Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

57. ročník Chodské 1500 a Memoriál I. Kitzbergera na 100m, Mistrovství Plz. kraje v běhu na 1500 m (st. žactvo)

Domažlice (14. 8. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.59 Q
2 82 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.03 Q
3 92 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 08.08 Q
4 91 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 08.35 q
5 88 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.61 q
6 83 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 07.75 Q
2 86 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.93 Q
3 80 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 08.18 Q
4 97 Pavel WagnerPavel Wagner 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 08.72
5 95 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.75
6 90 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 08.86
7 94 Daniel ČechDaniel Čech 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.65
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.59 Q
2 89 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 07.75 Q
3 86 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.93 Q
4 82 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.03 Q
5 92 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 08.08 Q
6 80 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 08.18 Q
7 91 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 08.35 q
8 88 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.61 q
9 97 Pavel WagnerPavel Wagner 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 08.72
10 95 Filip DominikFilip Dominik 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.75
11 90 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 08.86
12 83 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.09
13 94 Daniel ČechDaniel Čech 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.65

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 17:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 07.55
2 89 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.87
3 86 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.97
4 82 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 07.97
5 92 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 SB 08.03
6 80 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 08.22
7 91 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 08.39
8 88 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.65
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.04 Q
2 57 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.75 Q
3 98 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.87 q
4 107 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.50
5 113 Ella PopelováElla Popelová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.57
6 111 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.68 Q
2 118 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.71 Q
3 115 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 08.99 q
4 114 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.41
5 112 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 09.54
6 104 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.56
7 117 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 10.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.8.2022 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.61 Q
2 108 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.65 Q
3 99 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.43
4 110 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.14
5 116 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.04 Q
2 101 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.61 Q
3 108 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.65 Q
4 102 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.68 Q
5 118 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.71 Q
6 57 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.75 Q
7 98 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.87 q
8 115 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 08.99 q
9 114 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.41
10 99 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.43
11 107 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.50
12 112 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 09.54
13 104 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.56
14 113 Ella PopelováElla Popelová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.57
15 117 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 10.00
16 110 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.14
17 111 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 10.34
18 116 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.47

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 17:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 07.97
2 118 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.43
3 102 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 SB 08.45
4 108 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 08.51
5 101 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 SB 08.55
6 57 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.81
7 115 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 SB 08.82
8 98 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.89
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 18:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Oshane BaileyOshane Bailey 89 JamajkaJamajka 5 SB 10.28
2 156 Yannick WolfYannick Wolf 00 NěmeckoNěmecko 4 SB 10.37
3 109 Klaus GrünbartKlaus Grünbart 02 RakouskoRakousko 3 10.91
4 106 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 10.92
5 104 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.97
6 105 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.02
7 178 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 11.16
8 108 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 SB 11.24
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 17:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Oshane BaileyOshane Bailey 89 JamajkaJamajka 4 10.56 Q
2 105 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 Q
3 178 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.21 Q
4 108 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.30 q
5 159 Philipp BenglerPhilipp Bengler 98 NěmeckoNěmecko 6 11.37
6 128 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.10
7 118 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 12.24
8 119 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Yannick WolfYannick Wolf 00 NěmeckoNěmecko 4 SB 10.40 Q
2 104 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.89 Q
3 109 Klaus GrünbartKlaus Grünbart 02 RakouskoRakousko 5 10.89 Q
4 106 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.95 q
5 179 Dávid LaboDávid Labo 00 SlovenskkoSlovenskko 7 11.75
6 131 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.79
7 158 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 11.90
8 115 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Yannick WolfYannick Wolf 00 NěmeckoNěmecko 4 SB 10.40 Q
2 155 Oshane BaileyOshane Bailey 89 JamajkaJamajka 4 10.56 Q
3 104 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.89 Q
3 109 Klaus GrünbartKlaus Grünbart 02 RakouskoRakousko 5 10.89 Q
5 106 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.95 q
6 105 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 Q
7 178 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.21 Q
8 108 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.30 q
9 159 Philipp BenglerPhilipp Bengler 98 NěmeckoNěmecko 6 11.37
10 179 Dávid LaboDávid Labo 00 SlovenskkoSlovenskko 7 11.75
11 131 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.79
12 158 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 11.90
13 128 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.10
14 115 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 12.16
15 118 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 12.24
16 119 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.71

