Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD starší žáci a žákyně

Plzeň (17. 5. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 07.71 qA
2 Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 07.96 qA
3 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.30
4 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 08.31
5 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.33
6 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.34
7 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.97 qB
2 128 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.18 qB
3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.36
4 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.51
5 Alexandr VarhaAlexandr Varha 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.79 qA
2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 07.86 qA
3 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.15 qB
4 Petr MüllerPetr Müller 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.19 qB
5 Jakub PivoňkaJakub Pivoňka 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.31
6 237 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 08.39
7 225 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.96 qA
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.04 qB
3 232 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 08.21 qB
4 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.25
5 17 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.51
6 234 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (út, 17.5.2022 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HurtMatěj Hurt 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.93 qA
2 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 08.31
3 Adam ŠnircAdam Šnirc 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 08.45
4 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.69
5 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.95
6 Filip MüllerFilip Müller 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 17.5.2022 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 SB 07.67 11.00
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.75 9.00
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 SB 07.85 8.00
4 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.03 7.00
5 Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.06 6.00
6 Matěj HurtMatěj Hurt 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.5.2022 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.01 4.00
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.05 3.00
3 Petr MüllerPetr Müller 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 08.08 2.00
4 128 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.39 1.00
5 232 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.39
Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 07.82 qA
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.30 qA
3 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.44 qB
4 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.16
5 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.45
6 Nikola BláhováNikola Bláhová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.51
MS Sofie GabrielováSofie Gabrielová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.38
MS Tereza MlynáříkováTereza Mlynáříková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 09.35
2 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 PB 09.53
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.55
4 Emma MatějkováEmma Matějková 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 7 09.76
5 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 09.91
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.29
MS Magdalena BöhmováMagdalena Böhmová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.63
MS Barbora PechováBarbora Pechová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.22 qA
2 Nicol SoukupováNicol Soukupová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 08.81
3 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.88
4 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.37
5 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.42
6 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.82
MS Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.45
MS Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 08.43 qA
2 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.51 qB
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 08.77
4 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.04
5 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 09.56
6 285 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 PB 09.79
7 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.23 qA
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 PB 08.42 qA
3 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.57 qB
4 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 08.70
5 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.92
6 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.97
7 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.01
MS Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.54 qB
2 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.90
3 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.92
4 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 PB 08.99
5 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.02
6 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 PB 09.06
7 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.11
8 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 08.72
2 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.73
3 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 08.92
4 Šarlota KřiváčkováŠarlota Křiváčková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.07
5 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 SB 09.21
MS Rozálie KrchováRozálie Krchová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.05
MS Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.36
MS Sonja ProcháskováSonja Prochásková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 246 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 PB 08.50 qB
2 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.90
3 Agáta ČástkováAgáta Částková 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 SB 08.96
4 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 PB 08.98
5 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.07
6 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.22
MS Lea BenedekováLea Benedeková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (út, 17.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 08.57 qB
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 08.58
3 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 PB 08.89
4 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.92
5 Ester GörgesováEster Görgesová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 PB 09.05
6 Julie HájkováJulie Hájková 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 09.19
MS Eliška PelíškováEliška Pelíšková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.93
MS Bibiana LysakováBibiana Lysaková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.08
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 17.5.2022 - 17:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 07.75 11.00
2 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 SB 08.20 9.00
3 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.26 8.00
4 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 08.30 7.00
5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 08.41 6.00
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 08.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.5.2022 - 17:35) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.54 4.00
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 08.55 3.00
3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.55 2.00
4 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.55 1.00
5 246 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.55
249 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNS
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 8 08.33
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 38.55 11.00
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 38.64 9.00
3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 38.82 8.00
4 Petr MüllerPetr Müller 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 41.62 7.00
5 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 44.48 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 42.53 5.00
2 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 42.87 4.00
3 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 45.30 1.00
4 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 46.16
5 Filip MüllerFilip Müller 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 50.06
6 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 50.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 42.44 6.00
2 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 43.22 3.00
3 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 46.14
4 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 46.42
5 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 47.81
6 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.26
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 41.12 11.00
2 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 PB 41.87 9.00
3 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 45.07 6.00
4 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 45.42 3.00
5 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 45.97 2.00
MS Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 44.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 46.43 1.00
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 47.31
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 48.84
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 48.99
MS Anna ValentováAnna Valentová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.69
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 PB 45.16 4.00
2 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.58
3 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 53.36
4 Marta KobanováMarta Kobanová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 54.64
5 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 55.09
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 17.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 PB 43.23 8.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 45.10 5.00
3 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 49.96
4 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 51.29
MS Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 49.57
MS Eliška PelíškováEliška Pelíšková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 57.83
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 17.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 44.97 7.00
2 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 47.42
3 Šarlota KřiváčkováŠarlota Křiváčková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 49.36
4 Emma MatějkováEmma Matějková 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 PB 52.76
5 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 56.16
6 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 7 57.65
MS Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 52.20
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 232 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 2:12.25 11.00
2 226 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:12.68 9.00
3 17 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 2:14.63 8.00
4 237 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 2:19.13 7.00
5 225 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 2:22.42 6.00
6 128 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:32.78 5.00
7 234 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 PB 2:33.15 4.00
8 227 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 2:33.56 3.00
9 147 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 2:37.65 2.00
10 224 Kryštof KotálKryštof Kotál 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 2:39.13 1.00
11 235 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:46.57
12 223 Filip Albert TobrmanFilip Albert Tobrman 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:53.70
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 239 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 PB 2:25.45 11.00
2 256 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 12 PB 2:31.95 9.00
3 243 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 2:33.62 8.00
4 246 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 PB 2:34.98 7.00
5 250 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:36.88 5.00
6 254 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 PB 2:38.20 4.00
7 245 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 2:39.74 3.00
8 249 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 2:41.60
MS 240 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 SB 2:29.26
MS 247 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 2:30.37
MS 244 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 2:33.79
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 PB 2:36.33 5.00
2 265 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:40.01 1.00
3 261 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 2:41.24
4 288 Rozárie StrižováRozárie Strižová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 13 2:47.17
5 262 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 2:47.30
6 273 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:47.93
7 264 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 2:49.96
8 281 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 PB 2:52.47
9 284 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 10 PB 2:52.54
10 280 Karolína MaršíkováKarolína Maršíková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 2:53.19
11 285 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 11 PB 2:54.86
12 286 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:55.37
13 271 Sára SchmidtováSára Schmidtová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:56.65
Celkem 13 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.60 11.00
2 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.74 9.00
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.26 8.00
4 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.13 6.00
5 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 18.83 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 17.61 7.00
2 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 18.77 5.00
3 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.03 3.00
4 235 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 19.10 2.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 PB 15.40 11.00
2 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 PB 15.61 9.00
3 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 15.62 8.00
4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 15.88 7.00
5 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 16.53 6.00
6 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 16.56 5.00
7 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 16.87 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 16.97 2.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.05
3 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 18.51
4 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 18.67
5 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 19.09
6 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.61
7 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 22.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.79 4.00
2 245 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.92 1.00
3 Emma TobiášováEmma Tobiášová 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 8 19.35
4 262 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.63
5 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 21.29
6 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 22.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(út, 17.5.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bandžal, Hurt, Müller, Špiroch Bandžal, Hurt, Müller, Špiroch TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 30.68 11.00
2 Brand, Sika, Varga, Kraus Brand, Sika, Varga, Kraus TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 31.32 9.00
3 Bartoš, Vondráček, Kalouner, Kotiš Bartoš, Vondráček, Kalouner, Kotiš Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 31.44 8.00
4 Borkovec, Soukup, Fiala, Žák Borkovec, Soukup, Fiala, Žák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 31.83 7.00
5 Kucala, Flek, Cook, Bouberle Kucala, Flek, Cook, Bouberle AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 32.33 6.00
6 Benda, Pivoňka, Šnirc, Pivoňka Benda, Pivoňka, Šnirc, Pivoňka AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 32.40 5.00
7 224 Kotál, Dubový, Tobrman, Míka Kotál, Dubový, Tobrman, Míka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.13 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešková, Rumlová, Zachová, Bieliková Pešková, Rumlová, Zachová, Bieliková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 31.71 11.00
2 Čermáková, Matoušková, Gašparovičová, Homolková Čermáková, Matoušková, Gašparovičová, Homolková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 33.32 9.00
3 Würknerová, Bednárová, Janíková, Riantová Würknerová, Bednárová, Janíková, Riantová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 33.44 8.00
4 Knopfová, Skalová, Bauerová, Kubecová Knopfová, Skalová, Bauerová, Kubecová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 33.89 4.00
5 Gadlinová, Berková, Berková, Andrlová Gadlinová, Berková, Berková, Andrlová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 36.62
