Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European kids athletics games

Brno (3. - 5. 9. 2022)

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 3.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 6.63 +0.6 m/s
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6.48 +0.9 m/s
3 Áron HajduÁron Hajdu
MVSI - HUNMVSI - HUN
07 6.33 -0.4 m/s
4 Konrad TalikKonrad Talik
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
07 6.25 +1.4 m/s
5 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 6.20 +0.0 m/s
6 Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis
Cesis - LATCesis - LAT
07 6.19 +0.1 m/s
7 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6.11 +1.5 m/s
8 Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
07 6.00 +0.5 m/s
9 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 5.99 +0.3 m/s
10 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 5.88 +0.6 m/s
11 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 5.78 +1.7 m/s
12 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 5.72 +0.7 m/s
13 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5.71 +1.8 m/s
14 Enzo KiessEnzo Kiess
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 5.64 +2.0 m/s
15 Markuss PrieditisMarkuss Prieditis
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 5.57 +1.3 m/s
16 Gabriele CicconogriGabriele Cicconogri
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
07 5.57 +1.7 m/s
17 Emils Gustavs JaznevicsEmils Gustavs Jaznevics
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 5.51 +0.9 m/s
18 Borys TrabkaBorys Trabka
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
07 5.50 +1.2 m/s
19 Samuel KrepopSamuel Krepop
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
07 5.43 +1.5 m/s
20 Gustavs AiltsGustavs Ailts
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
07 5.39 +0.6 m/s
21 Adam HruškaAdam Hruška
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 5.38 +1.6 m/s
22 Cedric SchmidtCedric Schmidt
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 5.34 +1.3 m/s
23 Narcis Petru IlieNarcis Petru Ilie
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
07 5.27 +1.5 m/s
24 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 5.20 +2.6 m/s 4.93 +1.2 m/s
25 Felix VoigtFelix Voigt
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 5.18 +1.0 m/s
Jakub PakulskiJakub Pakulski
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
07 DNS
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 DNS
Mikolaj OlejnikMikolaj Olejnik
UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL
07 DNS
Celkem 28 závodníků
Kvalifikace B (so, 3.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivars SecisIvars Secis
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 5.78 +1.2 m/s
2 Tommaso CalarcoTommaso Calarco
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
07 5.47 +3.2 m/s 5.19 +1.0 m/s
3 Patriks ZalkalnsPatriks Zalkalns
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 5.43 +1.9 m/s
4 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 5.38 +1.0 m/s
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 5.36 +1.2 m/s
6 David KmentDavid Kment
AC PardubiceAC Pardubice
07 5.31 +3.0 m/s 5.29 +0.9 m/s
7 Jerome DueringerJerome Dueringer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 5.31 +0.0 m/s
8 Rudolfs SkulteRudolfs Skulte
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 5.21 +0.9 m/s
9 Renars SkorenkoRenars Skorenko
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 5.15 +0.9 m/s
10 Martin RadovanMartin Radovan
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
07 4.94 +2.6 m/s 4.78 +0.6 m/s
11 Adams Adamsons-PedčenkoAdams Adamsons-Pedčenko
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.90 +1.0 m/s
12 Jan HrůzaJan Hrůza
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
07 4.84 +1.3 m/s
13 Timmy MalliaTimmy Mallia
Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT
07 4.82 +0.9 m/s
14 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.76 +0.4 m/s
15 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.75 +1.9 m/s
16 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.63 +0.4 m/s
17 Emils BalodisEmils Balodis
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 4.59 +2.6 m/s 4.50 +0.9 m/s
18 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.54 +1.1 m/s
19 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.53 +0.7 m/s
20 Artjoms BlagonadeždinsArtjoms Blagonadeždins
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.48 +0.5 m/s
21 Denis EllingerDenis Ellinger
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 4.40 +0.4 m/s
22 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4.39 +0.3 m/s
23 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.34 +1.2 m/s
Adam Daniel DonovalAdam Daniel Donoval
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
07 DNS
Kristers GrunteKristers Grunte
Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol...
07 DNS
Štěpán NěmecŠtěpán Němec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 DNS
Celkem 26 závodníků
Kvalifikace C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matic ModrijačičMatic Modrijačič
Atletsko društvo Slovenska Bistrica - SLAtletsko društvo Slovenska ...
08 5.97 +1.0 m/s
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 5.78 +0.5 m/s
3 Nikita KazabekovNikita Kazabekov
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 5.72 +0.2 m/s
4 David PellaDavid Pella
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 5.61 +1.7 m/s
5 Martin PaukMartin Pauk
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
08 5.50 +0.6 m/s
6 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5.48 +0.1 m/s
7 David VeselýDavid Veselý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 5.46 +0.7 m/s
8 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5.38 +0.8 m/s
9 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 5.35 +0.1 m/s
10 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5.14 +1.0 m/s
11 Michal BiernackiMichal Biernacki
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 5.06 +0.9 m/s
12 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 5.05 +0.8 m/s
13 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5.04 -0.1 m/s
14 Andrea GrechAndrea Grech
Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT
08 5.02 +0.4 m/s
15 Liam BlakeLiam Blake
Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT
08 4.86 +0.6 m/s
Stefan StefanovStefan Stefanov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
08 DNS
Luca GeradaLuca Gerada
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 DNS
Kacper LatkowskiKacper Latkowski
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 DNS
Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 NM
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace D (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5.34 +0.6 m/s
2 Jan GureckýJan Gurecký
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5.25 +0.3 m/s
3 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5.25 +0.3 m/s
4 Niks KalvansNiks Kalvans
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
08 5.07 +0.0 m/s
5 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 5.00 +0.8 m/s
6 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.88 +0.2 m/s
7 Toms MelderisToms Melderis
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
08 4.85 +1.1 m/s
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.84 +0.0 m/s
9 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 4.81 +0.4 m/s
10 Vojtěch MalýVojtěch Malý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.80 +0.4 m/s
11 Sebastian MacálkaSebastian Macálka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
08 4.80 +0.2 m/s
12 Lukáš ValešLukáš Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4.79 +0.8 m/s
13 Gustavs BitenieksGustavs Bitenieks
Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol...
08 4.72 +0.9 m/s
14 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4.70 +0.8 m/s
15 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.67 +1.2 m/s
16 Sandis BabrisSandis Babris
Dienvidkurzemes Sporta škola - LATDienvidkurzemes Sporta škol...
