Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European kids athletics games

Brno (3. - 5. 9. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.37
2 Áron HajduÁron Hajdu 07 MVSI - HUNMVSI - HUN 07.39
3 Mark SvetecMark Svetec 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 07.40
4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.43
5 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.50
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.53
7 Gal SagmeisterGal Sagmeister 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 07.87
Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Borys TrabkaBorys Trabka 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.47
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.52
3 Wojciech MlynarczykWojciech Mlynarczyk 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.64
4 Zach MansarayZach Mansaray 07 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 07.68
5 Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis 07 Cesis - LATCesis - LAT 07.70
6 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.75
7 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.89
8 Aleks AndreevAleks Andreev 07 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 07.51
2 Konrad TalikKonrad Talik 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.70
3 Tommaso CalarcoTommaso Calarco 07 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 07.74
4 Jerome DueringerJerome Dueringer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.76
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.80
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 07.84
7 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 07.84
8 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Enzo KiessEnzo Kiess 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.60
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.66
3 Jakub Andreas HrubalaJakub Andreas Hrubala 07 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 07.72
4 Gabriele CicconogriGabriele Cicconogri 07 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 07.77
5 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.78
6 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 07.84
7 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 08.03
Karol BanaszekKarol Banaszek 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SauerFilip Sauer 07 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 07.76
2 Jakub PakulskiJakub Pakulski 07 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.84
3 Markuss PrieditisMarkuss Prieditis 07 Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT 07.91
4 Samuel KrepopSamuel Krepop 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 07.99
5 Patrik FilkaPatrik Filka 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.05
6 Gustavs AiltsGustavs Ailts 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.08
7 Martin RadovanMartin Radovan 07 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.11
8 Arijan VaserArijan Vaser 07 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.98
2 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.11
3 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08.16
4 Narcis Petru IlieNarcis Petru Ilie 07 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 08.16
5 Bartosz PlaszewskiBartosz Plaszewski 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.23
6 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.30
7 Ivan BebekIvan Bebek 07 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 08.63
Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95
2 Ivars SecisIvars Secis 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.11
3 Vojtěch HomolaVojtěch Homola 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.18
4 Cedric SchmidtCedric Schmidt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.22
5 Maroš PolákMaroš Polák 07 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.30
6 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.37
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.39
8 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrians ZviedrisAdrians Zviedris 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.13
2 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.16
3 Girts PlavnieksGirts Plavnieks 07 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 08.38
4 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.41
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.41
6 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.67
Adam Daniel DonovalAdam Daniel Donoval 07 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK DNS
Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timmy MalliaTimmy Mallia 07 Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT 08.22
2 Reds MartinsonsReds Martinsons 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.23
3 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.68
4 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.87
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.90
6 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
7 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.04
8 Marek SigmundaMarek Sigmunda 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emils BalodisEmils Balodis 07 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 08.82
2 Adams Adamsons-PedčenkoAdams Adamsons-Pedčenko 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.82
3 Artjoms BlagonadeždinsArtjoms Blagonadeždins 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.95
4 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.01
5 Petr DaněkPetr Daněk 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.69
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.72
Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.36
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07.52
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.70
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.77
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.83
6 Karol SzczesniakKarol Szczesniak 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.91
7 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.99
Stefan StefanovStefan Stefanov 08 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MassalkhiAdam Massalkhi 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 07.78
2 Luca GeradaLuca Gerada 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 07.80
3 Michal SychraMichal Sychra 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.91
4 Michal PakulskiMichal Pakulski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.09
5 Nikita KazabekovNikita Kazabekov 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.20
6 Michal BiernackiMichal Biernacki 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.26
7 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.27
Luka PotokarLuka Potokar 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PaukMartin Pauk 08 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 07.81
2 Grzegorz WolowiecGrzegorz Wolowiec 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.82
3 Lukas PetricLukas Petric 08 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 08.03
4 Nikodem KarpinskiNikodem Karpinski 08 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 08.03
5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.04
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.08
