Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále KPD přípravek

Beroun (25. 9. 2022)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.77
2 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.29
3 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 08.44
4 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.66
5 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.98
2 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.58
3 Felix FatkaFelix Fatka 12 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 08.65
4 Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.85
5 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.75
2 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.90
3 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 07.93
4 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 08.06
5 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.63
6 Jan RobenekJan Robenek 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.64
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.64
2 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 07.66
3 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 07.78
4 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.10
5 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 6 08.33
6 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.62
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.96
2 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 08.31
3 Matyáš KosmataMatyáš Kosmata 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.65
4 Štěpán PeřinaŠtěpán Peřina 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.79
5 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.93
6 Adíl BachriAdíl Bachri 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.72
2 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 07.96
3 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.21
4 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 08.28
5 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.64
6 Josef ŠtěpánJosef Štěpán 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.89
2 Jiří RadochlíbJiří Radochlíb 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 08.09
3 Šimon PavlosekŠimon Pavlosek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.47
4 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.71
Kamil ChaitoKamil Chaito 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 07.76
2 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.89
3 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.30
4 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.33
5 Ivan KelemenIvan Kelemen 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.47
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.26
2 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.30
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 08.43
4 Vít DalešickýVít Dalešický 12 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.57
5 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.12
Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.00
2 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.02
3 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.26
4 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.89
5 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.05
6 Bořek ReichlBořek Reichl 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 09.32
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.69
2 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.14
3 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.38
4 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.78
5 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.85
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.51
2 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.56
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 08.83
4 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.07
5 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.24
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 07.68
2 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
3 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.33
4 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.34
5 Dominik SrbDominik Srb 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.53
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.21
2 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.37
3 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.48
4 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.55
5 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 5 09.33
6 Kryštof KupecKryštof Kupec 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.40
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 08.02
2= Ondra NěmecOndra Němec 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.53
2= Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.53
4 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.60
5 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 3 08.65
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.26
2 Marián FrantíkMarián Frantík 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 08.43
3 Filip HanusFilip Hanus 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.50
4 Josef LooneyJosef Looney 13 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 7 08.58
5 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.98
6 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.19
2 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.56
3 Filip VošahlikFilip Vošahlik 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 7 08.73
4 Radim KobekRadim Kobek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.74
5 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.78
6 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 07.90
2 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.05
3 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 5 08.23
4 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.52
5 Adam TůmaAdam Tůma 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.73
6 Kryštof HammerKryštof Hammer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.64
2 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 07.66
3 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 07.68
4 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.69
5 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.72
6 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.75
7 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 07.76
8 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.77
9 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 07.78
10 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.89
10 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.89
12 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.90
12 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 07.90
14 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 07.93
15 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.96
15 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 07.96
17 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.98
18 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.00
19 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.02
19 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 08.02
21 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.05
22 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 08.06
23 Jiří RadochlíbJiří Radochlíb 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 08.09
