Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ml. žactva Pardubický kraj - Přespolní běh

Vysoké Mýto (19. 3. 2022)

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.3.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:03:55
2 95 Tomáš BalekTomáš Balek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:03:57
3 158 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:00
4 14 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:05
5 68 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:05
6 96 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:07
7 141 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:04:07
8 65 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:08
9 157 Jan MilataJan Milata 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:18
10 67 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:19
11 130 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:19
12 249 Robin MatulaRobin Matula 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:22
13 85 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:23
14 89 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:24
15 129 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:25
16 51 Jáchym CvrčekJáchym Cvrček 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:26
17 12 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:29
18 32 Šimon KolářŠimon Kolář 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:04:32
19 102 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:32
20 3 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:38
21 150 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:39
22 57 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:41
23 84 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:41
24 47 Jan SlovákJan Slovák 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:43
25 53 Jakub SkalaJakub Skala 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:44
26 33 Jakub KučeraJakub Kučera 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:04:46
27 179 Václav KaňkaVáclav Kaňka 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:04:51
28 140 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:04:54
29 242 Tomáš BaťaTomáš Baťa 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:54
30 124 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:56
31 46 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:57
32 212 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:58
33 182 Matouš RoztočilMatouš Roztočil 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:05:01
34 232 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:07
35 138 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:07
36 206 Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:09
37 217 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:10
38 234 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:11
39 42 Jakub HejlJakub Hejl 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:12
40 233 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:14
41 181 Jan NeumannJan Neumann 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:05:17
Celkem 41 závodníků
Běh 02 (so, 19.3.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:02
2 160 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:06
3 64 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:08
4 44 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:25
5 152 Tomáš HlavatýTomáš Hlavatý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:29
6 9 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:30
7 156 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:30
8 100 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:32
9 80 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:33
10 1 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:36
11 81 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:40
12 2 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:41
13 104 Mikuláš ZítaMikuláš Zíta 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:42
14 55 Tomáš ŠafářTomáš Šafář 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:43
15 87 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:43
16 125 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:44
17 45 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:44
18 56 Petr ŠotolaPetr Šotola 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:45
19 63 Matyáš BrettlerMatyáš Brettler 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:50
20 216 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:53
21 251 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:53
22 214 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:55
23 235 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:04:55
24 66 Radek MňukRadek Mňuk 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:05:00
25 191 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:01
26 49 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:02
27 30 Jakub HolíkJakub Holík 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:04
28 131 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:05:05
29 246 Jan HorákJan Horák 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:05
30 207 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:05
31 231 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:11
32 34 Radovan ŠimonRadovan Šimon 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:13
33 188 Štěpán HoldaŠtěpán Holda 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:13
34 127 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:05:16
35 143 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:17
36 189 Ladislav KotíkLadislav Kotík 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:26
37 190 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:27
38 50 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:05:27
39 192 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:30
40 142 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:33
41 139 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:36
42 31 Sebastian KačerSebastian Kačer 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:44
43 244 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:06:14
Celkem 43 závodníků
Běh 03 (so, 19.3.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 101 Matěj KurkaMatěj Kurka 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:25
2 97 Michal PalečekMichal Paleček 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:27
3 155 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:29
4 215 Norbert NývltNorbert Nývlt 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:29
5 209 Martin LorencMartin Lorenc 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:38
6 11 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:50
7 82 Ondřej NovákOndřej Novák 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:52
8 10 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:53
9 15 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:56
10 4 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:58
11 204 Petr DufekPetr Dufek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:00
12 213 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:00
13 5 Adam HladíkAdam Hladík 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:03