7 Kacper KedziorKacper Kedzior 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.23
8 Andrei DraganAndrei Dragan 08 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 08.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.07
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.25
3 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.26
4 Andrea GrechAndrea Grech 08 Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT 08.26
5 Wojciech TochmanWojciech Tochman 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.27
6 Vojtěch MalýVojtěch Malý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.43
Raul FilimonRaul Filimon 08 CSS Medgidia - ROUCSS Medgidia - ROU DNS
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.03
2 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.07
3 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.14
4 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.14
5 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 08.19
6 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.21
7 Oskar RudnickiOskar Rudnicki 08 LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL 08.30
8 Tim KrstičTim Krstič 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.03
2 Toms JansonsToms Jansons 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.03
3 Kaydin MangionKaydin Mangion 08 Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT 08.04
4 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 08.23
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.29
6 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.44
7 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.44
8 Václav MalochVáclav Maloch 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karlis AbolinšKarlis Abolinš 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.03
2 Liam BlakeLiam Blake 08 Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT 08.23
3 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.28
4 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.38
5 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.43
6 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.56
7 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.58
8 Lukáš TopkaLukáš Topka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niks KalvansNiks Kalvans 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.28
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 08.31
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.41
4 Luca MontilloLuca Montillo 08 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 08.46
5 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 08.52
6 Gustavs BitenieksGustavs Bitenieks 08 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 08.54
7 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.32
2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.55
3 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.64
4 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.70
5 Oskar ScheuOskar Scheu 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.81
6 Moritz NaumannMoritz Naumann 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.81
7 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 20 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrick GerlachPatrick Gerlach 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.83
2 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.98
3 Kirills GorbenkoKirills Gorbenko 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.99
4 Kristians GrubeKristians Grube 08 Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT 09.33
5 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.36
6 Max Louis LindnerMax Louis Lindner 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.73
Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 21 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.93
2 Vladislavs BrigadersVladislavs Brigaders 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.96
3 Eryk SokolowskiEryk Sokolowski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.12
4 Adam GórkaAdam Górka 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.28
5 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.37
6 Medvar JosipMedvar Josip 08 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 09.85
7 Viktor KozickýViktor Kozický 08 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 22 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.98
2 Davis Roberts ArbidansDavis Roberts Arbidans 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.99
3 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.02
4 Linards BojansLinards Bojans 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.17
5 Roberts RokisRoberts Rokis 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.19
6 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.22
7 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 10.11
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Áron HajduÁron Hajdu 07 MVSI - HUNMVSI - HUN 07.27
2 Borys TrabkaBorys Trabka 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.34
3 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.35
4 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.36
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.46
6 Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 07.46
7 Mark SvetecMark Svetec 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 07.51
8 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.53
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.46
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.54
3 Enzo KiessEnzo Kiess 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.54
4 Zach MansarayZach Mansaray 07 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 07.55
5 Wojciech MlynarczykWojciech Mlynarczyk 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.58
6 Konrad TalikKonrad Talik 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.63
7 Jakub Andreas HrubalaJakub Andreas Hrubala 07 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 07.71
Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis 07 Cesis - LATCesis - LAT DNS
Celkem 8 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.35
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07.45
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.61
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.66
5 Luca GeradaLuca Gerada 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 07.72
6 Martin PaukMartin Pauk 08 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 07.72
7= Adam MassalkhiAdam Massalkhi 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 07.76
7= Grzegorz WolowiecGrzegorz Wolowiec 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 07.76
Celkem 8 závodníků
Finále D (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.74
2 Karol SzczesniakKarol Szczesniak 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.83
3 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.91
4 Michal SychraMichal Sychra 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.93
5 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.96
6 Lukas PetricLukas Petric 08 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 08.01
7 Karlis AbolinšKarlis Abolinš 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.45
Nikodem KarpinskiNikodem Karpinski 08 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL DQ
Poznámky:
Nikodem Karpinski DQ dle TP16.8.
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lyubomir IlievLyubomir Iliev 09 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 07.65
2 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.72
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.73
4 Vasil AntonovVasil Antonov 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 07.76
5 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 07.77
6 Yoan OrozovYoan Orozov 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 07.79
7 Jan NetzelJan Netzel 09 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 07.98
8 Mihnea-Vlad MititescuMihnea-Vlad Mititescu 09 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 08.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VuriMartin Vuri 09 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 07.74
2 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.88
3 Jakub SawickiJakub Sawicki 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.01
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.24
5 Lukasz KlimkiewiczLukasz Klimkiewicz 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.34
6 Pavel-Matei OlaruPavel-Matei Olaru 09 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 08.34
7 Nik MikličNik Miklič 09 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 07.90
2 Nick BonettNick Bonett 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 07.92
3 Julius StuetzJulius Stuetz 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.01
4 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.07
5 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.08
6 Manuel RoganiManuel Rogani 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 08.22
7 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 08.29
Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Avivs SavinsAvivs Savins 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 07.81
2 Jaka ŠtefelinJaka Štefelin 09 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 08.16
3 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.29
4 Mario IvanovMario Ivanov 09 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 08.41
5 Aleks Ajibola DezmondsAleks Ajibola Dezmonds 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.42
6 Igor MardylaIgor Mardyla 09 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.54
7 Marc BuschmannMarc Buschmann 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.59
8 Michal JankowskiMichal Jankowski 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.41
2 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.45
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.46
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.50
5 Luka KolonicLuka Kolonic 09 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 08.85
6 Maxim GassmannMaxim Gassmann 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.06
7 Manguss KrišmenisManguss Krišmenis 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.19
Raoul EvangelistiRaoul Evangelisti 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StrojnyJan Strojny 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.09
2 Ryan Joseph BorgRyan Joseph Borg 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.37
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.51
4 Leonardo DrachukLeonardo Drachuk 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 08.72
5 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.81
6 Dorian DržanicDorian Držanic 09 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 08.88
7 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.89
Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elai BorgElai Borg 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.48
2 Kristofers ŠtegmanisKristofers Štegmanis 09 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 08.49
3 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.56
4 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.63
5 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 08.66
6 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.76
7 Markuss CelmsMarkuss Celms 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.76
8 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.31
2 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.56
3 Jonatan StachowskiJonatan Stachowski 09 Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL 08.73
4 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.78
5 Krišjanis MežapukeKrišjanis Mežapuke 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.87
6 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 08.98
7 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.99
Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.34
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.75
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.81
5 Karlis RadvilsKarlis Radvils 09 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 08.94
6 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.94
7 Krisztián HenczKrisztián Hencz 09 Atletický club Nové Zámky - SVKAtletický club Nové Zámky -... 09.07
8 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
2 Maksymilian KorzeniowskiMaksymilian Korzeniowski 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.10
3 Leonard VukovicLeonard Vukovic 09 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 09.11
4 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.14
5 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.21
6 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 09.22
7 Áron BekeÁron Beke 09 Atletický club Nové Zámky - SVKAtletický club Nové Zámky -... 09.23
Filip ŠvajdaFilip Švajda 09 Atletický club Nové Zámky - SVKAtletický club Nové Zámky -... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 3.9.2022) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roberto FillettiRoberto Filletti 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.77
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.79
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.83
4 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.83
5 Ondřej OtradovecOndřej Otradovec 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.11
6 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.14
7 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.35
Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.14
2 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.15
3 Deniss LudboržsDeniss Ludboržs 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.20
4 Mateusz RozpedzikMateusz Rozpedzik 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.28
5 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.41
6 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.46
7 Lino NovakLino Novak 09 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 09.66
Nicolas JuřicaNicolas Juřica 09 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Arturs KeišsArturs Keišs 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.04
2 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.18
3 Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 09.23
4 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.36
5 Oskars KronbergsOskars Kronbergs 09 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 09.39
6 Adam ShkabAdam Shkab 09 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 09.57
7 Šimon DobešŠimon Dobeš 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.74
Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niko NyiregyhazkiNiko Nyiregyhazki 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.41
2 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.98
3 Ilja KolomicevsIlja Kolomicevs 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.06
4 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.50
5 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.13
6 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.47
Alex KratochvílAlex Kratochvíl 09 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bruno PenhakerBruno Penhaker 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 09.35
2 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.40
3 Alessandro CerranoAlessandro Cerrano 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.53
4 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.64
5 Jakub HejlJakub Hejl 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.05
6 Giacomo CampelliGiacomo Campelli 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 10.26
7 Leonardo PelagaggeLeonardo Pelagagge 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 10.35
Rodrigo BerkansRodrigo Berkans 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.34
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.41
3 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.44
4 Grega BožičGrega Božič 10 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.47
5 Tymon CzechTymon Czech 10 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.53
6 Filip JedziniakFilip Jedziniak 10 AZS AWF Warszawa - POLAZS AWF Warszawa - POL 08.71
7 Eduard VoineaEduard Voinea 10 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 09.00
8 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.38
2 Plamen MitkovPlamen Mitkov 10 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.50
3 Aaron-Yann-Andrei EstesoAaron-Yann-Andrei Esteso 10 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 08.54
4 Jaro HeinzelJaro Heinzel 10 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.71
5 Ganta Octavian HarGanta Octavian Har 10 C.S.C. Mosnita - ROUC.S.C. Mosnita - ROU 08.84
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.88
7 Viktor StamatovViktor Stamatov 10 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 09.03
8 Cristel Adrian Ioan MunteanuCristel Adrian Ioan Munteanu 10 C.S. Giroc-Chisoda - ROUC.S. Giroc-Chisoda - ROU 09.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.38
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.48
3 Noah MulhollandNoah Mulholland 10 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.56
4 Josef DufekJosef Dufek 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.63
5 Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov 10 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 08.67
6 Linus RudolphLinus Rudolph 10 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.70
7 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.73
8 Stefan TodorovStefan Todorov 10 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.46
2 Olivier AllertOlivier Allert 10 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 08.67
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.69
4 Lino PlevnjakLino Plevnjak 10 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.81
5 Filip KwiecienFilip Kwiecien 10 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.91
6 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.99
7 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.16
8 Nik ZabretNik Zabret 10 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 09.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.49
2 Samuele RossettiSamuele Rossetti 10 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 08.70
3 Tomass ErmičsTomass Ermičs 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.77
4 Filip BabiaszFilip Babiasz 10 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 08.77
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.86
6 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.88
7 Matej BrežnyMatej Brežny 10 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 09.16
8 Mark DeyanovMark Deyanov 10 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.71
2 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.96
3 Philip EhrigPhilip Ehrig 10 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.13
4 August MelzerAugust Melzer 10 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.17
5 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.39
6 Ralfs BogušsRalfs Bogušs 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.40
Viktor PetrlaViktor Petrla 10 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Filip OlejnikFilip Olejnik 10 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 22 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.68
2 Mikelis Adamsons-PedčenkoMikelis Adamsons-Pedčenko 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.88
3 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.92
4 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 08.99
5 Eriks VeldreEriks Veldre 10 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 09.05
6 Lovro PoharLovro Pohar 10 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 09.21
7 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.22
8 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 23 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.00
2 Ignacy ObrokIgnacy Obrok 10 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.14
3 Daniel MassalkhiDaniel Massalkhi 10 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 09.32
4 Denis SýkoraDenis Sýkora 10 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 09.63
5 Jan MašekJan Mašek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.68
6 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.97
7 Jan SaganowskiJan Saganowski 10 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 24 (so, 3.9.2022) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.06
2 Nicolas-Cristian LunguNicolas-Cristian Lungu 10 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 09.15
3 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.31
4 Davis DizenbahsDavis Dizenbahs 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.42
5 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.43
6 Matyás ŠafrankoMatyás Šafranko 10 Atletický club Nové Zámky - SVKAtletický club Nové Zámky -... 09.58
Kryštof ŠilarKryštof Šilar 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 25 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gustavs PazarsGustavs Pazars 10 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 08.99
2 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.27
3 Stefan PetreaStefan Petrea 10 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 09.33
4 Robin KrausRobin Kraus 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.36
5 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.37
6 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.77
7 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 26 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petar SlavinicPetar Slavinic 10 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 09.03
2 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.20
3 Denis BaranovskisDenis Baranovskis 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.30
4 Mario-Mihail IlieMario-Mihail Ilie 10 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 09.43
5 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.44
6 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.55
Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 27 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DoležalTomáš Doležal 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.21
2 Antonín DaněkAntonín Daněk 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 09.29
3 Vít KociánVít Kocián 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.37
4 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.37
5 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.41
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.52
7 Antonio NovakAntonio Novak 10 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 09.53
Poznámky:
SB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 28 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niki PlevnjakNiki Plevnjak 10 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.72
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.32
3 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.58
4 Ernests GailisErnests Gailis 10 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.83
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.08
6 Alessandro DiscepoliAlessandro Discepoli 10 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 10.60
Vid RančigajVid Rančigaj 10 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 29 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.82
2 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.10
3 Daniel BalonDaniel Balon 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 10.12
4 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.16
5 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.21
David TrůčkaDavid Trůčka 10 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Martin HaraslínMartin Haraslín 10 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 07.63
2 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.70
3 Lyubomir IlievLyubomir Iliev 09 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 07.71
4 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.75
5 Vasil AntonovVasil Antonov 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 07.75
6 Yoan OrozovYoan Orozov 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 07.81
7 Avivs SavinsAvivs Savins 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 07.87
8 Martin VuriMartin Vuri 09 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 07.88
Poznámky:
SB
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.10 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 07.84
2 Nick BonettNick Bonett 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 07.86
3 Jan NetzelJan Netzel 09 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 07.98
4 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.01
5 Jakub SawickiJakub Sawicki 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.02
6 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.03
