Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

European kids athletics games

Brno (3. - 5. 9. 2022)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 1.92
2 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s. AK Rosice z.s.
07 1.86
3 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
07 1.83
4= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 1.78
4= Rudolfs SkulteRudolfs Skulte
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
07 1.78
6 Emils GobaEmils Goba
Smiltenes sport center - LAT Smiltenes sport center - LAT
07 1.78
7 Lovro ValterLovro Valter
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
07 1.73
8 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun
07 1.73
9 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC Brno BYAC Brno
07 1.63
10 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1.58
11 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 1.58
12 Maroš PolákMaroš Polák
AK Slávia TU Košice - SVK AK Slávia TU Košice - SVK
07 1.58
13 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 1.48
14 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AC Pardubice
07 1.43
Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 DNS
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 DNS
Daniel PoláčekDaniel Poláček
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 DNS
Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 DNS
Celkem 18 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin PaukMartin Pauk
AK Bojničky - SVK AK Bojničky - SVK
08 1.69
2 Dominik ZdrajkowskiDominik Zdrajkowski
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
08 1.69
3 Ažbe SmolnikarAžbe Smolnikar
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
08 1.66
4= Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun
08 1.58
4= Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
08 1.58
6 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC Brno BYAC Brno
08 1.58
7= Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 1.58
7= Pavel DaněkPavel Daněk
Orel Vyškov Orel Vyškov
08 1.58
9 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 1.53
10 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.48
11= Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 1.48
11= Lovro ZorcLovro Zorc
AK Pomurje - SLO AK Pomurje - SLO
08 1.48
Ringolds BerzinšRingolds Berzinš
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
08 NM
Lukáš TopkaLukáš Topka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 NM
Celkem 14 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.58
2 Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice AC Pardubice
08 1.53
3 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.53
4 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.48
5 Richard SzlauerRichard Szlauer
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 1.48
6 Tymoteusz CichyTymoteusz Cichy
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 1.48
7 Liam BlakeLiam Blake
Aloysians Athletics Club - MLT Aloysians Athletics Club - MLT
08 1.43
8 Sebastian MacálkaSebastian Macálka
AK Rosice z.s. AK Rosice z.s.
08 1.43
9 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
08 1.38
10 Václav MalochVáclav Maloch
AC Pardubice AC Pardubice
08 1.33
11 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 1.33
Adam PopekAdam Popek
BYAC Brno BYAC Brno
08 DNS
Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 DNS
Szymon RzepkaSzymon Rzepka
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
08 DNS
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Emiliyan GeorgievEmiliyan Georgiev
BUL Akademik - BUL BUL Akademik - BUL
09 1.65
2 Patrik TolarPatrik Tolar
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
09 1.65
3 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 1.59
4 Martin VuriMartin Vuri
Atletski Kub Mursko Sredisce - CRO Atletski Kub Mursko Sredisc...
09 1.53
5 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AC Pardubice
09 1.53
6= Avivs SavinsAvivs Savins
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
09 1.48
6= Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s.
09 1.48
8 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 1.48
9 Pawel MikulskiPawel Mikulski
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
09 1.48
10= Niko NyiregyhazkiNiko Nyiregyhazki
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 1.43
10= Jonatan StachowskiJonatan Stachowski
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
09 1.43
12= Leonardo DrachukLeonardo Drachuk
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.43
12= Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 1.43
14= Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1.43
14= Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 1.43
16= Henry BrendelHenry Brendel
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
09 1.43
16= Julius StuetzJulius Stuetz
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
09 1.43
18 Alexandr PelcAlexandr Pelc
TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
09 1.38
19= Manuel RoganiManuel Rogani
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.38
19= Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
09 1.38
21 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
09 1.38
22 Lukasz KlimkiewiczLukasz Klimkiewicz
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 1.33
Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 DNS
Eduard JílekEduard Jílek
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
09 NM
Celkem 24 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
09 1.56
2 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.48
3 Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
09 1.43
4 Jakub PietrulaJakub Pietrula
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.38
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.38
6= Mario IvanovMario Ivanov
BUL Akademik - BUL BUL Akademik - BUL
09 1.33
6= Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 1.33
6= Raoul EvangelistiRaoul Evangelisti
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.33
9 Leonard VukovicLeonard Vukovic
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
09 1.28
10 Luka KolonicLuka Kolonic
AK Koprivnica - CRO AK Koprivnica - CRO
09 1.23
11 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.23
12 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
09 1.23
13= Deniss LudboržsDeniss Ludboržs
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
09 1.18
13= Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.18
13= Alessandro CerranoAlessandro Cerrano
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.18
13= Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 1.18
17= Leonardo PelagaggeLeonardo Pelagagge
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.18
17= Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
09 1.18
Kryštof PohlKryštof Pohl
BYAC Brno BYAC Brno
09 NM
Giacomo CampelliGiacomo Campelli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 NM
Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk...
09 NM
Celkem 21 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 1.57
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 1.52
3 Plamen MitkovPlamen Mitkov
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
10 1.43
4 Ganta Octavian HarGanta Octavian Har
C.S.C. Mosnita - ROU C.S.C. Mosnita - ROU
10 1.38
5 Mikelis Adamsons-PedčenkoMikelis Adamsons-Pedčenko
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
10 1.38
6 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1.38
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1.38
8 Viktor StamatovViktor Stamatov
BUL Akademik - BUL BUL Akademik - BUL
10 1.38
9 Ralfs BogušsRalfs Bogušs
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
10 1.38
10 Noah MulhollandNoah Mulholland
Pembroke Athleta Athletics Triathlon - M Pembroke Athleta Athletics ...
10 1.33
11 Stefan TodorovStefan Todorov
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
10 1.33
12 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1.33
13 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z. Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 1.28
14 Nicolas-Cristian LunguNicolas-Cristian Lungu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROU Asociatia Club Sportiv Atle...
10 1.28
15 Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov
BUL Akademik - BUL BUL Akademik - BUL
10 1.28
Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 DNS
Patric stefan TamasPatric stefan Tamas
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROU Asociatia Club Sportiv Atle...
10 DNS
Celkem 17 závodníků
Finále D (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 1.33
2 Lukáš KúthLukáš Kúth
AC Pardubice AC Pardubice
10 1.28
3= Tomáš SedlákTomáš Sedlák
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1.23
3= Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 1.23
5 Daniel BalonDaniel Balon
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
10 1.23
6= Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1.23
6= Linus RudolphLinus Rudolph
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
10 1.23
8 Samuele RossettiSamuele Rossetti
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.18
9 Niki PlevnjakNiki Plevnjak
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
10 1.18
10 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1.18
11 Ignacy ObrokIgnacy Obrok
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
10 1.18
12 Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1.18
13 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 1.13
14 Lino PlevnjakLino Plevnjak
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
10 1.13
15 Philip EhrigPhilip Ehrig
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
10 1.13
16 Alessandro DiscepoliAlessandro Discepoli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.08
Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 DNS
Martin HaraslínMartin Haraslín
Naša atletika - SVK Naša atletika - SVK
10 DNS
Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 DNS
Ondřej MašekOndřej Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 DNS
Viktor PetrlaViktor Petrla
BYAC Brno BYAC Brno
10 DNS
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natali KostovaNatali Kostova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
07 1.68
2 Živa KovačičŽiva Kovačič
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
07 1.61
3= Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno JAC Brno
07 1.58
3= Martyna AndrzejczakMartyna Andrzejczak
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
07 1.58
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 1.53
6 Tereza TužováTereza Tužová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
07 1.53
7 Nela ŠikováNela Šiková
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
07 1.53
8 Sára ŠikováSára Šiková
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
07 1.53
9 Marie StoppMarie Stopp
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
07 1.53
10= Linda ZemiteLinda Zemite
Adažu BJSS - LAT Adažu BJSS - LAT
07 1.48
10= Nikola KijanskaNikola Kijanska
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
07 1.48
10= Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno JAC Brno
07 1.48
13 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
07 1.48
14= Emilia AurichEmilia Aurich
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
07 1.43
14= Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 1.43
16 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 1.43
Kristiana BerzinaKristiana Berzina
Adažu BJSS - LAT Adažu BJSS - LAT
07 DNS
Celkem 17 závodníků
Finále B (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
07 1.48
2= Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová
Atletika Košice o.z. - SVK Atletika Košice o.z. - SVK
07 1.43
2= Gaja PeternelGaja Peternel
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
07 1.43
2= Eliška ZhorelováEliška Zhorelová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 1.43
2= Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
07 1.43
6 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
07 1.43
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
07 1.43
8 Lotta Pauline BeerLotta Pauline Beer
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
07 1.38
9= Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ Jilemnice TJ Jilemnice
07 1.33
9= Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1.33
11 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC Brno JAC Brno
