Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Domažlice (8. 5. 2022)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.15 QA
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.18 qA
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.60 qB
4 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 11.67 qB
5 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11.75 qB
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.86 qB
7 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 12.89
David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.95 QA
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.15 qA
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.35 qA
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.47 qA
5 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 11.49 qB
6 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 11.86 qB
7 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.00
8 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.01
MS Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.22
MS Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.66
MS Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.90
MS Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.08
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 13:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 10.93 11.00
MS Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.10
3 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.17 9.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.26 8.00
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.41 7.00
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.42 6.00
7 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.57 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2022 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 11.51 4.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 SB 11.52 3.00
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.67 2.00
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 11.87 1.00
5 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.90
David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 11.46 QA
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.86 qA
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 11.92 qA
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.04 qB
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.08 qB
6 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 12.30 qB
7 Alexandr HorvátAlexandr Horvát 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 13.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 11.46 QA
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.94 qA
3 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.35
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.42
5 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 12.53
6 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.78
7 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 13.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.88 QA
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.23 qB
3 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.31 qB
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 12.32 qB
5 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.57
6 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 12.64
7 198 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 13.37
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55 11.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.56 9.00
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 11.85 8.00
4 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.94 7.00
5 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.01 6.00
6 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2022 - 13:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 12.08 4.00
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.18 3.00
3 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 12.23 2.00
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 12.28 1.00
5 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.36
6 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 14:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 12.75 11.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 12.78 9.00
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 12.80 8.00
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.99 7.00
5 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 13.37 6.00
6 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 13.70 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2022 - 14:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.92 4.00
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 SB 14.22 3.00
3 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 14.46 2.00
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 14.60 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.81 QA
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 12.85 qA
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 13.44 qA
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 13.66 qB
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 SB 14.26 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.95 QA
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.03 qA
3 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.51 qA
MS Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 14.15
5 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 14.30 qB
6 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.62 qB
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.86 QA
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 13.68 qB
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 13.80 qB
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 13.83
5 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.00
6 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.23
7 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 15.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.79 QA
2 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 13.18 qA
3 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.58 qB
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.76 qB
5 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 14.44
6 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 15.43
MS Růžena MachačováRůžena Machačová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 16.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 12.72 QA
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 13.41 qA
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.55 qB
4 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.90
5 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 14.07
6 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 14.09
MS Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 15.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.57 QA
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.63 qB
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 14.06
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 14.08
5 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 14.93
6 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 15.05
7 Anna ManováAnna Manová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 15.97
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 14:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 SB 12.20 11.00
2 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 12.31 9.00
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 12.44 8.00
4 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 12.85 7.00
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 13.20 6.00
6 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 SB 13.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2022 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 13.32 4.00
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 13.42 3.00
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 13.51 2.00
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 13.60 1.00
5 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 SB 13.63
6 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 13.76
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 21.97 11.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.35 9.00
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 22.65 8.00
4 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.74 7.00
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.84 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.80 6.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 23.38 5.00
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.62
4 99 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.57
5 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 26.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 23.39 4.00
2 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 23.93 2.00
3 Jan KociánJan Kocián 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 24.50 1.00
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 24.51
94 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinštJan Kinšt 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 24.81
2 Jakub VlčekJakub Vlček 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 26.58
3 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.64
Daniel KaslDaniel Kasl 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.00
MS Pietro FacchinPietro Facchin 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.73
MS Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.78
MS Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 24.49
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.25 11.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.46 9.00
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.22 5.00
MS Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.32
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.44 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.82 8.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.47 3.00
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 25.01 2.00
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.13 1.00
5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.09 7.00
2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.17 6.00
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.23
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 25.36
5 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 25.19
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.34
3 175 Jakub BenedaJakub Beneda 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 27.82
4 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.01
Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 26.32 11.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 26.47 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 26.72 8.00
4 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 27.12 7.00
5 Anna RaškováAnna Rašková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.78 2.00
6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 27.36 6.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 SB 27.56 5.00
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 SB 28.01 1.00
4 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.39
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 29.98
Adéla ChválováAdéla Chválová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 27.62 4.00
2 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.70 3.00
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.21
4 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.21
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 30.69
6 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 36.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 30.11
2 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 30.42
3 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 30.96
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 30.97
5 1 Kateřina AlbrechtováKateřina Albrechtová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.18
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 24.53 11.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.51 9.00
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.64 8.00
4 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.14 6.00
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 26.16 5.00
6 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.72 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.98 3.00
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.41 2.00
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 27.58 1.00
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.84
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.25
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 29.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.75 7.00
2 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.61
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.16
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 28.94
5 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.17
6 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 29.33
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 28.03
2 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.32
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 28.58
4 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 28.91
5 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 30.33
6 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.46
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 28.72
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 28.84
3 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 29.16
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.55
5 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 30.17
184 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 8.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 29.48
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 29.63
3 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 29.71
4 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 30.82
5 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 31.11
Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 50.67
2 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 52.01 11.00
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.50 8.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.64 7.00
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.09 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 52.22 9.00
2 Jan KinštJan Kinšt 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 54.11 5.00
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 54.43 4.00
4 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 54.65 3.00
5 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 57.32 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 58.10 1.00
2 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 58.33
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 59.71
4 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 59.83
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.29 11.00
2 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 53.54 9.00
3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 54.14 8.00
4 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 54.85 7.00
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 56.01 6.00
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.56 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 58.44 5.00
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 60.59 3.00
3 Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 61.49 2.00
4 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 61.92 1.00
5 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 67.81
Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 59.08 11.00
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 59.43 9.00
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 61.59 7.00
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 62.85 6.00
5 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 65.26 5.00
MS Marie MarešováMarie Marešová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 69.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 60.94 8.00
2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 65.34 4.00
3 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 66.32 3.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 67.53 2.00
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 67.61 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 59.63 11.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 60.67 9.00
3 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 60.78 8.00
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 62.04 7.00
5 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 62.41 6.00
6 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 64.42 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 62.76 5.00
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 65.08 3.00
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 65.72 2.00
4 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 68.31 1.00
5 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 71.77
Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 92 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 10 4:05.46
2 1 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:05.99 11.00
3 94 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 4:07.56 9.00
4 96 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 4:08.83 8.00
5 99 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:14.62 7.00
6 89 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 PB 4:21.23 6.00
7 84 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 4:31.72 5.00
8 57 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:32.96 4.00
9 87 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 4:36.05 3.00
10 14 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 4:51.48 2.00
11 4 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 4:56.51 1.00
12 55 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 4:58.06
3 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 4:17.97 11.00
2 202 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 PB 4:18.54 9.00
3 196 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 PB 4:25.06 8.00
4 192 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:28.48 7.00
5 201 Jakub StrnadJakub Strnad 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 4:37.17 6.00
6 203 Jan ŽákJan Žák 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 PB 4:37.18 5.00
7 197 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 PB 4:38.21 4.00
8 184 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 4:42.56 3.00
9 194 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 4:43.35 2.00
10 200 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 4:48.82 1.00
11 175 Jakub BenedaJakub Beneda 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 5:08.04
12 170 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 5:09.36
13 198 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 5:31.61
14 173 František NovotnýFrantišek Novotný 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 5:40.47
191 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 89 Polyna SurkovaPolyna Surkova 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:00.18