7 Julius StuetzJulius Stuetz 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.07
8 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.07
Poznámky:
SB
Celkem 8 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.04
2 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.31
3 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
4 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.33
5 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.37
6 Grega BožičGrega Božič 10 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.45
7 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.45
8 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.53
Poznámky:
PB
Celkem 8 závodníků
Finále D (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tymon CzechTymon Czech 10 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.49
2 Noah MulhollandNoah Mulholland 10 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.61
3 Aaron-Yann-Andrei EstesoAaron-Yann-Andrei Esteso 10 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 08.66
4 Olivier AllertOlivier Allert 10 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 08.70
5 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.74
6 Josef DufekJosef Dufek 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.74
7 Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov 10 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 08.81
Plamen MitkovPlamen Mitkov 10 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klara JanžaKlara Janža 07 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 07.88
2 Bora BoczonádiBora Boczonádi 07 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 07.94
3 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 07.98
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.09
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.10
6 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.12
7 Neža FerfoljaNeža Ferfolja 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.43
Yoanna MarinovaYoanna Marinova 07 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka GymerskáLenka Gymerská 07 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.06
2 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.26
3 Petra BalákováPetra Baláková 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.30
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
5 Leonie SchuererLeonie Schuerer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.35
6 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 08.37
7 Jelizaveta Marija VinogradovaJelizaveta Marija Vinogradova 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.43
8 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.26
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.51
3 Antonina MajchrzakAntonina Majchrzak 07 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 08.63
4 Dorota VaškováDorota Vašková 07 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.64
5 Emilia AurichEmilia Aurich 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.65
6 Erika KrešákováErika Krešáková 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.77
7 Hanna BieleckaHanna Bielecka 07 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.88
Natalia GilNatalia Gil 07 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja StarzyckaMaja Starzycka 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.11
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.26
3 Karolina GawinKarolina Gawin 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.31
4 Jasmine KanakantiJasmine Kanakanti 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.34
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.37
6 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.39
7 Ema BeckerEma Becker 07 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 08.40
8 Gabriela Džeina MelneGabriela Džeina Melne 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.17
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.37
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.42
4 Leticija ŠpoljaricLeticija Špoljaric 07 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 08.42
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.43
6 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.75
7 Katjuša RobičKatjuša Robič 07 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 08.77
8 Shanesia AzzopardiShanesia Azzopardi 07 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gerda Beatrise SolohaGerda Beatrise Soloha 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.44
2 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.55
3 Valentýna LasotováValentýna Lasotová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 08.63
4 Lotta Pauline BeerLotta Pauline Beer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.69
5 Jasmina Anna PepernieceJasmina Anna Peperniece 07 Cesis - LATCesis - LAT 08.79
6 Lina JakšeLina Jakše 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.80
7 Simane Anna FokerotaSimane Anna Fokerota 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.03
8 Ema SlabeEma Slabe 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 10.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.52
2 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.65
3 Katrina ČeliševaKatrina Čeliševa 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.71
4 Laura EperješiováLaura Eperješiová 07 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.74
5 Lucy QueckLucy Queck 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.77
6 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.82
7 Viktorija Helena MozgaViktorija Helena Mozga 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.94
8 Valerija ČuhnovaValerija Čuhnova 07 Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.49
2 Magdalena HuhnMagdalena Huhn 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.57
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.67
4 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.81
5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.81
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.82
7 Elina KronbergaElina Kronberga 07 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 08.86
Viktorie NorkováViktorie Norková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilija MaišeleEmilija Maišele 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.70
2 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 08.85
3 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.98
4 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.01
Patrícia ŠoltésováPatrícia Šoltésová 07 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK DNS
Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Katarzyna OpielaKatarzyna Opiela 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.59
2 Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.85
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.15
4 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 09.17
5 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 09.18
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.20
Maša VlaovicMaša Vlaovic 07 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Liva LizbovskaAnna Liva Lizbovska 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.78
2 lucja Dabrowskalucja Dabrowska 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.99
3 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.21
4 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.27
5 Kristina BendováKristina Bendová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.31
6 Evelina GraudinaEvelina Graudina 07 Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT 09.35
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 08.88
2 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 09.00
3 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.08
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.25
5 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.41
6 Elise BurdikovaElise Burdikova 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.57
7 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.96
2 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.24
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.42
4 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.43
5 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.62
6 Nela SvobodováNela Svobodová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.99
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.35
2 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 09.37
3 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.38
4 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.39
5 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.51
6 Paula KazimírováPaula Kazimírová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 09.52
7 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila ZajacKamila Zajac 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.42
