Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra 2022

Prostějov (5. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 888 Pavel KrbecPavel Krbec 19 HluchovHluchov 3 20.48
2 943 Štěpán AdamíkŠtěpán Adamík 19 OndraticeOndratice 1 27.26
3 895 Pavel PehrPavel Pehr 20 Brodek u ProstějovaBrodek u Prostějova 4 33.69
4 970 Teodor KawijTeodor Kawij 20 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 41.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 939 Richard HrubýRichard Hrubý 19 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 19.00
2 956 Adam BrablíkAdam Brablík 20 ProstějovProstějov 1 37.29
3 927 Štěpán RománekŠtěpán Románek 20 RománciRománci 3 39.97
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 894 Ondřej PehrOndřej Pehr 17 Brodek u ProstějovaBrodek u Prostějova 4 13.58
2 8 Jáchym PřehnalJáchym Přehnal 17 MŠ Kralice na HanéMŠ Kralice na Hané 5 14.83
3 958 Martin FicekMartin Ficek 17 MŠ PočátkyMŠ Počátky 2 16.07
4 17 Theodor HorákTheodor Horák 17 Kostelec na HanéKostelec na Hané 3 16.16
5 941 Jan BenešJan Beneš 18 MŠ Libušinka - ProstějovMŠ Libušinka - Prostějov 1 18.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 894 Ondřej PehrOndřej Pehr 17 Brodek u ProstějovaBrodek u Prostějova 4 13.58
2 8 Jáchym PřehnalJáchym Přehnal 17 MŠ Kralice na HanéMŠ Kralice na Hané 5 14.83
3 958 Martin FicekMartin Ficek 17 MŠ PočátkyMŠ Počátky 2 16.07
4 17 Theodor HorákTheodor Horák 17 Kostelec na HanéKostelec na Hané 3 16.16
5 941 Jan BenešJan Beneš 18 MŠ Libušinka - ProstějovMŠ Libušinka - Prostějov 1 18.83
6 939 Richard HrubýRichard Hrubý 19 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 19.00
7 888 Pavel KrbecPavel Krbec 19 HluchovHluchov 3 20.48
8 943 Štěpán AdamíkŠtěpán Adamík 19 OndraticeOndratice 1 27.26
9 895 Pavel PehrPavel Pehr 20 Brodek u ProstějovaBrodek u Prostějova 4 33.69
10 956 Adam BrablíkAdam Brablík 20 ProstějovProstějov 1 37.29
11 927 Štěpán RománekŠtěpán Románek 20 RománciRománci 3 39.97
12 970 Teodor KawijTeodor Kawij 20 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 41.91

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 933 Kateřina ČechovskáKateřina Čechovská 20 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 1 32.55
2 981 Elen PetrželováElen Petrželová 19 Kralice na HanéKralice na Hané 2 33.11
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 978 Lilly PetrželováLilly Petrželová 17 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 4 15.09
2 990 Nikol NavrátilováNikol Navrátilová 17 MŠ Moravská ProstějovMŠ Moravská Prostějov 2 15.52
3 963 Tea IbrmajerováTea Ibrmajerová 17 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 1 18.21
4 949 Terezie OndrejkovičováTerezie Ondrejkovičová 18 Mateřská škola PivínMateřská škola Pivín 3 18.22
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 934 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 18 Atletická přípravka PřerovAtletická přípravka Přerov 3 16.64
2 1000 Agáta ŠtefkováAgáta Štefková 17 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 17.96
3 937 Lucie KinclováLucie Kinclová 18 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 33.66
992 Inna JuřicováInna Juřicová 17 ZŠ Olomouc, Mozartova 48, P.O., AK OlomoucZŠ Olomouc, Mozartova 48, P... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 996 Kristýna ŠpilerováKristýna Špilerová 17 SK PřerovSK Přerov 3 13.08
2 955 Anežka JanečkováAnežka Janečková 17 ProstějovProstějov 1 16.79
3 14 Sofie PernicováSofie Pernicová 18 Atletická přípravka ProstějovAtletická přípravka Prostějov 2 20.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 996 Kristýna ŠpilerováKristýna Špilerová 17 SK PřerovSK Přerov 3 13.08
2 978 Lilly PetrželováLilly Petrželová 17 Atletika OlomoucAtletika Olomouc 4 15.09
3 990 Nikol NavrátilováNikol Navrátilová 17 MŠ Moravská ProstějovMŠ Moravská Prostějov 2 15.52
4 934 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 18 Atletická přípravka PřerovAtletická přípravka Přerov 3 16.64
5 955 Anežka JanečkováAnežka Janečková 17 ProstějovProstějov 1 16.79
6 1000 Agáta ŠtefkováAgáta Štefková 17 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 17.96
7 963 Tea IbrmajerováTea Ibrmajerová 17 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 1 18.21
8 949 Terezie OndrejkovičováTerezie Ondrejkovičová 18 Mateřská škola PivínMateřská škola Pivín 3 18.22
9 14 Sofie PernicováSofie Pernicová 18 Atletická přípravka ProstějovAtletická přípravka Prostějov 2 20.26
10 933 Kateřina ČechovskáKateřina Čechovská 20 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 1 32.55
11 981 Elen PetrželováElen Petrželová 19 Kralice na HanéKralice na Hané 2 33.11
12 937 Lucie KinclováLucie Kinclová 18 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 33.66
992 Inna JuřicováInna Juřicová 17 ZŠ Olomouc, Mozartova 48, P.O., AK OlomoucZŠ Olomouc, Mozartova 48, P... 1 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Denis BernardDenis Bernard 15 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 1 19.21
2 901 Jakub MazouchJakub Mazouch 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 21.20
3 6 Jonáš KopečnýJonáš Kopečný 16 Kralice na HanéKralice na Hané 2 22.24
4 969 Jan MotalJan Motal 16 Školka Hanačka ProstějovŠkolka Hanačka Prostějov 4 23.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Filip PazourekFilip Pazourek 15 Sokol VikýřoviceSokol Vikýřovice 4 19.36
2 30 Samuel KováčikSamuel Kováčik 15 Mš Brodek u ProstějovaMš Brodek u Prostějova 3 19.72
3 15 Bastien HrabálekBastien Hrabálek 15 SlatiniceSlatinice 1 19.80
4 961 Šimon IbrmajerŠimon Ibrmajer 15 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 2 19.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 993 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 ProstějovProstějov 2 18.59
2 27 Dan ČížekDan Čížek 15 AHA VyškovAHA Vyškov 1 20.53
3 7 Jindřich Petr MlčochJindřich Petr Mlčoch 15 MŠ Květná, ProstějovMŠ Květná, Prostějov 3 25.12
4 931 Marek StudenýMarek Studený 15 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 4 31.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 15 AC ProstějovAC Prostějov 3 19.14
2 945 Vojtěch JanečekVojtěch Janeček 15 ZŠ Krumsín, okres ProstějovZŠ Krumsín, okres Prostějov 1 20.37
3 936 Jakub KinclJakub Kincl 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 21.67
4 896 Karel TlamychaKarel Tlamycha 16 MŠ Dvořákova-ProstějovMŠ Dvořákova-Prostějov 4 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Matěj HonelMatěj Honel 15 AHA VyškovAHA Vyškov 2 19.09
2 4 Petr KadlecPetr Kadlec 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 20.01
3 938 Šimon BořilŠimon Bořil 16 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 22.81
4 984 Richard PetrákRichard Petrák 15 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 4 22.91
Celkem 4 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Viviana Agnes WardViviana Agnes Ward 15 Ms Jana Zelezneho, ProstejovMs Jana Zelezneho, Prostejov 4 21.64
2 968 Veronika SchneeweissováVeronika Schneeweissová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 23.56
3 983 Julie ChuráJulie Churá 16 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 2 24.95
4 940 Klaudie HrubáKlaudie Hrubá 16 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 1 27.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 19.63
2 991 Markéta ChytilováMarkéta Chytilová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 20.64
3 951 Valerie ŠpačkováValerie Špačková 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 4 21.94
4 997 Kristýna FoltýnováKristýna Foltýnová 15 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 23.41
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 982 Isabela ChuráIsabela Churá 15 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 3 20.89
2 3 Nikola CrhákováNikola Crháková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 21.29
3 999 Julie BarveníčkováJulie Barveníčková 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 1 22.54
4 928 Helena PopelkováHelena Popelková 16 Zš a Mš Prostějov MelantrichovaZš a Mš Prostějov Melantric... 4 24.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 915 Isabela RichterIsabela Richter 15 MŠ ČechoviceMŠ Čechovice 3 19.01
2 935 Sofie SkácelováSofie Skácelová 16 SK PřerovSK Přerov 4 19.22
3 41 Valerie OhlídalováValerie Ohlídalová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 22.87
4 948 Viktorie OndrejkovičováViktorie Ondrejkovičová 16 Mateřská škola PivínMateřská škola Pivín 2 24.21
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 985 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 18.66
2 979 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 3 20.97
3 20 Lola KaprálováLola Kaprálová 16 ProstějovProstějov 2 21.80
4 998 Amálie GrossováAmálie Grossová 16 AK ProstějovAK Prostějov 1 21.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 985 Zuzana RozehnalováZuzana Rozehnalová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 18.66
2 915 Isabela RichterIsabela Richter 15 MŠ ČechoviceMŠ Čechovice 3 19.01
3 935 Sofie SkácelováSofie Skácelová 16 SK PřerovSK Přerov 4 19.22
4 5 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 19.63
5 991 Markéta ChytilováMarkéta Chytilová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 20.64
6 982 Isabela ChuráIsabela Churá 15 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 3 20.89
7 979 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 3 20.97
8 3 Nikola CrhákováNikola Crháková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 21.29
9 31 Viviana Agnes WardViviana Agnes Ward 15 Ms Jana Zelezneho, ProstejovMs Jana Zelezneho, Prostejov 4 21.64
10 20 Lola KaprálováLola Kaprálová 16 ProstějovProstějov 2 21.80
11 998 Amálie GrossováAmálie Grossová 16 AK ProstějovAK Prostějov 1 21.82
12 951 Valerie ŠpačkováValerie Špačková 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 4 21.94
13 999 Julie BarveníčkováJulie Barveníčková 15 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 1 22.54
14 41 Valerie OhlídalováValerie Ohlídalová 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 22.87
15 997 Kristýna FoltýnováKristýna Foltýnová 15 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 23.41
16 968 Veronika SchneeweissováVeronika Schneeweissová 16 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 23.56
17 948 Viktorie OndrejkovičováViktorie Ondrejkovičová 16 Mateřská škola PivínMateřská škola Pivín 2 24.21
18 928 Helena PopelkováHelena Popelková 16 Zš a Mš Prostějov MelantrichovaZš a Mš Prostějov Melantric... 4 24.35
19 983 Julie ChuráJulie Churá 16 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 2 24.95
20 940 Klaudie HrubáKlaudie Hrubá 16 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 1 27.99

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 897 Pavel HofírekPavel Hofírek 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 35.58
2 32 Martin ŠpičákMartin Špičák 13 ZŠ Krumsín, okres ProstějovZŠ Krumsín, okres Prostějov 8 36.00
3 12 Samuel HrabálekSamuel Hrabálek 14 SlatiniceSlatinice 5 36.36
4 49 Marek PischMarek Pisch 14 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 37.39
5 923 Matyáš HrabalMatyáš Hrabal 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 38.27
6 988 Tomáš BartoTomáš Barto 13 Atletický klub Prostějov, ZŠ a MŠ Melantrichova PrAtletický klub Prostějov, Z... 1 38.31
7 37 Lukáš ČespivaLukáš Čespiva 14 ZŠ Želatovice, okres Přerov, P.O.ZŠ Želatovice, okres Přerov... 2 40.60
8 872 Jakub RatiborskýJakub Ratiborský 14 ZS Železného ProstějovZS Železného Prostějov 7 41.69
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Marek DostálekMarek Dostálek 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 35.65
2 892 David DoleželDavid Doležel 14 ZŠ J.Železného ProstějovZŠ J.Železného Prostějov 3 39.18
3 907 Dominik OvečkaDominik Ovečka 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 39.22
4 898 Matyáš VotavaMatyáš Votava 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 39.85
5 966 Vojtěch AlexaVojtěch Alexa 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 40.84
6 26 David BenešovskýDavid Benešovský 14 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 2 43.14
7 986 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 6 44.06
8 913 David VojáčekDavid Vojáček 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 47.85
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 44 Jiří DivínJiří Divín 13 TJ Gumárny Zubří (ZŠ Vidče)TJ Gumárny Zubří (ZŠ Vidče) 3 34.49
2 34 Jakub ŠtéblJakub Štébl 13 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, P.O.ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole,... 8 35.07
3 51 Max GrossertMax Grossert 13 AK OlomoucAK Olomouc 4 36.61
4 42 Maxim CrhaMaxim Crha 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 38.05
5 66 Leon Sebastian BuchbauerLeon Sebastian Buchbauer 13 AK OlomoucAK Olomouc 1 40.74
6 10 Marek PřehnalMarek Přehnal 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 7 40.99
7 924 Štěpán KinclŠtěpán Kincl 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 41.24
8 908 Jan PášaJan Páša 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 42.84
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 13 AC Moravská SlávieAC Moravská Slávie 6 33.45
2 995 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 SK PřerovSK Přerov 8 34.58
3 39 Beata HubnerováBeata Hubnerová 13 Tj Sokol Nová HradečnáTj Sokol Nová Hradečná 3 34.77
4 987 Adéla BartováAdéla Bartová 13 Atletický klub Prostějov, ZŠ a MŠ Melantrichova PrAtletický klub Prostějov, Z... 1 37.77
5 921 Viktorie ČernáViktorie Černá 13 ZŠ a MŠ Melantrichova, Prostějov, Atletický klub PZŠ a MŠ Melantrichova, Pros... 2 39.19
6 33 Sofie NedvědováSofie Nedvědová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 41.68
7 906 Ellen NavrátilováEllen Navrátilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 43.03
8 59 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 14 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 7 45.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 919 Zuzana HrubanováZuzana Hrubanová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 34.68
2 18 Sára ZbožínkováSára Zbožínková 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 37.15
3 48 Valentýna MlčochováValentýna Mlčochová 14 MŠ a ZŠ VřesoviceMŠ a ZŠ Vřesovice 5 40.76
4 947 Julie HrnčiříkováJulie Hrnčiříková 14 OrelOrel 3 41.41
5 60 Julie GarlíkováJulie Garlíková 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 44.11
6 16 Barbora HorákováBarbora Horáková 14 ZŠ a MŠ Kostelec na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ a MŠ Kostelec na Hané, o... 2 49.03
7 910 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 49.35
8 22 Natálie VlkováNatálie Vlková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 50.19
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 904 Karolína Maria KorsováKarolína Maria Korsová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 37.61
2 45 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 AK OlomoucAK Olomouc 6 37.86
3 916 Nela RichterNela Richter 13 Atletická přípravka ProstějovAtletická přípravka Prostějov 7 38.53
4 957 Sára BrablíkováSára Brablíková 14 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 2 39.06
5 24 Klára LuběnkováKlára Luběnková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 41.43
6 962 Gabriela BernatíkováGabriela Bernatíková 14 Základní škola a mateřská škola Jana Železného ProZákladní škola a mateřská š... 1 41.54
7 959 Marie FickováMarie Ficková 14 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 44.14
8 912 Valentýna UherkováValentýna Uherková 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 47.68
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 989 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 5 34.86
2 38 Ella PazourkováElla Pazourková 13 Atletika ŠumperkAtletika Šumperk 6 35.91
3 891 Ema ŠtarhováEma Štarhová 13 AK ProstějovAK Prostějov 8 36.20
4 903 Sára BořilováSára Bořilová 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 37.95
5 53 Victorie BrücknerováVictorie Brücknerová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 2 42.29
6 52 Anna KadlčíkováAnna Kadlčíková 14 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 3 43.38
7 905 Natálie KuchařováNatálie Kuchařová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 45.50
8 930 Julie PopelkováJulie Popelková 13 Zš a Mš Prostějov MelantrichovaZš a Mš Prostějov Melantric... 7 45.87
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 994 Valerie ValováValerie Valová 13 Atletická přípravka ProstějovAtletická přípravka Prostějov 7 38.08
2 946 Eva ZahradníčkováEva Zahradníčková 14 Orel VyškovOrel Vyškov 8 38.11
3 911 Sofie TrunečkováSofie Trunečková 14 ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného 6 39.90
4 899 Valentýna PtáčkováValentýna Ptáčková 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 41.60
5 47 Adéla PařilováAdéla Pařilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 41.93
6 61 Nicol PapšováNicol Papšová 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 43.65
7 69 Tereza OvečkovaTereza Ovečkova 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 45.12
8 909 Anna RozehnalováAnna Rozehnalová 14 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 45.64
9 900 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 13 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 46.01
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 53.02
2 889 Vaclav DostalVaclav Dostal 11 Atletický klub ProstejovAtletický klub Prostejov 1 54.32
3 9 Antonín Jan MlčochAntonín Jan Mlčoch 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 4 55.50
4 954 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného, Pro... 5 57.95
5 926 Matěj GrulichMatěj Grulich 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 58.34
6 917 Oliver PavlišOliver Pavliš 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 61.96
7 925 Mikuláš SkulníkMikuláš Skulník 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 70.01
8 63 Matias NavrátilMatias Navrátil 12 ZŠ MelantrichovaZŠ Melantrichova 6 71.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 55.46
2 29 Jakub HonelJakub Honel 12 AHA VyškovAHA Vyškov 4 55.88
3 1 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 1 56.66
4 967 Lukáš JahodaLukáš Jahoda 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 56.69
5 902 Jakub DostálJakub Dostál 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 57.67
6 65 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 AK OlomoucAK Olomouc 2 58.21
7 952 Jindřich PiňosJindřich Piňos 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 65.22
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří 6 50.86
2 55 Václav KadlčíkVáclav Kadlčík 11 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 52.45
3 36 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 53.93
4 932 Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 59.10
5 73 Adam ZapletalAdam Zapletal 11 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 7 61.51
6 13 Denis ŠevčíkDenis Ševčík 12 AC ProstějovAC Prostějov 5 62.17
7 71 Richard BábekRichard Bábek 11 ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného 1 64.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří 6 50.86
2 55 Václav KadlčíkVáclav Kadlčík 11 ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P... 2 52.45
3 72 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 53.02
4 36 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 53.93
5 889 Vaclav DostalVaclav Dostal 11 Atletický klub ProstejovAtletický klub Prostejov 1 54.32
6 23 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 6 55.46
7 9 Antonín Jan MlčochAntonín Jan Mlčoch 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 4 55.50
8 29 Jakub HonelJakub Honel 12 AHA VyškovAHA Vyškov 4 55.88
9 1 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 1 56.66
10 967 Lukáš JahodaLukáš Jahoda 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 56.69
11 902 Jakub DostálJakub Dostál 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 3 57.67
12 954 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 ZŠ a MŠ Jana Železného, ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného, Pro... 5 57.95
13 65 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 AK OlomoucAK Olomouc 2 58.21
14 926 Matěj GrulichMatěj Grulich 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 58.34
15 932 Šimon MeravýŠimon Meravý 12 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 59.10
16 73 Adam ZapletalAdam Zapletal 11 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 7 61.51
17 917 Oliver PavlišOliver Pavliš 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 61.96
18 13 Denis ŠevčíkDenis Ševčík 12 AC ProstějovAC Prostějov 5 62.17
19 71 Richard BábekRichard Bábek 11 ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného 1 64.29
20 952 Jindřich PiňosJindřich Piňos 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 7 65.22
21 925 Mikuláš SkulníkMikuláš Skulník 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 8 70.01
22 63 Matias NavrátilMatias Navrátil 12 ZŠ MelantrichovaZŠ Melantrichova 6 71.11

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Emilly HolkovaEmilly Holkova 12 Atletika Slavkov u Brna/MouřínovAtletika Slavkov u Brna/Mou... 2 54.46
2 64 Tereza HuterováTereza Huterová 12 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 3 55.87
3 77 Blanka FeixováBlanka Feixová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 55.95
4 950 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 6 57.38
5 953 Simona KováčikováSimona Kováčiková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 59.00
6 980 Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 5 59.40
7 28 Anouk Vera WardAnouk Vera Ward 12 ZS Skalovo nam, ProstejovZS Skalovo nam, Prostejov 8 59.61
8 57 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 60.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 50 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 51.93
2 46 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 55.31
3 893 Nela OvečkováNela Ovečková 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 56.89
4 56 Karolína KuncováKarolína Kuncová 12 ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 4 59.22
5 54 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 12 ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 3 61.54
6 929 Lucie StudenáLucie Studená 12 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 7 61.70
7 920 Eliška JaněkováEliška Janěková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 74.91
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 7 52.40
2 67 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 53.68
3 70 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletika ProstějovAtletika Prostějov 3 53.81
4 922 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 57.46
5 62 Sophie PapšováSophie Papšová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 60.33
6 918 Liliana KabilkováLiliana Kabilková 12 Mš a ZŠ Jana Železného ProstějovMš a ZŠ Jana Železného Pros... 4 69.34
7 964 Ela AlfieriEla Alfieri 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 88.15
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Ester VlachováEster Vlachová 11 DražoviceDražovice 6 49.37
2 890 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 54.42
3 75 Emma ŽádníkováEmma Žádníková 11 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 7 55.68
4 40 Anežka PurováAnežka Purová 12 Tj Sokol Nová HradečnáTj Sokol Nová Hradečná 5 55.90
5 960 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 64.22
6 21 Adéla HnitkováAdéla Hnitková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 70.80
7 914 Tereza ČechovskáTereza Čechovská 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 75.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Ester VlachováEster Vlachová 11 DražoviceDražovice 6 49.37
2 74 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 7 52.40
3 67 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 53.68
4 70 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletika ProstějovAtletika Prostějov 3 53.81
5 890 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 54.42
6 76 Emilly HolkovaEmilly Holkova 12 Atletika Slavkov u Brna/MouřínovAtletika Slavkov u Brna/Mou... 2 54.46
7 46 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 55.31
8 75 Emma ŽádníkováEmma Žádníková 11 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 7 55.68
9 64 Tereza HuterováTereza Huterová 12 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 3 55.87
10 40 Anežka PurováAnežka Purová 12 Tj Sokol Nová HradečnáTj Sokol Nová Hradečná 5 55.90
11 77 Blanka FeixováBlanka Feixová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 55.95
12 893 Nela OvečkováNela Ovečková 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 56.89
13 950 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 6 57.38
14 922 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 57.46
15 953 Simona KováčikováSimona Kováčiková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 59.00
16 56 Karolína KuncováKarolína Kuncová 12 ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 4 59.22
17 980 Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika 5 59.40
18 28 Anouk Vera WardAnouk Vera Ward 12 ZS Skalovo nam, ProstejovZS Skalovo nam, Prostejov 8 59.61
19 62 Sophie PapšováSophie Papšová 11 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 60.33
20 57 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 60.38
21 54 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 12 ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 3 61.54
22 929 Lucie StudenáLucie Studená 12 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri... 7 61.70
23 960 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 64.22
24 918 Liliana KabilkováLiliana Kabilková 12 Mš a ZŠ Jana Železného ProstějovMš a ZŠ Jana Železného Pros... 4 69.34
25 21 Adéla HnitkováAdéla Hnitková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 4 70.80
26 920 Eliška JaněkováEliška Janěková 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 2 74.91
27 914 Tereza ČechovskáTereza Čechovská 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 75.22
28 964 Ela AlfieriEla Alfieri 12 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 1 88.15
50 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 6 51.93

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále 01 (čt, 5.5.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 65 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer
AK OlomoucAK Olomouc
12 34.90 34.90 34.90
2 55 Václav KadlčíkVáclav Kadlčík
ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, P.O.ZŠ Kralice na Hané, okres P...
11 32.35 32.35 32.35
3 9 Antonín Jan MlčochAntonín Jan Mlčoch
ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent...
11 30.70 30.70 30.70
4 36 Jakub RozehnalJakub Rozehnal
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 30.10 30.10 30.10
5 72 Dominik KrátkýDominik Krátký
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
11 27.80 27.80 27.80
6 932 Šimon MeravýŠimon Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
12 26.40 26.40 26.40
7 71 Richard BábekRichard Bábek
ZŠ Jana ŽeleznéhoZŠ Jana Železného
11 23.45 23.45 23.45
8 902 Jakub DostálJakub Dostál
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 23.10 23.10 23.10
9 43 Lukáš VolnýLukáš Volný
TJ Gumárny ZubříTJ Gumárny Zubří
11 22.30 22.30 22.30
10 917 Oliver PavlišOliver Pavliš
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 22.10 22.10 22.10
11 952 Jindřich PiňosJindřich Piňos
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 20.00 20.00 20.00
12 1 Šimon BernardŠimon Bernard
Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice
12 19.80 19.80 19.80
13 29 Jakub HonelJakub Honel
AHA VyškovAHA Vyškov
12 19.00 19.00 19.00
14 23 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 18.70 18.70 18.70
15 954 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
ZŠ a MŠ Jana Železného, ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného, Pro...
12 18.50 18.50 18.50
16 63 Matias NavrátilMatias Navrátil
ZŠ MelantrichovaZŠ Melantrichova
12 17.80 17.80 17.80
17 926 Matěj GrulichMatěj Grulich
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 17.05 17.05 17.05
18 967 Lukáš JahodaLukáš Jahoda
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 16.50 16.50 16.50
19 13 Denis ŠevčíkDenis Ševčík
AC ProstějovAC Prostějov
12 14.10 14.10 14.10
925 Mikuláš SkulníkMikuláš Skulník
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 DNS -
73 Adam ZapletalAdam Zapletal
ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák...
11 DNS -
889 Vaclav DostalVaclav Dostal
Atletický klub ProstejovAtletický klub Prostejov
11 DNS -
Celkem 22 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále 01 (čt, 5.5.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 980 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně atletikaTJ Chropyně atletika
12 23.10 23.10 23.10
2 70 Simona BurešováSimona Burešová
Atletika ProstějovAtletika Prostějov
11 22.30 22.30 22.30
3 76 Emilly HolkovaEmilly Holkova
Atletika Slavkov u Brna/MouřínovAtletika Slavkov u Brna/Mou...
12 20.30 20.30 20.30
4 890 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 20.05 20.05 20.05
5 67 Jitka PeksováJitka Peksová
Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna
11 18.95 18.95 18.95
6 953 Simona KováčikováSimona Kováčiková
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 18.20 18.20 18.20
7 950 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková
ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent...
12 17.75 17.75 17.75
8 77 Blanka FeixováBlanka Feixová
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 17.10 17.10 17.10
9 57 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká
ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent...
11 16.35 16.35 16.35
10 893 Nela OvečkováNela Ovečková
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 16.00 16.00 16.00
11 64 Tereza HuterováTereza Huterová
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
12 15.10 15.10 15.10
12 960 Barbora FickováBarbora Ficková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
12 14.80 14.80 14.80
13 56 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova
12 13.90 13.90 13.90
14 46 Karolína ČespivováKarolína Čespivová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 13.45 13.45 13.45
15 929 Lucie StudenáLucie Studená
ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova ul. 60ZŠ a MŠ Prostějov, Melantri...
12 11.70 11.70 11.70
16 922 Natálie AlfieriNatálie Alfieri
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 11.50 11.50 11.50
17 75 Emma ŽádníkováEmma Žádníková
Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc
11 10.50 10.50 10.50
18 62 Sophie PapšováSophie Papšová
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
11 10.45 10.45 10.45
19 964 Ela AlfieriEla Alfieri
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 09.70 09.70 9.70
20 54 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková
ZŠ a MŠ Olšany u ProstějovaZŠ a MŠ Olšany u Prostějova
12 09.10 09.10 9.10
21 Adéla HnitkováAdéla Hnitková
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 DNS -
40 Anežka PurováAnežka Purová
Tj Sokol Nová HradečnáTj Sokol Nová Hradečná
12 DNS -
74 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová
TJ UničovTJ Uničov
12 DNS -
918 Liliana KabilkováLiliana Kabilková
Mš a ZŠ Jana Železného ProstějovMš a ZŠ Jana Železného Pros...
12 DNS -
920 Eliška JaněkováEliška Janěková
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 DNS -
28 Anouk Vera WardAnouk Vera Ward
ZS Skalovo nam, ProstejovZS Skalovo nam, Prostejov
12 DNS -
914 Tereza ČechovskáTereza Čechovská
ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros...
12 DNS -
68 Ester VlachováEster Vlachová
DražoviceDražovice
11 DNS -
Celkem 28 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 944 Jindřich AdamíkJindřich Adamík 22 OndraticeOndratice 4 07.96
2 942 Jakub BenešJakub Beneš 22 ProstějovProstějov 3 07.99
Celkem 2 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 965 Olívie VlkOlívie Vlk 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.95
Celkem 1 závodníků