14 86 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:05:06
15 43 František MarešFrantišek Mareš 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:07
16 41 Benedikt DolečekBenedikt Doleček 12 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:09
17 69 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:05:13
18 7 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:18
19 210 Vojtěch LorencVojtěch Lorenc 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:19
20 205 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:21
21 88 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:05:25
22 6 Lukáš JičínskýLukáš Jičínský 13 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:31
23 13 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:33
24 211 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:54
25 54 Adam ŠafářAdam Šafář 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:05:59
26 83 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:06:20
Celkem 26 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:03:55
2 95 Tomáš BalekTomáš Balek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:03:57
3 158 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:00
4 103 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:02
5 14 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:05
5 68 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:05
7 160 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:06
8 96 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:07
8 141 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:04:07
10 65 Vojtěch MančálVojtěch Mančál 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:08
10 64 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:08
12 157 Jan MilataJan Milata 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:18
13 67 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:19
13 130 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:19
15 249 Robin MatulaRobin Matula 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:22
16 85 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:23
17 89 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:24
18 129 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:25
18 44 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:25
18 101 Matěj KurkaMatěj Kurka 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:25
21 51 Jáchym CvrčekJáchym Cvrček 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:26
22 97 Michal PalečekMichal Paleček 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:27
23 12 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:29
23 152 Tomáš HlavatýTomáš Hlavatý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:29
23 155 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:29
23 215 Norbert NývltNorbert Nývlt 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:29
27 9 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:30
27 156 Matouš KlejchMatouš Klejch 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:30
29 32 Šimon KolářŠimon Kolář 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:04:32
29 102 Petr MunzarPetr Munzar 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:32
29 100 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:32
32 80 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:33
33 1 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:36
34 3 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:38
34 209 Martin LorencMartin Lorenc 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:38
36 150 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0:04:39
37 81 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:40
38 57 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:41
38 84 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:41
38 2 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:41
41 104 Mikuláš ZítaMikuláš Zíta 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0:04:42
42 47 Jan SlovákJan Slovák 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:43
42 55 Tomáš ŠafářTomáš Šafář 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:43
42 87 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:43
45 53 Jakub SkalaJakub Skala 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:44
45 125 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:44
45 45 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:44
48 56 Petr ŠotolaPetr Šotola 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:04:45
49 33 Jakub KučeraJakub Kučera 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:04:46
50 63 Matyáš BrettlerMatyáš Brettler 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:04:50
50 11 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:50
52 179 Václav KaňkaVáclav Kaňka 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:04:51
53 82 Ondřej NovákOndřej Novák 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:04:52
54 216 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:53
54 251 Petr ŠrautPetr Šraut 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:53
54 10 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:53
57 140 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:04:54
57 242 Tomáš BaťaTomáš Baťa 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:54
59 214 Petr Jan NěmecPetr Jan Němec 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:55
59 235 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:04:55
61 124 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:04:56
61 15 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:56
63 46 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:04:57
64 212 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:04:58
64 4 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 0:04:58
66 66 Radek MňukRadek Mňuk 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:05:00
66 204 Petr DufekPetr Dufek 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:00
66 213 Ondřej MotyčkaOndřej Motyčka 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:00
69 182 Matouš RoztočilMatouš Roztočil 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:05:01
69 191 Matyáš PýchaMatyáš Pýcha 10 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:01
71 49 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:02
72 5 Adam HladíkAdam Hladík 09 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:03
73 30 Jakub HolíkJakub Holík 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:04
74 131 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:05:05
74 246 Jan HorákJan Horák 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:05
74 207 Matěj KarpíšekMatěj Karpíšek 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:05
77 86 Václav ŠťastnýVáclav Šťastný 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:05:06
78 232 Samuel ŠifaldaSamuel Šifalda 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:07
78 138 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:07
78 43 František MarešFrantišek Mareš 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:07
81 206 Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:09
81 41 Benedikt DolečekBenedikt Doleček 12 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:09
83 217 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:10
