Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022

Trutnov (8. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.49 716.00
2 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.49 716.00
3 138 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 07.61 678.00
4 3 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.63 671.00
5 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 07.63 671.00
6 15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.68 656.00
7 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 07.72 643.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 07.70 650.00
MS 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 07.71
3 230 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 07.73 640.00
4 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 07.78 625.00
5 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.78 625.00
6 243 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 07.80 619.00
7 192 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 07.90 589.00
8 48 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.00 560.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.44 732.00
2 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 07.89 592.00
3 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.92 583.00
4 257 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 07.95 574.00
5 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.13 523.00
6 209 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.21 500.00
7 264 Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 09.14 274.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.70 650.00
2 240 Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 07.89 592.00
3 245 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 08.04 548.00
MS 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.12
5 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.46 434.00
6 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.44 732.00
2 2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 07.49 716.00
2 196 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.49 716.00
4 138 Jan RýdlJan Rýdl 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 07.61 678.00
5 3 Alex BlahutAlex Blahut 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.63 671.00
5 238 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 7 07.63 671.00
7 15 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.68 656.00
8 45 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 07.70 650.00
8 273 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.70 650.00
10 134 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 07.71
11 139 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 8 07.72 643.00
12 230 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 07.73 640.00
13 141 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 07.78 625.00
13 158 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.78 625.00
15 243 Tobias NguyenTobias Nguyen 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 1 07.80 619.00
16 224 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 07.89 592.00
16 240 Vítek CvrčekVítek Cvrček 06 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 07.89 592.00
18 192 Denis BurdaDenis Burda 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 5 07.90 589.00
19 164 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.92 583.00
20 257 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 07.95 574.00
21 48 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.00 560.00
22 245 Jan PriknerJan Prikner 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 08.04 548.00
23 135 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.12
24 46 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.13 523.00
25 209 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.21 500.00
26 266 Robin BotorRobin Botor 07 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 08.46 434.00
27 262 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 3 08.49 426.00
28 264 Adam ToAdam To 07 ZŠ Porubská 832 ZŠ Porubská 832 2 09.14 274.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 7 07.84 607.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.86 601.00
3 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.93 580.00
4 97 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.94 577.00
5 176 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.01 557.00
6 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 08.04 548.00
7 91 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.26 487.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.05 545.00
2 197 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
3 160 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.18 509.00
4 227 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.19 506.00
5 12 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.21 500.00
6 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.26 487.00
7 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 08.41 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 08.28 481.00
2 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 08.41 447.00
3 185 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 8 08.49 426.00
MS 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.50
5 5 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.52 418.00
6 174 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.78 354.00
7 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 7 08.89 329.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 7 07.84 607.00
2 198 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.86 601.00
3 98 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.93 580.00
4 97 Jan PecháčekJan Pecháček 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.94 577.00
5 176 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.01 557.00
6 234 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 2 08.04 548.00
7 162 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.05 545.00
8 197 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.13 523.00
9 160 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.18 509.00
10 227 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.19 506.00
11 12 Frederik KuttyFrederik Kutty 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.21 500.00
12 91 Martin CíchaMartin Cícha 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.26 487.00
12 205 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.26 487.00
14 183 Vladimír HavelVladimír Havel 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 2 08.28 481.00
15 178 Vojtěch SzpyrcVojtěch Szpyrc 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 08.41 447.00
15 239 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 5 08.41 447.00
17 185 Tobiáš KřivskýTobiáš Křivský 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 8 08.49 426.00
18 233 Štěpán OndrákŠtěpán Ondrák 09 5. ZŠ Kladno 5. ZŠ Kladno 6 08.50
19 5 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.52 418.00
20 174 David DrahníkDavid Drahník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec ZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.78 354.00
21 181 Koniáš DejmalKoniáš Dejmal 09 ZŠ Nerudova ZŠ Nerudova 7 08.89 329.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 5 07.95 864.00
2 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.18 794.00
3 275 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.22 782.00
4 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 08.32 752.00
5 281 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.40 729.00
6 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.41 726.00
7 60 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.45 715.00
8 291 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 08.64 662.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.44 718.00
2 218 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.48 706.00
3 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56 684.00
4 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58 678.00
5 62 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.60 673.00
6 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.63 665.00
7 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 08.82 613.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1 07.96 860.00
2 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 2 08.63 665.00
3 249 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 08.72 640.00
4 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 08.81 616.00
5 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 08.85 605.00
6= 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 8 08.96 576.00
6= 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.96 576.00
8 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 09.19 518.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 5 07.95 864.00
2 310 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1 07.96 860.00
3 213 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.18 794.00
4 275 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 4 08.22 782.00
5 292 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 1 08.32 752.00
6 281 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.40 729.00
7 277 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu Chrudim ZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.41 726.00
8 21 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.44 718.00
9 60 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.45 715.00
10 218 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.48 706.00
11 34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56 684.00
12 217 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590 ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58 678.00
13 62 Erika OsičkováErika Osičková 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.60 673.00
14 54 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 08.63 665.00
14 256 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 2 08.63 665.00
16 291 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB Neratovice ZŠ MPB Neratovice 8 08.64 662.00
17 249 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 6 08.72 640.00
18 302 Dita DrahovzalováDita Drahovzalová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 3 08.81 616.00
19 295 Sophie CurranSophie Curran 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 1 08.82 613.00
20 294 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 5 08.85 605.00
21 309 Barbora ŠtanclováBarbora Štanclová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 8 08.96 576.00
21 299 Karin SchneiderováKarin Schneiderová 08 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 4 08.96 576.00
23 254 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 07 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Základní škola, Trutnov, Ko... 7 09.19 518.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.09 821.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.18 794.00
3 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 3 08.25 773.00
4 69 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.35 744.00
5 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.37 738.00
6 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.42 723.00
7 33 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.45 715.00
8 122 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 08.55 687.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.42 723.00
2 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.44 718.00
3 85 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 6 08.47 709.00
4 70 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.53 692.00
5 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.61 670.00
6 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 3 08.71 643.00
7 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.81 616.00
8 83 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 8 08.86 603.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 8.6.2022 - 13:40) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.60 673.00
2 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
3 76 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.79 621.00
4 119 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.88 597.00
5 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.09 543.00
6 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 09.19 518.00
7 123 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 09.36 477.00
8 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 09.48 449.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.09 821.00
2 56 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 08.18 794.00
3 126 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 3 08.25 773.00
4 69 Anna UhrováAnna Uhrová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.35 744.00
5 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.37 738.00
6 114 Aneta LoudováAneta Loudová 08 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.42 723.00
6 107 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.42 723.00
8 74 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.44 718.00
9 33 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.45 715.00
10 85 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 6 08.47 709.00
11 70 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.53 692.00
12 122 Julie KrulováJulie Krulová 08 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 5 08.55 687.00
13 103 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.60 673.00
14 73 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.61 670.00
15 152 Anežka TrochtováAnežka Trochtová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
16 87 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 3 08.71 643.00
17 76 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav 6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.79 621.00
18 27 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.81 616.00
19 83 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 8 08.86 603.00
20 119 Amálie VávrováAmálie Vávrová 09 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.88 597.00
21 32 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.09 543.00
22 146 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 09.19 518.00
23 123 Tereza JašováTereza Jašová 10 ZŠ Třebíč Týnská ZŠ Třebíč Týnská 2 09.36 477.00
24 115 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 09.48 449.00