Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD mladšího žactva sk. B

Plzeň (7. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 7.9.2022 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.34 qA
2 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.42 qA
3 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.74 qA
4 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.80 qA
5 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 08.86 qA
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 7.9.2022 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Tomáš GalbavýTomáš Galbavý 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 08.71 qA
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 09.07 qB
3 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.23 qB
4 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.31 qB
5 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.68 qB
6 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 7.9.2022 - 16:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BenedekRichard Benedek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.72 qB
2 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.82
3 231 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.96
4 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.10
5 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 10.15
6 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 7.9.2022 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 09.96
2 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 10.00
3 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.12
4 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.68
5 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.75
6 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 7.9.2022 - 16:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.81 qB
2 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 10.14
3= Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.81
3= Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 10.81
5 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.44
6 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.34 qA
2 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.42 qA
3 128 Tomáš GalbavýTomáš Galbavý 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 08.71 qA
4 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.74 qA
5 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.80 qA
6 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 08.86 qA
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 09.07 qB
8 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.23 qB
9 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.31 qB
10 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.68 qB
11 Richard BenedekRichard Benedek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.72 qB
12 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.81 qB
13 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.82
14 231 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.96
14 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 09.96
16 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 10.00
17 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.10
18 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.12
19 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.13
20 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 10.14
21 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 10.15
22 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.41
23 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.68
24 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.75
25 Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.81
25 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 10.81
27 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.86
28 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.44
29 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.63

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 7.9.2022 - 17:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 SB 08.21 11.00
2 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 08.34 9.00
3 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 SB 08.58 8.00
4 Dominik TuškaDominik Tuška 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 SB 08.76 7.00
5 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 SB 08.83 6.00
6 128 Tomáš GalbavýTomáš Galbavý 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 7.9.2022 - 17:35) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 09.07 4.00
2 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 SB 09.12 3.00
3 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 09.45 2.00
4 Richard BenedekRichard Benedek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 09.49 1.00
5 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.51
6 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.26
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.77 qA
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.93 qA
3 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 08.97 qA
4 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.06 qA
5 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.13 qA
6 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.25 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20 qA
2 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.23 qB
3 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.34 qB
4 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.35 qB
5 Lucie FleišmanováLucie Fleišmanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 09.53
6 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.41 qB
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 PB 09.46 qB
3 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 09.60
4= 272 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.67
4= Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.67
6 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.87
2 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.93
3 Žofie HomolováŽofie Homolová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 10.06
4 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 10.15
5 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 PB 09.73
2 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.17
3 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 10.24
4 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.36
5 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.48
6 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 10.11
2 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.34
3 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.42
4 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.49
5 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.82
6 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.70
2 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.77
3 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.16
4 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.32
5 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (st, 7.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 PB 09.85
2 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.93
3 Gabriela BeňováGabriela Beňová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.83
