Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD a J starší žactvo

Hradec Králové (1. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.47 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 07.59 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 07.73 8.00
4 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 07.88 6.00
5 79 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 07.88 5.00
6 Artem HolubnicArtem Holubnic 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.07 3.00
7 Matěj AndrlíkMatěj Andrlík 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.09 2.00
8 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 07.83 7.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 08.17 1.00
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.52
4 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.72
5 69 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.76
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.81
7 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.20
2 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.43
3 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.51
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.62
5 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.66
6 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.66
7 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.89
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.64
2 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.01
3 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.43
4 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.45
5 76 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.52
6 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.77
7 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.97 4.00
2 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 08.89
3 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.99
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.09
5 86 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.16
6 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.42
7 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.47 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 07.59 9.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 07.73 8.00
4 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 07.83 7.00
5 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 07.88 6.00
5 79 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 07.88 5.00
7 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.97 4.00
8 Artem HolubnicArtem Holubnic 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.07 3.00
9 Matěj AndrlíkMatěj Andrlík 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.09 2.00
10 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 08.17 1.00
11 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.20
12 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.39
13 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.43
14 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.51
15 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.52
16 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.62
17 72 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.64
18 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.66
18 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.66
20 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.72
21 69 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.76
22 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.81
23 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.86
24 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.89
24 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 08.89
26 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.99
27 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 09.01
28 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.09
29 86 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.16
30 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.42
31 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.43
32 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.45
33 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.48
34 76 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.52
35 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.77
36 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.91

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.30 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.32 9.00
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.57 8.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.60 7.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.64 6.00
6 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 08.64 5.00
7 63 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 08.66 4.00
8 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.75 3.00
2 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 08.75 2.00
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.79 1.00
4 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.89
5 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.89
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.94
7 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 09.01
8 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 SB 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.88
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.90
3 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 08.96
4 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 08.96
5 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.08
6 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.14
7 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.21
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 08.85
2 93 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.07
3 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 09.08
4 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.09
5 95 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.11
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.12
7 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.14
8 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.14
2 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.35
3 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.45
4 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.46
5 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 09.47
6 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.65
7 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.72
8 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.38
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.68
3 58 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 09.69
4 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 09.70
5 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.80
6 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.04
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.92
2 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 09.08
3 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.60
4 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 09.88
5 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.95
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.71
2 90 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.81
3 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.00
Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 DNF
Sára JaklováSára Jaklová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.30 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.32 9.00
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.57 8.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.60 7.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.64 6.00
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 08.64 5.00
7 63 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 08.66 4.00
8 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.75 3.00
8 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 08.75 2.00
10 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.79 1.00
11 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 08.85
12 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.88
13 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.89
13 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.89
15 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.90
16 92 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.92
17 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.94
17 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.94
19 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 08.96
19 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 08.96
21 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 09.01
22 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 SB 09.06
23 93 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.07
24 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.08
24 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 09.08
24 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 09.08
27 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.09
28 95 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.11
29 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.12
30 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.14
30 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.14
30 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.14
33 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.21
34 Nela SvatoňováNela Svatoňová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 09.24
35 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.35
36 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.38
37 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.45
38 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.46
39 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 09.47
40 Gabriela FleglováGabriela Fleglová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.60
41 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.65
42 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.68
43 58 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 09.69
44 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 09.70
45 91 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.71
46 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.72
47 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.80
48 90 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.81
49 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 09.88
50 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.89
51 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.95
52 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.00
53 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.04
Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 DNF
Sára JaklováSára Jaklová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 DNF

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 38.70 11.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 39.38 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 39.82 8.00
4 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 39.89 7.00
5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 39.95 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 NM 3.00
Poznámky:
1. dráha nezměřena - chyba časomíry Krajský přebor jednotlivců: 1. Velechovský Adam NMMET 2. Bednařík Lukáš TRUTN 3. Ježek Jakub HKRAL
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 41.63 5.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 43.14
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 43.43
4 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 44.35
5 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 46.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 42.26 4.00
2 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 43.13 1.00
3 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 45.12
4 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 45.45
5 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 45.85
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 42.94 2.00
2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 44.84
3 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 45.33
4 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 50.03
5 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 52.52
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 45.09
2 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 49.54
3 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 51.92
4 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 52.49
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 54.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 NM 3.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 38.70 11.00
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 39.38 9.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 39.82 8.00
5 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 39.89 7.00
6 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 39.95 6.00
7 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 41.63 5.00
8 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 42.26 4.00
9 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 42.94 2.00
10 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 43.13 1.00
11 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 43.14
12 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 43.43
13 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 44.35
14 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 44.84
15 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 45.09
16 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 45.12
17 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 45.33
18 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 45.45
19 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 45.85
20 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 46.40
21 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 49.54
22 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 50.03
23 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 51.92
24 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 52.49
25 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 52.52
26 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 54.47

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 43.30 11.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 44.27 9.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 44.60 8.00
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 44.60 7.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 45.98 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ovčariková Magdaléna DOBRU 2. Trejbalová Natálie TRUTN 3. Dohnalová Barbora NMMET
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 45.62 6.00
2 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 46.75 4.00
3 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 47.29 3.00
4 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 48.08 2.00
5 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 50.84
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 48.63 1.00
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 48.64
3 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 49.54
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 49.24
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 50.83
3 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.20
4 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 52.26
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 52.51
2 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 55.95
3 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 58.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 43.30 11.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 44.27 9.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 44.60 8.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 44.60 7.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 45.62 6.00
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 45.98 5.00
7 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 46.75 4.00
8 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 47.29 3.00
9 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 48.08 2.00
10 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 48.63 1.00
11 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 48.64
12 Eliška PokornáEliška Pokorná 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 49.24
13 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 49.54
14 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 50.83
15 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 50.84
16 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.20
17 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 52.26
18 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 52.51
19 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 55.95
20 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 58.58

800 m - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:36.92 11.00
2 97 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:37.49 9.00
3 93 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:38.86 8.00
4 95 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:39.57 7.00
5 96 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:44.26 6.00
6 91 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:46.28 5.00
7 90 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:49.05 4.00
8 88 Izabela SajdakIzabela Sajdak 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:50.49 3.00
9 89 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:51.70 2.00
10 100 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:52.11 1.00
11 94 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:04.41
MS 87 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:06.30
99 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 4:51.37 11.00
2 79 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. PB 4:54.36 9.00
3 85 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:55.36 8.00
4 73 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 5:05.72 7.00
5 77 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:23.64 6.00
6 80 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:29.99 5.00
7 71 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:30.43 4.00
8 82 Matěj KostovskýMatěj Kostovský 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:46.92 3.00
9 84 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 5:51.23 2.00
10 83 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5:53.73 1.00
11 72 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:59.47
12 76 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:26.60
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 13.15 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 14.27 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 15.39 8.00
4 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 15.44 7.00
5 73 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 21.34 6.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Pecina Adam HKRAL 2. Šulc Adam DCOST 3. Ježek Jakub HKRAL
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 17.11 11.00
2 56 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 17.40 8.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 17.52 7.00
4 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 18.57 4.00
5 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 18.79 3.00
Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Frejvaldová Martina DOBRU 2. Jeníková Adéla TRUTN 3. Součková Tereza JAROM
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 17.35 9.00
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 18.18 6.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 18.50 5.00
4 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 19.40 2.00
5 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 20.25 1.00
99 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 17.11 11.00
2 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 17.35 9.00
3 56 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 17.40 8.00
4 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 17.52 7.00
5 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 18.18 6.00
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 18.50 5.00
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 18.57 4.00
8 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 18.79 3.00
9 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 19.40 2.00
10 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 20.25 1.00
Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNF
99 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 27.59 11.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.84 7.00
3 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 38.36 6.00
4 73 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 39.35 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 33.30 9.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 33.94 8.00
3 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 38.71 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 27.59 11.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 33.30 9.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 33.94 8.00
4 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.84 7.00
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 38.36 6.00
6 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 38.71 5.00
7 73 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 39.35 4.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 32.67 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 33.03 9.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.04 8.00
4 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 37.56 5.00
5 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.61 4.00
6 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 38.95 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.67 7.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 37.26 6.00
3 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 38.43 3.00
4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 40.15 1.00
5 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 41.58
Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 32.67 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 33.03 9.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.04 8.00
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.67 7.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 37.26 6.00
6 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 37.56 5.00
7 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.61 4.00
8 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 38.43 3.00
9 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 38.95 2.00
10 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 40.15 1.00
11 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 41.58
Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNF

1500 m překážek - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:18.01 11.00
2 64 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:35.57 9.00
3 67 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:43.45 8.00
4 66 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:47.54 7.00
5 69 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:53.57 6.00
6 65 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6:06.74 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hnik Lukáš JILEM 2. Souček Šimon UPICE 3. Oupic David TRUTN
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6:18.24 11.00
2 55 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6:37.97 9.00
3 58 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6:53.47 8.00
4 59 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7:13.13 7.00
5 56 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7:20.73 6.00
6 62 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7:34.83 5.00
60 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Petrovová Tereza TRUTN 2. Dvořáková Barbora DOBRU 3. Laštovková Jana JILEM
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Koreček, Pecina Ježek, Ježek, Koreček, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:37.34 11.00
2 Velechovský, Barva, Coufal, Hnik Velechovský, Barva, Coufal, Hnik SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:52.19 9.00
3 Hlaváček, Synek, Prášek, Bednařík Hlaváček, Synek, Prášek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:01.97 8.00
4 85 Blažek, Feifer, Zolman, Hůlka Blažek, Feifer, Zolman, Hůlka TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:04.63 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. HKRAL 2. NMMET 3. TRUTN
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubnic, Kubec, Švorčík, Faltus Holubnic, Kubec, Švorčík, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:02.19 7.00
2 66 Cizner, Souček, Oupic, Matějec Cizner, Souček, Oupic, Matějec TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:04.19 6.00
3 69 Janeček, Štěpán, Stejskal, Černík Janeček, Štěpán, Stejskal, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:14.43 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Koreček, Pecina Ježek, Ježek, Koreček, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:37.34 11.00
2 Velechovský, Barva, Coufal, Hnik Velechovský, Barva, Coufal, Hnik SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:52.19 9.00
3 Hlaváček, Synek, Prášek, Bednařík Hlaváček, Synek, Prášek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:01.97 8.00
4 Holubnic, Kubec, Švorčík, Faltus Holubnic, Kubec, Švorčík, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:02.19 7.00
5 66 Cizner, Souček, Oupic, Matějec Cizner, Souček, Oupic, Matějec TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:04.19 6.00
6 85 Blažek, Feifer, Zolman, Hůlka Blažek, Feifer, Zolman, Hůlka TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:04.63 5.00
7 69 Janeček, Štěpán, Stejskal, Černík Janeček, Štěpán, Stejskal, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:14.43 4.00

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krmašová, Černovská, Hronovská, Bláhová Krmašová, Černovská, Hronovská, Bláhová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:02.99 11.00
2 93 Popová, Skálová, Ovčariková, Odlová Popová, Skálová, Ovčariková, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:05.22 9.00
3 Jeníková, Čermáková, Erbenová, Trejbalová Jeníková, Čermáková, Erbenová, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:10.86 8.00
4 63 Lžíčařová, Suchá, Dvořáková, Hocke Lžíčařová, Suchá, Dvořáková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:14.19 6.00
5 Brumlichová, Hrábková, Petráčková, Dohnalová Brumlichová, Hrábková, Petráčková, Dohnalová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 3:14.37 5.00
6 Tomášová, Plecháčová, Lukešová, Hlaváčová Tomášová, Plecháčová, Lukešová, Hlaváčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 3:27.22 2.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. HKRAL 2. DOBRU 3. TRUTN
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Petrovová, Plecháčová, Pleskotová, Sajdak Petrovová, Plecháčová, Pleskotová, Sajdak TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:12.20 7.00
2 Čechová, Křoustková, Pešková, Hladíková Čechová, Křoustková, Pešková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:14.95 4.00
3 55 Dvořáková, Svatoňová, Koďousková, Skálová Dvořáková, Svatoňová, Koďousková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:21.39 3.00
4 Horkelová, Plíštilová, Škodová, Prokopová Horkelová, Plíštilová, Škodová, Prokopová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:28.46 1.00
5 Koudelková, Lepltová, Honců, Suchomelová Koudelková, Lepltová, Honců, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 3:34.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krmašová, Černovská, Hronovská, Bláhová Krmašová, Černovská, Hronovská, Bláhová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:02.99 11.00
2 93 Popová, Skálová, Ovčariková, Odlová Popová, Skálová, Ovčariková, Odlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:05.22 9.00
3 Jeníková, Čermáková, Erbenová, Trejbalová Jeníková, Čermáková, Erbenová, Trejbalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:10.86 8.00
4 61 Petrovová, Plecháčová, Pleskotová, Sajdak Petrovová, Plecháčová, Pleskotová, Sajdak TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:12.20 7.00
5 63 Lžíčařová, Suchá, Dvořáková, Hocke Lžíčařová, Suchá, Dvořáková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:14.19 6.00
6 Brumlichová, Hrábková, Petráčková, Dohnalová Brumlichová, Hrábková, Petráčková, Dohnalová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 3:14.37 5.00
7 Čechová, Křoustková, Pešková, Hladíková Čechová, Křoustková, Pešková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:14.95 4.00
8 55 Dvořáková, Svatoňová, Koďousková, Skálová Dvořáková, Svatoňová, Koďousková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:21.39 3.00
9 Tomášová, Plecháčová, Lukešová, Hlaváčová Tomášová, Plecháčová, Lukešová, Hlaváčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 3:27.22 2.00
10 Horkelová, Plíštilová, Škodová, Prokopová Horkelová, Plíštilová, Škodová, Prokopová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:28.46 1.00
11 Koudelková, Lepltová, Honců, Suchomelová Koudelková, Lepltová, Honců, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 3:34.72

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 80 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 PB 1.54 o o o o o o o xxx 11.00
2 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 PB 1.51 - - o o o o xxx 9.00
3 Matěj BezouškaMatěj Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 8 PB 1.48 - o o o xo xxx 8.00
4 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1 PB 1.40 o o o xxx 7.00
5 Matyáš EmlarMatyáš Emlar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 6 1.35 o o xxx 6.00
Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 NM xxx
76 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,63 1,65 1,68 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 PB 1.63 - - - - - o o - o - xo o xxx 11.00
2 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 1 PB 1.53 o o o o o o o xo o xxx 9.00
3 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 PB 1.50 o - xo o xo xo o xo xxx 8.00
4 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 PB 1.41 o o o xo xo xxx 7.00
5 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 PB 1.38 o xo o o xxx 6.00
6= Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 1.38 o xo o xo xxx 4.50
6= Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 12 1.38 o xo o xo xxx 4.50
8 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 SB 1.38 o o o xxo xxx 3.00
9 Nela SvatoňováNela Svatoňová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 10 1.33 o xo xo xxx 2.00
10= Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3 PB 1.28 xo o xxx 0.50
10= Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 1.28 xo o xxx 0.50
12 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 2 PB 1.23 o xxx
13 99 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 SB 1.23 xxo xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,71 1,81 1,91 2,01 2,11 2,21 Body
1 62 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 1.91 - - o o - - xr 11.00
2 63 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 1.81 xo - o xxx 9.00
Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 NM xxx
87 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Pecháčková Tereza JAROM 2. Lžíčařová Lucie JAROM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Artem HolubnicArtem Holubnic
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 20 PB 5.41 -1.7 m/s 5.07  -0,60 4.99  -0,90 4.84  -1,10 5.07 5.41  -1,70 5.35  -1,00 - 11.00
2 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 23 5.40 +0.0 m/s 5.40  0,00 5.23  0,00 4.31  -0,80 5.40 5.21  -0,90 5.36  -1,30 5.37  -0,70 9.00
3 79 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 21 PB 5.40 -1.1 m/s 5.32  -0,70 5.23  0,00 5.24  -0,60 5.32 5.29  -1,60 5.40  -1,10 - 8.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 22 5.24 +0.0 m/s 5.24  0,00 4.72  0,00 4.79  -0,70 5.24 5.22  -1,30 - 4.89  -1,00 7.00
5 Václav MachekVáclav Machek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 17 PB 4.91 -0.4 m/s x 4.91  -0,40 4.14  -1,20 4.91 4.42  -0,80 4.01  -1,60 4.62  0,00 6.00
6 Edrian KarelEdrian Karel
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 16 PB 4.85 -0.7 m/s 4.77  0,00 4.56  -1,50 4.42  -1,20 4.77 4.85  -0,70 4.32  -1,30 - 5.00
7 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 19 4.75 -0.6 m/s 4.75  -0,60 4.61  -0,80 4.31  -1,20 4.75 4.62  -1,00 4.49  -1,40 - 4.00
8 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 PB 4.44 -1.0 m/s 4.08  -0,70 4.05  -0,10 4.44  -1,00 4.44 4.41  -0,60 4.41  -0,90 4.04  -0,70 3.00
9 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 PB 4.42 -0.7 m/s 4.28  -1,10 4.30  -0,30 4.42  -0,70 4.42 2.00
10 85 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 4.34 +0.0 m/s x 4.22  0,00 4.34  0,00 4.34 1.00
11 71 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 4.21 +0.0 m/s 4.21  0,00 4.06  0,00 x 4.21
12 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 12 PB 4.20 -1.8 m/s 4.10  0,00 4.16  -1,30 4.20  -1,80 4.20
13 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 3 PB 4.20 -1.0 m/s 4.20  -1,00 3.96  -0,20 3.85  -0,60 4.20
14 Jakub MartinekJakub Martinek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 PB 4.10 -0.9 m/s 3.84  -0,10 4.10  -0,90 x 4.10
15 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 SB 4.06 -0.8 m/s 3.73  -0,60 4.06  -0,80 3.84  -1,60 4.06
16 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 11 PB 4.04 -0.3 m/s 4.04  -0,30 4.02  -0,80 x 4.04
17 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 4.02 +0.0 m/s x 4.02  0,00 3.92  0,00 4.02
18 84 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 8 PB 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 3.66  -0,10 3.84  -1,30 3.96
19 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 3.84 -0.6 m/s 3.84  -0,60 3.81  -0,90 x 3.84
20 Filip VanclFilip Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 5 PB 3.84 +0.0 m/s 3.75  0,00 x 3.84  0,00 3.84
21 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 3.69 +1.2 m/s 3.69  1,20 3.59  0,00 3.55  -1,10 3.69
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 29 PB 4.93 -0.8 m/s x 4.59  0,00 x 4.59 4.93  -0,80 - - 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 28 4.71 -0.5 m/s 4.56  -0,90 4.33  -0,40 3.98  -1,20 4.56 4.71  -0,50 4.51  -1,10 4.23  -0,80 9.00
3 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27 SB 4.63 -1.0 m/s x 4.34  -0,70 4.48  -0,50 4.48 4.38  -0,10 4.53  -1,30 4.63  -1,00 8.00
4 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 22 PB 4.62 -1.6 m/s 4.51  -0,60 4.23  -1,70 4.38  -0,40 4.51 4.62  -1,60 4.45  -1,50 4.45  0,00 7.00
5 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 30 SB 4.60 -1.1 m/s 4.23  -0,40 4.38  0,00 x 4.38 x 4.24  -0,20 4.60  -1,10 6.00
6 56 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25 4.54 +0.0 m/s x 4.45  -0,10 4.26  -2,60 4.45 4.34  -0,50 4.49  -1,00 4.54  0,00 5.00
7 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 23 4.50 -0.7 m/s x 4.36  -1,30 4.34  -0,20 4.36 4.50  -0,70 4.43  -1,90 4.32  0,00 4.00
8 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 PB 4.35 -0.9 m/s 4.35  -0,90 4.13  -0,20 3.96  0,00 4.35 4.09  -0,80 4.35  -1,00 3.88  -0,10 3.00
9 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 24 SB 4.35 -0.2 m/s x 4.35  -0,20 x 4.35 2.00
10 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 19 SB 4.33 -1.8 m/s 4.24  -0,40 4.24  -0,50 4.33  -1,80 4.33 1.00
11 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 PB 4.33 -0.7 m/s 4.14  0,00 4.10  -0,50 4.33  -0,70 4.33
12 Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 17 PB 4.33 -0.5 m/s 4.33  -0,50 3.97  -0,30 4.09  -1,00 4.33
13 62 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18 SB 4.29 -1.5 m/s x x 4.29  -1,50 4.29
14 55 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 11 PB 4.25 +0.0 m/s 4.07  -0,60 4.01  0,00 4.25  0,00 4.25
15 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 21 SB 4.20 +0.0 m/s 4.20  0,00 4.19  -1,70 x 4.20  -0,70
16 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 14 PB 4.20 -0.3 m/s 4.20  -0,30 4.17  0,00 4.14  -1,10 4.20
17 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 16 SB 4.13 -0.1 m/s 4.12  -0,30 x 4.13  -0,10 4.13
18 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 PB 4.11 +0.0 m/s x 4.04  -0,30 4.11  0,00 4.11
19 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 10 PB 4.06 +0.0 m/s x x 4.06  0,00 4.06
20 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 26 SB 4.03 -1.0 m/s 3.88  -0,60 4.03  -1,00 3.87  -1,20 4.03
21 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 15 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 x x 3.95
22 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 5 PB 3.85 +0.0 m/s 3.70  -0,50 3.65  0,00 3.85  0,00 3.85
23 Andrea TomášováAndrea Tomášová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 2 PB 3.79 +0.0 m/s 3.73  -0,20 3.79  0,00 3.56  0,00 3.79
24 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 12 3.72 +0.0 m/s x 3.72  0,00 x 3.72
25 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 8 3.70 -0.6 m/s 3.70  -0,60 3.49  -1,00 3.53  0,00 3.70
26 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 4 PB 3.66 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.41  -0,20 3.66  0,00 3.66
27 59 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 13 3.62 -0.1 m/s 3.62  -0,10 3.55  0,00 3.53  -0,10 3.62
28 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 1 PB 3.35 -1.6 m/s 3.35  -1,60 3.29  0,10 x 3.35
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 23 10.64 10.64 x 10.18 10.64 10.37 x 10.05 11.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 22 SB 10.36 x x 09.73 9.73 10.36 09.93 09.75 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 19 PB 09.81 08.75 x 09.37 9.37 x 09.81 09.36 8.00
4 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 20 09.27 08.66 08.87 09.03 9.03 09.27 08.99 08.99 7.00
5 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 18 SB 09.06 09.06 08.57 08.35 9.06 08.40 08.04 08.43 6.00
6 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 PB 08.65 08.65 07.32 07.42 8.65 07.62 07.90 07.91 5.00
7 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 17 SB 08.60 07.69 08.60 07.39 8.60 07.61 07.68 08.01 4.00
8 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 PB 08.40 08.04 08.40 07.90 8.40 07.93 07.84 07.65 3.00
9 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 11 PB 07.97 07.66 07.97 07.83 7.97 2.00
10 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 PB 07.95 07.75 07.72 07.95 7.95 1.00
11 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 SB 07.83 07.83 07.25 07.28 7.83
12 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 PB 07.59 07.59 07.57 06.78 7.59
13 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 15 07.42 07.41 x 07.42 7.42
14 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 2 PB 07.24 07.07 07.24 07.12 7.24
15 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 9 06.85 x 06.85 06.81 6.85
16 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 PB 06.68 06.29 06.68 05.80 6.68
17 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 PB 06.51 05.49 06.51 06.23 6.51
18 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 6 06.43 x 06.43 x 6.43
19 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 06.33 06.23 06.33 05.86 6.33
20 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3 PB 06.29 06.01 06.29 05.94 6.29
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 SB 06.01 05.71 05.85 06.01 6.01
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 PB 10.13 09.41 09.45 10.13 10.13 x 08.96 09.41 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 SB 09.77 09.48 09.25 08.54 9.48 x 09.56 09.77 9.00
3 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 09.64 08.70 09.49 09.41 9.49 09.64 x 09.10 8.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 09.63 x 09.63 09.47 9.63 08.78 08.92 - 7.00
5 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 PB 09.54 08.91 09.07 09.53 9.53 09.22 08.61 09.54 6.00
6 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 PB 09.40 08.04 09.23 08.52 9.23 08.92 09.40 09.35 5.00
7 Matěj AndrlíkMatěj Andrlík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 PB 09.36 08.19 08.91 09.36 9.36 09.12 x 09.00 4.00
8 Vilém FišerVilém Fišer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4 PB 08.99 08.35 07.95 08.99 8.99 08.48 x 08.96 3.00
9 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 6 SB 08.76 08.41 08.13 08.76 8.76 2.00
10 77 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 PB 08.55 08.34 08.31 08.55 8.55 1.00
11 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 9 08.43 08.43 08.08 08.33 8.43
12 67 David OupicDavid Oupic
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 2 PB 07.71 07.71 - 06.90 7.71
Celkem 12 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 16 PB 34.55 11.00
2 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 11 PB 28.74 9.00
3 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 SB 23.96 8.00
4 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 PB 21.19 7.00
5 100 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 20.59 6.00
6 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 PB 20.42 5.00
7 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 20.29 4.00
8 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 10 SB 19.57 3.00
9 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 PB 17.63 2.00
10 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 5 PB 15.90 1.00
11 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 SB 14.09
12 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4 PB 13.36
13 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 1 PB 12.26
Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 15 NM
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 SB 32.00 11.00
2 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 30.73 9.00
3 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 PB 26.16 8.00
4 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 SB 25.67 7.00
5 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 2 PB 22.97 6.00
6 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 SB 22.86 5.00
7 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1 PB 20.68 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 26 35.45 11.00
2 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23 PB 32.25 9.00
3 100 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 24 SB 31.91 8.00
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 19 PB 31.02 7.00
5 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 25 28.86 6.00
6 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 21 PB 26.36 5.00
7 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 17 PB 25.78 4.00
8 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16 PB 24.20 3.00
9 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 15 PB 22.25 2.00
10 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 20 SB 21.55 1.00
11 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 PB 21.50
12 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 18 20.55
13 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 PB 19.53
14 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 19.26
15 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 PB 19.14
16 89 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 PB 18.45
17 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 13 18.29
18 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 12 17.98
19 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 PB 17.80
20 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 17.46
21 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 PB 17.02
22 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 22 SB 16.95
23 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 6 PB 16.75
24 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 15.71
25 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 10.51
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 13 PB 41.05 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 PB 36.54 9.00
3 70 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 PB 35.03 8.00
4 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 PB 34.72 7.00
5 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 12 30.92 6.00
6 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 PB 29.76 5.00
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4 PB 27.47 4.00
8 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 8 25.59 3.00
9 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 PB 24.64 2.00
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 5 23.42 1.00
11 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2 PB 21.39
12 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3 SB 15.05
Celkem 12 závodníků