Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Hradec Králové

Hradec Králové (10. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 08:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 07.64 668.00
2 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 08.03 551.00
3 66 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 08.10 531.00
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 08.13 523.00
5 Jakub TrnkaJakub Trnka 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 08.32 470.00
6 Johan KlempererJohan Klemperer 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 08.43 441.00
7 Jan TřískaJan Tříska 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 08.44 439.00
8 Vojtěch ValentaVojtěch Valenta 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 1 08.62 393.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 08:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JarošJiří Jaroš 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 07.89 592.00
2 Daniel DrábekDaniel Drábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6 08.15 517.00
3 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8 08.15 517.00
4 Matěj ČechMatěj Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.23 495.00
5 Jakub ČechJakub Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 08.27 484.00
6 Jakub ValášekJakub Valášek 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 08.36 460.00
7 Petr LetovskýPetr Letovský 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 08.40 449.00
8 73 Václav JežekVáclav Ježek 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 08.71 371.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 08:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 07.72 643.00
2 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 08.14 520.00
3 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.20 503.00
4 83 Tomáš HruškaTomáš Hruška 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 6 08.28 481.00
5 Tadeáš PecharTadeáš Pechar 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 7 08.69 376.00
6 Filip PlištilFilip Plištil 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 2 08.69 376.00
7 Jan FabiánJan Fabián 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 4 08.85 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 08:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠebaJiří Šeba 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 08.13 523.00
2 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 08.34 465.00
3 Matěj DynteraMatěj Dyntera 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.40 449.00
4 Adam OrnstAdam Ornst 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 4 08.42 444.00
5 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 08.66 383.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 08:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 08.14 520.00
2 Vojtěch NetíkVojtěch Netík 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 4 08.18 509.00
3 David LounekDavid Lounek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.30 476.00
4 91 Aleš TäubnerAleš Täubner 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 7 08.32 470.00
5 Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 08.92 322.00
6 Mikuláš SedílekMikuláš Sedílek 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 08.98 309.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 07.64 668.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 07.72 643.00
3 Jiří JarošJiří Jaroš 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 07.89 592.00
4 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 08.03 551.00
5 66 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 08.10 531.00
6 Tomáš UrbanTomáš Urban 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 08.13 523.00
6 Jiří ŠebaJiří Šeba 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 08.13 523.00
8 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 08.14 520.00
8 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 08.14 520.00
10 Daniel DrábekDaniel Drábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6 08.15 517.00
10 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8 08.15 517.00
12 Vojtěch NetíkVojtěch Netík 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 4 08.18 509.00
13 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.20 503.00
14 Matěj ČechMatěj Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.23 495.00
15 Jakub ČechJakub Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 08.27 484.00
16 83 Tomáš HruškaTomáš Hruška 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 6 08.28 481.00
17 David LounekDavid Lounek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.30 476.00
18 Jakub TrnkaJakub Trnka 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 08.32 470.00
18 91 Aleš TäubnerAleš Täubner 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 7 08.32 470.00
20 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 08.34 465.00
21 Jakub ValášekJakub Valášek 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 08.36 460.00
22 Petr LetovskýPetr Letovský 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 08.40 449.00
22 Matěj DynteraMatěj Dyntera 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.40 449.00
24 Adam OrnstAdam Ornst 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 4 08.42 444.00
25 Johan KlempererJohan Klemperer 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 08.43 441.00
26 Jan TřískaJan Tříska 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 08.44 439.00
27 Vojtěch ValentaVojtěch Valenta 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 1 08.62 393.00
28 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 08.66 383.00
29 Tadeáš PecharTadeáš Pechar 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 7 08.69 376.00
29 Filip PlištilFilip Plištil 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 2 08.69 376.00
31 73 Václav JežekVáclav Ježek 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 08.71 371.00
32 Jan FabiánJan Fabián 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 4 08.85 338.00
33 Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 08.92 322.00
34 Mikuláš SedílekMikuláš Sedílek 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 08.98 309.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 11:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 2 08.28 764.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 08.59 676.00
3 Adéla JarošováAdéla Jarošová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.93 584.00
4 Tereza MarxováTereza Marxová 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 09.24 506.00
5 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 09.63 415.00
6 Nela KvačkováNela Kvačková 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 09.85 367.00
7 Kára ŠťastnáKára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 8 09.86 365.00
8 79 Polina FedchenkoPolina Fedchenko 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 5 10.61 223.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Etienette KolářováEtienette Kolářová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 08.48 706.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.87 600.00
3 Klára VláškováKlára Vlášková 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 1 09.02 561.00
4 56 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 8 09.10 541.00
5= Ema KocábkováEma Kocábková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 09.10 541.00
5= 60 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 09.10 541.00
7 Veronika PodanáVeronika Podaná 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 09.29 494.00
8 Veronika ChvojkováVeronika Chvojková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 09.52 440.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 5 08.79 621.00
2 67 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2 08.95 579.00
3 Žaneta ZámečníkováŽaneta Zámečníková 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 8 09.02 561.00
4 Lucie KarenováLucie Karenová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 09.07 548.00
5 Lenka ZemanováLenka Zemanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 09.46 454.00
6 Lucie RůžičkováLucie Růžičková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 09.60 422.00
7 Karolína ŠandováKarolína Šandová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 7 10.19 299.00
8 Lucie KopeckáLucie Kopecká 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6 10.35 268.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 11:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.21 785.00
2 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.65 659.00
3 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.89 595.00
4 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 09.17 523.00
5 88 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 09.36 477.00
6 85 Adéla VocůAdéla Voců 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KohoutováKristýna Kohoutová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 09.14 531.00
2 Sofie JandováSofie Jandová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 09.17 523.00
3 Týna ŠpatenkováTýna Špatenková 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 09.39 470.00
4 Nela HegerováNela Hegerová 08 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5 09.62 417.00
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 7 09.75 389.00
6 Tereza KholováTereza Kholová 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 09.78 382.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.21 785.00
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 2 08.28 764.00
3 Etienette KolářováEtienette Kolářová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 08.48 706.00
4 Bára PolívkováBára Polívková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 08.59 676.00
5 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.65 659.00
6 Martina ČechováMartina Čechová 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 5 08.79 621.00
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.87 600.00
8 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 08.89 595.00
9 Adéla JarošováAdéla Jarošová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.93 584.00
10 67 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2 08.95 579.00
11 Klára VláškováKlára Vlášková 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 1 09.02 561.00
11 Žaneta ZámečníkováŽaneta Zámečníková 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 8 09.02 561.00
13 Lucie KarenováLucie Karenová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 09.07 548.00
14 56 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 8 09.10 541.00
14 Ema KocábkováEma Kocábková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 09.10 541.00
14 60 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 09.10 541.00