6 Kreuzová, Makarovičová, Štrachová, Sýkorová Kreuzová, Makarovičová, Štrachová, Sýkorová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 36.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmídová, Slavíková, Nováková, Koppová Šmídová, Slavíková, Nováková, Koppová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 33.59 7.00
2 265 Šmákalová, Kučerová, Čížková, Kůrková Šmákalová, Kučerová, Čížková, Kůrková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 33.76 6.00
3 Kozáková, Maršíková, Pešková, Miltová Kozáková, Maršíková, Pešková, Miltová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 35.09 1.00
4 Štíbrová, Tjunikovová, Kloudová, Korelusová Štíbrová, Tjunikovová, Kloudová, Korelusová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 35.16
5 Tobiášová, Matějková, Strnadová, Pernicová Tobiášová, Matějková, Strnadová, Pernicová AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 36.64
6 Kohoutová, Chmelíková, Radovská, Javorská Kohoutová, Chmelíková, Radovská, Javorská TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 37.13
7 Bláhová, Soukupová, Schmidtová, Straková Bláhová, Soukupová, Schmidtová, Straková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 38.65
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stará, Stöckelmayerová, Sobotová, Jelínková Stará, Stöckelmayerová, Sobotová, Jelínková AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 33.83 5.00
2 Holečková, Hocká, Hájková, Böhmová Holečková, Hocká, Hájková, Böhmová AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 34.17 3.00
3 286 Strejcová, Kučerová, Roubalová, Krampolová Strejcová, Kučerová, Roubalová, Krampolová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 34.90 2.00
MS Benedeková, Prochásková, Churavá, Dvořáková Benedeková, Prochásková, Churavá, Dvořáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 35.18
MS Pechová, Knapová, Krchová, Lysaková Pechová, Knapová, Krchová, Lysaková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 37.12
MS Böhmová, Pelíšková, Cygánková, Šatrová Böhmová, Pelíšková, Cygánková, Šatrová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 37.91
MS Míková, Brhlíková, Mlynáříková, Gabrielová Míková, Brhlíková, Mlynáříková, Gabrielová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 39.05
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,55 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 1.68 o o - - o o o o o xo o xxx 11.00
2 Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 10 PB 1.62 o o o o o o o xo o xxx 9.00
3 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 1.46 o o o o xo xxx 8.00
4 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 8 1.46 o xo o o xo xxx 7.00
5 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 PB 1.46 o o o xo xxo xxx 6.00
6= 234 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 3 PB 1.41 o o o xo xxx 4.50
6= Damián VálekDamián Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 1.41 - o o xo xxx 4.50
8 147 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 PB 1.36 o o xxo xxx 3.00
9 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 6 1.31 o o xxx 2.00
10 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 4 PB 1.31 o xo xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,45 1,49 1,54 1,58 1,61 1,64 Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 21 SB 1.54 - - - - o o o o xo xxx 11.00
2 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 SB 1.41 o o o o o o xxx 9.00
3 276 Nikola KoppováNikola Koppová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 19 1.41 - - - - o xo r 8.00
4= Šarlota BauerováŠarlota Bauerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 2 PB 1.31 o o o o xxx 6.00
4= Lenka MiltováLenka Miltová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 14 PB 1.31 o o o o xxx 6.00
4= Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 18 1.31 - - o o xxx 6.00
7= Nikola BláhováNikola Bláhová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 11 PB 1.31 o o o xo xxx 3.50
7= Lucie HolečkováLucie Holečková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 5 SB 1.31 o o o xo xxx 3.50
9 Veronika BerkováVeronika Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 3 PB 1.31 o o o xxo xxx 2.00
10= Emma TobiášováEmma Tobiášová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 10 PB 1.26 o o o xxx 0.25
10= Ester GörgesováEster Görgesová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 12 1.26 o o o x- xx 0.25
10= Laura NovákováLaura Nováková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 6 PB 1.26 - o o xxx 0.25
10= Agáta ČástkováAgáta Částková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 13 1.26 o o o xxr 0.25
14 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 17 1.26 o o xo xxx
15 Šárka PeškováŠárka Pešková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 15 1.26 o xo xxo xxx
16 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 9 PB 1.21 o o xxx
17 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 7 PB 1.21 o xo x- xx
18 Anna TopinkováAnna Topinková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 16 1.21 o xxo xxx
Izabela AndrlováIzabela Andrlová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 1 NM xxx
MS Anna ValentováAnna Valentová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 8 1.41 - - xo o xo xo xxx
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 Body
1 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 2.40 o o xo o o xxx 11.00
2 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 PB 2.30 - o o o xxx 9.00
3 235 Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 PB 2.20 o xo xxo xxx 8.00
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 PB 2.00 xxo o xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 2.00 o o 11.00
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 1.80 xo xxx 9.00
Jindřiška LangováJindřiška Langová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 1 NM xxx
MS Anna ValentováAnna Valentová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4 PB 2.50 - o o xo xo xxo xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HurtMatěj Hurt
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4 SB 5.40 +1.8 m/s 5.40  1,80 5.40 11.00
2 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 PB 5.29 +1.3 m/s 5.29  1,30 5.17 5.29 9.00
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 1 SB 5.29 +1.5 m/s 5.29  1,50 5.00 5.29 8.00
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 15 5.03 +1.1 m/s 5.03  1,10 5.03 7.00
5 Vojtěch SolčanskýVojtěch Solčanský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 6 SB 4.94 +2.0 m/s 4.94  2,00 4.94 6.00
6 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 14 SB 4.59 +1.2 m/s 4.59  1,20 4.59 5.00
7 Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 8 PB 4.58 +1.3 m/s 4.58  1,30 4.58 4.00
8 Filip SoukupFilip Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 4.52 +1.1 m/s 4.52  1,10 4.52 3.00
9 Jan VighJan Vigh
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 PB 4.36 +1.0 m/s 4.36  1,00 4.36 2.00
10 Šimon BendaŠimon Benda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 3 4.25 +5.3 m/s 4.21 +0.6 m/s 4.25  5,30 4.21  0,60 4.25 1.00
11 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 11 4.17 +3.9 m/s 3.95 +0.4 m/s 4.17  3,90 3.95  0,40 4.17
12 Marek BurianMarek Burian
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 13 4.10 +1.3 m/s 4.10  1,30 4.10
13 Vojtěch BaxaVojtěch Baxa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 4.02 +6.5 m/s 3.91 +0.2 m/s 4.02  6,50 3.91  0,20 4.02
14 Jan BorkovecJan Borkovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 PB 3.92 +1.1 m/s 3.92  1,10 3.92
15 Alexandr VarhaAlexandr Varha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 PB 3.87 +1.9 m/s 3.87  1,90 3.87
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 19 SB 5.26 +1.3 m/s 5.26  1,30 5.26 11.00
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 18 SB 5.10 +1.6 m/s 5.10  1,60 5.10 9.00
3 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 20 5.08 +1.5 m/s 5.08  1,50 5.08 8.00
4 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 8 SB 4.94 +0.2 m/s 4.94  0,20 4.94 7.00
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 4.45 +0.0 m/s 4.45  0,00 4.45 6.00
6 265 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 4.42 +2.1 m/s 4.38 +0.4 m/s 4.42  2,10 4.38  0,40 4.42 4.50
7 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 5 SB 4.42 +0.6 m/s 4.42  0,60 4.42 4.50
8 Ester GörgesováEster Görgesová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 4 PB 4.36 +1.9 m/s 4.36  1,90 4.36 3.00
9 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 15 4.31 +2.6 m/s 4.12 +1.5 m/s 4.31  2,60 4.12  1,50 4.31 2.00
10= Simona KnopfováSimona Knopfová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 10 PB 4.29 +1.5 m/s 4.29  1,50 4.29 0.50
10= Charlotte StaráCharlotte Stará
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 14 PB 4.29 +0.3 m/s 4.29  0,30 4.29 0.50
12 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 7 PB 4.28 +0.7 m/s 4.28  0,70 4.28
13 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 SB 4.27 -0.4 m/s 4.27  -0,40 4.27
14 Nicol SoukupováNicol Soukupová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 9 PB 4.23 +0.1 m/s 4.23  0,10 4.23
15 Hana HronkováHana Hronková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 17 4.09 +0.4 m/s 4.09  0,40 4.09
16 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 1 SB 3.97 +0.3 m/s 3.97  0,30 3.97
17 Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 13 3.86 +1.6 m/s 3.86  1,60 3.86
18 Tereza PetrášováTereza Petrášová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 12 3.83 +1.6 m/s 3.83  1,60 3.83
19 Tereza BöhmováTereza Böhmová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 2 SB 3.72 +0.6 m/s 3.72  0,60 3.72
20 271 Sára SchmidtováSára Schmidtová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 11 3.66 +0.3 m/s 3.66  0,30 3.66
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KozákováKateřina Kozáková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 18 PB 3.79 -0.7 m/s 3.79  -0,70 3.79
2 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 PB 3.76 -0.5 m/s 3.76  -0,50 3.76
3 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
07 17 PB 3.73 -0.6 m/s 3.73  -0,60 3.73
4 273 Lucie ChuraváLucie Churavá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 PB 3.66 -1.8 m/s 3.66  -1,80 3.66
5 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 6 PB 3.57 -0.9 m/s 3.57  -0,90 3.57
6 Julie RadovskáJulie Radovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 13 SB 3.34 +0.0 m/s 3.34  0,00 3.34
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 9 SB 3.33 -0.2 m/s 3.33  -0,20 3.33
8 Vanessa KrobotováVanessa Krobotová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 15 PB 3.29 -1.0 m/s 3.29  -1,00 3.29
9 Anna TopinkováAnna Topinková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 14 PB 3.27 +0.4 m/s 3.27  0,40 3.27
MS Rozálie KrchováRozálie Krchová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 7 PB 3.86 -2.0 m/s 3.86  -2,00 3.86
MS Barbora PechováBarbora Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 PB 3.72 -1.1 m/s 3.72  -1,10 3.72
MS Lea BenedekováLea Benedeková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 3.68 -0.6 m/s 3.68  -0,60 3.68
MS Anežka MíkováAnežka Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 16 PB 3.58 -1.3 m/s 3.58  -1,30 3.58
MS Anežka HniličkováAnežka Hniličková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 4 PB 3.47 -1.6 m/s 3.47  -1,60 3.47
MS Sofie GabrielováSofie Gabrielová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 PB 3.29 -0.7 m/s 3.29  -0,70 3.29
MS Bibiana LysakováBibiana Lysaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 8 PB 3.10 -2.2 m/s 3.10  -2,20 3.10
MS Magdalena BöhmováMagdalena Böhmová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 2.67 -1.0 m/s 2.67  -1,00 2.67
MS Tereza MlynáříkováTereza Mlynáříková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 11 PB 2.19 -0.7 m/s 2.19  -0,70 2.19
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MachálkováBarbora Machálková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 18 SB 09.88 09.88 9.88 8.00
2 Eva KarbanováEva Karbanová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 17 PB 08.26 08.26 8.26 1.00
3 Laura BenzlováLaura Benzlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 1 SB 08.19 08.19 8.19
4 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 08.17 08.17 8.17
5 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 16 PB 08.01 08.01 8.01
6 249 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 5 PB 07.96 07.96 7.96
7 254 Agáta SkalováAgáta Skalová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 11 PB 07.77 07.77 7.77
8 Julie HájkováJulie Hájková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 3 PB 07.59 07.59 7.59
9 Karolína PetrušováKarolína Petrušová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 9 PB 07.30 07.30 07.20 7.30
10 280 Karolína MaršíkováKarolína Maršíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 14 07.10 07.10 7.10
11 Daniela MarešováDaniela Marešová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
07 12 06.94 06.94 6.94
12 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 06.86 06.86 6.86
13 Jana BerkováJana Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 15 06.80 06.80 6.80
14 Julie RadovskáJulie Radovská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 13 06.46 06.46 6.46
15 Anna PeleškováAnna Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 PB 06.20 06.20 6.20
16 Karolína PeteříkováKarolína Peteříková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 8 PB 05.75 05.75 5.75
MS Sonja ProcháskováSonja Prochásková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 10 PB 07.30 07.30 07.30 7.30
MS Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 06.90 06.90 6.90
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 17 PB 10.64 10.64 10.64 11.00
2 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 1 PB 10.24 10.24 10.24 9.00
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 18 09.79 09.79 9.79 7.00
4 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 14 PB 09.14 09.14 9.14 6.00
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 09.04 09.04 9.04 5.00
6 Anna KoubkováAnna Koubková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 3 PB 09.00 09.00 9.00 4.00
7 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 11 SB 08.75 08.75 8.75 3.00
8 Nela KislingerováNela Kislingerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 13 PB 08.56 08.56 8.56 2.00
9 Viktorie LicháViktorie Lichá
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 15 08.17 08.17 8.17
10 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 PB 07.91 07.91 7.91
11 Tereza PetrášováTereza Petrášová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 10 07.64 07.64 7.64
12 Anna TopinkováAnna Topinková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 8 PB 07.62 07.62 7.62
13 Jindřiška LangováJindřiška Langová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 9 07.46 07.46 7.46
14 Zuzana BednárováZuzana Bednárová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 12 07.34 07.34 7.34
15 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 07.31 07.31 7.31
16 Natálie ChmelíkováNatálie Chmelíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 PB 06.62 06.62 6.62
17 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 7 SB 05.95 05.95 5.95
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 PB 13.13 13.13 13.13
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 18 PB 14.19 14.19 14.19 11.00
2 Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 PB 11.90 11.90 11.90 9.00
3 Václav MužíkVáclav Mužík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 17 PB 11.65 11.65 11.65 8.00
4 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 16 11.19 11.19 11.19 7.00
5 Radim ŠvajnerRadim Švajner
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 11 SB 11.00 11.00 11.00 6.00
6 Šimon BendaŠimon Benda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 1 SB 10.64 10.64 10.64 5.00
7 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 15 09.04 09.04 9.04 4.00
8 Radek NěmečekRadek Němeček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 4 SB 08.46 08.46 8.46 3.00
9 Tomáš SeveraTomáš Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 PB 08.01 08.01 8.01 2.00
10 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 8 PB 07.89 07.89 7.89 1.00
11 Vojtěch SolčanskýVojtěch Solčanský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 10 SB 07.64 07.64 7.64
12 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 07.33 07.33 7.33
13 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 07.31 07.31 7.31
14 Tomáš NushartTomáš Nushart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 6 SB 07.20 07.20 7.20
15 Damián VálekDamián Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 12 PB 06.80 06.80 6.80
16 Jan VighJan Vigh
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 PB 06.56 06.56 6.56
17 Alexandr VarhaAlexandr Varha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 13 PB 04.10 04.10 4.10
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 PB 25.03 25.03 25.03 11.00
2 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 12 PB 24.88 24.88 24.88 9.00
3 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 14 24.50 24.50 24.50 8.00
4 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 5 PB 23.37 23.37 23.37 7.00
5 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 4 PB 22.65 22.65 22.65 6.00
6 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 SB 22.42 22.42 22.42 5.00
7 Nela KislingerováNela Kislingerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 PB 22.35 22.35 22.35 4.00
8 Zuzana BednárováZuzana Bednárová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 13 21.80 21.80 21.80 3.00
9 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 11 PB 19.28 19.28 19.28 2.00
10 Viktorie LicháViktorie Lichá
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 9 SB 15.36 15.36 15.36 1.00
11 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 PB 14.97 14.97 14.97
12 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 PB 13.90 13.90 13.90
13 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 10 PB 13.81 13.81 13.81
MS Nela CygánkováNela Cygánková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 16.05 16.05 16.05
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 17.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav MužíkVáclav Mužík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 PB 38.18 38.18 38.18 11.00
2 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 PB 34.49 34.49 34.49 9.00
3 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 5 PB 27.18 27.18 27.18 8.00
4 224 Kryštof KotálKryštof Kotál
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 17.41 17.41 17.41 7.00
5 Jan VighJan Vigh
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 PB 17.03 17.03 17.03 6.00
6 Damián VálekDamián Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 15.94 15.94 15.94 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 PB 17.19 17.19 17.19
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 PB 23.04
MS Matěj HrubýMatěj Hrubý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 PB 18.40
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 17.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 243 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 18 PB 31.85 31.85 31.85 11.00
2 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 35 PB 28.76 28.76 28.76 9.00
3 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 PB 27.88 27.88 27.88 8.00
4 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 PB 27.15 27.15 27.15 7.00
5 261 Nina TjunikovováNina Tjunikovová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 31 PB 27.08 27.08 27.08 6.00
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 28 SB 25.91 25.91 25.91 5.00
7 Simona KnopfováSimona Knopfová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 7 PB 24.79 24.79 24.79 4.00
8 Kateřina JežováKateřina Ježová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 30 24.48 24.48 24.48 3.00
9 Kristina GadlinováKristina Gadlinová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 27 PB 23.96 23.96 23.96 2.00
10 Agáta ČástkováAgáta Částková
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 1 PB 23.93 23.93 23.93 1.00
11 Barbora MachálkováBarbora Machálková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 12 PB 23.08 23.08 23.08
12 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 PB 22.59 22.59 22.59
13 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 32 21.70 21.70 21.70
14 250 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 15 PB 21.38 21.38 21.38
15 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 33 20.76 20.76 20.76
16 284 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 23 SB 20.13 20.13 20.13
17 Nela KislingerováNela Kislingerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 26 20.12 20.12 20.12
18 Jana BerkováJana Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 21 PB 19.97 19.97 19.97
19 Soňa HorákováSoňa Horáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 29 19.49 19.49 19.49
20 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4 PB 18.90 18.90 18.90
21 Viktorie LicháViktorie Lichá
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 11 SB 18.82 18.82 18.82
22 245 Martina ChalupováMartina Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 5 PB 18.34 18.34 18.34
23 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 16 PB 18.18 18.18 18.18
24 Eva KarbanováEva Karbanová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 24 17.61 17.61 17.61
25 Anežka KopelentováAnežka Kopelentová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
08 8 PB 16.26 16.26 16.26
26 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 20 SB 15.52 15.52 15.52
27 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 3 PB 15.37 15.37 15.37
28 Šarlota KřiváčkováŠarlota Křiváčková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
07 9 PB 14.38 14.38 14.38
29 Nicol SoukupováNicol Soukupová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
08 19 PB 10.86 10.86 10.86
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
08 34 NM -
Daniela MarešováDaniela Marešová
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
07 13 NM -
Karolína PeteříkováKarolína Peteříková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 17 NM -
MS Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 36 29.67 29.67 29.67
MS Anežka HniličkováAnežka Hniličková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 22 16.50 16.50 16.50
Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 25 NM -
Celkem 35 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 17.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 14 38.45 38.45 38.45 11.00
2 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 13 PB 37.53 37.53 37.53 9.00
3 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 PB 36.30 36.30 36.30 8.00
4 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 PB 35.55 35.55 35.55 7.00
5 Václav MužíkVáclav Mužík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 12 PB 35.54 35.54 35.54 6.00
6 Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 8 PB 34.03 34.03 34.03 5.00
7 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 33.50 33.50 33.50 4.00
8 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 4 PB 27.79 27.79 27.79 3.00
9 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 2 PB 26.17 26.17 26.17 2.00
10 Vojtěch SolčanskýVojtěch Solčanský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 9 SB 24.58 24.58 24.58 1.00
11 Radek NěmečekRadek Němeček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 6 PB 23.12 23.12 23.12
12 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 10 21.52 21.52 21.52
Celkem 12 závodníků