Poděbrady Walking (Zlatý mítink WA v chůzi)
Poděbrady (2. 4. 2022)5 km chůze - Dorostenci
(so, 2.4.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Lukáš ROSENBAUMLukáš ROSENBAUM | 07 | PB 22:37 | |||||||||||||||
2 | 211 | Andrew GLENNONAndrew GLENNON | 05 | PB 23:11 | |||||||||||||||
3 | 305 | Matěj PITÁKMatěj PITÁK | 07 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 23:41 | ||||||||||||||
4 | 303 | Albert KUKLAAlbert KUKLA | 05 | SK Jeseniova | PB 24:45 | ||||||||||||||
5 | 308 | Benjamin GOLLEBenjamin GOLLE | 06 | PB 24:55 | |||||||||||||||
6 | 310 | Séamus CLARKESéamus CLARKE | 07 | PB 25:05 | |||||||||||||||
7 | 313 | Šimon BÁTOVSKÝŠimon BÁTOVSKÝ | 08 | PB 25:42 | |||||||||||||||
8 | 312 | Jakub MAŽGÚTJakub MAŽGÚT | 07 | PB 25:51 | |||||||||||||||
9 | 307 | Filip BARTOŇFilip BARTOŇ | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 29:53 | ||||||||||||||
306 | Tomáš ENDRŠTTomáš ENDRŠT | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | |||||||||||||||
309 | Máté MAJOROSMáté MAJOROS | 06 | DQ | ||||||||||||||||
301 | Tobiáš URBÁNEKTobiáš URBÁNEK | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | |||||||||||||||
302 | Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | |||||||||||||||
304 | Filip KLAZARFilip KLAZAR | 06 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | DNS | |||||||||||||||
Poznámky:sč. 306: DQ - 3 red cards (54.7.1)sč. 309: DQ - 3 red cards (54.7.1) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Mezičasy:
umí | SČ | Závodník | 1 km | 2 km | 3 km | 4 km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Lukáš ROSENBAUM | 04:23 | 08:51 | 13:28 | 18:07 |
2 | 211 | Andrew GLENNON | 04:23 | 08:58 | 13:44 | 18:34 |
3 | 305 | Matěj PITÁK | 04:48 | 09:25 | 14:13 | 18:55 |
4 | 303 | Albert KUKLA | 05:02 | 09:59 | 14:56 | 19:55 |
5 | 308 | Benjamin GOLLE | 05:02 | 10:03 | 15:04 | 20:04 |
6 | 310 | Séamus CLARKE | 04:52 | 10:00 | 15:03 | 20:07 |
7 | 313 | Šimon BÁTOVSKÝ | 04:55 | 10:03 | 15:11 | 20:30 |
8 | 312 | Jakub MAŽGÚT | 05:00 | 10:13 | 15:29 | 20:45 |
9 | 307 | Filip BARTOŇ | 05:37 | 11:42 | 17:53 | 24:07 |
306 | Tomáš ENDRŠT | 05:01 | 10:03 | 15:04 | 20:06 | |
309 | Máté MAJOROS | 05:19 | 10:46 | 16:25 | - | |
301 | Tobiáš URBÁNEK | - | - | - | - | |
302 | Vojtěch NOVÁK | - | - | - | - | |
304 | Filip KLAZAR | - | - | - | - |
5 km chůze - Veteráni
(so, 2.4.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 348 | Lukáš PAZDERALukáš PAZDERA | 86 | ASK Dipoli z.s. | SB 23:54 | ||||||||||||||
2 | 354 | Steffen BORSCHSteffen BORSCH | 73 | SB 24:59 | |||||||||||||||
3 | 350 | Uwe SCHRÖTERUwe SCHRÖTER | 59 | SB 25:26 | |||||||||||||||
4 | 358 | Ondrej MALÍKOndrej MALÍK | 61 | PB 26:50 | |||||||||||||||