24 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.10
25 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.14
26 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
27 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.19
28 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.21
28 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.21
30 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 5 08.23
31 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.26
31 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.26
31 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.26
34 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 08.28
35 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.29
36 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.30
36 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.30
38 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 08.31
39 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 6 08.33
39 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.33
39 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.33
42 Jakub HallerJakub Haller 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.34
43 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.37
44 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.38
45 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 08.43
45 Marián FrantíkMarián Frantík 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 5 08.43
47 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 08.44
48 Šimon PavlosekŠimon Pavlosek 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.47
48 Ivan KelemenIvan Kelemen 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.47
50 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.48
51 Filip HanusFilip Hanus 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.50
52 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.51
53 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.52
54 Dominik SrbDominik Srb 13 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.53
54 Ondra NěmecOndra Němec 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.53
54 Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.53
57 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner 13 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.55
58 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.56
58 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.56
60 Vít DalešickýVít Dalešický 12 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 08.57
61 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.58
61 Josef LooneyJosef Looney 13 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 7 08.58
63 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.60
64 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.62
65 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.63
66 Jan RobenekJan Robenek 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.64
66 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.64
68 Felix FatkaFelix Fatka 12 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 08.65
68 Matyáš KosmataMatyáš Kosmata 13 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.65
68 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 3 08.65
71 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.66
72 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.71
73 Filip VošahlikFilip Vošahlik 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 7 08.73
73 Adam TůmaAdam Tůma 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.73
75 Radim KobekRadim Kobek 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.74
76 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.78
76 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.78
78 Štěpán PeřinaŠtěpán Peřina 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.79
79 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 08.83
80 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.85
80 Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.85
80 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.85
83 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.87
84 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.89
85 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.93
86 Adíl BachriAdíl Bachri 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.94
87 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.96
88 Kryštof HammerKryštof Hammer 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.97
89 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.98
90 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.05
91 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.07
92 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.10
93 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.12
94 Josef ŠtěpánJosef Štěpán 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.20
95 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 09.24
96 Bořek ReichlBořek Reichl 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 09.32
97 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 5 09.33
98 Kryštof KupecKryštof Kupec 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.40
Kamil ChaitoKamil Chaito 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 DNS
Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 DNS

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.80
2 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 7 08.00
3 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.04
4 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.08
5 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.41
6 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 08.68
7 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 6 08.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.93
2 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.00
3 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 08.13
4 Adéla PilnáčkováAdéla Pilnáčková 13 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.45
5 Anna OpltováAnna Opltová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.49
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 08.69
7 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 09.02
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.97
2 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.01
3 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 7 08.19
4 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
5 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.71
6 Adéla HozmanováAdéla Hozmanová 14 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.78
7 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.78
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 07.62
2 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.77
3 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 08.06
4 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 6 08.12
5 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.17
6 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.44
7 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 08.82
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VolfováVeronika Volfová 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 07.99
2 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.09
3 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.10
4 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 08.25
5 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.47
6 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.56
7 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.70
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.82
2 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.20
3 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.33
4 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.34
5 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.56
6 Melánie ŠamšováMelánie Šamšová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 08.74
7 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.83
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.76
2 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.04
3 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 08.18
4 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 08.20
5 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.21
6 Sofie KostrhunováSofie Kostrhunová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.38
7 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.71
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 25.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.98
2 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.45
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.67
4 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.85
5 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.01
6 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 09.27
7 Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.41
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 07.77
2 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 07.83
3 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 07.96
4 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 08.26
5 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.33
6 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.43
7 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.52
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.85
2 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.00
3 Barbora VilímkováBarbora Vilímková 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.18
4 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.46
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 08.50
6 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 08.57
7 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.43
2 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.73
3 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 07.96
4 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 07.98
5 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.79
6 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.89
7 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.17
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 08.08
2 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.37
3 Maria Anna JanáčkováMaria Anna Janáčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
4 Eliška HorováEliška Horová 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.52
5 Anna DoležalováAnna Doležalová 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.65
6 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.73
7 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.02
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.17
2 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 08.62
3 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.62
4 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.94
5 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 09.28
6 Vanesa SádovskáVanesa Sádovská 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 10.37
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŽirovnickáAmálie Žirovnická 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.27
2 Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.37
3 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.46
4 Kateřina BrožováKateřina Brožová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 08.73
5 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.88
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.39
2 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.48
3 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.64
4 Michaela KašparováMichaela Kašparová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.69
5 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.85
6 Monika BrabencováMonika Brabencová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 25.9.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.66
2 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.35
3 Lucie SmetanováLucie Smetanová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.53
4 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 08.64
5 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.68
6 Karolína HrabánkováKarolína Hrabánková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 09.28
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa HolečkováDenisa Holečková 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.22
2 Karolína KnapováKarolína Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
3 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.62
4 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.64
5 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.65
6 Ema ŠafářováEma Šafářová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.66
7 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.87
Celkem 7 závodníků
Běh 18 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.08
2 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.35
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.76
4 Klára MaryskováKlára Marysková 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.81
5 Nora PanskáNora Panská 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.84
6 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.02
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 7 07.63
2 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 2 08.02
3 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.36
4 Erika VolnáErika Volná 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.42
5 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.52
6 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.54
7 Alena KolářováAlena Kolářová 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.43
2 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 07.62
3 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 7 07.63
4 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.66
5 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.73
6 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.76
7 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.77
7 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 07.77
9 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.80
10 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.82
11 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 07.83
12 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.85
13 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.93
14 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 7 07.96
14 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 07.96
16 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 07.97
17 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.98
17 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 07.98
19 Veronika VolfováVeronika Volfová 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 07.99
20 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 7 08.00
20 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.00
20 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.00