2 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.48
3 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.58
4 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.78
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.98
6 Chloe GrixtiChloe Grixti 07 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 10.02
7 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.08
2 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.08
3 Nevia FotakNevia Fotak 08 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.14
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.21
5 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.38
6 Julia BudkaJulia Budka 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.41
7 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.44
8 Aleksandra AnevaAleksandra Aneva 08 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 08.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bianca ShoemakeBianca Shoemake 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.23
2 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.28
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.28
4 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.48
5 Kate MozgaKate Mozga 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.53
6 Zora KrupováZora Krupová 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.53
7 Viktoria VasilevaViktoria Vasileva 08 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 09.13
Viyra DespotovaViyra Despotova 08 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.23
2 Katarina RogačKatarina Rogač 08 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 08.34
3 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.41
4 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.51
5 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.63
6 Elena CiubotariuElena Ciubotariu 08 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 08.73
7 Lana ZidarLana Zidar 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.82
Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea ShoemakeThea Shoemake 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.37
2 Lucie NěmcováLucie Němcová 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.45
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.46
4 Enrica CiantarEnrica Ciantar 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.47
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.54
6 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.55
7 Elena ScherfElena Scherf 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.67
8 Nikola SztanderaNikola Sztandera 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna SikorskaZuzanna Sikorska 08 Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL 08.45
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.51
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.55
4 Martyna KreciochMartyna Krecioch 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.62
5 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.64
6 Luize BerztinaLuize Berztina 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.74
7 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.79
8 Mirja SattlerMirja Sattler 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.42
2 Nina JuríkováNina Juríková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.60
3 Pia ŠpurPia Špur 08 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 08.65
4 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.78
5 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.80
6 Emilija GobaEmilija Goba 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.86
7 Shylaine SaidShylaine Said 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 09.05
8 Aleksandra KozakiewiczAleksandra Kozakiewicz 08 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 09.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 22 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia KlekJulia Klek 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.41
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08.43
3 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.70
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.79
5 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.81
6 Lara StrnadLara Strnad 08 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.88
7 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.92
8 Wiktoria SmykaWiktoria Smyka 08 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 23 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia StojekEmilia Stojek 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.57
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.67
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 08.79
4 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.81
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.93
6 Soča KastelicSoča Kastelic 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 09.38
Nikol HariňováNikol Hariňová 08 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK DNS
Michelle ŠestákováMichelle Šestáková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 24 (ne, 4.9.2022) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina LalewiczNina Lalewicz 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.74
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.81
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.99
4 Alessandra SekAlessandra Sek 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.04
5 Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.11
6 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 09.13
7 Laura LiepaLaura Liepa 08 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 09.30
Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 25 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.84
2 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.90
3 Everita DauguleEverita Daugule 08 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.97
4 Mihaela NikolovaMihaela Nikolova 08 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 09.00
5 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.03
6 Lina JarkovičLina Jarkovič 08 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 09.12
Sonia PaczesniakSonia Paczesniak 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... DNS
Petra ČaraparPetra Čarapar 08 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 26 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.63
2 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69
3 Karina TytarenkoKarina Tytarenko 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.80
4 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.81
5 Kristana KrišaneKristana Krišane 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.04
6 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.09
7 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.21
8 Katarina GrubicKatarina Grubic 08 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 27 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.82
2 Jana BlažekaJana Blažeka 08 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.87
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 08.91
4 Nela TiokováNela Tioková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.91
5 Eva FickoEva Ficko 08 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 09.09
6 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.19
7 Rebecca FrittellaRebecca Frittella 08 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.42
8 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 28 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia FluderZofia Fluder 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.94
2 Nora JaunzemeNora Jaunzeme 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.02
3 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.09
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.13
5 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.26
6 Jeva ŠkurikovaJeva Škurikova 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.26
7 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.31
8 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 29 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iga BrydniakIga Brydniak 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.69
2 Emilija BalcereEmilija Balcere 08 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 08.77
3 Aleksandra ŠehovcovaAleksandra Šehovcova 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.09
4 Denize Keita ŠalmeDenize Keita Šalme 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.10
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.11
6 Keita BukeleKeita Bukele 08 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 09.34
7 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.37
8 Tomasini LetiziaTomasini Letizia 08 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 30 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timea GajdošováTimea Gajdošová 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.94