5 | 353 | Luděk ŠOLCLuděk ŠOLC | 61 | AC Mladá Boleslav z.s. | SB 27:03 | ||||||||||||||
6 | 347 | Tomáš VOJTÍŠEKTomáš VOJTÍŠEK | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | SB 28:43 | ||||||||||||||
7 | 344 | Miroslaw ŁUNIEWSKIMiroslaw ŁUNIEWSKI | 57 | SB 28:52 | |||||||||||||||
8 | 367 | Miroslav FLIEGLMiroslav FLIEGL | 54 | PSK Olymp Praha, z.s. | SB 29:26 | ||||||||||||||
9 | 355 | Dick GNAUCKDick GNAUCK | 63 | SB 29:58 | |||||||||||||||
10 | 349 | Waldemar MAŁECKIWaldemar MAŁECKI | 58 | SB 30:18 | |||||||||||||||
11 | 356 | Udo SCHAEFFERUdo SCHAEFFER | 50 | SB 31:57 | |||||||||||||||
12 | 359 | Petr ADAMPetr ADAM | 50 | SK Nové Město nad Metují | SB 32:28 | ||||||||||||||
13 | 190 | Ondřej CEREPUŠŤÁKOndřej CEREPUŠŤÁK | 48 | AC Čáslav, z.s. | PB 35:21 | ||||||||||||||
14 | 345 | Alessandro BRAGGIOAlessandro BRAGGIO | 69 | PB 40:06 | |||||||||||||||
15 | 352 | Rostislav KOVÁŘRostislav KOVÁŘ | 51 | Atletický klub Olomouc z.s. | SB 41:20 | ||||||||||||||
16 | 351 | Stanislav MAREKStanislav MAREK | 42 | TJ Spartak Třebíč, spolek | SB 41:22 | ||||||||||||||
17 | 346 | Václav DOSTALÍKVáclav DOSTALÍK | 40 | Atletický klub Olomouc z.s. | SB 43:42 | ||||||||||||||
357 | Milan SEKANINAMilan SEKANINA | 54 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Mezičasy:
umí | SČ | Závodník | 1 km | 2 km | 3 km | 4 km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 348 | Lukáš PAZDERA | 04:48 | 09:24 | 14:13 | 19:02 |
2 | 354 | Steffen BORSCH | 04:57 | 10:01 | 15:02 | 20:04 |
3 | 350 | Uwe SCHRÖTER | 04:57 | 10:02 | 15:08 | 20:16 |
4 | 358 | Ondrej MALÍK | 05:16 | 10:39 | 16:02 | 21:27 |
5 | 353 | Luděk ŠOLC | 05:08 | 10:38 | 16:07 | 21:36 |
6 | 347 | Tomáš VOJTÍŠEK | 05:19 | 10:54 | 16:42 | 22:32 |
7 | 344 | Miroslaw ŁUNIEWSKI | 05:35 | 11:26 | 17:16 | 23:04 |
8 | 367 | Miroslav FLIEGL | 05:46 | 11:42 | 17:39 | 23:39 |
9 | 355 | Dick GNAUCK | 05:57 | 11:57 | 17:59 | 24:03 |
10 | 349 | Waldemar MAŁECKI | 05:48 | 11:41 | 17:38 | 23:48 |
11 | 356 | Udo SCHAEFFER | 06:20 | 12:43 | 19:07 | 25:34 |
12 | 359 | Petr ADAM | 06:26 | 12:53 | 19:25 | 25:58 |
13 | 190 | Ondřej CEREPUŠŤÁK | 06:47 | 13:49 | 20:51 | 28:00 |
14 | 345 | Alessandro BRAGGIO | 08:08 | 16:21 | 24:28 | 32:14 |
15 | 352 | Rostislav KOVÁŘ | 08:08 | 16:23 | 24:45 | 33:08 |
16 | 351 | Stanislav MAREK | 08:08 | 16:21 | 24:38 | 32:59 |
17 | 346 | Václav DOSTALÍK | 08:25 | 17:07 | 25:50 | 34:46 |
357 | Milan SEKANINA | - | - | - | - |
5 km chůze - Dorostenky
(so, 2.4.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 328 | Aliisa KIISKIAliisa KIISKI | 05 | PB 24:19 | |||||||||||||||
2 | 326 | Ema KLIMENTOVÁEma KLIMENTOVÁ | 05 | Atletický klub Šternberk z.s. | SB 24:24 | ||||||||||||||
3 | 325 | Adéla PITTNEROVÁAdéla PITTNEROVÁ | 06 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 25:00 | ||||||||||||||
