1. kolo OMD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek
Domažlice (8. 5. 2022)trojskok - Junioři
(ne, 8.5.2022 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 10 | 13.10 +1.0 m/s | x | 12.51 0,60 | x | 12.51 | 13.10 1,00 | 12.82 1,20 | 12.78 0,60 | 11.00 | |||||||
2 |
Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 5 | PB 12.64 +0.5 m/s | 12.64 0,50 | 12.43 0,90 | - | 12.64 | - | - | - | 9.00 | |||||||
3 |
Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 6 | 11.94 +0.8 m/s | x | 11.53 1,20 | 11.84 0,90 | 11.84 | 11.94 0,80 | 11.89 1,20 | 11.68 0,40 | 8.00 | |||||||
4 |
Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 1 | PB 11.89 +0.9 m/s | 10.23 1,00 | 11.56 1,90 | 11.56 0,60 | 11.56 | 11.40 1,30 | 11.59 0,20 | 11.89 0,90 | 7.00 | |||||||
5 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 9 | 11.66 +0.5 m/s | 11.48 0,80 | 11.66 0,50 | 11.27 1,30 | 11.66 | - | - | - | 6.00 | |||||||
6 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 8 | 11.57 +1.1 m/s | 11.57 1,10 | 11.19 0,90 | - | 11.57 | - | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 7 | 11.19 +0.9 m/s | 10.84 1,10 | 11.10 1,10 | - | 11.10 | 11.19 0,90 | - | - | 4.00 | |||||||
8 |
Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 3 | 10.62 +1.1 m/s | 09.99 1,10 | x | 10.62 1,10 | 10.62 | 09.97 0,60 | x | 10.33 1,00 | 3.00 | |||||||
9 |
Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolek |
05 | 2 | 10.25 +0.3 m/s | 10.25 0,30 | x | 10.07 1,60 | 10.25 | 2.00 | ||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(ne, 8.5.2022 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 197 |
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 11.61 +0.6 m/s | x | 11.03 0,70 | 11.61 0,60 | 11.61 | 11.11 0,20 | 11.50 0,50 | 11.40 0,90 | 11.00 | ||||||
2 |
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 2 | PB 11.32 +0.4 m/s | 11.12 0,70 | 10.80 0,50 | 10.87 1,50 | 11.12 | 11.16 1,60 | 11.32 0,40 | 11.30 1,30 | 9.00 | |||||||
3 | 200 |
Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | PB 10.47 +1.5 m/s | 09.93 0,10 | 10.37 1,90 | 10.24 2,30 | 10.37 | 10.28 1,90 | 10.15 1,10 | 10.47 1,50 | 8.00 | ||||||
4 |
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
05 | 3 | PB 09.80 +1.9 m/s | x | x | 09.36 0,60 | 9.36 | 09.80 1,90 | x | x | 7.00 | |||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Juniorky
(ne, 8.5.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
05 | 1 | 10.35 -0.6 m/s | 10.23 0,30 | 10.16 0,20 | 10.35 -0,60 | 10.35 | 10.22 0,00 | 10.35 0,10 | 10.21 -0,30 | 11.00 | |||||||
MS |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4 | 10.35 -1.0 m/s | 10.35 -1,00 | 10.15 -0,40 | x | 10.35 | - | - | - | ||||||||
3 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
03 | 7 | 10.34 +0.6 m/s | 10.00 -1,00 | 10.22 -0,10 | 10.34 0,60 | 10.34 | 10.10 0,80 | - | - | 9.00 | |||||||
4 |
Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2 | 10.08 +0.2 m/s | 10.04 -0,30 | 10.08 0,20 | 09.83 0,50 | 10.08 | x | 09.94 -0,60 | 10.07 0,00 | 8.00 | |||||||
5 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 6 | 09.84 -0.2 m/s | 09.84 -0,20 | - | - | 9.84 | 09.82 -1,10 | - | - | 7.00 | |||||||
6 |
Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 3 | 09.69 -1.7 m/s | 09.66 0,20 | x | 09.69 -1,70 | 9.69 | x | x | x | 6.00 | |||||||
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(ne, 8.5.2022 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 5 | PB 10.52 +1.8 m/s | 10.20 -0,80 | 10.52 1,80 | 10.40 -0,70 | 10.52 | 10.51 0,90 | 10.31 1,20 | - | 11.00 | |||||||
2 |
Adéla KošátkováAdéla Košátková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 6 | 10.52 +1.3 m/s | 10.16 -0,50 | 10.52 1,30 | 10.13 0,50 | 10.52 | x | 10.50 -0,30 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 4 | PB 10.44 +0.1 m/s | 10.29 0,80 | 10.19 0,50 | 10.44 0,10 | 10.44 | 10.03 -0,10 | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Karolína MičkováKarolína Mičková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 3 | PB 10.03 +1.1 m/s | 09.73 0,20 | 09.87 0,10 | 09.71 -1,40 | 9.87 | 10.03 1,10 | 09.98 2,10 | 09.75 -1,50 | 7.00 | |||||||
Tina StejskalováTina Stejskalová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
06 | 1 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 2 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |