European kids athletics games
Brno (3. - 5. 9. 2022)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan LakomyJan Lakomy | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Áron HajduÁron Hajdu | 07 | MVSI - HUN | 07.39 | |||||||||||||||
3 | Mark SvetecMark Svetec | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 07.40 | |||||||||||||||
4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 07.43 | |||||||||||||||
5 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.50 | |||||||||||||||
6 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 07.53 | |||||||||||||||
7 | Gal SagmeisterGal Sagmeister | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 07.87 | |||||||||||||||
Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borys TrabkaBorys Trabka | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 07.52 | |||||||||||||||
3 | Wojciech MlynarczykWojciech Mlynarczyk | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.64 | |||||||||||||||
4 | Zach MansarayZach Mansaray | 07 | Rush Athletic Club - MLT | 07.68 | |||||||||||||||
5 | Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis | 07 | Cesis - LAT | 07.70 | |||||||||||||||
6 | Štěpán NěmecŠtěpán Němec | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 07.75 | |||||||||||||||
7 | Libor JedličkaLibor Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 07.89 | |||||||||||||||
8 | Aleks AndreevAleks Andreev | 07 | SC Radukovani - BUL | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Konrad TalikKonrad Talik | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.70 | |||||||||||||||
3 | Tommaso CalarcoTommaso Calarco | 07 | SEF Stamura Ancona - ITA | 07.74 | |||||||||||||||
4 | Jerome DueringerJerome Dueringer | 07 | KA Erzgebirge - GER | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 07.80 | |||||||||||||||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | Atletický klub Šternberk z.s. | 07.84 | |||||||||||||||
7 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | Atletika Havířov 1965 | 07.84 | |||||||||||||||
8 | Felix VoigtFelix Voigt | 07 | KA Erzgebirge - GER | 07.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enzo KiessEnzo Kiess | 07 | KA Erzgebirge - GER | 07.60 | |||||||||||||||
2 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 07.66 | |||||||||||||||
3 | Jakub Andreas HrubalaJakub Andreas Hrubala | 07 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 07.72 | |||||||||||||||
4 | Gabriele CicconogriGabriele Cicconogri | 07 | SEF Stamura Ancona - ITA | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.78 | |||||||||||||||
6 | Jakub ČížJakub Číž | 07 | Atletika Havířov 1965 | 07.84 | |||||||||||||||
7 | Lukáš KouřilLukáš Kouřil | 07 | AK Rosice z.s. | 08.03 | |||||||||||||||
Karol BanaszekKarol Banaszek | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SauerFilip Sauer | 07 | AK Slávia TU Košice - SVK | 07.76 | |||||||||||||||
2 | Jakub PakulskiJakub Pakulski | 07 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Markuss PrieditisMarkuss Prieditis | 07 | Smiltenes sport center - LAT | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Samuel KrepopSamuel Krepop | 07 | Družba Piešťany - SVK | 07.99 | |||||||||||||||
5 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.05 | |||||||||||||||
6 | Gustavs AiltsGustavs Ailts | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Martin RadovanMartin Radovan | 07 | AK Medimurje - CRO | 08.11 | |||||||||||||||
8 | Arijan VaserArijan Vaser | 07 | AK Medimurje - CRO | 08.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef HlavičkaJosef Hlavička | 07 | ASK Dipoli z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
2 | David KmentDavid Kment | 07 | AC Pardubice | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Adam ŠtenclAdam Štencl | 07 | Atletický klub Šternberk z.s. | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Narcis Petru IlieNarcis Petru Ilie | 07 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 08.16 | |||||||||||||||
5 | Bartosz PlaszewskiBartosz Plaszewski | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.23 | |||||||||||||||
6 | Adam RubešAdam Rubeš | 07 | ASK Dipoli z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
7 | Ivan BebekIvan Bebek | 07 | AK Koprivnica - CRO | 08.63 | |||||||||||||||
Karel PůbalKarel Půbal | 07 | ASK Dipoli z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert KotyzaAlbert Kotyza | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.95 | |||||||||||||||
2 | Ivars SecisIvars Secis | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HomolaVojtěch Homola | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Cedric SchmidtCedric Schmidt | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.22 | |||||||||||||||
5 | Maroš PolákMaroš Polák | 07 | AK Slávia TU Košice - SVK | 08.30 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 08.37 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
8 | Matěj ZrnaMatěj Zrna | 07 | ASK Dipoli z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrians ZviedrisAdrians Zviedris | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Štěpán HladíkŠtěpán Hladík | 07 | AC Pardubice | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Girts PlavnieksGirts Plavnieks | 07 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MertaLukáš Merta | 07 | BYAC Brno | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
6 | Tomáš AugustinTomáš Augustin | 07 | BYAC Brno | 08.67 | |||||||||||||||
Adam Daniel DonovalAdam Daniel Donoval | 07 | Naša atletika - SVK | DNS | ||||||||||||||||
Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Timmy MalliaTimmy Mallia | 07 | Aloysians Athletics Club - MLT | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Reds MartinsonsReds Martinsons | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Sebastian KubíčekSebastian Kubíček | 07 | BYAC Brno | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Bruno RuszBruno Rusz | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Oliver KajzarOliver Kajzar | 07 | TJ TŽ Třinec | 08.92 | |||||||||||||||
7 | Samuel KubíčekSamuel Kubíček | 07 | BYAC Brno | 09.04 | |||||||||||||||
8 | Marek SigmundaMarek Sigmunda | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emils BalodisEmils Balodis | 07 | Adažu BJSS - LAT | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Adams Adamsons-PedčenkoAdams Adamsons-Pedčenko | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Artjoms BlagonadeždinsArtjoms Blagonadeždins | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč | 07 | ASK Dipoli z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Petr DaněkPetr Daněk | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.72 | |||||||||||||||
Oliver MullenOliver Mullen | 07 | ASK Dipoli z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper LatkowskiKacper Latkowski | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 07.36 | |||||||||||||||
2 | Adam SlavíčekAdam Slavíček | 08 | BYAC Brno | 07.52 | |||||||||||||||
3 | Jakub LenochJakub Lenoch | 08 | TJ Neratovice | 07.70 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Karol SzczesniakKarol Szczesniak | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 07.91 | |||||||||||||||
7 | David PellaDavid Pella | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.99 | |||||||||||||||
Stefan StefanovStefan Stefanov | 08 | SC Radukovani - BUL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MassalkhiAdam Massalkhi | 08 | Družba Piešťany - SVK | 07.78 | |||||||||||||||
2 | Luca GeradaLuca Gerada | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Michal SychraMichal Sychra | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Michal PakulskiMichal Pakulski | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Nikita KazabekovNikita Kazabekov | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.20 | |||||||||||||||
6 | Michal BiernackiMichal Biernacki | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.26 | |||||||||||||||
7 | Martin DobčákMartin Dobčák | 08 | BYAC Brno | 08.27 | |||||||||||||||
Luka PotokarLuka Potokar | 08 | Atletski klub Špela - SLO | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PaukMartin Pauk | 08 | AK Bojničky - SVK | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Grzegorz WolowiecGrzegorz Wolowiec | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.82 | |||||||||||||||
3 | Lukas PetricLukas Petric | 08 | AK Koprivnica - CRO | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Nikodem KarpinskiNikodem Karpinski | 08 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 08.03 | |||||||||||||||
5 | Tomáš RybáčekTomáš Rybáček | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
6 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Kacper KedziorKacper Kedzior | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.23 | |||||||||||||||
8 | Andrei DraganAndrei Dragan | 08 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 08.57 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik GeistPatrik Geist | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka | 08 | AC Čáslav z.s. | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Daniel RivaDaniel Riva | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Andrea GrechAndrea Grech | 08 | Aloysians Athletics Club - MLT | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Wojciech TochmanWojciech Tochman | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.27 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch MalýVojtěch Malý | 08 | SK Speed Brno, spolek | 08.43 | |||||||||||||||
Raul FilimonRaul Filimon | 08 | CSS Medgidia - ROU | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 15 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | David VeselýDavid Veselý | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Lukáš ValešLukáš Valeš | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Martin PalanMartin Palan | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Patrik FilípekPatrik Filípek | 08 | Atletika Havířov 1965 | 08.19 | |||||||||||||||
6 | Petr NedbalPetr Nedbal | 08 | AC Pardubice | 08.21 | |||||||||||||||
7 | Oskar RudnickiOskar Rudnicki | 08 | LKS Górnik Walbrzych - POL | 08.30 | |||||||||||||||
8 | Tim KrstičTim Krstič | 08 | Atletski klub Špela - SLO | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ZajacDominik Zajac | 08 | TJ Neratovice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Toms JansonsToms Jansons | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.03 | |||||||||||||||
3 | Kaydin MangionKaydin Mangion | 08 | Aloysians Athletics Club - MLT | 08.04 | |||||||||||||||
4 | Sebastian MacálkaSebastian Macálka | 08 | AK Rosice z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 08.29 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.44 | |||||||||||||||
7 | Jakub LánskýJakub Lánský | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.44 | |||||||||||||||
8 | Václav MalochVáclav Maloch | 08 | AC Pardubice | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlis AbolinšKarlis Abolinš | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Liam BlakeLiam Blake | 08 | Aloysians Athletics Club - MLT | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Petr DušekPetr Dušek | 08 | AC Pardubice | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Tomáš RydloTomáš Rydlo | 08 | SK Nové Město nad Metují | 08.38 | |||||||||||||||
5 | Filip HernandezFilip Hernandez | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Pavel HančPavel Hanč | 08 | ASK Dipoli z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
7 | Michal LukášMichal Lukáš | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.58 | |||||||||||||||
8 | Lukáš TopkaLukáš Topka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 08.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niks KalvansNiks Kalvans | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Luca MontilloLuca Montillo | 08 | SEF Stamura Ancona - ITA | 08.46 | |||||||||||||||
5 | Šimon HegerŠimon Heger | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Gustavs BitenieksGustavs Bitenieks | 08 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 19 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PeckaŠimon Pecka | 08 | BYAC Brno | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Jonáš JelínekJonáš Jelínek | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Patrik StoklasaPatrik Stoklasa | 08 | AC Pardubice | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Oskar ScheuOskar Scheu | 08 | KA Erzgebirge - GER | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Moritz NaumannMoritz Naumann | 08 | KA Erzgebirge - GER | 08.81 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 20 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrick GerlachPatrick Gerlach | 08 | KA Erzgebirge - GER | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PáleníkTomáš Páleník | 08 | AC Pardubice | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Kirills GorbenkoKirills Gorbenko | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Kristians GrubeKristians Grube | 08 | Smiltenes sport center - LAT | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ErbanTomáš Erban | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Max Louis LindnerMax Louis Lindner | 08 | KA Erzgebirge - GER | 09.73 | |||||||||||||||
Jonáš LejsalJonáš Lejsal | 08 | Atletika Havířov 1965 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 21 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PopekAdam Popek | 08 | BYAC Brno | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Vladislavs BrigadersVladislavs Brigaders | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Eryk SokolowskiEryk Sokolowski | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Adam GórkaAdam Górka | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Šimon ŘíhaŠimon Říha | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Medvar JosipMedvar Josip | 08 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 09.85 | |||||||||||||||
7 | Viktor KozickýViktor Kozický | 08 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 22 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian HromekAdrian Hromek | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Davis Roberts ArbidansDavis Roberts Arbidans | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Jakub RuszJakub Rusz | 08 | Atletika Poruba z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Linards BojansLinards Bojans | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Roberts RokisRoberts Rokis | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Jan NovýJan Nový | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
7 | Josef KašinaJosef Kašina | 08 | BYAC Brno | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Áron HajduÁron Hajdu | 07 | MVSI - HUN | 07.27 | |||||||||||||||
2 | Borys TrabkaBorys Trabka | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.34 | |||||||||||||||
3 | Jan LakomyJan Lakomy | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.35 | |||||||||||||||
4 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 07.36 | |||||||||||||||
5 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 07.46 | |||||||||||||||
6 | Agris Rudolfs RencisAgris Rudolfs Rencis | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 07.46 | |||||||||||||||
7 | Mark SvetecMark Svetec | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 07.51 | |||||||||||||||
8 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 07.54 | |||||||||||||||
3 | Enzo KiessEnzo Kiess | 07 | KA Erzgebirge - GER | 07.54 | |||||||||||||||
4 | Zach MansarayZach Mansaray | 07 | Rush Athletic Club - MLT | 07.55 | |||||||||||||||
