Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody žactva a přípravek

Otrokovice (24. 2. 2022)

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 24.2.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,94 0,98 1,02 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30
1 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 6 1.22 o o o o o o o o o r
2 Martin PšenčíkMartin Pšenčík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 PB 1.22 o o o o o o xo xo xo r
3= Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 7 1.22 o o o o o o o o xxo r
3= Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 1.22 o o o o o o o o xxo r
5 Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 2 PB 1.14 o o o o o o xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 24.2.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,94 0,98 1,02 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30
1 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 4 SB 1.22 o o o o o o o o xo r
2 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3 PB 1.18 - - xo o o o o o xxx
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 SB 1.02 o o o xo r
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 24.2.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,94 0,98 1,02 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30
1 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 6 1.26 - - o o o o o o o o xxx
2 Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 PB 1.18 o o o o o o o o xxx
3 Anna HradilováAnna Hradilová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 PB 1.06 o o xo o o xxx
4 Veronika VítkováVeronika Vítková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 4 PB 1.06 o xo o xxo xo xxx
5 Tereza MarčíkováTereza Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 3 PB 1.06 o o xxo xxo xxo xxx
6 Nikola ChrastinováNikola Chrastinová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 2 PB 0.98 xo xo xo xxx
Celkem 6 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši

(čt, 24.2.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš NovákAleš Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 6 PB 3.11
2 Matěj KunčarMatěj Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 4 PB 3.05
3 Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 PB 3.00
4 Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 8 PB 2.88
5 Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 1 PB 2.81
6 Adam ZbořilAdam Zbořil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 9 PB 2.80
7 Jonáš FojtíkJonáš Fojtík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 PB 2.65
8 Jakub FlekačJakub Flekač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 PB 2.56
9 Metoděj KlementMetoděj Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 3 PB 2.34
10 Tobiáš DohnalTobiáš Dohnal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 PB 2.22
Poznámky/pokusy:
" skok daleký z místa odrazu
Celkem 10 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(čt, 24.2.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HejdováViktorie Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 13 PB 3.16
2 Tereza TrpíkováTereza Trpíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 10 PB 3.11
3 Kateřina ManethováKateřina Manethová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 14 PB 3.07
4 Elena DaňkováElena Daňková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 2 PB 2.83
5 Julie DudíkováJulie Dudíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 3 PB 2.79
6 Anna ŠimováAnna Šimová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 9 PB 2.69
7 Markéta MuchováMarkéta Muchová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 6 PB 2.57
8 Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 15 PB 2.52
9 Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 8 PB 2.42
10 Elen TrynerováElen Trynerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 11 PB 2.40
11 Vendula HejčlováVendula Hejčlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 12 PB 2.32
12 Anna HefkováAnna Hefková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 4 PB 2.30
13 Michaela ČablováMichaela Čablová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 1 PB 2.25
14 Julie NovotnáJulie Novotná
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 7 PB 2.17
15 Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 5 PB 2.15
Poznámky/pokusy:
" skok daleký z místa odrazu
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 24.2.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 PB 40.88
2 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 3 PB 38.35
3 Martin PšenčíkMartin Pšenčík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 6 PB 34.20
4 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 PB 30.10
5 Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 7 PB 29.24
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 24.2.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 PB 29.03
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 5 PB 25.25
3 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4 PB 15.30
4 Mariana HercíkováMariana Hercíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 2 PB 14.42
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 24.2.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika VítkováVeronika Vítková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 7 PB 27.30
2 Lucie SrnováLucie Srnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 6 PB 23.52
3 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 PB 23.35
4 Tereza MarčíkováTereza Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 5 PB 21.92
5 Anna HradilováAnna Hradilová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 PB 16.76
6 Nikola ChrastinováNikola Chrastinová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 2 PB 16.70
Celkem 6 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(čt, 24.2.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš NovákAleš Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 8 PB 26.20 -
2 Matěj KunčarMatěj Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 7 PB 20.00 -
3 Tobiáš DohnalTobiáš Dohnal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 1 PB 17.20 -
4 Jonáš FojtíkJonáš Fojtík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 3 PB 14.37 -
5 Adam ZbořilAdam Zbořil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 10 PB 13.80 -
6 Jakub FlekačJakub Flekač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 2 PB 13.25 -
7 Metoděj KlementMetoděj Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 6 PB 12.00 -
8 Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 9 PB 11.25 -
9 Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 5 PB 10.67 -
10 Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 4 PB 10.50 -
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(čt, 24.2.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie DudíkováJulie Dudíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 3 PB 13.10
2 Viktorie HejdováViktorie Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 13 PB 11.95
3 Vendula HejčlováVendula Hejčlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 12 PB 11.62
4 Julie NovotnáJulie Novotná
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 7 PB 11.60
5 Kateřina ManethováKateřina Manethová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 14 PB 10.70
6 Tereza TrpíkováTereza Trpíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 10 PB 10.15
7 Markéta MuchováMarkéta Muchová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 6 PB 09.95
8 Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 15 PB 09.80
9 Michaela ČablováMichaela Čablová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 1 PB 09.50
10 Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 8 PB 09.40
11 Elena DaňkováElena Daňková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 2 PB 09.10
12 Anna HefkováAnna Hefková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 4 PB 08.85
13 Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 5 PB 07.50
14 Elen TrynerováElen Trynerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
13 11 PB 06.80
15 Anna ŠimováAnna Šimová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
14 9 PB 06.60
Celkem 15 závodníků