Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD mladšího žactva sk.A

Beroun (24. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 24.6.2022 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.15
2 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.16
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.33
4 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.60
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 24.6.2022 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.68
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.29
3 Alex BayerAlex Bayer 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.87
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.92
5 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.02
6 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 24.6.2022 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.94
2 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.52
3 Josef MaierJosef Maier 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.70
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.75
5 45 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 10.05
Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 24.6.2022 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.09
2 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 PB 09.14
3 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.35
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.56
5 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.62
6 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 24.6.2022 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 08.03 11.00
2 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.64 9.00
3 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 08.87 8.00
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.01 7.00
5 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.16 6.00
6 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.21 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 24.6.2022 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 SB 09.28 4.00
2 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 09.33 3.00
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.46 2.00
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 SB 09.51 1.00
5 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.71
Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 24.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 08.42 11.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.47 9.00
3 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.54 8.00
4 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 SB 08.57 7.00
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.64 6.00
Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 24.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 SB 08.78 4.00
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81 3.00
3 9 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 SB 08.85 2.00
4 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 SB 08.85 1.00
5 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 SB 08.88
6 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.48
2 9 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 08.93
3 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.32
4 Nela NáprstkováNela Náprstková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.46
5 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.61
6 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 09.73
7 Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.57
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 08.95
3 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.21
4 21 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.49
5 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.74
6 12 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 09.89
7 Kateřina MatulováKateřina Matulová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 10.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.63
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.13
3 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.34
4 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.53
5 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.71
6 22 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.74
7 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.42
2 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.98
3 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.05
4 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.31
5 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 09.37
6 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.69
2 4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 09.06
3 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.29
4 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.55
5 16 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.80
6 Kamila MášováKamila Mášová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 PB 10.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.86
2 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.02
3 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.11
4 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.37
5 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.53
6 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 7 PB 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.74
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.78
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 09.16
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 PB 09.50
5 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 PB 10.27
Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 24.6.2022 - 15:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.80
2 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.06
3 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.23
4 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 09.51
5 6 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 SB 09.69
6 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.95
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.71 6.00
2 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 22.36 2.00
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 22.40 1.00
4 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 22.72
5 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.09
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.15 3.00
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 23.14
3 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.58
4 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 25.97
Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 21.02 9.00
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.81 5.00
3 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.01
4 42 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.74
Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 24.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 21.92 4.00
2 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.60
3 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.37
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.60
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 24.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 20.94 11.00
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.21 8.00
3 38 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.26 7.00
Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 20.58 11.00
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 20.61 9.00
3 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.02 8.00
4 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 21.26 7.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 21.45 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 PB 21.82 3.00
2 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 22.10
3 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 22.18
4 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 22.19
5 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 23.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 22.09
2 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 22.86
3 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 23.30
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 23.39
5 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 23.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 PB 23.63
2 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 23.67
3 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.16
4 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 24.63
5 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 24.70
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.09
MS Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.56
3 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 25.65
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.97
5 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 26.20
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.90 1.00
2 24 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.47
3 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.31
4 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.61
5 8 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.17
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.31 6.00
2 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.34
3 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.83
4 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 PB 25.27
5 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 26.51
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 21.92
2 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 23.70
3 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 23.71
4 Kateřina MatulováKateřina Matulová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 26.54
5 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.76
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.84 2.00
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.77
3 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 22.78
4 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 23.82
5 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 23.90
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.32
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.52
3 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 23.10
4 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 24.05
Emma PolcarováEmma Polcarová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 24.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.52 4.00
2 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 22.39
3 Klára KočováKlára Kočová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.64
4 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
5 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.81
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 1:45.59 9.00
2 37 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:46.49 8.00
3 33 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 1:47.65 7.00
4 32 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 1:49.48 6.00
5 34 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 1:52.60 4.00
6 36 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 1:53.30 2.00
7 31 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 1:55.10 1.00
8 30 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:55.45
9 35 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 1:55.68
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 1:38.40 11.00
2 39 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 1:51.47 5.00
3 41 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 1:52.66 3.00
4 46 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:56.99
5 40 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 2:02.65
6 44 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 2:04.09
7 45 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 2:05.26
8 42 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:20.10
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15 PB 1:46.59 11.00
2 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 PB 1:48.69 9.00
3 9 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 PB 1:49.02 8.00
4 2 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 1:49.98 7.00
5 7 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 1:50.02 6.00
6 10 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 10 1:50.47 5.00
7 4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 1:50.82 4.00
8 11 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 11 1:53.22 3.00
9 3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 1:56.00
10 5 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 1:56.96
11 13 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 13 PB 2:05.43
12 8 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:05.62
13 6 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 PB 2:05.90
14 14 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 14 2:08.72
15 12 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12 2:09.11
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 1:54.77 2.00
2 29 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 14 1:55.63 1.00
3 19 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 1:57.58
4 21 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 2:05.18
5 22 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 2:05.29
6 28 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13 2:05.54
7 16 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 2:05.98
8 23 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:06.15
9 24 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:06.64
10 27 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 2:09.26
11 26 Laura SinadaLaura Sinada 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 2:10.30