08 4.64 +0.3 m/s
17 Michal PakulskiMichal Pakulski
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 4.56 +0.1 m/s
Adam MassalkhiAdam Massalkhi
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
08 DNS
Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 DNS
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 DNS
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace E (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Wojciech TochmanWojciech Tochman
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 5.12 -0.2 m/s
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 4.93 +0.1 m/s
3 Filip HernandezFilip Hernandez
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 4.74 +0.1 m/s
4 Moritz NaumannMoritz Naumann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 4.67 -0.6 m/s
5 Lukáš TopkaLukáš Topka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 4.53 -0.1 m/s
6 Linards BojansLinards Bojans
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
08 4.48 -0.9 m/s
7 Davis Roberts ArbidansDavis Roberts Arbidans
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
08 4.48 -0.2 m/s
8 Kirills GorbenkoKirills Gorbenko
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 4.47 -1.7 m/s
9 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4.44 -0.7 m/s
10 Šimon PeckaŠimon Pecka
BYAC BrnoBYAC Brno
08 4.42 +0.1 m/s
11 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 4.40 -1.1 m/s
12 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.40 -0.6 m/s
13 Adam VolecAdam Volec
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4.29 -1.2 m/s
14 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.23 -0.4 m/s
15 Kristians GrubeKristians Grube
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
08 4.22 +0.7 m/s
16 Eryk SokolowskiEryk Sokolowski
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 3.90 -0.1 m/s
Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 DNS
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace F (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukas PetricLukas Petric
AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO
08 5.11 -0.4 m/s
2 Tymoteusz CichyTymoteusz Cichy
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 5.06 -0.7 m/s
3 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4.51 -0.9 m/s
4 Roberts RokisRoberts Rokis
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
08 4.50 -0.8 m/s
5 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4.24 -0.5 m/s
6 Adam GórkaAdam Górka
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 4.11 -0.6 m/s
7 Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4.06 -0.9 m/s
8 Max Louis LindnerMax Louis Lindner
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.95 -0.6 m/s
9 Jan NovýJan Nový
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 3.81 -0.7 m/s
10 Viktor KozickýViktor Kozický
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
08 3.76 -0.5 m/s
11 Ondřej HrůzaOndřej Hrůza
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.72 -0.7 m/s
12 Šimon ŘíhaŠimon Říha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.54 -0.2 m/s
13 Jakub KarolJakub Karol
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
08 3.54 +0.0 m/s
14 Josef KašinaJosef Kašina
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.46 -0.5 m/s
15 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.22 +0.4 m/s
Patrick GerlachPatrick Gerlach
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 DNS
Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 DNS
Daniel RivaDaniel Riva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 DNS
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6.50 -0.1 m/s
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 6.47 -1.7 m/s
3 Konrad TalikKonrad Talik
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
07 6.40 +0.5 m/s
4 Áron HajduÁron Hajdu
MVSI - HUNMVSI - HUN
07 6.33 -1.2 m/s
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6.33 -0.7 m/s
6 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 6.16 -1.1 m/s
7 Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis
Cesis - LATCesis - LAT
07 6.10 -0.5 m/s
8 Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
07 5.79 -1.6 m/s
Poznámky/pokusy:
" PB
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matic ModrijačičMatic Modrijačič
Atletsko društvo Slovenska Bistrica - SLAtletsko društvo Slovenska ...
08 5.93 -0.2 m/s
2 Nikita KazabekovNikita Kazabekov
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 5.79 +1.0 m/s
3 Martin PaukMartin Pauk
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
08 5.73 +0.6 m/s
4 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 5.73 +1.5 m/s
5 David VeselýDavid Veselý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 5.65 +1.2 m/s
6 David PellaDavid Pella
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 5.59 +1.0 m/s
7 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5.53 -0.2 m/s
8 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5.48 +1.0 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NetzelJan Netzel
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
09 5.67 +1.2 m/s
2 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 5.59 +0.5 m/s
3 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 5.49 +0.9 m/s
4 Lyubomir IlievLyubomir Iliev
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
09 5.46 +0.4 m/s
5 Bartosz AdamczewskiBartosz Adamczewski
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
09 5.42 +0.3 m/s
6 Vasil AntonovVasil Antonov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 5.40 +0.8 m/s
7 Mark BizjakMark Bizjak
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
09 5.35 +1.3 m/s
8 Julius StuetzJulius Stuetz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 5.24 +0.6 m/s
9 Jan StrojnyJan Strojny
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 5.23 +0.8 m/s
10 Nick BonettNick Bonett
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
09 5.18 +0.8 m/s
11 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 5.18 +0.8 m/s
12 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 5.08 +0.5 m/s
13 Marc BuschmannMarc Buschmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 5.02 +1.0 m/s
14 Niko NyiregyhazkiNiko Nyiregyhazki
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.94 +0.8 m/s
15 Lukasz KlimkiewiczLukasz Klimkiewicz
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.93 +1.0 m/s
16 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.93 +0.7 m/s
17 Martin VuriMartin Vuri
Atletski Kub Mursko Sredisce - CROAtletski Kub Mursko Sredisc...
09 4.83 +1.0 m/s
18 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4.83 +0.5 m/s
19 Maksimiljan JeralaMaksimiljan Jerala
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
09 4.80 +1.1 m/s
20 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.67 +0.7 m/s
21 Mario IvanovMario Ivanov
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
09 4.61 +0.1 m/s
22 Jonatan StachowskiJonatan Stachowski
Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL
09 4.59 +0.7 m/s
23 Aleks Ajibola DezmondsAleks Ajibola Dezmonds
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 4.46 +0.9 m/s
24 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 4.45 +0.5 m/s
25 Nik MikličNik Miklič
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
09 4.03 +0.8 m/s
Iustin DanIustin Dan
CSS Medgidia - ROUCSS Medgidia - ROU
09 DNS
Celkem 26 závodníků
Kvalifikace B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 5.12 +0.1 m/s
2 Avivs SavinsAvivs Savins
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
09 5.11 +0.1 m/s
3 Alexandr PelcAlexandr Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 5.04 +1.3 m/s
4 Mathias NeuhortMathias Neuhort
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.76 +1.2 m/s
5 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4.76 +0.9 m/s
6 Jakub PietrulaJakub Pietrula
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.68 +0.8 m/s
7 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.65 +1.1 m/s
8 Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.65 +0.9 m/s
9 Sebastian HudecSebastian Hudec
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 4.61 +1.1 m/s
10 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.54 +1.6 m/s
11 Manuel RoganiManuel Rogani
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 4.48 +0.2 m/s
12 Leonard VukovicLeonard Vukovic
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
09 4.46 +1.4 m/s
13 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4.45 +1.1 m/s
14 Owen BorgOwen Borg
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
09 4.39 +1.1 m/s
15 Maxim GassmannMaxim Gassmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.38 +0.9 m/s
16 Krišjanis MežapukeKrišjanis Mežapuke
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 4.38 +1.1 m/s
17 Elai BorgElai Borg
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
09 4.30 +1.4 m/s
18 Luka KolonicLuka Kolonic
AK Koprivnica - CROAK Koprivnica - CRO
09 4.18 +1.0 m/s
19 Mateusz RozpedzikMateusz Rozpedzik
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.17 +1.2 m/s
20 Manguss KrišmenisManguss Krišmenis
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 4.07 +0.7 m/s
21 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4.04 +1.4 m/s
22 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4.02 +0.5 m/s
23 Henry BrendelHenry Brendel
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 3.98 +0.8 m/s
24 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 3.18 +0.8 m/s
25 Pawel MikulskiPawel Mikulski
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
09 2.98 +0.9 m/s
Jakub SawickiJakub Sawicki
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
09 DNS
Celkem 26 závodníků
Kvalifikace C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 4.76 +0.9 m/s
2 Kristofers ŠtegmanisKristofers Štegmanis
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
09 4.75 +0.7 m/s
3 Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 4.62 +0.7 m/s
4 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.60 +0.9 m/s
5 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 4.58 +2.2 m/s 4.42 +0.5 m/s
6 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4.57 +0.9 m/s
7 Raoul EvangelistiRaoul Evangelisti
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 4.55 +0.7 m/s
8 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.47 +0.4 m/s
9 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 4.43 +2.0 m/s
10 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4.43 +1.1 m/s
11 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4.42 +2.0 m/s
12 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.37 +0.5 m/s
13 Jakub StojanJakub Stojan
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 4.37 +1.2 m/s
14 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.36 +0.6 m/s
15 Jiří MocekJiří Mocek
AC PardubiceAC Pardubice
09 4.35 +1.0 m/s
16 Maj BačičMaj Bačič
AK Pomurje - SLOAK Pomurje - SLO
09 4.32 +0.7 m/s
17 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 4.29 +1.2 m/s
18 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
09 4.29 +0.5 m/s
19 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 4.29 +0.6 m/s
20 Leonardo DrachukLeonardo Drachuk
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 4.29 -0.1 m/s
21 Maksymilian KorzeniowskiMaksymilian Korzeniowski
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.27 +1.1 m/s
22 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4.18 +1.0 m/s
23 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.16 +0.2 m/s
24 Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4.15 +1.6 m/s
25 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 4.11 +0.0 m/s
26 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.09 +0.5 m/s
27 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.80 +0.9 m/s
Celkem 27 závodníků
Kvalifikace D (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ryan Joseph BorgRyan Joseph Borg
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
09 4.61 +0.7 m/s
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 4.24 +1.1 m/s
3 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4.21 +0.7 m/s
4 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4.15 +0.7 m/s
5 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4.10 +0.1 m/s
6 Mikuláš LangMikuláš Lang
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 4.10 +0.6 m/s
7 Lukáš BlechaLukáš Blecha
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4.10 +0.8 m/s
8 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.08 +0.7 m/s
9 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.06 +0.7 m/s
10 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 4.05 +0.7 m/s
11 Šimon EllingerŠimon Ellinger
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 3.96 +0.7 m/s
12 Ilja KolomicevsIlja Kolomicevs
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
09 3.96 +0.8 m/s
13 Deniss LudboržsDeniss Ludboržs
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
09 3.93 +1.2 m/s
14 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 3.83 +0.8 m/s
15 Kryštof PohlKryštof Pohl
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.75 +0.4 m/s
16 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.67 +1.5 m/s
17 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.58 +0.8 m/s
18 Alessandro CerranoAlessandro Cerrano
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 3.50 +1.5 m/s
19 Adam ShkabAdam Shkab
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
09 3.47 +1.0 m/s
20 Leonardo PelagaggeLeonardo Pelagagge
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 3.44 +0.3 m/s
21 Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.37 +1.5 m/s
22 Bruno PenhakerBruno Penhaker
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 3.34 +0.3 m/s
23 Štěpán PopekŠtěpán Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.04 +1.3 m/s
24 Giacomo CampelliGiacomo Campelli
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 3.00 +0.8 m/s
Nicolas JuřicaNicolas Juřica
BYAC BrnoBYAC Brno
09 DNS
Alex KratochvílAlex Kratochvíl
BYAC BrnoBYAC Brno
09 DNS
Celkem 26 závodníků
Kvalifikace E (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 4.94 +1.5 m/s
2 Plamen MitkovPlamen Mitkov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
10 4.85 +1.1 m/s
3 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4.77 +0.8 m/s
4 Blazej MakarukBlazej Makaruk
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 4.60 +1.4 m/s
5 Ganta Octavian HarGanta Octavian Har
C.S.C. Mosnita - ROUC.S.C. Mosnita - ROU
10 4.59 +1.6 m/s
6 Filip DočkalFilip Dočkal
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 4.58 +1.9 m/s
7 Olivier AllertOlivier Allert
LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL
10 4.50 +1.1 m/s
8 Stefan TodorovStefan Todorov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
10 4.47 +0.7 m/s
9 Gustavs PazarsGustavs Pazars
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
10 4.39 +1.1 m/s
10 Cristel Adrian Ioan MunteanuCristel Adrian Ioan Munteanu
C.S. Giroc-Chisoda - ROUC.S. Giroc-Chisoda - ROU
10 4.38 +1.0 m/s
11 Viktor StamatovViktor Stamatov
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
10 4.38 +1.1 m/s
12 Wojciech JonasikWojciech Jonasik
LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL
10 4.36 +1.7 m/s
13 Grega BožičGrega Božič
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
10 4.35 +1.9 m/s
14 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4.35 +1.4 m/s
15 Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
10 4.34 +1.6 m/s
16 Tomass ErmičsTomass Ermičs
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 4.28 +0.8 m/s
17 Aaron-Yann-Andrei EstesoAaron-Yann-Andrei Esteso
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
10 4.27 +1.1 m/s
18 Linus RudolphLinus Rudolph
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
10 4.18 +0.8 m/s
19 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4.18 +1.5 m/s
20 Mikelis Adamsons-PedčenkoMikelis Adamsons-Pedčenko
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 4.16 +1.8 m/s
21 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4.09 +1.0 m/s
22 Ralfs BogušsRalfs Bogušs
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 3.85 +1.1 m/s
23 Mario-Mihail IlieMario-Mihail Ilie
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
10 3.78 +1.2 m/s
Filip OlejnikFilip Olejnik
UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL
10 DNS
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace F (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 4.49 +1.1 m/s
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4.39 +1.3 m/s
3 August MelzerAugust Melzer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
10 4.37 +1.2 m/s
4 Niki PlevnjakNiki Plevnjak
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
10 4.35 +1.6 m/s
5 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 4.28 +1.4 m/s
6 Lovro PoharLovro Pohar
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
10 4.28 +1.4 m/s
7 Eriks VeldreEriks Veldre
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
10 4.24 +0.9 m/s
8 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 4.23 +1.5 m/s
9 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4.18 +0.6 m/s
10 Josef DufekJosef Dufek
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 4.15 +0.7 m/s
11 Noah MulhollandNoah Mulholland
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
10 4.13 +2.1 m/s 3.97 +0.7 m/s
12 Antoni SochalskiAntoni Sochalski
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 4.13 +0.5 m/s
13 Lino PlevnjakLino Plevnjak
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
10 4.12 +0.2 m/s
14 Leonard MokrýLeonard Mokrý
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 4.04 -0.1 m/s
15 Philip EhrigPhilip Ehrig
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
10 4.00 +1.2 m/s
16 Nicolas-Cristian LunguNicolas-Cristian Lungu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
10 3.99 +1.0 m/s
17 Lukáš KúthLukáš Kúth
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.90 +1.6 m/s
18 Antonín DaněkAntonín Daněk
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 3.88 +1.9 m/s
19 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 3.87 +1.0 m/s
20 Pavel KleinPavel Klein
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 3.70 +1.7 m/s
21 Andre GauciAndre Gauci
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
10 3.64 +1.3 m/s
Radovan VöröšRadovan Vöröš
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 DNS
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace G (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4.76 +1.4 m/s
2 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4.29 +1.1 m/s
3 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4.20 +1.3 m/s
4 Filip BabiaszFilip Babiasz
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 4.08 +1.1 m/s
5 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4.04 +0.7 m/s
6 David LuňákDavid Luňák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4.02 +0.9 m/s
7 Stefan PetreaStefan Petrea
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
10 4.00 +1.9 m/s
8 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 3.98 +0.9 m/s
9 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.97 +1.0 m/s
10 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.91 +0.6 m/s
11 Ignacy ObrokIgnacy Obrok
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
10 3.87 +0.9 m/s
12 Denis BaranovskisDenis Baranovskis
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 3.86 +0.6 m/s
13 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3.85 +0.2 m/s
14 Petr FrimlPetr Friml
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 3.82 +1.4 m/s
15 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3.80 +0.8 m/s
16 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.77 +0.8 m/s
17 Václav RumlenaVáclav Rumlena
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 3.76 +1.1 m/s
18 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.68 +0.7 m/s
19 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.50 +1.2 m/s
20 Antonio NovakAntonio Novak
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
10 3.43 +0.0 m/s
21 Daniel MassalkhiDaniel Massalkhi
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
10 3.16 +0.8 m/s
Samuele RossettiSamuele Rossetti
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 DNS
Patric stefan TamasPatric stefan Tamas
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
10 DNS
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace H (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VondruškaJan Vondruška
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
10 3.78 +1.0 m/s
2 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.73 +0.3 m/s
3 Petr StaškovanPetr Staškovan
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 3.73 +0.1 m/s
4 Davis DizenbahsDavis Dizenbahs
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 3.71 +0.1 m/s
5 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 3.59 +0.8 m/s
6 Pavel OlivaPavel Oliva
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 3.58 -0.3 m/s
7 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.55 +0.3 m/s
8 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 3.49 +1.2 m/s
9 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.47 +1.4 m/s
10 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.42 +0.9 m/s
11 Daniel NovákDaniel Novák
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.41 +0.6 m/s
12 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.37 +0.6 m/s
13 Ernests GailisErnests Gailis
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
10 3.36 +0.4 m/s
14 Daniel BalonDaniel Balon
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 3.34 +0.6 m/s
15 Alessandro DiscepoliAlessandro Discepoli
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.11 +0.7 m/s
16 Ondřej MašekOndřej Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 2.97 -0.1 m/s
Tomáš SedlákTomáš Sedlák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 DNS
Jan MašekJan Mašek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
10 DNS
David TrůčkaDavid Trůčka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 DNS
Viktor ŠlajsViktor Šlajs
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 DNS
Viktor PetrlaViktor Petrla
BYAC BrnoBYAC Brno
10 DNS
Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NetzelJan Netzel
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
09 5.64 -0.2 m/s
2 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 5.48 -1.1 m/s
3 Vasil AntonovVasil Antonov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 5.43 +0.9 m/s
4 Lyubomir IlievLyubomir Iliev
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
09 5.34 -1.1 m/s
5 Bartosz AdamczewskiBartosz Adamczewski
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
09 5.31 +1.1 m/s
6 Mark BizjakMark Bizjak
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
09 5.28 +0.6 m/s
7 Julius StuetzJulius Stuetz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 5.18 -0.2 m/s
8 Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 5.12 -0.3 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5.00 +1.1 m/s
2 Plamen MitkovPlamen Mitkov
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
10 4.82 +1.3 m/s
3 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 4.76 +0.7 m/s
4 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4.75 +1.1 m/s
5 Filip DočkalFilip Dočkal
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 4.48 +1.0 m/s
6 Ganta Octavian HarGanta Octavian Har
C.S.C. Mosnita - ROUC.S.C. Mosnita - ROU
10 4.44 +0.8 m/s
7 Blazej MakarukBlazej Makaruk
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 4.43 +0.6 m/s
8 Olivier AllertOlivier Allert
LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL
10 4.38 +1.3 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BendováEma Bendová
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
07 5.41 -0.8 m/s
2 Antonina MajchrzakAntonina Majchrzak
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
07 5.22 -0.3 m/s
3 Elizabete CiruleElizabete Cirule
Cesis - LATCesis - LAT
07 5.19 -0.4 m/s
4 Bora BoczonádiBora Boczonádi
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
07 5.16 -0.5 m/s
5 Rumyana GruevaRumyana Grueva
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
07 4.94 -1.2 m/s
6 Leonie SchuererLeonie Schuerer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.91 -0.6 m/s
7 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.85 -0.4 m/s
8 Linda ZemiteLinda Zemite
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 4.85 -0.2 m/s
9 Emilia AurichEmilia Aurich
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.80 -0.1 m/s
10 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4.77 +0.0 m/s
11 Gabriela Džeina MelneGabriela Džeina Melne
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.74 -0.4 m/s
12 Lotta Pauline BeerLotta Pauline Beer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.72 -0.8 m/s
13 Ilyaida NurullovaIlyaida Nurullova
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
07 4.68 -0.1 m/s
14 Nikola HarcekováNikola Harceková
Slávia Trenčín - SVKSlávia Trenčín - SVK
07 4.63 -0.5 m/s
15 Anastasija RomanovaAnastasija Romanova
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.62 -0.9 m/s
16 Lucy QueckLucy Queck
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.58 -0.2 m/s
17 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 4.46 -0.3 m/s
18 Jelizaveta Marija VinogradovaJelizaveta Marija Vinogradova
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.40 -1.1 m/s
19 Felicitas JaehnFelicitas Jaehn
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.03 -0.8 m/s
20 Petra BalákováPetra Baláková
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
07 3.98 -1.2 m/s
Kristiana BerzinaKristiana Berzina
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 DNS
Marta LindbergaMarta Lindberga
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 DNS
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.86 -1.0 m/s
2 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.84 -0.8 m/s
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.82 -2.3 m/s
4 Marie StoppMarie Stopp
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.78 +0.1 m/s
5 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4.70 -0.8 m/s
6 Magdalena HuhnMagdalena Huhn
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.67 -1.0 m/s
7 Nikola KijanskaNikola Kijanska
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
07 4.62 -0.9 m/s
8 Martyna AndrzejczakMartyna Andrzejczak
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
07 4.56 -1.1 m/s
9 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.50 -0.6 m/s
10 Shanesia AzzopardiShanesia Azzopardi
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - MPembroke Athleta Athletics ...
07 4.50 -0.3 m/s
11 Natali KostovaNatali Kostova
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
07 4.47 -0.1 m/s
12 Gerda Beatrise SolohaGerda Beatrise Soloha
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.38 +0.1 m/s
13 Erika KrešákováErika Krešáková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
07 4.32 -1.5 m/s
14 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.30 -0.5 m/s
15 Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
07 4.26 -1.2 m/s
16 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.24 -0.6 m/s
17 Simane Anna FokerotaSimane Anna Fokerota
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
07 4.01 -2.6 m/s
18 Rebeca Maria CristianRebeca Maria Cristian
C.S.C. Mosnita - ROUC.S.C. Mosnita - ROU
07 3.96 -0.7 m/s
19 Evelina GraudinaEvelina Graudina
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 3.44 -1.0 m/s
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 DNS
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4.73 +0.0 m/s
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 4.50 -0.2 m/s
4 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.50 +0.3 m/s
5 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4.43 -0.5 m/s
6 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.42 +0.5 m/s
7 Elina KronbergaElina Kronberga
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 4.35 +0.5 m/s
8 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.34 -0.2 m/s
9 Valentýna LasotováValentýna Lasotová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 4.32 -0.4 m/s
10 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 4.31 +0.4 m/s
11 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.30 -0.5 m/s
12 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4.26 -0.5 m/s
13 Kristýna PajkováKristýna Pajková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4.24 -0.2 m/s
14 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.21 -0.2 m/s
15 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4.17 +0.2 m/s
16 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4.08 -0.2 m/s
17 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 4.03 -0.5 m/s
18 Tina Roberta JučereTina Roberta Jučere
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 3.94 -0.8 m/s
19 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3.85 -0.9 m/s
20 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.73 -1.1 m/s
Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 DNS
Patrícia ŠoltésováPatrícia Šoltésová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
07 DNS
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace D (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KniesováLucie Kniesová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 4.58 -1.3 m/s
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4.29 +0.0 m/s
3 Kristina BendováKristina Bendová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 4.13 -0.2 m/s
4 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.10 -0.7 m/s
5 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4.09 +0.0 m/s
6 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.04 -0.3 m/s
7 Paula KazimírováPaula Kazimírová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
07 3.90 -0.2 m/s
8 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 3.90 +0.0 m/s
9 Barbara VíchováBarbara Víchová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.90 -0.2 m/s
10 Valerija ČuhnovaValerija Čuhnova
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 3.81 -1.5 m/s
11 Tereza MarešováTereza Marešová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 3.78 -1.1 m/s
12 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 3.78 -0.1 m/s
13 Kima BormaneKima Bormane
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
07 3.75 -0.2 m/s
14 Chloe GrixtiChloe Grixti
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
07 3.70 -0.7 m/s
15 Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 3.65 -0.2 m/s
16 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.53 -0.9 m/s
17 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.27 -0.8 m/s
Klára OlivíkováKlára Olivíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS
Viktorie NorkováViktorie Norková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 DNS
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 DNS
Anna DrochytkováAnna Drochytková
JAC BrnoJAC Brno
07 DNS
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace E (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nevia FotakNevia Fotak
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
08 5.56 +1.1 m/s
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5.45 -0.2 m/s
3 Laura WiesztortLaura Wiesztort
KSP 109 WarsawKSP 109 Warsaw
08 5.41 +1.3 m/s
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5.39 +0.1 m/s
5 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 5.34 +0.7 m/s
6 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 5.32 +0.5 m/s
7 Emilia StojekEmilia Stojek
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 5.16 +0.6 m/s
8 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5.16 +0.8 m/s
9 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5.15 +1.4 m/s
10 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5.06 +1.4 m/s
11 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5.05 +1.4 m/s
12 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5.04 +0.4 m/s
13 Bianca ShoemakeBianca Shoemake
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 5.04 +1.0 m/s
14 Zuzanna SikorskaZuzanna Sikorska
Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL
08 5.03 +1.0 m/s
15 Kate MozgaKate Mozga
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 5.02 +0.3 m/s
16 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.99 +0.9 m/s
17 Katarina RogačKatarina Rogač
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
08 4.94 +0.8 m/s
18 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.85 +1.1 m/s
19 Weronika RybinskaWeronika Rybinska
LMKS Zak Pyrzyce - POLLMKS Zak Pyrzyce - POL
08 4.82 +0.9 m/s
20 Lana ZidarLana Zidar
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
08 4.80 +0.5 m/s
21 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.80 +0.3 m/s
22 Viktoria VasilevaViktoria Vasileva
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
08 4.77 +0.8 m/s
23 Zora KrupováZora Krupová
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
08 4.73 +0.4 m/s
24 Elena CiubotariuElena Ciubotariu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
08 4.68 +0.7 m/s
25 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4.63 +1.1 m/s
26 Soča KastelicSoča Kastelic
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
08 4.05 +0.5 m/s
Viyra DespotovaViyra Despotova
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
08 DNS
Celkem 27 závodníků
Kvalifikace F (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elza JakobsoneElza Jakobsone
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
08 4.95 +0.5 m/s
2 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4.93 +0.3 m/s
3 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.83 +0.4 m/s
4 Sonia PaczesniakSonia Paczesniak
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 4.75 +0.6 m/s
5 Enrica CiantarEnrica Ciantar
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 4.65 +1.2 m/s
6 Nicol KolářováNicol Kolářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 4.65 +1.2 m/s
7 Ana RogačAna Rogač
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
08 4.61 +0.9 m/s
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 4.59 +0.5 m/s
9 Denize Keita ŠalmeDenize Keita Šalme
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 4.58 +0.3 m/s
10 Elena ScherfElena Scherf
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 4.58 +0.3 m/s
11 Petra StřelskáPetra Střelská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4.52 +0.6 m/s
12 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.52 +1.2 m/s
13 Luize BerztinaLuize Berztina
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
08 4.49 +0.3 m/s
14 Lina JarkovičLina Jarkovič
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
08 4.48 +0.7 m/s
15 Nina LalewiczNina Lalewicz
WKS Wawel Krakow - POLWKS Wawel Krakow - POL
08 4.46 +0.8 m/s
16 Mihaela NikolovaMihaela Nikolova
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
08 4.41 +0.7 m/s
17 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 4.41 +0.3 m/s
18 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 4.36 +0.4 m/s
19 Lara StrnadLara Strnad
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
08 4.14 +0.2 m/s
20 Kailija BedikeKailija Bedike
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
08 4.12 +0.5 m/s
21 Nora JaunzemeNora Jaunzeme
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 4.09 +1.3 m/s
22 Natálie RosováNatálie Rosová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4.05 +1.1 m/s
23 Emilija StraujaEmilija Strauja
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
08 4.04 +0.9 m/s
24 Nina GalantNina Galant
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
08 3.98 +0.8 m/s
25 Shylaine SaidShylaine Said
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 3.55 +0.4 m/s
Nikola SztanderaNikola Sztandera
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 DNS
Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 DNS
Ela ZajcEla Zajc
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
08 NM
Karina TytarenkoKarina Tytarenko
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 NM
1 Martina KmentováMartina Kmentová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.83 +0.3 m/s
Celkem 30 závodníků
Kvalifikace G (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4.57 +0.5 m/s
2 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4.47 +1.1 m/s
3 Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
08 4.43 -0.1 m/s
4 Sophie CurranSophie Curran
JAC BrnoJAC Brno
08 4.38 +0.5 m/s
5 Mirja SattlerMirja Sattler
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 4.34 +0.7 m/s
6 Tereza KarbanováTereza Karbanová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4.34 +0.7 m/s
7 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4.33 +0.9 m/s
8 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.32 +0.5 m/s
9 Lucie NěmcováLucie Němcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 4.32 +1.1 m/s
10 Katarína LedeckáKatarína Ledecká
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
08 4.28 -0.1 m/s
11 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 4.27 +1.7 m/s
12 Angelina FischerAngelina Fischer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 4.19 -0.2 m/s
13 Justýna DoležalováJustýna Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.19 +0.5 m/s
14 Timea GajdošováTimea Gajdošová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 4.13 +0.8 m/s
15 Zoja SnížikováZoja Snížiková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 4.13 +0.0 m/s
16 Kristana KrišaneKristana Krišane
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 4.11 -0.3 m/s
17 Hanna JablonskaHanna Jablonska
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
08 4.08 -0.6 m/s
18 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.08 +0.0 m/s
19 Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 4.03 +0.5 m/s
20 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 4.00 +0.2 m/s
21 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.98 +0.8 m/s
22 Sofie KleisováSofie Kleisová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.95 +0.4 m/s
23 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.89 +0.3 m/s
24 Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.84 -0.2 m/s
25 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.72 +0.4 m/s
26 Darta BalodeDarta Balode
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
08 3.59 -0.3 m/s
27 Lina Abigail StrohbachLina Abigail Strohbach
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.56 +0.5 m/s
Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 DNS
Celkem 28 závodníků
Kvalifikace H (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4.37 +0.3 m/s
2 Linda JursováLinda Jursová
JAC BrnoJAC Brno
08 4.29 +0.3 m/s
3 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.20 +0.4 m/s
4 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.19 +0.1 m/s
5 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 4.12 +0.5 m/s
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.11 -0.1 m/s
7 Monika KačínováMonika Kačínová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 4.06 +0.3 m/s
8 Barbora BurdováBarbora Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.96 -0.3 m/s
9 Eva GreenováEva Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.96 +0.2 m/s
10 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.94 +0.5 m/s
11 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.91 +0.3 m/s
12 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.89 +0.1 m/s
13 Keita BukeleKeita Bukele
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
08 3.82 +0.4 m/s
14 Madara PonikarčikaMadara Ponikarčika
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 3.75 +0.0 m/s
15 Aleksandra ŠehovcovaAleksandra Šehovcova
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 3.72 +0.6 m/s
16 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.63 +0.2 m/s
17 Sára VobořilováSára Vobořilová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 3.58 +0.5 m/s
18 Hana MeškováHana Mešková
Klub ladových športov Kryha - SVKKlub ladových športov Kryha...
08 3.55 +0.5 m/s
19 Eliška DolejšováEliška Dolejšová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
08 3.52 +0.1 m/s
20 Nela TiokováNela Tioková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
08 3.50 +0.8 m/s
21 Amína KejmarAmína Kejmar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.50 +0.5 m/s
22 Jeva ŠkurikovaJeva Škurikova
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
08 3.49 -0.1 m/s
23 Nela KrahulcováNela Krahulcová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.47 -0.3 m/s
24 Elen KůtováElen Kůtová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 3.45 +0.1 m/s
25 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 3.43 +0.6 m/s
26 Natálie CupákováNatálie Cupáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.32 -0.3 m/s
Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 DNS
Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 DNS
Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 NM
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BendováEma Bendová
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
07 5.56 -1.1 m/s
2 Rumyana GruevaRumyana Grueva
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
07 5.30 -1.3 m/s
3 Elizabete CiruleElizabete Cirule
Cesis - LATCesis - LAT
07 5.27 +0.3 m/s
4 Antonina MajchrzakAntonina Majchrzak
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
07 5.20 -1.5 m/s
5 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5.17 -0.3 m/s
6 Linda ZemiteLinda Zemite
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
07 5.14 -1.2 m/s
7 Leonie SchuererLeonie Schuerer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.98 -2.0 m/s
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.84 -0.3 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nevia FotakNevia Fotak
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
08 5.62 -1.8 m/s
2 Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis
Rush Athletic Club - MLTRush Athletic Club - MLT
08 5.48 -0.5 m/s
3 Emilia StojekEmilia Stojek
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 5.33 -0.4 m/s
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5.30 -0.2 m/s
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5.26 -1.9 m/s
6 Laura WiesztortLaura Wiesztort
KSP 109 WarsawKSP 109 Warsaw
08 5.23 -1.4 m/s
7 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 5.13 -1.2 m/s
8 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.95 -0.6 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně G (so, 3.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 4.11 +0.2 m/s
2 Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 4.07 -0.3 m/s
3 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 4.04 -0.1 m/s
4 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4.01 +0.1 m/s
5 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 3.97 +0.2 m/s
6 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.96 +0.2 m/s
7 Viktória BudaiováViktória Budaiová
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
10 3.95 -1.7 m/s
8 Francesca SammutFrancesca Sammut
Aloysians Athletics Club - MLTAloysians Athletics Club - MLT
10 3.94 -0.9 m/s
9 Natálie HortováNatálie Hortová
JAC BrnoJAC Brno
10 3.94 +0.4 m/s
10 Nola PuškadijaNola Puškadija
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
10 3.92 +0.7 m/s
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.91 +0.7 m/s
12 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 3.89 -0.1 m/s
13 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.87 -0.2 m/s
14 Ewa UchwatEwa Uchwat
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
10 3.79 +1.2 m/s
15 Veronika ČervenkováVeronika Červenková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 3.77 +0.8 m/s
16 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.77 -0.4 m/s
17 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 3.75 -0.9 m/s
18 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.72 +0.7 m/s
19 Klára SachsováKlára Sachsová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 3.70 -0.2 m/s
20 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.70 -0.8 m/s
21 Anesa DonoAnesa Dono
Škola atletike Mostar - BIHŠkola atletike Mostar - BIH
10 3.67 +0.2 m/s
22= Liliana SzafranskaLiliana Szafranska
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 3.67 -0.1 m/s
22= Hana KozákováHana Kozáková
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
10 3.67 +0.0 m/s
24 Kinga WasKinga Was
LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL
10 3.63 +0.1 m/s
25 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.62 -0.3 m/s
26 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.62 -0.1 m/s
27 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3.61 +0.8 m/s
28 Amélie BartikováAmélie Bartiková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 3.61 +0.2 m/s
29 Pauline SchubertPauline Schubert
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
10 3.59 +0.4 m/s
30 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 3.55 +0.3 m/s
31 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.54 +0.2 m/s
32 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.53 +0.0 m/s
33 Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 3.52 -0.7 m/s
34 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 3.47 -0.2 m/s
35 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 3.46 -0.4 m/s
36 Eugenia StanislawskaEugenia Stanislawska
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
10 3.33 -0.4 m/s
37 Nela PavlicováNela Pavlicová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 3.30 +0.4 m/s
38 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.25 -0.5 m/s
39 Hana TumováHana Tumová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
10 3.22 +0.0 m/s
40 Anna PrejbiszAnna Prejbisz
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
10 3.19 -1.8 m/s
41 Alexandra HudcováAlexandra Hudcová
JAC BrnoJAC Brno
10 3.17 +0.6 m/s
Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 DNS
Kristýna KozákováKristýna Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 DNS
Karolína NovotnáKarolína Novotná
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
10 NM
Milena KartasinskaMilena Kartasinska
Sports Primary School - POLSports Primary School - POL
10 NM
Celkem 45 závodníků
Ml. žákyně H (so, 3.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.70 +0.0 m/s
2 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.69 +0.1 m/s
3 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.68 +0.1 m/s
4 Laura GobbiLaura Gobbi
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.67 +0.4 m/s
5 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
10 3.62 -0.4 m/s
6 Anna ŠoukalováAnna Šoukalová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 3.59 +0.0 m/s
7 Lucrezia BagnarelliLucrezia Bagnarelli
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.58 -0.3 m/s
8 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.57 -0.6 m/s
9 Eva BlažekaEva Blažeka
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
10 3.51 +0.0 m/s
10 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.48 +0.3 m/s
11 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 3.47 +0.2 m/s
12 Natálie HalačkováNatálie Halačková
JAC BrnoJAC Brno
10 3.47 -1.3 m/s
13 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.47 -0.4 m/s
14 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
JAC BrnoJAC Brno
10 3.46 -0.1 m/s
15 Nami DarkwahNami Darkwah
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 3.45 -0.1 m/s
16 Tereza MarčíkováTereza Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 3.40 -0.6 m/s
17 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.40 -0.1 m/s
18 Dorota HodaňováDorota Hodaňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.39 -0.6 m/s
19 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.37 +0.0 m/s
20 Gita BrandejsováGita Brandejsová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.35 +0.2 m/s
21 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.34 -0.7 m/s
22 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.31 +0.4 m/s
23 Sofia MontenoviSofia Montenovi
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.31 -0.1 m/s
24 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 3.24 -0.2 m/s
25 Michaela KrejsováMichaela Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 3.23 -1.4 m/s
26 Santucci Greta FedeliSantucci Greta Fedeli
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.22 -0.7 m/s
27 Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.20 -1.2 m/s
28 Tereza ŽandováTereza Žandová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 3.20 -1.5 m/s
29 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.20 -0.4 m/s
30 Viktorka NovákováViktorka Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.18 -0.9 m/s
31 Maria SocciMaria Socci
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.18 +0.5 m/s
32 Věra KoňaříkováVěra Koňaříková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
10 3.15 -0.5 m/s
33 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 3.10 -0.4 m/s
34 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.08 -0.6 m/s
35 Rebecca CarusoRebecca Caruso
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 3.07 -0.6 m/s
36 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3.05 -0.1 m/s
37 Tereza SlováčkováTereza Slováčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3.01 +0.1 m/s
38 Veronika VítkováVeronika Vítková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 3.00 -1.4 m/s
39 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2.96 +0.2 m/s
40 Caterina MontenoviCaterina Montenovi
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 2.73 +0.4 m/s
41 Lucie ŠmídováLucie Šmídová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 2.65 +0.3 m/s
42 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2.50 +0.3 m/s
Rozárka GoranovováRozárka Goranovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 DNS
Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová
JAC BrnoJAC Brno
10 DNS
Letizia MartelliLetizia Martelli
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
10 NM
Celkem 45 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova
BUL Akademik - BULBUL Akademik - BUL
09 5.08 -0.8 m/s
2 Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
09 4.99 -0.4 m/s
3 Aleksandra SochackaAleksandra Sochacka
LDM Kamil Zewlakow - POLLDM Kamil Zewlakow - POL
09 4.95 -1.0 m/s
4 Anna CerovskáAnna Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 4.91 +0.1 m/s
5 Emma KarhanováEmma Karhanová
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 4.89 +0.0 m/s
6 Raya PlamenovaRaya Plamenova
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 4.84 -0.7 m/s
7 Veselina BelchevaVeselina Belcheva
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 4.77 -0.4 m/s
8 Seraphine LandmannSeraphine Landmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.75 -0.5 m/s
9 Dovžan Nika KarahodžicDovžan Nika Karahodžic
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
09 4.71 -1.2 m/s
10 Natália WilksováNatália Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 4.70 -1.1 m/s
11 Denise-Nicole BejanDenise-Nicole Bejan
Club Sportiv Universitatea Arad - ROUClub Sportiv Universitatea ...
09 4.65 +0.1 m/s
12 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4.64 -0.6 m/s
13 Natalia DoniecNatalia Doniec
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.64 -0.5 m/s
14 Aneta KreciochAneta Krecioch
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.62 -1.4 m/s
15 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 4.59 -0.6 m/s
16 Martina ShikovaMartina Shikova
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 4.55 -0.3 m/s
17 Luise KlugeLuise Kluge
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.53 +0.4 m/s
18 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4.52 -0.2 m/s
19 Nuša StrnadNuša Strnad
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
09 4.47 -1.1 m/s
20 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 4.40 -0.5 m/s
21 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4.39 -0.6 m/s
22 Thea GrechThea Grech
La Salle AC - MLTLa Salle AC - MLT
09 4.36 -1.2 m/s
23 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4.34 -1.4 m/s
24 Adina Maria LapuscaAdina Maria Lapusca
C.S. Giroc-Chisoda - ROUC.S. Giroc-Chisoda - ROU
09 4.32 -0.1 m/s
25 Nina GalánkováNina Galánková
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
09 4.29 -0.5 m/s
26 Magdalena PiwkoMagdalena Piwko
LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL
09 4.29 -2.0 m/s
27 Mara-Andreea UrsanuMara-Andreea Ursanu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROUAsociatia Club Sportiv Atle...
09 4.26 -0.3 m/s
28 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.24 -1.1 m/s
29 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 4.21 -0.2 m/s
30 Milena WojciechowskaMilena Wojciechowska
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.17 -1.9 m/s
31 Lenka BurskáLenka Burská
MŠK Žiar nad Hronom - SVKMŠK Žiar nad Hronom - SVK
09 4.12 -0.5 m/s
32 Lucia AndrisováLucia Andrisová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
09 4.05 -0.6 m/s
33 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4.04 -1.1 m/s
34 Anna YordanovaAnna Yordanova
SC Radukovani - BULSC Radukovani - BUL
09 3.98 -0.9 m/s
35 Hannah ManeckHannah Maneck
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 3.92 -0.3 m/s
36 Elizabete ZaprivodaElizabete Zaprivoda
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
09 3.74 -0.6 m/s
37 Lara MacedoniLara Macedoni
Atletski klub Špela - SLOAtletski klub Špela - SLO
09 3.69 -0.7 m/s
38 Franca Shanon DongmoFranca Shanon Dongmo
SEF Stamura Ancona - ITASEF Stamura Ancona - ITA
09 3.68 -0.3 m/s
Celkem 38 závodníků
Kvalifikace B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 4.56 -0.7 m/s
2 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 4.51 -0.1 m/s
3 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 4.45 -0.7 m/s
4 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4.41 -1.3 m/s
5 Sára FazekašováSára Fazekašová
Slávia Trenčín - SVKSlávia Trenčín - SVK
09 4.40 -1.1 m/s
6 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4.40 -0.7 m/s
7 Tereza LoskotováTereza Loskotová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 4.39 -0.4 m/s
8 Soňa StanováSoňa Stanová
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 4.37 -0.9 m/s
9 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.37 -0.4 m/s
10 Leonarda VilicLeonarda Vilic
AK Medimurje - CROAK Medimurje - CRO
09 4.33 -0.6 m/s
11 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 4.29 -1.2 m/s
12 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová
JAC BrnoJAC Brno
09 4.28 -0.6 m/s
13 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 4.28 -1.1 m/s
14 Tereza MikstaTereza Miksta
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 4.27 -0.3 m/s
15 Gabriela PlocicaGabriela Plocica
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - POMalopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 4.25 -0.6 m/s
16 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 4.24 -0.4 m/s
17 Anna BurtnieceAnna Burtniece
Adažu BJSS - LATAdažu BJSS - LAT
09 4.23 -0.6 m/s
18 Emina DulicEmina Dulic
Škola atletike Mostar - BIHŠkola atletike Mostar - BIH
09 4.22 -1.0 m/s
19 Barbora KaraffováBarbora Karaffová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 4.21 -0.5 m/s
20 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 4.16 -0.1 m/s
21 Lena SachseLena Sachse
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.14 -0.4 m/s
22 Lea SeltmannLea Seltmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.14 -0.5 m/s
23 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.10 -0.5 m/s
24 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.03 -0.5 m/s
25 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 4.00 -1.1 m/s
26 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.98 -0.8 m/s
27 Monika PaloušováMonika Paloušová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.97 -0.5 m/s
28 Martina SovováMartina Sovová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
09 3.96 -0.2 m/s
29 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3.95 -1.1 m/s
30 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 3.93 -0.7 m/s
31 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.91 -1.0 m/s
32 Nala KischkewitzNala Kischkewitz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 3.85 -0.8 m/s
33 Marika RudnickaMarika Rudnicka
LKS Górnik Walbrzych - POLLKS Górnik Walbrzych - POL
09 3.85 -1.0 m/s
34 Patricija LipsbergaPatricija Lipsberga
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 3.84 -0.8 m/s
35 Aleksa ZalupeAleksa Zalupe
Limbazu novada Sporta škola - LATLimbazu novada Sporta škola...
09 3.70 -0.9 m/s
36 Maria-Sofia AvramMaria-Sofia Avram
LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan...
09 3.64 -0.5 m/s
37 Megija BedikeMegija Bedike
Smiltenes sport center - LATSmiltenes sport center - LAT
09 3.61 -1.6 m/s
38 Helena KřížováHelena Křížová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.52 -0.6 m/s
Magda JastrzebskaMagda Jastrzebska
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
09 DNS
Celkem 39 závodníků
Kvalifikace C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4.48 -0.6 m/s
2 Marina KaducováMarina Kaducová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 4.31 -0.4 m/s
3 Nela SvobodováNela Svobodová
Naša atletika - SVKNaša atletika - SVK
09 4.25 -1.4 m/s
4 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4.23 -1.7 m/s
5 Alexia-Maria MuntianuAlexia-Maria Muntianu
LCPS Nicolae Rotaru Constanta - ROULCPS Nicolae Rotaru Constan...
09 4.22 -1.5 m/s
6 Ieva MalnačaIeva Malnača
Sport School ARKADIJA - LATSport School ARKADIJA - LAT
09 4.20 -1.1 m/s
7 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 4.20 -0.9 m/s
8 Johanna HessJohanna Hess
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
09 4.16 -0.4 m/s
9 Lucie NečasováLucie Nečasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 4.16 -1.0 m/s
10 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4.13 -1.1 m/s
11 Nikola KoláčnáNikola Koláčná
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 4.11 -0.1 m/s
12 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4.09 -0.4 m/s
13 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 4.05 -1.0 m/s
14 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.02 -0.9 m/s
15 Zuzana HrabovskáZuzana Hrabovská
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
09 4.01 -0.6 m/s
16 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 4.01 -0.1 m/s
17 Emma PereslényEmma Pereslény
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 4.00 -0.9 m/s
18 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.96 -1.3 m/s
19 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.96 -0.8 m/s
20 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.94 -0.9 m/s
21 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 3.92 -0.8 m/s
22 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3.91 -1.2 m/s
23 Olívia BoledovičováOlívia Boledovičová
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 3.90 -0.5 m/s
24 Rozálie HájkováRozálie Hájková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 3.88 -1.1 m/s
25 Olga MankowskaOlga Mankowska
Luks Start Naklo - POLLuks Start Naklo - POL
09 3.85 -1.2 m/s
26 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 3.83 -0.7 m/s
27 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.83 -1.6 m/s
28 Adelja Sofi PaučaAdelja Sofi Pauča