5 | Wojciech MlynarczykWojciech Mlynarczyk | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.58 | |||||||||||||||
6 | Konrad TalikKonrad Talik | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.63 | |||||||||||||||
7 | Jakub Andreas HrubalaJakub Andreas Hrubala | 07 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 07.71 | |||||||||||||||
Emils Sandlers-BomisEmils Sandlers-Bomis | 07 | Cesis - LAT | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále C (ne, 4.9.2022) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper LatkowskiKacper Latkowski | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 07.35 | |||||||||||||||
2 | Adam SlavíčekAdam Slavíček | 08 | BYAC Brno | 07.45 | |||||||||||||||
3 | Jakub LenochJakub Lenoch | 08 | TJ Neratovice | 07.61 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 07.66 | |||||||||||||||
5 | Luca GeradaLuca Gerada | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 07.72 | |||||||||||||||
6 | Martin PaukMartin Pauk | 08 | AK Bojničky - SVK | 07.72 | |||||||||||||||
7= | Adam MassalkhiAdam Massalkhi | 08 | Družba Piešťany - SVK | 07.76 | |||||||||||||||
7= | Grzegorz WolowiecGrzegorz Wolowiec | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 07.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále D (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Karol SzczesniakKarol Szczesniak | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 07.83 | |||||||||||||||
3 | Dominik ZajacDominik Zajac | 08 | TJ Neratovice | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Michal SychraMichal Sychra | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 07.93 | |||||||||||||||
5 | David PellaDavid Pella | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.96 | |||||||||||||||
6 | Lukas PetricLukas Petric | 08 | AK Koprivnica - CRO | 08.01 | |||||||||||||||
7 | Karlis AbolinšKarlis Abolinš | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.45 | |||||||||||||||
Nikodem KarpinskiNikodem Karpinski | 08 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Nikodem Karpinski DQ dle TP16.8. |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyubomir IlievLyubomir Iliev | 09 | BUL Akademik - BUL | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.72 | |||||||||||||||
3 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 07.73 | |||||||||||||||
4 | Vasil AntonovVasil Antonov | 09 | SC Radukovani - BUL | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Nikolas LinhaNikolas Linha | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 07.77 | |||||||||||||||
6 | Yoan OrozovYoan Orozov | 09 | SC Radukovani - BUL | 07.79 | |||||||||||||||
7 | Jan NetzelJan Netzel | 09 | Sports Primary School - POL | 07.98 | |||||||||||||||
8 | Mihnea-Vlad MititescuMihnea-Vlad Mititescu | 09 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 08.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VuriMartin Vuri | 09 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 07.74 | |||||||||||||||
2 | David ŠpičkaDavid Špička | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 07.88 | |||||||||||||||
3 | Jakub SawickiJakub Sawicki | 09 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Matyáš CaltaMatyáš Calta | 09 | Atletika Benešov | 08.24 | |||||||||||||||
5 | Lukasz KlimkiewiczLukasz Klimkiewicz | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.34 | |||||||||||||||
6 | Pavel-Matei OlaruPavel-Matei Olaru | 09 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 08.34 | |||||||||||||||
7 | Nik MikličNik Miklič | 09 | Atletski klub Špela - SLO | 08.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SvobodaPavel Svoboda | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 07.90 | |||||||||||||||
2 | Nick BonettNick Bonett | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Julius StuetzJulius Stuetz | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.01 | |||||||||||||||
4 | David ĎorďDavid Ďorď | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.07 | |||||||||||||||
5 | Igor StaszekIgor Staszek | 09 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.08 | |||||||||||||||
6 | Manuel RoganiManuel Rogani | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 08.22 | |||||||||||||||
7 | Dominik RybičkaDominik Rybička | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 08.29 | |||||||||||||||
Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avivs SavinsAvivs Savins | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Jaka ŠtefelinJaka Štefelin | 09 | AK Radovljica - SLO | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Mario IvanovMario Ivanov | 09 | BUL Akademik - BUL | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Aleks Ajibola DezmondsAleks Ajibola Dezmonds | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.42 | |||||||||||||||
6 | Igor MardylaIgor Mardyla | 09 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Marc BuschmannMarc Buschmann | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.59 | |||||||||||||||
8 | Michal JankowskiMichal Jankowski | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HájekMartin Hájek | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub PietrulaJakub Pietrula | 09 | ASK Dipoli z.s. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.46 | |||||||||||||||
4 | Samuel ŠulcSamuel Šulc | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Luka KolonicLuka Kolonic | 09 | AK Koprivnica - CRO | 08.85 | |||||||||||||||
6 | Maxim GassmannMaxim Gassmann | 09 | KA Erzgebirge - GER | 09.06 | |||||||||||||||
7 | Manguss KrišmenisManguss Krišmenis | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.19 | |||||||||||||||
Raoul EvangelistiRaoul Evangelisti | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan StrojnyJan Strojny | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Ryan Joseph BorgRyan Joseph Borg | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Martin ZemanMartin Zeman | 09 | TJ Neratovice | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Leonardo DrachukLeonardo Drachuk | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Martin MacounMartin Macoun | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Dorian DržanicDorian Držanic | 09 | AK Koprivnica - CRO | 08.88 | |||||||||||||||
7 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elai BorgElai Borg | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Kristofers ŠtegmanisKristofers Štegmanis | 09 | Adažu BJSS - LAT | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch TruskaVojtěch Truska | 09 | SK Speed Brno, spolek | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ZitaŠtěpán Zita | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Matěj HochmajerMatěj Hochmajer | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Sebastian HudecSebastian Hudec | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.76 | |||||||||||||||
7 | Markuss CelmsMarkuss Celms | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.76 | |||||||||||||||
8 | Richard MichálekRichard Michálek | 09 | Atletika Benešov | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Mathias NeuhortMathias Neuhort | 09 | Atletika Benešov | 08.56 | |||||||||||||||
3 | Jonatan StachowskiJonatan Stachowski | 09 | Luks Start Naklo - POL | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Filip NeubergFilip Neuberg | 09 | Atletika Benešov | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Krišjanis MežapukeKrišjanis Mežapuke | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 08.98 | |||||||||||||||
7 | Sebastian KučeraSebastian Kučera | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
Lukáš HadraLukáš Hadra | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán | 09 | SK Dobruška z.s. | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Matyáš SoukupMatyáš Soukup | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BabáčekLukáš Babáček | 09 | ASK Dipoli z.s. | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Karlis RadvilsKarlis Radvils | 09 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 08.94 | |||||||||||||||
6 | Eduard JílekEduard Jílek | 09 | AK Olymp Brno, spolek | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Krisztián HenczKrisztián Hencz | 09 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.07 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník | 09 | AC Pardubice | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef PittnerJosef Pittner | 09 | TJ Neratovice | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Maksymilian KorzeniowskiMaksymilian Korzeniowski | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Leonard VukovicLeonard Vukovic | 09 | AK Medimurje - CRO | 09.11 | |||||||||||||||
4 | David FreudlDavid Freudl | 09 | ASK Dipoli z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BlechaLukáš Blecha | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.22 | |||||||||||||||
7 | Áron BekeÁron Beke | 09 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.23 | |||||||||||||||
Filip ŠvajdaFilip Švajda | 09 | Atletický club Nové Zámky -... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 3.9.2022) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roberto FillettiRoberto Filletti | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek | 09 | AC Čáslav z.s. | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Herbert FajmonHerbert Fajmon | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
4 | David ŠilhákDavid Šilhák | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Ondřej OtradovecOndřej Otradovec | 09 | Atletika Benešov | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Matěj KřížMatěj Kříž | 09 | Atletika Benešov | 09.14 | |||||||||||||||
7 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
Štěpán PopekŠtěpán Popek | 09 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MocekJiří Mocek | 09 | AC Pardubice | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Miroslav MyškaMiroslav Myška | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Deniss LudboržsDeniss Ludboržs | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Mateusz RozpedzikMateusz Rozpedzik | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Antonín KysilkaAntonín Kysilka | 09 | ASK Dipoli z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Matěj HolanMatěj Holan | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Lino NovakLino Novak | 09 | AK Koprivnica - CRO | 09.66 | |||||||||||||||
Nicolas JuřicaNicolas Juřica | 09 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arturs KeišsArturs Keišs | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák | 09 | Atletika Havířov 1965 | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Oliver MosesOliver Moses | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Oskars KronbergsOskars Kronbergs | 09 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Adam ShkabAdam Shkab | 09 | Rush Athletic Club - MLT | 09.57 | |||||||||||||||
7 | Šimon DobešŠimon Dobeš | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.74 | |||||||||||||||
Kryštof PohlKryštof Pohl | 09 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niko NyiregyhazkiNiko Nyiregyhazki | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub DolejšJakub Dolejš | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Ilja KolomicevsIlja Kolomicevs | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
5 | František ŠturmFrantišek Šturm | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.13 | |||||||||||||||
6 | Dominik JakoubekDominik Jakoubek | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 10.47 | |||||||||||||||
Alex KratochvílAlex Kratochvíl | 09 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruno PenhakerBruno Penhaker | 09 | Atletika Havířov 1965 | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Alessandro CerranoAlessandro Cerrano | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Filip ReslerFilip Resler | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 09.64 | |||||||||||||||
5 | Jakub HejlJakub Hejl | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 10.05 | |||||||||||||||
6 | Giacomo CampelliGiacomo Campelli | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.26 | |||||||||||||||
7 | Leonardo PelagaggeLeonardo Pelagagge | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.35 | |||||||||||||||
Rodrigo BerkansRodrigo Berkans | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek | 10 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Jan ChalupaJan Chalupa | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Grega BožičGrega Božič | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 08.47 | |||||||||||||||
5 | Tymon CzechTymon Czech | 10 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.53 | |||||||||||||||
6 | Filip JedziniakFilip Jedziniak | 10 | AZS AWF Warszawa - POL | 08.71 | |||||||||||||||
7 | Eduard VoineaEduard Voinea | 10 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 09.00 | |||||||||||||||
8 | Filip DočkalFilip Dočkal | 10 | AK Rosice z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Plamen MitkovPlamen Mitkov | 10 | SC Radukovani - BUL | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Aaron-Yann-Andrei EstesoAaron-Yann-Andrei Esteso | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 08.54 | |||||||||||||||
4 | Jaro HeinzelJaro Heinzel | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.71 | |||||||||||||||
5 | Ganta Octavian HarGanta Octavian Har | 10 | C.S.C. Mosnita - ROU | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Adam ŠindelářAdam Šindelář | 10 | ASK Dipoli z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
7 | Viktor StamatovViktor Stamatov | 10 | BUL Akademik - BUL | 09.03 | |||||||||||||||
8 | Cristel Adrian Ioan MunteanuCristel Adrian Ioan Munteanu | 10 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KoupýMatěj Koupý | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Noah MulhollandNoah Mulholland | 10 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Josef DufekJosef Dufek | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov | 10 | BUL Akademik - BUL | 08.67 | |||||||||||||||
6 | Linus RudolphLinus Rudolph | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.70 | |||||||||||||||
7 | Vít VokounVít Vokoun | 10 | TJ Neratovice | 08.73 | |||||||||||||||
8 | Stefan TodorovStefan Todorov | 10 | SC Radukovani - BUL | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 19 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Olivier AllertOlivier Allert | 10 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Filip VobeckýFilip Vobecký | 10 | Atletika Benešov | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Lino PlevnjakLino Plevnjak | 10 | AK Medimurje - CRO | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Filip KwiecienFilip Kwiecien | 10 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.91 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MuzikářOndřej Muzikář | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.99 | |||||||||||||||
7 | Pavel KleinPavel Klein | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.16 | |||||||||||||||
8 | Nik ZabretNik Zabret | 10 | AK Radovljica - SLO | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 20 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BauerLukáš Bauer | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Samuele RossettiSamuele Rossetti | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Tomass ErmičsTomass Ermičs | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Filip BabiaszFilip Babiasz | 10 | Sports Primary School - POL | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Matyáš SeidlMatyáš Seidl | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
7 | Matej BrežnyMatej Brežny | 10 | Družba Piešťany - SVK | 09.16 | |||||||||||||||