2 Katarína LedeckáKatarína Ledecká 08 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 09.01
3 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.02
4 Zoja SnížikováZoja Snížiková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 09.04
5 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.14
6 Monika KačínováMonika Kačínová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.15
7 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.22
8 Madara PonikarčikaMadara Ponikarčika 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 31 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.02
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.11
3 Zoja BuzetiZoja Buzeti 08 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 09.26
4 Julia FluderJulia Fluder 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.27
5 Hana MeškováHana Mešková 08 Klub ladových športov Kryha - SVKKlub ladových športov Kryha... 09.29
6 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.30
7 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.53
8 Lea FerencLea Ferenc 08 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 32 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová 08 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 08.98
2 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.30
3 Michaela SíčováMichaela Síčová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.35
4 Brina ŠketBrina Šket 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 09.40
5 Eliza PavlovaEliza Pavlova 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.44
6 Nela KrahulcováNela Krahulcová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.69
7 Ela ZajcEla Zajc 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 09.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 33 (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.50
2 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.70
3 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.88
4 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.89
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.90
6 Darta BalodeDarta Balode 08 Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT 10.12
7 Aurelija KrastinaAurelija Krastina 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 13.40
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klara JanžaKlara Janža 07 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 07.83
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 07.89
3 Lenka GymerskáLenka Gymerská 07 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 07.91
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.93
5 Maja StarzyckaMaja Starzycka 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 07.99
6 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.03
7 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.20
Bora BoczonádiBora Boczonádi 07 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.13
3 Petra BalákováPetra Baláková 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.15
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.19
5 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.21
Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Jasmine KanakantiJasmine Kanakanti 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL DNS
Karolina GawinKarolina Gawin 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 07.88
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.97
3 Nevia FotakNevia Fotak 08 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 07.99
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.08
5 Bianca ShoemakeBianca Shoemake 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.10
6 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL 08.11
7 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.13
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.16
Celkem 8 závodníků
Finále D (ne, 4.9.2022) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.20
2 Katarina RogačKatarina Rogač 08 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 08.29
3 Thea ShoemakeThea Shoemake 08 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 08.31
4 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.32
5 Julia KlekJulia Klek 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.33
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.46
7 Julia BudkaJulia Budka 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.49
Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 UKS MOS Opole - POLUKS MOS Opole - POL 07.92
2 Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová 09 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 08.00
3 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.06
4 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.06
5 Teodora SimeonovaTeodora Simeonova 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.11
6 Tija PetrinecTija Petrinec 09 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... 08.34
7 Eva-Patricia FaurEva-Patricia Faur 09 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 08.68
Zofia StomaZofia Stoma 09 AZS AWF Warszawa - POLAZS AWF Warszawa - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota AzariDorota Azari 09 Slávia Trenčín - SVKSlávia Trenčín - SVK 08.23
2 Ana Georgiana MunteanAna Georgiana Muntean 09 Liceul cu Program Sportiv Bihorul - ROULiceul cu Program Sportiv B... 08.25
3 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.26
4 Lucia AndrisováLucia Andrisová 09 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.35
5 Lenka BurskáLenka Burská 09 MŠK Žiar nad Hronom - SVKMŠK Žiar nad Hronom - SVK 08.45
6 Leonarda VilicLeonarda Vilic 09 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 08.53
7 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.63
8 Julia LuczykJulia Luczyk 09 Klub Atak Agrykola - POLKlub Atak Agrykola - POL 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.32
2 Seraphine LandmannSeraphine Landmann 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.34
3 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.42
4 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.43
5 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.52
6 Raya PlamenovaRaya Plamenova 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.57
7 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
8 Magdalena PiwkoMagdalena Piwko 09 LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL 08.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia MeznaričMia Meznarič 09 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 08.21
2 Dovžan Nika KarahodžicDovžan Nika Karahodžic 09 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 08.36
3 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.43
4 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova 09 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 08.45
5 Hannah ManeckHannah Maneck 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.45
6 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
7 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.48
8 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 08.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.38
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.41
3 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.45
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.46
5 Tereza MikstaTereza Miksta 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.59
6 Emma KarhanováEmma Karhanová 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.61
7 Lea SeltmannLea Seltmann 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.94
8 Alexia-Maria MuntianuAlexia-Maria Muntianu 09 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luise KlugeLuise Kluge 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.24
2 Aneta KreciochAneta Krecioch 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.32
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.50
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.64
5 Marika RudnickaMarika Rudnicka 09 LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL 08.70
6 Marta DawiecMarta Dawiec 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.71
7 Yuliya BarbaraYuliya Barbara 09 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 09.69
Elizabete ZaprivodaElizabete Zaprivoda 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ieva MalnačaIeva Malnača 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.41
2 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.52
3 Mara-Andreea UrsanuMara-Andreea Ursanu 09 Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle... 08.53
4 Martina ShikovaMartina Shikova 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.58
5 Veselina BelchevaVeselina Belcheva 09 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 08.61
6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.65