17 Kristýna KohoutováKristýna Kohoutová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 09.14 531.00
18 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 09.17 523.00
18 Sofie JandováSofie Jandová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 09.17 523.00
20 Tereza MarxováTereza Marxová 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 09.24 506.00
21 Veronika PodanáVeronika Podaná 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 09.29 494.00
22 88 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 09.36 477.00
23 Týna ŠpatenkováTýna Špatenková 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 09.39 470.00
24 Lenka ZemanováLenka Zemanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 09.46 454.00
25 85 Adéla VocůAdéla Voců 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 09.48 449.00
26 Veronika ChvojkováVeronika Chvojková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 09.52 440.00
27 Lucie RůžičkováLucie Růžičková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 09.60 422.00
28 Nela HegerováNela Hegerová 08 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5 09.62 417.00
29 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 09.63 415.00
30 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 7 09.75 389.00
31 Tereza KholováTereza Kholová 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 09.78 382.00
32 Nela KvačkováNela Kvačková 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 09.85 367.00
33 Kára ŠťastnáKára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 8 09.86 365.00
34 Karolína ŠandováKarolína Šandová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 7 10.19 299.00
35 Lucie KopeckáLucie Kopecká 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6 10.35 268.00
36 79 Polina FedchenkoPolina Fedchenko 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 5 10.61 223.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:35.52 625.00
2 60 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2:50.70 456.00
3 67 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:54.74 416.00
4 63 Aneta RážováAneta Rážová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:57.44 389.00
5 56 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:57.46 389.00
6 70 Emily RegentováEmily Regentová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:04.73 322.00
7 59 Tereza LedererováTereza Ledererová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:08.37 291.00
8 66 Karolína KlubrtováKarolína Klubrtová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:23.40 178.00
9 69 Nela DřevováNela Dřevová 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:24.77 169.00
10 65 Terezie VolfováTerezie Volfová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:35.77 105.00
11 62 Monika SvěrákováMonika Svěráková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:37.13 98.00
55 Anita VondruškováAnita Vondrušková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:37.58 601.00
2 71 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2:40.05 572.00
3 82 Hana PetrovickáHana Petrovická 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:57.93 385.00
4 78 Nela HamadováNela Hamadová 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:01.67 350.00
5 86 Tereza ŠebováTereza Šebová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:04.62 323.00
6 72 Soňa ŠimonováSoňa Šimonová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:10.70 272.00
7 80 Natálie KašparováNatálie Kašparová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:15.10 238.00
8 85 Adéla VocůAdéla Voců 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:18.56 212.00
9 83 Adéla HrabalováAdéla Hrabalová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3:19.26 207.00
10 79 Polina FedchenkoPolina Fedchenko 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:21.75 190.00
11 76 Simona HrubešováSimona Hrubešová 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:23.55 177.00
73 Lucie HakenováLucie Hakenová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:45.92 507.00
2 94 Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:57.08 393.00
3 97 Eliška ŠimákováEliška Šimáková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2:59.02 374.00
4 96 Nikola RezkováNikola Rezková 14 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:00.51 360.00
5 89 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:00.68 359.00
6 87 Barbora DusováBarbora Dusová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:00.92 357.00
7 90 Nicol VávrováNicol Vávrová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3:02.58 342.00
8 91 Eliška PernáEliška Perná 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:05.53 316.00
9 93 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:10.01 278.00
10 95 Nela ŠitinováNela Šitinová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:10.68 272.00
11 92 Julie BaudyšováJulie Baudyšová 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:11.14 269.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:35.52 625.00
2 77 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:37.58 601.00
3 71 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2:40.05 572.00
4 88 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:45.92 507.00
5 60 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2:50.70 456.00
6 67 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:54.74 416.00
7 94 Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:57.08 393.00
8 63 Aneta RážováAneta Rážová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:57.44 389.00
9 56 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:57.46 389.00
10 82 Hana PetrovickáHana Petrovická 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:57.93 385.00
11 97 Eliška ŠimákováEliška Šimáková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2:59.02 374.00
12 96 Nikola RezkováNikola Rezková 14 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:00.51 360.00
13 89 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:00.68 359.00
14 87 Barbora DusováBarbora Dusová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:00.92 357.00
15 78 Nela HamadováNela Hamadová 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:01.67 350.00
16 90 Nicol VávrováNicol Vávrová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3:02.58 342.00
17 86 Tereza ŠebováTereza Šebová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:04.62 323.00
18 70 Emily RegentováEmily Regentová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:04.73 322.00
19 91 Eliška PernáEliška Perná 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:05.53 316.00
20 59 Tereza LedererováTereza Ledererová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:08.37 291.00
21 93 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:10.01 278.00
22 95 Nela ŠitinováNela Šitinová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:10.68 272.00
23 72 Soňa ŠimonováSoňa Šimonová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 3:10.70 272.00
24 92 Julie BaudyšováJulie Baudyšová 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:11.14 269.00
25 80 Natálie KašparováNatálie Kašparová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:15.10 238.00
26 85 Adéla VocůAdéla Voců 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:18.56 212.00
27 83 Adéla HrabalováAdéla Hrabalová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3:19.26 207.00
28 79 Polina FedchenkoPolina Fedchenko 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:21.75 190.00
29 66 Karolína KlubrtováKarolína Klubrtová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:23.40 178.00
30 76 Simona HrubešováSimona Hrubešová 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:23.55 177.00
31 69 Nela DřevováNela Dřevová 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:24.77 169.00
32 65 Terezie VolfováTerezie Volfová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:35.77 105.00
33 62 Monika SvěrákováMonika Svěráková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:37.13 98.00
55 Anita VondruškováAnita Vondrušková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova DNS
73 Lucie HakenováLucie Hakenová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Robert NěmecRobert Němec 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 4:33.63 721.00
2 63 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:01.81 549.00
3 76 David FicenecDavid Ficenec 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:06.34 524.00
4 58 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5:10.74 499.00
5 66 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 5:18.38 459.00
6 72 Marek PodsadloMarek Podsadlo 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5:19.56 452.00
7 70 Filip SlepičkaFilip Slepička 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:20.78 446.00
8 71 David SvatoňDavid Svatoň 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:23.86 430.00
9 67 Lukáš HrabíkLukáš Hrabík 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:24.19 428.00
10 59 Marek HruškaMarek Hruška 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:24.93 425.00
11 62 Václav PavelVáclav Pavel 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5:31.84 390.00
12 61 Tomáš ŠicTomáš Šic 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5:34.49 377.00
MS 73 Václav JežekVáclav Ježek 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5:43.57
14 69 Ondřej VernerOndřej Verner 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:47.07 319.00
15 60 Miloš KudrnaMiloš Kudrna 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5:51.17 301.00
16 56 Jakub JedličkaJakub Jedlička 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 5:57.45 275.00
17 65 Šimon ČesákŠimon Česák 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6:12.65 215.00
64 Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 Tomáš HruškaTomáš Hruška 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4:58.13 571.00
2 94 Oliver JelínekOliver Jelínek 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:00.47 557.00
3 93 Jan DrahorádJan Drahorád 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:06.18 525.00
4 85 Josef JanečekJosef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:17.40 464.00
5 89 Lukáš PopelkaLukáš Popelka 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:19.69 452.00
6 78 Daniel PulecDaniel Pulec 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5:20.43 448.00
7 90 Jakub HornJakub Horn 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:23.06 434.00
8 88 Marek LokvencMarek Lokvenc 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:33.49 382.00
9 82 Ivan KřížIvan Kříž 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:35.13 374.00
10 80 Adam FuchmanAdam Fuchman 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:36.26 369.00
11 91 Aleš TäubnerAleš Täubner 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:42.45 340.00
12 92 Matěj NovákMatěj Novák 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:43.65 335.00
13 86 Tomáš MyslivecTomáš Myslivec 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5:44.83 329.00
14 79 Matěj JožákMatěj Jožák 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6:21.63 183.00
15 87 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6:42.07 119.00
16 77 Vítek KořínekVítek Kořínek 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 7:13.41 45.00
84 Pavel MartinecPavel Martinec 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Robert NěmecRobert Němec 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 4:33.63 721.00
2 83 Tomáš HruškaTomáš Hruška 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4:58.13 571.00
3 94 Oliver JelínekOliver Jelínek 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:00.47 557.00
4 63 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:01.81 549.00
5 93 Jan DrahorádJan Drahorád 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:06.18 525.00
6 76 David FicenecDavid Ficenec 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5:06.34 524.00
7 58 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5:10.74 499.00
8 85 Josef JanečekJosef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5:17.40 464.00
9 66 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 5:18.38 459.00
10 72 Marek PodsadloMarek Podsadlo 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5:19.56 452.00
11 89 Lukáš PopelkaLukáš Popelka 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:19.69 452.00
12 78 Daniel PulecDaniel Pulec 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5:20.43 448.00
13 70 Filip SlepičkaFilip Slepička 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:20.78 446.00
14 90 Jakub HornJakub Horn 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:23.06 434.00
15 71 David SvatoňDavid Svatoň 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:23.86 430.00
16 67 Lukáš HrabíkLukáš Hrabík 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:24.19 428.00
17 59 Marek HruškaMarek Hruška 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:24.93 425.00
18 62 Václav PavelVáclav Pavel 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5:31.84 390.00
19 88 Marek LokvencMarek Lokvenc 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5:33.49 382.00
20 61 Tomáš ŠicTomáš Šic 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5:34.49 377.00
21 82 Ivan KřížIvan Kříž 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:35.13 374.00
22 80 Adam FuchmanAdam Fuchman 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 5:36.26 369.00
23 91 Aleš TäubnerAleš Täubner 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:42.45 340.00
24 73 Václav JežekVáclav Ježek 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5:43.57
25 92 Matěj NovákMatěj Novák 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 5:43.65 335.00
26 86 Tomáš MyslivecTomáš Myslivec 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5:44.83 329.00
27 69 Ondřej VernerOndřej Verner 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5:47.07 319.00
28 60 Miloš KudrnaMiloš Kudrna 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5:51.17 301.00
29 56 Jakub JedličkaJakub Jedlička 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 5:57.45 275.00
30 65 Šimon ČesákŠimon Česák 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6:12.65 215.00
31 79 Matěj JožákMatěj Jožák 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6:21.63 183.00
32 87 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6:42.07 119.00
33 77 Vítek KořínekVítek Kořínek 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 7:13.41 45.00
64 Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNS
84 Pavel MartinecPavel Martinec 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Jelínek, Hosa, Kramár, Ficenec Jelínek, Hosa, Kramár, Ficenec ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 31.00 521.00
2 Lounek, Martinec, Zoubek, Hruška Lounek, Martinec, Zoubek, Hruška ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 31.05 518.00
3 Jaroš, Netík, Plištil, Horn Jaroš, Netík, Plištil, Horn ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 31.06 517.00
4 Baliar, Popelka, Urban, Hrabík Baliar, Popelka, Urban, Hrabík ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 4 31.77 468.00
5 64 Karlík, Česák, Bauer, Trnka Karlík, Česák, Bauer, Trnka ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 32.50 419.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drábek, Tříska, Jeřábek, Neškudla Drábek, Tříska, Jeřábek, Neškudla ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4 31.22 506.00
2 Pašek, Tužil, Kořínek, Němec Pašek, Tužil, Kořínek, Němec ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 31.43 491.00
3 Karel, Podsadlo, Ježek, Šeba Karel, Podsadlo, Ježek, Šeba ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 31.52 485.00
4 Příhonský, Čihák, Ornst, Valenta Příhonský, Čihák, Ornst, Valenta ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 2 31.57 481.00
5 Nešpor, Dyntera, Nešpor, Novotný Nešpor, Dyntera, Nešpor, Novotný ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 32.01 452.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švajcr, Čech, Čech, Havlík Švajcr, Čech, Čech, Havlík ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 30.16 583.00
2 Klemperer, Šic, Marek, Balcar Klemperer, Šic, Marek, Balcar Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 4 30.58 552.00
3 92 Novák, Pechar, Täubner, Valášek Novák, Pechar, Täubner, Valášek ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 31.37 495.00
4 Říha, Borůvka, Zeman, Letovský Říha, Borůvka, Zeman, Letovský ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 31.65 476.00
5 Sedílek, Jušta, Bartaušic, Koreček Sedílek, Jušta, Bartaušic, Koreček ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6 33.31 368.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmíd, Vácha, Kněžour, Suchánek Šmíd, Vácha, Kněžour, Suchánek ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 31.09 515.00
2 Wallstein, Fabián, Hnídek, Myslivec Wallstein, Fabián, Hnídek, Myslivec ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 33.12 380.00
3 Merenda, Svatoň, Havelka, Jakubovits Merenda, Svatoň, Havelka, Jakubovits ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 34.29 311.00
Němeček, Műller, Verner, Klimsza Němeček, Műller, Verner, Klimsza ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 DQ
Poznámky:
DQ TP 24.7
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švajcr, Čech, Čech, Havlík Švajcr, Čech, Čech, Havlík ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 30.16 583.00
2 Klemperer, Šic, Marek, Balcar Klemperer, Šic, Marek, Balcar Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 4 30.58 552.00
3 94 Jelínek, Hosa, Kramár, Ficenec Jelínek, Hosa, Kramár, Ficenec ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 31.00 521.00
4 Lounek, Martinec, Zoubek, Hruška Lounek, Martinec, Zoubek, Hruška ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 31.05 518.00
5 Jaroš, Netík, Plištil, Horn Jaroš, Netík, Plištil, Horn ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 31.06 517.00
6 Šmíd, Vácha, Kněžour, Suchánek Šmíd, Vácha, Kněžour, Suchánek ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 31.09 515.00
7 Drábek, Tříska, Jeřábek, Neškudla Drábek, Tříska, Jeřábek, Neškudla ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4 31.22 506.00
8 92 Novák, Pechar, Täubner, Valášek Novák, Pechar, Täubner, Valášek ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 31.37 495.00
9 Pašek, Tužil, Kořínek, Němec Pašek, Tužil, Kořínek, Němec ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 31.43 491.00
10 Karel, Podsadlo, Ježek, Šeba Karel, Podsadlo, Ježek, Šeba ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 31.52 485.00
11 Příhonský, Čihák, Ornst, Valenta Příhonský, Čihák, Ornst, Valenta ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 2 31.57 481.00
12 Říha, Borůvka, Zeman, Letovský Říha, Borůvka, Zeman, Letovský ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 31.65 476.00
13 Baliar, Popelka, Urban, Hrabík Baliar, Popelka, Urban, Hrabík ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 4 31.77 468.00
14 Nešpor, Dyntera, Nešpor, Novotný Nešpor, Dyntera, Nešpor, Novotný ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 32.01 452.00
15 64 Karlík, Česák, Bauer, Trnka Karlík, Česák, Bauer, Trnka ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 32.50 419.00
16 Wallstein, Fabián, Hnídek, Myslivec Wallstein, Fabián, Hnídek, Myslivec ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 33.12 380.00
17 Sedílek, Jušta, Bartaušic, Koreček Sedílek, Jušta, Bartaušic, Koreček ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6 33.31 368.00
18 Merenda, Svatoň, Havelka, Jakubovits Merenda, Svatoň, Havelka, Jakubovits ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 34.29 311.00
Němeček, Műller, Verner, Klimsza Němeček, Műller, Verner, Klimsza ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tázlerová, Polívková, Lorencová, Regentová Tázlerová, Polívková, Lorencová, Regentová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 32.61 692.00
2 Jarošová, Dubcová, Rážová, Kolářová Jarošová, Dubcová, Rážová, Kolářová ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 32.95 668.00
3 Jarošová, Černá, Jochecová, Černá Jarošová, Černá, Jochecová, Černá ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4 34.91 537.00
4 Kholová, Hamadová, Růžičková, Marxová Kholová, Hamadová, Růžičková, Marxová ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 35.62 493.00
5 96 Rezková, Soukalová, Šťastná, Klubrtová Rezková, Soukalová, Šťastná, Klubrtová ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 36.33 450.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlášková, Krasová, Kvačková, Šimonová Vlášková, Krasová, Kvačková, Šimonová ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 35.13 523.00
2 Štofaňáková, Štofaňáková, Chvojková, Kohoutová Štofaňáková, Štofaňáková, Chvojková, Kohoutová ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 35.24 516.00
3 Zámečníková, Podaná, Vávrová, Šlechtová Zámečníková, Podaná, Vávrová, Šlechtová Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 36.55 438.00
4 79 Fedchenko, Volfová, Šitinová, Svobodová Fedchenko, Volfová, Šitinová, Svobodová ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 37.81 367.00
5 56 Skálová, Zajícová, Němcová, Řehounková Skálová, Zajícová, Němcová, Řehounková ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 37.92 361.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Podlešáková, Čechová, Dusová, Kocábková Podlešáková, Čechová, Dusová, Kocábková ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 32.93 669.00
