Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2022

Havířov (23. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1439 Michal ŽelinskýMichal Želinský 17 Havířov MŠ Petřvaldská Havířov MŠ Petřvaldská 6 15.47
2 1460 Alex LiškutínAlex Liškutín 17 Dobrá Dobrá 4 15.53
3 1426 Oliver KamenecOliver Kamenec 17 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 2 15.69
4 1129 Tadeáš BuglaTadeáš Bugla 17 MŠ Klubičko, Havířov MŠ Klubičko, Havířov 1 15.75
5 1422 Antonín SupíkAntonín Supík 17 Dolní Datyně Dolní Datyně 5 17.33
6 2012 Jonáš KendzierskiJonáš Kendzierski 20 Havířov Havířov 3 28.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1428 Marek BinarMarek Binar 17 Havířov Havířov 1 15.55
2 1447 Tobiáš SuszkaTobiáš Suszka 17 Torpedo Havířov Torpedo Havířov 5 15.78
3 2014 Míša HealyMíša Healy 17 MŠ Karla Čapka MŠ Karla Čapka 3 18.82
4 2019 Jakub KožušníkJakub Kožušník 19 Havířov Havířov 4 20.28
5 2143 Tomáš DarebníkTomáš Darebník 19 MŠ Občanská MŠ Občanská 2 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1450 Sebastian MikaSebastian Mika 17 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3 12.84
2 1482 Edward KokoškaEdward Kokoška 18 MŠ u křížů MŠ u křížů 2 18.59
3 1417 Hynek UrbanczykHynek Urbanczyk 19 Havířov Havířov 4 26.73
4 2011 Jakub HorváthJakub Horváth 20 Havířov Havířov 1 38.80
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2128 Jakub StefekJakub Stefek 18 Minipřípravky Třinec - H.Petříčková, D.Brzuchanski Minipřípravky Třinec - H.Pe... 3 15.58
2 1473 Šimon TulinskýŠimon Tulinský 17 MŠ Karla Čapka MŠ Karla Čapka 4 17.60
3 1430 Matýsek PeckaMatýsek Pecka 18 MŠ Místní MŠ Místní 2 19.22
4 1415 Antonín JarekAntonín Jarek 20 - Havířov - - Havířov - 1 40.65
5 1443 Matyas WeissMatyas Weiss 18 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 5 48.34
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1471 Hynek NovákHynek Novák 17 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 15.78
2 1493 Filip HubáčekFilip Hubáček 18 hc vítkovice hc vítkovice 2 17.58
3 1442 Bruno WidlákBruno Widlák 18 Ostrava Ostrava 5 21.99
4 1446 Mikuláš SobotaMikuláš Sobota 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 24.70
2010 Patrik Josef FarnikPatrik Josef Farnik 20 Havířov Havířov 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1421 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 5 14.17
2 1469 Petr DanelPetr Danel 17 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 15.77
3 1437 Ondřej SamekOndřej Samek 18 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 3 16.36
4 1472 Sebastian StaufčíkSebastian Staufčík 18 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 18.23
5 1433 Vít GiercuszkiewiczVít Giercuszkiewicz 18 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 2 18.24
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 23.5.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1475 Nikolas Thomas VítekNikolas Thomas Vítek 17 Havířov Havířov 5 18.23
2 1432 Dominik StáňaDominik Stáňa 18 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 21.12
3 1449 Kristián StrnadKristián Strnad 20 Atletika Havířov Atletika Havířov 30.52
4 2035 Kryštof JurášekKryštof Jurášek 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 32.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1450 Sebastian MikaSebastian Mika 17 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3 12.84
2 1421 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 5 14.17
3 1439 Michal ŽelinskýMichal Želinský 17 Havířov MŠ Petřvaldská Havířov MŠ Petřvaldská 6 15.47
4 1460 Alex LiškutínAlex Liškutín 17 Dobrá Dobrá 4 15.53
5 1428 Marek BinarMarek Binar 17 Havířov Havířov 1 15.55
6 2128 Jakub StefekJakub Stefek 18 Minipřípravky Třinec - H.Petříčková, D.Brzuchanski Minipřípravky Třinec - H.Pe... 3 15.58
7 1426 Oliver KamenecOliver Kamenec 17 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 2 15.69
8 1129 Tadeáš BuglaTadeáš Bugla 17 MŠ Klubičko, Havířov MŠ Klubičko, Havířov 1 15.75
9 1469 Petr DanelPetr Danel 17 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 15.77
10 1447 Tobiáš SuszkaTobiáš Suszka 17 Torpedo Havířov Torpedo Havířov 5 15.78
10 1471 Hynek NovákHynek Novák 17 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 15.78
12 1437 Ondřej SamekOndřej Samek 18 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 3 16.36
13 1422 Antonín SupíkAntonín Supík 17 Dolní Datyně Dolní Datyně 5 17.33
14 1493 Filip HubáčekFilip Hubáček 18 hc vítkovice hc vítkovice 2 17.58
15 1473 Šimon TulinskýŠimon Tulinský 17 MŠ Karla Čapka MŠ Karla Čapka 4 17.60
16 1472 Sebastian StaufčíkSebastian Staufčík 18 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 18.23
16 1475 Nikolas Thomas VítekNikolas Thomas Vítek 17 Havířov Havířov 5 18.23
18 1433 Vít GiercuszkiewiczVít Giercuszkiewicz 18 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 2 18.24
19 1482 Edward KokoškaEdward Kokoška 18 MŠ u křížů MŠ u křížů 2 18.59
20 2014 Míša HealyMíša Healy 17 MŠ Karla Čapka MŠ Karla Čapka 3 18.82
21 1430 Matýsek PeckaMatýsek Pecka 18 MŠ Místní MŠ Místní 2 19.22
22 2019 Jakub KožušníkJakub Kožušník 19 Havířov Havířov 4 20.28
23 1432 Dominik StáňaDominik Stáňa 18 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 21.12
24 1442 Bruno WidlákBruno Widlák 18 Ostrava Ostrava 5 21.99
25 1446 Mikuláš SobotaMikuláš Sobota 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 24.70
26 1417 Hynek UrbanczykHynek Urbanczyk 19 Havířov Havířov 4 26.73
27 2012 Jonáš KendzierskiJonáš Kendzierski 20 Havířov Havířov 3 28.91
28 1449 Kristián StrnadKristián Strnad 20 Atletika Havířov Atletika Havířov 30.52
29 2143 Tomáš DarebníkTomáš Darebník 19 MŠ Občanská MŠ Občanská 2 32.00
30 2035 Kryštof JurášekKryštof Jurášek 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 32.63
31 2011 Jakub HorváthJakub Horváth 20 Havířov Havířov 1 38.80
32 1415 Antonín JarekAntonín Jarek 20 - Havířov - - Havířov - 1 40.65
33 1443 Matyas WeissMatyas Weiss 18 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 5 48.34
2010 Patrik Josef FarnikPatrik Josef Farnik 20 Havířov Havířov 1 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1463 Anežka PoláčkováAnežka Poláčková 17 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 5 14.96
2 1474 Sára LabajováSára Labajová 17 MŠ Balzacova MŠ Balzacova 2 15.58
3 1464 Barbora PoláčkováBarbora Poláčková 17 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 16.76
4 2136 Markéta NepejchalováMarkéta Nepejchalová 18 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 4 17.27
5 2132 Marie MajšikováMarie Majšiková 19 MŠ U Stromovky, Havířov MŠ U Stromovky, Havířov 3 20.33
6 1419 Dita FeyrerováDita Feyrerová 20 Hnojník Hnojník 1 28.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1467 Nela DavidováNela Davidová 18 Atletika Havířov Atletika Havířov 2 15.89
2 1476 Melissa StöckerMelissa Stöcker 19 LightBIKE Havířov LightBIKE Havířov 4 21.75
3 2151 Monika MitręgováMonika Mitręgová 20 Vendryně Vendryně 3 31.81
4 1456 Anna BenkováAnna Benková 20 Petřvald Petřvald 1 51.64
5 1486 Dajána ŽelinskáDajána Želinská 20 Havířov Havířov 6 56.09
6 2007 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 Soběšovice Soběšovice 5 64.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1137 Daša VašutováDaša Vašutová 17 Skate klub Havířov Skate klub Havířov 6 17.85
2 1488 Tereza LancováTereza Lancová 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 20.83
3 1459 Štěpánka DužíkováŠtěpánka Dužíková 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 22.08
4 1418 Alice FeyrerováAlice Feyrerová 18 Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 120, okres Frýdek-Míste Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník ... 3 23.94
5 1480 Veronika ČajováVeronika Čajová 18 MŠ ČSA Havířov MŠ ČSA Havířov 1 29.02
6 2146 Zuzana KohútováZuzana Kohútová 20 Havířov Havířov 4 40.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2127 Anna TulinskáAnna Tulinská 17 Frýdek - Místek Frýdek - Místek 4 15.94
2 1429 Bára BinarováBára Binarová 19 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 1 20.48
3 2130 Gabriela KaňurováGabriela Kaňurová 17 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 22.30
4 2131 Terezka BrabcováTerezka Brabcová 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 2 23.06
5 2013 Alexandra VítkováAlexandra Vítková 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 29.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1463 Anežka PoláčkováAnežka Poláčková 17 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 5 14.96
2 1474 Sára LabajováSára Labajová 17 MŠ Balzacova MŠ Balzacova 2 15.58
3 1467 Nela DavidováNela Davidová 18 Atletika Havířov Atletika Havířov 2 15.89
4 2127 Anna TulinskáAnna Tulinská 17 Frýdek - Místek Frýdek - Místek 4 15.94
5 1464 Barbora PoláčkováBarbora Poláčková 17 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 16.76
6 2136 Markéta NepejchalováMarkéta Nepejchalová 18 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 4 17.27
7 1137 Daša VašutováDaša Vašutová 17 Skate klub Havířov Skate klub Havířov 6 17.85
8 2132 Marie MajšikováMarie Majšiková 19 MŠ U Stromovky, Havířov MŠ U Stromovky, Havířov 3 20.33
9 1429 Bára BinarováBára Binarová 19 Mš Horymírova Havířov Mš Horymírova Havířov 1 20.48
10 1488 Tereza LancováTereza Lancová 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 20.83
11 1476 Melissa StöckerMelissa Stöcker 19 LightBIKE Havířov LightBIKE Havířov 4 21.75
12 1459 Štěpánka DužíkováŠtěpánka Dužíková 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 22.08
13 2130 Gabriela KaňurováGabriela Kaňurová 17 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 22.30
14 2131 Terezka BrabcováTerezka Brabcová 18 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 2 23.06
15 1418 Alice FeyrerováAlice Feyrerová 18 Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 120, okres Frýdek-Míste Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník ... 3 23.94
16 1419 Dita FeyrerováDita Feyrerová 20 Hnojník Hnojník 1 28.67
17 1480 Veronika ČajováVeronika Čajová 18 MŠ ČSA Havířov MŠ ČSA Havířov 1 29.02
18 2013 Alexandra VítkováAlexandra Vítková 19 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 29.64
19 2151 Monika MitręgováMonika Mitręgová 20 Vendryně Vendryně 3 31.81
20 2146 Zuzana KohútováZuzana Kohútová 20 Havířov Havířov 4 40.14
21 1456 Anna BenkováAnna Benková 20 Petřvald Petřvald 1 51.64
22 1486 Dajána ŽelinskáDajána Želinská 20 Havířov Havířov 6 56.09
23 2007 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 Soběšovice Soběšovice 5 64.71

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2161 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 AK Těrlicko AK Těrlicko 6 19.81
2 1470 Ondřej NovákOndřej Novák 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 20.35
3 2126 Viktor HubeňákViktor Hubeňák 15 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 20.44
4 1453 Daniel LudvighDaniel Ludvigh 15 ZŠ Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná ZŠ Havířov-Podlesí K. Světl... 2 20.45
5 2036 Vojtěch PřečekVojtěch Přeček 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 21.79
6 2017 Lukáš PardubickýLukáš Pardubický 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 52.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2129 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 Minipřípravky Třinec- H.Petříčková, D.Brzuchanski Minipřípravky Třinec- H.Pet... 5 19.36
2 1420 Lukáš VáclavekLukáš Václavek 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 19.73
3 2152 Vít KochánekVít Kochánek 16 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 2 20.88
4 1435 Matěj MrázekMatěj Mrázek 16 MŠ Havířov, HSK Havířov MŠ Havířov, HSK Havířov 4 23.60
5 1424 Jáchym KaletaJáchym Kaleta 16 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 1 23.88
6 1445 Jakub LancJakub Lanc 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 27.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1451 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.43
2 2149 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 1 18.63
3 2005 Radomír OndračkaRadomír Ondračka 15 Havířovský sportovni klub Havířovský sportovni klub 4 18.64
4 1452 Maxmilián HvolkaMaxmilián Hvolka 15 Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Sedliště Jubilejní Masarykova ZŠ a M... 2 20.28
5 2034 Vincent VolejníčekVincent Volejníček 16 ZŠ a MŠ s polským vyučovacím jazykem Źwirki i Wigu ZŠ a MŠ s polským vyučovací... 5 20.39
6 1441 Petr WidlákPetr Widlák 15 Ostrava Ostrava 6 21.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2140 Štěpán JeklŠtěpán Jekl 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 20.81
2 2141 Jiří JeklJiří Jekl 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 21.25
3 2168 Šimon AdámekŠimon Adámek 16 Mateřská škola U Přehrady Těrlicko Mateřská škola U Přehrady T... 1 21.45
4 2159 Kryštof KučeraKryštof Kučera 16 Mateřinka s.r.o. Havířov Mateřinka s.r.o. Havířov 5 22.54
5 2021 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 15 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 22.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1451 Eliáš MikaEliáš Mika 15 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.43
2 2149 Dominik HradilíkDominik Hradilík 15 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 1 18.63
3 2005 Radomír OndračkaRadomír Ondračka 15 Havířovský sportovni klub Havířovský sportovni klub 4 18.64
4 2129 Jindřich StefekJindřich Stefek 16 Minipřípravky Třinec- H.Petříčková, D.Brzuchanski Minipřípravky Třinec- H.Pet... 5 19.36
5 1420 Lukáš VáclavekLukáš Václavek 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 19.73
6 2161 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 AK Těrlicko AK Těrlicko 6 19.81
7 1452 Maxmilián HvolkaMaxmilián Hvolka 15 Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Sedliště Jubilejní Masarykova ZŠ a M... 2 20.28
8 1470 Ondřej NovákOndřej Novák 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 20.35
9 2034 Vincent VolejníčekVincent Volejníček 16 ZŠ a MŠ s polským vyučovacím jazykem Źwirki i Wigu ZŠ a MŠ s polským vyučovací... 5 20.39
10 2126 Viktor HubeňákViktor Hubeňák 15 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 20.44
11 1453 Daniel LudvighDaniel Ludvigh 15 ZŠ Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná ZŠ Havířov-Podlesí K. Světl... 2 20.45
12 2140 Štěpán JeklŠtěpán Jekl 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 20.81
13 2152 Vít KochánekVít Kochánek 16 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 2 20.88
14 2141 Jiří JeklJiří Jekl 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 21.25
15 2168 Šimon AdámekŠimon Adámek 16 Mateřská škola U Přehrady Těrlicko Mateřská škola U Přehrady T... 1 21.45
16 1441 Petr WidlákPetr Widlák 15 Ostrava Ostrava 6 21.49
17 2036 Vojtěch PřečekVojtěch Přeček 15 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 21.79
18 2159 Kryštof KučeraKryštof Kučera 16 Mateřinka s.r.o. Havířov Mateřinka s.r.o. Havířov 5 22.54
19 2021 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 15 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 22.74
20 1435 Matěj MrázekMatěj Mrázek 16 MŠ Havířov, HSK Havířov MŠ Havířov, HSK Havířov 4 23.60
21 1424 Jáchym KaletaJáchym Kaleta 16 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 1 23.88
22 1445 Jakub LancJakub Lanc 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 27.90
23 2017 Lukáš PardubickýLukáš Pardubický 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 52.81

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2031 Stella VavrousováStella Vavrousová 15 Montessori Úsměv Havířov Montessori Úsměv Havířov 6 20.98
2 2008 Emma KubalováEmma Kubalová 15 TJ Start Havířov TJ Start Havířov 3 21.97
3 2163 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 22.64
4 1409 Karolína GlocováKarolína Glocová 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 23.70
5 1487 Thea SobotováThea Sobotová 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 29.95
2055 Viktorie KotrlováViktorie Kotrlová 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové - Atletika 1965 ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2134 Viktorie KusováViktorie Kusová 16 MŠ Petřvaldská Havířov Šumbark MŠ Petřvaldská Havířov Šumbark 4 21.32
2 2006 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Lesní klub U lišky Pampelišky, Havířov Lesní klub U lišky Pampeliš... 6 21.40
3 1499 Viktorie BučkováViktorie Bučková 15 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 1 22.27
4 2144 Ema DarebníkováEma Darebníková 15 MŠ Občanská, HSK MŠ Občanská, HSK 2 22.58
5 2147 Lucie KohútováLucie Kohútová 16 HSK Brabcova HSK Brabcova 3 22.69
6 1479 Terezka PeckováTerezka Pecková 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 23.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2024 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy S Polská ZŠ - Polska Szkoła P... 2 19.74
2 1416 Ema UrbanczykovaEma Urbanczykova 15 Havířov Havířov 5 21.32
3 2155 Ema PoláškováEma Polášková 15 SSK Vítkovice, Ostrava SSK Vítkovice, Ostrava 3 22.29
4 2066 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 Havířov Havířov 4 24.12
5 1414 Adina JarkováAdina Jarková 15 Bimbonido - Havířov - - Bimbonido - Havířov - - 1 24.42
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1491 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 18.61
2 2153 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 3 20.05
3 1434 Gabriela GiercuszkiewiczováGabriela Giercuszkiewiczová 15 ZŠ M. Kudeříková Havířov ZŠ M. Kudeříková Havířov 2 21.43
4 1494 Kateřina FusskováKateřina Fussková 15 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 1 21.45
5 1133 Eliška MalošíkováEliška Malošíková 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 23.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1491 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 18.61
2 2024 Kristýna KrainováKristýna Krainová 15 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy S Polská ZŠ - Polska Szkoła P... 2 19.74
3 2153 Martina KochánkováMartina Kochánková 15 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 3 20.05
4 2031 Stella VavrousováStella Vavrousová 15 Montessori Úsměv Havířov Montessori Úsměv Havířov 6 20.98
5 2134 Viktorie KusováViktorie Kusová 16 MŠ Petřvaldská Havířov Šumbark MŠ Petřvaldská Havířov Šumbark 4 21.32
5 1416 Ema UrbanczykovaEma Urbanczykova 15 Havířov Havířov 5 21.32
7 2006 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Lesní klub U lišky Pampelišky, Havířov Lesní klub U lišky Pampeliš... 6 21.40
8 1434 Gabriela GiercuszkiewiczováGabriela Giercuszkiewiczová 15 ZŠ M. Kudeříková Havířov ZŠ M. Kudeříková Havířov 2 21.43
9 1494 Kateřina FusskováKateřina Fussková 15 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 1 21.45
10 2008 Emma KubalováEmma Kubalová 15 TJ Start Havířov TJ Start Havířov 3 21.97
11 1499 Viktorie BučkováViktorie Bučková 15 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 1 22.27
12 2155 Ema PoláškováEma Polášková 15 SSK Vítkovice, Ostrava SSK Vítkovice, Ostrava 3 22.29
13 2144 Ema DarebníkováEma Darebníková 15 MŠ Občanská, HSK MŠ Občanská, HSK 2 22.58
14 2163 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 22.64
15 2147 Lucie KohútováLucie Kohútová 16 HSK Brabcova HSK Brabcova 3 22.69
16 1479 Terezka PeckováTerezka Pecková 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 23.62
17 1409 Karolína GlocováKarolína Glocová 16 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 23.70
18 1133 Eliška MalošíkováEliška Malošíková 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 23.93
19 2066 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 Havířov Havířov 4 24.12
20 1414 Adina JarkováAdina Jarková 15 Bimbonido - Havířov - - Bimbonido - Havířov - - 1 24.42
21 1487 Thea SobotováThea Sobotová 16 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 5 29.95
2055 Viktorie KotrlováViktorie Kotrlová 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové - Atletika 1965 ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 2 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1438 Filip GaliaFilip Galia 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 34.48
2 2057 Dominik ŠtangaDominik Štanga 13 TJ JÄKL Karviná (Český Těšín) TJ JÄKL Karviná (Český Těšín) 8 35.32
3 2065 Adam HubáčekAdam Hubáček 13 zš dvorksého zš dvorksého 4 38.19
4 2062 Vít GrohVít Groh 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 39.91
5 2052 Jan SvobodaJan Svoboda 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 43.15
6 2138 Petr KročilPetr Kročil 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 48.26
7 2047 Jaroslav PáleníkJaroslav Páleník 13 ZŠ Úsměv Havířov - Havířov - Havířovský sportovní ZŠ Úsměv Havířov - Havířov ... 6 51.21
8 1408 Radoslav GlocRadoslav Gloc 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 51.23
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2164 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 32.77
2 2043 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5 34.27
3 2165 Antonín KotajnyAntonín Kotajny 13 ZŠ Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná ZŠ Havířov-Podlesí K. Světl... 3 34.93
4 2032 Václav HavlůVáclav Havlů 13 ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, P. ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ... 1 36.52
5 2039 Filip HolajnFilip Holajn 14 Atletika Havířov - Těrlicko Atletika Havířov - Těrlicko 2 40.88
6 2156 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK Vítkovice, Ostrava SSK Vítkovice, Ostrava 4 43.03
7 2169 Marek ProvázekMarek Provázek 14 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 6 62.74
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2049 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK Vítkovice,z.s. SSK Vítkovice,z.s. 5 33.73
2 1436 Václav BártekVáclav Bártek 13 Havířov, Marušky Kudeříkové Havířov, Marušky Kudeříkové 2 36.07
3 2171 Tomáš MullerTomáš Muller 14 Atletika TJ Jakl Karviná Atletika TJ Jakl Karviná 4 36.61
4 2030 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, P.O. ZŠ, Ostrava - Hrabová, Pask... 7 39.83
5 2167 Štěpán AdámekŠtěpán Adámek 14 Zš Těrlicko Zš Těrlicko 1 40.57
6 1444 Dominik WeissDominik Weiss 13 ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná, P.O. ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná, P.O. 6 44.89
7 2056 Adam GlonekAdam Glonek 14 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 3 45.49
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2061 Jakub LegátJakub Legát 14 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 3 38.99
2 1454 Daniel RapantDaniel Rapant 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 41.55
3 2033 Adam HýlAdam Hýl 14 ZŠ Gorkého, Havířov ZŠ Gorkého, Havířov 2 43.60
4 1457 Lukáš BenekLukáš Benek 14 ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, P.O. ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 24... 1 45.25
5 2020 Ondřej MachátOndřej Machát 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 45.52
6 1440 Pavel OutrataPavel Outrata 13 ZŠ Gorkého, Havířov ZŠ Gorkého, Havířov 5 47.61
7 1431 Richard StáňaRichard Stáňa 14 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podlesí, P.O. ZŠ F. Hrubína Havířov-Podle... 7 55.96
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2049 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK Vítkovice,z.s. SSK Vítkovice,z.s. 5 33.73
2 2043 Jiří PolášekJiří Polášek 13 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5 34.27
3 1438 Filip GaliaFilip Galia 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 34.48
4 2165 Antonín KotajnyAntonín Kotajny 13 ZŠ Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná ZŠ Havířov-Podlesí K. Světl... 3 34.93
5 2057 Dominik ŠtangaDominik Štanga 13 TJ JÄKL Karviná (Český Těšín) TJ JÄKL Karviná (Český Těšín) 8 35.32
6 1436 Václav BártekVáclav Bártek 13 Havířov, Marušky Kudeříkové Havířov, Marušky Kudeříkové 2 36.07
7 2032 Václav HavlůVáclav Havlů 13 ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, P. ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ... 1 36.52
8 2171 Tomáš MullerTomáš Muller 14 Atletika TJ Jakl Karviná Atletika TJ Jakl Karviná 4 36.61
9 2065 Adam HubáčekAdam Hubáček 13 zš dvorksého zš dvorksého 4 38.19
10 2061 Jakub LegátJakub Legát 14 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 3 38.99
11 2030 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, P.O. ZŠ, Ostrava - Hrabová, Pask... 7 39.83
12 2062 Vít GrohVít Groh 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 3 39.91
13 2167 Štěpán AdámekŠtěpán Adámek 14 Zš Těrlicko Zš Těrlicko 1 40.57
14 2039 Filip HolajnFilip Holajn 14 Atletika Havířov - Těrlicko Atletika Havířov - Těrlicko 2 40.88
15 1454 Daniel RapantDaniel Rapant 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 41.55
16 2156 Antonín PolášekAntonín Polášek 13 SSK Vítkovice, Ostrava SSK Vítkovice, Ostrava 4 43.03
17 2052 Jan SvobodaJan Svoboda 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 43.15
18 2033 Adam HýlAdam Hýl 14 ZŠ Gorkého, Havířov ZŠ Gorkého, Havířov 2 43.60
19 1444 Dominik WeissDominik Weiss 13 ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná, P.O. ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná, P.O. 6 44.89
20 1457 Lukáš BenekLukáš Benek 14 ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, P.O. ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 24... 1 45.25
21 2056 Adam GlonekAdam Glonek 14 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 3 45.49
22 2020 Ondřej MachátOndřej Machát 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 45.52
23 1440 Pavel OutrataPavel Outrata 13 ZŠ Gorkého, Havířov ZŠ Gorkého, Havířov 5 47.61
24 2138 Petr KročilPetr Kročil 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 48.26
25 2047 Jaroslav PáleníkJaroslav Páleník 13 ZŠ Úsměv Havířov - Havířov - Havířovský sportovní ZŠ Úsměv Havířov - Havířov ... 6 51.21
26 1408 Radoslav GlocRadoslav Gloc 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 51.23
27 1431 Richard StáňaRichard Stáňa 14 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podlesí, P.O. ZŠ F. Hrubína Havířov-Podle... 7 55.96
28 2169 Marek ProvázekMarek Provázek 14 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 6 62.74
2164 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba Atletika Poruba 7 32.77

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1489 Klara StrnadovaKlara Strnadova 13 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 37.53
2 2042 Nina PolidarováNina Polidarová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 37.79
3 2160 Julie KučerováJulie Kučerová 13 ZŠ Gorkého Havířov ZŠ Gorkého Havířov 4 38.88
4 1423 Viktorie SupíkováViktorie Supíková 14 Atletika 1965 Atletika 1965 9 40.50
5 2022 Gabriela MaršálkováGabriela Maršálková 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 42.55
6 1427 Lilien KamencováLilien Kamencová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 1 44.13
7 2015 Simona KucserováSimona Kucserová 14 ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040, P.O. Atletika Hav ZŠ Šenov, Radniční náměstí ... 2 45.99
8 2044 Aneta KučerováAneta Kučerová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 3 48.52
9 2137 Anna NepejchalováAnna Nepejchalová 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 6 48.77
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1485 Emílie MatuškováEmílie Matušková 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 38.44
2 2046 Karolína KuchnováKarolína Kuchnová 13 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 39.06
3 2018 Markéta HealyMarkéta Healy 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 43.66
4 2016 Gabriela KucserováGabriela Kucserová 14 ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040, P.O. Atletika Hav ZŠ Šenov, Radniční náměstí ... 4 44.03
5 2028 Julie StaufčíkováJulie Staufčíková 13 Atletika Havirov 1965 Atletika Havirov 1965 9 44.77
6 2059 Nikol KostrunkováNikol Kostrunková 14 ZŠ a MŠ Havířov - Město Na Nábřeží, P.O. ZŠ a MŠ Havířov - Město Na ... 3 44.99
7 1462 Eliška PoláčkováEliška Poláčková 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 47.07
8 1455 Michaela BernacikMichaela Bernacik 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 48.81
9 1484 Tereza SamkováTereza Samková 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 49.33
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 23.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2025 Tereza KrainováTereza Krainová 13 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy S Polská ZŠ - Polska Szkoła P... 6 35.37
2 1500 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 3 35.74
3 2064 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 ZŠ Ostrava - Petřkovice ZŠ Ostrava - Petřkovice 7 37.56
4 2148 Ema KohútováEma Kohútová 13 HSK Brabcova HSK Brabcova 5 40.52
5 2145 Julie DarebníkováJulie Darebníková 13 Atletika Havířov Atletika Havířov 1 43.01
6 2158 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 13 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O. ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 8 44.12
7 1410 Karolína KapicováKarolína Kapicová 14 ZŠ M. Kudeříková Havířov ZŠ M. Kudeříková Havířov 4 44.78
8 2172 Tereza VotavováTereza Votavová 14 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podlesí, P.O. - atletika 196 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podle... 9 44.93
9 2058 Klára FurikováKlára Furiková 14 Český Těšín Český Těšín 2 60.40
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (po, 23.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2026 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ Atletika Třinec TJ TŽ Atletika Třinec 4 35.83
2 1461 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 7 35.94
3 2041 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Provaznická, Ostrava ZŠ Provaznická, Ostrava 8 38.59
4 1468 Sofie DavidováSofie Davidová 13 Atletika Havířov Atletika Havířov 1 38.77
5 2040 Alice NeničkaAlice Nenička 13 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - Blu ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 5 39.70
6 2170 Laura FilípkováLaura Filípková 14 Atletika Havířov Atletika Havířov 2 41.45
7 2053 Kateřina OkůnkováKateřina Okůnková 14 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 6 41.76
8 1483 Rozálie JuráškováRozálie Jurášková 14 Atletika Havířov Atletika Havířov 3 47.58
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 23.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1425 Tereza KaletovaTereza Kaletova 14 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 5 40.04
2 2063 Abigail HýblováAbigail Hýblová 14 ZS Marusky Kuderikove ZS Marusky Kuderikove 3 41.25
3 1495 Michaela FusskováMichaela Fussková 13 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 1 41.27
4 2045 Sofie GalusováSofie Galusová 14 Havířovský sportovni klub Havířovský sportovni klub 2 42.71
5 2060 Amálie KohutováAmálie Kohutová 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 6 43.71
6 2142 Anežka JeklováAnežka Jeklová 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 44.54
7 2051 Emma PokorukEmma Pokoruk 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 47.91
8 2133 Karolína PavelkováKarolína Pavelková 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 51.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1500 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba Atletika Poruba 3 35.74
2 2026 Lucyna KukuczkaLucyna Kukuczka 13 TJ TŽ Atletika Třinec TJ TŽ Atletika Třinec 4 35.83
3 1461 Lucia TulinskáLucia Tulinská 13 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 7 35.94
4 1489 Klara StrnadovaKlara Strnadova 13 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 37.53
5 2064 Eveline PavlišováEveline Pavlišová 14 ZŠ Ostrava - Petřkovice ZŠ Ostrava - Petřkovice 7 37.56
6 2042 Nina PolidarováNina Polidarová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 37.79
7 1485 Emílie MatuškováEmílie Matušková 13 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 38.44
8 2041 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Provaznická, Ostrava ZŠ Provaznická, Ostrava 8 38.59
9 1468 Sofie DavidováSofie Davidová 13 Atletika Havířov Atletika Havířov 1 38.77
10 2160 Julie KučerováJulie Kučerová 13 ZŠ Gorkého Havířov ZŠ Gorkého Havířov 4 38.88
11 2046 Karolína KuchnováKarolína Kuchnová 13 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 39.06
12 2040 Alice NeničkaAlice Nenička 13 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - Blu ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 5 39.70
13 1425 Tereza KaletovaTereza Kaletova 14 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 5 40.04
14 1423 Viktorie SupíkováViktorie Supíková 14 Atletika 1965 Atletika 1965 9 40.50
15 2148 Ema KohútováEma Kohútová 13 HSK Brabcova HSK Brabcova 5 40.52
16 2063 Abigail HýblováAbigail Hýblová 14 ZS Marusky Kuderikove ZS Marusky Kuderikove 3 41.25
17 1495 Michaela FusskováMichaela Fussková 13 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 1 41.27
18 2170 Laura FilípkováLaura Filípková 14 Atletika Havířov Atletika Havířov 2 41.45
19 2053 Kateřina OkůnkováKateřina Okůnková 14 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 6 41.76
20 2022 Gabriela MaršálkováGabriela Maršálková 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 42.55
21 2045 Sofie GalusováSofie Galusová 14 Havířovský sportovni klub Havířovský sportovni klub 2 42.71
22 2145 Julie DarebníkováJulie Darebníková 13 Atletika Havířov Atletika Havířov 1 43.01
23 2018 Markéta HealyMarkéta Healy 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 43.66
24 2060 Amálie KohutováAmálie Kohutová 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 6 43.71
25 2016 Gabriela KucserováGabriela Kucserová 14 ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040, P.O. Atletika Hav ZŠ Šenov, Radniční náměstí ... 4 44.03
26 2158 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 13 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O. ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 8 44.12
27 1427 Lilien KamencováLilien Kamencová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 1 44.13
28 2142 Anežka JeklováAnežka Jeklová 13 Havířovský sportovní klub Havířovský sportovní klub 4 44.54
29 2028 Julie StaufčíkováJulie Staufčíková 13 Atletika Havirov 1965 Atletika Havirov 1965 9 44.77
30 1410 Karolína KapicováKarolína Kapicová 14 ZŠ M. Kudeříková Havířov ZŠ M. Kudeříková Havířov 4 44.78
31 2172 Tereza VotavováTereza Votavová 14 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podlesí, P.O. - atletika 196 ZŠ F. Hrubína Havířov-Podle... 9 44.93
32 2059 Nikol KostrunkováNikol Kostrunková 14 ZŠ a MŠ Havířov - Město Na Nábřeží, P.O. ZŠ a MŠ Havířov - Město Na ... 3 44.99
33 2015 Simona KucserováSimona Kucserová 14 ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040, P.O. Atletika Hav ZŠ Šenov, Radniční náměstí ... 2 45.99
34 1462 Eliška PoláčkováEliška Poláčková 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 47.07
35 1483 Rozálie JuráškováRozálie Jurášková 14 Atletika Havířov Atletika Havířov 3 47.58
36 2051 Emma PokorukEmma Pokoruk 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 47.91
37 2044 Aneta KučerováAneta Kučerová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 3 48.52
38 2137 Anna NepejchalováAnna Nepejchalová 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 6 48.77
39 1455 Michaela BernacikMichaela Bernacik 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 48.81
40 1484 Tereza SamkováTereza Samková 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 49.33
41 2133 Karolína PavelkováKarolína Pavelková 14 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 51.62
42 2058 Klára FurikováKlára Furiková 14 Český Těšín Český Těšín 2 60.40
2025 Tereza KrainováTereza Krainová 13 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy S Polská ZŠ - Polska Szkoła P... 6 35.37

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2029 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek Místek Slezan Frýdek Místek 3 50.22
2 2150 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5 52.94
3 2027 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK Vítkovice Pohodová škola s.r.o, Ostra... 4 55.67
4 1448 Lukáš KaniaLukáš Kania 11 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 56.84
5 2067 Jan BrabenecJan Brabenec 12 Havířov Atletika 1965 Havířov Atletika 1965 1 59.98
6 2038 David NeničkaDavid Nenička 11 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - Blu ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 8 64.51
7 1478 Ondřej BurešOndřej Bureš 11 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 2 86.15
2139 Matěj KročilMatěj Kročil 11 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2072 Pavel SzymaniokPavel Szymaniok 11 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 55.03
2 2037 Vítek KobieluszVítek Kobielusz 11 TJ TŽ Atletika Třinec TJ TŽ Atletika Třinec 1 55.60
3 2166 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 55.79
4 1498 Tomáš OžanaTomáš Ožana 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 58.14
5 2070 Jakub VršanJakub Vršan 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 65.56
6 1466 Vítek TurčaVítek Turča 12 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná, klub ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 5 67.17
7 2071 Maxmilán WegrzynMaxmilán Wegrzyn 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 68.49
8 2068 Vít WalaVít Wala 11 Region run Havířov Region run Havířov 7 69.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2029 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 Slezan Frýdek Místek Slezan Frýdek Místek 3 50.22
2 2150 Filip HradilíkFilip Hradilík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5 52.94
3 2072 Pavel SzymaniokPavel Szymaniok 11 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 55.03
4 2037 Vítek KobieluszVítek Kobielusz 11 TJ TŽ Atletika Třinec TJ TŽ Atletika Třinec 1 55.60
5 2027 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK Vítkovice Pohodová škola s.r.o, Ostra... 4 55.67
6 2166 Kristián KučeraKristián Kučera 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 55.79
7 1448 Lukáš KaniaLukáš Kania 11 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 6 56.84
8 1498 Tomáš OžanaTomáš Ožana 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 58.14
9 2067 Jan BrabenecJan Brabenec 12 Havířov Atletika 1965 Havířov Atletika 1965 1 59.98
10 2038 David NeničkaDavid Nenička 11 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - Blu ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 8 64.51
11 2070 Jakub VršanJakub Vršan 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 65.56
12 1466 Vítek TurčaVítek Turča 12 ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná, klub ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/... 5 67.17
13 2071 Maxmilán WegrzynMaxmilán Wegrzyn 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 68.49
14 2068 Vít WalaVít Wala 11 Region run Havířov Region run Havířov 7 69.35
15 1478 Ondřej BurešOndřej Bureš 11 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 2 86.15
2139 Matěj KročilMatěj Kročil 11 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 7 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 23.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2001 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba Atletika Poruba 3 53.47
2 2154 Iveta KochánkováIveta Kochánková 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 55.27
3 2157 Amálie BockováAmálie Bocková 12 Atletika Vítkovice Atletika Vítkovice 2 56.63
4 2023 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 12 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 7 60.12
5 2002 Vasilisa AlekseitsevaVasilisa Alekseitseva 12 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 1 61.73
6 2069 Tamara ŽižkováTamara Žižková 12 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 9 61.84
7 2054 Adéla LaskováAdéla Lasková 11 ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO 5 63.96
8 1413 Viktorie MolinovaViktorie Molinova 12 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 78.14
9 1496 Klára LerchováKlára Lerchová 12 Atletika-Havířov Atletika-Havířov 6 84.67
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 23.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2048 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 51.96
2 2162 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 6 54.30
3 1490 Kateřina JurčkováKateřina Jurčková 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 56.03
4 2050 Nela KlimszovaNela Klimszova 11 ZŠ a MŠ Horní Těrlicko ZŠ a MŠ Horní Těrlicko 4 58.05
5 1458 Eva HasilováEva Hasilová 11 ZŠ Marušky Kudeříkové ZŠ Marušky Kudeříkové 2 60.80
6 2009 Linda SalíkováLinda Salíková 12 ZŠ Mládežnická - ATHAV1965 ZŠ Mládežnická - ATHAV1965 9 63.73
7 1465 Meda RychtrováMeda Rychtrová 12 TJ Start Havířov TJ Start Havířov 8 67.78
8 2135 Gabriela KusováGabriela Kusová 12 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 5 74.22
9 1477 Claudie PilipováClaudie Pilipová 11 LightBIKE Haviřov LightBIKE Haviřov 7 79.85
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2048 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 51.96
2 2001 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba Atletika Poruba 3 53.47
3 2162 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 6 54.30
4 2154 Iveta KochánkováIveta Kochánková 12 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 55.27
5 1490 Kateřina JurčkováKateřina Jurčková 12 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 56.03
6 2157 Amálie BockováAmálie Bocková 12 Atletika Vítkovice Atletika Vítkovice 2 56.63
7 2050 Nela KlimszovaNela Klimszova 11 ZŠ a MŠ Horní Těrlicko ZŠ a MŠ Horní Těrlicko 4 58.05
8 2023 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková 12 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 7 60.12
9 1458 Eva HasilováEva Hasilová 11 ZŠ Marušky Kudeříkové ZŠ Marušky Kudeříkové 2 60.80
10 2002 Vasilisa AlekseitsevaVasilisa Alekseitseva 12 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 1 61.73
11 2069 Tamara ŽižkováTamara Žižková 12 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 9 61.84
12 2009 Linda SalíkováLinda Salíková 12 ZŠ Mládežnická - ATHAV1965 ZŠ Mládežnická - ATHAV1965 9 63.73
13 2054 Adéla LaskováAdéla Lasková 11 ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO 5 63.96
14 1465 Meda RychtrováMeda Rychtrová 12 TJ Start Havířov TJ Start Havířov 8 67.78
15 2135 Gabriela KusováGabriela Kusová 12 ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská... 5 74.22
16 1413 Viktorie MolinovaViktorie Molinova 12 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 8 78.14
17 1477 Claudie PilipováClaudie Pilipová 11 LightBIKE Haviřov LightBIKE Haviřov 7 79.85
18 1496 Klára LerchováKlára Lerchová 12 Atletika-Havířov Atletika-Havířov 6 84.67

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2037 Vítek KobieluszVítek Kobielusz
TJ TŽ Atletika Třinec TJ TŽ Atletika Třinec
11 34.75
2 2166 Kristián KučeraKristián Kučera
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
12 9 31.15
3 2029 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek
Slezan Frýdek Místek Slezan Frýdek Místek
11 3 30.95
4 2139 Matěj KročilMatěj Kročil
ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni...
11 8 30.05
5 2027 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK Vítkovice Pohodová škola s.r.o, Ostra...
11 5 27.10
6 1448 Lukáš KaniaLukáš Kania
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
11 7 25.15
7 2038 David NeničkaDavid Nenička
ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - Blu ZŠ a MŠ s polským jazykem v...
11 10 23.95
8 1498 Tomáš OžanaTomáš Ožana
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
12 11 22.50
9 2150 Filip HradilíkFilip Hradilík
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
12 6 20.01
10 1466 Vítek TurčaVítek Turča
ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná, klub ZŠ Havířov-Město Gorkého 1/...
12 12 12.90
Adam FujákAdam Fuják
ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni...
12 4 DNS
1478 Ondřej BurešOndřej Bureš
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
11 2 DNS
2067 Jan BrabenecJan Brabenec
Havířov Atletika 1965 Havířov Atletika 1965
12 1 DNS
Celkem 13 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(po, 23.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1458 Eva HasilováEva Hasilová
ZŠ Marušky Kudeříkové ZŠ Marušky Kudeříkové
11 5 25.20
2 2154 Iveta KochánkováIveta Kochánková
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
12 8 22.15
3 2157 Amálie BockováAmálie Bocková
Atletika Vítkovice Atletika Vítkovice
12 2 21.70
4 2048 Karolína DivokáKarolína Divoká
ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.
11 3 21.50
5 2001 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika Poruba Atletika Poruba
11 4 18.70
6 2050 Nela KlimszovaNela Klimszova
ZŠ a MŠ Horní Těrlicko ZŠ a MŠ Horní Těrlicko
11 7 18.65
7 2162 Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
12 14 18.25
8 2023 Michaela MaršálkováMichaela Maršálková
ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni...
12 12 14.95
9 2009 Linda SalíkováLinda Salíková
ZŠ Mládežnická - ATHAV1965 ZŠ Mládežnická - ATHAV1965
12 17 13.75
10 2054 Adéla LaskováAdéla Lasková
ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO ZŠ 1. máje, HAVÍŘOV - MĚSTO
11 10 13.30
11 2002 Vasilisa AlekseitsevaVasilisa Alekseitseva
ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karvi ZŠ Havířov-Podlesí Mládežni...
12 1 13.15
12= 1496 Klára LerchováKlára Lerchová
Atletika-Havířov Atletika-Havířov
12 11 10.60
12= 1465 Meda RychtrováMeda Rychtrová
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
12 16 10.60
14 1477 Claudie PilipováClaudie Pilipová
LightBIKE Haviřov LightBIKE Haviřov
11 15 08.35
15 2135 Gabriela KusováGabriela Kusová
ZŠ Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, ZŠ Havířov-Šumbark Moravská...
12 9 07.85
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O. ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 19 DNS
Eva HasilováEva Hasilová
ZŠ Marušky Kudeříkové Havířov ZŠ Marušky Kudeříkové Havířov
11 6 DNS
1413 Viktorie MolinovaViktorie Molinova
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
12 13 DNS
2069 Tamara ŽižkováTamara Žižková
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
12 20 DNS
Isabella VysloužilováIsabella Vysloužilová
ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl Karviná ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,...
12 18 DNS
Celkem 20 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 23.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1411 Michael KnopMichael Knop 21 Ostrava Ostrava 1 07.45
2 1412 David KostkaDavid Kostka 21 Ostrava Ostrava 2 08.71
Celkem 2 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 23.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2004 Jenovéfa MurínováJenovéfa Murínová 21 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 07.45
2 1497 Adriana PalkovskáAdriana Palkovská 21 ZŠ Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek ZŠ Vojtěcha Martínka Brušpe... 5 07.64
3 1481 Kateřina ČajováKateřina Čajová 21 Havířovo Havířovo 3 08.71
4 2003 Olivie VlkOlivie Vlk 21 SSK Vítkovice Ostrava SSK Vítkovice Ostrava 6 43.02
Celkem 4 závodníků