2 87 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:07.44 11.00
3 14 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:10.05 9.00
4 4 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:12.14 8.00
5 84 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 5:21.16 7.00
6 55 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 5:30.80 6.00
7 94 Magdalena ZajícováMagdalena Zajícová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 5:32.44 5.00
8 57 Nela JuránkováNela Juránková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 5:47.25 4.00
9 3 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:56.72 3.00
10 1 Kateřina AlbrechtováKateřina Albrechtová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 6:17.21 2.00
92 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 184 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 5:10.49 11.00
2 198 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 PB 5:25.35 9.00
3 196 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 5:25.78 8.00
4 173 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:26.03 7.00
5 192 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:29.43 6.00
6 194 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:30.95 5.00
7 191 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 5:31.89 4.00
8 170 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:36.89 3.00
9 175 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 5:48.20 2.00
10 197 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10 5:51.81 1.00
186 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.65 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 15.67 9.00
3 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 19.87 8.00
Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 13.87 11.00
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.24 9.00
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.12 7.00
4 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.50 6.00
5 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.54 5.00
6 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 16.56 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 14.95 8.00
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 16.67 3.00
3 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 17.23 2.00
4 Veronika ČernáVeronika Černá 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 18.84 1.00
5 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 20.74
Ella HřebejkováElla Hřebejková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.80 11.00
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 16.14 9.00
84 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 DNF
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 15.92 11.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 15.93 9.00
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 16.65 8.00
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16.68 7.00
5 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 18.12 6.00
Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paruch, Voller, Voller, Všetička Paruch, Voller, Voller, Všetička TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 45.09 11.00
2 Ben Othmene, Staněk, Svoboda, Terč Ben Othmene, Staněk, Svoboda, Terč ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 45.63 9.00
3 96 Toul, Pikl, Stejskal, Czepiec Toul, Pikl, Stejskal, Czepiec SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 49.04 8.00
4 Všetička, Souček, Němec, Honzík Všetička, Souček, Němec, Honzík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 49.74 7.00
5 Sládek, Lomský, Nový, Tomášek Sládek, Lomský, Nový, Tomášek TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 52.55 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daněk, Szabo, Šmídl, Soukup Daněk, Szabo, Šmídl, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 46.09 11.00
2 Zeman, Štrunc, Houdek, Daněk Zeman, Štrunc, Houdek, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 46.52 9.00
3 Florek, Janda, Kroupa, Maloň Florek, Janda, Kroupa, Maloň T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 48.20 8.00
4 Prokop, Denk, Denk, Sochůrek Prokop, Denk, Denk, Sochůrek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 50.33 7.00
5 Pfeferle, Nejedlý, Zikmunda, Outlý Pfeferle, Nejedlý, Zikmunda, Outlý SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 52.54 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babická, Králová, Maršálková, Řehoušková Babická, Králová, Maršálková, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 51.42 11.00
2 Čermáková, Kollarová, Chválová, Konfrštová Čermáková, Kollarová, Chválová, Konfrštová TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 51.98 9.00
3 Trinerová, Stejskalová, Kyselá, Reichová Trinerová, Stejskalová, Kyselá, Reichová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 52.72 8.00
4 Cílková, Hesová, Šiková, Marušová Cílková, Hesová, Šiková, Marušová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 53.95 7.00
5 Šobrová, Ivasienková, Rašková, Dolejšová Šobrová, Ivasienková, Rašková, Dolejšová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 54.60 6.00
6 Janoušková, Kučerová, Havlín, Juránková Janoušková, Kučerová, Havlín, Juránková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 55.59 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šefránková, Böhmová, Matoušková, Lobovská Šefránková, Böhmová, Matoušková, Lobovská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.59 11.00
2 Borová, Turková, Kodadová, Marušová Borová, Turková, Kodadová, Marušová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.65 9.00
3 Lehárová, Hynková, Vokáčová, Hejdová Lehárová, Hynková, Vokáčová, Hejdová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 53.28 8.00
4 Tomášková, Bahenská, Hřebejková, Frydrychová Tomášková, Bahenská, Hřebejková, Frydrychová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 53.42 7.00
5 Potužníková, Fialová, Vozárová, Chladová Potužníková, Fialová, Vozárová, Chladová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 58.20 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomášková, Dobešová, Procházková, Prokopová Tomášková, Dobešová, Procházková, Prokopová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 53.91 5.00
2 Hurtová, Fišerová, Kofroňová, Slavíková Hurtová, Fišerová, Kofroňová, Slavíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 54.60 4.00
