Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Otevřený halový přebor Zlínského kraje dorostu, juniorů a dospělých a vložené závody starších přípravek, mladšího a staršího žactva

Ostrava (12. 2. 2022)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 5 18.33
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.58
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.77
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 18.86
5 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK Kroměříž AK Kroměříž 3 19.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 18.69
2 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 18.83
3 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.85
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 19.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 19.28
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.95
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 20.13
4 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 2 20.95
5 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 22.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 19.80
2 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 20.26
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 4 20.98
4 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.38
5 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 21.60
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.2.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.26
2 9 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 19.91
3 6 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 23.20
4 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 2 23.24
5 Jaroslav BrázdilJaroslav Brázdil 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 25.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 5 18.33
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.58
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 18.69
4 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.77
5 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 18.83
6 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.85
7 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 18.86
8 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK Kroměříž AK Kroměříž 3 19.17
9 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.26
10 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 19.28
11 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 19.57
12 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 19.80
13 9 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 5 19.91
14 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.95
15 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 20.13
16 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 20.26
17 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 2 20.95
18 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 4 20.98
19 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.38
20 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 21.60
21 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 22.78
22 6 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 23.20
23 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 2 23.24
24 Jaroslav BrázdilJaroslav Brázdil 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 25.07

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.18
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 19.72
3 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 20.07
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 19.58
2 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 20.96
3 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 21.58
4 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 3 22.25
Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 DQ
Poznámky:
Ema Manová DQ dle TP17.3.1 (163.3a).
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 20.26
2 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 4 21.88
3 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.90
4 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.96
5 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 22.04
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.65
2 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.71
3 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.62
4 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.16
5 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 23.82
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.40
2 Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 21.84
3 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.76
4 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.60
5 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 23.81
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 12.2.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.27
2 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 22.39
3 Dominika DrábkováDominika Drábková 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 4 22.73
4 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 24.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.18
2 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 19.58
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 19.72
4 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 20.07
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 20.26
6 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 20.96
7 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.40
8 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 21.58
9 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 21.65
10 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.71
11 Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 21.84
12 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 4 21.88
13 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.90
14 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.96
15 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 5 22.04
16 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 3 22.25
17 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.27
18 Sabina MullerováSabina Mullerová 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 22.39
19 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.62
20 Dominika DrábkováDominika Drábková 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 4 22.73
21 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.76
22 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.16
23 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.60
24 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 23.81
25 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 23.82
26 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 24.53
Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 DQ