8 | Mark DeyanovMark Deyanov | 10 | BUL Akademik - BUL | 09.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 21 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr FrimlPetr Friml | 10 | AC Čáslav z.s. | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MynarzOndřej Mynarz | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Philip EhrigPhilip Ehrig | 10 | KA Erzgebirge - GER | 09.13 | |||||||||||||||
4 | August MelzerAugust Melzer | 10 | KA Erzgebirge - GER | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Leonard MokrýLeonard Mokrý | 10 | AK Rosice z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Ralfs BogušsRalfs Bogušs | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.40 | |||||||||||||||
Viktor PetrlaViktor Petrla | 10 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Filip OlejnikFilip Olejnik | 10 | UKS Filipides Teresin - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 22 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KovaříkDaniel Kovařík | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Mikelis Adamsons-PedčenkoMikelis Adamsons-Pedčenko | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠedaAdam Šeda | 10 | AC Pardubice | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Eriks VeldreEriks Veldre | 10 | Adažu BJSS - LAT | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Lovro PoharLovro Pohar | 10 | AK Radovljica - SLO | 09.21 | |||||||||||||||
7 | Antonín DavidAntonín David | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.22 | |||||||||||||||
8 | Dan ČinkaDan Činka | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 23 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav RumlenaVáclav Rumlena | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Ignacy ObrokIgnacy Obrok | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Daniel MassalkhiDaniel Massalkhi | 10 | Družba Piešťany - SVK | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Denis SýkoraDenis Sýkora | 10 | Družba Piešťany - SVK | 09.63 | |||||||||||||||
5 | Jan MašekJan Mašek | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 09.68 | |||||||||||||||
6 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.97 | |||||||||||||||
7 | Jan SaganowskiJan Saganowski | 10 | Sports Primary School - POL | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 24 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PaarAdam Paar | 10 | SK Nové Město nad Metují | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Nicolas-Cristian LunguNicolas-Cristian Lungu | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Pavel OlivaPavel Oliva | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Davis DizenbahsDavis Dizenbahs | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.42 | |||||||||||||||
5 | Šimon BrůžekŠimon Brůžek | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Matyás ŠafrankoMatyás Šafranko | 10 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.58 | |||||||||||||||
Kryštof ŠilarKryštof Šilar | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 25 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gustavs PazarsGustavs Pazars | 10 | Adažu BJSS - LAT | 08.99 | |||||||||||||||
2 | David LuňákDavid Luňák | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Stefan PetreaStefan Petrea | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Robin KrausRobin Kraus | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Jan PlátenkaJan Plátenka | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Marek ČerníkMarek Černík | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.77 | |||||||||||||||
7 | Josef VeverkaJosef Veverka | 10 | ASK Dipoli z.s. | 09.77 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 26 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petar SlavinicPetar Slavinic | 10 | AK Koprivnica - CRO | 09.03 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KúthLukáš Kúth | 10 | AC Pardubice | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Denis BaranovskisDenis Baranovskis | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Mario-Mihail IlieMario-Mihail Ilie | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Tomáš SedlákTomáš Sedlák | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Jakub VáněJakub Váně | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 09.55 | |||||||||||||||
Šimon ŘehákŠimon Řehák | 10 | Elite Sport Boskovice, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 27 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DoležalTomáš Doležal | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Antonín DaněkAntonín Daněk | 10 | Atletika Havířov 1965 | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Vít KociánVít Kocián | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Petr StaškovanPetr Staškovan | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.37 | |||||||||||||||
5 | Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí | 10 | SK Nové Město nad Metují | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.52 | |||||||||||||||
7 | Antonio NovakAntonio Novak | 10 | AK Medimurje - CRO | 09.53 | |||||||||||||||
Poznámky:SB |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 28 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niki PlevnjakNiki Plevnjak | 10 | AK Medimurje - CRO | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 10 | TJ Sokol Přísnotice | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Viktor ŠlajsViktor Šlajs | 10 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Ernests GailisErnests Gailis | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.83 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 10 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 10.08 | |||||||||||||||
6 | Alessandro DiscepoliAlessandro Discepoli | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.60 | |||||||||||||||
Vid RančigajVid Rančigaj | 10 | AK Pomurje - SLO | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 29 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KuchařJosef Kuchař | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.82 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JanovskýLukáš Janovský | 10 | ASK Dipoli z.s. | 10.10 | |||||||||||||||
3 | Daniel BalonDaniel Balon | 10 | Atletika Havířov 1965 | 10.12 | |||||||||||||||
4 | Daniel NovákDaniel Novák | 10 | Atletika Benešov | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 10.21 | |||||||||||||||
David TrůčkaDavid Trůčka | 10 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Martin HaraslínMartin Haraslín | 10 | Naša atletika - SVK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolas LinhaNikolas Linha | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 07.63 | |||||||||||||||
2 | Szymon KumorowskiSzymon Kumorowski | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.70 | |||||||||||||||
3 | Lyubomir IlievLyubomir Iliev | 09 | BUL Akademik - BUL | 07.71 | |||||||||||||||
4 | Jan MajdlochJan Majdloch | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Vasil AntonovVasil Antonov | 09 | SC Radukovani - BUL | 07.75 | |||||||||||||||
6 | Yoan OrozovYoan Orozov | 09 | SC Radukovani - BUL | 07.81 | |||||||||||||||
7 | Avivs SavinsAvivs Savins | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 07.87 | |||||||||||||||
8 | Martin VuriMartin Vuri | 09 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 07.88 | |||||||||||||||
Poznámky:SB |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.10 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SvobodaPavel Svoboda | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Nick BonettNick Bonett | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 07.86 | |||||||||||||||
3 | Jan NetzelJan Netzel | 09 | Sports Primary School - POL | 07.98 | |||||||||||||||
4 | David ŠpičkaDavid Špička | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
5 | Jakub SawickiJakub Sawicki | 09 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.02 | |||||||||||||||
6 | David ĎorďDavid Ďorď | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.03 | |||||||||||||||
7 | Julius StuetzJulius Stuetz | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.07 | |||||||||||||||
8 | Igor StaszekIgor Staszek | 09 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.07 | |||||||||||||||
Poznámky:SB |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále C (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek | 10 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.04 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Matěj KoupýMatěj Koupý | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Grega BožičGrega Božič | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 08.45 | |||||||||||||||
7 | Jan ChalupaJan Chalupa | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.45 | |||||||||||||||
8 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.53 | |||||||||||||||
Poznámky:PB |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále D (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tymon CzechTymon Czech | 10 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Noah MulhollandNoah Mulholland | 10 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Aaron-Yann-Andrei EstesoAaron-Yann-Andrei Esteso | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Olivier AllertOlivier Allert | 10 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BauerLukáš Bauer | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.74 | |||||||||||||||
6 | Josef DufekJosef Dufek | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Chavdar ShtilianovChavdar Shtilianov | 10 | BUL Akademik - BUL | 08.81 | |||||||||||||||
Plamen MitkovPlamen Mitkov | 10 | SC Radukovani - BUL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klara JanžaKlara Janža | 07 | AK Pomurje - SLO | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Bora BoczonádiBora Boczonádi | 07 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Naša atletika - SVK | 07.98 | |||||||||||||||
4 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.10 | |||||||||||||||
6 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 08.12 | |||||||||||||||
7 | Neža FerfoljaNeža Ferfolja | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 08.43 | |||||||||||||||
Yoanna MarinovaYoanna Marinova | 07 | BUL Akademik - BUL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka GymerskáLenka Gymerská | 07 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.06 | |||||||||||||||
2 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Petra BalákováPetra Baláková | 07 | Družba Piešťany - SVK | 08.30 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Leonie SchuererLeonie Schuerer | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 08.37 | |||||||||||||||
7 | Jelizaveta Marija VinogradovaJelizaveta Marija Vinogradova | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.43 | |||||||||||||||
8 | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Zuzana DavisováZuzana Davisová | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Antonina MajchrzakAntonina Majchrzak | 07 | Sports Primary School - POL | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Dorota VaškováDorota Vašková | 07 | AK Slávia TU Košice - SVK | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Emilia AurichEmilia Aurich | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.65 | |||||||||||||||
6 | Erika KrešákováErika Krešáková | 07 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.77 | |||||||||||||||
7 | Hanna BieleckaHanna Bielecka | 07 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.88 | |||||||||||||||
Natalia GilNatalia Gil | 07 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maja StarzyckaMaja Starzycka | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Karolina GawinKarolina Gawin | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Jasmine KanakantiJasmine Kanakanti | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.39 | |||||||||||||||
7 | Ema BeckerEma Becker | 07 | Naša atletika - SVK | 08.40 | |||||||||||||||
8 | Gabriela Džeina MelneGabriela Džeina Melne | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Kristýna PajkováKristýna Pajková | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Leticija ŠpoljaricLeticija Špoljaric | 07 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 08.42 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 07 | ASK Dipoli z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová | 07 | ASK Dipoli z.s. | 08.75 | |||||||||||||||
7 | Katjuša RobičKatjuša Robič | 07 | AK Radovljica - SLO | 08.77 | |||||||||||||||
8 | Shanesia AzzopardiShanesia Azzopardi | 07 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gerda Beatrise SolohaGerda Beatrise Soloha | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Valentýna LasotováValentýna Lasotová | 07 | Orel Vyškov | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Lotta Pauline BeerLotta Pauline Beer | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Jasmina Anna PepernieceJasmina Anna Peperniece | 07 | Cesis - LAT | 08.79 | |||||||||||||||
6 | Lina JakšeLina Jakše | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 08.80 | |||||||||||||||
7 | Simane Anna FokerotaSimane Anna Fokerota | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.03 | |||||||||||||||
8 | Ema SlabeEma Slabe | 07 | Atletski klub Špela - SLO | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková | 07 | AC Pardubice | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Katrina ČeliševaKatrina Čeliševa | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.71 | |||||||||||||||
4 | Laura EperješiováLaura Eperješiová | 07 | AK Slávia TU Košice - SVK | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Lucy QueckLucy Queck | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.77 | |||||||||||||||
6 | Anna LegierskáAnna Legierská | 07 | TJ TŽ Třinec | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Viktorija Helena MozgaViktorija Helena Mozga | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Valerija ČuhnovaValerija Čuhnova | 07 | Smiltenes sport center - LAT | 09.48 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Magdalena HuhnMagdalena Huhn | 07 | KA Erzgebirge - GER | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JedličkováKristýna Jedličková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová | 07 | AC Pardubice | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Dominika GrábnerováDominika Grábnerová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Elina KronbergaElina Kronberga | 07 | Adažu BJSS - LAT | 08.86 | |||||||||||||||
Viktorie NorkováViktorie Norková | 07 | AK Olymp Brno, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilija MaišeleEmilija Maišele | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.70 | |||||||||||||||
2 | Natálie KulifayováNatálie Kulifayová | 07 | Atletika Havířov 1965 | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Sára MacúchováSára Macúchová | 07 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | ASK Dipoli z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
Patrícia ŠoltésováPatrícia Šoltésová | 07 | AK Slávia TU Košice - SVK | DNS | ||||||||||||||||
Tereza ŘíhováTereza Říhová | 07 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Katarzyna OpielaKatarzyna Opiela | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina KmentováMartina Kmentová | 07 | AC Pardubice | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová | 07 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Nela SejkorováNela Sejkorová | 07 | Atletika Havířov 1965 | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | JAC Brno | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.20 | |||||||||||||||