4 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.50
5 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.77 qA
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.93 qA
3 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 08.97 qA
4 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.06 qA
5 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.13 qA
6 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.20 qA
7 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.23 qB
8 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.25 qB
9 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.34 qB
10 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.35 qB
11 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.41 qB
12 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 PB 09.46 qB
13 Lucie FleišmanováLucie Fleišmanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 09.53
14 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 09.60
15 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.64
16 272 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 09.67
16 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.67
18 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.68
19 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 PB 09.73
20 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 PB 09.85
21 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.87
22 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.93
22 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.93
24 Žofie HomolováŽofie Homolová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 10.06
25 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 10.11
26 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 10.15
27 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.17
27 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.17
29 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 10.24
30 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.34
31 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.36
32 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.42
33 Anna HoangAnna Hoang 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.48
34 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.49
35 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.70
36 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.77
37 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.82
38 Gabriela BeňováGabriela Beňová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.83
39 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.95
40 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.09
41 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.16
42 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.32
43 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.50
44 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.59
45 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.20

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 7.9.2022 - 17:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.79 11.00
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 SB 08.91 9.00
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 SB 09.02 8.00
4 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 09.12 7.00
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.32 6.00
6 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 7.9.2022 - 17:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 SB 09.24 4.00
2 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.39 3.00
3 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.42 2.00
4 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.45 1.00
5 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 09.57
6 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.69
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 7.9.2022 - 18:05) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 20.34 9.00
2 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.45 6.00
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 21.73 5.00
4 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 22.49 4.00
5 Richard BenedekRichard Benedek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.30 2.00
6 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.48 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 7.9.2022 - 18:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 23.70
2 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 23.82
3 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 24.80
4 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 24.92
5 Matyáš FoistMatyáš Foist 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 25.08
6 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.35
7 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 25.44
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 7.9.2022 - 18:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠístekMilan Šístek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 20.87 8.00
2 145 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 24.43
3 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.80
4 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 27.38
5 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 28.75
6 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 7.9.2022 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 19.34 11.00
2 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 21.24 7.00
3 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 22.73 3.00
4 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.97
5 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 26.23
6 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 PB 26.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 19.34 11.00
2 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 20.34 9.00
3 Milan ŠístekMilan Šístek 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 20.87 8.00
4 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 21.24 7.00
5 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.45 6.00
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 21.73 5.00
7 Rostislav RadošickýRostislav Radošický 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 22.49 4.00
8 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 22.73 3.00
9 Richard BenedekRichard Benedek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.30 2.00
10 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.48 1.00
11 283 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 23.70
12 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 23.82
13 145 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 24.43
14 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 24.80
14 Petr BoorPetr Boor 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.80
16 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 24.92
17 Matyáš FoistMatyáš Foist 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 25.08
18 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.35
19 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 25.44
20 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.97
21 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 26.23
22 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 PB 26.74
23 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 27.38
24 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 28.75
25 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.86

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 21.39 11.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 21.64 9.00
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 21.76 8.00
4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 21.90 6.00
5 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 22.35 5.00
6 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 22.37 4.00
7 282 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 22.56 2.00
8 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 23.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 22.54 3.00
2 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 22.81 1.00
3 126 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 23.21
4 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 23.33
5 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 23.61
6 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 23.82
7 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 23.98
8 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 25.16
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 24.29
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 24.32
3 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 25.04
4 Žofie HomolováŽofie Homolová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 25.10
5 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.12
6 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 25.18
7 261 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 25.64
8 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 25.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 25.57
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 26.24
3 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 26.28
4 236 Julie MančalováJulie Mančalová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 26.63
5 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 27.34
6 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 28.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 21.80 7.00
2 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 24.50
3 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 25.04
4 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 26.02
5 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 PB 26.65
6 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 29.83
7 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 31.22
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 7.9.2022 - 17:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 23.27
2 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 23.36
3 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 24.29
4 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 PB 25.31
5 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 25.97
6 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 29.10
7 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 29.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 21.39 11.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 21.64 9.00
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 21.76 8.00
4 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 21.80 7.00
5 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 21.90 6.00
6 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 22.35 5.00
7 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 22.37 4.00
8 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 22.54 3.00
9 282 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 22.56 2.00
10 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 22.81 1.00
11 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 23.15
12 126 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 23.21
13 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 23.27
14 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 23.33
15 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 23.36
16 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 23.61
17 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 23.82
18 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 23.98
19 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 24.29
19 Tereza JůzováTereza Jůzová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 24.29
21 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 24.32
22 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 24.50
23 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 25.04
23 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 25.04
25 Žofie HomolováŽofie Homolová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 25.10
26 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.12
27 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 25.16
28 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 25.18
29 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 PB 25.31
30 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 25.57
31 261 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 25.64
32 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 25.81
33 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 25.97
34 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 26.02
35 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 26.24
36 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 26.28
37 236 Julie MančalováJulie Mančalová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 26.63
38 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 PB 26.65
39 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 27.34
40 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 28.06
41 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 29.10
42 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 29.57
43 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 29.83
44 Viktorie KomzákováViktorie Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 31.22

800 m - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 128 Tomáš GalbavýTomáš Galbavý 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 2:39.14 11.00
2 145 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:41.35 9.00
3 224 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 2:41.90 8.00
4 283 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 2:43.08 7.00
5 231 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 3:00.76 6.00
6 281 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 3:02.17 5.00
7 277 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 3:06.60 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 7.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 282 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:37.92 11.00
2 146 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:42.75 9.00
3 126 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:48.97 8.00
4 131 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 2:53.27 7.00
5 295 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:54.20 6.00
6 263 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 11 2:58.56 5.00
7 272 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 3:03.18 4.00
8 285 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 10 3:04.41 3.00
9 236 Julie MančalováJulie Mančalová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 3:05.18 2.00
