Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího žactva a staršího žactva

Stříbro (25. 6. 2022)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 25.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 21 61.67 61.67 61.67
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 20 49.25 49.25 49.25
3 9 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 47.19 47.19 47.19
4 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 16 PB 46.06 46.06 46.06
5 Filip DominikFilip Dominik
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 19 43.73 43.73 43.73
6 Martin TenkMartin Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 15 42.51 42.51 42.51
7 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 11 PB 41.70 41.70 41.70
8 6 Martin LukášMartin Lukáš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 13 38.38 38.38 38.38
9 Jan ŠmídJan Šmíd
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 10 PB 38.01 38.01 38.01
10 Adam MalýAdam Malý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 34.46 34.46 34.46
11 Jiří HolečekJiří Holeček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 2 PB 32.98 32.98 32.98
12 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 12 32.05 32.05 32.05
13 Marek PraumMarek Praum
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 8 PB 28.82 28.82 28.82
14 7 Vít BasákVít Basák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 28.47 28.47 28.47
15 19 Jan PařízekJan Pařízek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 6 PB 25.58 25.58 25.58
16 Daniel BrumlDaniel Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 23.92 23.92 23.92
17 Viktor ProkopViktor Prokop
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 PB 22.10 22.10 22.10
18 Lukáš HajnýLukáš Hajný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 4 10.48 10.48 10.48
19 Ladislav NedbalLadislav Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3 08.56 08.56 8.56
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 25.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 21 50.25 50.25 50.25
2 Dominika NovákováDominika Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 PB 45.02 45.02 45.02
3 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 17 PB 44.66 44.66 44.66
4 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 15 41.40 41.40 41.40
5 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 14 40.74 40.74 40.74
6 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 11 PB 40.66 40.66 40.66
7 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 16 39.64 39.64 39.64
8 Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 10 37.54 37.54 37.54
9 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 13 35.91 35.91 35.91
10 6 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 SB 35.88 35.88 35.88
11 Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 33.91 33.91 33.91
12 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 9 32.94 32.94 32.94
13 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 8 31.68 31.68 31.68
14 14 Dominika VodičkováDominika Vodičková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 6 30.82 30.82 30.82
15 Aneta SeidlováAneta Seidlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 PB 26.91 26.91 26.91
16 Leontýna BrezániLeontýna Brezáni
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 4 26.09 26.09 26.09
17 Radka BalounováRadka Balounová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 1 PB 23.00 23.00 23.00
18 Sofie LevičkováSofie Levičková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2 20.06 20.06 20.06
Celkem 18 závodníků