Maša VlaovicMaša Vlaovic | 07 | AK Pomurje - SLO | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Liva LizbovskaAnna Liva Lizbovska | 07 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.78 | |||||||||||||||
2 | lucja Dabrowskalucja Dabrowska | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | ASK Dipoli z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Kristina BendováKristina Bendová | 07 | SK Speed Brno, spolek | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Evelina GraudinaEvelina Graudina | 07 | Smiltenes sport center - LAT | 09.35 | |||||||||||||||
7 | Eliška KokořováEliška Kokořová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 12 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | JAC Brno | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Valerie PenhakerováValerie Penhakerová | 07 | Atletika Havířov 1965 | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Eliška ZhorelováEliška Zhorelová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Pavlína PopováPavlína Popová | 07 | SK Dobruška z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Elise BurdikovaElise Burdikova | 07 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.57 | |||||||||||||||
7 | Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková | 07 | SK TROPS Brno, z.s. | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Hana ZmeškalováHana Zmeškalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.42 | |||||||||||||||
4 | Eliška ExnerováEliška Exnerová | 07 | TJ Jilemnice | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Julie OndrušováJulie Ondrušová | 07 | SK Speed Brno, spolek | 09.62 | |||||||||||||||
6 | Nela SvobodováNela Svobodová | 07 | SK Speed Brno, spolek | 09.99 | |||||||||||||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 14 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠebestováBarbora Šebestová | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | JAC Brno | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Anna PecinovskáAnna Pecinovská | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Agáta HanzelAgáta Hanzel | 07 | Atletika Poruba z.s. | 09.51 | |||||||||||||||
6 | Paula KazimírováPaula Kazimírová | 07 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.52 | |||||||||||||||
7 | Julie VosátkováJulie Vosátková | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila ZajacKamila Zajac | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.42 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PilchováKateřina Pilchová | 07 | TJ TŽ Třinec | 09.48 | |||||||||||||||
3 | Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Kateřina RoudnáKateřina Roudná | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 09.78 | |||||||||||||||
5 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.98 | |||||||||||||||
6 | Chloe GrixtiChloe Grixti | 07 | Rush Athletic Club - MLT | 10.02 | |||||||||||||||
7 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 16 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella PohunkováElla Pohunková | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Nevia FotakNevia Fotak | 08 | AK Medimurje - CRO | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Lea BradováLea Bradová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.38 | |||||||||||||||
6 | Julia BudkaJulia Budka | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.41 | |||||||||||||||
7 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.44 | |||||||||||||||
8 | Aleksandra AnevaAleksandra Aneva | 08 | BUL Akademik - BUL | 08.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bianca ShoemakeBianca Shoemake | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Patrycja DragowPatrycja Dragow | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Kate MozgaKate Mozga | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.53 | |||||||||||||||
6 | Zora KrupováZora Krupová | 08 | Družba Piešťany - SVK | 08.53 | |||||||||||||||
7 | Viktoria VasilevaViktoria Vasileva | 08 | BUL Akademik - BUL | 09.13 | |||||||||||||||
Viyra DespotovaViyra Despotova | 08 | BUL Akademik - BUL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BrožováBarbora Brožová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Katarina RogačKatarina Rogač | 08 | AK Radovljica - SLO | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Aneta KašparováAneta Kašparová | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | SK Dobruška z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
6 | Elena CiubotariuElena Ciubotariu | 08 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 08.73 | |||||||||||||||
7 | Lana ZidarLana Zidar | 08 | Atletski klub Špela - SLO | 08.82 | |||||||||||||||
Eliška LackováEliška Lacková | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 19 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thea ShoemakeThea Shoemake | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Lucie NěmcováLucie Němcová | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BurketováKateřina Burketová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 08.46 | |||||||||||||||
4 | Enrica CiantarEnrica Ciantar | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.47 | |||||||||||||||
5 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.54 | |||||||||||||||
6 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
7 | Elena ScherfElena Scherf | 08 | KA Erzgebirge - GER | 08.67 | |||||||||||||||
8 | Nikola SztanderaNikola Sztandera | 08 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 20 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna SikorskaZuzanna Sikorska | 08 | Luks Start Naklo - POL | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Barbora KnapkováBarbora Knapková | 08 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Martyna KreciochMartyna Krecioch | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.62 | |||||||||||||||
5 | Ema KrálováEma Králová | 08 | Atletický klub Blansko Dvorská | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Luize BerztinaLuize Berztina | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.79 | |||||||||||||||
8 | Mirja SattlerMirja Sattler | 08 | KA Erzgebirge - GER | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 21 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka TrochtováŠárka Trochtová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.42 | |||||||||||||||
2 | Nina JuríkováNina Juríková | 08 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Pia ŠpurPia Špur | 08 | AK Pomurje - SLO | 08.65 | |||||||||||||||
4 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Veronika GajduškováVeronika Gajdušková | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Emilija GobaEmilija Goba | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Shylaine SaidShylaine Said | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 09.05 | |||||||||||||||
8 | Aleksandra KozakiewiczAleksandra Kozakiewicz | 08 | Sports Primary School - POL | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 22 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia KlekJulia Klek | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | Atletický klub Šternberk z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ChylíkováKateřina Chylíková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Emily HanleyEmily Hanley | 08 | ASK Dipoli z.s. | 08.79 | |||||||||||||||
5 | Valentina ByrtusováValentina Byrtusová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Lara StrnadLara Strnad | 08 | AK Medimurje - CRO | 08.88 | |||||||||||||||
7 | Tereza KarbanováTereza Karbanová | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 08.92 | |||||||||||||||
8 | Wiktoria SmykaWiktoria Smyka | 08 | Sports Primary School - POL | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 23 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia StojekEmilia Stojek | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Martina MarešováMartina Marešová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Klára PohlováKlára Pohlová | 08 | JAC Brno | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.93 | |||||||||||||||
6 | Soča KastelicSoča Kastelic | 08 | Atletski klub Špela - SLO | 09.38 | |||||||||||||||
Nikol HariňováNikol Hariňová | 08 | AK Slávia TU Košice - SVK | DNS | ||||||||||||||||
Michelle ŠestákováMichelle Šestáková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 24 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina LalewiczNina Lalewicz | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
3 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Alessandra SekAlessandra Sek | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | JAC Brno | 09.13 | |||||||||||||||
7 | Laura LiepaLaura Liepa | 08 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 09.30 | |||||||||||||||
Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 25 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FryčováLucie Fryčová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Petra StřelskáPetra Střelská | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Everita DauguleEverita Daugule | 08 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Mihaela NikolovaMihaela Nikolova | 08 | BUL Akademik - BUL | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 09.03 | |||||||||||||||
6 | Lina JarkovičLina Jarkovič | 08 | AK Radovljica - SLO | 09.12 | |||||||||||||||
Sonia PaczesniakSonia Paczesniak | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | DNS | ||||||||||||||||
Petra ČaraparPetra Čarapar | 08 | Atletski klub Moslavina Kut... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 26 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KakáčováHana Kakáčová | 08 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.63 | |||||||||||||||
2 | Linda MichlováLinda Michlová | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Karina TytarenkoKarina Tytarenko | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Nela BořkováNela Bořková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Kristana KrišaneKristana Krišane | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.04 | |||||||||||||||
6 | Aneta StříbrskáAneta Stříbrská | 08 | SK Speed Brno, spolek | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
8 | Katarina GrubicKatarina Grubic | 08 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 27 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KloutvorováEma Kloutvorová | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Jana BlažekaJana Blažeka | 08 | AK Medimurje - CRO | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Nela TiokováNela Tioková | 08 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Eva FickoEva Ficko | 08 | AK Pomurje - SLO | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Adéla MertováAdéla Mertová | 08 | JAC Brno | 09.19 | |||||||||||||||
7 | Rebecca FrittellaRebecca Frittella | 08 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.42 | |||||||||||||||
8 | Barbora KlementováBarbora Klementová | 08 | JAC Brno | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 28 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia FluderZofia Fluder | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Nora JaunzemeNora Jaunzeme | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Justýna DoležalováJustýna Doležalová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Renata SkálováRenata Skálová | 08 | SK Dobruška z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Jeva ŠkurikovaJeva Škurikova | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.26 | |||||||||||||||
7 | Natálie CupákováNatálie Cupáková | 08 | SK TROPS Brno, z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
8 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 29 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iga BrydniakIga Brydniak | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Emilija BalcereEmilija Balcere | 08 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Aleksandra ŠehovcovaAleksandra Šehovcova | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Denize Keita ŠalmeDenize Keita Šalme | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Keita BukeleKeita Bukele | 08 | Adažu BJSS - LAT | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Dita KobylkováDita Kobylková | 08 | SK Speed Brno, spolek | 09.37 | |||||||||||||||
8 | Tomasini LetiziaTomasini Letizia | 08 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 30 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Timea GajdošováTimea Gajdošová | 08 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Katarína LedeckáKatarína Ledecká | 08 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Anna SoukupováAnna Soukupová | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Zoja SnížikováZoja Snížiková | 08 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Kristýna BrázdováKristýna Brázdová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Monika KačínováMonika Kačínová | 08 | SK TROPS Brno, z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
7 | Elen KůtováElen Kůtová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
8 | Madara PonikarčikaMadara Ponikarčika | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 31 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurdováBarbora Burdová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Zoja BuzetiZoja Buzeti | 08 | AK Pomurje - SLO | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Julia FluderJulia Fluder | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Hana MeškováHana Mešková | 08 | Klub ladových športov Kryha... | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Amína KejmarAmína Kejmar | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 09.30 | |||||||||||||||
7 | Hana PetruškováHana Petrušková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
8 | Lea FerencLea Ferenc | 08 | Sports Primary School - POL | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 32 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová | 08 | Naša atletika - SVK | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Linda VondroušováLinda Vondroušová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Michaela SíčováMichaela Síčová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Brina ŠketBrina Šket | 08 | Atletski klub Špela - SLO | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Eliza PavlovaEliza Pavlova | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Nela KrahulcováNela Krahulcová | 08 | JAC Brno | 09.69 | |||||||||||||||
7 | Ela ZajcEla Zajc | 08 | Atletski klub Špela - SLO | 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 33 (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva GreenováEva Greenová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.50 | |||||||||||||||
2 | Johana TomáškováJohana Tomášková | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Veronika EliášováVeronika Eliášová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Ema SpilkováEma Spilková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.90 | |||||||||||||||
6 | Darta BalodeDarta Balode | 08 | Smiltenes sport center - LAT | 10.12 | |||||||||||||||
7 | Aurelija KrastinaAurelija Krastina | 08 | Sport School ARKADIJA - LAT | 13.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klara JanžaKlara Janža | 07 | AK Pomurje - SLO | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Naša atletika - SVK | 07.89 | |||||||||||||||
3 | Lenka GymerskáLenka Gymerská | 07 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 07.93 | |||||||||||||||
5 | Maja StarzyckaMaja Starzycka | 07 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 07.99 | |||||||||||||||
6 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.03 | |||||||||||||||