10 261 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 3:13.15 1.00
11 238 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 PB 3:40.26
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 7.9.2022 - 16:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.79 11.00
2 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.47 9.00
3 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 10.63 8.00
4 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 11.88 7.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 12.07 6.00
6 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 7.9.2022 - 16:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.25 5.00
2 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 12.42 4.00
3 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 12.73 3.00
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 12.95 2.00
5 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 14.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.79 11.00
2 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.47 9.00
3 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 10.63 8.00
4 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 11.88 7.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 12.07 6.00
6 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.25 5.00
7 Jiří ŠtorcJiří Štorc 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 12.42 4.00
8 Tomáš HorskýTomáš Horský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 12.73 3.00
9 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 12.95 2.00
10 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.10 1.00
11 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 14.33

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 7.9.2022 - 16:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.40 11.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 10.78 9.00
3 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.83 8.00
4 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.87 7.00
5 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 13.80 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 7.9.2022 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 12.67 6.00
2 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 12.71 5.00
3 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 13.32 4.00
4 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 PB 13.46 3.00
Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.40 11.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 10.78 9.00
3 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.83 8.00
4 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.87 7.00
5 282 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 12.67 6.00
6 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 12.71 5.00
7 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 13.32 4.00
8 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 PB 13.46 3.00
9 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 13.80 2.00
Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 DNF

110 m překážek (0.99) - Junioři

(st, 7.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.06
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 15.74
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.46
Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrásek, Cihlář, Soukup, Wagner Petrásek, Cihlář, Soukup, Wagner Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 33.40 11.00
2 Cinterhof, Kozák, Řehůřek, Bencko Cinterhof, Kozák, Řehůřek, Bencko ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 36.06 9.00
3 277 Fajt, Andrle, Čech, Radošický Fajt, Andrle, Čech, Radošický Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 38.26 8.00
4 Boor, Benedek, Hajský, Klášterka Boor, Benedek, Hajský, Klášterka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 38.59 7.00
5 Buchta, Uzlík, Petrovický, Macek Buchta, Uzlík, Petrovický, Macek AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 39.05 6.00
MS Sassmann, Matúš, Krabec, Krejčí Sassmann, Matúš, Krabec, Krejčí TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 42.07
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 7.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlehoferová, Beranová, Kubecová, Homolková Šlehoferová, Beranová, Kubecová, Homolková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 36.29 7.00
2 Baxová, Kopecká, Viternová, Pecharová Baxová, Kopecká, Viternová, Pecharová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 39.39 3.00
3 Šimončičová, Kindlová, Matějková, Rumlarová Šimončičová, Kindlová, Matějková, Rumlarová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 40.39 2.00
4 Zálišová, Turková, Sedláčková, Janáčková Zálišová, Turková, Sedláčková, Janáčková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 41.23 1.00
5 Klasnová, Hoang, Nováková, Šimáčková Klasnová, Hoang, Nováková, Šimáčková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 42.09
6 238 Rejzková, Kindlová, Burianová, Šobáňová Rejzková, Kindlová, Burianová, Šobáňová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 42.90
Kaliánová, Svobodová, Komzáková, Keřlíková Kaliánová, Svobodová, Komzáková, Keřlíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 7.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dubová, Dubová, Schambergerová, Vozárová Dubová, Dubová, Schambergerová, Vozárová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 35.12 11.00
2 Slámová, Nová, Koželuhová, Dobrovolná Slámová, Nová, Koželuhová, Dobrovolná TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 35.22 9.00
3 Löwyová, Vodrážková, Volfová, Čížková Löwyová, Vodrážková, Volfová, Čížková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 35.59 8.00
4 Beránková, Lodrová, Johaníková, Culková Beránková, Lodrová, Johaníková, Culková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 37.08 6.00
5 Hrachová, Krčmová, Popelová, Smolíková Hrachová, Krčmová, Popelová, Smolíková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 37.81 5.00
6 Homolová, Králová, Kaftanová, Fleišmanová Homolová, Králová, Kaftanová, Fleišmanová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 38.88 4.00
MS Matulková, Fišáková, Šůchová, Vinczeová Matulková, Fišáková, Šůchová, Vinczeová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 40.41
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dubová, Dubová, Schambergerová, Vozárová Dubová, Dubová, Schambergerová, Vozárová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 35.12 11.00
2 Slámová, Nová, Koželuhová, Dobrovolná Slámová, Nová, Koželuhová, Dobrovolná TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 35.22 9.00
3 Löwyová, Vodrážková, Volfová, Čížková Löwyová, Vodrážková, Volfová, Čížková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 35.59 8.00
4 Šlehoferová, Beranová, Kubecová, Homolková Šlehoferová, Beranová, Kubecová, Homolková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 36.29 7.00
5 Beránková, Lodrová, Johaníková, Culková Beránková, Lodrová, Johaníková, Culková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 37.08 6.00
6 Hrachová, Krčmová, Popelová, Smolíková Hrachová, Krčmová, Popelová, Smolíková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 37.81 5.00
7 Homolová, Králová, Kaftanová, Fleišmanová Homolová, Králová, Kaftanová, Fleišmanová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 38.88 4.00
