Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022

Trutnov (8. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.49 716.00
2 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.49 716.00
3 138 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 07.61 678.00
4 3 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.63 671.00
5 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 07.63 671.00
6 15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.68 656.00
7 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 07.72 643.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 07.70 650.00
MS 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 3 07.71
3 230 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 07.73 640.00
4 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 07.78 625.00
5 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.78 625.00
6 243 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1 07.80 619.00
7 192 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 07.90 589.00
8 48 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.00 560.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.44 732.00
2 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 07.89 592.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.92 583.00
4 257 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.95 574.00
5 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.13 523.00
6 209 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.21 500.00
7 264 Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 09.14 274.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.70 650.00
2 240 Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 6 07.89 592.00
3 245 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 7 08.04 548.00
MS 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.12
5 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.46 434.00
6 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 07.84 607.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.86 601.00
3 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.93 580.00
4 97 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.94 577.00
5 176 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.01 557.00
6 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 08.04 548.00
7 91 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.26 487.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.05 545.00
2 197 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
3 160 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.18 509.00
4 227 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 08.19 506.00
5 12 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.21 500.00
6 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.26 487.00
7 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 08.41 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 08.28 481.00
2 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 08.41 447.00
3 185 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 8 08.49 426.00
MS 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 08.50
5 5 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.52 418.00
6 174 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.78 354.00
7 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 7 08.89 329.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 07.95 864.00
2 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.18 794.00
3 275 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.22 782.00
4 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 1 08.32 752.00
5 281 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.40 729.00
6 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.41 726.00
7 60 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.45 715.00
8 291 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 8 08.64 662.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.44 718.00
2 218 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.48 706.00
3 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56 684.00
4 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58 678.00
5 62 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.60 673.00
6 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.63 665.00
7 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 08.82 613.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1 07.96 860.00
2 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 2 08.63 665.00
3 249 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 6 08.72 640.00
4 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 08.81 616.00
5 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 08.85 605.00
6= 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 8 08.96 576.00
6= 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.96 576.00
8 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 7 09.19 518.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.09 821.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.18 794.00
3 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 08.25 773.00
4 69 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.35 744.00
5 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.37 738.00
6 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 7 08.42 723.00
7 33 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.45 715.00
8 122 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 08.55 687.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.42 723.00
2 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.44 718.00
3 85 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 6 08.47 709.00
4 70 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.53 692.00
5 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.61 670.00
6 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 3 08.71 643.00
7 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.81 616.00
8 83 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 8 08.86 603.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.60 673.00
2 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
3 76 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.79 621.00
4 119 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 08.88 597.00
5 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.09 543.00
6 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 09.19 518.00
7 123 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 2 09.36 477.00
8 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 8 09.48 449.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 1:40.69 830.00
2 77 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 1:46.48 726.00
3 55 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 1:47.17 714.00
4 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 1:47.59 707.00
5 65 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 1:48.14 697.00
6 145 Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 1:48.17 697.00
7 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 9 1:50.90 651.00
8 142 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 12 1:51.14 647.00
9 88 Eliška VáňováEliška Váňová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 1:52.65 622.00
10 51 Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 1:56.97 554.00
11 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 13 1:57.65 544.00
12 86 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 11 1:58.52 531.00
13 82 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 10 2:07.03 410.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 1:50.16 663.00
2 108 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 1:51.30 644.00
3 36 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:52.75 621.00
4 149 Jana MachováJana Machová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 1:53.12 615.00
5 71 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 1:55.00 585.00
6 118 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 12 1:56.64 559.00
MS 144 Amal ElgherianiAmal Elgheriani 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 1:56.74
8 100 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 1:56.79 557.00
9 110 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 8 1:58.04 538.00
10 124 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 2:00.92 495.00
11 128 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 9 2:02.02 479.00
12 121 Vanessa ČermákováVanessa Čermáková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 10 2:15.09 309.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:23.36 778.00
2 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:25.59 749.00
3 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:28.14 716.00
4 298 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 2:28.99 706.00
5 216 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 2:32.57 661.00
6 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:32.81 658.00
7 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 8 2:33.05 655.00
8 22 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:33.66 648.00