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 120 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.54 Q
2 112 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.65 Q
3 161 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.86 Q
4 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 12.13 q
5 170 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 12.39
6 164 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.55
7 169 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 12.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 17:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.43 Q
2 107 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.62 Q
3 116 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 11.73 Q
4 162 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 11.95 q
5 167 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.29
6 168 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.43 Q
2 120 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.54 Q
3 107 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.62 Q
4 112 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.65 Q
5 116 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 11.73 Q
6 161 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.86 Q
7 162 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 11.95 q
8 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 12.13 q
9 167 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.29
10 170 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 12.39
11 168 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.40
12 164 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.55
13 169 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 12.90

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 18:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 160 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 SB 11.34
2 112 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 11.47
3 107 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 11.62
4 116 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 11.71
5 161 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.88
6 162 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 SB 11.90
7 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.14
120 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 18:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Shashalee ForbesShashalee Forbes 96 JamajkaJamajka 4 SB 11.52
2 90 Marlena GolaMarlena Gola 98 PolskoPolsko 5 11.92
3 138 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.16
4 141 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 12.69
5 139 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.70
6 144 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.79
7 95 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.13
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Shashalee ForbesShashalee Forbes 96 JamajkaJamajka 4 11.73 Q
2 93 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.39 Q
3 144 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.55 Q
4 95 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.67 q
5 122 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.68
6 142 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 14.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Marlena GolaMarlena Gola 98 PolskoPolsko 4 11.87 Q
2 138 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.08 Q
3 139 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.56 Q
4 141 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 12.63 q
5 140 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.91
6 97 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 13.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Shashalee ForbesShashalee Forbes 96 JamajkaJamajka 4 11.73 Q
2 90 Marlena GolaMarlena Gola 98 PolskoPolsko 4 11.87 Q
3 138 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.08 Q
4 93 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.39 Q
5 144 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.55 Q
6 139 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.56 Q
7 141 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 12.63 q
8 95 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.67 q
9 122 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.68
10 140 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.91
11 97 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 13.44
12 142 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 14.09

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.8.2022 - 17:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.60 Q
2 147 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.96 Q
3 148 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.08 Q
4 153 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 15.11 q
5 154 Anna ManováAnna Manová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 15.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.8.2022 - 17:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 146 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.73 Q
2 149 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.81 Q
3 150 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 14.49 Q
4 151 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 SB 15.06 q
5 143 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 16.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.60 Q
2 146 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.73 Q
3 149 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.81 Q
4 147 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.96 Q
5 148 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.08 Q
6 150 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 14.49 Q
7 151 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 SB 15.06 q
8 153 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 15.11 q
9 154 Anna ManováAnna Manová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 15.99
10 143 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 16.39

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 14.8.2022 - 18:05) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 13.27
2 149 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 13.58
3 146 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 SB 13.63
4 147 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.98
5 148 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 14.01
6 150 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 SB 14.42
7 153 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 SB 14.56
8 151 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 SB 14.92
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 33.92
2 105 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 34.03
3 104 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 34.30
4 113 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 35.60
5 107 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 36.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 179 Dávid LaboDávid Labo 00 SlovenskkoSlovenskko 6 36.70
2 110 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 36.72
3 173 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 37.23
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 14.8.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 36.79
2 116 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 36.89
3 114 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 37.08
4 115 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 39.99
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 14.8.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 38.62
2 118 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 39.15
3 119 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 39.94
4 117 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 40.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 33.92
2 105 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 34.03
3 104 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 34.30
4 113 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 35.60
5 107 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 36.02
6 179 Dávid LaboDávid Labo 00 SlovenskkoSlovenskko 6 36.70
7 110 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 36.72
8 111 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 36.79
9 116 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 36.89
10 114 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 37.08
11 173 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 37.23
12 121 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 38.62
13 118 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 39.15
14 119 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 39.94
15 115 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 39.99
16 117 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 40.26

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 35.63
2 161 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 36.19
3 167 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 37.70
4 168 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 37.92
5 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 38.17
6 172 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 38.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 36.96
2 93 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.74
3 170 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 38.61
4 174 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 38.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 35.63
2 161 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 36.19
3 42 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 36.96
4 167 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 37.70
5 93 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.74
6 168 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 37.92
7 166 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 38.17
8 170 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 38.61
9 172 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 38.73
10 174 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 38.84

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 38.78
2 87 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 38.96
3 82 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 39.54
4 86 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 39.55
5 85 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 41.49
6 84 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 43.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 43.25
2 91 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 44.09
3 88 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 45.51
4 90 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 48.93
5 83 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 49.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 38.78
2 87 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 38.96
3 82 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 39.54
4 86 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 39.55
5 85 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 41.49
6 92 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 43.25
7 84 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 43.89
8 91 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 44.09
9 88 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 45.51
10 90 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 48.93
11 83 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 49.37

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Marlena GolaMarlena Gola 98 PolskoPolsko 4 38.67
2 93 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 39.46
3 91 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 39.57
4 95 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 41.78
5 99 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.57
2 96 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 42.28
3 102 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 42.71
4 94 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 42.77
5 100 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.8.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 43.51
2 97 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 43.83
3 103 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 46.15
4 181 Michaela ČernáMichaela Černá 99 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 46.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Marlena GolaMarlena Gola 98 PolskoPolsko 4 38.67
2 93 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 39.46
3 91 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 39.57
4 92 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.57
5 95 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 41.78
6 96 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 42.28
7 102 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 42.71
8 94 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 42.77
9 100 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 43.11
10 101 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 43.51
11 97 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 43.83
12 99 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 43.95
13 103 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 46.15
14 181 Michaela ČernáMichaela Černá 99 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 46.84

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 43.18
2 176 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 43.57
3 147 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 44.13
4 148 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 45.09
2 150 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 47.72
3 153 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 49.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 43.18
2 176 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 43.57
3 147 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 44.13
4 149 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 45.09
5 148 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.33
6 150 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 47.72
7 153 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 49.59

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 108 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 43.53
2 98 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 44.04
3 100 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 44.43
4 102 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 44.63
5 118 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 45.58
2 101 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 47.35
3 107 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 48.29
4 99 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 49.25
5 105 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.8.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 45.15
2 106 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 49.05
3 104 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 50.92
4 110 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 54.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 108 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 43.53
2 98 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 44.04
3 100 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 44.43
4 102 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 44.63
5 118 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.77
6 57 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 45.15
7 109 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 45.58
8 101 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 47.35
9 107 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 48.29
10 106 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 49.05
11 99 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 49.25
12 104 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 50.92
13 105 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.00
14 110 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 54.22

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 14.8.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 51.94
2 3 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 55.35
3 6 Patrik ČechPatrik Čech 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 57.32
4 5 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 PB 58.74
5 2 Jakub WeberJakub Weber 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 PB 59.26
6 150 David TrnkaDavid Trnka 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 60.48
7 4 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 65.01
8 7 Adam RubášAdam Rubáš 15 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 65.93
9 8 Adam NěmečekAdam Němeček 17 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 76.61
10 144 Václav KydlíčekVáclav Kydlíček 18 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 104.70
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 56.60
2 146 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 56.93
3 13 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 9 PB 57.01
4 21 Ella PolákováElla Poláková 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 58.14
5 12 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 58.31
6 20 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 59.34
7 19 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 59.86
8 9 Johana HajšmanováJohana Hajšmanová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 60.95
9 18 Lucie PanzerováLucie Panzerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.74
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 143 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 60.96
2 16 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 15 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 61.69
3 149 Klára SajnerováKlára Sajnerová 15 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.69
4 10 Eliška HellerováEliška Hellerová 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 68.18
5 15 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová 15 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 88.54
6 14 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 90.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 56.60
2 146 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 56.93
3 13 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 9 PB 57.01
4 21 Ella PolákováElla Poláková 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 58.14
5 12 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 58.31
6 20 Luisa FaschingbauerováLuisa Faschingbauerová 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 59.34
7 19 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 59.86
8 9 Johana HajšmanováJohana Hajšmanová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 60.95
9 143 Kateřina ŠilhánkováKateřina Šilhánková 15 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 60.96
10 16 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 15 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 61.69
11 149 Klára SajnerováKlára Sajnerová 15 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.69
12 18 Lucie PanzerováLucie Panzerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 65.74
13 10 Eliška HellerováEliška Hellerová 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 68.18
14 15 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová 15 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 88.54
15 14 Julie ŠilhánkováJulie Šilhánková 17 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 90.64

600 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 14.8.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 1:51.66
2 28 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:52.43
3 23 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 1:54.36
4 142 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 9 1:59.76
5 24 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 2:07.35
6 145 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:09.57
7 26 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:12.64
8 27 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:28.37
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(ne, 14.8.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Karolína KlepačováKarolína Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 1:53.68
2 43 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 1:54.56
3 42 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 1:59.24
4 29 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:01.33
5 45 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:02.92
6 31 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 18 PB 2:06.34
7 34 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:07.95
8 35 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 PB 2:09.83
9 39 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 14 2:10.36
10 38 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 SB 2:10.99
11 46 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 2:11.30
12 47 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 2:11.72
13 33 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16 2:12.32
14 44 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:12.76
15 40 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 2:20.01
16 32 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:21.11
17 41 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 19 PB 2:21.30
18 36 Kristýna KlepačováKristýna Klepačová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17 2:23.06
19 30 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 2:27.58
Celkem 19 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Filip OstrowskiFilip Ostrowski 01 PolskoPolsko 12 PB 3:43.82
2 1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:46.93
3 5 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 PB 3:52.39
4 4 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 3:52.50
5 8 Filip SemančákFilip Semančák 02 SlovenskkoSlovenskko 7 PB 3:56.88
6 6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 3:57.51
7 15 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 3:59.07
8 12 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 4:00.62
9 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 4:02.25
10 13 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:07.13
11 16 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:09.06
12 7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:10.79
13 17 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:12.77
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 20 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 4:02.81
2 25 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 4:03.21
3 22 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 4:05.90
4 19 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 PB 4:06.99
5 10 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 SB 4:08.27
6 28 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 4:08.59
7 183 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:11.88
8 26 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 4 4:20.31
9 32 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 4:23.26
10 9 Roman BudilRoman Budil 97 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 4:25.10
11 182 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:33.57
27 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 DNF
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (ne, 14.8.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 SB 4:10.86
2 24 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 10 PB 4:12.13
3 18 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 4:22.60
4 23 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 SB 4:26.43
5 31 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 4:28.77
6 30 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 4:29.73
7 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 4:33.02
8 33 Matjaz RusMatjaz Rus 95 SlovinskoSlovinsko 6 4:36.42
9 38 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 4:42.58
10 35 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 4:45.72
11 36 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:50.76
12 37 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 4:53.41
13 39 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 PB 4:55.80
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Filip OstrowskiFilip Ostrowski 01 PolskoPolsko 12 PB 3:43.82
2 1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:46.93
3 5 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 PB 3:52.39
4 4 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 3:52.50
5 8 Filip SemančákFilip Semančák 02 SlovenskkoSlovenskko 7 PB 3:56.88
6 6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 3:57.51
7 15 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 3:59.07
8 12 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 4:00.62
9 14 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 4:02.25
10 20 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 4:02.81
11 25 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 4:03.21
12 22 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 4:05.90
13 19 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 PB 4:06.99
14 13 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:07.13
15 10 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 SB 4:08.27
16 28 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 4:08.59
17 16 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:09.06
18 7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:10.79
19 21 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 SB 4:10.86
20 183 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:11.88
21 24 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 10 PB 4:12.13
22 17 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:12.77
23 26 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 4 4:20.31
24 18 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 4:22.60
25 32 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 4:23.26
26 9 Roman BudilRoman Budil 97 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 13 4:25.10
27 23 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 SB 4:26.43
28 31 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 4:28.77
29 30 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 4:29.73
30 29 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 9 4:33.02
31 182 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:33.57
32 33 Matjaz RusMatjaz Rus 95 SlovinskoSlovinsko 6 4:36.42
33 38 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 4:42.58
34 35 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 4:45.72
35 36 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:50.76
36 37 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 4:53.41
37 39 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 PB 4:55.80
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 DNF
27 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 DNF
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 DNF

1500 m - Dorostenci

(ne, 14.8.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 PB 4:15.38
2 41 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 4:18.27
3 43 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 4:26.62
4 48 Jakub KolářJakub Kolář 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 4:30.37
5 44 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 4:31.43
6 46 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 4:31.99
7 50 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 4:34.88
8 45 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 4:42.29
9 47 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 4:43.13
10 51 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 4:45.50
11 49 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 4:45.52
12 53 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 4:57.36
13 52 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:58.29
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 14.8.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 Tvit TrajbaričTvit Trajbarič 07 SlovinskoSlovinsko 5 4:30.85
2 75 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 4:31.45
3 78 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 4:43.41
4 73 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:55.60
5 80 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 5:04.41
6 74 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 5:44.50
7 76 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 5:54.19
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 14.8.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 5:03.36
2 51 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 5:04.75
3 52 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 5:05.02
4 56 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:26.43
5 79 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 5:46.07
6 55 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 6:03.95
7 48 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 6:05.18
8 53 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 6:10.82
9 54 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 6:11.10
10 141 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 6:24.74
11 49 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 6:25.24
12 139 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 6:40.42
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.8.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 55 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:24.66
2 54 Anna MishchenkoAnna Mishchenko 83 UkrajinaUkrajina 13 4:24.86
3 60 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 4:26.21
4 59 Karin SuranováKarin Suranová 00 SlovenskkoSlovenskko 10 4:27.26
5 56 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 4:31.71
6 65 Urška MartinecUrška Martinec 93 SlovinskoSlovinsko 4 PB 4:32.96
7 62 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 4:36.75
8 63 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:37.90
9 64 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:45.91
10 66 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:51.35
11 67 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:58.30
61 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 14.8.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 82 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 4:54.78
2 77 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 4:55.32
3 73 Jana VojákováJana Vojáková 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 PB 4:56.74
4 68 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 SB 5:01.24
5 76 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 5:07.71
6 78 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 5:10.61
7 81 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 5:29.20
8 74 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:30.76
9 83 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 5:38.50
10 84 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:58.44
71 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 DNF
72 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 55 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:24.66
2 54 Anna MishchenkoAnna Mishchenko 83 UkrajinaUkrajina 13 4:24.86
3 60 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 4:26.21
4 59 Karin SuranováKarin Suranová 00 SlovenskkoSlovenskko 10 4:27.26
5 56 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 4:31.71
6 65 Urška MartinecUrška Martinec 93 SlovinskoSlovinsko 4 PB 4:32.96
7 62 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 4:36.75
8 63 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:37.90
9 64 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:45.91
10 66 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:51.35
11 82 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 4:54.78
12 77 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 4:55.32
13 73 Jana VojákováJana Vojáková 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 PB 4:56.74
14 67 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:58.30
15 68 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 SB 5:01.24
16 76 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 5:07.71
17 78 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 5:10.61
18 81 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 5:29.20
19 74 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:30.76
20 83 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 5:38.50
21 84 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:58.44
61 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNF
71 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 DNF
72 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 DNF

1500 m - Dorostenky

(ne, 14.8.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 180 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26 PB 4:55.92
2 87 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 21 PB 5:16.37
3 85 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25 SB 5:18.28
4 86 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23 SB 5:19.94
5 88 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22 5:48.47
6 89 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24 5:54.57
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 14.8.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 68 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:50.78
2 69 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 5:51.77
3 72 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 6:20.69
4 66 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 6:23.20
5 70 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 6:24.43
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 14.8.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:36.43
2 60 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 5:44.14
3 61 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 5:46.90
4 62 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:55.04
5 64 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:56.55
6 58 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:56.66
7 148 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 6:11.33
8 59 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 6:35.78
9 65 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 7:43.38
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 14.8.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 2,00 2,04 2,08 2,12 2,16 2,20 2,25
1 136 Guobiao WuGuobiao Wu
ČínaČína
02 10 2.20 - - - - - - - - - o o - xo xxx
2 135 Vadim KravchukVadim Kravchuk
UkrajinaUkrajina
96 9 2.16 - - - - - - - - o o o xo xxx
3 133 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 8 2.00 - - - - o o o o xxx
4 132 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 5 1.90 - o o xxo xo xo xxx
5 131 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 7 1.85 - - - o o xxx
6 129 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 3 SB 1.85 - o xo o xxo xxx
7= 128 Jan JirotkaJan Jirotka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 4 1.80 o o o xo xxx
7= 112 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 1.80 o o - xo xxx
9 127 Jakub NěmecJakub Němec
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
06 1 PB 1.75 xo o o xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 14.8.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,83 1,85
1 126 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 1.76 - - - - - o o o xo xxx
2 125 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 1.68 - - - - o o o xxx
3 124 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 SB 1.64 - - o o o xxo xxx
4 122 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 1.60 o o o o xxo xxx
5 123 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 SB 1.55 o o o xo xxx
Celkem 5 závodníků