Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Plzeň (28. 9. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 09.63
2 291 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.91
3 Ondřej TrachtaOndřej Trachta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.65
4 261 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.81
5 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.44
6 143 Vojtěch KynclVojtěch Kyncl 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.51
7 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.68
8 Paul VašekPaul Vašek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.97
2 Dominik ZlámalaDominik Zlámala 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.37
3 David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.45
4 143 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.52
5 Tomáš PtákTomáš Pták 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.53
6 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.42
7 Theodor CardaTheodor Carda 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.72
8 291 Matyáš KučíkMatyáš Kučík 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 142 Matyáš KellnerMatyáš Kellner 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 10.67
2 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.58
129 Václav KapounVáclav Kapoun 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Tomáš ValentaTomáš Valenta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 09.63
2 291 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.91
3 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 09.97
4 Dominik ZlámalaDominik Zlámala 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.37
5 David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.45
6 143 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.52
7 Tomáš PtákTomáš Pták 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.53
8 Ondřej TrachtaOndřej Trachta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.65
9 142 Matyáš KellnerMatyáš Kellner 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 10.67
10 261 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.81
11 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.42
12 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.44
13 143 Vojtěch KynclVojtěch Kyncl 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.51
14 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.58
15 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.68
16 Theodor CardaTheodor Carda 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.72
17 Paul VašekPaul Vašek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.81
18 291 Matyáš KučíkMatyáš Kučík 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.99
129 Václav KapounVáclav Kapoun 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Tomáš ValentaTomáš Valenta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále 13 (st, 28.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.72
2 291 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.09
3 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.19
4 142 Matyáš KellnerMatyáš Kellner 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 SB 10.47
5 Tomáš PtákTomáš Pták 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.64
6 143 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.86
7 261 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 11.15
8 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 11.57
Celkem 8 závodníků
Finále 14 (st, 28.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TrachtaOndřej Trachta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 10.26
2 David FritzDavid Fritz 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 10.45
3 Dominik ZlámalaDominik Zlámala 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.54
4 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.70
5 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 11.72
6 Paul VašekPaul Vašek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 11.78
7 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.96
8 291 Matyáš KučíkMatyáš Kučík 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 12.26
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.73
2 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 09.25
3 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.42
4 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 09.68
5 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 09.69
6 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.82
7 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 11.55
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 278 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.54
3 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.71
4 Václav VítVáclav Vít 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.59
5 Michal OrszagMichal Orszag 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.73
6 Serhii DrahunSerhii Drahun 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.83
7 287 Lukáš ProkopLukáš Prokop 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.02
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.30
2 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.41
3 Štěpán KunžwartŠtěpán Kunžwart 11 DDM TachovDDM Tachov 3 PB 10.02
4 Alex CardaAlex Carda 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 10.11
5 Kryštof BečvářKryštof Bečvář 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.29
6 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
7 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.71
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 11.03
2 263 Štěpán ZavadilŠtěpán Zavadil 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.24
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.73
2 278 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05
3 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 09.25
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.30
5 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.41
6 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.42
7 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.54
8 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 09.68
9 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 09.69
10 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.71
11 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.82
12 Štěpán KunžwartŠtěpán Kunžwart 11 DDM TachovDDM Tachov 3 PB 10.02
13 Alex CardaAlex Carda 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 10.11
14 Kryštof BečvářKryštof Bečvář 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.29
15 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.47
16 Václav VítVáclav Vít 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.59
17 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.71
18 Michal OrszagMichal Orszag 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.73
19 Serhii DrahunSerhii Drahun 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.83
20 287 Lukáš ProkopLukáš Prokop 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.02
21 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 11.03
22 263 Štěpán ZavadilŠtěpán Zavadil 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.24
23 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 11.55

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 11 (st, 28.9.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 224 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 SB 08.72
2 278 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.94
3 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 09.17
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 09.28
5 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 09.50
6 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 SB 09.66
7 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.96
Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 12 (st, 28.9.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.45
2 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.55
3 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 SB 09.80
4 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 10.42
5 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.60
6 Václav VítVáclav Vít 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.60
7 Michal OrszagMichal Orszag 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.89
8 Serhii DrahunSerhii Drahun 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále 13 (st, 28.9.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.13
2 Kateřina KockováKateřina Kocková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 SB 10.35
3 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.47
4 276 Dara WinkelhöferováDara Winkelhöferová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 10.48
5 Kateřina KýhosováKateřina Kýhosová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 10.52
6 Natálie PeteříkováNatálie Peteříková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.64
7 Karolína SmolíkováKarolína Smolíková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.79
8 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.91
Celkem 8 závodníků
Finále 14 (st, 28.9.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmína PaitlováJasmína Paitlová 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.34
2 281 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.57
3 272 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.63
4 Julie FuhrichováJulie Fuhrichová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.80
5 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.99
6 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.13
7 283 Amálie ŠtádlerováAmálie Štádlerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.58
8 Stela PapoutsidesStela Papoutsides 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.59
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 09.99
2 Jasmína PaitlováJasmína Paitlová 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 10.08
3 Natálie PeteříkováNatálie Peteříková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 10.41
4 Kateřina KýhosováKateřina Kýhosová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.54
5 276 Dara WinkelhöferováDara Winkelhöferová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 10.70
6 150 Lucie PanzerováLucie Panzerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.72
7 149 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.78
8 3 Taťána SchejbalováTaťána Schejbalová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.36
2 Karolína SmolíkováKarolína Smolíková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.38
3 Laura KohoutováLaura Kohoutová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.91
4 Julie ChvalováJulie Chvalová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.16
5 Nikol KrapfNikol Krapf 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.33
6 Nela SvačinováNela Svačinová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 11.49
7 Sára DekánySára Dekány 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 11.61
Natálie SoukupováNatálie Soukupová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 281 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.38
2 272 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.45
3 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.80
4 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.73
5 Kristýna HoldschickováKristýna Holdschicková 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.12
6 Natálie KajerováNatálie Kajerová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.29
7 Viktorie ŠimlingerováViktorie Šimlingerová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.48
8 Aneta KnytlováAneta Knytlová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.69
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KockováKateřina Kocková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.62
2 288 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 10.87
3 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 11.00
4 Stela PapoutsidesStela Papoutsides 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.48
5 Barbora LegováBarbora Legová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.91
6 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.05
7 Kristin MullerováKristin Mullerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.57
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 28.9.2022 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie FuhrichováJulie Fuhrichová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.63
2 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.74
3 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.08
4 283 Amálie ŠtádlerováAmálie Štádlerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.09
5 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.25
6 Nelly Violetta ŠteifováNelly Violetta Šteifová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.86
7 254 Lilien DykováLilien Dyková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.91
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 09.99
2 Jasmína PaitlováJasmína Paitlová 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 10.08
3 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.36
4 Karolína SmolíkováKarolína Smolíková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.38
4 281 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.38
6 Natálie PeteříkováNatálie Peteříková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 10.41
7 272 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.45
8 Kateřina KýhosováKateřina Kýhosová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.54
9 Kateřina KockováKateřina Kocková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.62
10 Julie FuhrichováJulie Fuhrichová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.63
11 276 Dara WinkelhöferováDara Winkelhöferová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 10.70
12 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.74
13 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.80
14 288 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 10.87
15 Laura KohoutováLaura Kohoutová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.91
16 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 11.00
17 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.08
18 283 Amálie ŠtádlerováAmálie Štádlerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.09
19 Julie ChvalováJulie Chvalová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.16
20 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 11.25
21 Nikol KrapfNikol Krapf 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.33
22 Stela PapoutsidesStela Papoutsides 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.48
23 Nela SvačinováNela Svačinová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 11.49
24 Sára DekánySára Dekány 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 11.61
25 150 Lucie PanzerováLucie Panzerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 11.72
26 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.73
27 149 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.78
28 Nelly Violetta ŠteifováNelly Violetta Šteifová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.86
29 Barbora LegováBarbora Legová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.91
29 254 Lilien DykováLilien Dyková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.91
31 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.05
32 Kristýna HoldschickováKristýna Holdschicková 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.12
33 Natálie KajerováNatálie Kajerová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.29
34 Viktorie ŠimlingerováViktorie Šimlingerová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.48
35 Kristin MullerováKristin Mullerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.57
36 Aneta KnytlováAneta Knytlová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.69
37 3 Taťána SchejbalováTaťána Schejbalová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.58
Natálie SoukupováNatálie Soukupová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.90
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.47
3 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.53
4 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.60
5 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.75
6 125 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 09.78
7 Elly BoudováElly Boudová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.99
Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.74
2 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 09.92
3 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 10.00
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 10.04
5 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 10.09
6 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 10.15
7 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.29
8 281 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.66
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.73
2 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.47
3 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.76
4 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.81
5 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.81
6 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 10.94
7 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 11.79
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.76
2 Ester KlugováEster Klugová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.95
3 Anna KýhosováAnna Kýhosová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.18
4 Julie PochopováJulie Pochopová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.46
5 Bára HolčapkováBára Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.67
6 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.73
7 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 11.19
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.68
2 285 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 7 PB 09.76
3 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.63
4 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.69
5 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.50
6 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.72
7 Karolína BenadováKarolína Benadová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.26
2 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.59
3 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.64
4 260 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.97
5 Karolína HaluškováKarolína Halušková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.39
6 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.71
7 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.93
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 28.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.45
2 Lilly Ela FictumLilly Ela Fictum 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.21
3 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.32
4 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.35
5 283 Viktorie LaiblováViktorie Laiblová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.48
6 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.66
7 Vanessa JiránkováVanessa Jiránková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.90
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.26
3 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.45
4 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.47
5 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.53
6 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.59
7 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.60
8 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.64
9 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.68
10 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.73
11 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.74
12 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.75
13 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.76
13 285 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 7 PB 09.76
15 125 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 09.78
16 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 09.92
17 Ester KlugováEster Klugová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.95
18 260 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.97
19 Elly BoudováElly Boudová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.99
20 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 10.00
21 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 10.04
22 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 10.09
23 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 10.15
24 Anna KýhosováAnna Kýhosová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.18
25 Lilly Ela FictumLilly Ela Fictum 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.21
26 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.29
27 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.32
28 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.35
29 Karolína HaluškováKarolína Halušková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.39
30 Julie PochopováJulie Pochopová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.46
31 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.47
32 283 Viktorie LaiblováViktorie Laiblová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.48
33 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.63
34 281 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.66
34 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.66
36 Bára HolčapkováBára Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.67
37 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.69
38 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.71
39 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.73
40 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.76
41 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.81
41 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.81
43 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.93
44 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 10.94
45 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 11.19
46 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.50
47 Vanessa JiránkováVanessa Jiránková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.53
48 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.72
49 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 11.79
50 Karolína BenadováKarolína Benadová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.88
Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 11 (st, 28.9.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.03
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 09.18
3 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 09.24
4 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 09.33
5 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 09.37
6 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 09.46
7 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.70
8 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 09.70
Celkem 8 závodníků
Finále 12 (st, 28.9.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 09.42
2 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.60
3 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 09.69
4 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.03
5 Elly BoudováElly Boudová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.05
6 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.17
7 Lilly Ela FictumLilly Ela Fictum 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.27
8 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.30
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 25.02
2 124 Richard KazdaRichard Kazda 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.12
3 291 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 25.39
4 Tomáš PtákTomáš Pták 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 26.28
5 124 Tobias BuličkaTobias Bulička 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 26.65
6 261 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.70
7 Paul VašekPaul Vašek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.37
8 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 30.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.67
2 263 Filip TůmaFilip Tůma 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 26.42
3 143 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 27.28
4 Jan WürflJan Würfl 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 27.44
5 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 28.78
6 223 Radim MrštíkRadim Mrštík 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.90
7 143 Vojtěch KynclVojtěch Kyncl 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 30.06
8 Tomáš ForejtTomáš Forejt 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 31.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 25.02
2 124 Richard KazdaRichard Kazda 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.12
3 291 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 25.39
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.67
5 Tomáš PtákTomáš Pták 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 26.28
6 263 Filip TůmaFilip Tůma 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 26.42
7 124 Tobias BuličkaTobias Bulička 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 26.65
8 261 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 26.70
9 143 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 27.28
10 Jan WürflJan Würfl 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 27.44
11 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 28.78
12 223 Radim MrštíkRadim Mrštík 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.90
13 143 Vojtěch KynclVojtěch Kyncl 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 30.06
14 Paul VašekPaul Vašek 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.37
15 Ivan OlejníkIvan Olejník 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 30.87
16 Tomáš ForejtTomáš Forejt 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 31.44

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 22.78
2 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 23.33
3 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 24.01
4 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 24.07
5 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.16
6 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 25.36
7 Martin OlejníkMartin Olejník 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 26.68
8 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.26
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 22.99
2 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.26
3 Alex ČejkaAlex Čejka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 25.41
4 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.36
5 Michal OrszagMichal Orszag 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 27.78
6 283 Matěj BurešMatěj Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.33
7 294 Jakub BurešJakub Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 31.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 22.78
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 22.99
3 Richard BaumrukRichard Baumruk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.26
4 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 23.33
5 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 24.01
6 Matyáš KletečkaMatyáš Kletečka 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 24.07
7 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.16
8 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 25.36
9 Alex ČejkaAlex Čejka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 25.41
10 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.36
11 Martin OlejníkMartin Olejník 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 26.68
12 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.26
13 Michal OrszagMichal Orszag 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 27.78
14 283 Matěj BurešMatěj Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.33
15 294 Jakub BurešJakub Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 31.45

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 25.80
2 Kateřina KýhosováKateřina Kýhosová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.66
3 Jana ŠteffelováJana Šteffelová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 27.10
4 Karolína SmolíkováKarolína Smolíková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 28.22
5 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 28.94
6 Tereza SudováTereza Sudová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 29.04
7 149 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.54
8 Nela SvačinováNela Svačinová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 29.97
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol RubášováNikol Rubášová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 26.89
2 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.70
3 Josefína MaškováJosefína Mašková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 28.08
4 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 28.50
5 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.69
6 Adéla PetraškováAdéla Petrašková 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 30.68
7 Viktorie ŠimlingerováViktorie Šimlingerová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 33.33
8 Aneta KnytlováAneta Knytlová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 33.95
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 24.42
2 223 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 26.05
3 Julie FuhrichováJulie Fuhrichová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.27
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 27.70
5 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
6 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.94
7 254 Lilien DykováLilien Dyková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.82
8 Adéla ŠkodováAdéla Škodová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 24.42
2 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 25.80
3 223 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 26.05