23 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.01
24 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 2 08.02
25 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.04
25 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.04
27 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 08.06
28 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 08.08
28 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 08.08
28 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 2 08.08
31 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.09
32 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.10
33 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 6 08.12
34 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 08.13
35 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.17
35 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.17
37 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 08.18
37 Barbora VilímkováBarbora Vilímková 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.18
39 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 7 08.19
40 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.20
40 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 08.20
42 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.21
43 Denisa HolečkováDenisa Holečková 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.22
44 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 08.25
45 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 08.26
46 Amálie ŽirovnickáAmálie Žirovnická 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.27
47 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.33
47 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.33
49 Gabriela DřížďalováGabriela Dřížďalová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.34
50 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.35
50 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.35
52 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.36
53 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.37
53 Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.37
55 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.38
55 Sofie KostrhunováSofie Kostrhunová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.38
55 Maria Anna JanáčkováMaria Anna Janáčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.38
58 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.39
58 Karolína KnapováKarolína Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
60 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.41
61 Erika VolnáErika Volná 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.42
62 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.43
63 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.44
64 Adéla PilnáčkováAdéla Pilnáčková 13 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.45
64 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.45
66 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.46
66 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.46
68 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.47
69 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.48
70 Anna OpltováAnna Opltová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 08.49
71 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 08.50
72 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.52
72 Eliška HorováEliška Horová 13 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.52
72 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.52
75 Lucie SmetanováLucie Smetanová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.53
76 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.54
77 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.56
77 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.56
79 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 08.57
80 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.62
80 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 08.62
80 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.62
80 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.62
84 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.64
84 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 08.64
84 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 4 08.64
87 Anna DoležalováAnna Doležalová 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.65
87 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.65
89 Ema ŠafářováEma Šafářová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.66
90 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.67
91 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 08.68
91 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.68
93 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 08.69
93 Michaela KašparováMichaela Kašparová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 08.69
95 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 08.70
96 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 2 08.71
96 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.71
98 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 6 08.73
98 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.73
98 Kateřina BrožováKateřina Brožová 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 08.73
101 Melánie ŠamšováMelánie Šamšová 12 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 08.74
102 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.76
103 Adéla HozmanováAdéla Hozmanová 14 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 5 08.78
103 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.78
105 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.79
106 Klára MaryskováKlára Marysková 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.81
107 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 08.82
108 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.83
109 Nora PanskáNora Panská 12 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.84
110 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.85
110 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.85
112 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 6 08.87
113 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.88
114 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.89
115 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 08.94
116 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.01
117 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 5 09.02
117 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.02
117 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 09.02
120 Alena KolářováAlena Kolářová 11 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.13
121 Monika BrabencováMonika Brabencová 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 09.15
122 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.17
123 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 09.27
124 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 4 09.28
124 Karolína HrabánkováKarolína Hrabánková 11 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 09.28
126 Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.41
127 Vanesa SádovskáVanesa Sádovská 12 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 10.37

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borovský, Chlubna, Kaprálek, Knapová, Málek, Pavlíková, Vopěnková, Marysková Borovský, Chlubna, Kaprálek, Knapová, Málek, Pavlíková, Vopěnková, Marysková SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 4:28.70
2 Volná, Němec, Hammer, Panská, Kolářová, Hanus, Vošahlik, Holečková Volná, Němec, Hammer, Panská, Kolářová, Hanus, Vošahlik, Holečková SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 1 4:39.45
3 Horová, Zedníková, Krumer, Chaito, Kelemen, Sýkora, Přikrylová, Jedlička Horová, Zedníková, Krumer, Chaito, Kelemen, Sýkora, Přikrylová, Jedlička TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 4:41.53
4 Smrž, Vojtěch, Bachiri, Křenková, Volfová, Vojtěchová, Mandová, Vojtěchová Smrž, Vojtěch, Bachiri, Křenková, Volfová, Vojtěchová, Mandová, Vojtěchová SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 4:44.45
Brabencová, Smetanová, Sádovská, Žirovnická, Kašparová, Hrabánková, Brožová, Fialková Brabencová, Smetanová, Sádovská, Žirovnická, Kašparová, Hrabánková, Brožová, Fialková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 DNF
Poznámky:
zranění závodnice oddílu Atletika Vlašim Michaely Kašparové (r. 2011) - pád při startu - pohmoždění planty - ošetřeno zdravotnicí
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boháčová, Kořínková, Nováková, Dušková, David, Havlínová, Finková, Kosmata Boháčová, Kořínková, Nováková, Dušková, David, Havlínová, Finková, Kosmata TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 4:27.77
2 Macho, Hrdlička, Looney, Mistoler, Mosler, Karpíšek, Kratochvílová, Ledvina Macho, Hrdlička, Looney, Mistoler, Mosler, Karpíšek, Kratochvílová, Ledvina SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 3 4:33.52
3 Slavík, Lukeš, Hrdličková, Vágnerová, Durkaj, Tůma, Reichel, Šafářová Slavík, Lukeš, Hrdličková, Vágnerová, Durkaj, Tůma, Reichel, Šafářová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 4:34.74
4 Přikryl, Bláhová, Přikrylová, Lakatošová, Šrámková, Tomáš, Všetulová, Hall Přikryl, Bláhová, Přikrylová, Lakatošová, Šrámková, Tomáš, Všetulová, Hall A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 4:39.22
5 Bejenaru, Dragounová, Henlín, Schneiderová, Sedláčková, Vaňková, Sýkora, Hlavsa Bejenaru, Dragounová, Henlín, Schneiderová, Sedláčková, Vaňková, Sýkora, Hlavsa Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 4:42.31
6 Pilnáček, Robenek, Mlčkovský, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Ocásková, Pilnáčková Pilnáček, Robenek, Mlčkovský, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Ocásková, Pilnáčková SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 4:42.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Greenová, Horáčková, Šimůnková, Štěpánová, Haller, Pastorek, Valenta, Srb Greenová, Horáčková, Šimůnková, Štěpánová, Haller, Pastorek, Valenta, Srb T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 4:21.18
2 Marek, Frantík, Fijala, Kazda, Šupová, Bohuslavová, Pruner, Hoke Marek, Frantík, Fijala, Kazda, Šupová, Bohuslavová, Pruner, Hoke Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 4:21.26
3 Kápička, Hanousek, Mihucová, Vykydalová, Pernicová, Perclová, Kloučková, Hotyčová Kápička, Hanousek, Mihucová, Vykydalová, Pernicová, Perclová, Kloučková, Hotyčová AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 4:25.28
4 Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Opltová, Sochorová, Vaidiš, Špáňa, Pokorný Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Opltová, Sochorová, Vaidiš, Špáňa, Pokorný TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 4:26.46
5 Kubešová, Mottl, Kubešová, Pavlosek, Charouzková, Studničková, Hruška, Dlabola Kubešová, Mottl, Kubešová, Pavlosek, Charouzková, Studničková, Hruška, Dlabola Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:31.33
6 Beranová, Horáková, Stupka, Šustr, Tóth, Stupková, Kučerová, Křemenáková Beranová, Horáková, Stupka, Šustr, Tóth, Stupková, Kučerová, Křemenáková TJ Neratovice TJ Neratovice 1 4:31.85
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Rambousek, Havelková, Pischnothová, Macková, Šavelová Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Rambousek, Havelková, Pischnothová, Macková, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 4:04.23
2 Zinek, Semecká, Šmelc, Bukovicová, Václavíková, Cimlová, Helbichová, Šinkmajerová Zinek, Semecká, Šmelc, Bukovicová, Václavíková, Cimlová, Helbichová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 4:11.35
3 Valentová, Novák, Marysko, Baloun, Michna, Jordánová, Janáčková, Simandl Valentová, Novák, Marysko, Baloun, Michna, Jordánová, Janáčková, Simandl Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:17.77
4 Dřížďalová, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický Dřížďalová, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:19.58
5 Nademlejnský, Rybníček, Křížová, Diviš, Bubníková, Prouza, Diviš, Pergl Nademlejnský, Rybníček, Křížová, Diviš, Bubníková, Prouza, Diviš, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 4:19.97
6 Pavliščová, Radochlíb, Řeháková, Šubrt, Vilímková, Vynšová, Vyskočil, Křížová Pavliščová, Radochlíb, Řeháková, Šubrt, Vilímková, Vynšová, Vyskočil, Křížová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 4:29.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Rambousek, Havelková, Pischnothová, Macková, Šavelová Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Rambousek, Havelková, Pischnothová, Macková, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 4:04.23
2 Zinek, Semecká, Šmelc, Bukovicová, Václavíková, Cimlová, Helbichová, Šinkmajerová Zinek, Semecká, Šmelc, Bukovicová, Václavíková, Cimlová, Helbichová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 4:11.35
3 Valentová, Novák, Marysko, Baloun, Michna, Jordánová, Janáčková, Simandl Valentová, Novák, Marysko, Baloun, Michna, Jordánová, Janáčková, Simandl Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:17.77
4 Dřížďalová, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický Dřížďalová, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková, Žirovnický TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:19.58
5 Nademlejnský, Rybníček, Křížová, Diviš, Bubníková, Prouza, Diviš, Pergl Nademlejnský, Rybníček, Křížová, Diviš, Bubníková, Prouza, Diviš, Pergl Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 4:19.97
6 Greenová, Horáčková, Šimůnková, Štěpánová, Haller, Pastorek, Valenta, Srb Greenová, Horáčková, Šimůnková, Štěpánová, Haller, Pastorek, Valenta, Srb T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 4:21.18
7 Marek, Frantík, Fijala, Kazda, Šupová, Bohuslavová, Pruner, Hoke Marek, Frantík, Fijala, Kazda, Šupová, Bohuslavová, Pruner, Hoke Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s. 6 4:21.26
8 Kápička, Hanousek, Mihucová, Vykydalová, Pernicová, Perclová, Kloučková, Hotyčová Kápička, Hanousek, Mihucová, Vykydalová, Pernicová, Perclová, Kloučková, Hotyčová AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 4:25.28
9 Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Opltová, Sochorová, Vaidiš, Špáňa, Pokorný Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Opltová, Sochorová, Vaidiš, Špáňa, Pokorný TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 4 4:26.46
10 Boháčová, Kořínková, Nováková, Dušková, David, Havlínová, Finková, Kosmata Boháčová, Kořínková, Nováková, Dušková, David, Havlínová, Finková, Kosmata TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 4:27.77
11 Borovský, Chlubna, Kaprálek, Knapová, Málek, Pavlíková, Vopěnková, Marysková Borovský, Chlubna, Kaprálek, Knapová, Málek, Pavlíková, Vopěnková, Marysková SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 4:28.70
12 Pavliščová, Radochlíb, Řeháková, Šubrt, Vilímková, Vynšová, Vyskočil, Křížová Pavliščová, Radochlíb, Řeháková, Šubrt, Vilímková, Vynšová, Vyskočil, Křížová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 4:29.84
13 Kubešová, Mottl, Kubešová, Pavlosek, Charouzková, Studničková, Hruška, Dlabola Kubešová, Mottl, Kubešová, Pavlosek, Charouzková, Studničková, Hruška, Dlabola Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:31.33
14 Beranová, Horáková, Stupka, Šustr, Tóth, Stupková, Kučerová, Křemenáková Beranová, Horáková, Stupka, Šustr, Tóth, Stupková, Kučerová, Křemenáková TJ Neratovice TJ Neratovice 1 4:31.85
15 Macho, Hrdlička, Looney, Mistoler, Mosler, Karpíšek, Kratochvílová, Ledvina Macho, Hrdlička, Looney, Mistoler, Mosler, Karpíšek, Kratochvílová, Ledvina SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 3 4:33.52
16 Slavík, Lukeš, Hrdličková, Vágnerová, Durkaj, Tůma, Reichel, Šafářová Slavík, Lukeš, Hrdličková, Vágnerová, Durkaj, Tůma, Reichel, Šafářová Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 6 4:34.74
17 Přikryl, Bláhová, Přikrylová, Lakatošová, Šrámková, Tomáš, Všetulová, Hall Přikryl, Bláhová, Přikrylová, Lakatošová, Šrámková, Tomáš, Všetulová, Hall A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 4:39.22
18 Volná, Němec, Hammer, Panská, Kolářová, Hanus, Vošahlik, Holečková Volná, Němec, Hammer, Panská, Kolářová, Hanus, Vošahlik, Holečková SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 1 4:39.45
19 Horová, Zedníková, Krumer, Chaito, Kelemen, Sýkora, Přikrylová, Jedlička Horová, Zedníková, Krumer, Chaito, Kelemen, Sýkora, Přikrylová, Jedlička TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 4:41.53
20 Bejenaru, Dragounová, Henlín, Schneiderová, Sedláčková, Vaňková, Sýkora, Hlavsa Bejenaru, Dragounová, Henlín, Schneiderová, Sedláčková, Vaňková, Sýkora, Hlavsa Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 4:42.31
21 Pilnáček, Robenek, Mlčkovský, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Ocásková, Pilnáčková Pilnáček, Robenek, Mlčkovský, Mikulecký, Mádlová, Friedlová, Ocásková, Pilnáčková SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s. 4 4:42.92
22 Smrž, Vojtěch, Bachiri, Křenková, Volfová, Vojtěchová, Mandová, Vojtěchová Smrž, Vojtěch, Bachiri, Křenková, Volfová, Vojtěchová, Mandová, Vojtěchová SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 4:44.45
Brabencová, Smetanová, Sádovská, Žirovnická, Kašparová, Hrabánková, Brožová, Fialková Brabencová, Smetanová, Sádovská, Žirovnická, Kašparová, Hrabánková, Brožová, Fialková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 DNF

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 13 PB 4.95 4.95 4.49 4.38 4.95
2 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 1 PB 4.75 x 4.73 4.75 4.75
3 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 PB 4.35 4.29 4.35 4.15 4.35
4 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 11 PB 4.33 4.30 3.62 4.33 4.33
5 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 22 PB 4.28 4.21 4.19 4.28 4.28
6 Viktor ŠkopekViktor Škopek
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 17 PB 4.23 3.03 3.84 4.23 4.23
7 Petr ŠmelcPetr Šmelc
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 18 PB 3.72 3.72 3.40 3.50 3.72
8 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 4 PB 3.69 3.53 3.69 3.55 3.69
9 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
11 21 PB 3.63 3.57 3.63 3.41 3.63
10 Damián FraněkDamián Franěk
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 3 PB 3.60 3.46 x 3.60 3.60
11 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 20 PB 3.57 3.57 3.14 3.22 3.57
12 Felix FatkaFelix Fatka
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
12 2 PB 3.53 3.05 3.48 3.53 3.53
13 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 15 PB 3.53 3.43 3.53 x 3.53
14 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 16 PB 3.51 3.51 3.41 3.45 3.51
15 Jan PilnáčekJan Pilnáček
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 10 PB 3.50 3.31 3.45 3.50 3.50
16 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 12 PB 3.48 3.25 3.18 3.48 3.48
17 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
11 19 PB 3.39 3.39 3.34 3.33 3.39
18 Jan RobenekJan Robenek
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 14 PB 3.34 3.34 3.20 3.28 3.34
19 Tobiáš KneblTobiáš Knebl
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 5 PB 3.32 3.32 3.31 3.30 3.32
20 Eduard ParisEduard Paris
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 9 PB 3.19 3.19 3.08 3.16 3.19
21 Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 7 PB 3.17 3.17 2.36 3.06 3.17
22 Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 8 PB 3.02 3.02 3.02 2.95 3.02
Celkem 22 závodníků
Skupina B (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 20 PB 4.32 4.01 3.74 4.32 4.32
2 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 19 PB 4.08 3.94 x 4.08 4.08
3 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
12 16 PB 4.01 3.82 3.73 4.01 4.01
4 Marián FrantíkMarián Frantík
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 6 PB 3.95 3.95 x 3.79 3.95
5 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 5 PB 3.90 3.90 3.69 3.78 3.90
6 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 3.89 3.82 3.89 3.70 3.89
7 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
12 12 PB 3.83 3.83 3.73 3.65 3.83
8 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 11 PB 3.82 3.70 3.82 3.45 3.82
9 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 27 PB 3.81 3.81 3.69 3.80 3.81
10 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
13 9 PB 3.75 3.49 3.70 3.75 3.75
11 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 25 PB 3.75 3.38 3.75 3.55 3.75
12 Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 13 PB 3.74 3.74 3.26 3.59 3.74
13 Jan MoslerJan Mosler
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
12 22 PB 3.71 3.60 3.17 3.71 3.71
14 Josef LooneyJosef Looney
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
13 17 PB 3.62 3.62 3.54 3.15 3.62
15 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
11 21 PB 3.62 3.62 3.46 3.36 3.62
16 Šimon DurkajŠimon Durkaj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 3 PB 3.56 3.48 3.56 3.54 3.56
17 Radim KobekRadim Kobek
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 14 PB 3.51 3.51 3.45 3.31 3.51
18 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
12 4 PB 3.51 3.32 3.23 3.51 3.51
19 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 18 PB 3.50 3.28 3.50 3.38 3.50
20 Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
13 24 PB 3.50 3.50 3.09 3.20 3.50
21 Filip VošahlikFilip Vošahlik
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
11 29 PB 3.48 3.20 3.48 3.29 3.48
22 Ondra NěmecOndra Němec
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
12 23 PB 3.46 3.42 3.46 3.33 3.46
23 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 10 PB 3.29 3.29 3.08 2.96 3.29
24 Filip HanusFilip Hanus
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
12 8 PB 3.25 3.25 3.18 x 3.25
25 Adam TůmaAdam Tůma
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
13 28 PB 3.24 3.01 3.09 3.24 3.24
26 Kryštof HammerKryštof Hammer
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
12 7 PB 3.14 3.00 3.14 3.14 3.14
27 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 26 PB 2.99 2.99 2.97 x 2.99
28 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
12 2 PB 2.83 2.74 2.83 2.80 2.83
29 Kryštof KupecKryštof Kupec
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
11 15 PB 2.72 2.72 2.47 x 2.72
Celkem 29 závodníků
Skupina C (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 21 PB 4.32 4.22 4.32 4.26 4.32
2 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 15 PB 4.22 3.93 3.82 4.22 4.22
3 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 PB 4.12 3.99 4.12 3.86 4.12
4 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 13 PB 3.89 3.89 3.63 3.78 3.89
5 Ivan KelemenIvan Kelemen
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 9 PB 3.80 3.74 3.74 3.80 3.80
6 Antonín HanousekAntonín Hanousek
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 4 PB 3.77 3.65 3.77 3.49 3.77
7 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 1 PB 3.74 3.74 3.68 3.70 3.74
8 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 8 PB 3.70 3.62 3.64 3.70 3.70
9 Jiří RadochlíbJiří Radochlíb
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 17 PB 3.70 3.60 3.70 3.45 3.70
10 Ondřej SimandlOndřej Simandl
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 19 PB 3.61 3.58 3.44 3.61 3.61
11 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
12 5 PB 3.56 x 3.56 3.33 3.56
12 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 12 PB 3.47 3.41 3.47 3.25 3.47
13 Šimon PavlosekŠimon Pavlosek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
12 16 PB 3.42 3.39 3.42 3.05 3.42
14 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 11 PB 3.38 3.38 3.23 3.17 3.38
15 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil
Atletika Benešov Atletika Benešov
11 22 PB 3.36 3.36 3.14 2.80 3.36
16 Vít DalešickýVít Dalešický
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
12 2 PB 3.34 3.34 3.28 3.23 3.34
17 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 PB 3.31 3.20 3.19 3.31 3.31
18 Bořek ReichlBořek Reichl
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 18 PB 3.26 3.06 3.16 3.26 3.26
19 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 7 PB 3.19 3.00 3.11 3.19 3.19
20 Petr DlabolaPetr Dlabola
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
12 3 PB 3.03 x 2.71 3.03 3.03
Celkem 20 závodníků
Skupina D (ne, 25.9.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 8 PB 4.91 4.77 4.91 4.74 4.91
2 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 10 PB 4.16 3.73 3.99 4.16 4.16
3 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 3 PB 4.05 4.05 3.70 3.83 4.05
4 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 5 PB 4.00 4.00 3.71 3.80 4.00
5 Oliver PastorekOliver Pastorek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 9 PB 3.64 3.29 3.35 3.64 3.64
6 Dominik SrbDominik Srb
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 13 PB 3.63 3.63 3.50 3.59 3.63
7 Jakub HallerJakub Haller
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
13 4 PB 3.52 x 3.35 3.52 3.52
8 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 1 PB 3.48 3.35 3.48 3.33 3.48
9 Lukáš ValentaLukáš Valenta
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15 PB 3.47 3.45 3.27 3.47 3.47
10 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 12 PB 3.46 3.45 3.29 3.46 3.46
11 Dominik KindlDominik Kindl
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 7 PB 3.39 3.39 3.05 3.13 3.39
12 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 PB 3.35 3.35 3.24 3.35 3.35
13 Jan DivišJan Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 2 PB 3.33 3.33 3.29 3.00 3.33
14 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
11 14 PB 3.28 3.03 3.02 3.28 3.28
15 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
12 6 PB 3.22 3.09 3.22 2.47 3.22
Celkem 15 závodníků
Skupina E (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2 PB 4.18 4.14 4.16 4.18 4.18
2 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 11 PB 4.13 4.00 3.97 4.13 4.13
3 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka
TJ Neratovice TJ Neratovice
13 7 PB 3.74 3.54 3.65 3.74 3.74
4 Tomáš PintířTomáš Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 5 PB 3.56 3.34 3.56 3.17 3.56
5 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr
TJ Neratovice TJ Neratovice
11 9 PB 3.42 3.14 3.42 3.31 3.42
6 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 12 PB 3.40 x 2.71 3.40 3.40
7 Tobiáš TóthTobiáš Tóth
TJ Neratovice TJ Neratovice
11 10 PB 3.36 3.28 3.10 3.36 3.36
8 Adíl BachriAdíl Bachri
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 1 PB 3.22 3.04 3.19 3.22 3.22
9 Nasím SmržNasím Smrž
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 6 PB 3.14 3.14 3.09 x 3.14
10 Matyáš KosmataMatyáš Kosmata
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
13 3 PB 3.13 3.08 2.87 3.13 3.13
11 Štěpán PeřinaŠtěpán Peřina
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
14 4 PB 2.97 2.97 2.42 2.30 2.97
12 Josef ŠtěpánJosef Štěpán
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy SK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 8 PB 2.83 2.79 2.68 2.83 2.83
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina SemeckáMartina Semecká
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
12 22 PB 4.37 4.22 4.20 4.37 4.37
2 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 17 PB 4.34 4.22 4.17 4.34 4.34
3 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
12 5 PB 4.31 4.08 4.31 4.28 4.31
4 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 24 PB 4.28 4.28 4.10 4.13 4.28
5 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 11 PB 4.25 3.96 4.25 3.98 4.25
6 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 3 PB 4.23 4.23 4.09 4.09 4.23
7 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 15 PB 4.12 4.12 3.92 3.90 4.12
8 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 25 PB 4.08 4.08 3.93 4.01 4.08
9 Laura HelbichováLaura Helbichová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 6 PB 4.07 4.00 3.92 4.07 4.07
10 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 19 PB 3.99 3.99 3.96 3.94 3.99
11 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
11 20 PB 3.95 3.80 3.95 3.63 3.95
12 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
11 18 PB 3.88 3.82 x 3.88 3.88
13 Ema VáclavíkováEma Václavíková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 27 PB 3.86 3.74 3.50 3.86 3.86
14 Ella SochorováElla Sochorová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
11 23 PB 3.70 3.15 3.50 3.70 3.70
15 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 2 PB 3.65 3.65 3.55 3.62 3.65
16 Emma HrdličkováEmma Hrdličková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 8 PB 3.65 3.65 3.36 3.55 3.65
17 Adéla PilnáčkováAdéla Pilnáčková
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
13 16 PB 3.60 x 3.60 3.50 3.60
18 Viktorie BláhováViktorie Bláhová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 1 PB 3.58 3.58 3.45 3.41 3.58
19 Zoe LakatošováZoe Lakatošová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 10 PB 3.57 3.57 3.40 3.50 3.57
20 Linda FriedlováLinda Friedlová
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 4 PB 3.56 3.56 3.50 3.25 3.56
21 Kateřina MádlováKateřina Mádlová
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 12 PB 3.52 3.51 3.52 3.32 3.52
22 Anna OpltováAnna Opltová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 14 PB 3.46 3.46 3.17 x 3.46
23 Klára VšetulováKlára Všetulová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
12 28 PB 3.45 2.93 3.36 3.45 3.45
24 Adéla HozmanováAdéla Hozmanová
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
14 7 PB 3.45 3.23 3.45 3.27 3.45
25 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
11 26 PB 3.24 3.24 3.05 x 3.24
26 Laura OcáskováLaura Ocásková
SK Slavia Jesenice z.s. SK Slavia Jesenice z.s.
11 13 PB 3.23 3.23 3.14 x 3.23
27 Vendula SedlatáVendula Sedlatá
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 21 PB 3.22 3.22 3.13 3.20 3.22
28 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
12 9 PB 3.08 2.87 3.08 2.89 3.08
Celkem 28 závodníků
Skupina B (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
11 9 PB 4.33 4.18 4.22 4.33 4.33
2 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 16 PB 4.16 4.16 3.70 3.98 4.16
3 Denisa HolečkováDenisa Holečková
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
12 3 PB 4.08 3.90 4.00 4.08 4.08
4 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 11 PB 3.99 3.98 3.99 3.78 3.99
5 Karolína KnapováKarolína Knapová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 PB 3.73 3.73 3.58 3.52 3.73
6 Erika VolnáErika Volná
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
11 19 PB 3.71 3.71 3.71 3.68 3.71
7 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 14 PB 3.70 3.56 3.67 3.70 3.70
8 Aneta VopěnkováAneta Vopěnková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
12 20 PB 3.63 3.52 3.26 3.63 3.63
9 Klára MaryskováKlára Marysková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
12 10 PB 3.61 3.53 3.46 3.61 3.61
10 Alena KolářováAlena Kolářová
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
11 6 PB 3.54 3.54 3.34 3.46 3.54
11 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 4 PB 3.51 3.38 3.49 3.51 3.51
12 Alena VágnerováAlena Vágnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
11 18 PB 3.48 3.38 3.48 3.39 3.48
13 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s.
12 7 PB 3.47 3.32 3.47 3.33 3.47
14 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
11 1 PB 3.45 3.36 x 3.45 3.45
15 Magdalena HokeMagdalena Hoke
Atletika Čelákovice z.s. Atletika Čelákovice z.s.
12 2 PB 3.43 3.24 3.35 3.43 3.43
16 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 17 PB 3.40 2.75 3.40 3.38 3.40
17 Nora PanskáNora Panská
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
12 13 PB 3.34 3.34 3.10 3.26 3.34
18 Ema ŠafářováEma Šafářová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
13 15 PB 3.30 3.30 3.00 x 3.30
19 Adéla KřelinováAdéla Křelinová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 8 PB 3.09 2.82 3.00 3.09 3.09
20 Aneta NěmcováAneta Němcová
SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s
11 12 PB 3.04 3.00 2.92 3.04 3.04
Celkem 20 závodníků
Skupina C (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 27 PB 4.43 4.43 4.07 4.24 4.43
2 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 12 PB 4.42 4.32 4.42 4.01 4.42
3 Aneta ValentováAneta Valentová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 24 PB 4.20 4.20 3.88 3.99 4.20
4 Aneta DrahotováAneta Drahotová
Atletika Benešov Atletika Benešov
11 3 PB 3.99 3.99 3.98 3.88 3.99
5 Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 9 PB 3.90 3.90 3.75 3.87 3.90
6 Sára VykydalováSára Vykydalová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 26 PB 3.89 3.89 2.88 3.87 3.89
7 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
12 6 PB 3.84 3.67 3.84 3.77 3.84
8 Natálie KloučkováNatálie Kloučková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 10 PB 3.77 3.65 3.77 3.35 3.77
9 Barbora VilímkováBarbora Vilímková
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 25 PB 3.64 3.64 3.38 x 3.64
10 Valerie ŘehákováValerie Řeháková
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 21 PB 3.63 3.39 3.36 3.63 3.63
11 Anna PavliščováAnna Pavliščová
Atletika Benešov Atletika Benešov
12 16 PB 3.63 3.63 x 3.29 3.63
12 Nela MihucováNela Mihucová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 15 PB 3.60 3.56 3.60 3.34 3.60
13 Amálie PernicováAmálie Pernicová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 18 PB 3.54 2.79 3.15 3.54 3.54
14 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 22 PB 3.53 3.24 3.50 3.53 3.53
15 Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 1 PB 3.47 3.42 3.47 3.46 3.47
16 Maria Anna JanáčkováMaria Anna Janáčková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 8 PB 3.42 3.40 3.42 3.28 3.42
17 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 5 PB 3.42 3.40 3.19 3.42 3.42
18 Zuzana KubešováZuzana Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 13 PB 3.40 3.40 3.19 3.20 3.40
19 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 11 PB 3.39 3.16 x 3.39 3.39
20 Nela CharouzkováNela Charouzková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
11 7 PB 3.35 3.34 3.35 3.27 3.35
21 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 PB 3.30 3.26 3.10 3.30 3.30
22 Nela UjváriováNela Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 23 PB 3.29 3.18 3.29 3.29 3.29
23 Edita PerclováEdita Perclová
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 17 PB 3.29 2.98 2.86 3.29 3.29
24 Eliška HorováEliška Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
13 4 PB 3.23 3.23 3.20 3.11 3.23
25 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika Benešov Atletika Benešov
11 2 PB 3.22 3.10 3.22 3.22 3.22
26 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 28 PB 3.12 3.04 3.12 2.96 3.12
27 Dominika RusováDominika Rusová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
13 20 PB 3.07 3.07 3.07 3.07 3.07
28 Nela MacháčkováNela Macháčková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
11 14 PB 3.05 3.05 x 2.98 3.05
Celkem 28 závodníků
Skupina D (ne, 25.9.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 8 PB 4.26