Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev staršího žactva

Stará Boleslav (17. 6. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.52 qA
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.06 qB
3 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.24
4 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 08.24
5 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.39
6 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.58
7 558 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.69
MS Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.77
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.83 qB
4 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.06 qB
5 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.38
6 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 07.64 qA
2 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.70 qA
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.31
4 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.48
5 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 08.49
6 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.51
7 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.73 qA
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 08.07 qB
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.30
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.69
6 76 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.70 qA
2 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.77 qB
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.15
4 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.39
5 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.61
6 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.81
7 Daniel VávraDaniel Vávra 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.6.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.73 qA
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.81 qB
3 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 08.21
4 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.41
5 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
6 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.52 qA
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 07.64 qA
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.69
3 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
5 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.70 qA
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.70 qA
7 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.73 qA
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.73 qA
9 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.77
9 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.77 qB
11 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.81 qB
12 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.83 qB
13 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.06 qB
13 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.06 qB
15 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 08.07 qB
16 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.15
17 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 08.21
18 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.24
18 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 08.24
20 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.30
21 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.31
22 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.38
23 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.39
23 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.39
25 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.41
26 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.48
27 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 08.49
28 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.51
29 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.58
30 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.61
31 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.69
32 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.74
33 558 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.80
34 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.81
35 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.85
36 76 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.05
37 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.42
38 Daniel VávraDaniel Vávra 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.64
39 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.70

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 17.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 07.64 11.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 SB 07.65 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.66 8.00
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 07.75 7.00
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.80 6.00
6 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 07.73 4.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 07.79 3.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.95 2.00
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.11 1.00
5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 08.13
6 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.19
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.6.2022 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.99 qA
2 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.46 qB
3 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.53 qB
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.64
5 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.76
6 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.20
7 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.24
8 Rozálie DanišováRozálie Danišová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.6.2022 - 15:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.11 qA
2 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.55 qB
3 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.63
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.64
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 08.66
MS Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.86
7 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.52
8 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.6.2022 - 15:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.25
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.55 qB
3 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 08.62 qB
4 236 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.79
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 SB 09.03
6 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.21
7 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 09.58
8 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.6.2022 - 15:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.32 qA
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.39 qA
3 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.81
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.84
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 08.88
6 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.89
7 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.08
8 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.6.2022 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.14 qA
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 PB 08.44 qA
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.48 qB
4 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.76
5 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.01
6 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.07
7 valerie Novákovávalerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.99 qA
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.11 qA
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.14 qA
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.25
5 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.32 qA
6 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.39 qA
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 PB 08.44 qA
8 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.46 qB
9 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.48 qB
10 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.53 qB
11 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.55 qB
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.55 qB
13 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 08.62 qB
14 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.63
15 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.64
15 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.64
17 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 08.66
18 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.76
18 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.76
20 236 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.79
21 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.81
22 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.84
23 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.86
24 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 08.88
25 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.89
26 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.01
27 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 SB 09.03
28 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.07
29 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.08
30 valerie Novákovávalerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.17
31 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.20
32 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.21
33 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.24
34 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.28
35 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.52
36 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 09.58
37 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.59
37 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.59
39 Rozálie DanišováRozálie Danišová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.63

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 17.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 SB 07.96 11.00
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 08.07 9.00
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 08.10 8.00
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.38 7.00
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.40 6.00
6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.41 4.00
2 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 SB 08.45 3.00
3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 08.47 2.00
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 08.55 1.00
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.55
6 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.83
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 17.94 11.00
2 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 18.00 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 18.20 8.00
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.22 7.00
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 PB 19.46 3.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 19.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 18.85 5.00
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 19.39 4.00
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 19.97
4 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.11
MS Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.24
6 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.61
7 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 21.48
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 19.76 1.00
2 79 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 20.61
3 Richard ŽalskýRichard Žalský 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 20.76
4 233 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 22.40
5 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.77
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 18.35 6.00
MS Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 18.54
3 80 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.70
4 Jiří VenclJiří Vencl 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 20.95
5 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.84
6 168 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 26.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 17.94 11.00
2 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 18.00 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 18.20 8.00
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.22 7.00
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 18.35 6.00
6 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 18.54
7 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 18.85 5.00
8 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 19.39 4.00
9 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 PB 19.46 3.00
10 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 19.51 2.00
11 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 19.76 1.00
12 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 19.97
13 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.11
14 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.24
15 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.61
15 79 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 20.61
17 80 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 20.70
18 Richard ŽalskýRichard Žalský 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 20.76
19 Jiří VenclJiří Vencl 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 20.95
20 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 21.48
21 233 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 22.40
22 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.77
23 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.84
24 168 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 26.41