12 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 2:12.53
13 17 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:18.48
14 20 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:24.58
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 15:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.39 9.00
2 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.75 8.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 10.85 7.00
4 34 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.89 6.00
5 39 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.32 4.00
6 32 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.37 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 15:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 10.90 5.00
2 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 11.50 2.00
3 41 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 11.52 1.00
4 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.89
5 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.6.2022 - 15:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.21 11.00
2 Matěj AdamMatěj Adam 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 PB 11.86
3 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 12.66
4 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 12.81
5 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 14.12
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.32 11.00
2 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.37 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.56 8.00
4 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.85 7.00
5 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.38
13 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 11.13 6.00
2 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 11.46 5.00
3 15 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 11.58 4.00
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.74 3.00
5 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.39
6 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 14.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.93 2.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 12.14 1.00
3 14 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 12.19
4 19 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.26
5 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.27
6 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 12.74
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 12.19
2 3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.27
3 29 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 12.38
4 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 12.66
5 25 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 12.92
6 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.63
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 12.99
2 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 13.51
3 23 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 13.59
4 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.91
5 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.92
6 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 14.58
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 24.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 12.49
2 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 13.02
3 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 13.88
4 Kristýna HučkováKristýna Hučková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.13
5 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 14.35
6 17 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 15.32
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kučera, Seidl, Soukup, Šilhák Kučera, Seidl, Soukup, Šilhák TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 33.89 11.00
2 34 Hotový, Lepič, Lipert, Tatíček Hotový, Lepič, Lipert, Tatíček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 33.93 9.00
3 Stejskal, Čáp, Fait, Najman Stejskal, Čáp, Fait, Najman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 35.75 7.00
4 Matas, Holub, Čurda, Bohaboj Matas, Holub, Čurda, Bohaboj Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 35.87 5.00
5 Jelínek, Manda, Kašek, Adam Jelínek, Manda, Kašek, Adam SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 37.91 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pintíř, Lipovský, Dolejš, Činka Pintíř, Lipovský, Dolejš, Činka TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 35.56 8.00
2 Konopáč, Kolman, Pašek, Žolko Konopáč, Kolman, Pašek, Žolko TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.86 6.00
3 Beneš, Brůha, Herbs, Urban Beneš, Brůha, Herbs, Urban A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 38.73 3.00
31 Bužek, Lachman, Pleiner, Švejkovský Bužek, Lachman, Pleiner, Švejkovský A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Achberger, Jandurová, Doupalová, Sůrová Achberger, Jandurová, Doupalová, Sůrová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 33.86 11.00
2 Opálecká, Šimková, Gregovská, Fistrová Opálecká, Šimková, Gregovská, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 33.90 9.00
3 3 Andresová, Bárová, Bohatová, Sýkorová Andresová, Bárová, Bohatová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.09 8.00
4 Caisová, Šnoblová, Machová, Hlinomazová Caisová, Šnoblová, Machová, Hlinomazová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.88 6.00
5 Krásová, Maulisová, Slívová, Quadrátová Krásová, Maulisová, Slívová, Quadrátová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 34.93 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Havlíčková, Hokrová, Karasová Hlaváčová, Havlíčková, Hokrová, Karasová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 35.15 4.00
2 Hermannová, Michálková, Koktová, Pospíšilová Hermannová, Michálková, Koktová, Pospíšilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 35.20 3.00
3 Kudová, Bojdová, Hršelová, Raušová Kudová, Bojdová, Hršelová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 35.93 2.00
4 Lukášová, Zachariášová, Křenková, Kašková Lukášová, Zachariášová, Křenková, Kašková SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 37.07
5 22 Opatová, Opatová, Nováková, Vodhánilová Opatová, Opatová, Nováková, Vodhánilová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 37.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezrouková, Krátká, Keprtová, Vondrusová Bezrouková, Krátká, Keprtová, Vondrusová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 34.13 7.00
2 25 Ricci, Jelínková, Kaufmanová, Krauszová Ricci, Jelínková, Kaufmanová, Krauszová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 36.02 1.00
3 Falcová, Krotká, Malá, Ptáčková Falcová, Krotká, Malá, Ptáčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 36.09
4 8 Hrdličková, Krejsová, Šebestová, Švihnosová Hrdličková, Krejsová, Šebestová, Švihnosová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 38.56