7 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 08.20 | |||||||||||||||
Bora BoczonádiBora Boczonádi | 07 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Petra BalákováPetra Baláková | 07 | Družba Piešťany - SVK | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 08.19 | |||||||||||||||
5 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.21 | |||||||||||||||
Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jasmine KanakantiJasmine Kanakanti | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | DNS | ||||||||||||||||
Karolina GawinKarolina Gawin | 07 | WKS Wawel Krakow - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále C (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coleiro Thea ParnisColeiro Thea Parnis | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Ella PohunkováElla Pohunková | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Nevia FotakNevia Fotak | 08 | AK Medimurje - CRO | 07.99 | |||||||||||||||
4 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.08 | |||||||||||||||
5 | Bianca ShoemakeBianca Shoemake | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.10 | |||||||||||||||
6 | Patrycja DragowPatrycja Dragow | 08 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.11 | |||||||||||||||
7 | Barbora BrožováBarbora Brožová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.13 | |||||||||||||||
8 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 08.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále D (ne, 4.9.2022) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lea BradováLea Bradová | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Katarina RogačKatarina Rogač | 08 | AK Radovljica - SLO | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Thea ShoemakeThea Shoemake | 08 | Rush Athletic Club - MLT | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Aneta KašparováAneta Kašparová | 08 | AK Olymp Brno, spolek | 08.32 | |||||||||||||||
5 | Julia KlekJulia Klek | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.33 | |||||||||||||||
6 | Šárka TrochtováŠárka Trochtová | 08 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
7 | Julia BudkaJulia Budka | 08 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.49 | |||||||||||||||
Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | Atletický klub Šternberk z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena ZawadzkaLena Zawadzka | 09 | UKS MOS Opole - POL | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová | 09 | Naša atletika - SVK | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.06 | |||||||||||||||
4 | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 08.06 | |||||||||||||||
5 | Teodora SimeonovaTeodora Simeonova | 09 | SC Radukovani - BUL | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Tija PetrinecTija Petrinec | 09 | Atletski klub Moslavina Kut... | 08.34 | |||||||||||||||
7 | Eva-Patricia FaurEva-Patricia Faur | 09 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 08.68 | |||||||||||||||
Zofia StomaZofia Stoma | 09 | AZS AWF Warszawa - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota AzariDorota Azari | 09 | Slávia Trenčín - SVK | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Ana Georgiana MunteanAna Georgiana Muntean | 09 | Liceul cu Program Sportiv B... | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Lucia AndrisováLucia Andrisová | 09 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Lenka BurskáLenka Burská | 09 | MŠK Žiar nad Hronom - SVK | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Leonarda VilicLeonarda Vilic | 09 | AK Medimurje - CRO | 08.53 | |||||||||||||||
7 | Eliška FistrováEliška Fistrová | 09 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.63 | |||||||||||||||
8 | Julia LuczykJulia Luczyk | 09 | Klub Atak Agrykola - POL | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Seraphine LandmannSeraphine Landmann | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Karolína SchelleKarolína Schelle | 09 | AK Olymp Brno, spolek | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Sára AchbergerSára Achberger | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
5 | Anežka SvízelováAnežka Svízelová | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Raya PlamenovaRaya Plamenova | 09 | SC Radukovani - BUL | 08.57 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HůlkováKateřina Hůlková | 09 | TJ Neratovice | 08.66 | |||||||||||||||
8 | Magdalena PiwkoMagdalena Piwko | 09 | LKS Górnik Walbrzych - POL | 08.77 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia MeznaričMia Meznarič | 09 | AK Pomurje - SLO | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Dovžan Nika KarahodžicDovžan Nika Karahodžic | 09 | AK Radovljica - SLO | 08.36 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StroblováKateřina Stroblová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova | 09 | BUL Akademik - BUL | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Hannah ManeckHannah Maneck | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.45 | |||||||||||||||
6 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.48 | |||||||||||||||
7 | Kristina BastováKristina Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 08.48 | |||||||||||||||
8 | Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová | 09 | JAC Brno | 08.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Barbora KarasováBarbora Karasová | 09 | ASK Dipoli z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
5 | Tereza MikstaTereza Miksta | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Emma KarhanováEmma Karhanová | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Lea SeltmannLea Seltmann | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Alexia-Maria MuntianuAlexia-Maria Muntianu | 09 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luise KlugeLuise Kluge | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Aneta KreciochAneta Krecioch | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Eliška DavidováEliška Davidová | 09 | Atletika Benešov | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Marika RudnickaMarika Rudnicka | 09 | LKS Górnik Walbrzych - POL | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Marta DawiecMarta Dawiec | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.71 | |||||||||||||||
7 | Yuliya BarbaraYuliya Barbara | 09 | Rush Athletic Club - MLT | 09.69 | |||||||||||||||
Elizabete ZaprivodaElizabete Zaprivoda | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ieva MalnačaIeva Malnača | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | AK Olymp Brno, spolek | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Mara-Andreea UrsanuMara-Andreea Ursanu | 09 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Martina ShikovaMartina Shikova | 09 | SC Radukovani - BUL | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Veselina BelchevaVeselina Belcheva | 09 | SC Radukovani - BUL | 08.61 | |||||||||||||||
6 | Nela HlaváčkováNela Hlaváčková | 09 | AC Pardubice | 08.65 | |||||||||||||||
7 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 08.95 | |||||||||||||||
8 | Maria-Sofia AvramMaria-Sofia Avram | 09 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina GalánkováNina Galánková | 09 | AK Bojničky - SVK | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Emina DulicEmina Dulic | 09 | Škola atletike Mostar - BIH | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Barbora KaraffováBarbora Karaffová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.71 | |||||||||||||||
4 | Dominika ZárubováDominika Zárubová | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Lena PassauerLena Passauer | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Matija MikolajMatija Mikolaj | 09 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 08.93 | |||||||||||||||
7 | Adina Maria LapuscaAdina Maria Lapusca | 09 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 08.98 | |||||||||||||||
8 | Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ProkešováJohana Prokešová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Tereza LoskotováTereza Loskotová | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová | 09 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Nela SvobodováNela Svobodová | 09 | Naša atletika - SVK | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.03 | |||||||||||||||
7 | Natálie SkálováNatálie Skálová | 09 | JAC Brno | 09.03 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Maja MarzecMaja Marzec | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Soňa StanováSoňa Stanová | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Nuša StrnadNuša Strnad | 09 | Atletski klub Špela - SLO | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Rozálie HájkováRozálie Hájková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Zara RupčicZara Rupčic | 09 | AK Koprivnica - CRO | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Monika PaloušováMonika Paloušová | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 09.08 | |||||||||||||||
8 | Lara MacedoniLara Macedoni | 09 | Atletski klub Špela - SLO | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ellen OndruškováEllen Ondrušková | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 08.75 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.81 | |||||||||||||||
3 | Tamara SuskováTamara Susková | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Tia KrižanecTia Križanec | 09 | Atletski klub Moslavina Kut... | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Andrea StolinováAndrea Stolinová | 09 | SK Dobruška z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Gabriela PlocicaGabriela Plocica | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.00 | |||||||||||||||
7 | Natálie KovářováNatálie Kovářová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
8 | Franca Shanon DongmoFranca Shanon Dongmo | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pia WolfPia Wolf | 09 | AK Pomurje - SLO | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Zuzana HrabovskáZuzana Hrabovská | 09 | AK Slávia TU Košice - SVK | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Emma PereslényEmma Pereslény | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Patricija LipsbergaPatricija Lipsberga | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.89 | |||||||||||||||
5 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | TJ Jilemnice | 08.97 | |||||||||||||||
6 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
7 | Justýna DynterováJustýna Dynterová | 09 | SK Dobruška z.s. | 09.03 | |||||||||||||||
8 | Martina SovováMartina Sovová | 09 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Barbora KschwendováBarbora Kschwendová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Markéta SíbrováMarkéta Síbrová | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Veronika JandurováVeronika Jandurová | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Nikola KoláčnáNikola Koláčná | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
7 | Lena SachseLena Sachse | 09 | KA Erzgebirge - GER | 09.17 | |||||||||||||||
8 | Tereza ŽabkováTereza Žabková | 09 | SK Speed Brno, spolek | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia DoniecNatalia Doniec | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Klára HudecováKlára Hudecová | 09 | Slávia Trenčín - SVK | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Marina KaducováMarina Kaducová | 09 | Atletika Havířov 1965 | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Lena SchenkLena Schenk | 09 | SSV Heidenau e. V. - GER | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Marta ApineMarta Apine | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Milena PolaczekMilena Polaczek | 09 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.12 | |||||||||||||||
7 | Linda LagzdinaLinda Lagzdina | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.18 | |||||||||||||||
8 | Faith GrixtiFaith Grixti | 09 | Rush Athletic Club - MLT | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 15 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie PavliščováMarie Pavliščová | 09 | Atletika Benešov | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Lucie PaťhováLucie Paťhová | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 08.96 | |||||||||||||||
4 | Patricija Pauline TikmerePatricija Pauline Tikmere | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Monika SůrováMonika Sůrová | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 09.03 | |||||||||||||||
7 | Aleksa ZalupeAleksa Zalupe | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.04 | |||||||||||||||
8 | Sára MarekováSára Mareková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HojačováJulie Hojačová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Chanelle BezzinaChanelle Bezzina | 09 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Kate BirznieceKate Birzniece | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Johanna HessJohanna Hess | 09 | KA Erzgebirge - GER | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Maria BellezzaMaria Bellezza | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.39 | |||||||||||||||
7 | Maria MusialMaria Musial | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.78 | |||||||||||||||
Magda JastrzebskaMagda Jastrzebska | 09 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Anežka HolanováAnežka Holanová | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz | 09 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Barbora DoupalováBarbora Doupalová | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Paula KotanePaula Kotane | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Hana AmbrožováHana Ambrožová | 09 | ASK Dipoli z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
7 | Manca KoširManca Košir | 09 | Atletski klub Špela - SLO | 10.23 | |||||||||||||||
Mia PavičicMia Pavičic | 09 | Atletski klub Moslavina Kut... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ViochnováEma Viochnová | 09 | TJ TŽ Třinec | 09.07 | |||||||||||||||
2 | Zuzana MotejlováZuzana Motejlová | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Herta BaltgaileHerta Baltgaile | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Olívia BoledovičováOlívia Boledovičová | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Bára NeveseláBára Neveselá | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Ela ČontofalskáEla Čontofalská | 09 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.39 | |||||||||||||||
7 | Nikita SidorováNikita Sidorová | 09 | AK Bojničky - SVK | 09.72 | |||||||||||||||
8 | Miriam VarechováMiriam Varechová | 09 | AK Slávia TU Košice - SVK | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 19 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova | 09 | SK Nové Město nad Metují | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Greta Amelija LiporaGreta Amelija Lipora | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Michalina SzmytMichalina Szmyt | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Johana DrábkováJohana Drábková | 09 | JAC Brno | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Adéla DolejšováAdéla Dolejšová | 09 | Atletika Benešov | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Helena KřížováHelena Křížová | 09 | SK Speed Brno, spolek | 09.59 | |||||||||||||||
7 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 09.62 | |||||||||||||||
