Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody dospělých

Praha - Stromovka (22. 2. 2022)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.01
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.35
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.53
4 Adam IgazAdam Igaz 02 Slávia STU BratislavaSlávia STU Bratislava 4 22.66
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.98
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.21
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.95
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.05
2 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.13
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.48
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 28.43
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 23.22
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.55
4 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 24.04
5 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 25.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.93
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.49
3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 25.00
4 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.97
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 22.2.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.25
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.18
3 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.04
4 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.38
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.01
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.35
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.98
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.21
5 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.53
6 Adam IgazAdam Igaz 02 Slávia STU BratislavaSlávia STU Bratislava 4 22.66
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.95
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.05
9 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.13
10 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.18
11 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 23.22
12 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.48
13 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.55
14 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.93
15 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 24.04
16 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.25
17 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.49
18 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 25.00
18 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 25.00
20 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.18
21 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.97
22 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.04
23 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 28.43
24 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.38
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.19
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.88
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 25.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.64
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.61
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.62
5 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.64
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 27.01
3 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.69
4 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 27.71
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.98
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.62
3 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 27.63
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.34
5 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 27.40
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.52
3 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 28.98
4 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.36
5 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.87
2 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.95
3 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.67
4 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.86
5 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.12
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.05
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 28.27
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.74
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.37
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 22.2.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.15
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 29.66
3 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.79
4 4 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 33.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.19
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.88
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.40
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 25.56
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.64
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.78
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.05
8 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.61
9 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.62
10 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.64
11 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.86
12 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 26.98
13 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 27.01
14 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 27.40
15 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.52
16 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.62
17 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 27.63
18 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.69
19 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 27.71
20 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 27.87
21 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 28.27
22 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.34
23 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.42
24 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.74
25 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.87
26 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.95
27 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 28.98
28 Stella KollárStella Kollár 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.15
29 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.36
30 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.37
31 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 29.66
32 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.67
33 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.79
34 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.86
35 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.12
36 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.05
37 4 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 33.29