Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího žactva a staršího žactva

Stříbro (25. 6. 2022)

skok vysoký - Žáci

(so, 25.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95
1 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 1.68 o o o o o o o xxo o xxx
2 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 1.62 - - - o o xo o xxx
3 Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 8 1.56 - - - o o xxx
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 1.56 - - - o xxo xxx
5 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 1.51 o o o o xxx
6 Eliáš LoudaEliáš Louda
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
08 1 PB 1.46 o o o xxx
7 4 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 4 1.46 o xo o xxx
8 Petr PelnářPetr Pelnář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 1.46 xo xo o xxx
Kevin AndrleKevin Andrle
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 6 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 25.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80
1 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 PB 1.62 - - o o o o o o o o o xo xxx
2 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 8 PB 1.56 - o o o o o o o o o xxx
3 Dominik TuškaDominik Tuška
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 11 PB 1.56 o - o o xo o o o xo xo xxx
4 Jakub KozákJakub Kozák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
10 10 PB 1.56 - o xo o xo xo o o o xxo xxx
5 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 6 PB 1.47 - o o o xo o o xxx
6 Samuel VachoušekSamuel Vachoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 PB 1.44 o o o o xxo o xxx
7 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 12 1.36 - - - o xxx
8 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 4 1.31 o o o xxx
9 Jan KlingerJan Klinger
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3 PB 1.31 o o xo xxx
10 15 Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 2 PB 1.26 o xo xxx
11 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 PB 1.21 o xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 25.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,60 1,62
1 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 12 PB 1.60 - o o o o o o o xo xxx
2 4 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 10 PB 1.55 o o o xo o xo o xxx
3 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 11 PB 1.55 - xo o o xo o xxo xxx
4 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 8 PB 1.52 o o o o o o xxx
5 Anna FialováAnna Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 1 PB 1.46 o o o o xxx
6 Ester GörgesováEster Görgesová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 PB 1.41 o xo xo xxx
7 Lucie HolečkováLucie Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 1.41 xxo o xo xxx
8 Laura NovákováLaura Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 PB 1.41 o o xxo xxx
9= Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 5 SB 1.36 o o xxx
9= Veronika BerkováVeronika Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 2 PB 1.36 o o xxx
11 Markéta PáníkováMarkéta Páníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 1.31 o xxx
37 Nikola KoppováNikola Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 NM - - xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 25.6.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64
1 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 14 PB 1.62 - - o o o o o o o o o o xo xxx
2 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 13 PB 1.57 - - - o o o o o o o xxo xxx
3 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 11 PB 1.54 o o o o o o o o xxo o xxx
4= Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 8 PB 1.51 o o xo xo o o o xo xo xx
4= Vendula VeseláVendula Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 10 PB 1.51 - o o o xo xo o xo xo xxx
6 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 2 PB 1.45 o o o o o o o xxx
7 Natálie BekováNatálie Beková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 4 PB 1.42 o o o o o xo xxx
8 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 7 PB 1.36 o o o xo xxx
9 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 5 1.31 o xo o xxx
10 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 3 1.26 o xo xxx
11= Anna SlámováAnna Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 1.21 o xxx
11= Terezie SolčanskáTerezie Solčanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 9 1.21 o xxx
MS Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 12 PB 1.48 - - o o o o o o xxx
Celkem 13 závodníků