8 Baxová, Kopecká, Viternová, Pecharová Baxová, Kopecká, Viternová, Pecharová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 39.39 3.00
9 Šimončičová, Kindlová, Matějková, Rumlarová Šimončičová, Kindlová, Matějková, Rumlarová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 40.39 2.00
10 Matulková, Fišáková, Šůchová, Vinczeová Matulková, Fišáková, Šůchová, Vinczeová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 40.41
11 Zálišová, Turková, Sedláčková, Janáčková Zálišová, Turková, Sedláčková, Janáčková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 41.23 1.00
12 Klasnová, Hoang, Nováková, Šimáčková Klasnová, Hoang, Nováková, Šimáčková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 42.09
13 238 Rejzková, Kindlová, Burianová, Šobáňová Rejzková, Kindlová, Burianová, Šobáňová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 42.90
Kaliánová, Svobodová, Komzáková, Keřlíková Kaliánová, Svobodová, Komzáková, Keřlíková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 DNF

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,55 1,58 1,61 Body
1 Dominik TuškaDominik Tuška
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 5 PB 1.61 - - - xo o o o o o xxo o xo xxx 11.00
2 Jakub KozákJakub Kozák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
10 4 1.55 - - o o o o o o o xxo xxx 9.00
3= Milan ŠístekMilan Šístek
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 1 PB 1.42 - o o o o o o xxx 7.50
3= Miroslav ManMiroslav Man
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 3 1.42 - - - o o o o - xxx 7.50
5 Adam TesařAdam Tesař
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
10 2 PB 1.32 - - o xo o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 7.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,07 1,12 1,17 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 Body
1 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 7 PB 1.34 - - o o xo o o xo xxx 11.00
2 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 6 1.22 o o - o xxx 9.00
3 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 5 PB 1.22 o o xo o xxx 8.00
4 Tereza ŠůchováTereza Šůchová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2 PB 1.22 o o xxo o xxx 7.00
5 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 4 1.17 o o o xxx 6.00
6 Eliška KrčmováEliška Krčmová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 1 PB 1.17 o o xo xxx 5.00
7 Alžběta VolkováAlžběta Volková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 3 PB 1.17 o o xxo xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ManMiroslav Man
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 15 PB 5.32 -1.0 m/s 5.32  -1,00 5.32 11.00
2 David CihlářDavid Cihlář
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 12 PB 4.62 -1.4 m/s 4.62  -1,40 4.62 9.00
3 Dominik TuškaDominik Tuška
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 14 4.45 -2.0 m/s 4.45  -2,00 4.45 8.00
4 Tomáš BenckoTomáš Bencko
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 13 4.41 -1.9 m/s 4.41  -1,90 4.41 7.00
5 Jan WendlerJan Wendler
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 6 PB 4.17 -1.4 m/s 4.17  -1,40 4.17 6.00
6 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 9 4.08 -1.4 m/s 4.08  -1,40 4.08 5.00
7= 224 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 10 4.03 -1.5 m/s 4.03  -1,50 4.03 3.50
7= 145 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 1 PB 4.03 -1.1 m/s 4.03  -1,10 4.03 3.50
9 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 11 3.95 -1.1 m/s 3.95  -1,10 3.95 2.00
10 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2 PB 3.86 -1.4 m/s 3.86  -1,40 3.86 1.00
11 Martin TůmaMartin Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3 PB 3.84 -1.1 m/s 3.84  -1,10 3.84
12 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 7 3.69 -2.4 m/s 3.69  -2,40 3.69
13 Jiří ŠtorcJiří Štorc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 3.55 -2.2 m/s 3.55  -2,20 3.55
14 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 8 3.54 -2.1 m/s 3.54  -2,10 3.54
15 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 5 3.53 -1.5 m/s 3.53  -1,50 3.53
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 7.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 20 PB 4.38 -1.0 m/s 4.26  -2,20 4.26 11.00
2 Klára SchejbalováKlára Schejbalová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
09 21 4.33 -2.0 m/s 4.33  -2,00 4.33 9.00
3 Kateřina DubováKateřina Dubová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 14 PB 4.27 -0.8 m/s 4.27  -0,80 4.27 8.00
4 131 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 19 4.23 -2.4 m/s 4.23  -2,40 4.23 7.00
5 Leona FišákováLeona Fišáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 17 4.21 -1.0 m/s 4.21  -1,00 4.21 6.00
6 Sofie LöwyováSofie Löwyová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 16 PB 4.14 -1.3 m/s 4.14  -1,30 4.14 5.00
7 Anna SlámováAnna Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 11 PB 4.12 -1.3 m/s 4.12  -1,30 4.12 4.00
8 Lucie FleišmanováLucie Fleišmanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
09 15 PB 4.06 -0.9 m/s 4.06  -0,90 4.06 3.00
9 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 18 3.94 -2.4 m/s 3.94  -2,40 3.94 2.00
10 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
11 12 PB 3.91 -2.4 m/s 3.91  -2,40 3.91 1.00
11 263 Emma SmolíkováEmma Smolíková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 1 PB 3.89 -1.9 m/s 3.89  -1,90 3.89
12 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 13 PB 3.83 -1.0 m/s 3.83  -1,00 3.83
13 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 8 PB 3.74 -2.3 m/s 3.74  -2,30 3.74
14 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 PB 3.69 -0.4 m/s 3.69  -0,40 3.69
15 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
09 10 3.55 -1.9 m/s 3.55  -1,90 3.55
16 Terezie MosteckáTerezie Mostecká
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 6 PB 3.45 -2.5 m/s 3.45  -2,50 3.45
17 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 4 PB 3.09 -1.6 m/s 3.09  -1,60 3.09
18 Edita ŠeflováEdita Šeflová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
09 7 2.98 -1.3 m/s 2.98  -1,30 2.98
19 238 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 2 PB 2.94 -0.3 m/s 2.94  -0,30 2.94
20 Ella ŠimončičováElla Šimončičová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 5 2.93 -1.4 m/s 2.93  -1,40 2.93
21 Anna BurianováAnna Burianová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 3 PB 2.87 -0.2 m/s 2.87  -0,20 2.87
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 7.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 12 09.94 09.94 9.94 11.00
2 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 11 09.02 09.02 9.02 9.00
3 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 10 08.73 08.73 8.73 8.00
4 126 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 8 PB 08.42 08.42 8.42 7.00
5 Ella PopelováElla Popelová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 9 07.80 07.80 7.80 6.00
6 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 1 PB 07.77 07.77 7.77 5.00
7 146 Daniela BeranováDaniela Beranová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 7 07.16 07.16 7.16 4.00
8 Vendula HrachováVendula Hrachová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 5 PB 06.34 06.34 6.34 3.00
9 Anežka BaxováAnežka Baxová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 6 06.15 06.15 6.15 2.00
10 Alžběta VolkováAlžběta Volková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 3 05.65 05.65 5.65 1.00
11 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 4 05.47 05.47 5.47
12 Gabriela BeňováGabriela Beňová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 2 05.40 05.40 5.40
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 15 PB 13.08 13.08 13.08 11.00
2 Václav MilsimerVáclav Milsimer
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 14 11.52 11.52 11.52 9.00
3 Pavel WagnerPavel Wagner
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 13 11.29 11.29 11.29 8.00
4 Radek PrinclRadek Princl
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 9 PB 08.36 08.36 8.36 7.00
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 12 PB 08.05 08.05 8.05 6.00
6 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 10 PB 07.98 07.98 7.98 5.00
7 Matyáš FoistMatyáš Foist
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 8 PB 07.64 07.64 7.64 4.00
8 Viktor KaiserViktor Kaiser
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 1 PB 07.61 07.61 7.61 3.00
9 Jakub KlášterkaJakub Klášterka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 11 PB 07.49 07.49 7.49 2.00
10 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 7 06.93 06.93 6.93 1.00
11 Matěj HajskýMatěj Hajský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 5 PB 06.67 06.67 6.67
12 Petr BetákPetr Beták
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 6 PB 06.42 06.42 6.42
13 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 2 PB 06.01 06.01 6.01
14 David ChaloupkaDavid Chaloupka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 PB 05.76 05.76 5.76
15 Martin MatúšMartin Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 3 04.60 04.60 4.60
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 7.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 PB 14.83 14.83 14.83
2 František JabůrekFrantišek Jabůrek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 PB 13.43 13.43 13.43
3 Pavel ForejtPavel Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 PB 11.67 11.67 11.67
4 Martin TomášekMartin Tomášek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 PB 10.89 10.89 10.89
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 7.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 PB 43.67 43.67 43.67
2 Pavel ForejtPavel Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 PB 42.83 42.83 42.83
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 PB 35.86 35.86 35.86
4 Martin TomášekMartin Tomášek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 PB 34.75 34.75 34.75
5 František JabůrekFrantišek Jabůrek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 PB 33.59 33.59 33.59
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(st, 7.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Olívia MuchováOlívia Muchová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 PB 33.01 33.01 33.01
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 7.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František JabůrekFrantišek Jabůrek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 PB 27.53 27.53 27.53
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 7.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 22 61.57 61.57 61.57 11.00
2 Pavel WagnerPavel Wagner
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 20 45.68 45.68 45.68 9.00
3 128 Tomáš GalbavýTomáš Galbavý
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 45.51 45.51 45.51 8.00
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 21 45.23 45.23 45.23 7.00
5 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 17 44.49 44.49 44.49 6.00
6 Milan ŠístekMilan Šístek
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 4 PB 43.39 43.39 43.39 5.00
7 Daniel HošekDaniel Hošek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 16 PB 42.73 42.73 42.73 4.00
8 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 19 40.27 40.27 40.27 3.00
9 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 18 39.07 39.07 39.07 2.00
10 Václav MilsimerVáclav Milsimer
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 3 PB 37.46 37.46 37.46 1.00
11 Ondřej SenftOndřej Senft
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 14 36.61 36.61 36.61
12 Radek PrinclRadek Princl
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 15 35.45 35.45 35.45
13 Viktor KaiserViktor Kaiser
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 2 PB 35.22 35.22 35.22
14 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 12 33.78 33.78 33.78
15= Adam BaštářAdam Baštář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 8 PB 31.58 31.58 31.58
15= Matyáš FoistMatyáš Foist
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 13 31.58 31.58 31.58
17 281 Daniel AndrleDaniel Andrle
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 9 31.38 31.38 31.38
18 David ChaloupkaDavid Chaloupka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 6 PB 29.79 29.79 29.79
19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 11 29.54 29.54 29.54
20 231 Jakub SchweinerJakub Schweiner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 7 28.14 28.14 28.14
21 277 Mikuláš FajtMikuláš Fajt
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 5 PB 25.18 25.18 25.18
22 Otakar BednářOtakar Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 10 22.68 22.68 22.68
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 7.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 16 SB 45.29 45.29 45.29 11.00
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 18 45.09 45.09 45.09 9.00
3 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 17 42.03 42.03 42.03 8.00
4 Ella PopelováElla Popelová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 12 PB 41.19 41.19 41.19 7.00
5 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 13 36.99 36.99 36.99 6.00
6 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 9 36.05 36.05 36.05 5.00
7 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 14 35.83 35.83 35.83 4.00
8 Sofie LöwyováSofie Löwyová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 10 33.96 33.96 33.96 3.00
9 Anna HoangAnna Hoang
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 8 29.71 29.71 29.71 2.00
10 Monika VeseláMonika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
11 3 PB 29.00 29.00 29.00 1.00
11 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 15 28.68 28.68 28.68
12 Natálie NovákováNatálie Nováková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
11 11 28.13 28.13 28.13
13 Julie GabrielováJulie Gabrielová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 PB 26.35 26.35 26.35
14 285 Simona CihlářováSimona Cihlářová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 7 26.24 26.24 26.24
15 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 6 PB 23.35 23.35 23.35
16 Edita ŠeflováEdita Šeflová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
09 2 PB 20.71 20.71 20.71
17 Terezie MosteckáTerezie Mostecká
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 5 19.73 19.73 19.73
18 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 4 19.13 19.13 19.13
Celkem 18 závodníků