4 | 336 | Aisling LANEAisling LANE | 05 | PB 25:04 | |||||||||||||||
5 | 271 | Mathilde FRENZLMathilde FRENZL | 03 | PB 25:19 | |||||||||||||||
6 | 340 | Petra KUSÁPetra KUSÁ | 07 | PB 25:26 | |||||||||||||||
7 | 331 | Lara Jolie FEIGLLara Jolie FEIGL | 06 | PB 25:32 | |||||||||||||||
8 | 314 | Theresia Emma MOHRTheresia Emma MOHR | 06 | PB 25:34 | |||||||||||||||
9 | 320 | Alžběta FRANKLOVÁAlžběta FRANKLOVÁ | 05 | SK Jeseniova | PB 25:34 | ||||||||||||||
10 | 329 | Kylie GARREISKylie GARREIS | 05 | PB 25:49 | |||||||||||||||
11 | 342 | Nina POŠTOVÁNina POŠTOVÁ | 05 | PB 26:28 | |||||||||||||||
12 | 337 | Tamara INDRIŠKOVÁTamara INDRIŠKOVÁ | 06 | PB 26:46 | |||||||||||||||
13 | 335 | Ciara MOONEYCiara MOONEY | 05 | SB 27:42 | |||||||||||||||
14 | 341 | Kristína ZÁMEČNÍKOVÁKristína ZÁMEČNÍKOVÁ | 07 | =P 27:44 | |||||||||||||||
15 | 319 | Lucie KRINWALDOVÁLucie KRINWALDOVÁ | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | SB 28:02 | ||||||||||||||
16 | 333 | Anna-Maria GABRIELAnna-Maria GABRIEL | 05 | PB 28:15 | |||||||||||||||
17 | 343 | Bibiána JANČOVÁBibiána JANČOVÁ | 06 | 28:26 | |||||||||||||||
18 | 321 | Michaela PLEŠÁKOVÁMichaela PLEŠÁKOVÁ | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | SB 28:46 | ||||||||||||||
19 | 334 | Ciara WILSON BOWENCiara WILSON BOWEN | 05 | SB 28:52 | |||||||||||||||
20 | 332 | Tabea KIEFERTabea KIEFER | 05 | SB 29:02 | |||||||||||||||
21 | 330 | Lara ACKERMANNLara ACKERMANN | 08 | PB 29:21 | |||||||||||||||
22 | 322 | Kateřina HROMÁDKOVÁKateřina HROMÁDKOVÁ | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 29:21 | ||||||||||||||
23 | 327 | Veronika SMOLÍKOVÁVeronika SMOLÍKOVÁ | 05 | AC Praha 1890 | PB 29:35 | ||||||||||||||
24 | 338 | Timea INDRIŠKOVÁTimea INDRIŠKOVÁ | 08 | PB 29:57 | |||||||||||||||
25 | 318 | Ema KYSELICOVÁEma KYSELICOVÁ | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 30:53 | ||||||||||||||
26 | 339 | Sofia SUPEKOVÁSofia SUPEKOVÁ | 08 | PB 31:08 | |||||||||||||||
27 | 324 | Tereza PITTNEROVÁTereza PITTNEROVÁ | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | SB 31:17 | ||||||||||||||
28 | 323 | Ema KOUDELKOVÁEma KOUDELKOVÁ | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 32:20 | ||||||||||||||
315 | Eliška KOKOŘOVÁEliška KOKOŘOVÁ | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | |||||||||||||||
316 | Viktorie BARTOŇOVÁViktorie BARTOŇOVÁ | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | |||||||||||||||
317 | Nikola BOBOKOVÁNikola BOBOKOVÁ | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Mezičasy:
umí | SČ | Závodník | 1 km | 2 km | 3 km | 4 km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 328 | Aliisa KIISKI | 04:47 | 09:37 | 14:35 | 19:31 |