4 Kateřina KýhosováKateřina Kýhosová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.66
5 Nikol RubášováNikol Rubášová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 26.89
6 Jana ŠteffelováJana Šteffelová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 27.10
7 Julie FuhrichováJulie Fuhrichová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.27
8 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.70
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 27.70
10 Josefína MaškováJosefína Mašková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 28.08
11 Karolína SmolíkováKarolína Smolíková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 28.22
12 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
13 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 28.50
14 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 28.94
14 Nina ZárazNina Záraz 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.94
16 Tereza SudováTereza Sudová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 29.04
17 149 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.54
18 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 29.69
19 Nela SvačinováNela Svačinová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 29.97
20 Adéla PetraškováAdéla Petrašková 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 30.68
21 254 Lilien DykováLilien Dyková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 30.82
22 Adéla ŠkodováAdéla Škodová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.06
23 Viktorie ŠimlingerováViktorie Šimlingerová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 33.33
24 Aneta KnytlováAneta Knytlová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 33.95

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.84
2 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 22.45
3 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.16
4 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 23.92
5 Elly BoudováElly Boudová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 24.87
6 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 26.53
Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 DNS
Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 25.36
2 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 26.31
3 Bára HolčapkováBára Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 26.62
4 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 26.97
5 149 Barbora LuskováBarbora Lusková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.13
6 281 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.19
7 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 27.21
8 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 27.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.51
2 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 24.66
3 286 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 24.69
4 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.09
5 Sofiya VološčukovaSofiya Vološčukova 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65
6 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 28.48
7 297 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 32.08
Lilly Ela FictumLilly Ela Fictum 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.58
2 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.08
3 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 25.70
4 124 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 26.63
5 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.69
6 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 29.24
7 Karolína BenadováKarolína Benadová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 31.77
Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 28.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.78
2 228 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 24.02
3 257 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 24.26
4 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.53
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 2 PB 25.40
6 260 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 25.68
7 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.04
8 Adéla HofrajtrováAdéla Hofrajtrová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.84
2 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 22.45
3 273 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.78
4 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.16
5 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.58
6 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 23.92
7 228 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 24.02
8 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.08
9 257 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 24.26
10 150 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.51
11 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.53
12 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 24.66
13 286 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 24.69
14 Elly BoudováElly Boudová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 24.87
15 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.09
16 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 25.36
17 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 2 PB 25.40
18 Sofiya VološčukovaSofiya Vološčukova 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65
19 260 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 25.68
20 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 25.70
21 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.04
22 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 26.31
23 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 26.53
24 Bára HolčapkováBára Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 26.62
25 124 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 26.63
26 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.69
27 Adéla HofrajtrováAdéla Hofrajtrová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.74
28 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 26.97
29 149 Barbora LuskováBarbora Lusková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.13
30 281 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.19
31 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 27.21
32 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 27.29
33 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 28.48
34 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 29.24
35 Karolína BenadováKarolína Benadová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 31.77
36 297 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 32.08
Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 DNS
Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Lilly Ela FictumLilly Ela Fictum 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 236 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:04.11
2 124 Richard KazdaRichard Kazda 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:08.45
3 146 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:09.65
4 223 Radim MrštíkRadim Mrštík 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:22.30
5 143 Vojtěch KynclVojtěch Kyncl 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:23.85
6 277 Daniel PechDaniel Pech 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:24.94
7 261 Oldřich PaurOldřich Paur 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:25.96
8 263 Filip TůmaFilip Tůma 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:35.09
9 291 Matyáš KučíkMatyáš Kučík 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:38.26
10 297 Matěj KřelovecMatěj Křelovec 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:39.99
129 Václav KapounVáclav Kapoun 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (st, 28.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 224 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 1:46.92
2 278 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 1:51.75
3 6 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:56.41
4 122 Šimon MacekŠimon Macek 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 2:00.02
5 148 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:06.39
6 12 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:13.32
7 274 Pavel KratochvílPavel Kratochvíl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:17.88
8 287 Lukáš ProkopLukáš Prokop 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 2:33.72
9 283 Matěj BurešMatěj Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:36.16
10 294 Jakub BurešJakub Bureš 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:53.39
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 28.9.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 126 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 2:07.17
2 224 Dorota WagnerováDorota Wagnerová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 15 2:12.95
3 286 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:21.99
4 133 Marie ZabloudilováMarie Zabloudilová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16 2:26.96
5 281 Evelína VichnarováEvelína Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13 PB 2:27.95
6 283 Amálie ŠtádlerováAmálie Štádlerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:28.03
7 276 Dara WinkelhöferováDara Winkelhöferová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:28.20
8 150 Lucie PanzerováLucie Panzerová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:30.42
9 17 Eliška KonášováEliška Konášová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:30.68
10 11 Klára ValentováKlára Valentová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:33.27
11 149 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:33.77
12 243 Elena KermesováElena Kermesová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:33.80
13 277 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:34.44
14 3 Taťána SchejbalováTaťána Schejbalová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:58.60
288 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 DNF
272 Natálie VichnarováNatálie Vichnarová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 DNS
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (st, 28.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 273 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 1:54.18
2 228 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:00.63
3 286 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 2:02.48
4 257 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 PB 2:03.41
5 300 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:07.32
6 246 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 SB 2:09.14
7 260 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 2:11.95
8 125 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 2:12.88
9 143 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:13.41
10 285 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 17 PB 2:13.42
11 126 Amélie AschenbrennerováAmélie Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:14.49
12 276 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:17.78
13 235 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 PB 2:19.36
14 3 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18 2:21.85
15 128 Ela MatouškováEla Matoušková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:23.72
16 289 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:23.98
17 124 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:25.30
18 231 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 10 2:25.50
19 297 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 19 2:48.12
Celkem 19 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Tobias BuličkaTobias Bulička 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.75
2 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.49
3 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.53
4 Matyáš KönigMatyáš König 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.66
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HarbáčekPetr Harbáček 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.29
2 Tobiáš RauchTobiáš Rauch 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36
3 261 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.43
4 Tomáš ValentaTomáš Valenta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HarbáčekPetr Harbáček 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.29
2 Tobiáš RauchTobiáš Rauch 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36
3 261 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.43
4 124 Tobias BuličkaTobias Bulička 14 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.75
5 Tomáš ValentaTomáš Valenta 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.43
6 Adam ChyškaAdam Chyška 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.49
7 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.53
8 Matyáš KönigMatyáš König 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.66

60 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 10.09
2 148 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.21
3 263 Štěpán ZavadilŠtěpán Zavadil 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 12.07
4 Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.43
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.44
2 Alex ČejkaAlex Čejka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 10.59
3 Štěpán KunžwartŠtěpán Kunžwart 11 DDM TachovDDM Tachov 6 PB 10.72
4 Filip BuriánFilip Burián 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.12
2 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.38
3 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.08
4 11 Vítek ValentaVítek Valenta 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.72
5 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 10.09
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.12
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.38
4 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.44
5 Alex ČejkaAlex Čejka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 10.59
6 Štěpán KunžwartŠtěpán Kunžwart 11 DDM TachovDDM Tachov 6 PB 10.72
7 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.08
8 148 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.21
9 11 Vítek ValentaVítek Valenta 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 11.72
10 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.74
11 263 Štěpán ZavadilŠtěpán Zavadil 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 12.07
12 Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.43
13 Filip BuriánFilip Burián 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.84

60 m překážek [106,7 cm] - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KohoutováLaura Kohoutová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.80
2 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.05
3 Sára DekánySára Dekány 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.57
4 Nikol KrapfNikol Krapf 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.13
Natálie SoukupováNatálie Soukupová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.71
2 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.97
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.23
4 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.72
5 17 Eliška KonášováEliška Konášová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.25
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 286 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 10.88
2 288 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 13.05
3 Stela PapoutsidesStela Papoutsides 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.48
4 Kristin MullerováKristin Mullerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.94
5 277 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 14.22
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.11
2 Jana ŠteffelováJana Šteffelová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.78
3 Nelly Violetta ŠteifováNelly Violetta Šteifová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.84
4 Adéla ŠkodováAdéla Škodová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.21
5 Tereza SudováTereza Sudová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 286 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 10.88
2 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 11.11
3 Jana ŠteffelováJana Šteffelová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 11.78
4 Laura KohoutováLaura Kohoutová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.80
5 Anežka PolankováAnežka Polanková 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.05
6 Sára DekánySára Dekány 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.57
7 Viktorie DuchaňováViktorie Duchaňová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.71
8 Nelly Violetta ŠteifováNelly Violetta Šteifová 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.84
9 Lilly JanouškovcováLilly Janouškovcová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.97
10 288 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 13.05
11 Nikol KrapfNikol Krapf 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.13
12 Adéla ŠkodováAdéla Škodová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.21
13 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.23
13 Tereza SudováTereza Sudová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.23
15 Stela PapoutsidesStela Papoutsides 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.48
16 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.72
17 Kristin MullerováKristin Mullerová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.94
18 277 Magdalena KrabcováMagdalena Krabcová 14 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 14.22
19 17 Eliška KonášováEliška Konášová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.25
Natálie SoukupováNatálie Soukupová 13 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

60 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.76
2 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 10.10
3 Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 10.19
4 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 10.51
5 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 11.61
6 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 12.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.16
2 Anna KýhosováAnna Kýhosová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.14
3 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.36
4 Karolína HaluškováKarolína Halušková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.68
5 149 Barbora LuskováBarbora Lusková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.87
6 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.43
2 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 10.46
3 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.88
4 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.39
5 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.93
6 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.21
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.76
2 235 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 11.08
3 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.28
4 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.32
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 7 11.40
Barbora KolouchováBarbora Kolouchová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.99
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.00
3 228 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.82
4 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.10
5 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.99
6 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.02
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.37
2 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.78
3 289 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.91
4 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.00
5 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 11.26
Antonie ZimmelováAntonie Zimmelová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 28.9.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.44
2 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13
3 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.92
4 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.55
5 3 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.69
6 128 Ela MatouškováEla Matoušková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.76
2 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.99
3 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.00
4 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 10.10
5 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.16
6 Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 10.19
7 273 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.37
8 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.43
9 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.44
10 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 10.46
11 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 10.51
12 125 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.76
13 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.78
14 228 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.82
15 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.88
16 289 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.91
17 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.00
18 235 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 11.08
19 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.10
20 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13
21 Anna KýhosováAnna Kýhosová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.14
22 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 11.26
23 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.28
24 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.32
25 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.36
26 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.39
27 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 DDM TachovDDM Tachov 7 11.40
28 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 11.61
29 Karolína HaluškováKarolína Halušková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.68
30 149 Barbora LuskováBarbora Lusková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.87
31 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.92
32 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.93
33 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.99
34 Barbora MatasováBarbora Matasová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.02
35 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 12.05
36 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.06
37 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.55
38 3 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 12.69
39 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.21
40 128 Ela MatouškováEla Matoušková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.40
Barbora KolouchováBarbora Kolouchová 14 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Antonie ZimmelováAntonie Zimmelová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 11 (st, 28.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pleticha, Čejka, Cihlářová, Soukup Pleticha, Čejka, Cihlářová, Soukup Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 2:13.63
2 Dušková, Hellerová, Vyhnal, Šturmová Dušková, Hellerová, Vyhnal, Šturmová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:17.36
3 12 Bílý, Kratochvíl, Páníková, Laiblová Bílý, Kratochvíl, Páníková, Laiblová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:24.87
4 Osuská, Janáčková, Turková, Vinczeová Osuská, Janáčková, Turková, Vinczeová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:26.20
5 287 Prokop, Dolenská, Vološčukova, Lusková Prokop, Dolenská, Vološčukova, Lusková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:34.68
6 Berková, Forejt, Zoubková, Kindlová Berková, Forejt, Zoubková, Kindlová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:41.60
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 28.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nesnídalová, Klugová, Kutná, Krátká Nesnídalová, Klugová, Kutná, Krátká AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:18.60
2 Boudová, Kopecká, Krabec, Tichá Boudová, Kopecká, Krabec, Tichá TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:25.54
3 235 Brunclíková, Kantnerová, Matúš, Valenta Brunclíková, Kantnerová, Matúš, Valenta TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:38.06
4 Pajmová, Petrásková, Blažková, Volková Pajmová, Petrásková, Blažková, Volková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 2:40.78
5 Drahun, Sejpka, Olejník, Zavadil Drahun, Sejpka, Olejník, Zavadil Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 2:42.34
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (st, 28.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Němeček, Würfl, Vyhnal, Braný Němeček, Würfl, Vyhnal, Braný TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:25.13
2 Šilhánková, Wagnerová, Paitlová, Fajtová Šilhánková, Wagnerová, Paitlová, Fajtová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 2:26.48
3 286 Bernášková, Kocková, Krejčí, Horáček Bernášková, Kocková, Krejčí, Horáček TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:28.12
4 Smolíková, Šteffelová, Chvalová, Kellner Smolíková, Šteffelová, Chvalová, Kellner Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 2:39.39
5 Dekány, Peteříková, Svačinová, Bulička Dekány, Peteříková, Svačinová, Bulička Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 2:46.19
6 Benešová, Zabloudilová, Piksová, Vlasák Benešová, Zabloudilová, Piksová, Vlasák TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:47.85
7 Zeman, Mrštík, Matoušková, Dyková Zeman, Mrštík, Matoušková, Dyková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:47.86
8 Rubášová, Petrašková, Kermesová, Krabcová Rubášová, Petrašková, Kermesová, Krabcová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:51.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pleticha, Čejka, Cihlářová, Soukup Pleticha, Čejka, Cihlářová, Soukup Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 2:13.63
2 Dušková, Hellerová, Vyhnal, Šturmová Dušková, Hellerová, Vyhnal, Šturmová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:17.36
3 Nesnídalová, Klugová, Kutná, Krátká Nesnídalová, Klugová, Kutná, Krátká AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:18.60
4 12 Bílý, Kratochvíl, Páníková, Laiblová Bílý, Kratochvíl, Páníková, Laiblová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:24.87
5 236 Němeček, Würfl, Vyhnal, Braný Němeček, Würfl, Vyhnal, Braný TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:25.13
6 Boudová, Kopecká, Krabec, Tichá Boudová, Kopecká, Krabec, Tichá TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:25.54
7 Osuská, Janáčková, Turková, Vinczeová Osuská, Janáčková, Turková, Vinczeová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:26.20
8 Šilhánková, Wagnerová, Paitlová, Fajtová Šilhánková, Wagnerová, Paitlová, Fajtová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 2:26.48
9 286 Bernášková, Kocková, Krejčí, Horáček Bernášková, Kocková, Krejčí, Horáček TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:28.12
10 287 Prokop, Dolenská, Vološčukova, Lusková Prokop, Dolenská, Vološčukova, Lusková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:34.68
11 235 Brunclíková, Kantnerová, Matúš, Valenta Brunclíková, Kantnerová, Matúš, Valenta TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:38.06
12 Smolíková, Šteffelová, Chvalová, Kellner Smolíková, Šteffelová, Chvalová, Kellner Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 2:39.39
13 Pajmová, Petrásková, Blažková, Volková Pajmová, Petrásková, Blažková, Volková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 2:40.78
14 Berková, Forejt, Zoubková, Kindlová Berková, Forejt, Zoubková, Kindlová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:41.60
15 Drahun, Sejpka, Olejník, Zavadil Drahun, Sejpka, Olejník, Zavadil Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 2:42.34
16 Dekány, Peteříková, Svačinová, Bulička Dekány, Peteříková, Svačinová, Bulička Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 2:46.19
17 Benešová, Zabloudilová, Piksová, Vlasák Benešová, Zabloudilová, Piksová, Vlasák TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:47.85
18 Zeman, Mrštík, Matoušková, Dyková Zeman, Mrštík, Matoušková, Dyková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:47.86
19 Rubášová, Petrašková, Kermesová, Krabcová Rubášová, Petrašková, Kermesová, Krabcová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:51.16

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále 13 (st, 28.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš RauchTobiáš Rauch
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 17 PB 3.80 3.80 3.71 3.70 3.80
2 Michal KrejčíMichal Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
13 11 PB 3.52 x 3.46 3.52 3.52
3 Petr HarbáčekPetr Harbáček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
13 1 PB 3.42 3.42 3.28 3.35 3.42
4 Ondřej TrachtaOndřej Trachta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
14 14 PB 3.33 3.33 3.14 2.89 3.33
5 124 Richard KazdaRichard Kazda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
13 3 PB 3.32 3.16 3.32 2.95 3.32
6 142 Matyáš KellnerMatyáš Kellner
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
13 4 PB 3.29 3.03 3.29 2.20 3.29
7 Filip SýkoraFilip Sýkora
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 5 PB 3.23 2.48 2.75 3.23 3.23
8 Tomáš PtákTomáš Pták
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 13 PB 3.20 2.98 x 3.20 3.20
9 263 Filip TůmaFilip Tůma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
14 15 PB 3.14 3.06 3.00 3.14 3.14
10 Dominik ZlámalaDominik Zlámala
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 16 PB 3.14 2.91 x 3.14 3.14
11 David FritzDavid Fritz
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 9 PB 3.12 2.90 3.11 3.12 3.12
12 Theodor CardaTheodor Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 7 PB 2.81 2.81 2.81 2.45 2.81
13 Tomáš ForejtTomáš Forejt
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 8 PB 2.76 2.76 2.46 2.40 2.76