 22 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:33.66 648.00
9 67 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 9 2:35.99 620.00
10 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 12 2:39.56 578.00
11 276 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:40.14 571.00
12 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:41.29 558.00
13 305 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 13 2:42.46 545.00
14 284 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 2:43.36 535.00
15 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:44.23 525.00
16 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:44.51 522.00
17 250 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 8 2:45.18 515.00
18 286 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 4 2:47.85 486.00
19 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:49.94 464.00
20 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 7 2:56.81 395.00
21 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 9 3:00.15 364.00
22 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 10 3:01.56 351.00
23 306 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 11 3:03.89 330.00
24 288 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 11 3:10.01 278.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 153 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 1 3:04.74 619.00
2 93 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 3:05.66 610.00
3 14 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 3:05.73 609.00
4 201 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:07.00 597.00
5 229 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 3:14.67 528.00
6 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 3:15.32 522.00
7 8 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 3:15.44 521.00
8 175 Václav MikolášVáclav Mikoláš 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 3:16.92 508.00
9 156 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 11 3:18.03 498.00
10 20 Jan WarischJan Warisch 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 10 3:18.48 495.00
11 184 Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 12 3:28.05 416.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 186 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 10 3:00.82 656.00
2 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 1 3:10.90 561.00
3 95 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 3:14.46 530.00
4 180 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 9 3:15.10 524.00
5 94 Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 3:17.47 503.00
6 177 Filip SlívaFilip Slíva 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 3:17.88 500.00
7 194 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 3:22.10 464.00
8 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 3:39.56 329.00
9 173 Petr CiencialaPetr Cienciala 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 4:03.31 181.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 10 3:00.82 656.00
2 153 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 1 3:04.74 619.00
3 93 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 3:05.66 610.00
4 14 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 3:05.73 609.00
5 201 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:07.00 597.00
6 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 1 3:10.90 561.00
7 95 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 3:14.46 530.00
8 229 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 3:14.67 528.00
9 180 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 9 3:15.10 524.00
10 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 3:15.32 522.00
11 8 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 3:15.44 521.00
12 175 Václav MikolášVáclav Mikoláš 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 3:16.92 508.00
13 94 Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 3:17.47 503.00
14 177 Filip SlívaFilip Slíva 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 3:17.88 500.00
15 156 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 11 3:18.03 498.00
16 20 Jan WarischJan Warisch 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 10 3:18.48 495.00
17 194 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 3:22.10 464.00
18 184 Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 12 3:28.05 416.00
19 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 3:39.56 329.00
20 173 Petr CiencialaPetr Cienciala 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 4:03.31 181.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 133 Richard HübnerRichard Hübner 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 1 4:17.39 829.00
2 16 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:19.76 813.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 2 4:22.14 797.00
4 222 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 4:25.94 771.00
5 18 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 9 4:26.12 770.00
6 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 4:26.90 765.00
7 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 4:27.14 763.00
8 137 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 4:31.85 733.00
9 225 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 4:37.80 694.00
10 263 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 11 4:47.48 634.00
11 272 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:48.53 628.00
12 47 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 12 4:52.84 602.00
13 244 Adam PeterkaAdam Peterka 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 13 5:10.99 498.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 242 Pavel MelicharPavel Melichar 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 11 4:30.96 738.00
2 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 5 4:54.10 594.00
3 170 Lukáš VrzalLukáš Vrzal 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 12 4:55.75 584.00
4 43 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 4:57.82 572.00
5 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 5:00.32 558.00
6 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:02.29 547.00
7 208 Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 5:04.06 537.00
MS 131 Boris GubančokBoris Gubančok 08 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 9 5:10.34
9 259 Oliver KišaOliver Kiša 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 7 5:12.36 491.00
10 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 3 5:23.26 433.00
11 267 Daniel HabáňDaniel Habáň 08 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 5:44.71 330.00
231 Marek NajmanMarek Najman 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Richard HübnerRichard Hübner 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 1 4:17.39 829.00
2 16 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:19.76 813.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 2 4:22.14 797.00
4 222 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 4:25.94 771.00
5 18 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 9 4:26.12 770.00
6 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 4:26.90 765.00
7 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 4:27.14 763.00
8 242 Pavel MelicharPavel Melichar 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 11 4:30.96 738.00
9 137 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 4:31.85 733.00
10 225 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 4:37.80 694.00
11 263 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 11 4:47.48 634.00
12 272 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:48.53 628.00
13 47 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 12 4:52.84 602.00
14 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 5 4:54.10 594.00
15 170 Lukáš VrzalLukáš Vrzal 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 12 4:55.75 584.00
16 43 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 4:57.82 572.00
17 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 5:00.32 558.00
18 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:02.29 547.00
19 208 Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 5:04.06 537.00
20 131 Boris GubančokBoris Gubančok 08 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 9 5:10.34
21 244 Adam PeterkaAdam Peterka 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 13 5:10.99 498.00
22 259 Oliver KišaOliver Kiša 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 7 5:12.36 491.00
23 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 3 5:23.26 433.00
24 267 Daniel HabáňDaniel Habáň 08 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 5:44.71 330.00
231 Marek NajmanMarek Najman 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 27.41 805.00
2 190 Antoš, Burda, Lýr, Krupička Antoš, Burda, Lýr, Krupička ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 28.33 727.00
3 230 Mišik, Šašek, Šašek, Herbs Mišik, Šašek, Šašek, Herbs 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 SB 28.35 726.00
4 268 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 SB 28.37 724.00
5 48 Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 SB 28.45 717.00
6 258 Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 31.52 485.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Sobota, Kostka, Velička, Rýdl Sobota, Kostka, Velička, Rýdl ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 28.46 716.00
2 164 Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 29.07 667.00
3 224 Junek, Kolísek, Soukup, Najman Junek, Kolísek, Soukup, Najman 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 29.65 622.00
4 243 Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 29.85 606.00
5 46 Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 32.89 394.00
6 264 To, Nehudek, Muroň, Kiša To, Nehudek, Muroň, Kiša ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 1 SB 33.77 341.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Šerý, Patlevič, Němec, Tomín Šerý, Patlevič, Němec, Tomín ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 29.22 655.00
2 133 Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 29.95 599.00
3 16 Štencel, Andrle, Včelka, Valtr Štencel, Andrle, Včelka, Valtr ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.15 511.00
4 248 Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 31.75 469.00
5 267 Habáň, Tala, Martinec, Botor Habáň, Tala, Martinec, Botor Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 31.79 466.00
168 Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 27.41 805.00
2 190 Antoš, Burda, Lýr, Krupička Antoš, Burda, Lýr, Krupička ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 28.33 727.00
3 230 Mišik, Šašek, Šašek, Herbs Mišik, Šašek, Šašek, Herbs 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 SB 28.35 726.00
4 268 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 SB 28.37 724.00
5 48 Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 SB 28.45 717.00
6 139 Sobota, Kostka, Velička, Rýdl Sobota, Kostka, Velička, Rýdl ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 28.46 716.00
7 164 Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 29.07 667.00
8 204 Šerý, Patlevič, Němec, Tomín Šerý, Patlevič, Němec, Tomín ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 29.22 655.00
9 224 Junek, Kolísek, Soukup, Najman Junek, Kolísek, Soukup, Najman 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 29.65 622.00
10 243 Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 29.85 606.00
11 133 Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 29.95 599.00
12 16 Štencel, Andrle, Včelka, Valtr Štencel, Andrle, Včelka, Valtr ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.15 511.00
13 258 Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 31.52 485.00
14 248 Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 31.75 469.00
15 267 Habáň, Tala, Martinec, Botor Habáň, Tala, Martinec, Botor Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 31.79 466.00
16 46 Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 32.89 394.00
17 264 To, Nehudek, Muroň, Kiša To, Nehudek, Muroň, Kiša ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 1 SB 33.77 341.00
168 Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 29.85 606.00
2 205 Matoušek, Křehla, Čermák, Linha Matoušek, Křehla, Čermák, Linha ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 30.24 577.00
3 227 Kvapil, Záruba, Hradský, Pour Kvapil, Záruba, Hradský, Pour 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 30.28 574.00
4 185 Křivský, Havel, Šrom, Mareš Křivský, Havel, Šrom, Mareš ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 6 31.97 454.00
178 Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 DQ
Poznámky:
DQ - 5.dr. dle TP 24.8
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 30.01 594.00
2 5 Bouchala, Holas, Hladký, Kutty Bouchala, Holas, Hladký, Kutty ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 30.39 566.00
3 233 Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 33.32 368.00
4 181 Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 34.60 293.00
5 175 Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 36.13 214.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Cícha, Hruška, Barák, Gergela Cícha, Hruška, Barák, Gergela ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 31.59 480.00
2 191 Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 31.70 472.00
3 166 Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 32.34 430.00
4 20 Warisch, Vincker, Kern, Kern Warisch, Vincker, Kern, Kern ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 32.45 423.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 29.85 606.00
2 160 Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 30.01 594.00
3 205 Matoušek, Křehla, Čermák, Linha Matoušek, Křehla, Čermák, Linha ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 30.24 577.00
4 227 Kvapil, Záruba, Hradský, Pour Kvapil, Záruba, Hradský, Pour 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 4 30.28 574.00
5 5 Bouchala, Holas, Hladký, Kutty Bouchala, Holas, Hladký, Kutty ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 30.39 566.00
6 91 Cícha, Hruška, Barák, Gergela Cícha, Hruška, Barák, Gergela ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 31.59 480.00
7 191 Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 31.70 472.00
8 185 Křivský, Havel, Šrom, Mareš Křivský, Havel, Šrom, Mareš ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 6 31.97 454.00
9 166 Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 32.34 430.00
10 20 Warisch, Vincker, Kern, Kern Warisch, Vincker, Kern, Kern ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 32.45 423.00
11 233 Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 33.32 368.00
12 181 Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 34.60 293.00
13 175 Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 36.13 214.00
178 Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 30.89 819.00
2 62 Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 30.96 814.00
3 291 Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 30.99 811.00
4 218 Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.46 776.00
5 295 Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 32.55 696.00
6 253 Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 33.96 599.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 275 Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 31.00 811.00
2 309 Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4 31.76 754.00
3 34 Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 2 32.22 720.00
4 290 Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 6 33.50 630.00
5 249 Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 35.85 479.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.33 786.00
2 278 Medunová, Chourová, Mencová, Menclová Medunová, Chourová, Mencová, Menclová ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 31.84 748.00
3 67 Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 33.02 663.00
4 304 Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 33.98 598.00
5 299 Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 35.84 480.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 30.89 819.00
2 62 Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 30.96 814.00
3 291 Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 30.99 811.00
4 275 Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 31.00 811.00
5 216 Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.33 786.00
6 218 Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.46 776.00
7 309 Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4 31.76 754.00
8 278 Medunová, Chourová, Mencová, Menclová Medunová, Chourová, Mencová, Menclová ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 31.84 748.00
9 34 Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 2 32.22 720.00
10 295 Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 32.55 696.00
11 67 Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 33.02 663.00
12 290 Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 6 33.50 630.00
13 253 Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 33.96 599.00
14 304 Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 33.98 598.00
15 299 Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 35.84 480.00
16 249 Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 3 35.85 479.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 31.10 803.00
2 77 Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.52 771.00
3 86 Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 31.52 771.00
4 147 Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 31.93 741.00
5 33 Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.96 739.00
6 114 Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 32.03 734.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 31.77 753.00
2 125 Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 32.52 698.00
3 72 Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 32.72 684.00
4 26 Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 33.21 650.00
111 Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 DQ
Poznámky:
DQ - 3. dr. dle pravidla TP 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 32.57 695.00
2 106 Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.34 641.00
3 83 Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 34.44 567.00
4 151 Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 34.98 533.00
5 128 Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 36.54 438.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 31.10 803.00
2 77 Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.52 771.00
2 86 Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 31.52 771.00
4 107 Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 31.77 753.00
5 147 Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 31.93 741.00
6 33 Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.96 739.00
7 114 Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 32.03 734.00
8 125 Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 32.52 698.00
9 59 Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 32.57 695.00
10 72 Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 32.72 684.00
11 26 Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 33.21 650.00
12 106 Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.34 641.00
13 83 Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 34.44 567.00
14 151 Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 34.98 533.00
15 128 Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 36.54 438.00
111 Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 DQ

skok vysoký - Žáci

(st, 8.6.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 258 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832
06 24 1.74 - - - o o o o o xo o xo o xxo o xxx 577.00
2 161 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 25 1.70 - - - - - - - - o o o o o xxx 544.00
3 200 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 1.70 - - - - o o o o o xo o o xo xxx 544.00
4 130 Tomáš BronecTomáš Bronec
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
06 26 1.70 - - - - - - - - o - xo o xxo xxx 544.00
5 199 Matěj LýrMatěj Lýr
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 3 1.66 - - - - o o o o o o o o xxx 512.00
6 42 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 23 1.66 - - - - - - o o o xo o xo xxx 512.00
7 169 Adam VolhejnAdam Volhejn
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 27 1.66 - - - - - - - - o xxo o xo xxx 512.00
8 271 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 19 1.62 - - - o o o o xo o o o xxx 480.00
9= 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
06 16 1.62 - - - - - o o o o o xo xxx 480.00
9= 17 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 1.62 - - - - o o o o o o xo xxx 480.00
11 1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 10 1.62 - - - - o o o o o xxo xo xxx 480.00
12 49 David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 21 1.62 - - - - o - o o xo xo xxo xxx 480.00
13 237 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
07 15 1.62 - - - - o o o xxo xo xxo xxo xxx 480.00
14 241 Vojta ČepelkaVojta Čepelka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
06 1 1.58 - - - o - o o o o o xxx 449.00
15 155 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 18 1.58 - - - - o o o o o xo xxx 449.00
16 248 Jindřich ZelenkaJindřich Zelenka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 7 1.58 - - - o o o o xo xo xo xxx 449.00
17 230 Lukáš MišikLukáš Mišik
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
06 20 1.58 - - - - o o o xo xxo xo xxx 449.00
18 232 David NežernýDavid Nežerný
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
07 22 1.54 - - - - o o o o o xxx 419.00
19 140 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
07 13 1.54 - - - o o o xo xxo o xxx 419.00
20 48 Kvido SarauerKvido Sarauer
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 17 1.54 - - - - o o o o xo xxx 419.00
21 242 Pavel MelicharPavel Melichar
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 4 1.54 - - - - - o o xo xxo xxx 419.00
22 261 Jonáš MuroňJonáš Muroň
ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832
07 11 1.50 o o o o o o xo o xxx 389.00
23 270 Tomáš InderkaTomáš Inderka
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 8 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
24 202 Martin PatlevičMartin Patlevič
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
06 6 1.46 o o - - o o xo xxx 360.00
25 264 Adam ToAdam To
ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832
07 14 1.42 o o o o o xo xxx 331.00
26 132 Tomáš HoncůTomáš Honců
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
08 9 1.42 - - o o xxo xxo xxx 331.00
267 Daniel HabáňDaniel Habáň
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 2 NM - - - - - xxx
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.6.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 Body
1 153 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
09 21 1.82 - - - - - - - - - o o o o o xo xo xxo o xxx 644.00
2= 223 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
08 17 1.58 - - - - o o o o o o xxo xxo xxx 449.00
2= 166 Ondřej VargaOndřej Varga
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
09 16 1.58 - - - o o - o xo o xo o xxo xxx 449.00
4 92 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 19 1.54 - - - - o o o o o o xxo xx- 419.00
5 99 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 18 1.54 - - - - o o o o o xxo xxo xxx 419.00
6 172 Jakub BujokJakub Bujok
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 20 1.50 - - - o o o o o o o xxx 389.00
7 7 Štěpán HolasŠtěpán Holas
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
09 15 1.50 - - - - - o xo o o xxo xxx 389.00
8= 167 Martin VašíčekMartin Vašíček
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
09 13 1.46 - - o o o - o xo o xxx 360.00
8= 197 Václav KřehlaVáclav Křehla
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 4 1.46 - - - - o - o xo o xxx 360.00
10 174 David DrahníkDavid Drahník
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 9 1.46 - o o o xo o o o xo xxx 360.00
11 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 14 1.46 o o o o o o o o xxo xxx 360.00
12 189 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
08 6 1.42 - - - o o o o o xxx 331.00
13 182 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
08 2 1.42 - - - o o xo o o xxx 331.00
14 195 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 3 1.42 - - - - o xo xxo xo xxx 331.00
15 226 Antonín KošařAntonín Košař
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
09 12 1.38 - - o o o xxo o xxx 303.00
16 14 Václav SlaninaVáclav Slanina
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 10 1.38 - - - o o xo xo xxx 303.00
17= 177 Filip SlívaFilip Slíva
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 11 1.38 - o o o o o xxo xxx 303.00
17= 201 Jakub PanušJakub Panuš
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
09 5 1.38 - - - - o o xxo xxx 303.00
19 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
09 1 1.30 - - o o xo xxx 250.00
20 19 Jonáš VinckerJonáš Vincker
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 8 1.26 - o o o xxx 225.00
227 Václav KvapilVáclav Kvapil
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
08 7 NM - - xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1= 253 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
08 6 PB 1.62 - - - - - - - o - o - o o xxx 759.00
1= 58 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 22 PB 1.62 - - - - - - - - o o o o o xxx 759.00
3 298 Jitka NečasováJitka Nečasová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 21 PB 1.54 - - - - - - - o o o xo xxx 666.00
4 278 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
08 18 PB 1.54 - - - - - o o o xo o xo r 666.00
5= 283 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
06 19 PB 1.50 - - - - - o xo o o xo xxx 621.00
5= 40 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 15 PB 1.50 - - - o - o o xo o xo xxx 621.00
7 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 PB 1.46 - - - - - - - - o - xxx 577.00
8 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 20 PB 1.46 - - - - - o o xxo o xxx 577.00
9 39 Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 PB 1.46 - - - o - xo o xo xo xxx 577.00
10 287 Eliška MozgováEliška Mozgová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
07 16 PB 1.42 - - - - - - o o xxx 534.00
11 214 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 7 PB 1.42 - - - o xo o o xo r 534.00
12 311 Barbora VýrostkováBarbora Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 PB 1.42 - - - xo xo xo xo xxo xxx 534.00
13= 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 5 PB 1.38 - - - o o o o xxx 491.00
13= 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 10 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
15 62 Erika OsičkováErika Osičková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 14 PB 1.38 o o o o o xo xo xxx 491.00
16 252 Nela GombošováNela Gombošová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
06 4 PB 1.38 - o o o o xo xxo xr 491.00
17= 25 Karolína CetlováKarolína Cetlová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 PB 1.34 - - - o o o xxx 449.00
17= 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 PB 1.34 - - o o o o r 449.00
19 293 Alice ZambojováAlice Zambojová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
07 11 PB 1.34 - o xo xxo xxo xo xxx 449.00
20 251 Izabela BönischováIzabela Bönischová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 2 PB 1.30 - o o o o xxr 409.00
21 285 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
06 3 1.30 o o o xo xo xxx 409.00
281 Anna ŠtorkováAnna Štorková
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
07 17 NM - - - - xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 79 Julie ŽákováJulie Žáková
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
08 25 1.50 - - - o o o o xxo o xo xxo xxo xxx 621.00
2 57 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 23 1.46 - - - - o o o o o o xo xxx 577.00
3 69 Anna UhrováAnna Uhrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 21 1.42 - - - o xo o xo xo o o xxx 534.00
4 84 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
10 24 1.42 - - - - - - o o o xo xxx 534.00
5 23 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 19 1.38 - - o o o o o xo o xxx 491.00
6 100 Lucie KukulkováLucie Kukulková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 20 1.34 o o o o o xo o o xxx 449.00
7= 59 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 18 1.34 - - o o o xo xo o xxx 449.00
7= 38 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 22 1.34 - - - - o o xxo o xxx 449.00
9 31 Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
09 15 1.34 - - - o xo xxo o o xxx 449.00
10 106 Aneta ŠišákováAneta Šišáková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 2 1.34 o o o o o o xxo xxo xxx 449.00
11 105 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 7 1.30 o o o o xo xo o xxx 409.00
12 86 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
10 1 1.30 xo o o o xo xo xo xxx 409.00
13 118 Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
09 14 1.30 o - o o xxo xo xxo xxx 409.00
14= 77 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
09 17 1.26 - o o o o o xxx 369.00
14= 111 Barbora GrofováBarbora Grofová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
09 13 1.26 o - o o o o xxx 369.00
16 75 Dorota MachováDorota Machová
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
09 16 1.26 - o o o o xo xxx 369.00
17 125 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
08 10 1.26 - o o o xo xo xxx 369.00
18 124 Barbora KatovskáBarbora Katovská
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
08 8 1.26 - o o xo xo xo xxx 369.00
19 120 Lucie AntoškováLucie Antošková
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
09 6 1.26 - o o o o xxo xxx 369.00
20= 82 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
09 9 1.22 o o o o o xxx 331.00
20= 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 12 1.22 o o o o o xxx 331.00
22 150 Barbora RosováBarbora Rosová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 5 1.22 o o o o xo xxx 331.00
23 151 Elisabeth ŠonkováElisabeth Šonková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 11 1.18 o o o o xxx 293.00
24 117 Laura ŠolcováLaura Šolcová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
09 3 1.18 o o xo o xxx 293.00
MS 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 4 1.14 o o xo xxx
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 23 5.97 +0.3 m/s 5.97  0,30 5.95  0,90 5.60  -0,30 5.97 x  3,00 580.00
2 268 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 27 5.95 -0.5 m/s 5.63  -1,70 5.95  -0,50 5.78  0,10 5.95 x  1,00 576.00
3 237 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
07 16 5.81 +1.3 m/s 5.42  0,30 5.81  1,30 5.81  -0,40 5.81 5.53  -0,50 546.00
4 245 Jan PriknerJan Prikner
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 5 5.68 -0.1 m/s 5.13  1,60 5.31  1,50 5.68  -0,10 5.68 x 519.00
5 42 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 24 5.64 -0.2 m/s 5.64  -0,20 5.46  0,40 5.62  -0,40 5.64 5.39  1,60 510.00
6 274 Ondra ZbořilOndra Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 22 5.63 -0.1 m/s - 4.98  0,90 5.03  0,00 5.03 5.63  -0,10 508.00
7 199 Matěj LýrMatěj Lýr
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 3 5.60 +0.6 m/s x  2,00 x 5.60  0,60 5.60 3.70  0,30 502.00
8 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
07 26 5.59 +1.0 m/s 5.42  0,40 5.31  -0,30 5.31  0,90 5.42 5.59  1,00 500.00
9 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
07 18 5.59 +0.9 m/s 5.26  1,00 5.59  0,90 5.22  -0,50 5.59 5.21  0,50 500.00
10 235 Daniel SoukupDaniel Soukup
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
06 11 5.52 +2.5 m/s 5.23 +0.1 m/s 5.23  0,10 5.52  2,50 x  -0,60 5.52 x  0,50 485.00
11 241 Vojta ČepelkaVojta Čepelka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
06 2 5.51 +1.0 m/s 5.50  0,40 5.33  -0,20 5.51  1,00 5.51 5.48  0,40 483.00
12 11 Lukáš KomárekLukáš Komárek
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
06 14 5.49 +0.2 m/s 5.26  -0,20 5.18  0,50 5.06  -0,60 5.26 5.49  0,20 479.00
13 155 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 9 5.46 +0.0 m/s x 5.43  1,30 5.46  0,00 5.46 5.46  0,30 473.00
14 269 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 25 5.45 +0.3 m/s - 5.36  0,00 5.45  0,30 5.45 5.16  0,90 471.00
15 161 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 17 5.38 +1.9 m/s 5.21  0,30 5.38  1,90 4.82  -0,60 5.38 - 457.00
16 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
07 15 5.38 +0.1 m/s 5.08  -0,10 5.07  -1,00 5.12  -0,80 5.12 5.38  0,10 457.00
17 49 David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 21 5.35 +0.3 m/s x 5.34  0,50 5.35  0,30 5.35 x  -0,30 451.00
18 45 Daniel KoberaDaniel Kobera
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 20 5.35 -1.4 m/s 5.35  -1,40 5.22  0,40 5.09  0,10 5.35 3.11  -0,60 451.00
19 169 Adam VolhejnAdam Volhejn
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
07 19 5.34 +1.1 m/s x 5.34  1,10 5.27  -0,10 5.34 - 449.00
20 17 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 5.33 +0.6 m/s 5.17  0,80 5.29  0,80 5.24  -0,80 5.29 5.33  0,60 447.00
21 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
07 10 5.29 -0.3 m/s x 5.29  -0,30 4.86  -0,70 5.29 x  0,50 439.00
22 200 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
06 4 5.26 +1.6 m/s 5.26  1,60 5.24  1,10 5.18  0,30 5.26 4.72  0,50 433.00
MS 132 Tomáš HoncůTomáš Honců
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
08 13 4.93 +0.8 m/s 4.76  0,60 4.78  1,10 4.40  -0,90 4.78 4.93  0,80
24 257 Adam GelnarAdam Gelnar
ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832
08 7 4.85 +0.2 m/s 4.70  1,20 4.72  1,20 4.42  -0,10 4.72 4.85  0,20 354.00
25 204 Jakub ŠerýJakub Šerý
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 6 4.78 +1.3 m/s 4.78  1,30 3.98  1,50 4.37  0,20 4.78 4.20  0,60 341.00
26 263 Petr StanovskýPetr Stanovský
ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832
07 8 4.74 +0.5 m/s 4.49  0,90 3.93  1,10 4.14  -0,10 4.49 4.74  0,50 333.00
240 Vítek CvrčekVítek Cvrček
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
06 1 NM x  1,50 x x - x
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
08 19 5.51 +0.3 m/s 3.67  -1,30 5.51  0,30 x  0,10 5.51 5.28  0,40 483.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
09 3 5.41 +0.3 m/s 5.41  0,30 x  -0,30 5.31  -0,10 5.41 4.78  -1,50 463.00
3 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
08 21 5.36 +0.3 m/s 5.24  -0,30 5.36  0,30 x  0,60 5.36 5.33  0,80 453.00
4 99 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 14 5.15 +0.0 m/s 4.88  0,60 5.15  0,00 5.09  -0,10 5.15 5.15  -0,30 411.00
5 223 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
08 17 5.11 +0.7 m/s 5.03  -0,60 5.06  -0,80 5.11  0,70 5.11 5.10  -0,40 404.00
6 92 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 16 5.07 -0.5 m/s 5.07  -0,50 4.04  -0,20 x  -0,50 5.07 4.80  -1,10 396.00
7 176 Marek MikulaMarek Mikula
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 20 4.97 +0.6 m/s x  -0,70 4.97  0,60 4.97  0,20 4.97 4.48  0,70 377.00
8 6 Tobias HladkýTobias Hladký
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 11 4.97 +0.6 m/s 4.51  0,90 4.97  0,60 4.43  0,40 4.97 4.66  0,00 377.00
9 193 Filip ČermákFilip Čermák
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 4.90 +0.4 m/s 4.90  0,40 4.83  -0,50 4.76  0,70 4.90 4.40  0,40 363.00
10 189 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
08 6 4.90 +0.4 m/s 4.71  0,70 4.58  0,40 4.90  0,40 4.90 4.55  -0,50 363.00
11 157 Dominik MeissnerDominik Meissner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
08 18 4.87 +0.0 m/s 4.72  -0,60 4.78  0,20 4.87  0,00 4.87 4.76  -0,40 358.00
12 182 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
08 2 4.83 -0.8 m/s 4.80  0,20 4.83  -0,80 4.72  0,20 4.83 4.22  0,10 350.00
13 203 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
09 5 4.82 +0.3 m/s 4.65  0,70 4.71  -0,20 4.82  0,30 4.82 4.74  -1,00 348.00
14 5 Vít BouchalaVít Bouchala
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
09 9 4.77 -0.2 m/s 4.77  -0,20 4.63  0,50 4.51  -1,20 4.77 4.69  -0,80 339.00
15 97 Jan PecháčekJan Pecháček
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 15 4.73 -1.9 m/s 4.72  -0,70 4.41  1,20 4.42  -0,10 4.72 4.73  -1,90 332.00
16 12 Frederik KuttyFrederik Kutty
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 12 4.72 +0.1 m/s 4.34  1,00 3.76  0,50 4.62  0,50 4.62 4.72  0,10 330.00
17 167 Martin VašíčekMartin Vašíček
Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo...
09 13 4.63 +0.6 m/s x 4.63  0,60 4.51  0,00 4.63 x  -0,30 313.00
18 186 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova
08 4 4.54 -0.4 m/s 4.26  0,80 x 4.54  -0,40 4.54 4.33  -1,40 297.00
19 221 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno
08 10 4.50 +0.2 m/s x 4.50  0,20 4.27  0,70 4.50 4.37  -0,50 290.00
20 179 Šimon VrškaŠimon Vrška
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 8 4.34 -0.4 m/s 4.34  -0,40 4.24  1,00 4.31  -0,80 4.34 4.17  -2,00 262.00
21 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc
ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 7 4.17 +0.4 m/s 4.17  0,40 3.49  1,00 3.85  -0,40 4.17 2.78  -1,70 234.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
08 2 5.57 +0.3 m/s 4.96  -0,60 5.14  0,50 5.00  -0,10 5.14 5.57  0,30 720.00
2 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
08 24 5.45 +0.8 m/s 5.25  1,70 5.17  1,70 5.17  0,20 5.25 5.45  0,80 686.00
3 275 Eliška BílkováEliška Bílková
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
07 21 5.10 -1.8 m/s x 4.95  -0,50 5.10  -1,80 5.10 x  1,20 587.00
4 219 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 7 4.92 +1.5 m/s 4.92  1,50 4.35  2,60 x  1,70 4.92 x  -0,30 538.00
5 278 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
08 23 4.88 +0.2 m/s 4.60  -0,80 4.83  2,70 4.88  0,20 4.88 4.76  1,10 527.00
6 253 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
08 1 4.84 +0.3 m/s 4.29  0,80 4.64  0,50 4.84  0,30 4.84 4.80  0,50 516.00
7 21 Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 17 4.78 +1.1 m/s 4.78  1,10 4.45  -1,60 2.88  0,00 4.78 x  -0,80 500.00
8 303 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 6 4.78 +0.0 m/s 4.78  0,00 4.27  0,50 4.31  0,20 4.78 4.42  0,10 500.00
9 280 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
07 22 4.76 +1.5 m/s 4.66  0,30 4.74  1,00 4.59  -0,30 4.74 4.76  1,50 495.00
10 29 Anna KratinováAnna Kratinová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 14 4.75 +0.0 m/s x  0,40 4.58  1,10 4.75  0,00 4.75 4.73  0,90 492.00
11 291 Nicole VilímováNicole Vilímová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
06 20 4.72 +1.1 m/s 4.72  1,10 4.44  -0,90 4.65  -0,40 4.72 4.61  1,90 485.00
12 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 4.62 -0.1 m/s 4.62  -0,10 4.22  1,30 4.54  1,00 4.62 4.07  -0,70 459.00
13 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 16 4.59 -0.4 m/s 4.39  1,10 4.45  0,80 4.42  2,20 4.45 4.59  -0,40 451.00
14 63 Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 19 4.52 -0.5 m/s 4.50  2,10 4.50  -0,80 4.52  -0,50 4.52 3.50  1,10 433.00
15 301 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 15 4.46 +1.8 m/s 4.46  1,80 4.45  1,40 4.11  1,20 4.46 4.10  -0,30 418.00
16 60 Tereza MíčkováTereza Míčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 10 4.45 -0.4 m/s 3.82  0,40 4.09  0,50 4.30  -0,10 4.30 4.45  -0,40 416.00
17 311 Barbora VýrostkováBarbora Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 4.35 +1.3 m/s 4.22  0,40 4.34  0,60 4.35  1,30 4.35 4.23  -0,50 391.00
18 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 5 4.33 +1.4 m/s 4.33  1,40 4.28  1,60 4.05  0,80 4.33 4.24  -0,10 386.00
19 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 3 4.31 +0.2 m/s 3.94  0,30 4.16  -0,60 4.31  0,20 4.31 4.18  0,80 381.00
20 290 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
07 11 4.20 -0.8 m/s 4.20  -0,80 3.83  0,30 3.97  -0,80 4.20 3.86  -0,50 355.00
21 300 Tereza SimandelováTereza Simandelová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 12 4.09 -0.7 m/s 4.02  1,10 3.89  0,80 3.95  -0,40 4.02 4.09  -0,70 329.00
22 296 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 13 4.07 +0.7 m/s x  2,10 3.95  0,70 3.83  -0,30 3.95 4.07  0,70 324.00
23 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 4 3.71 +0.0 m/s 3.50  1,20 3.39  0,30 3.71  0,00 3.71 x  1,10 244.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 24 5.08 +1.8 m/s 4.66  0,40 4.99  -0,30 5.02  0,90 5.02 5.08  1,80 581.00
2 102 Sabina MüllerováSabina Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 3 4.80 +2.3 m/s 4.64 -0.5 m/s 4.80  2,30 4.56  -0,30 4.64  -0,50 4.80 4.63  0,10 506.00
3 89 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
09 2 4.79 +0.4 m/s 4.79  0,40 4.40  0,30 4.70  -0,60 4.79 4.72  0,50 503.00
4 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 19 4.64 +0.4 m/s 4.39  0,50 4.43  -1,00 4.60  1,30 4.60 4.64  0,40 464.00
5 33 Aneta OnderkováAneta Onderková
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
09 11 4.61 +0.3 m/s 4.61  0,30 4.55  0,50 4.45  -0,50 4.61 4.56  1,20 456.00
6 122 Julie KrulováJulie Krulová
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
08 17 4.59 +0.0 m/s 4.59  0,00 4.48  0,90 4.58  0,70 4.59 4.50  -0,10 451.00
7 64 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 20 4.58 +1.1 m/s 4.21  0,60 4.33  0,00 4.58  1,10 4.58 4.14  0,30 448.00
8 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
08 22 4.56 +0.6 m/s x  0,80 4.52  -1,30 4.56  0,60 4.56 x  0,90 443.00
9 59 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 14 4.55 -1.3 m/s 4.30  1,00 4.50  1,70 4.45  0,50 4.50 4.55  -1,30 441.00
10 38 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 21 4.54 +0.4 m/s 4.53  0,60 4.14  -1,70 4.53  0,50 4.53 4.54  0,40 438.00
11 113 Veronika KreysováVeronika Kreysová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
08 16 4.53 +0.3 m/s 4.53  0,30 4.23  -0,10 4.40  0,80 4.53 4.25  -0,20 436.00
12 76 Bára RakušanováBára Rakušanová
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
08 15 4.48 +0.8 m/s 4.44  0,70 4.48  0,80 4.46  -0,20 4.48 4.23  -0,90 423.00
13 79 Julie ŽákováJulie Žáková
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
08 18 4.45 +0.6 m/s 3.45  0,00 4.45  0,60 3.54  1,00 4.45 4.05  0,60 416.00
14 57 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 23 4.42 +1.1 m/s 4.23  1,30 4.40  0,30 x 4.40 4.42  1,10 408.00
15 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová
6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav
09 12 4.37 +1.4 m/s 4.37  1,40 4.21  -0,10 4.25  -1,00 4.37 4.26  0,90 396.00
16 84 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
10 1 4.29 -0.2 m/s 4.29  -0,20 4.20  0,10 4.23  -1,10 4.29 4.14  -0,10 376.00
17 107 Sofie TaberySofie Tabery
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 9 4.26 -0.6 m/s 4.08  0,70 4.17  -0,40 4.26  -0,60 4.26 4.17  2,00 369.00
18 23 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 4.18 -0.2 m/s 4.17  0,30 4.06  0,60 3.64  -0,20 4.17 4.18  -0,20 350.00
19 117 Laura ŠolcováLaura Šolcová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
09 10 4.08 -0.3 m/s x  0,80 3.86  1,20 4.08  -0,30 4.08 3.76  0,80 326.00
20 104 Simona PotykováSimona Potyková
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 4 4.03 +0.8 m/s 3.84  2,70 x x  -0,20 3.84 4.03  0,80 315.00
21 111 Barbora GrofováBarbora Grofová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
09 7 4.00 +0.7 m/s 4.00  0,70 3.69  -1,10 3.96  -0,40 4.00 x  1,10 308.00
22 143 Anna DupačováAnna Dupačová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
09 5 3.85 +0.9 m/s 3.23  2,20 3.78  -0,70 2.73  -0,60 3.78 3.85  0,90 274.00
23 125 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
08 6 3.71 +2.1 m/s 3.55 -0.1 m/s 3.30  1,30 3.49  -1,30 3.55  -0,10 3.55 3.71  2,10 244.00
24 123 Tereza JašováTereza Jašová
ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská
10 8 3.48 -2.0 m/s 3.32  1,10 2.97  -2,60 3.48  -2,00 3.48 3.42  0,90 196.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 12.27 12.13 11.12 11.63 12.13 12.27 679.00
2 58 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 23 11.24 10.92 10.29 11.24 11.24 11.20 611.00
3 283 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
06 24 10.54 10.13 10.41 10.48 10.48 10.54 565.00
4 288 Nela NovotnáNela Novotná
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
07 21 10.15 09.95 09.35 10.15 10.15 09.97 539.00
5 211 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 4 10.01 09.57 10.01 09.66 10.01 09.56 530.00
6 35 Sofie RackoSofie Racko
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 17 09.95 09.13 09.19 09.95 9.95 08.36 526.00
7 66 Ema ŠárováEma Šárová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 22 09.64 08.90 09.64 09.33 9.64 09.17 506.00
8 290 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
07 18 09.42 09.18 09.29 09.42 9.42 09.13 492.00
9 61 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 16 09.35 x 08.98 09.15 9.15 09.35 487.00
10 37 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
07 19 09.30 09.30 09.19 09.26 9.30 09.14 484.00
11 282 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
08 20 09.11 08.34 x 09.11 9.11 08.71 471.00
12 308 Michaela SlavětínskáMichaela Slavětínská
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
06 10 09.03 08.87 08.77 08.33 8.87 09.03 466.00
13 307 Julie SchwarzováJulie Schwarzová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 08.95 08.83 08.56 08.95 8.95 08.25 461.00
14 279 Gabriela MenclováGabriela Menclová
ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim
07 15 08.64 08.17 x 08.64 8.64 06.71 441.00
15 215 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590
07 6 08.57 x 08.57 x 8.57 x 436.00
16 312 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice
06 7 08.50 08.19 08.03 08.13 8.19 08.50 432.00
17 304 Veronika ProkšováVeronika Prokšová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 08.40 08.00 08.40 x 8.40 x 425.00
18 301 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 14 08.23 07.99 07.19 08.23 8.23 08.04 414.00
19 300 Tereza SimandelováTereza Simandelová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 13 07.88 07.05 07.61 07.32 7.61 07.88 392.00
20 297 Ellen MaršíkováEllen Maršíková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 12 07.60 07.33 x 07.60 7.60 07.04 374.00
21 22 Ella BartošováElla Bartošová
ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82
08 11 06.79 x x 06.79 6.79 x 322.00
22 250 Aneta BímanováAneta Bímanová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 2 06.73 06.73 06.49 06.45 6.73 06.10 318.00
23 252 Nela GombošováNela Gombošová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
06 3 06.05 x 06.05 05.28 6.05 05.44 274.00
249 Natálie AdamůNatálie Adamů
Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko...
07 1 NM x x x - x