9 67 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 9 2:35.99 620.00
10 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 12 2:39.56 578.00
11 305 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 13 2:42.46 545.00
12 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:49.94 464.00
13 288 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 11 3:10.01 278.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:40.14 571.00
2 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:41.29 558.00
3 284 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 2:43.36 535.00
4 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:44.23 525.00
5 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:44.51 522.00
6 250 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 8 2:45.18 515.00
7 286 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 4 2:47.85 486.00
8 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 2:56.81 395.00
9 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 9 3:00.15 364.00
10 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 10 3:01.56 351.00
11 306 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 11 3:03.89 330.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 3:04.74 619.00
2 93 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 3:05.66 610.00
3 14 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 3:05.73 609.00
4 201 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:07.00 597.00
5 229 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 3:14.67 528.00
6 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 3:15.32 522.00
7 8 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 3:15.44 521.00
8 175 Václav MikolášVáclav Mikoláš 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 3:16.92 508.00
9 156 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 11 3:18.03 498.00
10 20 Jan WarischJan Warisch 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 10 3:18.48 495.00
11 184 Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 12 3:28.05 416.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 10 3:00.82 656.00
2 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 3:10.90 561.00
3 95 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 3:14.46 530.00
4 180 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 9 3:15.10 524.00
5 94 Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 3:17.47 503.00
6 177 Filip SlívaFilip Slíva 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 3:17.88 500.00
7 194 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 3:22.10 464.00
8 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 3:39.56 329.00
9 173 Petr CiencialaPetr Cienciala 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 4:03.31 181.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Richard HübnerRichard Hübner 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 4:17.39 829.00
2 16 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:19.76 813.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 4:22.14 797.00
4 222 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 4:25.94 771.00
5 18 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 9 4:26.12 770.00
6 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 4:26.90 765.00
7 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 4:27.14 763.00
8 137 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 4:31.85 733.00
9 225 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 4:37.80 694.00
10 263 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 11 4:47.48 634.00
11 272 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 4:48.53 628.00
12 47 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 12 4:52.84 602.00
13 244 Adam PeterkaAdam Peterka 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 13 5:10.99 498.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 242 Pavel MelicharPavel Melichar 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 11 4:30.96 738.00
2 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 4:54.10 594.00
3 170 Lukáš VrzalLukáš Vrzal 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 12 4:55.75 584.00
4 43 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 4:57.82 572.00
5 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 5:00.32 558.00
6 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:02.29 547.00
7 208 Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 5:04.06 537.00
MS 131 Boris GubančokBoris Gubančok 08 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 9 5:10.34
9 259 Oliver KišaOliver Kiša 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 5:12.36 491.00
10 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 5:23.26 433.00
11 267 Daniel HabáňDaniel Habáň 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 10 5:44.71 330.00
231 Marek NajmanMarek Najman 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 DNF
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář Komárek, Blahut, Šoltys, Bednář ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 27.41 805.00
2 190 Antoš, Burda, Lýr, Krupička Antoš, Burda, Lýr, Krupička ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 28.33 727.00
3 230 Mišik, Šašek, Šašek, Herbs Mišik, Šašek, Šašek, Herbs 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 SB 28.35 726.00
4 268 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 SB 28.37 724.00
5 48 Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň Sarauer, Kobera, Burian, Sniegoň ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 SB 28.45 717.00
6 258 Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný Hurina, Stanovský, Gelnar, Volný ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 31.52 485.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Sobota, Kostka, Velička, Rýdl Sobota, Kostka, Velička, Rýdl ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 28.46 716.00
2 164 Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Totka, Sýkora, Navrátil, Volhejn Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 29.07 667.00
3 224 Junek, Kolísek, Soukup, Najman Junek, Kolísek, Soukup, Najman 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 29.65 622.00
4 243 Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Nguyen, Cvrček, Čepelka, Prikner Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 3 29.85 606.00
5 46 Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz Kolařík, Hrdlička, Vráblík, Lancz ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 32.89 394.00
6 264 To, Nehudek, Muroň, Kiša To, Nehudek, Muroň, Kiša ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 33.77 341.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Šerý, Patlevič, Němec, Tomín Šerý, Patlevič, Němec, Tomín ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 29.22 655.00
2 133 Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva Hübner, Ondráček, Bronec, Sůva ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 29.95 599.00
3 16 Štencel, Andrle, Včelka, Valtr Štencel, Andrle, Včelka, Valtr ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.15 511.00
4 248 Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Zelenka, Melichar, Peterka, Wenke Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1 31.75 469.00
5 267 Habáň, Tala, Martinec, Botor Habáň, Tala, Martinec, Botor Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 31.79 466.00
168 Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Vítek, Elsner, Vrzal, Eliáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský Fojtík, Zemek, Pecháček, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 29.85 606.00
2 205 Matoušek, Křehla, Čermák, Linha Matoušek, Křehla, Čermák, Linha ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 30.24 577.00
3 227 Kvapil, Záruba, Hradský, Pour Kvapil, Záruba, Hradský, Pour 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 30.28 574.00
4 185 Křivský, Havel, Šrom, Mareš Křivský, Havel, Šrom, Mareš ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 6 31.97 454.00
178 Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok Szpyrc, Drahník, Mikula, Bujok ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 DQ
Poznámky:
DQ - 5.dr. dle TP 24.8
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Režňák, Meissner, Drobilič, Tamáš Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 30.01 594.00
2 5 Bouchala, Holas, Hladký, Kutty Bouchala, Holas, Hladký, Kutty ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 30.39 566.00
3 233 Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman Ondrák, Guzdek, Lachman, Lachman 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 33.32 368.00
4 181 Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal Dejmal, Smetana, Mlýnek, Doležal ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 2 34.60 293.00
5 175 Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška Mikoláš, Cienciala, Slíva, Vrška ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 36.13 214.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Cícha, Hruška, Barák, Gergela Cícha, Hruška, Barák, Gergela ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 31.59 480.00
2 191 Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek Bezdíček, Svačina, Panuš, Kohoutek ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 31.70 472.00
3 166 Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Varga, Frýdek, Vaculík, Zugar Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 32.34 430.00
4 20 Warisch, Vincker, Kern, Kern Warisch, Vincker, Kern, Kern ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 32.45 423.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová Andrlová, Zajícová, Bartošová, Burešová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 30.89 819.00
2 62 Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová Osičková, Míčková, Jaroušková, Krutilová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 30.96 814.00
3 291 Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová Vilímová, Mozgová, Vyšínská, Pischnothová ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 1 30.99 811.00
4 218 Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová Říhová, Mohoutová, Skřivánková, Kollárovičová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.46 776.00
5 295 Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková Curran, Švábenská, Nečasová, Bočková ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 32.55 696.00
6 253 Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Konrádová, Krejčí, Bímanová, Plecháčová Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 3 33.96 599.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 275 Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 31.00 811.00
2 309 Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová Štanclová, Výrostková, Drahovzalová, Vavřinová ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4 31.76 754.00
3 34 Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková Pavlíčková, Cetlová, Kratinová, Živníčková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 32.22 720.00
4 290 Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová Štěrbová, Zambojová, Novotná, Louvarová ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 6 33.50 630.00
5 249 Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Adamů, Bönischová, Matysková, Gombošová Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 3 35.85 479.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Novotná, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 31.33 786.00
2 278 Medunová, Chourová, Mencová, Menclová Medunová, Chourová, Mencová, Menclová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 31.84 748.00
3 67 Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová Šimková, Perlíková, Havelková, Štěpánová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 33.02 663.00
4 304 Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá Prokšová, Pittnerová, Přibilová, Ryšavá ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 33.98 598.00
5 299 Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí Schneiderová, Simandelová, Maršíková, Krejčí ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 6 35.84 480.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková Kalašová, Uhrová, Ullrichová, Ptáčková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 31.10 803.00
2 77 Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová Štípková, Rakušanová, Žáková, Ledvinová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.52 771.00
3 86 Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Oťapkova, Zavoralová, Riedlová, Michálková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2 31.52 771.00
4 147 Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová Kaděrová, Trochtová, Hrnčířová, Kumstátová ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 31.93 741.00
5 33 Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová Onderková, Borunská, Esslerová, Vladařová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 31.96 739.00
6 114 Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková Loudová, Vávrová, Kreysová, Vaníčková ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4 32.03 734.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková Tabery, Pálková, Zapletalová, Železníková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 31.77 753.00
2 125 Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová Šauerová, Katovská, Trojanová, Krulová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 32.52 698.00
3 72 Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 32.72 684.00
4 26 Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková Drápalová, Švarcová, Lesáková, Mlýnková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 33.21 650.00
111 Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová Grofová, Kohut, Müllerová, Šolcová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3 DQ
Poznámky:
DQ - 3. dr. dle pravidla TP 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná Kvasničková, Smolíková, Jeleneková, Komorná ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 32.57 695.00
2 106 Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová Šišáková, Kukulková, Sedláčková, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.34 641.00
3 83 Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Kučerová, Váňová, Krýslová, Kuníková Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 4 34.44 567.00
4 151 Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová Šonková, Machová, Bartošová, Dupačová ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 34.98 533.00
5 128 Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová Vodová, Čermáková, Antošková, Jašová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 2 36.54 438.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 8.6.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 258 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 24 1.74 - - - o o o o o xo o xo o xxo o xxx 577.00
2 161 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 25 1.70 - - - - - - - - o o o o o xxx 544.00
3 200 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 1.70 - - - - o o o o o xo o o xo xxx 544.00
4 130 Tomáš BronecTomáš Bronec
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 26 1.70 - - - - - - - - o - xo o xxo xxx 544.00
5 199 Matěj LýrMatěj Lýr
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 3 1.66 - - - - o o o o o o o o xxx 512.00
6 42 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 23 1.66 - - - - - - o o o xo o xo xxx 512.00
7 169 Adam VolhejnAdam Volhejn
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 27 1.66 - - - - - - - - o xxo o xo xxx 512.00
8 271 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 19 1.62 - - - o o o o xo o o o xxx 480.00
9= 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 16 1.62 - - - - - o o o o o xo xxx 480.00
9= 17 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 1.62 - - - - o o o o o o xo xxx 480.00
11 1 Miroslav AndrleMiroslav Andrle
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 10 1.62 - - - - o o o o o xxo xo xxx 480.00
12 49 David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 21 1.62 - - - - o - o o xo xo xxo xxx 480.00
13 237 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 15 1.62 - - - - o o o xxo xo xxo xxo xxx 480.00
14 241 Vojta ČepelkaVojta Čepelka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 1 1.58 - - - o - o o o o o xxx 449.00
15 155 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 18 1.58 - - - - o o o o o xo xxx 449.00
16 248 Jindřich ZelenkaJindřich Zelenka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 7 1.58 - - - o o o o xo xo xo xxx 449.00
17 230 Lukáš MišikLukáš Mišik
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
06 20 1.58 - - - - o o o xo xxo xo xxx 449.00
18 232 David NežernýDavid Nežerný
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 22 1.54 - - - - o o o o o xxx 419.00
19 140 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 13 1.54 - - - o o o xo xxo o xxx 419.00
20 48 Kvido SarauerKvido Sarauer
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 17 1.54 - - - - o o o o xo xxx 419.00
21 242 Pavel MelicharPavel Melichar
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 4 1.54 - - - - - o o xo xxo xxx 419.00
22 261 Jonáš MuroňJonáš Muroň
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 11 1.50 o o o o o o xo o xxx 389.00
23 270 Tomáš InderkaTomáš Inderka
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 8 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
24 202 Martin PatlevičMartin Patlevič
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 6 1.46 o o - - o o xo xxx 360.00
25 264 Adam ToAdam To
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 14 1.42 o o o o o xo xxx 331.00
26 132 Tomáš HoncůTomáš Honců
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
08 9 1.42 - - o o xxo xxo xxx 331.00
267 Daniel HabáňDaniel Habáň
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 2 NM - - - - - xxx
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.6.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 Body