2 | 326 | Ema KLIMENTOVÁ | 04:47 | 09:37 | 14:35 | 19:35 |
3 | 325 | Adéla PITTNEROVÁ | 04:48 | 09:45 | 14:51 | 20:03 |
4 | 336 | Aisling LANE | 04:52 | 09:59 | 15:02 | 20:05 |
5 | 271 | Mathilde FRENZL | 05:01 | 10:02 | 15:04 | 20:10 |
6 | 340 | Petra KUSÁ | 04:47 | 09:47 | 14:59 | 20:16 |
7 | 331 | Lara Jolie FEIGL | 05:01 | 10:13 | 15:27 | 20:36 |
8 | 314 | Theresia Emma MOHR | 05:02 | 10:06 | 15:21 | 20:37 |
9 | 320 | Alžběta FRANKLOVÁ | 04:48 | 09:46 | 14:58 | 20:16 |
10 | 329 | Kylie GARREIS | 05:01 | 10:13 | 15:27 | 20:39 |
11 | 342 | Nina POŠTOVÁ | 05:20 | 10:41 | 15:56 | 21:18 |
12 | 337 | Tamara INDRIŠKOVÁ | 05:16 | 10:39 | 15:57 | 21:27 |
13 | 335 | Ciara MOONEY | 05:08 | 10:38 | 16:18 | 22:03 |
14 | 341 | Kristína ZÁMEČNÍKOVÁ | 05:10 | 10:48 | 16:31 | 22:11 |
15 | 319 | Lucie KRINWALDOVÁ | 05:08 | 10:39 | 16:31 | 22:18 |
16 | 333 | Anna-Maria GABRIEL | 05:18 | 10:51 | 16:35 | 22:37 |
17 | 343 | Bibiána JANČOVÁ | 05:22 | 11:03 | 16:58 | 22:44 |
18 | 321 | Michaela PLEŠÁKOVÁ | 05:11 | 10:56 | 16:49 | 22:49 |
19 | 334 | Ciara WILSON BOWEN | 05:45 | 11:39 | 17:35 | 23:20 |
20 | 332 | Tabea KIEFER | 05:07 | 10:51 | 16:59 | 23:04 |
21 | 330 | Lara ACKERMANN | 05:41 | 11:34 | 17:31 | 23:27 |
22 | 322 | Kateřina HROMÁDKOVÁ | 05:44 | 11:39 | 17:35 | 23:25 |
23 | 327 | Veronika SMOLÍKOVÁ | 05:16 | 11:03 | 17:10 | 23:38 |
24 | 338 | Timea INDRIŠKOVÁ | 05:46 | 11:48 | 17:55 | 24:08 |
25 | 318 | Ema KYSELICOVÁ | 05:49 | 12:04 | 18:20 | 24:40 |
26 | 339 | Sofia SUPEKOVÁ | 06:41 | 13:09 | 19:09 | 25:11 |
27 | 324 | Tereza PITTNEROVÁ | 05:44 | 11:49 | 18:18 | 24:54 |
28 | 323 | Ema KOUDELKOVÁ | 05:47 | 12:10 | 18:49 | 25:33 |
315 | Eliška KOKOŘOVÁ | - | - | - | - | |
316 | Viktorie BARTOŇOVÁ | - | - | - | - | |
317 | Nikola BOBOKOVÁ | - | - | - | - |
5 km chůze - Veteránky
(so, 2.4.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 362 | Brit SCHRÖTERBrit SCHRÖTER | 74 | PB 24:48 | |||||||||||||||
2 | 361 | Katarzyna ŚLEZIONAKatarzyna ŚLEZIONA | 70 | SB 29:07 | |||||||||||||||
3 | 157 | Martina NETOLICKÁMartina NETOLICKÁ | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | PB 30:09 | ||||||||||||||
4 | 364 | Ivana VRANKOVÁIvana VRANKOVÁ | 74 | Orel Vyškov | SB 30:43 | ||||||||||||||
5 | 363 | Cora KRUSECora KRUSE | 57 | PB 34:03 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Mezičasy:
umí | SČ | Závodník | 1 km | 2 km | 3 km | 4 km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 362 | Brit SCHRÖTER | 04:48 | 09:45 | 14:43 | 19:46 |
2 | 361 | Katarzyna ŚLEZIONA | 05:43 | 11:32 | 17:21 | 23:12 |
3 | 157 | Martina NETOLICKÁ | 05:45 | 11:46 | 17:54 | 24:04 |
4 | 364 | Ivana VRANKOVÁ | 05:48 | 12:04 | 18:17 | 24:35 |
5 | 363 | Cora KRUSE | 06:49 | 13:40 | 20:31 | 27:21 |