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 17:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.31 11.00
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 20.01 9.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.07 8.00
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 20.57 6.00
5 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.79 3.00
6 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 20.88 1.00
7 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 20.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 17:55) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 20.35 7.00
2 230 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 20.64 5.00
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 20.80 2.00
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 21.35
5 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 21.51
6 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.61
7 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.90
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.67
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 17:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.68 4.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 21.03
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 21.19
4 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.76
5 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
6 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.57
7 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.84
8 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 23.18
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 17.6.2022 - 17:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 21.59
2 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 23.32
3 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 23.40
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 23.67
5 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 24.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 17.6.2022 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 23.03
2 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 23.16
MS Sára BönischováSára Bönischová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 23.42
4 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 24.20
5 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 25.26
6 Rozálie DanišováRozálie Danišová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 26.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.31 11.00
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 20.01 9.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.07 8.00
4 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 20.35 7.00
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 20.57 6.00
6 230 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 20.64 5.00
7 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.68 4.00
8 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.79 3.00
9 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 20.80 2.00
10 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 20.88 1.00
11 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 20.90
12 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 21.03
13 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 21.19
14 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 21.35
15 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 21.51
16 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 21.59
17 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.61
18 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.76
19 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.90
20 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.56
21 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 22.57
22 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.84
23 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 23.03
24 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 23.16
25 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 23.18
26 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 23.32
27 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 23.40
28 Sára BönischováSára Bönischová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 23.42
29 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.67
29 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 23.67
31 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 24.20
31 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 24.20
33 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 25.26
34 Rozálie DanišováRozálie Danišová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 26.29

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.18
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 40.80 9.00
MS František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 41.36
MS Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 42.28
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.51 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 40.00 11.00
2 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 43.89 8.00
3 Richard ŽalskýRichard Žalský 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 45.06 5.00
4 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 45.55 1.00
5 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 46.55
6 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 47.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 41.71
2 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 44.78 7.00
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 44.97 6.00
4 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 45.21 4.00
5 Jiří VenclJiří Vencl 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 45.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 40.00 11.00
2 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.18
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 40.80 9.00
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 41.36
5 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 41.71
6 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 42.28
7 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 43.89 8.00
8 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 44.78 7.00
9 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 44.97 6.00
10 Richard ŽalskýRichard Žalský 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 45.06 5.00
11 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 45.21 4.00
12 Jiří VenclJiří Vencl 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 45.37 3.00
13 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 45.51 2.00
14 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 45.55 1.00
15 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 46.55
16 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 47.62

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 42.22
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 42.60 11.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 43.13 9.00
4 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 43.42 8.00
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 43.57 7.00
6 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 43.79 6.00
7 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 44.72 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 44.34 5.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 44.98 2.00
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 45.08 1.00
4 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 47.15
5 224 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 47.41
6 236 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 48.49
7 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 54.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 44.64 4.00
2 231 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 48.22
MS Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 49.98
4 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 50.26
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 50.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 42.22
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 42.60 11.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 43.13 9.00
4 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 43.42 8.00
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 43.57 7.00
6 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 43.79 6.00
7 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 44.34 5.00
8 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 44.64 4.00
9 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 44.72 3.00
10 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 44.98 2.00
11 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 45.08 1.00
12 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 47.15
13 224 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 47.41
14 231 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 48.22
15 236 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 48.49
16 Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 49.98
17 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 50.26
18 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 50.33
19 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 54.97

800 m - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 558 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:22.55 11.00
2 75 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:23.14 9.00
3 78 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:23.79 8.00
4 79 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:26.33 7.00
5 80 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 2:27.32 6.00
6 168 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 2:34.00 5.00
7 175 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 PB 2:37.94 4.00
8 76 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 2:39.52 3.00
9 173 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:40.96 2.00
10 167 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:41.70 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 224 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 2:32.66 11.00
2 231 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:33.26 9.00
3 230 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 2:35.84 8.00
MS 232 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:36.52
5 243 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 2:37.13 7.00
6 233 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:38.59 6.00
7 234 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 2:42.11 5.00
8 236 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 2:43.91 4.00
9 211 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 10 PB 2:47.07 3.00
10 245 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 9 PB 2:47.37 2.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 80 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 4:41.77
2 79 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 4:54.52 11.00
3 173 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:55.63 9.00
4 75 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 4:57.22 8.00
5 76 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 5:06.76 7.00
6 168 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 5:09.59 6.00
7 108 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 5:30.43 5.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 167 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 5:08.98 11.00
2 175 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 6:21.99 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 14.08 11.00
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.15 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 14.23 8.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.82 7.00
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 15.43 5.00
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 15.84 3.00
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 19.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 15.16 6.00
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 15.62 4.00
3 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 16.37 2.00
4 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 17.16 1.00
5 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 19.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 14.08 11.00
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.15 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 14.23 8.00
4 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.82 7.00
5 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 15.16 6.00
6 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 15.43 5.00
7 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 15.62 4.00
8 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 15.84 3.00
9 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 16.37 2.00
10 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 17.16 1.00
11 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 19.00
12 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 19.56

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 15:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.12 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 15.57 9.00
3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.44 7.00
4 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 16.91 5.00
5 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 17.11 3.00
6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.23 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 15:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 16.30 8.00
MS Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 16.38
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 16.86 6.00
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 17.07 4.00
5 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 17.63 1.00
6 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 15:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 18.06
2 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 18.24
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.45
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 19.48
5 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.12 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 15.57 9.00
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 16.30 8.00
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 16.38
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 16.44 7.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 16.86 6.00
7 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 16.91 5.00
8 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 17.07 4.00
9 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 17.11 3.00
10 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.23 2.00
11 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 17.63 1.00
12 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 17.66
13 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 18.06
14 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 18.24
15 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 19.45
16 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 19.48
17 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 20.31

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 28.19 11.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 28.46 9.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 29.71 7.00
4 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 29.88 6.00
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 29.95 5.00
6 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.31 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 30.19 4.00
2 79 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 33.54 2.00
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 34.42 1.00
4 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.65
5 175 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 37.65
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 29.52 8.00
2 230 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 34.66
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 35.50
4 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 35.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 28.19 11.00
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 28.46 9.00
3 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 29.52 8.00
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 29.71 7.00
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 29.88 6.00
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 29.95 5.00
7 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 30.19 4.00
8 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.31 3.00
9 79 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 33.54 2.00
10 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 34.42 1.00
11 230 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 34.66
12 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 35.50
13 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 35.65
14 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 35.68
15 175 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 37.65

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 17:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 30.15
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 31.21 11.00
3 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 32.07 9.00
MS Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 33.01
5 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 33.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 17:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 33.49 5.00
2 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.71 4.00
3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 35.65 3.00
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 37.65
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 38.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.6.2022 - 17:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.31 8.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.42 7.00
3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 36.10 2.00
4 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 36.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 30.15
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 31.21 11.00
3 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 32.07 9.00
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 33.01
5 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 33.31 8.00
6 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.42 7.00
7 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 33.44 6.00
8 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 33.49 5.00
9 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.71 4.00
10 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 35.65 3.00
11 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 36.10 2.00
12 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 36.52 1.00
13 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 37.65
14 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 38.79