07 1.33
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
07 DNS
Tina Roberta JučereTina Roberta Jučere
Adažu BJSS - LAT Adažu BJSS - LAT
07 DNS
Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
07 NM
Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC Pardubice AC Pardubice
07 NM
Celkem 15 závodníků
Finále C (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Laura WiesztortLaura Wiesztort
KSP 109 Warsaw KSP 109 Warsaw
08 1.65
2 Zuzanna SikorskaZuzanna Sikorska
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
08 1.59
3 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 1.56
4 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.56
5 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.53
6 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.48
7 Nadezhda TodorovaNadezhda Todorova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
08 1.43
8= Ema FialováEma Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 1.43
8= Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.43
10= Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.43
10= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
08 1.43
12= Katarína LedeckáKatarína Ledecká
AK Slávia TU Košice - SVK AK Slávia TU Košice - SVK
08 1.38
12= Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.38
12= Klára PohlováKlára Pohlová
JAC Brno JAC Brno
08 1.38
12= Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
08 1.38
Weronika RybinskaWeronika Rybinska
LMKS Zak Pyrzyce - POL LMKS Zak Pyrzyce - POL
08 DNS
Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 DNS
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
08 DNS
Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
08 NM
Kailija BedikeKailija Bedike
Smiltenes sport center - LAT Smiltenes sport center - LAT
08 NM
Celkem 20 závodníků
Finále D (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Elza JakobsoneElza Jakobsone
Adažu BJSS - LAT Adažu BJSS - LAT
08 1.48
2 Karina TytarenkoKarina Tytarenko
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
08 1.38
3= Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 1.38
3= Natálie RosováNatálie Rosová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
08 1.38
5 Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
08 1.38
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 1.33
7 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 1.33
8 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.28
9= Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová
Naša atletika - SVK Naša atletika - SVK
08 1.28
9= Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.28
9= Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 1.28
12= Angelina FischerAngelina Fischer
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
08 1.23
12= Nina GalantNina Galant
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
08 1.23
14= Elena ScherfElena Scherf
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
08 1.23
14= Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.23
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 1.18
17 Lina Abigail StrohbachLina Abigail Strohbach
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
08 1.18
Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC Brno JAC Brno
08 DNS
Hanna JablonskaHanna Jablonska
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
08 NM
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lena SchenkLena Schenk
SSV Heidenau e. V. - GER SSV Heidenau e. V. - GER
09 1.56
2 Teodora SimeonovaTeodora Simeonova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
09 1.53
3 Emma KarhanováEmma Karhanová
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 1.48
4 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 1.48
5 Monika PaloušováMonika Paloušová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 1.48
6 Adelja Sofi PaučaAdelja Sofi Pauča
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
09 1.48
7 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
09 1.43
8 Martina ShikovaMartina Shikova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
09 1.43
9 Daria SkowronskaDaria Skowronska
AZS AWF Warszawa - POL AZS AWF Warszawa - POL
09 1.43
10= Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 1.38
10= Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
09 1.38
10= Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
09 1.38
10= Magdalena PiwkoMagdalena Piwko
LKS Górnik Walbrzych - POL LKS Górnik Walbrzych - POL
09 1.38
14= Milena WojciechowskaMilena Wojciechowska
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
09 1.38
14= Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC Pardubice AC Pardubice
09 1.38
16 Kristína SmerigováKristína Smerigová
AK Bojničky - SVK AK Bojničky - SVK
09 1.33
17= Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 1.33
17= Ivana BerceIvana Berce
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
09 1.33
19 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 1.33
20= Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.33
20= Ema BeňováEma Beňová
AK Bojničky - SVK AK Bojničky - SVK
09 1.33
20= Maria HerrmannMaria Herrmann
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
09 1.33
23 Hana PezinkováHana Pezinková
AC Pardubice AC Pardubice
09 1.33
24 Veselina BelchevaVeselina Belcheva
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
09 1.33
25 Roberta RusciorRoberta Ruscior
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROU Asociatia Club Sportiv Atle...
09 1.28
26 Megija BedikeMegija Bedike
Smiltenes sport center - LAT Smiltenes sport center - LAT
09 1.28
27 Greta Amelija LiporaGreta Amelija Lipora
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
09 1.23
Anna YordanovaAnna Yordanova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
09 DNS
Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC Brno JAC Brno
09 NM
Celkem 29 závodníků
Finále B (po, 5.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikita SidorováNikita Sidorová
AK Bojničky - SVK AK Bojničky - SVK
09 1.38
2 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.38
3= Leonarda VilicLeonarda Vilic
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
09 1.33
3= Tamara SuskováTamara Susková
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
09 1.33
5 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk...
09 1.33
6 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 1.33
7= Jelizaveta KrilovaJelizaveta Krilova
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
09 1.28
7= Mara-Andreea UrsanuMara-Andreea Ursanu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROU Asociatia Club Sportiv Atle...
09 1.28
7= Tereza LoskotováTereza Loskotová
TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice
09 1.28
7= Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.28
11 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
09 1.28
12= Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová
Atletika Košice o.z. - SVK Atletika Košice o.z. - SVK
09 1.28
12= Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz
KS AZS AWF Wroclaw - POL KS AZS AWF Wroclaw - POL
09 1.28
14= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.28
14= Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 1.28
16 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
09 1.28
17= Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.23
17= Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
09 1.23
17= Franca Shanon DongmoFranca Shanon Dongmo
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.23
17= Marika RudnickaMarika Rudnicka
LKS Górnik Walbrzych - POL LKS Górnik Walbrzych - POL
09 1.23
21= Julie MasslováJulie Masslová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 1.23
21= Maria BellezzaMaria Bellezza
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.23
21= Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1.23
21= Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 1.23
25 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.23
26 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 1.23
27= Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 1.18
27= Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1.18
27= Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 1.18
27= Nala KischkewitzNala Kischkewitz
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
09 1.18
27= Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 1.18
32= Adéla StrnadováAdéla Strnadová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 1.18
32= Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 1.18
32= Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 1.18
35 Giada MancinelliGiada Mancinelli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 1.13
Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
09 DNS
Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 DNS
Eliška NováEliška Nová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 DNS
Sofia MaggiSofia Maggi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 NM
Alessia CroitoruAlessia Croitoru
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 NM
Ludovica FrigattiLudovica Frigatti
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 NM
Martina PieriMartina Pieri
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
09 NM
Celkem 42 závodníků
Finále C (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 1.61
2 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
10 1.47
3 Keita PlavinaKeita Plavina
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
10 1.44
4 Julia SlakJulia Slak
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
10 1.38
5 Valentýna MachartováValentýna Machartová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
10 1.38
6 Klara DulkowskaKlara Dulkowska
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
10 1.33
7 Julia KepinskaJulia Kepinska
LKS Górnik Walbrzych - POL LKS Górnik Walbrzych - POL
10 1.33
8= Zala ArnolZala Arnol
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
10 1.33
8= Enija GlaudaneEnija Glaudane
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
10 1.33
10= Kristine BleikšaKristine Bleikša
Smiltenes sport center - LAT Smiltenes sport center - LAT
10 1.33
10= Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 1.33
12 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
10 1.33
13= Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1.28
13= Hanna SchubertHanna Schubert
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
10 1.28
15 Pauline SchubertPauline Schubert
KA Erzgebirge - GER KA Erzgebirge - GER
10 1.28
16= Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1.28
16= Lina ŽlindraLina Žlindra
Atletski klub Špela - SLO Atletski klub Špela - SLO
10 1.28
18= Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC Brno JAC Brno
10 1.28
18= Catalina-Maria CojocariuCatalina-Maria Cojocariu
Asociatia Club Sportiv Atletis - ROU Asociatia Club Sportiv Atle...
10 1.28
18= Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 1.28
18= Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 1.28
22 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1.28
23 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1.23
24= Francesca SammutFrancesca Sammut
Aloysians Athletics Club - MLT Aloysians Athletics Club - MLT
10 1.23
24= Pia VeselPia Vesel
Atletski klub Špela - SLO Atletski klub Špela - SLO
10 1.23
26 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
10 1.18
27 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 1.18
28 Leontýna HladkáLeontýna Hladká
SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek
10 0.00
Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 DNS
Natalia SzymczakNatalia Szymczak
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
10 DNS
Bozhidara IvanovaBozhidara Ivanova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
10 DNS
Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 NM
Celkem 32 závodníků
Finále D (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 1.38
2 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 1.33
3 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
10 1.28
4 Hana DebanHana Deban
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
10 1.28
5 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 1.28
6= Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1.23
6= Julie ŠvecováJulie Švecová
SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek
10 1.23
6= Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
10 1.23
9= Natálie HortováNatálie Hortová
JAC Brno JAC Brno
10 1.23
9= Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1.23
11= Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 1.23
11= Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 1.23
11= Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 1.23
14= Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1.23
14= Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
10 1.23
16 Nola PuškadijaNola Puškadija
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
10 1.23
17 Dorota HodaňováDorota Hodaňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 1.18
18= Viktória BudaiováViktória Budaiová
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
10 1.18
18= Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
10 1.18
20 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
10 1.18
21 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 1.18
22 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 1.18
23= Lucrezia BagnarelliLucrezia Bagnarelli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.13
23= Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1.13
25 Sofia MontenoviSofia Montenovi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.13
26 Laura GobbiLaura Gobbi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.13
27 Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1.08
28 Letizia MartelliLetizia Martelli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.08
29 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 1.08
30 Michaela KrejsováMichaela Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1.08
31 Caterina MontenoviCaterina Montenovi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.03
32= Maria SocciMaria Socci
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.03
32= Santucci Greta FedeliSantucci Greta Fedeli
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 1.03
Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
10 DNS
Rozárka GoranovováRozárka Goranovová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
10 DNS
Rebecca CarusoRebecca Caruso
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
10 NM
Celkem 36 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristian AronovKristian Aronov
BUL Akademik - BUL BUL Akademik - BUL
11 1.45
2 Edvards KrumsEdvards Krums
Adažu BJSS - LAT Adažu BJSS - LAT
11 1.42
3 Jan SlovákJan Slovák
Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun
11 1.39
4 Maksymilian JankowskiMaksymilian Jankowski
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
11 1.33
5= Jan VrbkaJan Vrbka
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
11 1.28
5= Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
11 1.28
5= Jaka KovačičJaka Kovačič
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
11 1.28
8 Anže ŠmucAnže Šmuc
Atletski klub Špela - SLO Atletski klub Špela - SLO
11 1.23
9 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z. Atletický klub ISCAREX Česk...
11 1.23
10 Adam KochmanskiAdam Kochmanski
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
11 1.23
11 Jurij HumbelJurij Humbel
AK Pomurje - SLO AK Pomurje - SLO
11 1.18
Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC Pardubice AC Pardubice
11 NM
Mikolaj KrawiecMikolaj Krawiec
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
11 NM
Celkem 13 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Leo MesaricLeo Mesaric
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
11 1.28
2 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.28
3 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 1.23
4 Lukáš TomášLukáš Tomáš
Atletika Košice o.z. - SVK Atletika Košice o.z. - SVK
11 1.18
5 Sebastian PourSebastian Pour
AC Pardubice AC Pardubice
11 1.18
6 Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.18
7 Adam CurranAdam Curran
JAC Brno JAC Brno
11 1.18
8 Victor Cristian RomanVictor Cristian Roman
C.S. Giroc-Chisoda - ROU C.S. Giroc-Chisoda - ROU
11 1.13
Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 DNS
Ferdinand DobranicFerdinand Dobranic
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
11 NM
Leonardo StopponiLeonardo Stopponi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
11 NM
Stefano CarnevaliStefano Carnevali
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
11 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Amanda BaranauskaAmanda Baranauska
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
11 1.34
1= Nikola MaciejewskaNikola Maciejewska
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
11 1.34
3 Karolína VelikováKarolína Veliková
AK Bojničky - SVK AK Bojničky - SVK
11 1.34
4 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 1.31
5 Eva DoklejaEva Dokleja
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
11 1.28
6= Aneta ŠupováAneta Šupová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 1.23
6= Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 1.23
8 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
11 1.23
9 Inga SurowiecInga Surowiec
Malopolski Zwiazek Lekkiej Atletyki - PO Malopolski Zwiazek Lekkiej ...
11 1.23
10 Darta KnezinaDarta Knezina
Sport School ARKADIJA - LAT Sport School ARKADIJA - LAT
11 1.23
11 Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.18
12 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
11 1.18
13 Zuzanna PietrzakZuzanna Pietrzak
Sports Primary School - POL Sports Primary School - POL
11 1.13
14 Alexandra KissováAlexandra Kissová
Atletika Košice o.z. - SVK Atletika Košice o.z. - SVK
11 1.13
15 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 1.08
16= Karla ObranovicKarla Obranovic
AK Koprivnica - CRO AK Koprivnica - CRO
11 1.03
16= Miriam PokornáMiriam Pokorná
AK Slávia TU Košice - SVK AK Slávia TU Košice - SVK
11 1.03
Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s.
11 DNS
Sofie HamplováSofie Hamplová
JAC Brno JAC Brno
11 DNS
Michaela FojtováMichaela Fojtová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
11 DNS
Velizara IvanovaVelizara Ivanova
SC Radukovani - BUL SC Radukovani - BUL
11 DNS
Celkem 21 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 1.18
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
11 1.18
3 Liliana Mária GračkováLiliana Mária Gračková
AK AŠK Slávia Trnava - SVK AK AŠK Slávia Trnava - SVK
11 1.18
4 Paula DominicPaula Dominic
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
11 1.18
5= Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.13
5= Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel Vyškov Orel Vyškov
11 1.13
5= Barbora FajtováBarbora Fajtová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 1.13
8 Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.13
9 Lisa RodmanLisa Rodman
AK Radovljica - SLO AK Radovljica - SLO
11 1.13
10 Lana ŠoštaricLana Šoštaric
AK Medimurje - CRO AK Medimurje - CRO
11 1.08
11 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
11 1.08
12 Valerie KubulusováValerie Kubulusová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 1.03
Izabel LiškováIzabel Lišková
JAC Brno JAC Brno
11 DNS
Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 DNS
Ema VaňkováEma Vaňková
JAC Brno JAC Brno
11 DNS
Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 DNS
Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
11 DNS
Cristina PaolasiniCristina Paolasini
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
11 NM
Viola MeldolesiViola Meldolesi
SEF Stamura Ancona - ITA SEF Stamura Ancona - ITA
11 NM
Klaudia SzymczakKlaudia Szymczak
Luks Start Naklo - POL Luks Start Naklo - POL
11 NM
Kissová Emily Grase SewardKissová Emily Grase Seward
AK Slávia TU Košice - SVK AK Slávia TU Košice - SVK
11 NM
Celkem 21 závodníků