7 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 08.95
8 Maria-Sofia AvramMaria-Sofia Avram 09 LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan... 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina GalánkováNina Galánková 09 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 08.57
2 Emina DulicEmina Dulic 09 Škola atletike Mostar - BIHŠkola atletike Mostar - BIH 08.68
3 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.71
4 Dominika ZárubováDominika Zárubová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.76
5 Lena PassauerLena Passauer 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.81
6 Matija MikolajMatija Mikolaj 09 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 08.93
7 Adina Maria LapuscaAdina Maria Lapusca 09 C.S. Giroc-Chisoda - ROUC.S. Giroc-Chisoda - ROU 08.98
8 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.53
2 Tereza LoskotováTereza Loskotová 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.87
3 Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová 09 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.91
4 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 08.94
5 Nela SvobodováNela Svobodová 09 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 09.02
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.03
7 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 09.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.62
2 Maja MarzecMaja Marzec 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.68
3 Soňa StanováSoňa Stanová 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.73
4 Nuša StrnadNuša Strnad 09 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 08.84
5 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.89
6 Zara RupčicZara Rupčic 09 AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO 09.08
7 Monika PaloušováMonika Paloušová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.08
8 Lara MacedoniLara Macedoni 09 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.75
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.81
3 Tamara SuskováTamara Susková 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.88
4 Tia KrižanecTia Križanec 09 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... 08.96
5 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.00
6 Gabriela PlocicaGabriela Plocica 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.00
7 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.00
8 Franca Shanon DongmoFranca Shanon Dongmo 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pia WolfPia Wolf 09 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 08.62
2 Zuzana HrabovskáZuzana Hrabovská 09 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.82
3 Emma PereslényEmma Pereslény 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.88
4 Patricija LipsbergaPatricija Lipsberga 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 08.89
5 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.97
6 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08.98
7 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.03
8 Martina SovováMartina Sovová 09 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 09.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.81
2 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.88
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.00
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.01
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.02
6 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 09.07
7 Lena SachseLena Sachse 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.17
8 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia DoniecNatalia Doniec 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 08.79
2 Klára HudecováKlára Hudecová 09 Slávia Trenčín - SVKSlávia Trenčín - SVK 08.94
3 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 08.95
4 Lena SchenkLena Schenk 09 SSV Heidenau e. V. - GERSSV Heidenau e. V. - GER 08.98
5 Marta ApineMarta Apine 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.02
6 Milena PolaczekMilena Polaczek 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.12
7 Linda LagzdinaLinda Lagzdina 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.18
8 Faith GrixtiFaith Grixti 09 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.79
2 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 08.88
3 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.96
4 Patricija Pauline TikmerePatricija Pauline Tikmere 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 08.96
5 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.02
6 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.03
7 Aleksa ZalupeAleksa Zalupe 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.04
8 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.89
2 Chanelle BezzinaChanelle Bezzina 09 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 08.98
3 Kate BirznieceKate Birzniece 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.14
4 Johanna HessJohanna Hess 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.17
5 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.18
6 Maria BellezzaMaria Bellezza 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.39
7 Maria MusialMaria Musial 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.78
Magda JastrzebskaMagda Jastrzebska 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.99
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.02
3 Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.07
4 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
5 Paula KotanePaula Kotane 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.31
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.40
7 Manca KoširManca Košir 09 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 10.23
Mia PavičicMia Pavičic 09 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.07
2 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.14
3 Herta BaltgaileHerta Baltgaile 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.17
4 Olívia BoledovičováOlívia Boledovičová 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.24
5 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.29
6 Ela ČontofalskáEla Čontofalská 09 AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.39
7 Nikita SidorováNikita Sidorová 09 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 09.72
8 Miriam VarechováMiriam Varechová 09 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 10.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.99
2 Greta Amelija LiporaGreta Amelija Lipora 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.10
3 Michalina SzmytMichalina Szmyt 09 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 09.27
4 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 09.31
5 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.34
6 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.59
7 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.62
8 Leni StueckrothLeni Stueckroth 09 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.02
2 Adelja Sofi PaučaAdelja Sofi Pauča 09 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 09.12
3 Anna BurtnieceAnna Burtniece 09 Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT 09.13
4 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.18
5 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.26
6 Olga MankowskaOlga Mankowska 09 Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL 09.41
7 Viktória UhrákováViktória Uhráková 09 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 10.25
Anna LočmeleAnna Ločmele 09 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (so, 3.9.2022) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofia BartováŽofia Bartová 09 Klub ladových športov Kryha - SVKKlub ladových športov Kryha... 08.96
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.09
3 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 09.17
4 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 09.20
5 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
6 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.33
7 Hanna TantsaHanna Tantsa 09 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 09.42
8 Aisha ManasarayAisha Manasaray 09 Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT 09.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 22 (so, 3.9.2022) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.23
2 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.27
3 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.29
4 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.31
5 Sofia MaggiSofia Maggi 09 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 09.34
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.46
7 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.50
8 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.60