2 Gruberová, Michaličková, Voců, Součková Gruberová, Michaličková, Voců, Součková ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 4 33.74 614.00
3 Haas, Kammel, Vlášková, Trunečková Haas, Kammel, Vlášková, Trunečková ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 35.44 504.00
4 Veselá, Šebestová, Jandová, Formánková Veselá, Šebestová, Jandová, Formánková ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2 35.92 475.00
5 91 Perná, Trojáková, Kučírková, Zemanová Perná, Trojáková, Kučírková, Zemanová ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 35.94 474.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karenová, Šimáková, Šebová, Pecharová Karenová, Šimáková, Šebová, Pecharová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 34.85 541.00
2 89 Hošková, Turečková, Mrhalová, Hegerová Hošková, Turečková, Mrhalová, Hegerová ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 4 35.05 528.00
3 Šandová, Trunečková, Baierlingová, Jonášová Šandová, Trunečková, Baierlingová, Jonášová ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 36.49 441.00
4 93 Mrázková, Prokopcová, Pekárková, Novotná Mrázková, Prokopcová, Pekárková, Novotná ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 37.26 397.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tázlerová, Polívková, Lorencová, Regentová Tázlerová, Polívková, Lorencová, Regentová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 32.61 692.00
2 71 Podlešáková, Čechová, Dusová, Kocábková Podlešáková, Čechová, Dusová, Kocábková ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 6 32.93 669.00
3 Jarošová, Dubcová, Rážová, Kolářová Jarošová, Dubcová, Rážová, Kolářová ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 32.95 668.00
4 Gruberová, Michaličková, Voců, Součková Gruberová, Michaličková, Voců, Součková ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 4 33.74 614.00
5 Karenová, Šimáková, Šebová, Pecharová Karenová, Šimáková, Šebová, Pecharová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 34.85 541.00
6 Jarošová, Černá, Jochecová, Černá Jarošová, Černá, Jochecová, Černá ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4 34.91 537.00
7 89 Hošková, Turečková, Mrhalová, Hegerová Hošková, Turečková, Mrhalová, Hegerová ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 4 35.05 528.00
8 Vlášková, Krasová, Kvačková, Šimonová Vlášková, Krasová, Kvačková, Šimonová ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 6 35.13 523.00
9 Štofaňáková, Štofaňáková, Chvojková, Kohoutová Štofaňáková, Štofaňáková, Chvojková, Kohoutová ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 35.24 516.00
10 Haas, Kammel, Vlášková, Trunečková Haas, Kammel, Vlášková, Trunečková ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3 35.44 504.00
11 Kholová, Hamadová, Růžičková, Marxová Kholová, Hamadová, Růžičková, Marxová ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 35.62 493.00
12 Veselá, Šebestová, Jandová, Formánková Veselá, Šebestová, Jandová, Formánková ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2 35.92 475.00
13 91 Perná, Trojáková, Kučírková, Zemanová Perná, Trojáková, Kučírková, Zemanová ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 35.94 474.00
14 96 Rezková, Soukalová, Šťastná, Klubrtová Rezková, Soukalová, Šťastná, Klubrtová ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 36.33 450.00
15 Šandová, Trunečková, Baierlingová, Jonášová Šandová, Trunečková, Baierlingová, Jonášová ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 36.49 441.00
16 Zámečníková, Podaná, Vávrová, Šlechtová Zámečníková, Podaná, Vávrová, Šlechtová Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 36.55 438.00
17 93 Mrázková, Prokopcová, Pekárková, Novotná Mrázková, Prokopcová, Pekárková, Novotná ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 37.26 397.00
18 79 Fedchenko, Volfová, Šitinová, Svobodová Fedchenko, Volfová, Šitinová, Svobodová ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 37.81 367.00
19 56 Skálová, Zajícová, Němcová, Řehounková Skálová, Zajícová, Němcová, Řehounková ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 37.92 361.00

skok vysoký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 Body
1 Šimon HosaŠimon Hosa
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 12 PB 1.72 560.00
2 Tadeáš NešporTadeáš Nešpor
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 24 PB 1.68 528.00
3 Jakub KarelJakub Karel
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
06 15 PB 1.68 528.00
4 Matěj BauerMatěj Bauer
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 3 PB 1.68 528.00
5 Matyáš NešporMatyáš Nešpor
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 23 PB 1.64 496.00
6 Adam KněžourAdam Kněžour
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 16 PB 1.60 464.00
7 Rudolf BaliarRudolf Baliar
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 1 PB 1.50 389.00
8 Ondřej MűllerOndřej Műller
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 20 PB 1.50 389.00
9 Petr KoženýPetr Kožený
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 17 PB 1.50 389.00
10= Dominik HavlíkDominik Havlík
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 11 PB 1.46 360.00
10= 61 Tomáš ŠicTomáš Šic
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 28 PB 1.46 360.00
10= Martin ŠtěpánMartin Štěpán
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 29 PB 1.46 360.00
13 Vojtěch NetíkVojtěch Netík
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 25 PB 1.46 360.00
14 Štěpán VolejníkŠtěpán Volejník
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 30 PB 1.46 360.00
15 Michal ČernýMichal Černý
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 4 PB 1.42 331.00
16 Jakub HavelkaJakub Havelka
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 10 PB 1.42 331.00
17 60 Miloš KudrnaMiloš Kudrna
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 18 PB 1.42 331.00
18 Dominik JarešDominik Jareš
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
06 14 PB 1.42 331.00
19= Šimon ZoubekŠimon Zoubek
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 32 PB 1.38 303.00
19= Filip NeškudlaFilip Neškudla
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 22 PB 1.38 303.00
19= Daniel HamplDaniel Hampl
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 9 PB 1.38 303.00
22 Vojta WallsteinVojta Wallstein
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 31 PB 1.38 303.00
23 Tadeáš PecharTadeáš Pechar
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 26 PB 1.38 303.00
24= 87 Nikola BartaušicNikola Bartaušic
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 2 PB 1.34 276.00
24= 65 Šimon ČesákŠimon Česák
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
06 6 PB 1.34 276.00
26 Daniel DrábekDaniel Drábek
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 8 PB 1.34 276.00
27 Jakub MatyóJakub Matyó
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 19 PB 1.34 276.00
28 67 Lukáš HrabíkLukáš Hrabík
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 13 PB 1.34 276.00
29 Filip DašekFilip Dašek
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 7 PB 1.30 250.00
MS 72 Marek PodsadloMarek Podsadlo
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 27 PB 1.30
31 Jan NěmečekJan Němeček
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 21 PB 1.26 225.00
32 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 5 PB 1.26 225.00
Celkem 32 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 55 Anita VondruškováAnita Vondrušková
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 28 PB 1.50 621.00
2 Natálie LorencováNatálie Lorencová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 16 PB 1.42 534.00
3= 71 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 23 PB 1.42 534.00
3= 70 Emily RegentováEmily Regentová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 24 PB 1.42 534.00
5 Tereza GruberováTereza Gruberová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 5 PB 1.38 491.00
6 Anna MichaličkováAnna Michaličková
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 18 PB 1.34 449.00
7 Veronika ChvojkováVeronika Chvojková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 9 PB 1.34 449.00
8 Veronika RyklováVeronika Ryklová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 25 PB 1.34 449.00
9 Bára SoukalováBára Soukalová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 26 PB 1.30 409.00
10 73 Lucie HakenováLucie Hakenová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 7 PB 1.30 409.00
11 Lenka BírováLenka Bírová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
06 1 PB 1.30 409.00
12 Veronika DubcováVeronika Dubcová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 2 PB 1.30 409.00
13= Natálie KrejčíNatálie Krejčí
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 15 PB 1.26 369.00
13= Georgine HaasGeorgine Haas
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
06 6 PB 1.26 369.00
15 Zita ZemanováZita Zemanová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
06 29 PB 1.26 369.00
16 Sofie JandováSofie Jandová
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 10 PB 1.26 369.00
17 Klára NěmcováKlára Němcová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 21 PB 1.26 369.00
18= Tereza DurdisováTereza Durdisová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 3 PB 1.22 331.00
18= Amáta JochecováAmáta Jochecová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
06 11 PB 1.22 331.00
18= Kateřina ŽílováKateřina Žílová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 30 PB 1.22 331.00
21= Tereza KholováTereza Kholová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 13 PB 1.22 331.00
21= Anna JonášováAnna Jonášová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 12 PB 1.22 331.00
23 Šárka MrhalováŠárka Mrhalová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 20 PB 1.22 331.00
24 78 Nela HamadováNela Hamadová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 8 PB 1.18 293.00
25 Lucie FormánkováLucie Formánková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 4 PB 1.18 293.00
26 Alžběta MorávkováAlžběta Morávková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
06 19 PB 1.18 293.00
27 Alena NguyenováAlena Nguyenová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 22 PB 1.18 293.00
28 Hana ŠounováHana Šounová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 27 PB 1.18 293.00
Tereza MarxováTereza Marxová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
06 17 NM
Dita KrasováDita Krasová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 14 NM
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 10.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HavlíkDominik Havlík
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 7 PB 5.60 +0.4 m/s 502.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 2 PB 5.21 +0.6 m/s 423.00