3 Matoušková, Stezková, Mužíková, Švábková Matoušková, Stezková, Mužíková, Švábková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 54.84 3.00
4 Hrachová, Manová, Milfortová, Steidlová Hrachová, Manová, Milfortová, Steidlová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 59.26 2.00
5 Macková, Mlsová, Mikešová, Mičková Macková, Mlsová, Mikešová, Mičková SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 60.10 1.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,48 1,53 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 2,00 2,05 2,10 Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 8 PB 2.05 - - - - - - - - o - xo o - xxo o o xxx 11.00
2 Jan KociánJan Kocián
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 PB 1.89 - - - - - - - o - o o o xxx 9.00
3 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3 SB 1.62 o o o xo xxx 8.00
4 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 2 SB 1.62 o xo xxo xo xxx 7.00
5= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
04 6 1.58 - - xxo - - - xxx 5.50
5= Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 1.58 - o xxo xxx 5.50
Daniel KaslDaniel Kasl
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 DNS
Jakub VlčekJakub Vlček
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 1 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,48 1,53 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.89 - - - - - - - o o o xo o xo xxx 11.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 10 PB 1.83 - - - o xo o o xo o xo o xxx 9.00
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 1.80 - - - - - o o o xxo xo xxx 8.00
4 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 5 PB 1.77 - - - o o o o o xo xxx 7.00
5 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 12 1.77 - - - - - xxo xo xo xo xxx 6.00
6 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 9 PB 1.74 - - o o o o o xxo xxr 5.00
7 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 1.66 - - - - xo o xxx 4.00
8= Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 PB 1.62 o o o o o xxx 2.50
8= Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.62 - - o o o r 2.50
10 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 8 1.62 - - - - xo xxx 1.00
11 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 PB 1.53 o xo o xxx
12 173 František NovotnýFrantišek Novotný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4 1.53 xo xo o xxx
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 3 PB 1.64 - o xo o xxo o xo xxx 11.00
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 1.64 - o o o o xo xxo xxx 9.00
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8 1.58 - o xxo xxo xxo xxx 8.00
4 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 1.54 o o o o xxx 7.00
5 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.54 o o o xo xxx 6.00
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 1.50 - o o xxx 5.00
7 Anna RaškováAnna Rašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 1.50 o o xo xxx 4.00
8 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1 SB 1.46 o o xxx 3.00
9 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 1.46 o xxo xxx 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 4 SB 1.61 - o xo o o xxo xxo xxx 11.00
2 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 5 1.54 o o o o o xxx 9.00
3 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.54 - o o xxo o xxx 8.00
4 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.54 - - o o xxo xxx 7.00
5 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 3 PB 1.50 o xo o o xxx 6.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 1.36 xo xxx 5.00
Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM - xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 20 7.01 +0.6 m/s 7.01  0,60 - - 7.01 - - - 11.00
2 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 19 6.73 -0.2 m/s 6.52  0,80 6.73  -0,20 6.68  -0,40 6.73 - - 6.39  0,30 9.00
MS Pietro FacchinPietro Facchin
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1 PB 6.40 +0.2 m/s x 6.27  0,50 6.40  0,20 6.40
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 15 PB 6.35 +0.9 m/s 6.04  -0,20 6.35  0,90 3.61  1,50 6.35 5.70  0,30 6.19  0,40 x 8.00
5 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 18 6.23 +0.3 m/s 6.07  -0,30 6.23  0,30 5.51  -1,30 6.23 6.23  -0,20 x 5.75  0,60 7.00
6 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 16 6.23 +0.4 m/s 4.64  0,40 6.19  0,80 6.23  0,40 6.23 5.94  -0,20 6.09  -0,60 6.01  0,20 6.00
7 Martin VšetičkaMartin Všetička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10 PB 6.06 +0.0 m/s 5.71  0,20 6.06  0,00 5.66  0,50 6.06 - - 5.85  -0,50 5.00
8 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 13 5.93 +1.3 m/s 5.71  0,20 x 5.93  1,30 5.93 - - - 4.00
9 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 12 5.88 +0.6 m/s 5.86  0,50 5.61  0,70 5.88  0,60 5.88 x 3.99  -0,50 4.79  0,50 3.00
10 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 SB 5.88 +1.1 m/s 5.67  0,70 5.88  1,10 5.70  0,40 5.88 2.00
11 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 14 5.78 +0.3 m/s 5.78  0,30 5.72  0,70 3.23  -0,50 5.78 1.00
12 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 5.74 +0.8 m/s 5.62  -0,10 x 5.74  0,80 5.74
13 Jakub PechaJakub Pecha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 5.67 +0.2 m/s 5.18  -0,70 5.52  0,80 5.67  0,20 5.67
14 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 5 PB 5.56 +0.1 m/s 5.30  0,20 x 5.56  0,10 5.56
15 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 PB 5.48 +0.6 m/s x 5.48  0,60 5.37  -0,20 5.48
16 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 6 5.17 +0.6 m/s 5.15  0,40 5.10  0,50 5.17  0,60 5.17
17 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 2 PB 5.02 +0.4 m/s 4.93  0,30 2.74  0,90 5.02  0,40 5.02
18 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 3 4.82 -0.4 m/s 4.53  -1,00 4.67  0,70 4.82  -0,40 4.82
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 17 DNS
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 6 5.95 -0.1 m/s x x 5.84  -0,30 5.84 5.95  -0,10 x x 11.00
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 5.88 -2.5 m/s 5.77  -1,20 5.88  -2,50 5.17  -0,10 5.88 x 5.50  0,50 5.86  -0,30 9.00
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1 PB 5.79 +0.1 m/s 5.66  -1,40 5.79  0,10 5.73  0,60 5.79 5.63  -0,40 5.76  0,20 5.75  -0,20 8.00
4 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 PB 5.62 +0.0 m/s 4.57  -0,60 5.42  -1,30 x 5.42 5.54  -0,50 5.62  0,00 4.92  -0,40 7.00
5 Alexandr HorvátAlexandr Horvát
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 2 PB 5.35 +0.1 m/s 5.35  0,10 4.79  0,10 5.00  0,30 5.35 4.97  -1,60 x 4.79  -0,10 6.00
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 PB 4.73 +0.5 m/s 4.66  0,70 4.59  0,10 4.73  0,50 4.73 4.61  -0,60 4.36  0,60 4.40  -0,70 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 4.93 +0.1 m/s 4.93  0,10 x x 4.93
2 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 6 4.87 +0.0 m/s 4.61  0,20 4.67  0,50 4.65  0,20 4.67 x 4.65  -0,50 4.87  0,00 11.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 4 4.84 +0.2 m/s 4.70  0,10 4.84  0,20 4.74  0,20 4.84 4.76  -0,50 4.47  -0,30 4.55  0,80 9.00
4 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 4.74 +0.0 m/s x x 4.53  0,20 4.53 4.33  -0,30 4.48  -1,70 4.74  0,00 8.00
5 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5 4.74 -0.7 m/s x 4.36  0,10 x 4.36 4.51  -0,70 4.74  -0,70 4.45  -0,10 7.00
6 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 PB 4.73 +1.2 m/s 4.55  0,30 3.76  -1,50 4.73  1,20 4.73 4.30  -0,80 x 4.58  0,60 6.00
7 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 7 4.57 +0.1 m/s 4.34  -0,30 4.57  0,10 x 4.57 4.36  0,00 x x 5.00
8 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 1 SB 4.45 -1.0 m/s 3.85  -0,40 4.30  -0,30 4.40  0,70 4.40 3.86  0,20 4.45  -1,00 x 4.00
9 Eva ŠikováEva Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 4.14 -0.2 m/s 4.03  1,00 x 4.11  0,70 4.11 4.14  -0,20 4.05  -1,60 x 3.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 5.19 +0.6 m/s 5.10  0,10 5.19  0,60 5.09  0,20 5.19 5.00  1,00 5.13  0,70 5.12  0,60 11.00
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 SB 4.83 +0.2 m/s 4.50  -0,10 4.68  0,50 x 4.68 4.83  0,20 x x 9.00
3 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 11 4.80 +0.9 m/s 4.76  -1,00 4.80  0,90 4.73  0,70 4.80 x - x 8.00
4 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 13 4.75 +0.1 m/s x 4.62  0,10 4.58  0,40 4.62 4.60  0,70 4.75  0,10 x 7.00
5 Ella HřebejkováElla Hřebejková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 10 PB 4.74 +0.1 m/s 4.53  -1,60 4.70  -0,40 4.56  -1,30 4.70 4.74  0,10 4.60  -0,20 4.73  0,80 6.00
6 Eliška PlachtováEliška Plachtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 9 4.51 -0.9 m/s 4.51  -0,90 4.09  0,10 4.18  -2,10 4.51 4.43  0,20 4.35  1,00 4.27  0,20 5.00
7 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 4.49 +1.0 m/s 4.49  1,00 3.15  0,30 4.23  0,20 4.49 4.32  -0,40 x x 4.00
8 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 12 4.48 +1.0 m/s 4.41  -1,80 4.28  0,70 4.40  -0,60 4.41 4.29  0,70 4.35  1,20 4.48  1,00 3.00
9 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 SB 4.24 +0.2 m/s 4.01  -1,30 4.24  0,20 4.23  0,20 4.24 2.00
10 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 4.24 -0.6 m/s 4.24  -0,60 4.00  0,10 4.22  -0,30 4.24 1.00
11 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 7 4.00 +1.4 m/s x x 4.00  1,40 4.00
12 Františka MilfortováFrantiška Milfortová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 1 PB 3.89 -2.1 m/s 3.89  -2,10 3.89  0,60 x 3.89
13 Anna PotužníkováAnna Potužníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 2 PB 3.78 +0.3 m/s 3.16  -1,70 3.78  0,30 x 3.78
14 Nella DvořákováNella Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 3.53 +0.8 m/s 3.08  -1,60 3.32  -0,10 3.53  0,80 3.53
15 Bedřiška MackováBedřiška Macková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 3 PB 3.37 -1.3 m/s 3.37  -1,30 3.37  0,30 - 3.37
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 15 DNS
Celkem 16 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 13.10 +1.0 m/s x 12.51  0,60 x 12.51 13.10  1,00 12.82  1,20 12.78  0,60 11.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 PB 12.64 +0.5 m/s 12.64  0,50 12.43  0,90 - 12.64 - - - 9.00
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 6 11.94 +0.8 m/s x 11.53  1,20 11.84  0,90 11.84 11.94  0,80 11.89  1,20 11.68  0,40 8.00
4 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 PB 11.89 +0.9 m/s 10.23  1,00 11.56  1,90 11.56  0,60 11.56 11.40  1,30 11.59  0,20 11.89  0,90 7.00
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 11.66 +0.5 m/s 11.48  0,80 11.66  0,50 11.27  1,30 11.66 - - - 6.00
6 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 8 11.57 +1.1 m/s 11.57  1,10 11.19  0,90 - 11.57 - - - 5.00
7 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 11.19 +0.9 m/s 10.84  1,10 11.10  1,10 - 11.10 11.19  0,90 - - 4.00
8 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 10.62 +1.1 m/s 09.99  1,10 x 10.62  1,10 10.62 09.97  0,60 x 10.33  1,00 3.00
9 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 10.25 +0.3 m/s 10.25  0,30 x 10.07  1,60 10.25 2.00
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 PB 11.61 +0.6 m/s x 11.03  0,70 11.61  0,60 11.61 11.11  0,20 11.50  0,50 11.40  0,90 11.00
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 PB 11.32 +0.4 m/s 11.12  0,70 10.80  0,50 10.87  1,50 11.12 11.16  1,60 11.32  0,40 11.30  1,30 9.00
3 200 Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 PB 10.47 +1.5 m/s 09.93  0,10 10.37  1,90 10.24  2,30 10.37 10.28  1,90 10.15  1,10 10.47  1,50 8.00
4 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 PB 09.80 +1.9 m/s x x 09.36  0,60 9.36 09.80  1,90 x x 7.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 1 10.35 -0.6 m/s 10.23  0,30 10.16  0,20 10.35  -0,60 10.35 10.22  0,00 10.35  0,10 10.21  -0,30 11.00
MS Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 10.35 -1.0 m/s 10.35  -1,00 10.15  -0,40 x 10.35 - - -
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 7 10.34 +0.6 m/s 10.00  -1,00 10.22  -0,10 10.34  0,60 10.34 10.10  0,80 - - 9.00
4 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 10.08 +0.2 m/s 10.04  -0,30 10.08  0,20 09.83  0,50 10.08 x 09.94  -0,60 10.07  0,00 8.00
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 09.84 -0.2 m/s 09.84  -0,20 - - 9.84 09.82  -1,10 - - 7.00
6 Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 09.69 -1.7 m/s 09.66  0,20 x 09.69  -1,70 9.69 x x x 6.00
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 DNS
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 PB 10.52 +1.8 m/s 10.20  -0,80 10.52  1,80 10.40  -0,70 10.52 10.51  0,90 10.31  1,20 - 11.00
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 6 10.52 +1.3 m/s 10.16  -0,50 10.52  1,30 10.13  0,50 10.52 x 10.50  -0,30 x 9.00