1 153 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 21 1.82 - - - - - - - - - o o o o o xo xo xxo o xxx 644.00
2= 223 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 17 1.58 - - - - o o o o o o xxo xxo xxx 449.00
2= 166 Ondřej VargaOndřej Varga
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 16 1.58 - - - o o - o xo o xo o xxo xxx 449.00
4 92 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 19 1.54 - - - - o o o o o o xxo xx- 419.00
5 99 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 18 1.54 - - - - o o o o o xxo xxo xxx 419.00
6 172 Jakub BujokJakub Bujok
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 20 1.50 - - - o o o o o o o xxx 389.00
7 7 Štěpán HolasŠtěpán Holas
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 15 1.50 - - - - - o xo o o xxo xxx 389.00
8= 167 Martin VašíčekMartin Vašíček
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 13 1.46 - - o o o - o xo o xxx 360.00
8= 197 Václav KřehlaVáclav Křehla
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 4 1.46 - - - - o - o xo o xxx 360.00
10 174 David DrahníkDavid Drahník
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 9 1.46 - o o o xo o o o xo xxx 360.00
11 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 14 1.46 o o o o o o o o xxo xxx 360.00
12 189 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 6 1.42 - - - o o o o o xxx 331.00
13 182 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 2 1.42 - - - o o xo o o xxx 331.00
14 195 Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 3 1.42 - - - - o xo xxo xo xxx 331.00
15 226 Antonín KošařAntonín Košař
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 12 1.38 - - o o o xxo o xxx 303.00
16 14 Václav SlaninaVáclav Slanina
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 10 1.38 - - - o o xo xo xxx 303.00
17= 177 Filip SlívaFilip Slíva
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 11 1.38 - o o o o o xxo xxx 303.00
17= 201 Jakub PanušJakub Panuš
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 5 1.38 - - - - o o xxo xxx 303.00
19 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
09 1 1.30 - - o o xo xxx 250.00
20 19 Jonáš VinckerJonáš Vincker
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 8 1.26 - o o o xxx 225.00
227 Václav KvapilVáclav Kvapil
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 7 NM - - xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1= 253 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
08 6 PB 1.62 - - - - - - - o - o - o o xxx 759.00
1= 58 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 22 PB 1.62 - - - - - - - - o o o o o xxx 759.00
3 298 Jitka NečasováJitka Nečasová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 21 PB 1.54 - - - - - - - o o o xo xxx 666.00
4 278 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 18 PB 1.54 - - - - - o o o xo o xo r 666.00
5= 283 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 19 PB 1.50 - - - - - o xo o o xo xxx 621.00
5= 40 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 15 PB 1.50 - - - o - o o xo o xo xxx 621.00
7 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 PB 1.46 - - - - - - - - o - xxx 577.00
8 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 20 PB 1.46 - - - - - o o xxo o xxx 577.00
9 39 Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 PB 1.46 - - - o - xo o xo xo xxx 577.00
10 287 Eliška MozgováEliška Mozgová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 16 PB 1.42 - - - - - - o o xxx 534.00
11 214 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 7 PB 1.42 - - - o xo o o xo r 534.00
12 311 Barbora VýrostkováBarbora Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 PB 1.42 - - - xo xo xo xo xxo xxx 534.00
13= 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 5 PB 1.38 - - - o o o o xxx 491.00
13= 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 10 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
15 62 Erika OsičkováErika Osičková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 14 PB 1.38 o o o o o xo xo xxx 491.00
16 252 Nela GombošováNela Gombošová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 4 PB 1.38 - o o o o xo xxo xr 491.00
17= 25 Karolína CetlováKarolína Cetlová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 PB 1.34 - - - o o o xxx 449.00
17= 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 PB 1.34 - - o o o o r 449.00
19 293 Alice ZambojováAlice Zambojová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 11 PB 1.34 - o xo xxo xxo xo xxx 449.00
20 251 Izabela BönischováIzabela Bönischová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 2 PB 1.30 - o o o o xxr 409.00
21 285 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
06 3 1.30 o o o xo xo xxx 409.00
281 Anna ŠtorkováAnna Štorková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 17 NM - - - - xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 79 Julie ŽákováJulie Žáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 25 1.50 - - - o o o o xxo o xo xxo xxo xxx 621.00
2 57 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 23 1.46 - - - - o o o o o o xo xxx 577.00
3 69 Anna UhrováAnna Uhrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 21 1.42 - - - o xo o xo xo o o xxx 534.00
4 84 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 24 1.42 - - - - - - o o o xo xxx 534.00
5 23 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 19 1.38 - - o o o o o xo o xxx 491.00
6 100 Lucie KukulkováLucie Kukulková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 20 1.34 o o o o o xo o o xxx 449.00
7= 59 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 18 1.34 - - o o o xo xo o xxx 449.00
7= 38 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 22 1.34 - - - - o o xxo o xxx 449.00
9 31 Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 15 1.34 - - - o xo xxo o o xxx 449.00
10 106 Aneta ŠišákováAneta Šišáková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 2 1.34 o o o o o o xxo xxo xxx 449.00
11 105 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 7 1.30 o o o o xo xo o xxx 409.00
12 86 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 1 1.30 xo o o o xo xo xo xxx 409.00
13 118 Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
09 14 1.30 o - o o xxo xo xxo xxx 409.00
14= 77 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 17 1.26 - o o o o o xxx 369.00
14= 111 Barbora GrofováBarbora Grofová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
09 13 1.26 o - o o o o xxx 369.00
16 75 Dorota MachováDorota Machová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 16 1.26 - o o o o xo xxx 369.00
17 125 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 10 1.26 - o o o xo xo xxx 369.00
18 124 Barbora KatovskáBarbora Katovská
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 8 1.26 - o o xo xo xo xxx 369.00
19 120 Lucie AntoškováLucie Antošková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
09 6 1.26 - o o o o xxo xxx 369.00
20= 82 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 9 1.22 o o o o o xxx 331.00
20= 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 12 1.22 o o o o o xxx 331.00
22 150 Barbora RosováBarbora Rosová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 5 1.22 o o o o xo xxx 331.00
23 151 Elisabeth ŠonkováElisabeth Šonková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 11 1.18 o o o o xxx 293.00
24 117 Laura ŠolcováLaura Šolcová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
09 3 1.18 o o xo o xxx 293.00
MS 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 4 1.14 o o xo xxx
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 8.6.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 23 5.97 +0.3 m/s 5.97  0,30 5.95  0,90 5.60  -0,30 5.97 x  3,00 580.00
2 268 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 27 5.95 -0.5 m/s 5.63  -1,70 5.95  -0,50 5.78  0,10 5.95 x  1,00 576.00
3 237 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 16 5.81 +1.3 m/s 5.42  0,30 5.81  1,30 5.81  -0,40 5.81 5.53  -0,50 546.00
4 245 Jan PriknerJan Prikner
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 5 5.68 -0.1 m/s 5.13  1,60 5.31  1,50 5.68  -0,10 5.68 x 519.00
5 42 Jáchym BurianJáchym Burian
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 24 5.64 -0.2 m/s 5.64  -0,20 5.46  0,40 5.62  -0,40 5.64 5.39  1,60 510.00
6 274 Ondra ZbořilOndra Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 22 5.63 -0.1 m/s - 4.98  0,90 5.03  0,00 5.03 5.63  -0,10 508.00
7 199 Matěj LýrMatěj Lýr
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 3 5.60 +0.6 m/s x  2,00 x 5.60  0,60 5.60 3.70  0,30 502.00
8 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 26 5.59 +1.0 m/s 5.42  0,40 5.31  -0,30 5.31  0,90 5.42 5.59  1,00 500.00
9 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 18 5.59 +0.9 m/s 5.26  1,00 5.59  0,90 5.22  -0,50 5.59 5.21  0,50 500.00
10 235 Daniel SoukupDaniel Soukup
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
06 11 5.52 +2.5 m/s 5.23 +0.1 m/s 5.23  0,10 5.52  2,50 x  -0,60 5.52 x  0,50 485.00
11 241 Vojta ČepelkaVojta Čepelka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 2 5.51 +1.0 m/s 5.50  0,40 5.33  -0,20 5.51  1,00 5.51 5.48  0,40 483.00
12 11 Lukáš KomárekLukáš Komárek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 14 5.49 +0.2 m/s 5.26  -0,20 5.18  0,50 5.06  -0,60 5.26 5.49  0,20 479.00
13 155 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 9 5.46 +0.0 m/s x 5.43  1,30 5.46  0,00 5.46 5.46  0,30 473.00
14 269 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 25 5.45 +0.3 m/s - 5.36  0,00 5.45  0,30 5.45 5.16  0,90 471.00
15 161 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 17 5.38 +1.9 m/s 5.21  0,30 5.38  1,90 4.82  -0,60 5.38 - 457.00
16 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 15 5.38 +0.1 m/s 5.08  -0,10 5.07  -1,00 5.12  -0,80 5.12 5.38  0,10 457.00
17 49 David SniegoňDavid Sniegoň
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 21 5.35 +0.3 m/s x 5.34  0,50 5.35  0,30 5.35 x  -0,30 451.00
18 45 Daniel KoberaDaniel Kobera
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 20 5.35 -1.4 m/s 5.35  -1,40 5.22  0,40 5.09  0,10 5.35 3.11  -0,60 451.00
19 169 Adam VolhejnAdam Volhejn
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 19 5.34 +1.1 m/s x 5.34  1,10 5.27  -0,10 5.34 - 449.00
20 17 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 5.33 +0.6 m/s 5.17  0,80 5.29  0,80 5.24  -0,80 5.29 5.33  0,60 447.00
21 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 10 5.29 -0.3 m/s x 5.29  -0,30 4.86  -0,70 5.29 x  0,50 439.00
22 200 Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 4 5.26 +1.6 m/s 5.26  1,60 5.24  1,10 5.18  0,30 5.26 4.72  0,50 433.00
MS 132 Tomáš HoncůTomáš Honců
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
08 13 4.93 +0.8 m/s 4.76  0,60 4.78  1,10 4.40  -0,90 4.78 4.93  0,80
24 257 Adam GelnarAdam Gelnar
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
08 7 4.85 +0.2 m/s 4.70  1,20 4.72  1,20 4.42  -0,10 4.72 4.85  0,20 354.00
25 204 Jakub ŠerýJakub Šerý
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 6 4.78 +1.3 m/s 4.78  1,30 3.98  1,50 4.37  0,20 4.78 4.20  0,60 341.00
26 263 Petr StanovskýPetr Stanovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 8 4.74 +0.5 m/s 4.49  0,90 3.93  1,10 4.14  -0,10 4.49 4.74  0,50 333.00
240 Vítek CvrčekVítek Cvrček
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 1 NM x  1,50 x x - x
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 19 5.51 +0.3 m/s 3.67  -1,30 5.51  0,30 x  0,10 5.51 5.28  0,40 483.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 3 5.41 +0.3 m/s 5.41  0,30 x  -0,30 5.31  -0,10 5.41 4.78  -1,50 463.00
3 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 21 5.36 +0.3 m/s 5.24  -0,30 5.36  0,30 x  0,60 5.36 5.33  0,80 453.00
4 99 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 14 5.15 +0.0 m/s 4.88  0,60 5.15  0,00 5.09  -0,10 5.15 5.15  -0,30 411.00
5 223 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 17 5.11 +0.7 m/s 5.03  -0,60 5.06  -0,80 5.11  0,70 5.11 5.10  -0,40 404.00
6 92 Tibor FojtíkTibor Fojtík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 16 5.07 -0.5 m/s 5.07  -0,50 4.04  -0,20 x  -0,50 5.07 4.80  -1,10 396.00
7 176 Marek MikulaMarek Mikula
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 20 4.97 +0.6 m/s x  -0,70 4.97  0,60 4.97  0,20 4.97 4.48  0,70 377.00
8 6 Tobias HladkýTobias Hladký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 11 4.97 +0.6 m/s 4.51  0,90 4.97  0,60 4.43  0,40 4.97 4.66  0,00 377.00
9 193 Filip ČermákFilip Čermák
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 4.90 +0.4 m/s 4.90  0,40 4.83  -0,50 4.76  0,70 4.90 4.40  0,40 363.00
10 189 Jáchym ŠromJáchym Šrom
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 6 4.90 +0.4 m/s 4.71  0,70 4.58  0,40 4.90  0,40 4.90 4.55  -0,50 363.00
11 157 Dominik MeissnerDominik Meissner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 18 4.87 +0.0 m/s 4.72  -0,60 4.78  0,20 4.87  0,00 4.87 4.76  -0,40 358.00
12 182 Jan DoležalJan Doležal
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 2 4.83 -0.8 m/s 4.80  0,20 4.83  -0,80 4.72  0,20 4.83 4.22  0,10 350.00
13 203 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 5 4.82 +0.3 m/s 4.65  0,70 4.71  -0,20 4.82  0,30 4.82 4.74  -1,00 348.00
14 5 Vít BouchalaVít Bouchala
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 9 4.77 -0.2 m/s 4.77  -0,20 4.63  0,50 4.51  -1,20 4.77 4.69  -0,80 339.00
15 97 Jan PecháčekJan Pecháček
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 15 4.73 -1.9 m/s 4.72  -0,70 4.41  1,20 4.42  -0,10 4.72 4.73  -1,90 332.00
16 12 Frederik KuttyFrederik Kutty
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 12 4.72 +0.1 m/s 4.34  1,00 3.76  0,50 4.62  0,50 4.62 4.72  0,10 330.00
17 167 Martin VašíčekMartin Vašíček
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 13 4.63 +0.6 m/s x 4.63  0,60 4.51  0,00 4.63 x  -0,30 313.00
18 186 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 4 4.54 -0.4 m/s 4.26  0,80 x 4.54  -0,40 4.54 4.33  -1,40 297.00
19 221 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 10 4.50 +0.2 m/s x 4.50  0,20 4.27  0,70 4.50 4.37  -0,50 290.00
20 179 Šimon VrškaŠimon Vrška
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 8 4.34 -0.4 m/s 4.34  -0,40 4.24  1,00 4.31  -0,80 4.34 4.17  -2,00 262.00
21 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 7 4.17 +0.4 m/s 4.17  0,40 3.49  1,00 3.85  -0,40 4.17 2.78  -1,70 234.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 2 5.57 +0.3 m/s 4.96  -0,60 5.14  0,50 5.00  -0,10 5.14 5.57  0,30 720.00
2 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
08 24 5.45 +0.8 m/s 5.25  1,70 5.17  1,70 5.17  0,20 5.25 5.45  0,80 686.00
3 275 Eliška BílkováEliška Bílková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 21 5.10 -1.8 m/s x 4.95  -0,50 5.10  -1,80 5.10 x  1,20 587.00
4 219 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 7 4.92 +1.5 m/s 4.92  1,50 4.35  2,60 x  1,70 4.92 x  -0,30 538.00
5 278 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 23 4.88 +0.2 m/s 4.60  -0,80 4.83  2,70 4.88  0,20 4.88 4.76  1,10 527.00
6 253 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
08 1 4.84 +0.3 m/s 4.29  0,80 4.64  0,50 4.84  0,30 4.84 4.80  0,50 516.00
7 21 Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 17 4.78 +1.1 m/s 4.78  1,10 4.45  -1,60 2.88  0,00 4.78 x  -0,80 500.00
8 303 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 6 4.78 +0.0 m/s 4.78  0,00 4.27  0,50 4.31  0,20 4.78 4.42  0,10 500.00
9 280 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 22 4.76 +1.5 m/s 4.66  0,30 4.74  1,00 4.59  -0,30 4.74 4.76  1,50 495.00
10 29 Anna KratinováAnna Kratinová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 14 4.75 +0.0 m/s x  0,40 4.58  1,10 4.75  0,00 4.75 4.73  0,90 492.00
11 291 Nicole VilímováNicole Vilímová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
06 20 4.72 +1.1 m/s 4.72  1,10 4.44  -0,90 4.65  -0,40 4.72 4.61  1,90 485.00
12 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 4.62 -0.1 m/s 4.62  -0,10 4.22  1,30 4.54  1,00 4.62 4.07  -0,70 459.00
13 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 16 4.59 -0.4 m/s 4.39  1,10 4.45  0,80 4.42  2,20 4.45 4.59  -0,40 451.00
14 63 Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 19 4.52 -0.5 m/s 4.50  2,10 4.50  -0,80 4.52  -0,50 4.52 3.50  1,10 433.00
15 301 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 15 4.46 +1.8 m/s 4.46  1,80 4.45  1,40 4.11  1,20 4.46 4.10  -0,30 418.00
16 60 Tereza MíčkováTereza Míčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 10 4.45 -0.4 m/s 3.82  0,40 4.09  0,50 4.30  -0,10 4.30 4.45  -0,40 416.00
17 311 Barbora VýrostkováBarbora Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 4.35 +1.3 m/s 4.22  0,40 4.34  0,60 4.35  1,30 4.35 4.23  -0,50 391.00
18 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 5 4.33 +1.4 m/s 4.33  1,40 4.28  1,60 4.05  0,80 4.33 4.24  -0,10 386.00
19 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 3 4.31 +0.2 m/s 3.94  0,30 4.16  -0,60 4.31  0,20 4.31 4.18  0,80 381.00
20 290 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 11 4.20 -0.8 m/s 4.20  -0,80 3.83  0,30 3.97  -0,80 4.20 3.86  -0,50 355.00
21 300 Tereza SimandelováTereza Simandelová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 12 4.09 -0.7 m/s 4.02  1,10 3.89  0,80 3.95  -0,40 4.02 4.09  -0,70 329.00
22 296 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 13 4.07 +0.7 m/s x  2,10 3.95  0,70 3.83  -0,30 3.95 4.07  0,70 324.00
23 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 4 3.71 +0.0 m/s 3.50  1,20 3.39  0,30 3.71  0,00 3.71 x  1,10 244.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 24 5.08 +1.8 m/s 4.66  0,40 4.99  -0,30 5.02  0,90 5.02 5.08  1,80 581.00
2 102 Sabina MüllerováSabina Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 3 4.80 +2.3 m/s 4.64 -0.5 m/s 4.80  2,30 4.56  -0,30 4.64  -0,50 4.80 4.63  0,10 506.00
3 89 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 2 4.79 +0.4 m/s 4.79  0,40 4.40  0,30 4.70  -0,60 4.79 4.72  0,50 503.00
4 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 19 4.64 +0.4 m/s 4.39  0,50 4.43  -1,00 4.60  1,30 4.60 4.64  0,40 464.00
5 33 Aneta OnderkováAneta Onderková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 11 4.61 +0.3 m/s 4.61  0,30 4.55  0,50 4.45  -0,50 4.61 4.56  1,20 456.00
6 122 Julie KrulováJulie Krulová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 17 4.59 +0.0 m/s 4.59  0,00 4.48  0,90 4.58  0,70 4.59 4.50  -0,10 451.00
7 64 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 20 4.58 +1.1 m/s 4.21  0,60 4.33  0,00 4.58  1,10 4.58 4.14  0,30 448.00
8 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
08 22 4.56 +0.6 m/s x  0,80 4.52  -1,30 4.56  0,60 4.56 x  0,90 443.00
9 59 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 14 4.55 -1.3 m/s 4.30  1,00 4.50  1,70 4.45  0,50 4.50 4.55  -1,30 441.00
10 38 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 21 4.54 +0.4 m/s 4.53  0,60 4.14  -1,70 4.53  0,50 4.53 4.54  0,40 438.00
11 113 Veronika KreysováVeronika Kreysová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
08 16 4.53 +0.3 m/s 4.53  0,30 4.23  -0,10 4.40  0,80 4.53 4.25  -0,20 436.00
12 76 Bára RakušanováBára Rakušanová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 15 4.48 +0.8 m/s 4.44  0,70 4.48  0,80 4.46  -0,20 4.48 4.23  -0,90 423.00
13 79 Julie ŽákováJulie Žáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 18 4.45 +0.6 m/s 3.45  0,00 4.45  0,60 3.54  1,00 4.45 4.05  0,60 416.00
14 57 Lída KomornáLída Komorná
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 23 4.42 +1.1 m/s 4.23  1,30 4.40  0,30 x 4.40 4.42  1,10 408.00
15 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 12 4.37 +1.4 m/s 4.37  1,40 4.21  -0,10 4.25  -1,00 4.37 4.26  0,90 396.00
16 84 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 1 4.29 -0.2 m/s 4.29  -0,20 4.20  0,10 4.23  -1,10 4.29 4.14  -0,10 376.00
17 107 Sofie TaberySofie Tabery
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 9 4.26 -0.6 m/s 4.08  0,70 4.17  -0,40 4.26  -0,60 4.26 4.17  2,00 369.00
18 23 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 4.18 -0.2 m/s 4.17  0,30 4.06  0,60 3.64  -0,20 4.17 4.18  -0,20 350.00
19 117 Laura ŠolcováLaura Šolcová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
09 10 4.08 -0.3 m/s x  0,80 3.86  1,20 4.08  -0,30 4.08 3.76  0,80 326.00
20 104 Simona PotykováSimona Potyková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 4 4.03 +0.8 m/s 3.84  2,70 x x  -0,20 3.84 4.03  0,80 315.00
21 111 Barbora GrofováBarbora Grofová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
09 7 4.00 +0.7 m/s 4.00  0,70 3.69  -1,10 3.96  -0,40 4.00 x  1,10 308.00
22 143 Anna DupačováAnna Dupačová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 5 3.85 +0.9 m/s 3.23  2,20 3.78  -0,70 2.73  -0,60 3.78 3.85  0,90 274.00
23 125 Viola ŠauerováViola Šauerová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 6 3.71 +2.1 m/s 3.55 -0.1 m/s 3.30  1,30 3.49  -1,30 3.55  -0,10 3.55 3.71  2,10 244.00
24 123 Tereza JašováTereza Jašová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
10 8 3.48 -2.0 m/s 3.32  1,10 2.97  -2,60 3.48  -2,00 3.48 3.42  0,90 196.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 8.6.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 5 12.27 12.13 11.12 11.63 12.13 12.27 679.00
2 58 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 23 11.24 10.92 10.29 11.24 11.24 11.20 611.00
3 283 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 24 10.54 10.13 10.41 10.48 10.48 10.54 565.00
4 288 Nela NovotnáNela Novotná
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 21 10.15 09.95 09.35 10.15 10.15 09.97 539.00
5 211 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 4 10.01 09.57 10.01 09.66 10.01 09.56 530.00
6 35 Sofie RackoSofie Racko
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 17 09.95 09.13 09.19 09.95 9.95 08.36 526.00
7 66 Ema ŠárováEma Šárová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 22 09.64 08.90 09.64 09.33 9.64 09.17 506.00
8 290 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 18 09.42 09.18 09.29 09.42 9.42 09.13 492.00
9 61 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 16 09.35 x 08.98 09.15 9.15 09.35 487.00
10 37 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 19 09.30 09.30 09.19 09.26 9.30 09.14 484.00
11 282 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 20 09.11 08.34 x 09.11 9.11 08.71 471.00
12 308 Michaela SlavětínskáMichaela Slavětínská
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
06 10 09.03 08.87 08.77 08.33 8.87 09.03 466.00
13 307 Julie SchwarzováJulie Schwarzová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 9 08.95 08.83 08.56 08.95 8.95 08.25 461.00
14 279 Gabriela MenclováGabriela Menclová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 15 08.64 08.17 x 08.64 8.64 06.71 441.00
15 215 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 6 08.57 x 08.57 x 8.57 x 436.00
16 312 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
06 7 08.50 08.19 08.03 08.13 8.19 08.50 432.00
17 304 Veronika ProkšováVeronika Prokšová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 8 08.40 08.00 08.40 x 8.40 x 425.00
18 301 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
07 14 08.23 07.99 07.19 08.23 8.23 08.04 414.00
19 300 Tereza SimandelováTereza Simandelová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 13 07.88 07.05 07.61 07.32 7.61 07.88 392.00
20 297 Ellen MaršíkováEllen Maršíková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1
06 12 07.60 07.33 x 07.60 7.60 07.04 374.00
21 22 Ella BartošováElla Bartošová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 11 06.79 x x 06.79 6.79 x 322.00
22 250 Aneta BímanováAneta Bímanová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 2 06.73 06.73 06.49 06.45 6.73 06.10 318.00
23 252 Nela GombošováNela Gombošová
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 3 06.05 x 06.05 05.28 6.05 05.44 274.00
249 Natálie AdamůNatálie Adamů
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
07 1 NM x x x - x
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 8.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 27 15.58 13.03 13.86 14.14 14.14 15.58 825.00
2 136 David NovákDavid Novák
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 26 13.66 11.35 13.39 12.98 13.39 13.66 708.00
3 269 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 25 13.61 x 12.77 12.16 12.77 13.61 704.00
4 3 Alex BlahutAlex Blahut
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 22 12.33 12.33 12.30 12.09 12.33 11.88 626.00
5 192 Denis BurdaDenis Burda
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 2 12.19 11.78 12.19 11.88 12.19 618.00
6 190 Petr AntošPetr Antoš
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 1 12.14 12.14 x x 12.14 x 615.00
7 44 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 20 12.05 11.95 12.05 11.39 12.05 11.83 609.00
8 41 Daniel BlatnýDaniel Blatný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 24 11.99 x 11.57 11.99 11.99 11.96 606.00
9 18 Aleš VčelkaAleš Včelka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 21 11.98 10.65 11.98 11.51 11.98 11.94 605.00
10 13 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 14 11.94 11.27 11.94 x 11.94 10.97 603.00
11 265 Lukáš VolnýLukáš Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 11.77 11.34 10.69 10.70 11.34 11.77 592.00
12 235 Daniel SoukupDaniel Soukup
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
06 17 11.77 11.06 10.91 11.05 11.06 11.77 592.00
13 236 Pavel StehlíkPavel Stehlík
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 19 11.61 11.53 x 11.26 11.53 11.61 583.00
14 50 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 23 11.59 11.59 11.35 x 11.59 11.02 582.00
15 154 Libor EliášLibor Eliáš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 3 11.55 11.55 09.87 10.33 11.55 10.71 579.00
16 140 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 15 11.43 10.77 09.65 10.81 10.81 11.43 572.00
17 260 Marek KřívaMarek Kříva
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 16 11.35 11.22 10.59 11.35 11.35 10.14 567.00
18 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 5 11.07 10.66 x 10.11 10.66 11.07 550.00
19 274 Ondra ZbořilOndra Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 13 10.71 09.66 x x 9.66 10.71 528.00
20 247 Lukáš WenkeLukáš Wenke
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 10 10.68 10.24 10.29 10.68 10.68 x 527.00
21 231 Marek NajmanMarek Najman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 12 10.43 10.43 09.96 10.40 10.43 09.77 512.00
22 209 Antonín TomínAntonín Tomín
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 8 10.43 10.43 10.11 x 10.43 x 512.00
23 168 Kamil VítekKamil Vítek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 9 10.41 10.41 09.89 10.24 10.41 x 510.00
24 243 Tobias NguyenTobias Nguyen
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 6 09.61 09.46 x 09.61 9.61 09.42 462.00
25 244 Adam PeterkaAdam Peterka
Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko...
06 7 09.29 x 09.29 07.64 9.29 x 443.00
26 270 Tomáš InderkaTomáš Inderka
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 4 08.80 08.80 08.57 08.71 8.80 x 414.00
MS 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 11 07.59 x 07.04 07.59 7.59 x
Celkem 27 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2047
2 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2032
3 Alex HurinaAlex Hurina 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1887
4 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1859
5 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1815
6 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1687
7 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1479
8 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1375
9 Petr AntošPetr Antoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1342
10 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1297
11 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1296
12 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1284
13 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1277
14 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1207
15 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1175
16 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1171
17 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1101
18 Ondra ZbořilOndra Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1036
19 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1026
20 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1022
21 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1020
22 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1014
23 Jakub SýkoraJakub Sýkora 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1001
24 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0991
25 Michal NěmecMichal Němec 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0977
26 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0967
27 Vojta ČepelkaVojta Čepelka 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0932
28 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0928
29 Richard HübnerRichard Hübner 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0829
30 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0813
31 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0771
32 Pavel MelicharPavel Melichar 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0738
33 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0733
34 David NovákDavid Novák 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0708
35 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0704
36 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0694
37 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0678
38 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0650
39 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0628
40 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0609
41 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0606
42 Šimon LanczŠimon Lancz 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0602
43= Lukáš VolnýLukáš Volný 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0592
43= Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0592
43= Daniel SoukupDaniel Soukup 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0592
46 Lukáš VrzalLukáš Vrzal 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0584
47 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0583
48 Libor EliášLibor Eliáš 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0579
49 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0572
50 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0547
51 Tomáš BronecTomáš Bronec 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0544
52 Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0537
53 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0527
54 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0519
55 Adam VolhejnAdam Volhejn 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0512
56 Adam PeterkaAdam Peterka 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0498
57= David MartinecDavid Martinec 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0480
57= Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0480
57= David SniegoňDavid Sniegoň 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0480
57= Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0480
61 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0473
62 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0457
63 Jindřich ZelenkaJindřich Zelenka 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0449
64 Jonáš MuroňJonáš Muroň 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0389
65 Tomáš InderkaTomáš Inderka 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0360
66= Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
66= Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Kamil VítekKamil Vítek 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
66= Boris GubančokBoris Gubančok 08 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
66= David NežernýDavid Nežerný 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0000
66= Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Marek KřívaMarek Kříva 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
66= Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Oliver KišaOliver Kiša 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Tomáš HoncůTomáš Honců 08 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
66= Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
66= Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
66= Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
66= Martin PatlevičMartin Patlevič 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
66= Marek NajmanMarek Najman 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0000
66= Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0000
66= Lukáš VráblíkLukáš Vráblík 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
66= Daniel HabáňDaniel Habáň 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
Celkem 85 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tibor FojtíkTibor Fojtík 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1421
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1323
3 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1263
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1080
5 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1064
6 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1031
7 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0998
8 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0985
9 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0965
10 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0934
11 Adam KorvasAdam Korvas 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0929
12 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0912
13 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0883
14 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0880
15 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0853
16 Roman ZemekRoman Zemek 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0830
17 Jakub BujokJakub Bujok 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0732
18 Václav MikolášVáclav Mikoláš 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0722
19 Jáchym ŠromJáchym Šrom 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0694
20 Jan DoležalJan Doležal 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0681
21 Matěj MarešMatěj Mareš 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0656
22 Štěpán GergelaŠtěpán Gergela 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0610
23 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0597
24 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0580
25= Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0577
25= Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0577
27 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0561
28 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0534
29 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0528
30 Alex BrůžekAlex Brůžek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0524
31 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0521
32= Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0500
32= Filip SlívaFilip Slíva 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0500
34 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0498
35 Šimon MlýnekŠimon Mlýnek 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0496
36 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0481
37 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0464
38 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0449
39 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0447
40 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0389
41 Mikuláš PížaMikuláš Píža 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0383
42 Tobias HladkýTobias Hladký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0377
43 Matěj SmetanaMatěj Smetana 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0369
44 Filip ČermákFilip Čermák 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0363
45 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0360
46 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0345
47 Petr CiencialaPetr Cienciala 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0339
48 Jakub KohoutekJakub Kohoutek 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0331
49 Jakub BartákJakub Barták 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0321
50 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0311
51 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0310
52 Antonín KošařAntonín Košař 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0303
53 Bruno KernBruno Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0271
54 Šimon VrškaŠimon Vrška 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0262
55 Kryštof KernKryštof Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0255
56= Martin VašíčekMartin Vašíček 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
56= Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0000
56= Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0000
56= Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ NerudovaZŠ Nerudova 0000
56= Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
56= Jakub VaculíkJakub Vaculík 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
56= Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
56= Sebastián ZugarSebastián Zugar 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
56= Jan WarischJan Warisch 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
56= Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 0000
56= Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
56= Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
56= Filip HruškaFilip Hruška 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Celkem 68 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 8.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 206 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 6 75.99 68.97 71.18 75.99 75.99 67.53 534.00
2 187 Šimon MlýnekŠimon Mlýnek
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 3 71.67 67.12 64.83 71.67 71.67 71.38 496.00
3 95 Adam KorvasAdam Korvas
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 18 60.65 57.35 55.96 56.81 57.35 60.65 399.00
4 160 Matěj RežňákMatěj Režňák
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 21 59.69 58.18 53.59 59.69 59.69 57.81 391.00
5 159 Mikuláš PížaMikuláš Píža
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 20 58.80 58.80 56.48 52.71 58.80 55.34 383.00
6 188 Matěj SmetanaMatěj Smetana
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
08 4 57.12 45.90 50.35 52.13 52.13 57.12 369.00
7 183 Vladimír HavelVladimír Havel
ZŠ NerudovaZŠ Nerudova
09 2 54.80 50.33 48.65 53.12 53.12 54.80 349.00
8 228 Daniel LachmanDaniel Lachman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
10 15 54.32 53.26 53.49 51.47 53.49 54.32 345.00
9 172 Jakub BujokJakub Bujok
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 17 54.10 53.56 x 54.10 54.10 53.40 343.00
10 173 Petr CiencialaPetr Cienciala
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 14 53.66 45.09 40.48 53.66 53.66 51.25 339.00
11 171 Sebastián ZugarSebastián Zugar
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 19 53.07 53.07 43.92 42.22 53.07 52.28 334.00
12 220 Jakub BartákJakub Barták
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 16 51.55 49.02 51.55 50.37 51.55 45.03 321.00
13 96 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 13 50.43 45.33 x 42.82 45.33 50.43 311.00
14 191 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 1 50.29 49.03 43.54 50.29 50.29 48.47 310.00
15 94 Filip HruškaFilip Hruška
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 11 49.82 45.34 48.74 48.17 48.74 49.82 306.00
16 9 Bruno KernBruno Kern
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 9 45.65 44.80 40.67 45.65 45.65 40.27 271.00
17 10 Kryštof KernKryštof Kern
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 10 43.77 39.92 43.32 x 43.32 43.77 255.00
18 221 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 12 43.10 43.10 37.88 38.32 43.10 39.05 250.00
19 175 Václav MikolášVáclav Mikoláš
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 8 40.91 37.68 39.29 37.05 39.29 40.91 232.00
20 203 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 5 40.42 35.06 40.14 35.91 40.14 40.42 228.00
21 20 Jan WarischJan Warisch
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 7 40.16 38.08 39.26 36.87 39.26 40.16 225.00
Celkem 21 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2180
2 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2037
3 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1978
4 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1967
5 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1874
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 1550
7 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1473
8 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1447
9 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1437
10 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 1407
11 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1372
12 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1370
13 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1355
14 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 1296
15 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1254
16 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 1243
17 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1240
18 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1213
19 Tereza MedunováTereza Medunová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1193
20 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1186
21 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1182
22 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0980
23 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0833
24 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 0832
25 Nela GombošováNela Gombošová 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0765
26 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0729
27 Tereza SimandelováTereza Simandelová 06 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 0721
28 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0716
29 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0715
30 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0706
31 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0684
32 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0648
33 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0640
34 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0621
35 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0620
36 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0571
37 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0545
38 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0539
39 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0538
40 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0535
41= Barbora VýrostkováBarbora Výrostková 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0534
41= Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0534
43 Markéta HarantováMarkéta Harantová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0530
44 Sofie RackoSofie Racko 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0526
45 Ema ŠárováEma Šárová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0506
46 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0500
47= Anna KratinováAnna Kratinová 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0492
47= Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0492
49 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0486
50 Marie TeichmannováMarie Teichmannová 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0484
51 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0471
52 Michaela SlavětínskáMichaela Slavětínská 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0466
53 Julie SchwarzováJulie Schwarzová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0461
54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0451
55 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0449
56 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0433
57 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0381
58= Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0000
58= Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
58= Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0000
58= Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 0000
62= Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
62= Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 0000
62= Ellen MaršíkováEllen Maršíková 06 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 0000
62= Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
62= Veronika ProkšováVeronika Prokšová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
62= Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
62= Laura BurešováLaura Burešová 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
62= Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
62= Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
62= Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
62= Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
62= Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
62= Izabela BönischováIzabela Bönischová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0000
62= Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 0000
62= Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
62= Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
62= Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399Základní škola, Trutnov, Ko... 0000
Celkem 78 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 8.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 25 59.47 56.82 55.79 53.63 56.82 59.47 599.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
08 24 51.57 48.84 48.17 51.57 51.57 49.82 499.00
3 52 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 23 51.16 45.44 45.44 51.16 51.16 47.77 494.00
4 101 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 18 48.13 38.84 41.42 42.02 42.02 48.13 456.00
5 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 22 47.23 45.76 46.71 47.23 47.23 43.33 445.00
6 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 16 45.88 42.97 43.91 42.30 43.91 45.88 428.00
7 28 Karin KalavskáKarin Kalavská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 19 44.29 37.52 41.49 44.29 44.29 39.44 408.00
8 89 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 5 43.62 41.14 34.97 39.58 41.14 43.62 400.00
9 72 Nela HančarováNela Hančarová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 14 42.64 37.71 36.83 36.87 37.71 42.64 388.00
10 113 Veronika KreysováVeronika Kreysová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
08 21 42.13 41.85 40.54 31.33 41.85 42.13 381.00
11 105 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 4 41.85 37.14 36.42 37.93 37.93 41.85 378.00
12 148 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 20 41.38 29.17 39.54 41.38 41.38 39.90 372.00
13 30 Linda KudelováLinda Kudelová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 17 40.22 38.27 39.63 36.15 39.63 40.22 358.00
14 80 Zuzana HořtováZuzana Hořtová
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
10 1 39.70 39.70 25.03 30.42 39.70 36.03 352.00
15 116 Laura KoťátkováLaura Koťátková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
10 3 37.81 25.68 37.81 34.16 37.81 35.63 329.00
16 75 Dorota MachováDorota Machová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 11 37.43 35.74 35.85 34.10 35.85 37.43 324.00
17 26 Eliška DrápalováEliška Drápalová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 15 37.08 x 36.49 31.75 36.49 37.08 320.00
18 81 Zuzana KnapZuzana Knap
Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov
09 2 35.72 30.01 28.99 35.72 35.72 28.30 303.00
19 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
10 12 35.62 33.71 32.91 35.30 35.30 35.62 302.00
20 64 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
09 13 33.45 30.07 33.45 31.89 33.45 - 276.00
21 127 Arleta VladekováArleta Vladeková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
08 9 33.06 29.47 30.97 33.04 33.04 33.06 271.00
22 129 Kristýna VojtěchováKristýna Vojtěchová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
09 7 32.93 30.94 32.52 32.93 32.93 26.96 270.00
23 143 Anna DupačováAnna Dupačová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 10 32.63 32.63 32.23 29.94 32.63 31.60 266.00
MS 144 Amal ElgherianiAmal Elgheriani
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
09 6 31.37 30.78 30.23 31.37 31.37 -
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2108
2 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2096
3 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2026
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1910
5 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1845
6 Ludmila OťapkovaLudmila Oťapkova 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 1711
7 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1568
8 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1497
9 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1372
10 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1323
11 Viola ŠauerováViola Šauerová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1311
12 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1278
13 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1138
14 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1098
15 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 1086
16 Julie ŽákováJulie Žáková 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1037
17 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0996
18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0968
19 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0953
20 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0903
21 Veronika KreysováVeronika Kreysová 08 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0817
22 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0718
23 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0714
24 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0709
25= Marianna ErbenováMarianna Erbenová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0697
25= Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0697
27 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0663
28 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0647
29 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0644
30 Eliška VáňováEliška Váňová 08 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0622
31 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0621
32 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0597
33 Lída KomornáLída Komorná 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0577
34 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0534
35 Sabina MüllerováSabina Müllerová 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0506
36 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0495
37 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0494
38 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0491
39 Nikola VodováNikola Vodová 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0479
40 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0456
41= Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0449
41= Aneta ŠišákováAneta Šišáková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0449
41= Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0449
44 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0448
45 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0445
46 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0441
47 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0438
48 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0423
49 Karin KalavskáKarin Kalavská 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0408
50 Nela HančarováNela Hančarová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0388
51= Lucie AntoškováLucie Antošková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0369
51= Barbora GrofováBarbora Grofová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0369
51= Dorota MachováDorota Machová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0369
54 Linda KudelováLinda Kudelová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0358
55 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0352
56 Barbora RosováBarbora Rosová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0331
57 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0329
58 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0326
59 Arleta VladekováArleta Vladeková 08 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0271
60 Anna DupačováAnna Dupačová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0266
61= Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
61= Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
61= Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
61= Elisabeth ŠonkováElisabeth Šonková 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
61= Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
61= Jana MachováJana Machová 10 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
61= Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0000
61= Simona PotykováSimona Potyková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
61= Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
61= Kristýna VojtěchováKristýna Vojtěchová 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
61= Ariana KohutAriana Kohut 08 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
61= Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
61= Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
61= Amal ElgherianiAmal Elgheriani 09 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
61= Eliška DrápalováEliška Drápalová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
61= Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0000
61= Anežka DonátováAnežka Donátová 09 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
61= Berta BlatnáBerta Blatná 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
61= Zuzana KnapZuzana Knap 09 Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 0000
61= Vanessa ČermákováVanessa Čermáková 09 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
Celkem 80 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 2047
2 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 2032
3 ZŠ Porubská 832{8} 1887
4 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 1859
5 5. ZŠ Kladno{8} 1815
6 Základní škola, Trutnov, Komenského 399{8} 1687
7 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1479
8 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1375
9 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1342
10 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1297