84 234 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:11
84 231 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:11
86 42 Jakub HejlJakub Hejl 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 0:05:12
87 34 Radovan ŠimonRadovan Šimon 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:13
87 188 Štěpán HoldaŠtěpán Holda 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:13
87 69 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0:05:13
90 233 František ŠimekFrantišek Šimek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0:05:14
91 127 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0:05:16
92 181 Jan NeumannJan Neumann 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0:05:17
92 143 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:17
94 7 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:18
95 210 Vojtěch LorencVojtěch Lorenc 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:19
96 205 Matěj HavránekMatěj Havránek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:21
97 88 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:05:25
98 189 Ladislav KotíkLadislav Kotík 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:26
99 190 David KozaDavid Koza 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:27
99 50 Jonáš AndrleJonáš Andrle 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:05:27
101 192 Ondřej SopoligaOndřej Sopoliga 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:30
102 6 Lukáš JičínskýLukáš Jičínský 13 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:31
103 142 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:33
103 13 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 0:05:33
105 139 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0:05:36
106 31 Sebastian KačerSebastian Kačer 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0:05:44
107 211 Lukáš MarekLukáš Marek 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0:05:54
108 54 Adam ŠafářAdam Šafář 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 0:05:59
109 244 Daniel FikejzDaniel Fikejz 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:06:14
110 83 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0:06:20

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.3.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10 0:04:06
2 222 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 30 0:04:07
3 219 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 20 0:04:10
4 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 32 0:04:12
5 18 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 0:04:16
6 110 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 0:04:19
7 73 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 25 0:04:27
8 76 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 37 0:04:28
9 148 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28 0:04:29
10 40 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 46 0:04:29
11 164 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 0:04:29
12 60 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15 0:04:29
13 168 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 34 0:04:30
14 108 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 0:04:35
15 38 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 26 0:04:38
16 238 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 0:04:40
17 162 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 0:04:42
18 26 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 33 0:04:42
19 269 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 42 0:04:43
20 196 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 0:04:44
21 119 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 17 0:04:44
22 237 Kristýna BánikováKristýna Bániková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 0:04:45
23 200 Anežka DufkováAnežka Dufková 11 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 11 0:04:49
24 135 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38 0:04:51
25 137 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40 0:04:54
26 29 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 44 0:04:54
27 115 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48 0:04:54
28 121 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 43 0:04:59
29 185 Marie KombercováMarie Kombercová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 21 0:05:00
30 147 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24 0:05:01
31 122 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 45 0:05:02
32 61 Rozálie MachováRozálie Machová 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 31 0:05:06
33 199 Adéla AndršováAdéla Andršová 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 0:05:08
34 145 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 0:05:09
35 198 Zuzana VavrouškováZuzana Vavroušková 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 47 0:05:09
36 91 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 13 0:05:11
37 197 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 39 0:05:15
38 262 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 29 0:05:15
39 194 Anna AshfieldAnna Ashfield 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 0:05:16
40 90 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 14 0:05:17
41 133 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 0:05:19
42 59 Simona BoháčováSimona Boháčová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 0:05:19
43 183 Barbora BrabcováBarbora Brabcová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 0:05:22
44 267 Aneta SoukenkováAneta Soukenková 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 41 0:05:36
45 92 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 35 0:05:38
46 239 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 36 0:05:43
47 195 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 23 0:05:46
48 184 Veronika FantováVeronika Fantová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 0:06:36
Celkem 48 závodníků
Běh 02 (so, 19.3.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 0:04:36
2 25 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 23 0:04:42
3 111 Natálie ModlíkováNatálie Modlíková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 0:04:43
4 165 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 0:04:44
5 35 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 0:04:45
6 220 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 0:04:46
7 23 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 18 0:04:48
8 230 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 36 0:04:52
9 39 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 0:04:53
10 78 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 28 0:04:55
11 136 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 29 0:04:58
12 223 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 17 0:04:58
13 186 Adéla SmudkováAdéla Smudková 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 30 0:05:01
14 146 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 0:05:04
15 21 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:05:05
16 62 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 34 0:05:06
17 58 Barbora BenešováBarbora Benešová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 0:05:08
18 240 Eliška SoukalováEliška Soukalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31 0:05:08
19 134 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 0:05:09
20 149 Nela SalátováNela Salátová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27 0:05:09
21 167 Eliška NejedláEliška Nejedlá 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20 0:05:10
22 75 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13 0:05:11
23 256 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 0:05:25
24 202 Alisa NovákováAlisa Nováková 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 21 0:05:28
25 266 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 26 0:05:30
26 166 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 0:05:32
27 241 Vendula TrávníčkováVendula Trávníčková 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 33 0:05:35
28 107 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 0:05:37
29 265 Nela SabolčíkováNela Sabolčíková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25 0:05:39
30 203 Denisa NovákováDenisa Nováková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 22 0:05:42
31 109 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 0:05:44
32 187 Lucie VodrážkováLucie Vodrážková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 35 0:05:44
33 93 Veronika PlecháčkováVeronika Plecháčková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 24 0:05:48
34 94 Zuzana StrnadelováZuzana Strnadelová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 32 0:05:58
35 144 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 0:06:00
36 201 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 16 0:06:17
Celkem 36 závodníků
Běh 03 (so, 19.3.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 15 0:04:39
2 24 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 12 0:04:43
3 17 Michaela ČapekováMichaela Čapeková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 0:04:47
4 20 Beáta HácováBeáta Hácová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:04:49
5 170 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 0:04:51
6 77 Žaneta RybkováŽaneta Rybková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 16 0:04:57
7 22 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 0:04:57
8 175 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 26 0:04:58
9 114 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 0:04:59
10 79 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24 0:04:59
11 218 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 0:05:02
12 19 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:05:02
13 74 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11 0:05:03
14 28 Leona ŠpačkováLeona Špačková 09 AC PardubiceAC Pardubice 21 0:05:06
15 105 Karolína ČudováKarolína Čudová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 0:05:12
16 113 Anna ŠeráAnna Šerá 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 0:05:13
17 255 Adéla BenešováAdéla Benešová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 0:05:15
18 169 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 0:05:25
19 161 Nicole BeňušováNicole Beňušová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 0:05:40
20 176 Andrea VančurováAndrea Vančurová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 27 0:05:41
21 229 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 23 0:05:45
22 226 Ella NovotnáElla Novotná 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 0:05:47
23 227 Veronika SchwarzkopfováVeronika Schwarzkopfová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 18 0:05:48
24 224 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 0:06:11
25 228 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 19 0:06:30
Celkem 25 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 10 0:04:06
2 222 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 30 0:04:07
3 219 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 20 0:04:10
4 225 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 32 0:04:12
5 18 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 0:04:16
6 110 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27 0:04:19
7 73 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 25 0:04:27
8 76 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 37 0:04:28
9 148 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28 0:04:29
9 40 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 46 0:04:29
9 164 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 18 0:04:29
9 60 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 15 0:04:29
13 168 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 34 0:04:30
14 108 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 0:04:35
15 71 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 0:04:36
16 38 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 26 0:04:38
17 27 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 15 0:04:39
18 238 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 0:04:40
19 162 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 0:04:42
19 26 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 33 0:04:42
19 25 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 23 0:04:42
22 269 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 42 0:04:43
22 111 Natálie ModlíkováNatálie Modlíková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 0:04:43
22 24 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 12 0:04:43
25 196 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 22 0:04:44
25 119 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 17 0:04:44
25 165 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 0:04:44
28 237 Kristýna BánikováKristýna Bániková 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 0:04:45
28 35 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 0:04:45
30 220 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 0:04:46
31 17 Michaela ČapekováMichaela Čapeková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 0:04:47
32 23 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 18 0:04:48
33 200 Anežka DufkováAnežka Dufková 11 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 11 0:04:49
33 20 Beáta HácováBeáta Hácová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:04:49
35 135 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38 0:04:51
35 170 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 0:04:51
37 230 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 36 0:04:52
38 39 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 0:04:53
39 137 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40 0:04:54
39 29 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 44 0:04:54
39 115 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48 0:04:54
42 78 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 28 0:04:55
43 77 Žaneta RybkováŽaneta Rybková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 16 0:04:57
43 22 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 10 0:04:57
45 136 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 29 0:04:58
45 223 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 17 0:04:58
45 175 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 26 0:04:58
48 121 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 43 0:04:59