3 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4 PB 10.44 +0.1 m/s 10.29  0,80 10.19  0,50 10.44  0,10 10.44 10.03  -0,10 - - 8.00
4 Karolína MičkováKarolína Mičková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 3 PB 10.03 +1.1 m/s 09.73  0,20 09.87  0,10 09.71  -1,40 9.87 10.03  1,10 09.98  2,10 09.75  -1,50 7.00
Tina StejskalováTina Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 NM x x x -
Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 NM x x x -
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 25 PB 14.19 x 13.28 13.65 13.65 13.86 14.19 14.02 11.00
2 Karolína MachováKarolína Machová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 24 SB 13.99 13.22 13.60 12.77 13.60 13.99 13.85 13.96 9.00
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 23 12.40 11.98 11.75 11.37 11.98 12.40 x x 8.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 PB 12.16 12.16 11.29 11.64 12.16 10.88 10.88 11.15 7.00
5 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 22 11.95 11.49 11.95 x 11.95 11.93 11.54 11.04 6.00
6 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 21 PB 11.76 10.62 11.76 r 11.76 5.00
7 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 PB 11.65 x 11.65 10.83 11.65 x 10.85 11.35 4.00
8 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20 PB 11.59 11.53 10.94 11.15 11.53 11.59 10.66 09.97 3.00
9 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 PB 10.87 10.43 10.44 10.87 10.87 2.00
10 Veronika DivišováVeronika Divišová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 17 10.48 10.48 10.35 10.01 10.48 1.00
11 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 15 PB 10.46 10.15 10.46 09.84 10.46
12 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10 PB 10.12 09.58 10.12 09.64 10.12
13 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 7 PB 09.78 09.78 x 09.09 9.78
14 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 11 PB 09.44 09.32 08.42 09.44 9.44
15 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 14 09.15 07.88 09.01 09.15 9.15
16 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 12 09.08 09.08 08.77 x 9.08
17 Anna MatouškováAnna Matoušková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 9 PB 09.01 08.43 09.01 08.23 9.01
18 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 2 PB 08.85 08.65 08.85 06.32 8.85
19 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 19 08.64 08.42 08.64 08.29 8.64
20 Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 08.62 08.08 07.35 08.62 8.62
21 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 4 PB 08.50 x 07.75 08.50 8.50
22 Ema MlsováEma Mlsová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 5 08.39 08.10 08.39 08.15 8.39
23 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 8 08.25 08.25 07.87 x 8.25
24 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 PB 07.98 07.57 07.98 07.37 7.98
Kateřina PytelkováKateřina Pytelková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 13 DNS
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 15 PB 12.18 12.18 11.55 12.18 12.18 11.82 11.73 x 11.00
2 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 PB 11.33 10.08 10.53 10.43 10.53 11.01 11.33 11.12 9.00
3 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 13 PB 11.03 10.18 11.03 10.68 11.03 10.54 10.63 10.74 8.00
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 PB 10.80 07.42 09.88 09.46 9.88 10.34 09.50 10.80 7.00
5 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 11 PB 10.51 08.55 09.34 09.72 9.72 10.04 10.51 x 6.00
6 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 10 SB 09.70 x 09.62 x 9.62 09.16 08.84 09.70 5.00
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 09.00 08.33 08.04 09.00 9.00 08.41 08.57 08.73 4.00
8 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 5 PB 08.33 07.13 08.02 08.05 8.05 x 08.33 08.23 3.00
9 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 08.00 07.15 08.00 07.52 8.00 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 7 07.89 07.84 07.89 x 7.89 1.00
MS Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 PB 07.73 x 07.51 07.73 7.73
12 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 PB 07.42 07.42 x 07.22 7.42
13 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 06.94 06.79 06.94 06.83 6.94
Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4 DNS
Vendula HolečkováVendula Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 DNS
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FliegelAdam Fliegel
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 15.96 15.40 15.91 15.82 15.91 14.92 15.22 15.96 11.00
2 Libor TupýLibor Tupý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 12 13.10 11.99 12.60 12.67 12.67 12.73 13.10 x 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 10 PB 12.37 11.04 x 11.13 11.13 12.01 11.62 12.37 8.00
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 11.82 11.82 10.73 11.12 11.82 10.22 10.98 11.39 7.00
5 Pavel ForejtPavel Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 11.00 09.77 10.83 10.73 10.83 08.22 10.72 11.00 6.00
6 Martin TomášekMartin Tomášek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 10.71 10.71 10.37 x 10.71 09.84 09.20 10.62 5.00
7 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 10.58 10.58 10.39 09.47 10.58 - - - 4.00
8 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 10.22 09.26 09.95 09.97 9.97 09.99 10.22 09.95 3.00
9 Jakub ČechuraJakub Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 PB 09.41 08.85 09.41 07.48 9.41 2.00
10 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 PB 08.53 07.91 08.45 08.53 8.53 1.00
11 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2 PB 08.48 08.48 07.95 08.28 8.48
12 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 3 PB 08.33 08.16 08.25 08.33 8.33
13 194 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 08.22 - 07.98 08.22 8.22
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 12 PB 14.22 14.22 14.10 13.28 14.22 13.92 13.81 14.10 11.00
2 Šimon KraftŠimon Kraft
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 11 PB 12.30 x 11.90 11.68 11.90 12.30 11.85 11.84 9.00
3 Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 9 PB 12.05 10.78 x 09.95 10.78 12.05 x x 8.00
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 7 11.50 10.36 10.24 11.16 11.16 11.50 11.34 11.28 7.00
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 PB 11.34 10.85 08.59 11.01 11.01 11.02 11.34 10.85 6.00
6 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 6 PB 11.22 09.17 11.11 10.93 11.11 11.22 10.93 10.77 5.00
7 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 PB 10.53 09.65 10.53 10.12 10.53 09.96 09.97 - 4.00
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 PB 10.25 x 09.77 09.55 9.77 10.25 x x 3.00
9 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 2 PB 08.99 08.44 08.30 08.99 8.99 2.00
10 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 PB 08.32 08.18 08.32 07.97 8.32 1.00
11 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
04 5 PB 08.06 07.35 07.15 08.06 8.06
12 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 3 PB 07.67 07.00 07.67 07.47 7.67
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 51.60 11.00
MS Bohdana AbalmazBohdana Abalmaz
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
06 15 PB 49.59
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 SB 43.73 9.00
4 Vanesa HroníkováVanesa Hroníková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 14 PB 43.39 8.00
5 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 37.81 7.00
6 Kateřina PytelkováKateřina Pytelková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 11 PB 35.53 6.00
7 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 9 27.83 5.00
8 Anna MatouškováAnna Matoušková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 5 PB 27.01 4.00
9 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 7 PB 26.23 3.00
10 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 21.74 2.00
11 Veronika DivišováVeronika Divišová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 10 21.10 1.00
12 Ema MlsováEma Mlsová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 8 20.63
13 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3 PB 19.58
14 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 PB 18.64
15 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 6 15.82
16 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 13.35
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 50.63 11.00
2 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 PB 50.16 9.00
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 PB 44.60 8.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 5 PB 31.57 7.00
5 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 4 24.48 6.00
6 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 22.22 5.00
7 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 PB 19.16 4.00
8 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 13.37 3.00
Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 6 DNS
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 42.53 11.00
2 Jakub ČechuraJakub Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 40.06 9.00
3 Adam FliegelAdam Fliegel
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 PB 30.31 8.00
4 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 PB 23.95 7.00
5 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 2 PB 22.86 6.00
6 Libor TupýLibor Tupý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 6 PB 20.63 5.00
7 Martin RuhsamMartin Ruhsam
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 4 PB 19.46 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 8.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 PB 61.60 11.00
2 Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1 SB 38.74 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 PB 36.61 8.00
4 Šimon KraftŠimon Kraft
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 7 34.94 7.00
5 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 2 PB 29.20 6.00
6 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 4 PB 23.80 5.00
7 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5 PB 22.83 4.00
Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 3 DNS
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 8.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 44.94 11.00
2 Karolína MachováKarolína Machová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 41.36 9.00
3 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 37.10 8.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 18 30.28 7.00
5 Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16 PB 30.22 6.00
6 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 15 28.92 5.00
7 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 19 28.18 4.00
8 Tina StejskalováTina Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 17 27.44 3.00
9 Veronika ČernáVeronika Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 12 26.50 2.00
10 Adéla KošátkováAdéla Košátková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 11 PB 26.23 1.00
11 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 14 24.92
12 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 13 24.85
13 Veronika DivišováVeronika Divišová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 9 SB 23.97
14 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 2 PB 21.67
15 Klára KorandováKlára Korandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 21.65
16 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 PB 21.53
17 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 10 21.12
18 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 20.52
19 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 4 19.85
20 Róza Sofie FialováRóza Sofie Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 8 19.37
21 Bedřiška MackováBedřiška Macková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 PB 17.43
Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 DNS
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 PB 55.75 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 PB 37.44 9.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 PB 37.20 8.00
4 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 6 SB 32.90 7.00
MS Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 28.53
6 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 1 21.62 6.00
7 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 21.60 5.00
MS Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 20.71
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 9 SB 47.51 -
2 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 42.04 - 11.00
3 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 10 PB 41.98 - 9.00
4 Adam CzepiecAdam Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 PB 41.45 - 8.00
5 Libor TupýLibor Tupý
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 13 PB 38.66 - 7.00
6 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín