Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ

Slaný (22. 5. 2022)

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 10.38 471.00
2 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 10.82 397.00
3 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 11.12 349.00
4 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.67 270.00
5 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.11 213.00
6 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.66 152.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.98 371.00
2 Jakub DrašarJakub Drašar 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 3 PB 11.75 259.00
3 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.91 238.00
4 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.20 203.00
5 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.64 154.00
6 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 PB 12.97 121.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 11.85 246.00
2 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 11.98 229.00
3 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.50 169.00
4 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12.82 136.00
5 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 12.92 126.00
6 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 13.74 60.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 12.22 200.00
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.53 165.00
3 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 PB 12.60 158.00
4 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.67 151.00
5 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.87 131.00
6 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.94 124.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 12.88 130.00
2 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.10 110.00
3 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 PB 13.26 96.00
4 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.05 41.00
5 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 14.44 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 11.60 279.00
2 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.18 205.00
3 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 13.17 104.00
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 13.95 47.00
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.97 46.00
6 Jonáš MatějovskýJonáš Matějovský 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 21.20 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.33 318.00
2 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.57 284.00
3 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 12.57 161.00
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.91 127.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 10.38 471.00
2 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 10.82 397.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.98 371.00
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 11.12 349.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.33 318.00
6 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.57 284.00
7 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 11.60 279.00
8 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.67 270.00
9 Jakub DrašarJakub Drašar 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 3 PB 11.75 259.00
10 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 11.85 246.00
11 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.91 238.00
12 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 11.98 229.00
13 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.11 213.00
14 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.18 205.00
15 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.20 203.00
16 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 12.22 200.00
17 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.50 169.00
18 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.53 165.00
19 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 12.57 161.00
20 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 PB 12.60 158.00
21 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.64 154.00
22 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.66 152.00
23 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.67 151.00
24 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12.82 136.00
25 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.87 131.00
26 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 12.88 130.00
27 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.91 127.00
28 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 12.92 126.00
29 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.94 124.00
30 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 PB 12.97 121.00
31 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.10 110.00
32 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 13.17 104.00
33 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 PB 13.26 96.00
34 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 13.74 60.00
35 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 13.95 47.00
36 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.97 46.00
37 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.05 41.00
38 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 14.44 22.00
39 Jonáš MatějovskýJonáš Matějovský 11 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 21.20 0.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.21 673.00
2 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 10.69 589.00
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.73 582.00
4 6 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.19 506.00
5 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 11.81 411.00
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 14.74 89.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.90 553.00
2 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.57 447.00
3 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.97 388.00
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.05 377.00
5 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.43 325.00
6 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 13.24 227.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.30 488.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 11.47 462.00
3 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.11 368.00
4 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 12.40 329.00
5 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.68 181.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 11.22 501.00
2 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.39 474.00
3 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.79 280.00
4 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 13.12 241.00
5 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.33 217.00
6 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.45 204.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 11.23 499.00
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.97 388.00
3 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 6 12.07 374.00
4 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.66 296.00
5 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.68 181.00
6 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 1 13.94 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 12.21 355.00
2 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.59 305.00
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.66 296.00
4 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.76 173.00
5 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.81 168.00
6 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 14.40 115.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11.37 477.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.88 269.00
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.94 262.00
4 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.48 201.00
5 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.54 195.00
6 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 15.00 71.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.90 267.00
2 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 6 13.63 186.00
3 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.73 176.00
4 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 13.78 171.00
5 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.88 161.00
6 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 14.08 143.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 4 12.72 288.00
2 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.43 207.00
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 13.56 193.00
4 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.29 124.00
5 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 6 14.64 96.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 5 12.47 320.00
2 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.84 274.00
3 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 1 12.99 256.00
4 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.51 106.00
5 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 14.67 94.00
6 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 16.07 17.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.21 673.00
2 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 10.69 589.00
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.73 582.00
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.90 553.00
5 6 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.19 506.00
6 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 11.22 501.00
7 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 11.23 499.00
8 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.30 488.00
9 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11.37 477.00
10 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.39 474.00
11 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 11.47 462.00
12 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.57 447.00
13 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 11.81 411.00
14 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.97 388.00
14 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.97 388.00
16 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 12.05 377.00
17 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 6 12.07 374.00
18 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.11 368.00
19 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 12.21 355.00
20 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 12.40 329.00
21 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.43 325.00
22 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 5 12.47 320.00
23 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.59 305.00
24 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.66 296.00
24 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.66 296.00
26 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 4 12.72 288.00
27 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.79 280.00
28 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.84 274.00
29 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.88 269.00
30 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.90 267.00
31 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.94 262.00
32 Anna HršelováAnna Hršelová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 1 12.99 256.00
33 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 13.12 241.00
34 Kristýna BernardováKristýna Bernardová 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 13.24 227.00
35 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.33 217.00
36 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.43 207.00
37 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.45 204.00
38 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.48 201.00
39 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.54 195.00
40 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 13.56 193.00
41 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký Expres SK Mníšecký Expres 6 13.63 186.00
42 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.68 181.00
42 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.68 181.00
44 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.73 176.00
45 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.76 173.00
46 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 13.78 171.00
47 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 5 13.81 168.00
48 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.88 161.00
49 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Mníšecko z. s. SK Mníšecko z. s. 1 13.94 156.00
50 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 14.08 143.00
51 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.29 124.00
52 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 14.40 115.00
53 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 14.51 106.00
54 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 6 14.64 96.00
55 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 14.67 94.00
56 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 14.74 89.00
57 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 15.00 71.00
58 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 2 16.07 17.00