5 27 Šulcová, Smrkovská, Levencová, Hašková Šulcová, Smrkovská, Levencová, Hašková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 39.64
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 24.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boková, Brodecká, Němcová, Štefflová Boková, Brodecká, Němcová, Štefflová TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 36.69
2 Šnajdrová, Placatková, Pavlíčková, Boháčková Šnajdrová, Placatková, Pavlíčková, Boháčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 37.48
3 Šafářová, Staňková, Kotulanová, Horáková Šafářová, Staňková, Kotulanová, Horáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 37.61
4 Andielová, Krůtová, Dřížďalová, Vykysalá Andielová, Krůtová, Dřížďalová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 38.77
5 Misurová, Nikoličová, Vostracká, Polcarová Misurová, Nikoličová, Vostracká, Polcarová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 39.17
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 24.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Kropáčková, Dvorščáková, Hajníková Pokorná, Kropáčková, Dvorščáková, Hajníková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 36.95
2 Čermáková, Zímová, Procházková, Šimková Čermáková, Zímová, Procházková, Šimková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.02
3 Sojková, Pokorná, Krčilová, Janečková Sojková, Pokorná, Krčilová, Janečková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 37.87
4 Brátová, Kalabová, Langerová, Sinada Brátová, Kalabová, Langerová, Sinada A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 41.47
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 24.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 1.46 - o o o o xo o o xxx 11.00
2 Václav LepičVáclav Lepič
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 PB 1.43 o o o o xo o o xxx 9.00
3 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 1.40 - - o o o o xxx 8.00
4 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 1.40 o o o o xo o xx- 7.00
5= Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 PB 1.35 o o o o o xxx 5.50
5= Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 8 1.35 - o o o o xxx 5.50
7= 37 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 1.30 o o xo o xx 3.50
7= Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 1.30 o o xo o xxx 3.50
9 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 4 PB 1.25 o xo o xxx 2.00
10 Matěj AdamMatěj Adam
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 1 PB 1.20 o o xxx 1.00
44 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 24.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 22 1.50 - - - - o o o o o o o o xxx 11.00
2 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 23 1.50 - - - - - - xo o o o o o xxx 9.00
3 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 19 PB 1.41 - - o xo o xo xxo o xo xx- 8.00
4 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 21 1.38 - - - o o o xxo xxo xxx 7.00
5 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 18 PB 1.35 o o o o o o o x- 6.00
6 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 15 PB 1.35 o o o o xo xo xo xxx 5.00
7 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 1.30 - o o o xo o xxx 4.00
8 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 1.30 - - - o o xo xxx 3.00
9 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 10 PB 1.30 o o o xo o xo xxx 2.00
10 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 17 1.25 o o o o o xxx 1.00
11 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 14 SB 1.25 o o o o xo xxx
12 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 1 PB 1.25 o o xxo o xo xxx
13 7 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 12 PB 1.25 o o xxo xo xo xxx
14= Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 4 PB 1.25 o o o o xxo xxx
14= Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 16 1.25 o o o o xxo xxx
16 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 11 PB 1.20 o o o o xxx
17 20 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 13 1.20 o o xo o xxx
18 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 9 PB 1.20 o o o xo xxx
19 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 1.20 o o xo xxo xxx
20 Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 7 PB 1.15 o o xo xxx
21 28 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 6 PB 1.15 xo o xxo xxx
22 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 3 PB 1.10 o o xxx
23 Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 8 1.05 o xxx
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 24.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 25 PB 4.97 +0.0 m/s x 4.76 x 4.76 x 4.97  0,00 4.89 11.00
2 43 Jakub PietrulaJakub Pietrula
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4 PB 4.59 +0.0 m/s 4.02 4.14 4.59  0,00 4.59 4.29 4.53 4.17 9.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 22 4.32 +0.0 m/s 4.19 4.30 x 4.30 4.32  0,00 4.14 4.28 8.00
4 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 PB 4.32 +0.0 m/s 4.17 4.17 x 4.17 4.32  0,00 x 3.99 7.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 23 4.29 +0.0 m/s 4.10 4.29  0,00 4.12 4.29 4.13 3.94 3.94 6.00
6 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 24 4.25 +0.0 m/s 3.95 4.07 4.10 4.10 4.22 4.09 4.25  0,00 5.00
7 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 15 PB 4.13 +0.0 m/s 3.99 x 4.13  0,00 4.13 4.04 3.87 4.07 4.00
8 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 13 PB 3.96 +0.0 m/s 3.57 x 3.96  0,00 3.96 3.28 3.59 3.82 3.00
9 30 Jakub PleinerJakub Pleiner
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 8 PB 3.96 -0.1 m/s 3.96  -0,10 x 3.50 3.96 2.00
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 3.94 +0.0 m/s 3.06 3.94  0,00 2.72 3.94 1.00
11 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 3.92 +0.0 m/s x 3.92  0,00 3.61 3.92
12 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 19 3.89 +0.0 m/s 3.89  0,00 3.86 3.30 3.89
13 Václav LepičVáclav Lepič
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 14 PB 3.89 +0.0 m/s 3.64 3.89  0,00 3.85 3.89
14 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 21 3.87 +0.0 m/s 3.71 3.87  0,00 x 3.87
15 Patrik ČápPatrik Čáp
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 PB 3.87 +0.0 m/s 3.87  0,00 3.50 3.58 3.87
16 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 PB 3.85 +0.0 m/s 3.82 3.85  0,00 x 3.85
17 33 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 3.85 +0.0 m/s 3.85  0,00 3.79 3.73 3.85
18 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 18 3.77 +0.9 m/s 3.39 3.67 3.77  0,90 3.77
19 Matyáš KlamertMatyáš Klamert
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 3.66 +0.0 m/s x x 3.66  0,00 3.66
20 31 Antonín BužekAntonín Bužek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.18 3.50 3.63
21 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 12 3.63 -0.2 m/s 3.63  -0,20 3.49 x 3.63
22 Alex BayerAlex Bayer
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 3.28 +0.0 m/s 3.28  0,00 3.21 x 3.28
23 35 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 3.26 -1.6 m/s 3.26  -1,60 x x 3.26
24 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 6 PB 3.23 +0.0 m/s 3.16 3.23  0,00 3.13 3.23
Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 DNS
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (pá, 24.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 28 4.62 +0.0 m/s 4.61 4.58 4.62  0,00 4.62 4.52 4.37 4.57 11.00
2 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 24 PB 4.54 +0.0 m/s 4.20 4.40 4.17 4.40 4.26 4.54  0,00 4.31 9.00
3 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 22 PB 4.42 +0.0 m/s 4.09 4.42  0,00 x 4.42 3.60 3.72 3.14 8.00
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 26 4.25 +0.0 m/s 4.00 4.10 4.15 4.15 4.25  0,00 3.97 4.13 7.00
5 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 PB 4.19 +0.0 m/s 3.91 4.19  0,00 3.50 4.19 3.67 4.08 4.17 6.00
6 Emma RaušováEmma Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 10 PB 4.11 +0.0 m/s 4.10 4.02 3.88 4.10 4.00 4.11  0,00 4.11  0,00 5.00
7 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 9 PB 4.04 +0.0 m/s 4.04  0,00 3.38 3.89 4.04 3.88 x 4.02 4.00
8 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 PB 4.04 -1.0 m/s 2.84 3.87 4.04  -1,00 4.04 x x x 3.00
9 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 23 4.03 +0.0 m/s 3.99 4.03  0,00 3.96 4.03 2.00
10 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 17 3.95 +0.0 m/s 3.75 3.95  0,00 3.93 3.95 1.00
11 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 PB 3.92 +0.8 m/s 3.92  0,80 x 3.57 3.92
12 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 3.91 +0.5 m/s 3.91  0,50 3.71 3.90 3.91
13 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 2 PB 3.91 +1.2 m/s 3.91  1,20 3.40 3.75 3.91
14 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 25 3.91 +0.0 m/s 3.91  0,00 x x 3.91
15 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 19 3.88 -0.1 m/s 3.81 3.64 3.88  -0,10 3.88
16 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 20 3.87 +0.0 m/s 3.87  0,00 x 3.79 3.87
17 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 21 3.86 +0.0 m/s 3.56 3.85 3.86  0,00 3.86
18 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 18 3.85 +0.0 m/s 3.43 3.85  0,00 3.39 3.85
19 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 11 3.79 -1.3 m/s 3.74 3.52 3.79  -1,30 3.79
20 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 15 3.77 +0.0 m/s 3.77  0,00 3.61 3.72 3.77
21 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 12 3.68 +0.0 m/s 3.68  0,00 x x 3.68
22 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 6 3.63 +0.2 m/s 3.63  0,20 x 3.63  0,00 3.63
23 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 14 3.60 +0.0 m/s 3.60  0,00 3.57 3.57 3.60
24 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 3.59 +0.4 m/s 3.59  0,40 3.21 2.88 3.59
MS Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 3.38 +0.0 m/s 3.30 3.10 3.38  0,00 3.38
26 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 4 3.26 +0.9 m/s 3.26  0,90 3.00 2.22 3.26
27 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 3 3.19 +0.8 m/s 3.19  0,80 3.13 3.14 3.19
Celkem 27 závodníků
Skupina B (pá, 24.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana HaškováIvana Hašková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 4 PB 3.76 +0.0 m/s 2.95 x 3.76  0,00 3.76
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 2 PB 3.70 +0.3 m/s 3.70  0,30 3.49 3.50 3.70
3 Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 PB 3.69 +0.0 m/s 3.60 3.69  0,00 x 3.69
4 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 18 PB 3.67 +1.1 m/s 3.67  1,10 3.57 - 3.67
5 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 16 PB 3.56 +0.0 m/s 3.45 3.38 3.56  0,00 3.56
6 Julie KřenkováJulie Křenková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 8 PB 3.51 +1.1 m/s 3.51  1,10 3.49 3.15 3.51
7 Emma PolcarováEmma Polcarová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 6 PB 3.48 +0.0 m/s 3.48  0,00 3.24 - 3.48
8 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 17 3.44 +1.1 m/s 3.44  1,10 3.44  0,30 3.39 3.44
9 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 13 3.41 +0.0 m/s 3.41  0,00 3.31 3.14 3.41
10 Tereza MaláTereza Malá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 3.39 +0.8 m/s 3.39  0,80 3.28 - 3.39
11 Simona BoháčkováSimona Boháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1 PB 3.39 +0.0 m/s x 3.26 3.39  0,00 3.39
12 Emma BrátováEmma Brátová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 3.23 +0.7 m/s 2.97 3.23  0,70 3.10 3.23
13 Emma HršelováEmma Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
12 11 3.18 +0.0 m/s 2.87 3.18  0,00 3.18  0,00 3.18
14 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 15 3.18 +0.7 m/s 3.18  0,70 3.10 - 3.18
15 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 PB 3.13 +0.5 m/s 3.10 3.06 3.13  0,50 3.13
16 27 Anna ŠulcováAnna Šulcová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 3.05 +0.0 m/s x 3.05  0,00 x 3.05
17 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 2.79 +1.0 m/s 2.79  1,00 2.67 x 2.79
18 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 5 PB 2.54 +0.0 m/s 2.54  0,00 2.46 2.43 2.54
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 24.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 27 PB 11.44 10.69 10.52 11.09 11.09 11.44 11.14 10.08 11.00
2 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 26 10.78 10.20 10.78 10.72 10.78 10.50 10.43 08.83 9.00
3 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 23 PB 10.15 07.48 - 08.83 8.83 09.31 10.15 09.62 8.00
4 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 25 PB 10.04 09.58 09.50 09.88 9.88 10.04 09.88 09.34 7.00
5 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 24 PB 09.56 08.67 09.45 08.98 9.45 - 08.92 09.56 6.00
6 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3 PB 09.12 x 09.12 07.64 9.12 08.37 x 08.47 5.00
7 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 21 PB 08.94 08.55 08.43 08.51 8.55 08.55 08.42 08.94 4.00
8 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 20 PB 08.85 08.22 07.75 08.85 8.85 07.88 08.17 08.06 3.00
9 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 22 08.46 08.46 - 07.66 8.46 2.00
10 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 19 08.21 08.21 08.08 07.81 8.21 1.00
11 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 17 PB 08.09 06.99 07.35 08.09 8.09
12 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 16 PB 07.87 06.92 07.30 07.87 7.87
13 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 14 PB 07.81 07.81 07.49 06.59 7.81
14 2 Lucie ČížkováLucie Čížková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 07.81 06.65 06.01 07.81 7.81
15 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 PB 07.61 07.17 07.61 06.92 7.61
16 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 PB 07.52 06.25 07.22 07.52 7.52
17 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 18 07.43 06.62 07.43 07.25 7.43
18 Nela NáprstkováNela Náprstková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 10 PB 07.42 06.69 - 07.42 7.42
19 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 4 PB 07.31 x 06.21 07.31 7.31
20 5 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 2 PB 06.66 06.66 06.27 06.54 6.66
21 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 6 PB 06.54 05.02 06.31 06.54 6.54
22 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 11 06.54 06.54 06.08 05.59 6.54
23 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 9 06.32 06.22 - 06.32 6.32
24 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 13 06.04 x 05.44 06.04 6.04
25 Karolína HokrováKarolína Hokrová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 8 05.86 04.97 05.69 05.86 5.86
26 12 Eliška KotlínováEliška Kotlínová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 5 05.85 05.85 05.15 05.53 5.85
27 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 7 05.56 05.56 05.29 x 5.56
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 24.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 16 10.68 10.65 10.68 10.14 10.68 10.03 09.17 10.31 11.00
2 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 PB 09.76 07.95 08.93 09.18 9.18 09.14 09.73 09.76 9.00
3 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 11 PB 08.55 08.55 07.85 07.81 8.55 07.68 - 08.28 8.00
4 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 13 08.34 07.03 08.06 x 8.06 06.87 08.34 x 7.00
5 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 14 08.24 07.53 08.06 08.24 8.24 07.97 x x 6.00
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 12 08.01 08.01 07.63 x 8.01 06.64 07.62 07.45 5.00
7 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 2 PB 07.02 07.02 06.80 06.30 7.02 06.35 06.29 x 4.00
8 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 06.95 06.15 06.95 06.37 6.95 06.32 - 06.78 3.00
9 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 06.92 05.43 06.92 x 6.92 2.00
10 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 6 PB 06.77 05.96 x 06.77 6.77 1.00
11 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 06.58 06.37 06.58 06.09 6.58
12 Jan KrůtaJan Krůta
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 1 PB 06.51 06.49 x 06.51 6.51
13 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 3 PB 06.35 05.86 06.35 05.67 6.35
14 Tobiáš KosTobiáš Kos
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 5 06.09 06.09 05.80 05.38 6.09
15 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 8 05.80 05.60 05.75 05.80 5.80
16 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 05.60 05.60 05.29 05.60 5.60
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 24.6.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 27 PB 57.79 11.00
2 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 22 PB 52.50 9.00
3 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 26 48.98 8.00
4 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 24 48.54 7.00
5 39 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 25 47.08 6.00
6 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 23 47.04 5.00
7 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 21 44.82 4.00
8 35 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 17 41.08 3.00
9 40 Tomáš BrůhaTomáš Brůha
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 18 38.42 2.00
10 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 19 37.14 1.00
11 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 20 37.11
12 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 13 35.35
13 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 34.23
14 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 33.97
15 Josef MaierJosef Maier
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 PB 33.75
16 44 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 10 32.40
17 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 11 32.18
18 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 6 PB 31.30
19= Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 PB 30.38
19= Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 9 30.38
21 46 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 SB 30.30
22 Alex BayerAlex Bayer
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 27.85
23 Matouš HerbsMatouš Herbs
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 7 27.83
24 45 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 2 PB 19.71
25 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 18.86
Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 12 DNS
Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 DNS
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 24.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 27 PB 47.03 - 11.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 29 46.46 - 9.00
3 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 26 PB 44.62 - 8.00
4 7 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 28 43.21 - 7.00
5 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 23 PB 40.09 - 6.00
6 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 20 PB 37.89 - 5.00
7 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 4 PB 37.44 - 4.00
8 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 22 36.74 - 3.00
9 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 24 35.32 - 2.00
10 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 18 34.58 - 1.00
11 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 8 PB 34.05 -
12 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 21 32.83 -
13 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 19 32.60 -
14 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 16 32.28 -
15 Emma RaušováEmma Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 17 31.65 -
16 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 3 PB 31.10 -
17 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 13 31.00 -
18 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 14 30.95 -
19 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 9 PB 29.50 -
20 6 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 10 27.76 -
21 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 15 27.56 -
22 13 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 25 26.71 -
23 5 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 12 26.44 -
24 26 Laura SinadaLaura Sinada
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 5 PB 26.13 -
25 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 7 PB 24.73 -
26 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 2 PB 24.53 -
27 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 11 21.50 -
28 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 1 PB 17.27 -
29 Julie ŠtajerováJulie Štajerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 6 PB 16.62 -
Celkem 29 závodníků