3 Jiří JarošJiří Jaroš
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 11 PB 5.03 +0.0 m/s 388.00
4 Milan KramárMilan Kramár
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 17 PB 4.95 +0.1 m/s 373.00
5 Ondřej MarekOndřej Marek
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 19 PB 4.94 +0.4 m/s 371.00
6 94 Oliver JelínekOliver Jelínek
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 12 PB 4.89 +0.0 m/s 361.00
7= Nicolas NovotnýNicolas Novotný
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 24 PB 4.74 +0.5 m/s 333.00
7= Jakub ValášekJakub Valášek
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
06 29 PB 4.74 +0.4 m/s 333.00
9 Johan KlempererJohan Klemperer
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 16 PB 4.63 +0.5 m/s 313.00
10 Jan NěmečekJan Němeček
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 21 PB 4.61 +0.1 m/s 310.00
11= Jakub ČihákJakub Čihák
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 4 PB 4.60 +0.6 m/s 308.00
11= Matěj DynteraMatěj Dyntera
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 5 PB 4.60 +0.1 m/s 308.00
13 Kristián AntalKristián Antal
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 1 PB 4.59 +0.3 m/s 306.00
14 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 32 PB 4.53 +0.2 m/s 295.00
15 Vojtěch ValentaVojtěch Valenta
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 30 PB 4.45 +0.1 m/s 281.00
16 Štěpán VolejníkŠtěpán Volejník
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 31 PB 4.44 +0.4 m/s 280.00
17 90 Jakub HornJakub Horn
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 9 PB 4.43 +0.0 m/s 278.00
18 Tomáš UrbanTomáš Urban
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
06 28 PB 4.42 +0.1 m/s 276.00
19= Jakub MatyóJakub Matyó
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 20 PB 4.37 +0.0 m/s 267.00
19= Filip NeškudlaFilip Neškudla
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 22 PB 4.37 +0.6 m/s 267.00
21 Tomáš TužilTomáš Tužil
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
06 27 PB 4.36 -0.6 m/s 266.00
22 Michal HnídekMichal Hnídek
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 8 PB 4.35 +0.4 m/s 264.00
23 73 Václav JežekVáclav Ježek
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
06 13 PB 4.28 +0.4 m/s 252.00
24 David LounekDavid Lounek
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 18 PB 4.24 +0.5 m/s 245.00
25 Jiří ŠebaJiří Šeba
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
06 25 PB 4.17 +0.4 m/s 234.00
26 Jan FabiánJan Fabián
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 6 PB 4.13 +0.5 m/s 227.00
27 Štěpán JakubovitsŠtěpán Jakubovits
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 10 PB 4.12 +0.2 m/s 225.00
28 Nikolas BorůvkaNikolas Borůvka
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
06 3 PB 4.05 +0.2 m/s 214.00
29 Adam KadeřávekAdam Kadeřávek
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 14 PB 3.94 +0.1 m/s 196.00
30 64 Adam KarlíkAdam Karlík
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 15 PB 3.93 +0.3 m/s 195.00
31 92 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 23 PB 3.82 -0.2 m/s 177.00
32 Jakub ŠimlJakub Šiml
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 26 PB 3.65 -1.1 m/s 152.00
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Aneta RážováAneta Rážová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
06 21 PB 4.67 +0.2 m/s 472.00
2 Etienette KolářováEtienette Kolářová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
06 11 PB 4.66 +0.2 m/s 469.00
3 Martina ČechováMartina Čechová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 2 PB 4.55 +0.6 m/s 441.00
4 82 Hana PetrovickáHana Petrovická
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
06 17 PB 4.26 +0.1 m/s 369.00
5 Lucie KarenováLucie Karenová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 8 PB 4.23 +0.6 m/s 362.00
6 Anežka ČernáAnežka Černá
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 3 PB 4.22 +0.4 m/s 359.00
7 Šárka MrhalováŠárka Mrhalová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 14 PB 4.19 +0.4 m/s 352.00
8 97 Eliška ŠimákováEliška Šimáková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 25 PB 4.19 +0.6 m/s 352.00
9 Anna TázlerováAnna Tázlerová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 29 PB 4.07 +0.0 m/s 324.00
10 Eliška BaierlingováEliška Baierlingová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 1 PB 4.07 +0.3 m/s 324.00
11 Anna MichaličkováAnna Michaličková
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 13 PB 4.07 -1.9 m/s 324.00
12 Ema KocábkováEma Kocábková
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 9 3.96 +2.9 m/s 299.00
13 Týna ŠpatenkováTýna Špatenková
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 27 PB 3.95 +0.5 m/s 296.00
14 72 Soňa ŠimonováSoňa Šimonová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 26 PB 3.88 +1.9 m/s 281.00
15 Natálie KrejčíNatálie Krejčí
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 12 PB 3.82 +0.1 m/s 267.00
16 Veronika PodanáVeronika Podaná
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 19 PB 3.80 +0.2 m/s 263.00
17 Žaneta ZámečníkováŽaneta Zámečníková
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 33 PB 3.79 +0.6 m/s 261.00
18 Lucie RůžičkováLucie Růžičková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 22 PB 3.79 +0.3 m/s 261.00
19 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 30 PB 3.79 +0.8 m/s 261.00
20 Kristýna KohoutováKristýna Kohoutová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 10 PB 3.75 +0.5 m/s 252.00
21 Kateřina ŠtofaňákováKateřina Štofaňáková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 28 PB 3.68 +0.8 m/s 237.00
22 Veronika RyklováVeronika Ryklová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 23 PB 3.67 +1.0 m/s 235.00
23 Veronika JarošováVeronika Jarošová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
06 7 PB 3.60 +0.3 m/s 220.00
24 Nikol SejkorováNikol Sejkorová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 24 PB 3.57 +1.1 m/s 214.00
25 Adéla PetříčkováAdéla Petříčková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 18 PB 3.54 -0.4 m/s 208.00
26 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 32 PB 3.52 -1.1 m/s 204.00
27 Laura NovotnáLaura Novotná
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 16 PB 3.52 -0.1 m/s 204.00
28 Karolína HorákováKarolína Horáková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 5 PB 3.44 +0.3 m/s 188.00
29 Klára NěmcováKlára Němcová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 15 PB 3.42 +0.1 m/s 184.00
30 83 Adéla HrabalováAdéla Hrabalová
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
06 6 PB 3.38 +0.1 m/s 176.00
31 Sára ProkopcováSára Prokopcová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 20 PB 3.34 +0.2 m/s 168.00
32 Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
06 31 PB 3.15 -1.1 m/s 133.00
33 69 Nela DřevováNela Dřevová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 4 PB 3.12 +0.6 m/s 128.00
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 10.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 15 PB 11.15 605.00
2 Natálie LorencováNatálie Lorencová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 9 PB 09.95 526.00
3 Kristýna SoučkováKristýna Součková
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
06 21 PB 09.07 469.00
4 Viktorie VláškováViktorie Vlášková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 30 PB 08.86 455.00
5 Nella PecharováNella Pecharová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 12 PB 08.81 452.00
6 Veronika JarošováVeronika Jarošová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
06 5 PB 08.51 432.00
7 Veronika VálkováVeronika Válková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 28 PB 08.43 427.00
8 Anna JonášováAnna Jonášová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 6 PB 08.33 421.00
9 Eliška BaierlingováEliška Baierlingová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 1 PB 08.29 418.00
10 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 18 PB 08.22 414.00
11 Sophie KammelSophie Kammel
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
06 7 PB 07.91 394.00
12 Nikola ŠintákováNikola Šintáková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 23 PB 07.81 387.00
13 87 Barbora DusováBarbora Dusová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 2 PB 07.78 385.00
14 Sophie JägerováSophie Jägerová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 4 PB 07.77 385.00
15 Veronika TurečkováVeronika Turečková
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
08 27 PB 07.58 372.00
16 Tereza GruberováTereza Gruberová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 3 PB 07.38 359.00
17 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 31 PB 07.32 356.00
18 Lada PetruškováLada Petrušková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 14 PB 07.27 352.00
19 Petra KaplanováPetra Kaplanová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 8 PB 07.16 345.00
20 Michaela MarkováMichaela Marková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 10 PB 07.14 344.00
21 Zuzana MerkováZuzana Merková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 11 PB 07.04 338.00
22 Bára SoukalováBára Soukalová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 22 PB 06.86 326.00
23 Petra SčučkováPetra Sčučková
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 19 PB 06.78 321.00
24 Alice TrojákováAlice Trojáková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 26 PB 06.74 318.00
25 Nikol SejkorováNikol Sejkorová
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 20 PB 06.41 297.00
26 Pavla ŠtofaňákováPavla Štofaňáková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 25 PB 06.15 281.00
27 Tereza ŠlechtováTereza Šlechtová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 24 PB 06.08 276.00
28 Zita ZemanováZita Zemanová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
06 33 PB 06.04 274.00
29 Sára ProkopcováSára Prokopcová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 16 PB 05.97 269.00
30 Lenka ZemanováLenka Zemanová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 32 PB 05.54 242.00
31 90 Nicol VávrováNicol Vávrová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 29 PB 04.86 199.00
32 Marie PekárkováMarie Pekárková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 13 PB 02.91 80.00
Klára ŘehounkováKlára Řehounková
06 17 DNS
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 10.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
06 23 PB 11.91 601.00
2 Milan KramárMilan Kramár
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 12 PB 11.19 557.00
3 Petr LetovskýPetr Letovský
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
06 14 PB 10.88 539.00
4 Jakub KarelJakub Karel
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
06 9 PB 10.84 536.00
5 Daniel MerendaDaniel Merenda
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 17 PB 10.62 523.00
6 Šimon HosaŠimon Hosa
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 5 PB 10.30 504.00
7 Daniel LingrDaniel Lingr
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 15 PB 09.82 475.00
8 Adam KněžourAdam Kněžour
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 PB 09.53 457.00
9 Petr ŠmídPetr Šmíd
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
06 PB 09.43 451.00
10 Dominik SuchýDominik Suchý
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 30 PB 09.37 448.00
11 Tadeáš NešporTadeáš Nešpor
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 20 PB 09.30 444.00
12 Dominik VeselýDominik Veselý
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 33 PB 09.23 440.00
13 Daniel VošvrdaDaniel Vošvrda
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 34 PB 09.21 438.00
14 Matyáš NešporMatyáš Nešpor
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 19 PB 09.03 428.00
15 Dominik PolgárDominik Polgár
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 25 PB 09.01 426.00
16 Josef BřezinaJosef Březina
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 3 PB 08.97 424.00
17 Adam OrnstAdam Ornst
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
07 22 PB 08.95 423.00
18 Jakub ŘíhaJakub Říha
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 28 PB 08.86 417.00
19 Rudolf BaliarRudolf Baliar
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 1 PB 08.60 402.00
20 72 Marek PodsadloMarek Podsadlo
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 24 PB 08.59 401.00
21 Ondřej MarekOndřej Marek
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 16 PB 08.53 398.00
22 Daniel TichýDaniel Tichý
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 31 PB 08.35 387.00
23 Ondřej KudrOndřej Kudr
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 13 PB 08.25 381.00
24 František VagenknechtFrantišek Vagenknecht
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 32 PB 08.14 375.00
25 Michal NováčekMichal Nováček
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 21 PB 08.05 369.00
26 Dominik JarešDominik Jareš
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
06 7 PB 08.00 366.00
27 Daniel RichterDaniel Richter
ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C.
06 27 PB 07.96 364.00
28 Mikuláš SedílekMikuláš Sedílek
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 29 PB 07.95 363.00
29 Petr KoženýPetr Kožený
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
06 11 PB 07.83 356.00
30 78 Daniel PulecDaniel Pulec
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 26 PB 07.82 356.00
31 Gabriel KobzaGabriel Kobza
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 10 PB 07.65 346.00
32 Ondřej MűllerOndřej Műller
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 18 PB 07.37 329.00
33 Štěpán JakubovitsŠtěpán Jakubovits
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 6 PB 07.03 309.00
34 Matěj BauerMatěj Bauer
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 2 PB 06.97 306.00
35 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 4 PB 06.87 300.00
36 Antonín JuštaAntonín Jušta
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 8 PB 05.92 244.00
Celkem 36 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1760
2 Jakub KarelJakub Karel 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1549
3 Jiří JarošJiří Jaroš 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 1497
4 Tadeáš NešporTadeáš Nešpor 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1424
5 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 1358
6 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1086
7 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 1066
8 Šimon HosaŠimon Hosa 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1064
9 Tomáš HruškaTomáš Hruška 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1052
10 Mikuláš SedílekMikuláš Sedílek 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 1040
11 Daniel DrábekDaniel Drábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 1023
12 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 1001
13 Johan KlempererJohan Klemperer 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0993
14 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0990
15 Milan KramárMilan Kramár 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0930
16 Matyáš NešporMatyáš Nešpor 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0924
17 Adam KněžourAdam Kněžour 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0921
18 Vojtěch NetíkVojtěch Netík 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0869
19 Adam OrnstAdam Ornst 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0867
20 Dominik HavlíkDominik Havlík 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0862
21 Marek PodsadloMarek Podsadlo 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0853
22 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0850
23 Aleš TäubnerAleš Täubner 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0810
24 Tomáš UrbanTomáš Urban 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0799
25 Jakub ValášekJakub Valášek 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0793
26 Ondřej MarekOndřej Marek 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0769
27 David LounekDavid Lounek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0763
28= Jiří ŠebaJiří Šeba 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0757
28= Matěj DynteraMatěj Dyntera 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0757
30 Tomáš ŠicTomáš Šic 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0737
31 Robert NěmecRobert Němec 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0721
32 Dominik JarešDominik Jareš 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0697
33 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0686
34 Václav JežekVáclav Ježek 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0623
35 Filip NeškudlaFilip Neškudla 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0570
36 Oliver JelínekOliver Jelínek 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0557
37 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0551
38 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0549
39 Jakub MatyóJakub Matyó 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0543
40 Petr LetovskýPetr Letovský 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0539
41 Matěj BauerMatěj Bauer 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0528
42= Jan DrahorádJan Drahorád 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0525
42= Vojtěch ČernýVojtěch Černý 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0525
44 Daniel MerendaDaniel Merenda 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0523
45 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0520
46 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0499
47= Matěj NovákMatěj Novák 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0495
47= Matěj ČechMatěj Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0495
49 Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0474
50 Jakub TrnkaJakub Trnka 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0470
51 Josef JanečekJosef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0464
52 Lukáš PopelkaLukáš Popelka 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0452
53= Dominik SuchýDominik Suchý 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0448
53= Daniel PulecDaniel Pulec 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0448
55 Filip SlepičkaFilip Slepička 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0446
56 Dominik VeselýDominik Veselý 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0440
57 Daniel VošvrdaDaniel Vošvrda 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0438
58 Jakub HornJakub Horn 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0434
59 David SvatoňDavid Svatoň 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0430
60 Lukáš HrabíkLukáš Hrabík 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0428
61 Dominik PolgárDominik Polgár 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0426
62 Marek HruškaMarek Hruška 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0425
63 Josef BřezinaJosef Březina 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0424
64 Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0419
65 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0395
66 Václav PavelVáclav Pavel 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0390
67 Rudolf BaliarRudolf Baliar 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0389
68= Petr KoženýPetr Kožený 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0389
68= Ondřej MűllerOndřej Műller 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0389
70 Daniel TichýDaniel Tichý 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0387
71 Ondřej KudrOndřej Kudr 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0381
72 František VagenknechtFrantišek Vagenknecht 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0375
73 Ivan KřížIvan Kříž 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0374
74 Michal NováčekMichal Nováček 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0369
75= Martin ŠtěpánMartin Štěpán 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0360
75= Štěpán VolejníkŠtěpán Volejník 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0360
77 Gabriel KobzaGabriel Kobza 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0346
78= Michal ČernýMichal Černý 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0331
78= Jakub HavelkaJakub Havelka 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0331
80 Tomáš MyslivecTomáš Myslivec 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0329
81 Jan NěmečekJan Němeček 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0310
82 Jakub ČihákJakub Čihák 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0308
83 Kristián AntalKristián Antal 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0306
84= Šimon ZoubekŠimon Zoubek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0303
84= Daniel HamplDaniel Hampl 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0303
84= Tadeáš PecharTadeáš Pechar 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0303
87 Miloš KudrnaMiloš Kudrna 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0301
88 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0295
89 Vojtěch ValentaVojtěch Valenta 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0281
90 Jakub JedličkaJakub Jedlička 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0275
91 Tomáš TužilTomáš Tužil 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0266
92 Michal HnídekMichal Hnídek 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0264
93 Jan FabiánJan Fabián 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0227
94 Štěpán JakubovitsŠtěpán Jakubovits 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0225
95 Šimon ČesákŠimon Česák 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0215
96= Filip PlištilFilip Plištil 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
96= Ondřej VernerOndřej Verner 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
96= Tomáš KlimszaTomáš Klimsza 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
96= Jan TřískaJan Tříska 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0000
96= Pavel MartinecPavel Martinec 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0000
96= Jan VáchaJan Vácha 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0000
96= David FicenecDavid Ficenec 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
96= Filip DašekFilip Dašek 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
96= Marek LokvencMarek Lokvenc 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0000
96= Adam FuchmanAdam Fuchman 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
96= Matěj JožákMatěj Jožák 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0000
96= Vítek KořínekVítek Kořínek 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0000
96= Daniel LingrDaniel Lingr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
96= Daniel RichterDaniel Richter 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
96= Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0000
96= Adam KadeřávekAdam Kadeřávek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0000
96= Nikolas BorůvkaNikolas Borůvka 06 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 0000
96= Jakub ČechJakub Čech 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
96= Filip SuchánekFilip Suchánek 06 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0000
Celkem 114 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1775
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1477
3 Tereza GruberováTereza Gruberová 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1464
4 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 1291
5 Bára PolívkováBára Polívková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1281
6 Žaneta ZámečníkováŽaneta Zámečníková 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 1260
7 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1233
8 Veronika JarošováVeronika Jarošová 06 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 1189
9 Etienette KolářováEtienette Kolářová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 1175
10 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 1068
11 Martina ČechováMartina Čechová 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1062
12 Natálie LorencováNatálie Lorencová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1060
13 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0997
14 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0995
15 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0984
16 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0954
17 Sofie JandováSofie Jandová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0892
18 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0887
19 Ema KocábkováEma Kocábková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0840
20 Tereza KholováTereza Kholová 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0824
21 Nikola RezkováNikola Rezková 14 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0810
22 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0784
23 Kristýna KohoutováKristýna Kohoutová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0783
24 Polina FedchenkoPolina Fedchenko 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0780
25 Anna MichaličkováAnna Michaličková 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0773
26 Hana PetrovickáHana Petrovická 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0754
27 Kateřina ŠtofaňákováKateřina Štofaňáková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0753
28 Anna JonášováAnna Jonášová 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0752
29= Eliška BaierlingováEliška Baierlingová 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0742
29= Barbora DusováBarbora Dusová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0742
31 Eliška ŠimákováEliška Šimáková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0726
32= Šárka MrhalováŠárka Mrhalová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0683
32= Lucie RůžičkováLucie Růžičková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0683
34 Adéla JarošováAdéla Jarošová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0668
35 Adéla VocůAdéla Voců 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0661
36= Zita ZemanováZita Zemanová 06 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0643
36= Nela HamadováNela Hamadová 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0643
38 Natálie KrejčíNatálie Krejčí 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0636
39 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0625
40 Anita VondruškováAnita Vondrušková 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0621
41 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0601
42 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0600
43 Klára VláškováKlára Vlášková 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0561
44 Emily RegentováEmily Regentová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0534
45 Tereza MarxováTereza Marxová 06 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0506
46 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0475
47 Aneta RážováAneta Rážová 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0472
48 Viktorie VláškováViktorie Vlášková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0455
49 Lenka ZemanováLenka Zemanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0454
50= Veronika ChvojkováVeronika Chvojková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0449
50= Veronika RyklováVeronika Ryklová 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0449
52 Veronika VálkováVeronika Válková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0427
53 Nela HegerováNela Hegerová 08 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0417
54 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0414
55= Bára SoukalováBára Soukalová 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0409
55= Lucie HakenováLucie Hakenová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0409
57 Sophie KammelSophie Kammel 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0394
58 Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0393
59 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0389
60 Nikola ŠintákováNikola Šintáková 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0387
61 Sophie JägerováSophie Jägerová 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0385
62 Veronika TurečkováVeronika Turečková 08 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0372
63= Klára NěmcováKlára Němcová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0369
63= Georgine HaasGeorgine Haas 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0369
65 Kára ŠťastnáKára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0365
66 Lucie KarenováLucie Karenová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0362
67 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0356
68 Lada PetruškováLada Petrušková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0352
69 Nicol VávrováNicol Vávrová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0342
70 Zuzana MerkováZuzana Merková 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0338
71= Amáta JochecováAmáta Jochecová 06 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0331
71= Kateřina ŽílováKateřina Žílová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0331
71= Tereza DurdisováTereza Durdisová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0331
74 Tereza ŠebováTereza Šebová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0323
75 Petra SčučkováPetra Sčučková 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0321
76 Alice TrojákováAlice Trojáková 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0318
77 Eliška PernáEliška Perná 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0316
78 Nela DřevováNela Dřevová 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 0297
79 Lucie FormánkováLucie Formánková 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0293
80 Tereza LedererováTereza Ledererová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0291
81= Pavla ŠtofaňákováPavla Štofaňáková 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0281
81= Soňa ŠimonováSoňa Šimonová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0281
83 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0278
84 Tereza ŠlechtováTereza Šlechtová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0276
85 Nela ŠitinováNela Šitinová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0272
86= Sára ProkopcováSára Prokopcová 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0269
86= Julie BaudyšováJulie Baudyšová 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 0269
88 Veronika PodanáVeronika Podaná 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0263
89 Natálie KašparováNatálie Kašparová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0238
90 Adéla PetříčkováAdéla Petříčková 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0208
91 Laura NovotnáLaura Novotná 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0204
92 Adéla HrabalováAdéla Hrabalová 06 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 0176
93= Dita KrasováDita Krasová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
93= Týna ŠpatenkováTýna Špatenková 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0000
93= Michaela MarkováMichaela Marková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0000
93= Alena NguyenováAlena Nguyenová 06 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 0000
93= Lenka BírováLenka Bírová 06 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 0000
93= Alžběta MorávkováAlžběta Morávková 06 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0000
93= Hana ŠounováHana Šounová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
93= Karolína HorákováKarolína Horáková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0000
93= Nikol SejkorováNikol Sejkorová 07 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
93= Nella PecharováNella Pecharová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
93= Marie PekárkováMarie Pekárková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0000
93= Karolína ŠandováKarolína Šandová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
93= Karolína KlubrtováKarolína Klubrtová 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 0000
93= Lucie KopeckáLucie Kopecká 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 0000
93= Monika SvěrákováMonika Svěráková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 0000
93= Terezie VolfováTerezie Volfová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 0000
93= Simona HrubešováSimona Hrubešová 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 0000
93= Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 0000
93= Nela KvačkováNela Kvačková 06 ZŠ Chlumec n. C.ZŠ Chlumec n. C. 0000
93= Petra KaplanováPetra Kaplanová 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 0000
Celkem 112 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Bezručova{8} 1760
2 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 1549
3 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 1497
4 ZŠ a MŠ Libčany{8} 1424
5 ZŠ Plotistě{8} 1358
6 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1086
7 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 1066
8 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1064
9 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 1052
10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 1040
11 ZŠ Habrmanova{8} 1023
12 ZŠ Chlumec n. C.{8} 1001
13 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 993
14 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 990
15 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 930
16 ZŠ a MŠ Libčany{8} 924
17 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 921
18 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 869
19 ZŠ Chlumec n. C.{8} 867
20 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 862
21 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 853
22 ZŠ a MŠ Libčany{8} 850
23 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 810
24 ZŠ Plotistě{8} 799
25 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 793
26 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 769
27 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 763
28 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 757
28 ZŠ a MŠ Libčany{8} 757
30 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 737
31 ZŠ Bezručova{8} 721
32 ZŠ Bezručova{8} 697
33 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 686
34 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 623
35 ZŠ Habrmanova{8} 570
36 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 557
37 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 551
38 ZŠ a MŠ Libčany{8} 549
39 ZŠ Habrmanova{8} 543
40 ZŠ Plotistě{8} 539
41 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 528
42 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 525
42 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 525
44 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 523
45 ZŠ Habrmanova{8} 520
46 ZŠ Habrmanova{8} 499
47 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 495
47 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 495
49 ZŠ Bezručova{8} 474
50 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 470
51 ZŠ a MŠ Libčany{8} 464
52 ZŠ Plotistě{8} 452
53 ZŠ Habrmanova{8} 448
53 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 448
55 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 446
56 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 440
57 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 438
58 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 434
59 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 430
60 ZŠ Plotistě{8} 428
61 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 426
62 ZŠ Chlumec n. C.{8} 425
63 ZŠ Chlumec n. C.{8} 424
64 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 419
65 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 395
66 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 390
67 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 389
67 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 389
67 ZŠ Plotistě{8} 389
70 ZŠ Habrmanova{8} 387
71 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 381
72 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 375
73 ZŠ Chlumec n. C.{8} 374
74 ZŠ Habrmanova{8} 369
75 ZŠ Chlumec n. C.{8} 360
75 ZŠ Plotistě{8} 360
77 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 346
78 ZŠ Bezručova{8} 331
78 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 331
80 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 329
81 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 310
82 ZŠ Chlumec n. C.{8} 308
83 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 306
84 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 303
84 ZŠ Chlumec n. C.{8} 303
84 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 303
87 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 301
88 ZŠ Plotistě{8} 295
89 ZŠ Chlumec n. C.{8} 281
90 ZŠ Bezručova{8} 275
91 ZŠ Bezručova{8} 266
92 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 264
93 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 227
94 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 225
95 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 215
96 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 0
96 ZŠ Habrmanova{8} 0
96 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
96 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 0
96 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ Plotistě{8} 0
96 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
96 ZŠ Bezručova{8} 0
96 ZŠ Habrmanova{8} 0
96 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
96 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 0
96 ZŠ Plotistě{8} 0
96 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
96 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 0
Celkem 114 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Bezručova{8} 1775
2 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1477
3 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 1464
4 ZŠ Habrmanova{8} 1291
5 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1281
6 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 1260
7 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 1233
8 ZŠ a MŠ Libčany{8} 1189
9 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 1175
10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 1068
11 ZŠ Bezručova{8} 1062
12 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1060
13 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 997
14 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 995
15 ZŠ Habrmanova{8} 984
16 ZŠ a MŠ Libčany{8} 954
17 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 892
18 ZŠ Chlumec n. C.{8} 887
19 ZŠ Bezručova{8} 840
20 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 824
21 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 810
22 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 784
23 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 783
24 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 780
25 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 773
26 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 754
27 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 753
28 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 752
29 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 742
29 ZŠ Bezručova{8} 742
31 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 726
32 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 683
32 ZŠ Chlumec n. C.{8} 683
34 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 668
35 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 661
36 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 643
36 ZŠ a MŠ Libčany{8} 643
38 ZŠ Habrmanova{8} 636
39 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 625
40 ZŠ Bezručova{8} 621
41 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 601
42 ZŠ a MŠ Libčany{8} 600
43 ZŠ Chlumec n. C.{8} 561
44 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 534
45 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 506
46 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 475
47 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 472
48 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 455
49 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 454
50 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 449
50 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 449
52 ZŠ Habrmanova{8} 427
53 ZŠ Chlumec n. C.{8} 417
54 ZŠ Habrmanova{8} 414
55 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 409
55 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 409
57 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 394
58 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 393
59 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 389
60 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 387
61 ZŠ Bezručova{8} 385
62 ZŠ Chlumec n. C.{8} 372
63 ZŠ Habrmanova{8} 369
63 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 369
65 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 365
66 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 362
67 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 356
68 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 352
69 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 342
70 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 338
71 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 331
71 ZŠ a MŠ Libčany{8} 331
71 ZŠ Chlumec n. C.{8} 331
74 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 323
75 ZŠ Chlumec n. C.{8} 321
76 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 318
77 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 316
78 ZŠ HK-Svobodné Dvory{8} 297
79 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 293
80 ZŠ Chlumec n. C.{8} 291
81 ZŠ Chlumec n. C.{8} 281
81 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 281
83 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 278
84 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 276
85 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 272
86 ZŠ a MŠ Libčany{8} 269
86 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 269
88 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 263
89 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 238
90 ZŠ Habrmanova{8} 208
91 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 204
92 ZŠ SNP Hradec Králové{8} 176
93 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny{8} 0
93 {8} 0
93 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
93 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 0
93 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
93 ZŠ Habrmanova{8} 0
93 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434{8} 0
93 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Sever Hradec Králové{8} 0
93 ZŠ Habrmanova{8} 0
93 ZŠ Bezručova{8} 0
93 ZŠ Chlumec n. C.{8} 0
93 Základní škola Jiráskovo náměstí{8} 0
93 ZŠ Bezručova{8} 0
Celkem 112 závodníků