8 | Leni StueckrothLeni Stueckroth | 09 | KA Erzgebirge - GER | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 20 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Adelja Sofi PaučaAdelja Sofi Pauča | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Anna BurtnieceAnna Burtniece | 09 | Adažu BJSS - LAT | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Sofie GregorováSofie Gregorová | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu | 09 | SK Speed Brno, spolek | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Olga MankowskaOlga Mankowska | 09 | Luks Start Naklo - POL | 09.41 | |||||||||||||||
7 | Viktória UhrákováViktória Uhráková | 09 | AK Bojničky - SVK | 10.25 | |||||||||||||||
Anna LočmeleAnna Ločmele | 09 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 21 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žofia BartováŽofia Bartová | 09 | Klub ladových športov Kryha... | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Karolína KeprtováKarolína Keprtová | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MašínskáKateřina Mašínská | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová | 09 | TJ TŽ Třinec | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková | 09 | ASK Dipoli z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Hanna TantsaHanna Tantsa | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.42 | |||||||||||||||
8 | Aisha ManasarayAisha Manasaray | 09 | Rush Athletic Club - MLT | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 22 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NováEliška Nová | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Lucie HradílkováLucie Hradílková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Taťána LabováTaťána Labová | 09 | TJ TŽ Třinec | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Julie TrejbalováJulie Trejbalová | 09 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Sofia MaggiSofia Maggi | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Kristýna FričováKristýna Fričová | 09 | ASK Dipoli z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
8 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 23 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelizaveta KrilovaJelizaveta Krilova | 09 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Lucie NečasováLucie Nečasová | 09 | SK Speed Brno, spolek | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Dagne KiselovaDagne Kiselova | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Alessia CroitoruAlessia Croitoru | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Hanna ChodurHanna Chodur | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.70 | |||||||||||||||
Barbora VérostováBarbora Vérostová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 24 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta FizkováAneta Fizková | 09 | TJ TŽ Třinec | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Denisa ArtusováDenisa Artusová | 09 | Atletika Benešov | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková | 09 | Atletika Benešov | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Tereza BřezovskáTereza Březovská | 09 | SK Dobruška z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Adéla StrnadováAdéla Strnadová | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.46 | |||||||||||||||
7 | Karolína BeladováKarolína Beladová | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 25 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enija GesteEnija Geste | 09 | Dienvidkurzemes Sporta škol... | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 09 | SK Nové Město nad Metují | 09.86 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Ella HaluškováElla Halušková | 09 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Veronika NeumannováVeronika Neumannová | 09 | JAC Brno | 09.94 | |||||||||||||||
6 | Lea MráčkováLea Mráčková | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 26 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SlavíkováEliška Slavíková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.72 | |||||||||||||||
2 | Nian VargovčákováNian Vargovčáková | 09 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Julie MasslováJulie Masslová | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.95 | |||||||||||||||
4 | Barbora BílkováBarbora Bílková | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Giada MancinelliGiada Mancinelli | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.14 | |||||||||||||||
6 | Karlina ZeninaKarlina Zenina | 09 | Limbazu novada Sporta škola... | 10.30 | |||||||||||||||
Ella MacinauerováElla Macinauerová | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 27 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie LukešováNatálie Lukešová | 09 | TJ Jilemnice | 09.87 | |||||||||||||||
2 | Ela FickoEla Ficko | 09 | AK Pomurje - SLO | 10.14 | |||||||||||||||
3 | Barbora BurešováBarbora Burešová | 09 | Atletika Vlašim, z.s. | 10.18 | |||||||||||||||
4 | Lucie VrbováLucie Vrbová | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 10.22 | |||||||||||||||
5 | Karolína HokrováKarolína Hokrová | 09 | ASK Dipoli z.s. | 10.47 | |||||||||||||||
6 | Ludovica FrigattiLudovica Frigatti | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 11.00 | |||||||||||||||
7 | Martina PieriMartina Pieri | 09 | SEF Stamura Ancona - ITA | 11.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 28 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maria KaraivanovaMaria Karaivanova | 10 | BUL Akademik - BUL | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Nela KucákováNela Kucáková | 10 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Tajda FerkTajda Ferk | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Pia VeselPia Vesel | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Erika - Maria TudorErika - Maria Tudor | 10 | CSS Medgidia - ROU | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Karina- Ioana GalKarina- Ioana Gal | 10 | CSS Medgidia - ROU | 09.17 | |||||||||||||||
7 | Maria BalaceanuMaria Balaceanu | 10 | CSS Medgidia - ROU | 09.52 | |||||||||||||||
8 | Azra SeidaliAzra Seidali | 10 | CSS Medgidia - ROU | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 29 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amelia KacprzakAmelia Kacprzak | 10 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Viola PizzolatoViola Pizzolato | 10 | Rush Athletic Club - MLT | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Lucie SrnováLucie Srnová | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Leni SchieferLeni Schiefer | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Julia KepinskaJulia Kepinska | 10 | LKS Górnik Walbrzych - POL | 09.00 | |||||||||||||||
7 | Stefania Denisa PopescuStefania Denisa Popescu | 10 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 09.00 | |||||||||||||||
8 | Siana GeorgievaSiana Georgieva | 10 | BUL Akademik - BUL | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 30 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna SchubertHanna Schubert | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 08.66 | |||||||||||||||
3 | Sofie ŽwakováSofie Žwaková | 10 | Atletika Havířov 1965 | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Simona KurimskáSimona Kurimská | 10 | CVČ Liptovský Mikuláš - SVK | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Rosa Charlene TittmannRosa Charlene Tittmann | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Lori MarinčičLori Marinčič | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 09.12 | |||||||||||||||
7 | Zala ZupančičZala Zupančič | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 09.31 | |||||||||||||||
Adéla GregovskáAdéla Gregovská | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 31 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Joanna CygulskaJoanna Cygulska | 10 | Sports Primary School - POL | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Kamila KumorowskaKamila Kumorowska | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Barbora KrskováBarbora Krsková | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Šárka OttlováŠárka Ottlová | 10 | Atletika Benešov | 08.90 | |||||||||||||||
7 | Anna KlementováAnna Klementová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.92 | |||||||||||||||
8 | Lina ŽlindraLina Žlindra | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 32 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josefina ŠebkováJosefina Šebková | 10 | ASK Dipoli z.s. | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Laura MajkrákováLaura Majkráková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Barbora HabichováBarbora Habichová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Bozhidara IvanovaBozhidara Ivanova | 10 | SC Radukovani - BUL | 08.99 | |||||||||||||||
6 | Patrícia HaffnerováPatrícia Haffnerová | 10 | MŠK Žiar nad Hronom - SVK | 08.99 | |||||||||||||||
7 | Valérie KrálováValérie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
8 | Ana ČarmanAna Čarman | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 33 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen ŠporkováElen Šporková | 10 | TJ Neratovice | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Daria ZajacDaria Zajac | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Kristine BleikšaKristine Bleikša | 10 | Smiltenes sport center - LAT | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Eliška KrchňákováEliška Krchňáková | 10 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Eliška TruhlářováEliška Truhlářová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 08.93 | |||||||||||||||
6 | Tereza SucháTereza Suchá | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 09.21 | |||||||||||||||
7 | Klára SachsováKlára Sachsová | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.25 | |||||||||||||||
Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 34 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina AzzopardiKristina Azzopardi | 10 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Natália HalásováNatália Halásová | 10 | AK Bojničky - SVK | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Veronika ČervenkováVeronika Červenková | 10 | Atletika Havířov 1965 | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Tereza DejdarováTereza Dejdarová | 10 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 08.97 | |||||||||||||||
6 | Adéla HoudkováAdéla Houdková | 10 | ASK Dipoli z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
7 | Anna KlysAnna Klys | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.15 | |||||||||||||||
8 | Kinga WasKinga Was | 10 | LKS Górnik Walbrzych - POL | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 35 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália KrepopováNatália Krepopová | 10 | Družba Piešťany - SVK | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Amálie PetrováAmálie Petrová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Valerie OpáleckáValerie Opálecká | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Adriana MavrovaAdriana Mavrova | 10 | BUL Akademik - BUL | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Neja JarkovičNeja Jarkovič | 10 | AK Radovljica - SLO | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Barbora KlementováBarbora Klementová | 10 | TJ Sokol Přísnotice | 09.35 | |||||||||||||||
Ena KrižanecEna Križanec | 10 | Atletski klub Moslavina Kut... | DNS | ||||||||||||||||
Natalia SzymczakNatalia Szymczak | 10 | Luks Start Naklo - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 36 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estere KovalevskaEstere Kovalevska | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Isabela NevrláIsabela Nevrlá | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Hana DebanHana Deban | 10 | AK Medimurje - CRO | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Alena SotolářováAlena Sotolářová | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Kristine TrupaKristine Trupa | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.10 | |||||||||||||||
6 | Eliška SmyčkováEliška Smyčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
7 | Elin ZmrzláElin Zmrzlá | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
8 | Johana MünsterováJohana Münsterová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
Poznámky:PB |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 37 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ŠvecováJulie Švecová | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Barbora VykysaláBarbora Vykysalá | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Mina GeorgievaMina Georgieva | 10 | BUL Akademik - BUL | 09.18 | |||||||||||||||
4 | Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková | 10 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Živa NonkovičŽiva Nonkovič | 10 | AK Pomurje - SLO | 09.40 | |||||||||||||||
6 | Victoria ŠauerováVictoria Šauerová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.50 | |||||||||||||||
7 | Eva PedereEva Pedere | 10 | Adažu BJSS - LAT | 09.68 | |||||||||||||||
8 | Francesca SammutFrancesca Sammut | 10 | Aloysians Athletics Club - MLT | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 38 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enija GlaudaneEnija Glaudane | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Alžběta BujokováAlžběta Bujoková | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Nina VodákováNina Vodáková | 10 | TJ TŽ Třinec | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Eliška KnotkováEliška Knotková | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Tereza ČečkováTereza Čečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
7 | Laura Maria IlieLaura Maria Ilie | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.28 | |||||||||||||||
8 | Sara PodoreškiSara Podoreški | 10 | AK Koprivnica - CRO | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 39 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thais CataniaThais Catania | 10 | Rush Athletic Club - MLT | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Viktória BudaiováViktória Budaiová | 10 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Lucie OdlováLucie Odlová | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Nela ArtusováNela Artusová | 10 | Atletika Benešov | 09.27 | |||||||||||||||
7 | Leontýna HladkáLeontýna Hladká | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.46 | |||||||||||||||
Zofia OpielaZofia Opiela | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 40 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína LukášováKarolína Lukášová | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Noemi KoďouskováNoemi Koďousková | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka | 10 | TJ TŽ Třinec | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Daniela JurováDaniela Jurová | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Marina HajnovičováMarina Hajnovičová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.58 | |||||||||||||||
7 | Maria SocciMaria Socci | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.65 | |||||||||||||||
8 | Anna PrejbiszAnna Prejbisz | 10 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 41 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nika CimermanNika Cimerman | 10 | AK Pomurje - SLO | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 10 | JAC Brno | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Sára JamborováSára Jamborová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.22 | |||||||||||||||
6 | Johana HlaváčováJohana Hlaváčová | 10 | ASK Dipoli z.s. | 09.68 | |||||||||||||||
7 | Věra KoňaříkováVěra Koňaříková | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 09.83 | |||||||||||||||