1500 m překážek - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 231 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 5:11.44 11.00
2 233 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 5:16.00 9.00
3 232 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 5:41.52 8.00
4 230 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 5:57.84 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 234 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 6:12.13
2 236 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 6:49.07 11.00
3 228 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 6:57.88 9.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Hartman, Hertl, Komrska, Zajac Hartman, Hertl, Komrska, Zajac TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 31.65 11.00
2 167 Jirovský, Zlatuška, Apltauer, Krupka Jirovský, Zlatuška, Apltauer, Krupka AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 31.71 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franková, Hlaváčková, Pokorná, Svěcená Franková, Hlaváčková, Pokorná, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.76 11.00
2 Melicharová, Řeháková, Přitasilová, Beránková Melicharová, Řeháková, Přitasilová, Beránková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.29 8.00
3 Šimůnková, Rubešová, Choděrová, Hejnicová Šimůnková, Rubešová, Choděrová, Hejnicová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 32.48 7.00
4 224 Kotrbová, Kudláčková, Mocová, Veselá Kotrbová, Kudláčková, Mocová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.19
228 Benešová, Juřicová, Müllerová, Němcová Benešová, Juřicová, Müllerová, Němcová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ
Poznámky:
4. dráha - DQ - TP 24.7 - Nepředání kolíku v předávacím území
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.6.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šinkmajerová, Veselá, Petrová, Fučíková Šinkmajerová, Veselá, Petrová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 31.57 9.00
2 Čedíková, Pecinovská, Eichlerová, Artusová Čedíková, Pecinovská, Eichlerová, Artusová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 33.38 6.00
3 Štěrbová, Englická, Tvrdá, Vyšínská Štěrbová, Englická, Tvrdá, Vyšínská TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 33.43 5.00
4 Novotná, Podhájecká, Lapáčková, Krososková Novotná, Podhájecká, Lapáčková, Krososková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 33.50 4.00
5 Kůtová, Vobořilová, Marešová, Trochtová Kůtová, Vobořilová, Marešová, Trochtová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 33.85 3.00
6 236 Maršonová, Hodačová, Nováková, Němcová Maršonová, Hodačová, Nováková, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 33.89 2.00
7 Dočkalová, Kulhavy, Blechová, Nováková Dočkalová, Kulhavy, Blechová, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 34.03 1.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franková, Hlaváčková, Pokorná, Svěcená Franková, Hlaváčková, Pokorná, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.76 11.00
2 Šinkmajerová, Veselá, Petrová, Fučíková Šinkmajerová, Veselá, Petrová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 31.57 9.00
3 Melicharová, Řeháková, Přitasilová, Beránková Melicharová, Řeháková, Přitasilová, Beránková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.29 8.00
4 Šimůnková, Rubešová, Choděrová, Hejnicová Šimůnková, Rubešová, Choděrová, Hejnicová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 32.48 7.00
5 Čedíková, Pecinovská, Eichlerová, Artusová Čedíková, Pecinovská, Eichlerová, Artusová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 33.38 6.00
6 Štěrbová, Englická, Tvrdá, Vyšínská Štěrbová, Englická, Tvrdá, Vyšínská TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 33.43 5.00
7 Novotná, Podhájecká, Lapáčková, Krososková Novotná, Podhájecká, Lapáčková, Krososková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 33.50 4.00
8 Kůtová, Vobořilová, Marešová, Trochtová Kůtová, Vobořilová, Marešová, Trochtová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 33.85 3.00
9 236 Maršonová, Hodačová, Nováková, Němcová Maršonová, Hodačová, Nováková, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 33.89 2.00
10 Dočkalová, Kulhavy, Blechová, Nováková Dočkalová, Kulhavy, Blechová, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 34.03 1.00
11 224 Kotrbová, Kudláčková, Mocová, Veselá Kotrbová, Kudláčková, Mocová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.19
228 Benešová, Juřicová, Müllerová, Němcová Benešová, Juřicová, Müllerová, Němcová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ

skok vysoký - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,56 1,60 1,64 1,67 1,70 Body
1= Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 11 1.60 - - o o o o o xxx 10.00
1= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 12 1.60 - - - - o o o xxx 10.00
3 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 8 PB 1.60 o o o o o xo o xxx 8.00
4 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 9 PB 1.60 o - o o o o xo xxx 7.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 7 1.52 - - o xxo o xxx 6.00
6 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 10 1.52 - o o o xo xxx 5.00
7 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3 PB 1.47 - xo o xo xxx 4.00
8 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 1.47 o o o xxo xxx 3.00
9 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 6 1.47 o xxo o xxo xxx 2.00
10 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 1.42 o xo xo xxx 1.00
11 Daniel VávraDaniel Vávra
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 1 PB 1.37 o o xxx
12 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 1.32 o xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,41 1,45 1,49 1,52 1,55 1,58 1,60 Body
1 valerie Novákovávalerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 15 PB 1.58 o - o o o o xo o o xxo xxx 11.00
2 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 16 1.55 - - o o o o xo o o xxx 9.00
3 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14 1.45 - o o o o o xxx 8.00
4 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 13 1.45 - - o o o xo xxx 7.00
5 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 12 1.45 - - o xo o xo xxx 6.00
6 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 11 1.41 o o o xo o xxx 5.00
7 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 5 PB 1.41 o o o o xo xxx 4.00
8 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 10 SB 1.41 o o o xo xo xxx 3.00
MS Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 SB 1.37 o o xxo o xxx
10 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 1.37 - - o xo xxx 2.00
11 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 PB 1.37 o o xo xo xxx 1.00
MS Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 8 1.37 o xo xxo xo xxx
13 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 SB 1.32 o o xo xxx
14 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 1.27 o o xxx
15 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 1.27 xxo o xxx
Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
1 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.60 - - - - xxo o xxx 11.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.50 o o xo xo o xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 21 5.52 -0.3 m/s - 5.52  -0,30 11.00
2 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 13 PB 5.42 +0.0 m/s - 5.42  0,00 9.00
3 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 19 5.29 +0.9 m/s - 5.29  0,90 8.00
4 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 15 PB 5.14 +1.2 m/s - 5.14  1,20 7.00
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 22 5.13 -0.2 m/s - 5.13  -0,20 6.00
6 Matouš MacháčekMatouš Macháček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 5.13 +0.8 m/s - 5.13  0,80 5.00
7 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 17 5.09 +0.2 m/s - 5.09  0,20 4.00
8 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 18 5.05 +0.2 m/s - 5.05  0,20 3.00
9 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 4.81 +0.0 m/s - 4.81  0,00 2.00
10 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 16 PB 4.76 +0.3 m/s - 4.76  0,30 1.00
11= Václav MrázVáclav Mráz
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 6 PB 4.52 +1.3 m/s - 4.52  1,30
11= Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 9 4.52 +0.0 m/s - 4.52  0,00
13 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 11 PB 4.42 -0.5 m/s - 4.42  -0,50
14 Richard ŽalskýRichard Žalský
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 4.39 +0.6 m/s - 4.39  0,60
15= 76 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 10 4.29 -0.2 m/s - 4.29  -0,20
15= Vojtěch LerchVojtěch Lerch
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 PB 4.29 +1.5 m/s - 4.29  1,50
17 168 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 8 4.27 -0.7 m/s - 4.27  -0,70
18 Matěj VolfMatěj Volf
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 5 PB 3.98 +0.3 m/s - 3.98  0,30
19 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 PB 3.93 -0.1 m/s - 3.93  -0,10
20 233 Šimon ŘíhaŠimon Říha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 3.75 +2.0 m/s - 3.75  2,00
21 Daniel VávraDaniel Vávra
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 3 3.52 +2.8 m/s 3.48 +0.0 m/s - 3.48  0,00 3.52  2,80
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 24 PB 5.19 -0.3 m/s - 5.19  -0,30
2 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 25 PB 5.02 +0.8 m/s - 5.02  0,80 11.00
MS Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 26 4.89 +0.0 m/s - 4.89  0,00
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 27 4.85 +3.6 m/s - 4.85  3,60 9.00
5 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 5 PB 4.82 +0.6 m/s - 4.82  0,60 8.00
6 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 22 4.74 +2.2 m/s - 4.74  2,20 7.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 18 PB 4.72 +0.0 m/s - 4.72  0,00 6.00
8 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 21 4.67 +1.3 m/s - 4.67  1,30 5.00
9 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 23 4.57 +0.0 m/s - 4.57  0,00 4.00
10 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 12 PB 4.46 -0.4 m/s - 4.46  -0,40 3.00
11 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 14 PB 4.40 +1.5 m/s - 4.40  1,50 2.00
12 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 16 4.37 -1.2 m/s - 4.37  -1,20 1.00
13 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 19 4.27 +0.0 m/s - 4.27  0,00
14 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 3 SB 4.23 +0.0 m/s - 4.23  0,00
15 Denisa ČervinkováDenisa Červinková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 11 4.22 +0.0 m/s - 4.22  0,00
16 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20 4.21 +0.5 m/s - 4.21  0,50
17 Kamila MüllerováKamila Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 17 4.20 -0.6 m/s - 4.20  -0,60
MS Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 4.17 +0.0 m/s - 4.17  0,00
MS Sára BönischováSára Bönischová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1 PB 4.10 -1.7 m/s - 4.10  -1,70
19 Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 PB 4.10 -0.6 m/s - 4.10  -0,60
21 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 7 PB 4.04 -1.1 m/s - 4.04  -1,10
22 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 4.03 +0.9 m/s - 4.03  0,90
23= Nina HalámkováNina Halámková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 8 4.00 -0.4 m/s - 4.00  -0,40
23= Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 10 PB 4.00 -1.0 m/s - 4.00  -1,00
25 Diana KnyshDiana Knysh
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 4 PB 3.70 +0.0 m/s - 3.70  0,00
26 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 15 3.55 -1.0 m/s - 3.55  -1,00
27 Rozálie DanišováRozálie Danišová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2 PB 3.31 -1.4 m/s - 3.31  -1,40
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 11.52
2 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.15 11.00
3 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 10.14 9.00
MS Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10.04
5 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.02 8.00
6 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 PB 09.95 7.00
7 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 09.06 6.00
8 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 08.92 5.00
9 Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 08.55 4.00
10 Nina HalámkováNina Halámková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 PB 08.47 3.00
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 PB 07.42 2.00
12 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 07.41 1.00
13 Laura RočkováLaura Ročková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 07.24
14 Adéla VokřálováAdéla Vokřálová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 07.09
15 Hannah WohlmuthováHannah Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 06.90
16 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 06.63
MS Sára BönischováSára Bönischová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 06.52
18 Barbora DaňkováBarbora Daňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 06.41
19 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 06.24
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 13.24 11.00
2 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 10.35 9.00
3 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 10.08 8.00
4 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 09.90 7.00
5 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 09.78 6.00
6 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 09.31 5.00
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 08.87
8 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 08.74 4.00
9 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 PB 08.33 3.00
10 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 PB 07.64 2.00
11 Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 07.53 1.00
12 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 07.29
13 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 07.10
14 Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 06.93
15 Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 06.59
16 168 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 06.58
17 Jiří VenclJiří Vencl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 06.09
Celkem 17 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 PB 30.78
2 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 29.09 11.00
MS Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 PB 26.11
4 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 26.04 9.00
5 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 24.78 8.00
6 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 24.25 7.00
7 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 23.93 6.00
8 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 23.14 5.00
9 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 PB 22.07 4.00
MS Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 PB 21.81
11 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 19.99 3.00
MS 234 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 19.33
MS Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 18.11
14 Barbora DaňkováBarbora Daňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 17.58 2.00
15 Adéla VokřálováAdéla Vokřálová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 16.74 1.00
16 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 15.06
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 41.64 11.00
2 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 33.77 9.00
3 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 30.62 8.00
4 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 29.41 7.00
5 Štěpán NěmecŠtěpán Němec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 29.33 6.00
6 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 PB 25.63 5.00
7 Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 25.32 4.00
8 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 22.61 3.00
9 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 22.19 2.00
10 Robert KótkaRobert Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 20.79 1.00
11 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 PB 19.60
12 Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 19.56
13 Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 PB 19.38
14 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 18.78
15 76 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 18.65
16 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 18.21
17 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 17.03
18 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 13.32
Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 NM
232 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 NM
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 38.57
2 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 31.30 11.00
3= Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 24.64 8.50
3= Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 24.64 8.50
5 Hannah WohlmuthováHannah Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 23.86 7.00
6 Laura RočkováLaura Ročková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 19.88 6.00
7 Adéla VokřálováAdéla Vokřálová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 19.53 5.00
8 Anna PohunkováAnna Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 18.83 4.00
9 Barbora DaňkováBarbora Daňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 18.39 3.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 30.25 11.00
2 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 29.57 9.00
3 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 28.07 8.00
4 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 23.00 7.00
5 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20.56 6.00
6 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 20.25 5.00
7 Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 18.48 4.00
8 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 18.12 3.00
9 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 PB 12.10 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 17.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 PB 39.17 -
MS Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 PB 35.00 -
3 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 PB 33.91 - 11.00
4 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 31.12 - 9.00
5 Viktorie ČeskáViktorie Česká
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 PB 29.35 - 8.00
6 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 28.87 - 7.00
7 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 27.69 - 6.00
8 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 27.49 - 5.00
9 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 27.10 - 4.00
10 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 24.47 - 3.00
11 245 Sára VobořilováSára Vobořilová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 PB 22.51 - 2.00
12 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 22.16 - 1.00
MS Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 22.09 -
14 Kristýna PajkováKristýna Pajková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 SB 22.06 -
15 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 PB 22.05 -
16 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22.02 -
17 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 21.11 -
18 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 SB 19.99 -
MS Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 SB 19.67 -
MS Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 PB 19.14 -
21 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 PB 18.03 -
22 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 17.39 -
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 17.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 43.73 11.00
2 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 PB 41.93 9.00
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 35.46
4 Patrik SukPatrik Suk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 34.61 8.00
5 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 PB 34.11 7.00
6 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 PB 33.03 6.00
7 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 PB 31.93 5.00
8 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 30.74 4.00
9 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 29.92 3.00
10 175 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 27.27 2.00
11 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 26.59 1.00
12 Matěj VolfMatěj Volf
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 PB 26.43
13 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 25.24
14 Jaroslav PaďoukJaroslav Paďouk
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 25.04
15 Filip HernandezFilip Hernandez
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 24.10
16 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 23.79
17 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 21.99
18 Štěpán SoulekŠtěpán Soulek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 20.28
19 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 20.10
Celkem 19 závodníků