Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD přípravka sk.A

Hradec Králové (9. 6. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 09.58 188.00
2 79 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 PB 09.98 123.00
3 20 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.47 61.00
4 69 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 10.53 54.00
5 14 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 7 10.87 25.00
6 84 Antonín BeránekAntonín Beránek 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 6 10.93 20.00
7 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 11.89 0.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 09.36 229.00
2 27 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.53 197.00
3 70 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.67 173.00
4 28 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 10.03 116.00
5 6 Jonáš MádleJonáš Mádle 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 10.09 108.00
6 17 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 8 10.23 89.00
7 9 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.51 56.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.09 108.00
2 18 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 10.13 102.00
3 73 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 10.33 77.00
4 19 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 10.52 55.00
5 16 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 11.11 10.00
6 12 Antonín BezdíčekAntonín Bezdíček 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 4 11.71 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 09.34 233.00
2 22 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.06 112.00
3 83 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.40 68.00
4 10 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 10.69 39.00
5 72 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 5 10.76 33.00
6 21 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.88 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 08.91 324.00
2 33 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.31 239.00
3 100 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.38 71.00
4 26 Martin RollMartin Roll 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 10.48 60.00
5 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1 10.91 22.00
6 86 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 11.31 2.00
7 94 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 11.47 0.00
8 63 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 11.54 0.00
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.69 169.00
2 45 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1 10.00 120.00
3 42 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 10.50 58.00
4 4 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 5 10.59 48.00
5 71 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 10.62 46.00
6 98 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 10.64 44.00
7 76 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.31 2.00
8 2 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 11.57 0.00
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-hoši 07 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.91 134.00
2 90 Patrik ŠikPatrik Šik 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 10.12 103.00
3 89 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.22 90.00
4 99 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.29 81.00
5 96 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.33 77.00
6 62 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.23 5.00
7 93 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.62 0.00
8 67 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 1 12.07 0.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 PB 09.53 438.00
2 47 Mariak DvořákováMariak Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.32 274.00
3 40 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1 10.32 274.00
4 82 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 PB 10.33 272.00
5 35 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 10.53 236.00
6 85 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 10.77 196.00
7 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.83 187.00
65 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.24 289.00
2 29 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 10.52 238.00
3 77 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 8 10.54 235.00
4 87 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 10.59 226.00
5 46 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 10.81 190.00
6 32 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.45 101.00
7 53 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 11.48 98.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.16 304.00
2 52 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.32 274.00
3 49 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 10.43 254.00
4 92 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.53 236.00
5 25 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 10.54 235.00
6 7 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.64 218.00
7 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.92 173.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 09.09 543.00
2 36 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 09.84 369.00
3 39 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.24 289.00
4 78 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.26 285.00
5 75 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 10.55 233.00
6 31 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.60 224.00
7 48 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 11.27 124.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.54 435.00
2 98 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.65 216.00
3 93 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.91 174.00
4 37 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 11.28 122.00
5 88 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.45 101.00
6 67 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.53 92.00
7 71 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 12.16 33.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.24 506.00
2 68 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.02 332.00
3 95 Kamila ŘíčařováKamila Říčařová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 10.24 289.00
4 2 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 PB 10.70 208.00
5 26 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 11.18 136.00
6 94 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 11.64 80.00
7 45 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 12.92 0.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.12 312.00
2 63 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.53 236.00
3 91 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.05 154.00
4 97 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.24 128.00
5 96 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.66 78.00
6 90 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2 12.17 32.00
7 62 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 12.93 0.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.46 454.00
2 99 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 09.75 389.00
3 76 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.64 218.00
4 42 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.96 167.00
5 38 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 11.12 144.00
6 8 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 11.16 138.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A SB 2:10.50 365.00
2 30 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:12.26 343.00
3 72 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:12.87 336.00
4 73 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:16.24 296.00
5 70 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:16.59 292.00
6 69 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:18.91 266.00
7 9 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A PB 2:21.37 240.00
8 28 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:24.28 211.00
9 6 Jonáš MádleJonáš Mádle 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:24.93 205.00
10 83 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:27.19 183.00
11 79 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:29.71 161.00
12 84 Antonín BeránekAntonín Beránek 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:33.69 128.00
13 12 Antonín BezdíčekAntonín Bezdíček 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:35.74 113.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:08.09 396.00
2 22 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:10.17 369.00
3 23 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:12.29 343.00
4 3 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:14.03 322.00
5 19 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:21.79 236.00
6 14 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:22.07 233.00
7 20 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:24.07 213.00
8 16 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:24.16 212.00
9 99 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:27.22 183.00
10 21 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:28.16 175.00
11 17 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2:32.49 138.00
12 10 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:38.35 95.00
13 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:51.41 26.00
Celkem 13 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B PB 2:04.46 445.00
2 33 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B PB 2:05.75 427.00
3 8 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:14.62 315.00
4 71 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:18.32 273.00
5 76 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:20.56 249.00
6 62 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:23.26 221.00
7 67 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:29.10 166.00
8 94 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:32.17 140.00
9 93 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:35.57 114.00
10 26 Martin RollMartin Roll 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:43.60 63.00
11 63 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:45.83 51.00
12 2 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:47.83 41.00
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:14.68 314.00
2 88 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:15.67 303.00
3 90 Patrik ŠikPatrik Šik 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.06 298.00
4 45 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.64 292.00
5 99 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:17.89 278.00
6 4 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:18.99 265.00
7 100 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.98 224.00
8 96 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:26.26 192.00
9 42 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:26.37 191.00
10 98 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:38.06 97.00
11 86 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:41.59 74.00
12 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:58.09 7.00
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... PB 1:54.51 593.00
2 64 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:55.99 569.00
3 43 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:13.92 323.00
4 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.68 258.00
5 47 Mariak DvořákováMariak Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:21.71 237.00
6 49 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:21.99 234.00
7 25 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... PB 2:22.46 229.00
8 29 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... PB 2:23.77 216.00
9 52 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:28.83 169.00
10 65 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:32.12 141.00
11 82 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:33.12 133.00
12 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:39.88 85.00
13 32 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:40.62 80.00
14 35 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:48.89 36.00
15 53 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3:06.67 0.00
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:14.54 316.00
2 78 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.23 296.00
3 40 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.61 259.00
4 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:22.32 230.00
5 92 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:25.78 196.00
6 87 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:26.45 190.00
7 75 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:26.90 186.00
8 46 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:29.39 164.00
9 85 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:31.65 145.00
10 39 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:32.83 135.00
11 7 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:34.95 119.00
12 77 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:35.64 114.00
13 31 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:50.29 31.00
48 Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B PB 2:00.45 502.00
2 4 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:01.93 481.00
3 93 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B PB 2:18.32 273.00
4 63 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:23.98 214.00
MS 8 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:27.02
6 76 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B PB 2:33.21 132.00
7 97 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:34.78 120.00
8 2 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:35.64 114.00
9 94 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B PB 2:45.46 53.00
10 62 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:50.86 28.00
11 26 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:50.96 28.00
12 71 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:54.50 16.00
13 96 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:03.66 0.00
14 67 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... PB 3:06.05 0.00
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1:58.36 533.00
2 99 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:06.66 415.00
3 98 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:07.10 409.00
4 86 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:10.13 370.00
5 95 Kamila ŘíčařováKamila Říčařová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:16.79 290.00
6 42 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:21.70 237.00
7 38 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:26.62 189.00
8 88 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:31.87 143.00
9 68 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:32.31 139.00
10 91 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:36.49 108.00
11 37 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:36.56 107.00
12 90 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:44.55 57.00
13 45 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:46.45 48.00
Celkem 13 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

Dorostenky 01 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 46.78
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 47.48
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 49.50
Celkem 3 závodníků
Dorostenky 02 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 48.05
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 50.18
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 50.20
4 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 51.44
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 10 PB 3.92 +0.5 m/s 3.85  0,60 3.92  0,50 3.73  0,90 3.92 193.00
2 99 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 2 PB 3.83 +0.7 m/s 3.83  0,70 3.79  0,20 3.63  0,70 3.83 179.00
3 30 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 1 PB 3.65 +0.4 m/s 3.52  0,10 3.32  0,10 3.65  0,40 3.65 152.00
4 70 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 20 PB 3.53 +0.4 m/s 3.50  0,10 3.53  0,40 3.23  0,30 3.53 135.00
5 28 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 19 PB 3.53 +0.1 m/s 3.43  -0,10 3.53  0,10 3.47  -0,10 3.53 135.00
6 79 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 26 PB 3.51 +0.2 m/s 3.21  0,30 3.47  0,50 3.51  0,20 3.51 132.00
7 6 Jonáš MádleJonáš Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
13 14 PB 3.50 +0.0 m/s 3.06  0,20 3.50  0,00 3.38  0,00 3.50 130.00
8 18 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 13 PB 3.47 +0.0 m/s x x 3.47  0,00 3.47 126.00
9 22 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 24 PB 3.44 +0.2 m/s 3.37  0,40 3.44  0,20 3.31  -2,10 3.44 122.00
10 73 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
11 25 PB 3.40 +0.3 m/s 3.40  0,30 3.33  0,30 3.37  -0,20 3.40 116.00
11 69 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 6 PB 3.40 -0.1 m/s 3.40  -0,10 3.29  0,50 3.14  0,10 3.40 116.00
12 17 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
11 22 PB 3.39 +0.0 m/s 2.92  0,30 3.39  0,00 3.27  0,20 3.39 115.00
13 23 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 3.39 +0.1 m/s 3.39  0,10 2.67  0,20 2.93  0,20 3.39 115.00
14 20 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 17 PB 3.27 +0.3 m/s 3.22  0,20 3.27  0,30 3.22  -3,50 3.27 99.00
15 3 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 12 PB 3.24 +0.1 m/s 3.07  -0,10 3.15  0,10 3.24  0,10 3.24 95.00
16 9 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 8 3.23 +0.0 m/s 3.23  0,00 2.97  0,30 3.23  0,00 3.23 94.00
17 14 Matouš KolářMatouš Kolář
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
13 11 PB 3.15 +0.3 m/s 2.84  0,30 2.94  0,40 3.15  0,30 3.15 84.00
18 84 Antonín BeránekAntonín Beránek
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
13 4 PB 3.15 +0.3 m/s 2.67  0,10 2.75  0,10 3.15  0,30 3.15 84.00
19 19 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 7 PB 3.11 +0.1 m/s 2.95  0,50 2.95  0,10 3.11  0,10 3.11 79.00
20 10 Dominik SmolaDominik Smola
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 23 PB 3.00 +0.2 m/s 2.92  0,30 3.00  0,20 2.89  0,20 3.00 66.00
21 72 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
12 9 PB 2.97 +0.6 m/s 2.97  0,60 2.82  0,30 2.95  0,50 2.97 62.00
22 21 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 18 PB 2.96 +0.3 m/s 2.44  0,00 2.86  0,40 2.96  0,30 2.96 61.00
23 83 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 21 PB 2.80 +0.5 m/s 2.80  0,50 2.75  0,20 2.57  0,40 2.80 44.00
24 16 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 3 PB 2.72 +0.0 m/s 2.66  0,60 2.65  0,40 2.72  0,00 2.72 36.00
25 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 16 PB 2.67 +0.0 m/s 2.67  0,00 2.53  0,30 2.64  0,50 2.67 31.00
26 12 Antonín BezdíčekAntonín Bezdíček
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
12 5 PB 2.60 +1.0 m/s 2.60  1,00 2.56  0,00 2.48  0,30 2.60 25.00
Celkem 26 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 18 4.33 -0.5 m/s 4.33  -0,50 4.26  -0,40 4.26  -1,40 4.33 261.00
2 33 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 10 4.08 -0.7 m/s 4.06  -2,60 4.07  -0,20 4.08  -0,70 4.08 219.00
3 8 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 8 PB 3.40 -0.6 m/s 3.32  -0,50 3.40  -0,60 3.13  -0,80 3.40 116.00
4 99 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 9 PB 3.39 -0.4 m/s x 3.34  0,00 3.39  -0,40 3.39 115.00
5 89 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 20 PB 3.37 -0.4 m/s 3.30  -0,60 3.37  -0,40 3.10  -4,10 3.37 112.00
6 88 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 15 PB 3.35 -0.2 m/s 3.24  -0,20 3.35  -0,20 3.20  -0,10 3.35 110.00
7 98 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 13 PB 3.30 -1.0 m/s 3.15  -0,80 2.96  -0,70 3.30  -1,00 3.30 103.00
8 90 Patrik ŠikPatrik Šik
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 21 PB 3.28 -0.1 m/s 3.08  -1,00 3.08  -0,30 3.28  -0,10 3.28 100.00
9 96 Jindřich FryšJindřich Fryš
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 4 PB 3.20 -3.8 m/s 3.20  -3,80 2.80  -0,20 x 3.20 90.00
10 4 Jan BalákJan Balák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 1 PB 3.18 +0.0 m/s 2.94  -0,10 2.80  -0,70 3.18  0,00 3.18 88.00
11 45 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 23 PB 3.12 +0.0 m/s 3.12  0,00 3.03  -2,00 2.90  -1,30 3.12 80.00
12 76 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 5 PB 3.06 -0.2 m/s 2.84  -0,10 3.06  -0,20 3.04  -0,10 3.06 73.00
13 62 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2 PB 2.88 -0.6 m/s 2.70  -0,10 2.88  -0,60 2.80  -1,90 2.88 52.00
14 100 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 7 PB 2.84 -0.1 m/s 2.70  -0,10 2.84  -0,10 2.72  -0,50 2.84 48.00
15 71 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 22 PB 2.80 -1.1 m/s 2.70  -0,30 2.65  -0,20 2.80  -1,10 2.80 44.00
16 86 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12 PB 2.80 -0.2 m/s 2.80  -0,20 2.55  -0,50 2.69  0,00 2.80 44.00
17 26 Martin RollMartin Roll
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 14 PB 2.73 -0.5 m/s 2.73  -0,50 2.38  -0,20 2.47  0,00 2.73 37.00
18 63 David MachekDavid Machek
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 11 PB 2.70 -0.1 m/s 2.70  -0,10 2.53  -0,70 2.63  -3,70 2.70 34.00
19 42 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 16 PB 2.64 -0.4 m/s 2.63  -0,10 2.34  -0,70 2.64  -0,40 2.64 28.00
20 94 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 17 PB 2.62 +0.0 m/s 2.44  -0,20 2.62  0,00 2.50  -0,80 2.62 26.00
21 93 Lukáš HorkýLukáš Horký
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 6 PB 2.54 -0.4 m/s 2.54  -0,40 2.48  -0,30 2.35  -0,10 2.54 20.00
22 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 19 PB 2.54 -0.1 m/s 2.54  -0,10 x 2.42  -0,40 2.54 20.00
23 67 Adam VondroušAdam Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 24 PB 2.40 -0.4 m/s 2.30  -2,00 2.29  -0,20 2.40  -0,40 2.40 9.00
24 2 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 3 PB 2.37 -1.7 m/s 2.37  -1,70 2.26  -3,80 2.06  0,00 2.37 7.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 29 PB 4.22 +0.9 m/s 4.07  1,10 3.82  0,30 4.22  0,90 4.22 359.00
2 36 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 2 PB 4.07 +1.6 m/s 3.80  0,20 4.07  1,60 3.83  0,70 4.07 324.00
3 64 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 20 PB 3.78 +0.6 m/s 3.78  0,60 3.65  1,20 3.64  0,30 3.78 259.00
4 47 Mariak DvořákováMariak Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 7 PB 3.73 +0.7 m/s 3.35  1,20 3.44  0,00 3.73  0,70 3.73 248.00
5 43 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 10 PB 3.48 +1.6 m/s 3.48  1,60 3.47  0,80 3.34  0,80 3.48 196.00
6 77 Aneta ValentováAneta Valentová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 28 PB 3.47 +1.4 m/s 3.34  1,00 3.46  0,00 3.47  1,40 3.47 194.00
7 65 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 PB 3.45 +0.7 m/s 3.30  0,50 3.42  0,20 3.45  0,70 3.45 190.00
8 40 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 PB 3.38 +0.5 m/s 3.35  1,30 2.26  0,60 3.38  0,50 3.38 176.00
9 35 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 9 PB 3.34 +0.7 m/s 3.34  0,70 3.02  1,70 3.21  0,10 3.34 168.00
10 82 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 19 PB 3.32 +0.7 m/s 3.25  0,90 3.23  0,40 3.32  0,70 3.32 165.00
11 78 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 25 PB 3.28 +0.5 m/s x 3.28  0,50 3.15  0,70 3.28 157.00
12 92 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 26 PB 3.27 +1.3 m/s 3.27  1,30 3.14  0,40 3.00  0,30 3.27 155.00
13 75 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 18 PB 3.25 +0.7 m/s 2.85  0,50 3.25  0,70 3.11  0,50 3.25 151.00
14 7 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 3 PB 3.23 +0.3 m/s 3.23  0,30 3.14  1,60 x 3.23 148.00
15 25 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 13 PB 3.19 +0.6 m/s 3.15  0,80 3.12  0,80 3.19  0,60 3.19 140.00
16 46 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 6 PB 3.16 +0.7 m/s 2.88  0,10 3.11  0,90 3.16  0,70 3.16 135.00
17= 52 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 14 PB 3.14 +0.9 m/s 3.09  0,70 3.10  1,60 3.14  0,90 3.14 131.00
17= 29 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 24 3.14 +0.9 m/s 3.09  2,90 3.14  0,90 3.10  0,50 3.14 131.00
19 31 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
14 1 PB 3.14 +1.6 m/s x 3.14  1,60 3.08  0,90 3.14 131.00
20 39 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 8 PB 3.10 +1.5 m/s 2.53  1,00 3.10  1,50 3.00  0,40 3.10 124.00
21 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 3.08 +0.9 m/s 3.08  0,90 2.81  0,20 2.99  1,10 3.08 121.00
22 48 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 PB 3.02 +0.3 m/s 3.02  0,30 2.56  0,30 2.95  0,60 3.02 110.00
23 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 PB 3.00 +0.2 m/s 2.96  1,10 2.90  0,10 3.00  0,20 3.00 107.00
24 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 22 PB 2.99 +0.2 m/s 2.88  1,00 2.99  0,20 2.98  0,50 2.99 105.00
25 49 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 15 PB 2.90 +0.9 m/s 2.90  0,90 2.70  0,30 2.90  0,50 2.90 91.00
26 32 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 23 2.88 +0.6 m/s 2.88  0,60 x 2.65  0,60 2.88 87.00
27 53 Sára DudkováSára Dudková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
13 4 PB 2.86 +0.4 m/s 2.86  0,40 2.77  1,50 2.53  1,40 2.86 84.00
28 87 Tina MarkováTina Marková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 17 PB 2.86 +0.4 m/s 2.70  1,10 2.76  0,50 2.86  0,40 2.86 84.00
29 85 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 11 PB 2.76 +0.8 m/s 2.76  0,80 2.50  0,90 2.62  1,10 2.76 69.00
Celkem 29 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 15 PB 3.96 +0.6 m/s 3.96  0,60 3.78  0,50 x 3.96 299.00
2 100 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 6 PB 3.88 +0.7 m/s 3.70  1,60 3.70  0,90 3.88  0,70 3.88 281.00
3 99 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 27 PB 3.79 +1.4 m/s 3.67  1,00 3.79  1,40 3.78  1,80 3.79 261.00
4 4 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 17 PB 3.55 +1.7 m/s 3.55  1,70 3.55  0,20 3.55  1,90 3.55 210.00
5 98 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 24 PB 3.51 +1.8 m/s 3.30  1,40 3.49  0,90 3.51  1,80 3.51 202.00
6 95 Kamila ŘíčařováKamila Říčařová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 20 PB 3.49 +0.8 m/s 3.39  2,30 3.34  0,40 3.49  0,80 3.49 198.00
7 93 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 16 PB 3.34 +1.7 m/s 3.00  1,50 3.26  0,60 3.34  1,70 3.34 168.00
8 68 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 7 PB 3.29 +1.1 m/s 3.29  1,10 x 2.93  2,20 3.29 159.00
9 42 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 25 PB 3.24 +0.6 m/s 3.13  1,20 x 3.24  0,60 3.24 150.00
10 97 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 4 PB 3.17 +0.4 m/s 3.10  0,60 3.17  0,40 3.02  1,50 3.17 137.00
11 33 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 26 3.12 +1.0 m/s 3.12  1,00 2.98  1,40 3.02  1,60 3.12 128.00
12 2 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 9 PB 3.10 +0.7 m/s 2.98  1,00 3.10  0,70 2.97  1,70 3.10 124.00
13 76 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 10 2.99 +0.8 m/s 2.91  0,50 2.99  0,80 2.91  1,00 2.99 105.00
14 67 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 2.97 +0.2 m/s 2.97  0,20 x 2.85  1,00 2.97 102.00
15 63 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 13 PB 2.97 +1.4 m/s 2.70  1,30 2.97  1,40 2.66  0,30 2.97 102.00
16 26 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 2.91 +0.3 m/s 2.56  1,30 2.64  0,40 2.91  0,30 2.91 92.00
17 8 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 22 PB 2.86 +1.6 m/s x 2.83  1,30 2.86  1,60 2.86 84.00
18 62 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 14 PB 2.82 +1.6 m/s 2.76  1,30 2.82  1,60 2.55  0,80 2.82 78.00
19 88 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 8 PB 2.81 +1.1 m/s 2.81  1,10 2.68  1,30 2.76  1,40 2.81 76.00
20 37 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 11 PB 2.80 +1.8 m/s x 2.70  1,20 2.80  1,80 2.80 75.00
21 91 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 2 PB 2.79 +0.7 m/s 2.45  0,60 2.79  0,70 2.71  1,70 2.79 73.00
22 38 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 18 PB 2.77 +1.1 m/s 2.62  0,40 2.68  0,80 2.77  1,10 2.77 70.00
23 94 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 23 2.64 +2.0 m/s 2.36  1,30 2.32  1,00 2.64  2,00 2.64 52.00
24 90 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 19 PB 2.62 +1.2 m/s x 2.62  1,20 2.50  2,10 2.62 49.00
25 71 Eva HalamkováEva Halamková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 5 PB 2.56 +0.5 m/s x 2.46  1,10 2.56  0,50 2.56 41.00
26 96 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 21 2.47 +1.6 m/s 2.47  1,60 x x 2.47 30.00
27 45 Lucie AndrlováLucie Andrlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
15 1 PB 2.24 +1.6 m/s x 1.95  0,20 2.24  1,60 2.24 7.00
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 9.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 1 PB 45.86 273.00
2 70 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 20 PB 36.45 195.00
3 28 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 19 PB 33.57 172.00
4 79 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 26 29.11 136.00
5 99 Sebastian BašeSebastian Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 2 PB 28.75 133.00
6 23 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 27.93 127.00
7 17 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
11 22 PB 27.88 127.00
8 20 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 17 PB 27.87 127.00
9 22 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 24 PB 27.42 123.00
10 27 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 10 27.24 122.00
11 10 Dominik SmolaDominik Smola
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 23 PB 26.35 115.00
12 73 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
11 25 PB 26.17 113.00
13 19 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 7 PB 25.68 110.00
14 69 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 6 PB 25.37 107.00
15 72 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
12 9 PB 24.64 102.00
16 18 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 13 PB 22.80 88.00
17 16 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 3 PB 22.25 83.00
18 14 Matouš KolářMatouš Kolář
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
13 11 PB 22.11 82.00
19 3 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 12 PB 21.60 79.00
20 21 Filip RacochaFilip Racocha
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 18 PB 21.35 77.00
21 9 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 8 PB 21.11 75.00
22 83 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 21 PB 17.96 52.00
23 12 Antonín BezdíčekAntonín Bezdíček
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
12 5 PB 16.55 42.00
24 24 Matyáš PíšaMatyáš Píša
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
13 16 PB 16.33 40.00
25 6 Jonáš MádleJonáš Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
13 14 PB 15.02 31.00
26 84 Antonín BeránekAntonín Beránek
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
13 4 PB 14.33 26.00
Celkem 26 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 9.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 18 PB 40.38 227.00
2 33 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 10 PB 39.34 219.00
3 8 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 8 PB 33.29 170.00
4 71 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 22 PB 30.55 148.00
5 45 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 23 PB 28.83 134.00
6 62 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2 PB 27.54 124.00
7 88 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 15 PB 26.94 119.00
8 90 Patrik ŠikPatrik Šik
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 21 PB 26.91 119.00
9 96 Jindřich FryšJindřich Fryš
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 4 PB 26.30 114.00
10 4 Jan BalákJan Balák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 1 PB 26.28 114.00
11 76 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 5 PB 24.15 98.00
12 26 Martin RollMartin Roll
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 14 PB 22.28 84.00
13 93 Lukáš HorkýLukáš Horký
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 6 PB 22.09 82.00
14 89 Richard SyrůčekRichard Syrůček
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 20 PB 21.84 80.00
15 98 Tomáš PražákTomáš Pražák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 13 PB 21.78 80.00
16 99 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 9 PB 19.89 66.00
17 38 Šimon SýkoraŠimon Sýkora
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 19 PB 19.52 63.00
18 100 Jan HovorkaJan Hovorka
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 7 PB 18.16 53.00
19 94 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 17 PB 17.57 49.00
20 63 David MachekDavid Machek
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 11 PB 17.01 45.00
21 86 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 12 PB 14.37 26.00
22 2 Eduard ErbenEduard Erben
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 3 PB 12.84 16.00
23 42 Filip SedláčekFilip Sedláček
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 16 PB 12.10 12.00
24 67 Adam VondroušAdam Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 24 PB 10.38 1.00
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 9 PB 30.76 244.00
2 64 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 20 30.18 237.00
3 43 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 10 PB 27.27 203.00
4 52 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 14 PB 26.06 189.00
5 78 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 25 PB 25.52 183.00
6 40 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 PB 24.50 171.00
7 47 Mariak DvořákováMariak Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 7 PB 24.18 167.00
8 7 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 3 PB 24.10 167.00
9 80 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 22 PB 23.46 159.00
10 48 Nicola DvořákováNicola Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 PB 23.26 157.00
11 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 PB 22.90 153.00
12 46 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 6 PB 21.95 142.00
13 13 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 29 20.94 131.00
14 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 PB 20.69 128.00
15 49 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 15 PB 20.29 124.00
16 39 Barbora FišarováBarbora Fišarová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 8 PB 19.82 118.00
17 32 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 23 18.99 109.00
18 31 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
14 1 PB 18.50 104.00
19 82 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 19 PB 18.46 103.00
20 85 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 11 PB 18.43 103.00
21 29 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 24 17.95 98.00
22 77 Aneta ValentováAneta Valentová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 28 PB 17.69 95.00
23 36 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 2 PB 17.02 88.00
24 87 Tina MarkováTina Marková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 17 PB 16.27 80.00
25 92 Beata ŠvarcováBeata Švarcová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 26 PB 16.04 77.00
26 65 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 15.51 72.00
27 75 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 18 PB 15.32 70.00
28 53 Sára DudkováSára Dudková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
13 4 PB 14.16 58.00
29 25 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 13 13.67 53.00
Celkem 29 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 15 PB 34.00 283.00
2 100 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 6 PB 28.66 219.00
3 42 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 25 PB 26.17 190.00
4 99 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 27 PB 24.40 170.00
5 4 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 17 PB 22.59 149.00
6 2 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 9 PB 22.56 149.00
7 68 Magdalena HuškováMagdalena Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 7 PB 21.74 140.00
8 96 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 21 PB 21.70 139.00
9 76 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 10 PB 21.60 138.00
10 98 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 24 PB 20.65 128.00
11 95 Kamila ŘíčařováKamila Říčařová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 20 PB 18.88 108.00
12 63 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 13 PB 18.38 103.00
13 33 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 26 PB 17.65 95.00
14 71 Eva HalamkováEva Halamková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 5 PB 17.12 89.00
15 93 Eliška MertováEliška Mertová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 16 16.62 84.00
16 67 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 PB 15.85 75.00
17 38 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 18 PB 15.78 75.00
18 91 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 2 PB 15.76 74.00
19 26 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 15.15 68.00
20 88 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 8 PB 15.01 66.00
21 94 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 23 PB 13.48 51.00
22 8 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 22 PB 11.55 31.00
23 37 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 11 PB 11.33 29.00
24 62 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 14 PB 11.10 27.00
25 90 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 19 PB 11.03 26.00
26 97 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 4 10.82 24.00
27 45 Lucie AndrlováLucie Andrlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
15 1 PB 08.38 2.00
Celkem 27 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1257
2 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1104
3 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0956
4 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0877
5 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0818
6 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0795
7 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0770
8 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0726
9 Sebastian BašeSebastian Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0724
10 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0712
11 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0666
12 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0634
13 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0626
14 Patrik ŠikPatrik Šik 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0620
15 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0604
16 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0602
17 Richard SyrůčekRichard Syrůček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0596
18 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0552
19 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0543
20 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0540
21 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0533
22 Jan BalákJan Balák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0515
23 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0511
24 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0500
25 Nikolas BortlíkNikolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0480
26 Jonáš MádleJonáš Mádle 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0474
27 Jindřich FryšJindřich Fryš 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0473
28 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0469
29 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0465
30 Matouš KolářMatouš Kolář 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0424
31 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0422
32 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0402
33 Jan HovorkaJan Hovorka 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0396
34 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0347
35 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0341
36 Tomáš PražákTomáš Pražák 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0324
37 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0315
38 Filip RacochaFilip Racocha 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0313
39 Filip SedláčekFilip Sedláček 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0289
40 Antonín BeránekAntonín Beránek 13 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0258
41 Martin RollMartin Roll 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0244
42 Lukáš HorkýLukáš Horký 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0216
43 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0215
44 Antonín BezdíčekAntonín Bezdíček 12 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 0180
45 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0176
46 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0146
47 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0130
48 Šimon SýkoraŠimon Sýkora 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0112
49 Matyáš PíšaMatyáš Píša 13 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0097
50 Eduard ErbenEduard Erben 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0064
Celkem 50 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 1626
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1539
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1503
4 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1387
5 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1294
6 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1235
7 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1097
8 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1037
9 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1026
10 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0955
11 Mariak DvořákováMariak Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0926
12 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0921
13 Kamila ŘíčařováKamila Říčařová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0885
14 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0880
15 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0807
16 Magdalena HuškováMagdalena Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0770
17 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0763
18 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0744
19 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0703
20 Eliška MertováEliška Mertová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0699
21 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0684
22 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0683
23 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0673
24 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0667
25 Barbora FišarováBarbora Fišarová 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0666
26 Beata ŠvarcováBeata Švarcová 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0664
27 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0657
28 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0655
29 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0652
30 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0640
31 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0638
32 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0631
33 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0595
34 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0593
35 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0580
36 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0521
37 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0513
38 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0490
39 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0478
40= Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0409
40= Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0409
42 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0403
43 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0386
44 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0377
45 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0333
46 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0324
47 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0269
MS Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0253
49 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0247
50 Sára DudkováSára Dudková 13 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0240
51 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0236
52 Eva HalamkováEva Halamková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0179
53 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0164
54 Vanesa MekiskováVanesa Mekisková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0133
55 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0057
Nicola DvořákováNicola Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNF
Celkem 56 závodníků