8 | Hana KozákováHana Kozáková | 10 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 42 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZenklováKarolína Zenklová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Lauma KeišaLauma Keiša | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Nina KobováNina Kobová | 10 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová | 10 | ASK Dipoli z.s. | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Natálie HortováNatálie Hortová | 10 | JAC Brno | 09.53 | |||||||||||||||
8 | Stela Gabriela SajeStela Gabriela Saje | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 43 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie DrábkováNatálie Drábková | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Nami DarkwahNami Darkwah | 10 | SK Speed Brno, spolek | 09.45 | |||||||||||||||
4 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Tereza MarčíkováTereza Marčíková | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Milena KartasinskaMilena Kartasinska | 10 | Sports Primary School - POL | 09.69 | |||||||||||||||
Keita KonstantinovaKeita Konstantinova | 10 | Cesis - LAT | DNS | ||||||||||||||||
Tija StrojkoTija Strojko | 10 | AK Pomurje - SLO | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 44 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Catalina-Maria CojocariuCatalina-Maria Cojocariu | 10 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Madara VasilaMadara Vasila | 10 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.33 | |||||||||||||||
3 | Nola PuškadijaNola Puškadija | 10 | AK Medimurje - CRO | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Ewa UchwatEwa Uchwat | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Letizia MartelliLetizia Martelli | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.49 | |||||||||||||||
6 | Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.57 | |||||||||||||||
7 | Luna KrižaicLuna Križaic | 10 | AK Medimurje - CRO | 09.71 | |||||||||||||||
8 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 45 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maria SulinskaMaria Sulinska | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Monika SkálováMonika Skálová | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Tereza ProkopováTereza Prokopová | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 09.62 | |||||||||||||||
4 | Nela HasalováNela Hasalová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.63 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠoukalováAnna Šoukalová | 10 | AK Rosice z.s. | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Sofia MontenoviSofia Montenovi | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.79 | |||||||||||||||
7 | Tereza KubalováTereza Kubalová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.80 | |||||||||||||||
8 | Michaela RoudnáMichaela Roudná | 10 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 46 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura GobbiLaura Gobbi | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Anesa DonoAnesa Dono | 10 | Škola atletike Mostar - BIH | 09.52 | |||||||||||||||
4 | Lucrezia BagnarelliLucrezia Bagnarelli | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Amélie BartikováAmélie Bartiková | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.64 | |||||||||||||||
6 | Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.69 | |||||||||||||||
7 | Adéla HlávkováAdéla Hlávková | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.84 | |||||||||||||||
Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová | 10 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 47 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola TiokováNikola Tioková | 10 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.39 | |||||||||||||||
2 | Natálie ZielonkováNatálie Zielonková | 10 | Atletika Havířov 1965 | 09.45 | |||||||||||||||
3 | Veronika ZvonkováVeronika Zvonková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.63 | |||||||||||||||
4= | Ance AncverinaAnce Ancverina | 10 | Adažu BJSS - LAT | 09.76 | |||||||||||||||
4= | Leona ZajmiLeona Zajmi | 10 | AK Pomurje - SLO | 09.76 | |||||||||||||||
6 | Eva BlažekaEva Blažeka | 10 | AK Medimurje - CRO | 09.90 | |||||||||||||||
7 | Juliana SkýbováJuliana Skýbová | 10 | JAC Brno | 09.91 | |||||||||||||||
8 | Alexandra HudcováAlexandra Hudcová | 10 | JAC Brno | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 48 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŽandováTereza Žandová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Adéla KrasulováAdéla Krasulová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.84 | |||||||||||||||
5 | Julie MezlíkováJulie Mezlíková | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 10.07 | |||||||||||||||
6 | Mariana VanclováMariana Vanclová | 10 | ASK Dipoli z.s. | 10.07 | |||||||||||||||
7 | Eugenia StanislawskaEugenia Stanislawska | 10 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 10.14 | |||||||||||||||
8 | Rozárka GoranovováRozárka Goranovová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 49 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gita BrandejsováGita Brandejsová | 10 | SK Dobruška z.s. | 09.68 | |||||||||||||||
2 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 10.02 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠkopováVeronika Škopová | 10 | SK Dobruška z.s. | 10.14 | |||||||||||||||
4 | Michaela KrejsováMichaela Krejsová | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Dorota HodaňováDorota Hodaňová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.22 | |||||||||||||||
6 | Caterina MontenoviCaterina Montenovi | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.44 | |||||||||||||||
7 | Lucie MartínkováLucie Martínková | 10 | ASK Dipoli z.s. | 10.45 | |||||||||||||||
8 | Viktorija OrešekViktorija Orešek | 10 | AK Koprivnica - CRO | 10.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 50 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlováčkováTereza Slováčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.07 | |||||||||||||||
2 | Eva JarošováEva Jarošová | 10 | ASK Dipoli z.s. | 10.13 | |||||||||||||||
3 | Rebecca CarusoRebecca Caruso | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.47 | |||||||||||||||
4 | Santucci Greta FedeliSantucci Greta Fedeli | 10 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.68 | |||||||||||||||
5 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 10.68 | |||||||||||||||
6 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.88 | |||||||||||||||
7 | Bianca TkáčováBianca Tkáčová | 10 | Naša atletika - SVK | 11.27 | |||||||||||||||
Lucie VorbováLucie Vorbová | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena ZawadzkaLena Zawadzka | 09 | UKS MOS Opole - POL | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Alexandra SegéňováAlexandra Segéňová | 09 | Naša atletika - SVK | 07.96 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková | 09 | Atletika Benešov | 08.08 | |||||||||||||||
5 | Teodora SimeonovaTeodora Simeonova | 09 | SC Radukovani - BUL | 08.17 | |||||||||||||||
6 | Dorota AzariDorota Azari | 09 | Slávia Trenčín - SVK | 08.21 | |||||||||||||||
7 | Mia MeznaričMia Meznarič | 09 | AK Pomurje - SLO | 08.22 | |||||||||||||||
8 | Luise KlugeLuise Kluge | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.35 | |||||||||||||||
Poznámky:SB |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ana Georgiana MunteanAna Georgiana Muntean | 09 | Liceul cu Program Sportiv B... | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 08.28 | |||||||||||||||
3 | Lucia AndrisováLucia Andrisová | 09 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Aneta KreciochAneta Krecioch | 09 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.36 | |||||||||||||||
5 | Tija PetrinecTija Petrinec | 09 | Atletski klub Moslavina Kut... | 08.38 | |||||||||||||||
6 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 08.39 | |||||||||||||||
7 | Dovžan Nika KarahodžicDovžan Nika Karahodžic | 09 | AK Radovljica - SLO | 08.44 | |||||||||||||||
8 | Seraphine LandmannSeraphine Landmann | 09 | KA Erzgebirge - GER | 08.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále C (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maria KaraivanovaMaria Karaivanova | 10 | BUL Akademik - BUL | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Nela KucákováNela Kucáková | 10 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Amelia KacprzakAmelia Kacprzak | 10 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Kristina AzzopardiKristina Azzopardi | 10 | Pembroke Athleta Athletics ... | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Enija GlaudaneEnija Glaudane | 10 | Sport School ARKADIJA - LAT | 08.44 | |||||||||||||||
6 | Tajda FerkTajda Ferk | 10 | Atletski klub Špela - SLO | 08.51 | |||||||||||||||
7 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 08.56 | |||||||||||||||
8 | Viola PizzolatoViola Pizzolato | 10 | Rush Athletic Club - MLT | 08.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále D (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanna SchubertHanna Schubert | 10 | KA Erzgebirge - GER | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Joanna CygulskaJoanna Cygulska | 10 | Sports Primary School - POL | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Elen ŠporkováElen Šporková | 10 | TJ Neratovice | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Josefina ŠebkováJosefina Šebková | 10 | ASK Dipoli z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
7 | Daria ZajacDaria Zajac | 10 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 08.73 | |||||||||||||||
8 | Lucie MaredováLucie Maredová | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boris FuskovBoris Fuskov | 11 | BUL Akademik - BUL | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Edvards KrumsEdvards Krums | 11 | Adažu BJSS - LAT | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Wiktor CzyzewskiWiktor Czyzewski | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Solomun Voranc ŠtupnikSolomun Voranc Štupnik | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 08.97 | |||||||||||||||
5 | Kristian AronovKristian Aronov | 11 | BUL Akademik - BUL | 09.06 | |||||||||||||||
6 | Anže ŠmucAnže Šmuc | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 09.18 | |||||||||||||||
7 | Victor Cristian RomanVictor Cristian Roman | 11 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 09.24 | |||||||||||||||
Rihards JemstsRihards Jemsts | 11 | Smiltenes sport center - LAT | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VrbkaJan Vrbka | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Richard HlavatovičRichard Hlavatovič | 11 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Filip OrbesFilip Orbes | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Rares Andrei BarladeanuRares Andrei Barladeanu | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Michal StryjewskiMichal Stryjewski | 11 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Rene BačičRene Bačič | 11 | AK Pomurje - SLO | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Janis PutralisJanis Putralis | 11 | Smiltenes sport center - LAT | 09.59 | |||||||||||||||
8 | David ŠtajnarDavid Štajnar | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 09.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PotácelJakub Potácel | 11 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Nejc ŠtefelinNejc Štefelin | 11 | AK Radovljica - SLO | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Ivan GerchevIvan Gerchev | 11 | BUL Akademik - BUL | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Jakub KubalaJakub Kubala | 11 | Družba Piešťany - SVK | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Krzysztof WodynskiKrzysztof Wodynski | 11 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Jakub MiliczkyJakub Miliczky | 11 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.76 | |||||||||||||||
7 | Ian JančarIan Jančar | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 09.83 | |||||||||||||||
Matěj ZinekMatěj Zinek | 11 | SKP Nymburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristians KarklinšKristians Karklinš | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Radim KoubaRadim Kouba | 11 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Filip RybaFilip Ryba | 11 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Ondrej BelvončíkOndrej Belvončík | 11 | Naša atletika - SVK | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Wiktor BaranWiktor Baran | 11 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.45 | |||||||||||||||
6 | Maksymilian JankowskiMaksymilian Jankowski | 11 | Luks Start Naklo - POL | 09.55 | |||||||||||||||
7 | Meinards DoršsMeinards Doršs | 11 | Smiltenes sport center - LAT | 09.99 | |||||||||||||||
Michal TrzeplaMichal Trzepla | 11 | Ducla Academy - POL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Jan MašekJan Mašek | 11 | TJ Sokol Přísnotice | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MišákTomáš Mišák | 11 | AC Pardubice | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Lukáš TomášLukáš Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Leo MesaricLeo Mesaric | 11 | AK Medimurje - CRO | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Sebastian PourSebastian Pour | 11 | AC Pardubice | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Giacomo PortelliGiacomo Portelli | 11 | Rush Athletic Club - MLT | 09.53 | |||||||||||||||
8 | Jekabs AdamsonsJekabs Adamsons | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SvojanovskýMiroslav Svojanovský | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Matěj ZajacMatěj Zajac | 11 | TJ Neratovice | 09.12 | |||||||||||||||
3 | David BergmannDavid Bergmann | 11 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Mateusz PlutaMateusz Pluta | 11 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Lukáš PerglLukáš Pergl | 11 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Martin SmejkalMartin Smejkal | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 09.63 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 11 | SK Speed Brno, spolek | 09.77 | |||||||||||||||
8 | Tomáš HarcaTomáš Harca | 11 | SK Speed Brno, spolek | 10.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠodekVáclav Šodek | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Marek MlezivaMarek Mleziva | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.61 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MazánekTomáš Mazánek | 11 | SK Dobruška z.s. | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Mikolaj KrawiecMikolaj Krawiec | 11 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Matteo GauciMatteo Gauci | 11 | La Salle AC - MLT | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Jan JandásekJan Jandásek | 11 | AK Rosice z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
7 | Jan SlovákJan Slovák | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 09.83 | |||||||||||||||
8 | Tomáš RédrTomáš Rédr | 11 | Atletika Poruba z.s. | 10.47 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslaw KaminskiMiroslaw Kaminski | 11 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Andrej BubeníkAndrej Bubeník | 11 | AC Pardubice | 09.56 | |||||||||||||||
3 | Antonín HanousekAntonín Hanousek | 11 | AC Čáslav z.s. | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Kurt CiantarKurt Ciantar | 11 | Rush Athletic Club - MLT | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Kajetan GalezaKajetan Galeza | 11 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KatočTomáš Katoč | 11 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.86 | |||||||||||||||
7 | Kevin KerovecKevin Kerovec | 11 | Atletski Kub Mursko Sredisc... | 12.62 | |||||||||||||||
