Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022

Trutnov (8. 6. 2022)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 39 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:23.36 778.00
2 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:25.59 749.00
3 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:28.14 716.00
4 298 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 2:28.99 706.00
5 216 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 2:32.57 661.00
6 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:32.81 658.00
7 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 2:33.05 655.00
8 22 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:33.66 648.00
9 67 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 9 2:35.99 620.00
10 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 12 2:39.56 578.00
11 305 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 13 2:42.46 545.00
12 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:49.94 464.00
13 288 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 11 3:10.01 278.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 276 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:40.14 571.00
2 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:41.29 558.00
3 284 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 2:43.36 535.00
4 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:44.23 525.00
5 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:44.51 522.00
6 250 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 8 2:45.18 515.00
7 286 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 4 2:47.85 486.00
8 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 7 2:56.81 395.00
9 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 9 3:00.15 364.00
10 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 10 3:01.56 351.00
11 306 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 11 3:03.89 330.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:23.36 778.00
2 212 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:25.59 749.00
3 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 2:28.14 716.00
4 298 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 3 2:28.99 706.00
5 216 Viola NovotnáViola Novotná 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 2:32.57 661.00
6 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 2:32.81 658.00
7 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 2:33.05 655.00
8 22 Ella BartošováElla Bartošová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:33.66 648.00
9 67 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 9 2:35.99 620.00
10 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 12 2:39.56 578.00
11 276 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:40.14 571.00
12 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 2:41.29 558.00
13 305 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 13 2:42.46 545.00
14 284 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 5 2:43.36 535.00
15 210 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 2:44.23 525.00
16 68 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:44.51 522.00
17 250 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 8 2:45.18 515.00
18 286 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 4 2:47.85 486.00
19 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 10 2:49.94 464.00
20 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 7 2:56.81 395.00
21 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 9 3:00.15 364.00
22 255 Anna Marie MatyskováAnna Marie Matysková 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 10 3:01.56 351.00
23 306 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 11 3:03.89 330.00
24 288 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 11 3:10.01 278.00