48 114 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22 0:04:59
48 79 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24 0:04:59
51 185 Marie KombercováMarie Kombercová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 21 0:05:00
52 147 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24 0:05:01
52 186 Adéla SmudkováAdéla Smudková 09 AK SlatiňanyAK Slatiňany 30 0:05:01
54 122 Ema UlrichováEma Ulrichová 10 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 45 0:05:02
54 218 Helena BálkováHelena Bálková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 0:05:02
54 19 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:05:02
57 74 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11 0:05:03
58 146 Helena HájkováHelena Hájková 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 0:05:04
59 21 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 9 0:05:05
60 61 Rozálie MachováRozálie Machová 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 31 0:05:06
60 62 Veronika VetešníkováVeronika Vetešníková 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 34 0:05:06
60 28 Leona ŠpačkováLeona Špačková 09 AC PardubiceAC Pardubice 21 0:05:06
63 199 Adéla AndršováAdéla Andršová 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 0:05:08
63 58 Barbora BenešováBarbora Benešová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 0:05:08
63 240 Eliška SoukalováEliška Soukalová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31 0:05:08
66 145 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 0:05:09
66 198 Zuzana VavrouškováZuzana Vavroušková 11 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 47 0:05:09
66 134 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 0:05:09
66 149 Nela SalátováNela Salátová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27 0:05:09
70 167 Eliška NejedláEliška Nejedlá 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20 0:05:10
71 91 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 13 0:05:11
71 75 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13 0:05:11
73 105 Karolína ČudováKarolína Čudová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 0:05:12
74 113 Anna ŠeráAnna Šerá 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 0:05:13
75 197 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 39 0:05:15
75 262 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 29 0:05:15
75 255 Adéla BenešováAdéla Benešová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 0:05:15
78 194 Anna AshfieldAnna Ashfield 09 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 2 0:05:16
79 90 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 14 0:05:17
80 133 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 0:05:19
80 59 Simona BoháčováSimona Boháčová 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 0:05:19
82 183 Barbora BrabcováBarbora Brabcová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 0:05:22
83 256 Anna DejdarováAnna Dejdarová 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 0:05:25
83 169 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 0:05:25
85 202 Alisa NovákováAlisa Nováková 12 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 21 0:05:28
86 266 Anna SaláškováAnna Salášková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 26 0:05:30
87 166 Valerie KubouškováValerie Kuboušková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 0:05:32
88 241 Vendula TrávníčkováVendula Trávníčková 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 33 0:05:35
89 267 Aneta SoukenkováAneta Soukenková 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 41 0:05:36
90 107 Ema DvořákováEma Dvořáková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 0:05:37
91 92 Aneta PechováAneta Pechová 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 35 0:05:38
92 265 Nela SabolčíkováNela Sabolčíková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25 0:05:39
93 161 Nicole BeňušováNicole Beňušová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 0:05:40
94 176 Andrea VančurováAndrea Vančurová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 27 0:05:41
95 203 Denisa NovákováDenisa Nováková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 22 0:05:42
96 239 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 36 0:05:43
97 109 Tereza JiroutováTereza Jiroutová 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 0:05:44
97 187 Lucie VodrážkováLucie Vodrážková 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 35 0:05:44
99 229 Bibiana ŠtepanovskáBibiana Štepanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 23 0:05:45
100 195 Lada KotíkováLada Kotíková 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 23 0:05:46
101 226 Ella NovotnáElla Novotná 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 0:05:47
102 93 Veronika PlecháčkováVeronika Plecháčková 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 24 0:05:48
102 227 Veronika SchwarzkopfováVeronika Schwarzkopfová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 18 0:05:48
104 94 Zuzana StrnadelováZuzana Strnadelová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 32 0:05:58
105 144 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 0:06:00
106 224 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 0:06:11
107 201 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková 10 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 16 0:06:17
108 228 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 19 0:06:30
109 184 Veronika FantováVeronika Fantová 10 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 0:06:36

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 19.3.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:34
2 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:53
3 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:02
4 Štěpán KubíkŠtěpán Kubík 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:06
5 Jiří SalášekJiří Salášek 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:13
6 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:20
7 Tomáš KozaTomáš Koza 14 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:31
8 Michal PlačekMichal Plaček 13 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:39
9 Antonín VavroušekAntonín Vavroušek 14 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:06:02
Poznámky:
měřeno ručně
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 19.3.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana TepláZuzana Teplá 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:55
2 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:04:57
3 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:05:21
4 Adéla LorencováAdéla Lorencová 13 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:46
5 Nela PýchováNela Pýchová 12 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... 0:05:50
6 Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:06:05
7 Anna BalvínováAnna Balvínová 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:06:08
8 Anna BatisováAnna Batisová 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0:06:13
Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNF
Aneta KosováAneta Kosová 14 Tělocvičná jednota Sokol HoliceTělocvičná jednota Sokol Ho... DNF
Poznámky:
ruční měření
Celkem 10 závodníků