Jan HolešovskýJan Holešovský | 11 | BYAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam CurranAdam Curran | 11 | JAC Brno | 09.55 | |||||||||||||||
2 | Dimitar NikolovDimitar Nikolov | 11 | BUL Akademik - BUL | 09.82 | |||||||||||||||
3 | Matyáš MusilMatyáš Musil | 11 | JAC Brno | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Vojta JakubecVojta Jakubec | 11 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 09.94 | |||||||||||||||
5 | Ritvars MelderisRitvars Melderis | 11 | Smiltenes sport center - LAT | 10.03 | |||||||||||||||
6 | Jakub SáňkaJakub Sáňka | 11 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 10.04 | |||||||||||||||
7 | Ferdinand DobranicFerdinand Dobranic | 11 | AK Medimurje - CRO | 10.24 | |||||||||||||||
8 | Adam BanskýAdam Banský | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr MilataAlexandr Milata | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.93 | |||||||||||||||
2 | Juraj LegéňJuraj Legéň | 11 | Naša atletika - SVK | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Leonardo StopponiLeonardo Stopponi | 11 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.49 | |||||||||||||||
4 | František MarešFrantišek Mareš | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 10.49 | |||||||||||||||
5 | David ŠvejcarDavid Švejcar | 11 | ASK Dipoli z.s. | 10.59 | |||||||||||||||
6 | Stefano CarnevaliStefano Carnevali | 11 | SEF Stamura Ancona - ITA | 11.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boris FuskovBoris Fuskov | 11 | BUL Akademik - BUL | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Edvards KrumsEdvards Krums | 11 | Adažu BJSS - LAT | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Wiktor CzyzewskiWiktor Czyzewski | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Jakub PotácelJakub Potácel | 11 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Jan VrbkaJan Vrbka | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Solomun Voranc ŠtupnikSolomun Voranc Štupnik | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Miroslav SvojanovskýMiroslav Svojanovský | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 08.98 | |||||||||||||||
8 | Richard HlavatovičRichard Hlavatovič | 11 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip OrbesFilip Orbes | 11 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Rares Andrei BarladeanuRares Andrei Barladeanu | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Kristians KarklinšKristians Karklinš | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Matěj ZajacMatěj Zajac | 11 | TJ Neratovice | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Radim KoubaRadim Kouba | 11 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 09.14 | |||||||||||||||
7 | Nejc ŠtefelinNejc Štefelin | 11 | AK Radovljica - SLO | 09.15 | |||||||||||||||
Kristian AronovKristian Aronov | 11 | BUL Akademik - BUL | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicola Dutka-WolochNicola Dutka-Woloch | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Alesia Maria PlacintaAlesia Maria Placinta | 11 | Csm Bacau - ROU | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Patrícia BielikováPatrícia Bieliková | 11 | MŠK Žiar nad Hronom - SVK | 08.85 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Alexandra KissováAlexandra Kissová | 11 | Atletika Košice o.z. - SVK | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Inga SurowiecInga Surowiec | 11 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Nina MikličNina Miklič | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 09.92 | |||||||||||||||
Myryam VonetMyryam Vonet | 11 | LPS Satu Mare - ROU | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnese BerzinaAgnese Berzina | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Natalia GavrilovicNatalia Gavrilovic | 11 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Renko Ines AvsenekRenko Ines Avsenek | 11 | AK Radovljica - SLO | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Zoja RazingerZoja Razinger | 11 | AK Radovljica - SLO | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Antonia-Ioana PopaAntonia-Ioana Popa | 11 | LCPS Nicolae Rotaru Constan... | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Alexandra Maria BarnaAlexandra Maria Barna | 11 | C.S. Giroc-Chisoda - ROU | 09.56 | |||||||||||||||
8 | Lila Julija GradLila Julija Grad | 11 | Atletski klub Špela - SLO | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvorskáBarbora Dvorská | 11 | Naša atletika - SVK | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Roksana GalkaRoksana Galka | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 09.06 | |||||||||||||||
3 | kayla Slackkayla Slack | 11 | Rush Athletic Club - MLT | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Franciska DánielFranciska Dániel | 11 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Aneta ŠupováAneta Šupová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 09.61 | |||||||||||||||
6 | Velizara IvanovaVelizara Ivanova | 11 | SC Radukovani - BUL | 09.66 | |||||||||||||||
Iva MažarIva Mažar | 11 | Atletski klub Moslavina Kut... | DNS | ||||||||||||||||
Ioana Ecaterina ZamfirescuIoana Ecaterina Zamfirescu | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SimonováKristýna Simonová | 11 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Maria Victoria RaduMaria Victoria Radu | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Eliška ViktorováEliška Viktorová | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Nikola MaciejewskaNikola Maciejewska | 11 | Luks Start Naklo - POL | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Thea CimlováThea Cimlová | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Julia SzymanskaJulia Szymanska | 11 | LMKS Zak Pyrzyce - POL | 09.68 | |||||||||||||||
7 | Klára HandlováKlára Handlová | 11 | Atletika Poruba z.s. | 09.93 | |||||||||||||||
8 | Natasza DomagalaNatasza Domagala | 11 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 10.34 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DoubkováEliška Doubková | 11 | ASK Dipoli z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Olivia GreenováOlivia Greenová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Tija PožgajTija Požgaj | 11 | AK Koprivnica - CRO | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Hana MiliczkaHana Miliczka | 11 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Karla ObranovicKarla Obranovic | 11 | AK Koprivnica - CRO | 09.58 | |||||||||||||||
6 | Paula DominicPaula Dominic | 11 | AK Medimurje - CRO | 09.62 | |||||||||||||||
7 | Dorka PodbehláDorka Podbehlá | 11 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.83 | |||||||||||||||
Michaela FojtováMichaela Fojtová | 11 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
2 | Inna JusufagicInna Jusufagic | 11 | AK Radovljica - SLO | 09.33 | |||||||||||||||
3 | Amanda BaranauskaAmanda Baranauska | 11 | Sport School ARKADIJA - LAT | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Sára VykydalováSára Vykydalová | 11 | AC Čáslav z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
5 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 11 | ASK Dipoli z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
6 | Kateryna BezmalaKateryna Bezmala | 11 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.48 | |||||||||||||||
7 | Aleksandra KaliszAleksandra Kalisz | 11 | KS AZS AWF Wroclaw - POL | 09.49 | |||||||||||||||
8 | Alesia Maria LichiardopolAlesia Maria Lichiardopol | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.28 | |||||||||||||||
2 | Eva DoklejaEva Dokleja | 11 | AK Medimurje - CRO | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Tereza BukovicováTereza Bukovicová | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Nela MihucováNela Mihucová | 11 | AC Čáslav z.s. | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Zora PotůčkováZora Potůčková | 11 | TJ Agrotec Hustopeče z.s. | 09.83 | |||||||||||||||
6 | Deia StoimenovaDeia Stoimenova | 11 | BUL Akademik - BUL | 09.94 | |||||||||||||||
7 | Réka KisováRéka Kisová | 11 | Atletický club Nové Zámky -... | 10.56 | |||||||||||||||
Sofie HamplováSofie Hamplová | 11 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 3.9.2022) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elya AzzopardiElya Azzopardi | 11 | Pembroke Athleta Athletics ... | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Kiara SzarvasováKiara Szarvasová | 11 | Atletický club Nové Zámky -... | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Johana NovákováJohana Nováková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Veronika DobešováVeronika Dobešová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.57 | |||||||||||||||
5 | Kristýna PavlováKristýna Pavlová | 11 | SK Dobruška z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Lote BergaLote Berga | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 09.70 | |||||||||||||||
Ema VaňkováEma Vaňková | 11 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková | 11 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia WasilewskaOliwia Wasilewska | 11 | Sports Primary School - POL | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MajerováKateřina Majerová | 11 | SK Dobruška z.s. | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Natasza DobrzynskaNatasza Dobrzynska | 11 | Sports Primary School - POL | 09.55 | |||||||||||||||
4 | Karolína VelikováKarolína Veliková | 11 | AK Bojničky - SVK | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková | 11 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.57 | |||||||||||||||
6 | Kristýna UhrováKristýna Uhrová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.74 | |||||||||||||||
Klára KotlánováKlára Kotlánová | 11 | SK TROPS Brno, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BlažkováVeronika Blažková | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Naďa HudecováNaďa Hudecová | 11 | Slávia Trenčín - SVK | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Liliana KluszczynskaLiliana Kluszczynska | 11 | Sports Primary School - POL | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Šárka BubníkováŠárka Bubníková | 11 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.99 | |||||||||||||||
5 | Darta KnezinaDarta Knezina | 11 | Sport School ARKADIJA - LAT | 10.04 | |||||||||||||||
6 | Maja KoperniakMaja Koperniak | 11 | Sports Primary School - POL | 10.04 | |||||||||||||||
7 | Anna StojanováAnna Stojanová | 11 | SK Speed Brno, spolek | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (so, 3.9.2022) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DrahotováAneta Drahotová | 11 | Atletika Benešov | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Martina KosováMartina Kosová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.72 | |||||||||||||||
3 | Markéta BláhováMarkéta Bláhová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.75 | |||||||||||||||
4 | Liliana Mária GračkováLiliana Mária Gračková | 11 | AK AŠK Slávia Trnava - SVK | 09.77 | |||||||||||||||
5 | Klaudia SzymczakKlaudia Szymczak | 11 | Luks Start Naklo - POL | 10.28 | |||||||||||||||
6 | Nela BěhálkováNela Běhálková | 11 | JAC Brno | 11.01 | |||||||||||||||
7 | Barbora ŠňupárkováBarbora Šňupárková | 11 | ASK Dipoli z.s. | 11.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 12 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Una PerkoneUna Perkone | 11 | Smiltenes sport center - LAT | 09.74 | |||||||||||||||
3 | Sofie IvánkováSofie Ivánková | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Ema ErbanováEma Erbanová | 11 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.24 | |||||||||||||||
5 | Tereza HegerováTereza Hegerová | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 10.27 | |||||||||||||||
6 | Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová | 11 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10.37 | |||||||||||||||
7 | Sabina JurošováSabina Jurošová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora FajtováBarbora Fajtová | 11 | ASK Dipoli z.s. | 09.42 | |||||||||||||||
2 | Miriam PokornáMiriam Pokorná | 11 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Adéla MoškořováAdéla Moškořová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Izabel LiškováIzabel Lišková | 11 | JAC Brno | 09.69 | |||||||||||||||
5 | Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Jolana CharvátováJolana Charvátová | 11 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 10.13 | |||||||||||||||
Nela SkalickáNela Skalická | 11 | Atletika TJ Lanškroun | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 14 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MichnováJana Michnová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09.81 | |||||||||||||||
2 | Kissová Emily Grase SewardKissová Emily Grase Seward | 11 | AK Slávia TU Košice - SVK | 09.87 | |||||||||||||||
3 | Sofie HoggSofie Hogg | 11 | ASK Dipoli z.s. | 09.90 | |||||||||||||||
4 | Markéta HokrováMarkéta Hokrová | 11 | ASK Dipoli z.s. | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Valerie KubulusováValerie Kubulusová | 11 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.52 | |||||||||||||||
6 | Natasza RybošNatasza Ryboš | 11 | Naša atletika - SVK | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 15 (so, 3.9.2022) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 11 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.93 | |||||||||||||||
2 | Viola MeldolesiViola Meldolesi | 11 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.58 | |||||||||||||||
3 | Cristina PaolasiniCristina Paolasini | 11 | SEF Stamura Ancona - ITA | 10.64 | |||||||||||||||
4 | Viktória ZábranskáViktória Zábranská | 11 | Naša atletika - SVK | 10.76 | |||||||||||||||
5 | Lea KönigsmarkováLea Königsmarková | 11 | Naša atletika - SVK | 10.89 | |||||||||||||||
6 | Veronika ZelinkováVeronika Zelinková | 11 | ASK Dipoli z.s. | 10.92 | |||||||||||||||
7 | Zuzana FlekováZuzana Fleková | 11 | AK Rosice z.s. | 11.16 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále A (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicola Dutka-WolochNicola Dutka-Woloch | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvorskáBarbora Dvorská | 11 | Naša atletika - SVK | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Patrícia BielikováPatrícia Bieliková | 11 | MŠK Žiar nad Hronom - SVK | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Alesia Maria PlacintaAlesia Maria Placinta | 11 | Csm Bacau - ROU | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Eliška DoubkováEliška Doubková | 11 | ASK Dipoli z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Agnese BerzinaAgnese Berzina | 11 | Limbazu novada Sporta škola... | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Olivia GreenováOlivia Greenová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.89 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (ne, 4.9.2022) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra KissováAlexandra Kissová | 11 | Atletika Košice o.z. - SVK | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Kayla SlackKayla Slack | 11 | Rush Athletic Club - MLT | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SimonováKristýna Simonová | 11 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Elya AzzopardiElya Azzopardi | 11 | Pembroke Athleta Athletics ... | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Roksana GalkaRoksana Galka | 11 | WKS Wawel Krakow - POL | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Maria Victoria RaduMaria Victoria Radu | 11 | Asociatia Club Sportiv Atle... | 09.16 | |||||||||||||||
8 | Inga SurowiecInga Surowiec | 11 | Malopolski Zwiazek Lekkiej ... | 09.17 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |