Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European kids athletics games

Brno (3. - 5. 9. 2022)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:36.83
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:37.34
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:39.35
4 Emanuel LazaEmanuel Laza 07 Club Sportiv Universitatea Arad - ROUClub Sportiv Universitatea ... 4:42.34
5 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4:42.61
6 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:42.68
7 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:47.00
8 Preslav IvanovPreslav Ivanov 07 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 4:55.06
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5:07.03
10 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:13.09
11 Marks KornetsMarks Kornets 07 Cesis - LATCesis - LAT 5:14.85
12 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:20.93
13 Marek SigmundaMarek Sigmunda 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:22.53
14 Vojtěch PetrVojtěch Petr 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5:56.75
Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rudolfs VanadzinšRudolfs Vanadzinš 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 4:08.11
2 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:08.33
3 Mikolaj OlejnikMikolaj Olejnik 07 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 4:11.26
4 Segond Michael DebattistaSegond Michael Debattista 07 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 4:18.06
5 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:22.57
6 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4:24.40
7 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:30.45
8 Thomas GrechThomas Grech 07 La Salle AC - MLTLa Salle AC - MLT 4:30.61
9 Adrians ZviedrisAdrians Zviedris 07 Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola... 4:37.26
10 Gal SagmeisterGal Sagmeister 07 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 4:41.49
11 Radoslav RusinRadoslav Rusin 07 SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL 4:49.01
12 Kacper AntczakKacper Antczak 07 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 4:50.77
13 Alessio CaloAlessio Calo 07 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 5:03.68
Jan StawiarzJan Stawiarz 07 WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL DNS
Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:47.59
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:52.24
3 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4:53.77
4 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4:53.86
5 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:58.04
6 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:00.27
7 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5:04.08
8 Václav MalochVáclav Maloch 08 AC PardubiceAC Pardubice 5:07.54
9 Sandis BabrisSandis Babris 08 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 5:12.48
10 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:15.64
11 Roberts RatnieksRoberts Ratnieks 08 Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol... 5:18.74
12 Emils GaiduksEmils Gaiduks 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 5:21.78
13 Miguel AlessandroMiguel Alessandro 08 La Salle AC - MLTLa Salle AC - MLT 5:23.42
14 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 5:25.75
15 Adam VolecAdam Volec 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:29.28
16 Oskar ScheuOskar Scheu 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5:55.20
17 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6:09.88
Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcel KowalskiMarcel Kowalski 08 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 4:24.31
2 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4:25.33
3 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4:25.94
4 Jan WitowskiJan Witowski 08 Ducla Academy - POLDucla Academy - POL 4:29.90
5 Marko PavičicMarko Pavičic 08 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... 4:33.00
6 Luka PotokarLuka Potokar 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 4:34.11
7 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4:36.65
8 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4:43.44
9 Jan GoldynJan Goldyn 08 Sports Primary School - POLSports Primary School - POL 4:46.15
10 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:47.24
11 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:47.61
12 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:48.30
13 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4:50.23
14 Max Louis LindnerMax Louis Lindner 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 4:53.84
15 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5:10.90
16 Rožle KoncRožle Konc 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 5:11.48
17 Tim KrstičTim Krstič 08 Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO 5:23.74
Alexandru BlidarAlexandru Blidar 08 Club Sportiv Universitatea Arad - ROUClub Sportiv Universitatea ... DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktória PodolinčákViktória Podolinčák 07 Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK 5:09.58
2 Kamila ZajacKamila Zajac 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:18.40
3 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5:35.78
4 Milena ChodurMilena Chodur 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:37.42
5 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:44.73
6 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5:49.46
7 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5:54.19
8 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:54.28
9 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6:05.87
10 Kristina BendováKristina Bendová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6:11.58
11 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:12.99
12 Nela SejkorováNela Sejkorová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6:17.23
13 Magdaléna Mária HuňadyováMagdaléna Mária Huňadyová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 6:18.94
14 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6:30.93
15 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6:37.23
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lara HorvatLara Horvat 07 AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO 5:13.10
2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5:13.75
3 Katarzyna OpielaKatarzyna Opiela 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:23.56
4 Zofia KrólZofia Król 07 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:24.71
5 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:32.57
6 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:40.53
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:42.21
8 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5:44.50
9 Natalia MikulaNatalia Mikula 07 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 5:47.19
10 Stela HubinskáStela Hubinská 07 Klub ladových športov Kryha - SVKKlub ladových športov Kryha... 5:50.08
11 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6:21.63
Viktória ČudaiováViktória Čudaiová 07 Slávia Trenčín - SVKSlávia Trenčín - SVK DNS
Marie JanošíkováMarie Janošíková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
Tereza TučkováTereza Tučková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 15 závodníků
Finále 3 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ramona NikolovaRamona Nikolova 07 BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL 4:47.06
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:49.14
3 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:49.43
4 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:52.34
5 Sibilla VanadzinaSibilla Vanadzina 07 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 4:53.48
6 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:54.51
7 Mireya BugejaMireya Bugeja 07 Zurrieq Wolves AC - MLTZurrieq Wolves AC - MLT 5:01.31
8 Valeria CarnevaliValeria Carnevali 07 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 5:02.03
9 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:04.89
10 Eliška DrahovskáEliška Drahovská 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 5:13.33
11 Maya Violet LorenzettiMaya Violet Lorenzetti 07 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA 5:38.83
12 Ileana Vanesa GianguIleana Vanesa Giangu 07 CSS Medias - ROUCSS Medias - ROU 5:49.90
Zuzanna lukowskaZuzanna lukowska 07 Ducla Academy - POLDucla Academy - POL DNS
Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Finále 4 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5:43.12
2 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:52.09
3 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:53.81
4 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:54.93
5 Ruta KontrecRuta Kontrec 08 Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc... 5:56.55
6 Barbora BurdováBarbora Burdová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5:59.35
7 Eliška DolejšováEliška Dolejšová 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 6:09.31
8 Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6:09.49
9 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 6:11.27
10 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:11.46
11 Leah SaidLeah Said 08 Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ... 6:14.57
12 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6:24.88
13 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:26.24
Michelle ŠestákováMichelle Šestáková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice DNS
Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 15 závodníků
Finále 5 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:12.86
2 Laura RugeleLaura Rugele 08 Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT 5:13.76
3 Denisa Andreea PopDenisa Andreea Pop 08 C.S. Giroc-Chisoda - ROUC.S. Giroc-Chisoda - ROU 5:17.37
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:29.13
5 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:33.50
6 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:33.80
7 Linda JursováLinda Jursová 08 JAC BrnoJAC Brno 5:33.97
8 Lucie JedkováLucie Jedková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:38.64
9 Katarína OlleKatarína Olle 08 Klub ladových športov Kryha - SVKKlub ladových športov Kryha... 5:39.82
10 Jana BlažekaJana Blažeka 08 AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO 5:40.13
11 Julia FluderJulia Fluder 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:42.24
12 Zofia FluderZofia Fluder 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:43.48
13 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6:00.39
14 Keita ŠmiteKeita Šmite 08 Cesis - LATCesis - LAT 6:16.64
15 Daniela JanavaDaniela Janava 08 Cesis - LATCesis - LAT 6:22.67
Celkem 15 závodníků
Finále 6 (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:59.65
2 Julia GiejbatowJulia Giejbatow 08 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 5:07.75
3 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5:08.99
4 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:10.61
5 Maša RobičMaša Robič 08 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 5:11.36
6 Julia BlazejewskaJulia Blazejewska 08 LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL 5:14.16
7 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5:24.05
8 Zoe KostelacZoe Kostelac 08 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... 5:25.36
9 Olga PelinOlga Pelin 08 Atletski klub Moslavina Kutina - CROAtletski klub Moslavina Kut... 5:28.79
10 Iga BrydniakIga Brydniak 08 Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ... 5:31.03
11 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 5:35.70
Margherita DiscepoliMargherita Discepoli 08 SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA DNS
Nela NěmečkováNela Němečková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. DNS
Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 14 závodníků