Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD přípravek, STC, skupina A

Slaný (3. 6. 2022)

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.5
2= 2 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
2= 1 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.2
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.7
2 1 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.3
3 2 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.7
4 2 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.9
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 08.8
2 2 Matěj MastnýMatěj Mastný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.8
3 2 Tomáš PalekTomáš Palek 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.1
4 2 Jakub BroscheJakub Brosche 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.7
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 08.8
2 2 Šimon DoubekŠimon Doubek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.9
3 2 Lukáš RytinaLukáš Rytina 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
4 2 Filip NěmecFilip Němec 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.3
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.1
2= 2 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 10.1
2= 2 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.1
4 2 Richard LevRichard Lev 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Darius JurasDarius Juras 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.2
2 2 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
3 2 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.8
4 2 Albert VečerekAlbert Večerek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.1
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.4
2 2 Jan KrotkýJan Krotký 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.5
3 2 Jakub SuchýJakub Suchý 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.8
4 2 Matěj BenešMatěj Beneš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.1
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.0
2 2 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.1
3 2 Šimon PokornýŠimon Pokorný 14 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.1
4 2 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.3
2 1 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.6
3 1 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.7
4 2 Tomáš HavelTomáš Havel 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 13.7
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Martin ŠtěpánMartin Štěpán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.1
2 1 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.4
3 2 Karel MaiKarel Mai 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.7
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 07.9
2 1 Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.9
3 2 Tomáš KedroňTomáš Kedroň 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.8
4 1 František HoráčekFrantišek Horáček 15 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.4
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.0
MS Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.2
3 1 Petr PánekPetr Pánek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.9
4 1 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.4
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.2
2 1 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.2
3 3 Ondřej VřešťálOndřej Vřešťál 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.8
4 2 Marek VlášekMarek Vlášek 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.9
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.7
2 1 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.8
3 2 Alexander ZávoraAlexander Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.2
4 3 Vítek MayerVítek Mayer 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.6
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.8
2 1 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.7
3 1 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.9
4 1 Martin KrobMartin Krob 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.5
2 1 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
3 3 Jan ČevonaJan Čevona 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.0
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.5
2 1 Petr OstašPetr Ostaš 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.9
3= 1 Nathan ToureNathan Toure 13 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.3
3= 1 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.3
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 1 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.4
1= 1 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.4
3 1 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.6
4 1 Adíl BachiriAdíl Bachiri 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.2
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.1
2 1 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.6
3 3 Jakub BurianJakub Burian 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.0
4 2 Šimon RomanŠimon Roman 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.2
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 1 Jakub IllnerJakub Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
1= 1 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.4
3 1 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.7
4 3 Dominik WittenbergDominik Wittenberg 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.1
2 1 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.3
3 1 Ondřej PohnánOndřej Pohnán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
MS Filip NovákFilip Novák 13 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 11.3
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.7
2 1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.8
3= 2 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.1
3= 1 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.0
2 1 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
3 1 Ondřej PodanýOndřej Podaný 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
4 3 Martin NechybaMartin Nechyba 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.5
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.8
2 1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 07.9
3 1 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.0
4 1 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.1
4 1 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.1
6 1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.2
7 1 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.4
7 1 Damián FraněkDamián Franěk 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.4
7 1 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.4
7 1 Jakub IllnerJakub Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.4
7 1 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.4
12 2 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.5
12 1 Tobiáš KneblTobiáš Knebl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.5
12 1 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.5
15 1 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.6
15 1 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.6
17 1 Jan MoslerJan Mosler 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.7
17 1 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.7
17 1 Tomáš PintířTomáš Pintíř 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.7
17 1 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.7
17 1 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.7
17 1 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
23 1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 08.8
23 1 Jakub MistolerJakub Mistoler 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 08.8
23 1 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.8
23 1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.8
23 1 Ondřej PodanýOndřej Podaný 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
28 2 Šimon DoubekŠimon Doubek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.9
28 1 Petr OstašPetr Ostaš 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.9
30 2 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.0
30 1 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.0
30 3 Jakub BurianJakub Burian 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.0
33 2 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.1
33 2 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.1
33 3 Martin ŠtěpánMartin Štěpán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.1
33 2 Petr DlabolaPetr Dlabola 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.1
33 1 Jan DivišJan Diviš 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.1
38 2 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
38 1 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.2
38 2 Lukáš RytinaLukáš Rytina 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.2
38 2 Darius JurasDarius Juras 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.2
38 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.2
38 1 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.2
38 2 Alexander ZávoraAlexander Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.2
38 1 Adíl BachiriAdíl Bachiri 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.2
38 2 Šimon RomanŠimon Roman 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.2
47 1 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.3
47 2 Filip NěmecFilip Němec 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.3
47 3 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.3
47 1 Nathan ToureNathan Toure 13 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.3
47 1 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.3
47 1 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.3
53 1 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.4
53 1 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
55 2 Jan KrotkýJan Krotký 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.5
56 2 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
56 1 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.6
56 3 Vítek MayerVítek Mayer 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.6
56 1 Ondřej PohnánOndřej Pohnán 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
60 2 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.7
60 1 Dominik KindlDominik Kindl 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.7
60 3 Dominik WittenbergDominik Wittenberg 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.7
63 2 Matěj MastnýMatěj Mastný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.8
63 2 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.8
63 2 Jakub SuchýJakub Suchý 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.8
63 3 Ondřej VřešťálOndřej Vřešťál 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.8
67 2 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.9
67 1 Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.9
67 1 Petr PánekPetr Pánek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.9
67 1 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.9
71 3 Jan ČevonaJan Čevona 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.0
72 2 Tomáš PalekTomáš Palek 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.1
72 2 Eduard ParisEduard Paris 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 10.1
72 2 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.1
72 2 Albert VečerekAlbert Večerek 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 10.1
72 2 Matěj BenešMatěj Beneš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.1
72 2 Šimon PokornýŠimon Pokorný 14 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.1
78 2 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.2
78 1 Martin KrobMartin Krob 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.2
80 2 Richard LevRichard Lev 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.3
81 1 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.4
82 3 Martin NechybaMartin Nechyba 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.5
83 2 Jakub BroscheJakub Brosche 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.7
84 2 Tomáš KedroňTomáš Kedroň 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 10.8
85 2 Marek VlášekMarek Vlášek 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.9
86 Filip NovákFilip Novák 13 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 11.3
87 1 František HoráčekFrantišek Horáček 15 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.4
88 2 Karel MaiKarel Mai 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.7
89 2 Tomáš HavelTomáš Havel 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 13.7

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.3
2 2 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.0
3 2 Natálie ČechováNatálie Čechová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.6
4 2 Anna KovářováAnna Kovářová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.9
2 2 Anna MatáskováAnna Matásková 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.6
3 2 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.7
4 2 Dominika HodačováDominika Hodačová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.9
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 2 Anna OpltováAnna Opltová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.4
1= 2 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.4
3 2 Ellen KamínováEllen Kamínová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.9
4 2 Anna MajchrákováAnna Majchráková 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 11.1
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
2 2 Nela ŠtrougalováNela Štrougalová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.0
3= 2 Hana PáclováHana Páclová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.1
3= 1 Amálie PrančlováAmálie Prančlová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Aneta PlotováAneta Plotová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.0
2 2 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
3 2 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.4
4 2 Denisa DitrtováDenisa Ditrtová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.6
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alena RakováAlena Raková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.8
2 1 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.0
3 2 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
4 2 Sofie LoveckáSofie Lovecká 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Nikola De RuiterNikola De Ruiter 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.8
2 2 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.6
3 2 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.7
4 2 Markéta ChuchmováMarkéta Chuchmová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.5
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.9
2 2 Luisa DvořákováLuisa Dvořáková 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.7
MS Barbora ProuzováBarbora Prouzová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.0
4 2 Adéla ČečrdlováAdéla Čečrdlová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 08.7
2 2 Radoslava CardováRadoslava Cardová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.7
3 2 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.6
4 2 Vanesa KuklišováVanesa Kuklišová 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 10.8
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ema NovotnáEma Novotná 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 09.3
2 3 Kristina KoblasováKristina Koblasová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58 09.5
3 3 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 64 09.6
4 2 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 32 10.0
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 39 07.8
2 1 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 16 09.0
3 2 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 26 11.2
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15 08.9
2 3 Emma KočišováEmma Kočišová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50 09.5
3 3 Tereza ŠindelováTereza Šindelová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 67 09.6
4 1 Magdalénka MaláMagdalénka Malá 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 41 10.1
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 19 08.7
2 3 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51 09.2
3 1 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 59 09.6
4 1 Natálie RosováNatálie Rosová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 42 09.8
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 1 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 47 08.9
1= 3 Žofie KollárováŽofie Kollárová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 63 08.9
3 3 Sofie ŠtěpánkováSofie Štěpánková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55 10.0
4 2 Eliška RudolfováEliška Rudolfová 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 31 10.7
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 3 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56 08.8
1= 1 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 20 08.8
3 3 Alžběta BezroukováAlžběta Bezrouková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60 09.0
4 1 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 44 12.3
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 45 08.9
2= 3 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57 09.0
2= 3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 66 09.0
4 2 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 29 10.1
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.5
2= 1 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43 09.1
2= 1 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 21 09.1
4 3 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 54 08.8
2 3 Anežka StaňkováAnežka Staňková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52 09.2
3 3 Eliška ByzoňováEliška Byzoňová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61 09.4
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.1
2 1 Veronika VolfováVeronika Volfová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
3 1 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.2
4 3 Helena TomanováHelena Tomanová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.1
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.4
2 2 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.6
3 1 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.8
4 3 Nela NěmcováNela Němcová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.9
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 1 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
1= 1 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.7
3 1 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.3
4 2 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.6
2 1 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
3 1 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.0
4 1 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.0
2= 2 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.3
2= 3 Nela KotelenskáNela Kotelenská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.3
4 1 Ella StecivováElla Stecivová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.6
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.9
2 1 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
3 3 Dominika PřibáňováDominika Přibáňová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.5
4 2 Emma GrohmanováEmma Grohmanová 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.9
2 2 Adélka NovotnáAdélka Novotná 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.1
MS Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 10.3
3 3 Karin RezlerováKarin Rezlerová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.3
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.2
2 1 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.6
3 3 Tomáš DrvotaTomáš Drvota 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.8
4 2 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.0
Celkem 4 závodníků
Běh 28 (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.6
2 1 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
3 1 Ella DoleželElla Doležel 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.2
4 2 Karin KluiberováKarin Kluiberová 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.7
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 39 07.8
2 1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.9
2 1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.9
4 1 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.1
5 1 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.2
6 1 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.3
7 1 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.4
8 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.5
9 2 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.6
9 1 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.6
9 1 Elena ŠtevováElena Števová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.6
9 1 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.6
13 1 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 08.7
13 1 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 19 08.7
13 1 Veronika VolfováVeronika Volfová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
13 1 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
13 1 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.7
13 1 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.7
19 2 Alena RakováAlena Raková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.8
19 2 Nikola De RuiterNikola De Ruiter 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.8
19 3 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56 08.8
19 1 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 20 08.8
19 1 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 54 08.8
19 1 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 08.8
19 1 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
26 2 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.9
26 2 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
26 2 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.9
26 1 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 15 08.9
26 1 Thea KrečováThea Krečová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 47 08.9
26 3 Žofie KollárováŽofie Kollárová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 63 08.9
26 1 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 45 08.9
26 3 Nela NěmcováNela Němcová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.9
26 1 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.9
35 2 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.0
35 2 Nela ŠtrougalováNela Štrougalová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.0
35 2 Aneta PlotováAneta Plotová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.0
35 1 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.0
35 1 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 16 09.0
35 3 Alžběta BezroukováAlžběta Bezrouková 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60 09.0
35 3 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57 09.0
35 3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 66 09.0
35 1 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.0
35 1 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.0
45 2 Hana PáclováHana Páclová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.1
45 1 Amálie PrančlováAmálie Prančlová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.1
45 1 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 43 09.1
45 1 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 21 09.1
49 2 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.2
49 3 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51 09.2
49 3 Anežka StaňkováAnežka Staňková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52 09.2
49 1 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.2
49 1 Ella DoleželElla Doležel 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.2
54 1 Ema NovotnáEma Novotná 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 48 09.3
54 1 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.3
54 2 Dominika RusováDominika Rusová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.3
54 3 Nela KotelenskáNela Kotelenská 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.3
58 2 Anna OpltováAnna Opltová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.4
58 2 Janina JarošováJanina Jarošová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.4
58 2 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
58 3 Eliška ByzoňováEliška Byzoňová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61 09.4
62 3 Kristina KoblasováKristina Koblasová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58 09.5
62 3 Emma KočišováEmma Kočišová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50 09.5
62 2 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.5
62 1 Eliška MandováEliška Mandová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 09.5
62 3 Dominika PřibáňováDominika Přibáňová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.5
67 2 Natálie ČechováNatálie Čechová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.6
67 2 Anna MatáskováAnna Matásková 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.6
67 2 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 09.6
67 3 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 64 09.6
67 3 Tereza ŠindelováTereza Šindelová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 67 09.6
67 1 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 59 09.6
67 1 Ella StecivováElla Stecivová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.6
74 2 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.7
74 2 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.7
74 2 Luisa DvořákováLuisa Dvořáková 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.7
74 2 Radoslava CardováRadoslava Cardová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.7
74 2 Karin KluiberováKarin Kluiberová 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.7
79 1 Natálie RosováNatálie Rosová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 42 09.8
80 Barbora ProuzováBarbora Prouzová 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.0
80 2 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 32 10.0
80 3 Sofie ŠtěpánkováSofie Štěpánková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55 10.0
83 1 Magdalénka MaláMagdalénka Malá 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 41 10.1
83 2 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 29 10.1
83 3 Helena TomanováHelena Tomanová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.1
83 2 Adélka NovotnáAdélka Novotná 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.1
87 2 Adéla ČečrdlováAdéla Čečrdlová 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 10.2
87 3 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62 10.2
89 2 Sofie LoveckáSofie Lovecká 13 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 10.3
89 2 Emma GrohmanováEmma Grohmanová 14 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.3
89 Aneta PaškováAneta Pašková 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 10.3
89 3 Karin RezlerováKarin Rezlerová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.3
93 2 Julie HrdličkováJulie Hrdličková 13 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.4
94 2 Denisa DitrtováDenisa Ditrtová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.6
94 2 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.6
96 2 Eliška RudolfováEliška Rudolfová 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 31 10.7
97 2 Vanesa KuklišováVanesa Kuklišová 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 10.8
97 3 Tomáš DrvotaTomáš Drvota 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.8
99 2 Dominika HodačováDominika Hodačová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.9
99 2 Ellen KamínováEllen Kamínová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.9
101 2 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.0
102 2 Anna MajchrákováAnna Majchráková 14 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 11.1
103 2 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 26 11.2
104 2 Anna KovářováAnna Kovářová 13 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.3
105 2 Markéta ChuchmováMarkéta Chuchmová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.5
106 1 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 44 12.3

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 3.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Činka, Illner, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková Činka, Illner, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.4
2 1 Pokorný, Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Špáňa, Vaidiš, Dašek Pokorný, Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Špáňa, Vaidiš, Dašek TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:06.5
3 1 Hlavsa, Kindl, Dragounová, Vaňková, Schneiderová, Sedláčková, Henlín, Adamkovičová Hlavsa, Kindl, Dragounová, Vaňková, Schneiderová, Sedláčková, Henlín, Adamkovičová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:09.7
4 1 Hruška, Malá, Novotná, Charouzková, Rosová, Krečová, Kubešová, Mottl Hruška, Malá, Novotná, Charouzková, Rosová, Krečová, Kubešová, Mottl Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:14.0
5 1 Lukeš, Rusňák, Vágnerová, Budinský, Horáček, Reichel, Slavík, Isteníková Lukeš, Rusňák, Vágnerová, Budinský, Horáček, Reichel, Slavík, Isteníková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 2:17.1
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nademlejnský, Bubníková, Diviš, Diviš, Jarošová, Křížová, Pergl, Rybníček Nademlejnský, Bubníková, Diviš, Diviš, Jarošová, Křížová, Pergl, Rybníček Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:02.8
2 1 Macho, Nováková, Mistoler, Prančlová, Mosler, Karpíšek, Ledvina, Hrdlička Macho, Nováková, Mistoler, Prančlová, Mosler, Karpíšek, Ledvina, Hrdlička SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 2:08.5
3 1 Bachiri, Smrž, Vojtěchová, Novotná, Štiková, Stecivová, Mandová, Volfová Bachiri, Smrž, Vojtěchová, Novotná, Štiková, Stecivová, Mandová, Volfová SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 2:12.9
4 1 Pohnán, Podaný, Stejná, Škvárová, Šrámková, Svoboda, Krejcárek, Hotová Pohnán, Podaný, Stejná, Škvárová, Šrámková, Svoboda, Krejcárek, Hotová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:18.3
5 2 Luftnerová, Skleničková, Rudolfová, Chládková, Závora, Kedroň, Mai, Havel Luftnerová, Skleničková, Rudolfová, Chládková, Závora, Kedroň, Mai, Havel Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:38.4
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 De Ruiter, Krotký, Liehne, Plotová, Rytina, Raková, Špetová, Vašáková De Ruiter, Krotký, Liehne, Plotová, Rytina, Raková, Špetová, Vašáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:12.4
2 2 Cardová, Doubek, Novák, Markupová, Lakatošová, Tomáš, Ullrych, Vyskočilová Cardová, Doubek, Novák, Markupová, Lakatošová, Tomáš, Ullrych, Vyskočilová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:19.3
3 2 Pokorný, Čechová, Matásková, Opltová, Štrougalová, Čečrdlová, Mastný, Paris Pokorný, Čechová, Matásková, Opltová, Štrougalová, Čečrdlová, Mastný, Paris TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:22.0
4 2 Brosche, Kuklišová, Ditrtová, Mráček, Večerek, Majchráková, Jiroušek, Brosche Brosche, Kuklišová, Ditrtová, Mráček, Večerek, Majchráková, Jiroušek, Brosche SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 2:31.1
5 2 Bernášek, Foukalová, Dvořáková, Juras, Kamínová, Kovářová, Horák, Němec Bernášek, Foukalová, Dvořáková, Juras, Kamínová, Kovářová, Horák, Němec Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:32.1
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Palková, Lev, Kraus, Šebesta, Jarošová, Palek, Turčiačíková, Hrdličková Palková, Lev, Kraus, Šebesta, Jarošová, Palek, Turčiačíková, Hrdličková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:14.3
2 3 Bezrouková, Mateičková, Sýkorová, Mayer, Byzoňová, Kadeřábková, Kollárová, Šindelová Bezrouková, Mateičková, Sýkorová, Mayer, Byzoňová, Kadeřábková, Kollárová, Šindelová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:14.8
3 3 Štěpán, Štěpánková, Šubrtová, Staňková, Koblasová, Foralová, Fikes, Černá Štěpán, Štěpánková, Šubrtová, Staňková, Koblasová, Foralová, Fikes, Černá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:16.0
4 2 Kubešová, Šubrtová, Novotná, Grohmanová, Kluiberová, Dlabola, Kraydlová, Rusová Kubešová, Šubrtová, Novotná, Grohmanová, Kluiberová, Dlabola, Kraydlová, Rusová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 2:25.1
5 3 Nechyba, Přibáňová, Němcová, Rezlerová, Kotelenská, Drvota, Burian, Wittenberg Nechyba, Přibáňová, Němcová, Rezlerová, Kotelenská, Drvota, Burian, Wittenberg Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:29.3
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nademlejnský, Bubníková, Diviš, Diviš, Jarošová, Křížová, Pergl, Rybníček Nademlejnský, Bubníková, Diviš, Diviš, Jarošová, Křížová, Pergl, Rybníček Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:02.8
2 1 Činka, Illner, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková Činka, Illner, Jungová, Pintíř, Števová, Valachovičová, Viktorová, Zindulková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.4
3 1 Pokorný, Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Špáňa, Vaidiš, Dašek Pokorný, Knebl, Rosenreiterová, Franěk, Ostaš, Špáňa, Vaidiš, Dašek TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:06.5
4 1 Macho, Nováková, Mistoler, Prančlová, Mosler, Karpíšek, Ledvina, Hrdlička Macho, Nováková, Mistoler, Prančlová, Mosler, Karpíšek, Ledvina, Hrdlička SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 5 2:08.5
5 1 Hlavsa, Kindl, Dragounová, Vaňková, Schneiderová, Sedláčková, Henlín, Adamkovičová Hlavsa, Kindl, Dragounová, Vaňková, Schneiderová, Sedláčková, Henlín, Adamkovičová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:09.7
6 2 De Ruiter, Krotký, Liehne, Plotová, Rytina, Raková, Špetová, Vašáková De Ruiter, Krotký, Liehne, Plotová, Rytina, Raková, Špetová, Vašáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:12.4
7 1 Bachiri, Smrž, Vojtěchová, Novotná, Štiková, Stecivová, Mandová, Volfová Bachiri, Smrž, Vojtěchová, Novotná, Štiková, Stecivová, Mandová, Volfová SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 2:12.9
8 1 Hruška, Malá, Novotná, Charouzková, Rosová, Krečová, Kubešová, Mottl Hruška, Malá, Novotná, Charouzková, Rosová, Krečová, Kubešová, Mottl Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:14.0
9 2 Palková, Lev, Kraus, Šebesta, Jarošová, Palek, Turčiačíková, Hrdličková Palková, Lev, Kraus, Šebesta, Jarošová, Palek, Turčiačíková, Hrdličková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:14.3
10 3 Bezrouková, Mateičková, Sýkorová, Mayer, Byzoňová, Kadeřábková, Kollárová, Šindelová Bezrouková, Mateičková, Sýkorová, Mayer, Byzoňová, Kadeřábková, Kollárová, Šindelová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:14.8
11 3 Štěpán, Štěpánková, Šubrtová, Staňková, Koblasová, Foralová, Fikes, Černá Štěpán, Štěpánková, Šubrtová, Staňková, Koblasová, Foralová, Fikes, Černá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:16.0
12 1 Lukeš, Rusňák, Vágnerová, Budinský, Horáček, Reichel, Slavík, Isteníková Lukeš, Rusňák, Vágnerová, Budinský, Horáček, Reichel, Slavík, Isteníková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 2:17.1
13 1 Pohnán, Podaný, Stejná, Škvárová, Šrámková, Svoboda, Krejcárek, Hotová Pohnán, Podaný, Stejná, Škvárová, Šrámková, Svoboda, Krejcárek, Hotová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:18.3
14 2 Cardová, Doubek, Novák, Markupová, Lakatošová, Tomáš, Ullrych, Vyskočilová Cardová, Doubek, Novák, Markupová, Lakatošová, Tomáš, Ullrych, Vyskočilová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:19.3
15 2 Pokorný, Čechová, Matásková, Opltová, Štrougalová, Čečrdlová, Mastný, Paris Pokorný, Čechová, Matásková, Opltová, Štrougalová, Čečrdlová, Mastný, Paris TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 2:22.0
16 2 Kubešová, Šubrtová, Novotná, Grohmanová, Kluiberová, Dlabola, Kraydlová, Rusová Kubešová, Šubrtová, Novotná, Grohmanová, Kluiberová, Dlabola, Kraydlová, Rusová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 2:25.1
17 3 Nechyba, Přibáňová, Němcová, Rezlerová, Kotelenská, Drvota, Burian, Wittenberg Nechyba, Přibáňová, Němcová, Rezlerová, Kotelenská, Drvota, Burian, Wittenberg Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:29.3
18 2 Brosche, Kuklišová, Ditrtová, Mráček, Večerek, Majchráková, Jiroušek, Brosche Brosche, Kuklišová, Ditrtová, Mráček, Večerek, Majchráková, Jiroušek, Brosche SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 2:31.1
19 2 Bernášek, Foukalová, Dvořáková, Juras, Kamínová, Kovářová, Horák, Němec Bernášek, Foukalová, Dvořáková, Juras, Kamínová, Kovářová, Horák, Němec Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:32.1
20 2 Luftnerová, Skleničková, Rudolfová, Chládková, Závora, Kedroň, Mai, Havel Luftnerová, Skleničková, Rudolfová, Chládková, Závora, Kedroň, Mai, Havel Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 2:38.4

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jan MoslerJan Mosler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 10 3.74 3.60 3.55 3.74 3.74
2 2 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 13 3.70 3.70 3.36 3.37 3.70
3 1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 5 3.67 3.65 3.67 3.57 3.67
4 1 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 8 3.62 3.62 3.51 x 3.62
5 2 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 14 3.58 x 3.58 3.58 3.58
6 1 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 7 3.56 3.48 3.38 3.56 3.56
7 1 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 9 3.55 3.41 3.44 3.55 3.55
8 2 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 11 3.52 3.44 3.42 3.52 3.52
9 1 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 3 3.45 3.32 3.45 3.39 3.45
10 2 Tadeáš HájekTadeáš Hájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 3.34 3.34 3.18 3.30 3.34
11 2 Matěj NovákMatěj Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 12 3.34 3.12 3.34 3.03 3.34
12 2 Šimon DoubekŠimon Doubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 3.33 x 3.33 x 3.33
13 2 Eduard ParisEduard Paris
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 11 3.32 3.32 3.21 3.11 3.32
14 2 Lukáš RytinaLukáš Rytina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 12 3.14 3.05 2.95 3.14 3.14
15 2 Matěj UllrychMatěj Ullrych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 15 3.11 3.11 3.06 x 3.11
16 2 Matěj MastnýMatěj Mastný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 8 3.10 2.63 x 3.10 3.10
17 2 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 6 3.09 3.09 2.98 x 3.09
18 2 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 3 3.06 3.06 2.90 2.89 3.06
19 2 Darius JurasDarius Juras
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 4 3.03 2.97 3.03 x 3.03
20 2 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 7 3.01 3.01 2.94 2.97 3.01
21 2 Albert VečerekAlbert Večerek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 16 3.00 3.00 x 2.93 3.00
22 2 Filip NěmecFilip Němec
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 9 2.97 2.94 2.88 2.97 2.97
23 2 Jan KrotkýJan Krotký
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 5 2.95 2.95 2.95 2.88 2.95
24 2 Jakub SuchýJakub Suchý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 13 2.90 2.90 2.85 2.89 2.90
25 2 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 14 2.90 2.89 x 2.90 2.90
26 2 Matěj BenešMatěj Beneš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 1 2.85 2.56 2.85 2.74 2.85
27 2 Šimon PokornýŠimon Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
14 2.83 2.58 2.83 2.55 2.83
28 2 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 1 2.72 2.72 2.62 2.40 2.72
29 2 Tomáš PalekTomáš Palek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 10 2.68 2.68 x x 2.68
30 2 Richard LevRichard Lev
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 6 2.59 2.47 2.59 2.56 2.59
Celkem 30 závodníků
Skupina B (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 4 4.11 3.74 4.11 3.88 4.11
2 1 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 3.83 3.82 3.83 3.81 3.83
3 1 Dominik KindlDominik Kindl
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 7 3.58 3.57 3.58 3.46 3.58
4 1 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 12 3.58 3.53 3.58 3.50 3.58
5 1 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 4 3.47 3.32 3.46 3.47 3.47
6 1 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 14 3.42 3.21 3.42 x 3.42
7 1 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 2 3.39 3.39 x 3.31 3.39
8 2 Tomáš KedroňTomáš Kedroň
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 6 3.38 3.38 2.79 2.78 3.38
9 1 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 8 3.35 3.28 3.35 3.28 3.35
MS Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 5 3.30 3.22 3.30 3.26 3.30
11 3 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1 3.23 3.09 2.98 3.23 3.23
12 3 Martin ŠtěpánMartin Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 3.10 2.93 2.89 3.10 3.10
13 3 Vítek MayerVítek Mayer
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 3 3.08 3.08 x 2.99 3.08
14 2 Alexander ZávoraAlexander Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 16 3.05 3.05 2.72 2.86 3.05
15 1 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 1 3.04 3.04 3.00 2.89 3.04
16 1 Petr PánekPetr Pánek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 11 3.02 2.98 3.02 3.02 3.02
17 3 Ondřej VřešťálOndřej Vřešťál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 3.01 2.92 3.01 3.00 3.01
18 1 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 13 2.98 2.82 2.98 2.85 2.98
19 1 Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 10 2.90 2.67 2.90 2.64 2.90
20 2 Marek VlášekMarek Vlášek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 15 2.56 2.56 2.53 1.96 2.56
21 2 Tomáš HavelTomáš Havel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 2 2.45 2.04 2.27 2.45 2.45
22 2 Karel MaiKarel Mai
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 9 2.37 2.33 2.37 x 2.37
23 1 František HoráčekFrantišek Horáček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
15 5 2.09 2.09 2.01 1.80 2.09
Celkem 23 závodníků
Skupina C (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 7 4.44 4.35 4.44 4.40 4.44
2 1 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 4.14 4.14 4.10 4.11 4.14
3 1 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 5 4.05 4.05 3.87 3.61 4.05
4 1 Nasím SmržNasím Smrž
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 14 4.03 4.03 3.19 3.22 4.03
5 1 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 15 4.01 4.01 3.93 3.67 4.01
6 1 Ondřej PohnánOndřej Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 3.97 3.93 3.97 3.95 3.97
7 1 Damián FraněkDamián Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 6 3.94 3.87 x 3.94 3.94
8 1 Tobiáš KneblTobiáš Knebl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 8 3.84 3.67 3.84 x 3.84
9 1 Tomáš PintířTomáš Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 12 3.83 3.58 x 3.83 3.83
10 1 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 9 3.80 3.70 3.63 3.80 3.80
11 1 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 16 3.76 3.67 3.76 3.57 3.76
12 1 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 13 3.71 3.71 3.37 3.47 3.71
13 1 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 15 3.70 3.45 3.70 3.68 3.70
14 1 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 17 3.66 3.66 3.47 3.60 3.66
15 1 Petr OstašPetr Ostaš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 11 3.62 3.40 3.40 3.62 3.62
16 1 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 13 3.60 3.60 3.55 3.57 3.60
17 1 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 4 3.53 3.40 x 3.53 3.53
18 1 Jan DivišJan Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 3 3.52 3.45 3.35 3.52 3.52
19 1 Jakub IllnerJakub Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 7 3.50 3.33 x 3.50 3.50
20 1 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 3.50 3.50 3.21 3.43 3.50
21 1 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 3 3.47 3.25 3.47 x 3.47
22 1 Adíl BachiriAdíl Bachiri
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 1 3.41 3.15 3.41 3.17 3.41
23 1 Ondřej PodanýOndřej Podaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.34 x x 3.34 3.34
24 1 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 3.33 3.33 3.12 2.97 3.33
25 2 Petr DlabolaPetr Dlabola
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 5 3.24 x 3.24 3.09 3.24
26 1 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 3.24 3.24 3.00 3.12 3.24
27 2 Šimon RomanŠimon Roman
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
14 14 3.21 3.21 3.00 2.97 3.21
28 3 Jakub BurianJakub Burian
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 1 3.18 3.18 2.90 3.13 3.18
29 1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 18 3.16 3.16 x x 3.16
30 1 Martin KrobMartin Krob
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 9 3.03 2.90 3.00 3.03 3.03
31 3 Dominik WittenbergDominik Wittenberg
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 17 3.03 3.00 3.03 2.25 3.03
32 1 Nathan ToureNathan Toure
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
13 16 3.00 3.00 2.53 2.97 3.00
MS Filip NovákFilip Novák
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
13 8 2.83 2.72 2.83 2.77 2.83
33 3 Martin NechybaMartin Nechyba
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 10 2.83 2.83 2.46 2.13 2.83
35 3 Jan ČevonaJan Čevona
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 2 2.69 2.44 2.60 2.69 2.69
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 8 4.05 4.00 4.05 3.86 4.05
2 2 Aneta PlotováAneta Plotová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 17 3.89 3.04 x 3.89 3.89
3 1 Eliška NovákováEliška Nováková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 11 3.87 3.71 3.87 3.76 3.87
4 1 Amálie PrančlováAmálie Prančlová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 12 3.69 3.69 3.66 3.55 3.69
5 2 Zoe LakatošováZoe Lakatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 3.68 3.27 3.68 3.53 3.68
6 2 Anna MatáskováAnna Matásková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 13 3.66 3.51 3.66 3.48 3.66
7 2 Nela ŠtrougalováNela Štrougalová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 21 3.58 x 3.58 3.28 3.58
8 2 Eliška PalkováEliška Palková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 16 3.52 3.41 3.45 3.52 3.52
9 1 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 4 3.50 3.43 3.50 3.38 3.50
10 2 Vendula VašákováVendula Vašáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 23 3.45 3.33 3.45 3.22 3.45
11 2 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 1 3.36 3.36 3.19 3.33 3.36
12 2 Nikola De RuiterNikola De Ruiter
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 3 3.35 3.35 3.14 3.26 3.35
13 2 Radoslava CardováRadoslava Cardová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 3.31 3.31 3.15 x 3.31
14 2 Janina JarošováJanina Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 9 3.26 3.05 3.25 3.26 3.26
15 2 Monika MarkupováMonika Markupová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.22 3.22 x x 3.22
16 2 Alena RakováAlena Raková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 19 3.20 3.20 3.08 3.01 3.20
17 2 Anna OpltováAnna Opltová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 14 3.18 3.18 3.08 x 3.18
18 2 Annemarie KrausAnnemarie Kraus
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 5 3.14 3.02 x 3.14 3.14
19 2 Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 20 3.14 3.14 x 2.96 3.14
20 2 Natálie ČechováNatálie Čechová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
13 2 3.12 3.08 2.89 3.12 3.12
21 2 Denisa DitrtováDenisa Ditrtová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 3 3.10 2.90 2.91 3.10 3.10
22 2 Luisa DvořákováLuisa Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 4 3.09 3.09 2.90 2.67 3.09
MS Barbora ProuzováBarbora Prouzová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 18 3.09 2.83 2.62 3.09 3.09
24 2 Ema TurčiačíkováEma Turčiačíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 22 3.07 3.07 2.99 3.00 3.07
25 2 Hana PáclováHana Páclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 15 3.05 2.71 3.05 2.98 3.05
26 2 Vanesa KuklišováVanesa Kuklišová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 6 3.01 2.70 2.87 3.01 3.01
27 2 Emma VyskočilováEmma Vyskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 13 3.00 x 3.00 x 3.00
28 2 Sofie LoveckáSofie Lovecká
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
13 12 2.83 2.83 2.67 2.70 2.83
29 2 Adéla ČečrdlováAdéla Čečrdlová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
13 1 2.78 2.54 2.34 2.78 2.78
30 2 Anna MajchrákováAnna Majchráková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 9 2.75 2.55 2.75 2.71 2.75
31 2 Julie HrdličkováJulie Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 7 2.74 2.58 2.73 2.74 2.74
32 2 Anežka FoukalováAnežka Foukalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 5 2.69 2.69 2.36 2.65 2.69
33 2 Dominika HodačováDominika Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 6 2.62 2.62 2.55 2.30 2.62
34 2 Ellen KamínováEllen Kamínová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 10 2.59 2.59 2.29 2.51 2.59
35 2 Markéta ChuchmováMarkéta Chuchmová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 8 2.54 2.54 2.50 2.46 2.54
36 2 Anna KovářováAnna Kovářová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 11 2.36 2.36 2.04 2.32 2.36
Celkem 36 závodníků
Skupina B (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 11 4.10 4.04 4.10 4.02 4.10
MS Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 15 3.86 3.86 3.82 3.82 3.86
3 1 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 8 3.53 3.25 3.53 3.53 3.53
4 1 Klára VaňkováKlára Vaňková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 11 3.47 3.42 3.47 3.45 3.47
5 3 Alžběta BezroukováAlžběta Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 1 3.44 3.44 3.26 3.35 3.44
6 3 Žofie KollárováŽofie Kollárová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 9 3.43 x 3.24 3.43 3.43
7 1 Nela CharouzkováNela Charouzková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 5 3.42 3.30 3.42 3.38 3.42
8 3 Anežka StaňkováAnežka Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 17 3.42 3.42 3.16 2.97 3.42
9 1 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 7 3.38 3.35 3.31 3.38 3.38
10 1 Alena VágnerováAlena Vágnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 10 3.36 3.33 3.36 3.17 3.36
11 3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 19 3.34 3.26 3.12 3.34 3.34
12 1 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 18 3.32 3.24 3.18 3.32 3.32
13 1 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 2 3.27 3.24 3.23 3.27 3.27
14 3 Anastázie ForalováAnastázie Foralová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 3.26 3.26 3.16 3.10 3.26
15 1 Thea KrečováThea Krečová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 10 3.24 3.24 3.16 3.04 3.24
16 1 Ema NovotnáEma Novotná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 3.23 3.16 3.19 3.23 3.23
17 3 Emma KočišováEmma Kočišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 8 3.23 3.19 3.23 3.08 3.23
18 3 Lucie ČernáLucie Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 3.23 3.04 3.23 3.01 3.23
19 3 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 22 3.22 3.22 3.17 3.05 3.22
20 3 Kristina KoblasováKristina Koblasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 7 3.18 2.58 3.18 2.91 3.18
21 1 Viktorie AdamkovičováViktorie Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 1 3.15 3.13 3.06 3.15 3.15
22 1 Jana ŠubrtováJana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 23 3.15 2.99 3.15 2.81 3.15
23 1 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 4 3.14 2.98 3.14 2.82 3.14
24 1 Natálie RosováNatálie Rosová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 16 3.11 3.11 x 2.97 3.11
25 3 Eliška ByzoňováEliška Byzoňová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 2 3.10 2.90 3.10 2.86 3.10
26 3 Sofie ŠtěpánkováSofie Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 21 3.02 2.96 3.02 x 3.02
27 3 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 13 2.94 2.90 2.94 2.42 2.94
28 3 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 6 2.93 2.93 2.78 2.79 2.93
29 3 Tereza ŠindelováTereza Šindelová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 20 2.90 2.82 2.87 2.90 2.90
30 2 Justýnka ChládkováJustýnka Chládková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 3 2.84 2.84 2.74 2.53 2.84
31 1 Magdalénka MaláMagdalénka Malá
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 12 2.82 2.82 2.77 2.80 2.82
32 2 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 9 2.78 2.63 2.78 2.48 2.78
33 2 Eliška RudolfováEliška Rudolfová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 6 2.70 2.63 2.70 2.60 2.70
34 2 Tereza LuftnerováTereza Luftnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 5 2.50 x 2.50 2.42 2.50
Celkem 34 závodníků
Skupina C (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 21 4.30 4.09 4.30 4.27 4.30
2 1 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 1 3.95 3.61 3.71 3.95 3.95
3 1 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 20 3.90 3.90 3.86 3.90 3.90
4 1 Erika RosenreiterováErika Rosenreiterová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 14 3.88 3.82 3.88 3.77 3.88
5 1 Veronika VolfováVeronika Volfová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 15 3.87 3.87 3.65 3.71 3.87
6 1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 19 3.85 3.72 3.70 3.85 3.85
7 1 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 14 3.77 3.77 3.59 3.72 3.77
8 2 Zuzana KubešováZuzana Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 8 3.77 3.77 3.52 3.73 3.77
9 1 Johana JarošováJohana Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 3.70 3.53 3.50 3.70 3.70
10 1 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 3 3.68 3.59 3.55 3.68 3.68
11 1 Elena ŠtevováElena Števová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 16 3.65 x 3.58 3.65 3.65
12 1 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 7 3.61 3.32 x 3.61 3.61
13 1 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 13 3.59 3.47 3.42 3.59 3.59
14 1 Ella DoleželElla Doležel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 3.56 3.56 3.54 3.48 3.56
15 1 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 3.53 3.38 3.53 x 3.53
16 1 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 12 3.46 3.46 3.19 3.35 3.46
17 2 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 6 3.45 3.40 3.45 2.94 3.45
18 1 Sára HotováSára Hotová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3 3.42 3.42 3.31 3.28 3.42
19 1 Eliška MandováEliška Mandová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 6 3.39 3.39 3.21 3.29 3.39
20 1 Nela StejnáNela Stejná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.38 3.05 3.38 x 3.38
21 1 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 9 3.34 3.27 x 3.34 3.34
22 2 Dominika RusováDominika Rusová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 15 3.30 3.25 3.22 3.30 3.30
23 1 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 7 3.25 3.22 3.25 3.10 3.25
24 2 Karin KluiberováKarin Kluiberová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
14 4 3.24 3.24 3.00 3.10 3.24
25 3 Nela KotelenskáNela Kotelenská
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 5 3.16 2.91 3.16 3.05 3.16
26 1 Michaela KřížováMichaela Křížová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 5 3.02 3.00 2.98 3.02 3.02
27 3 Nela NěmcováNela Němcová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 10 3.01 2.63 2.83 3.01 3.01
MS Aneta PaškováAneta Pašková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 8 3.00 2.97 3.00 2.94 3.00
29 3 Dominika PřibáňováDominika Přibáňová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 12 2.90 x x 2.90 2.90
30 2 Emma GrohmanováEmma Grohmanová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
14 2 2.85 2.37 2.85 2.68 2.85
31 2 Adélka NovotnáAdélka Novotná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
14 11 2.75 2.75 2.55 2.49 2.75
32 1 Ella StecivováElla Stecivová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 9 2.74 2.74 2.61 2.69 2.74
33 3 Helena TomanováHelena Tomanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 18 2.74 2.74 2.52 2.60 2.74
34 3 Karin RezlerováKarin Rezlerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 13 2.62 2.62 2.47 2.53 2.62
35 3 Tomáš DrvotaTomáš Drvota
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 1 2.52 2.40 2.52 x 2.52
36 2 Hana ŠubrtováHana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
13 17 2.40 2.35 2.40 x 2.40
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (pá, 3.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 5 38.11 38.11 38.11
2 1 Jakub MistolerJakub Mistoler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 9 31.98 31.98 31.98
3 1 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 3 30.33 30.33 30.33
4 2 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 13 30.12 30.12 30.12
5 2 Lukáš RytinaLukáš Rytina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 13 28.25 28.25 28.25
6 2 Filip NěmecFilip Němec
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 9 28.00 28.00 28.00
7 2 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 2 27.63 27.63 27.63
8 2 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 7 27.51 27.51 27.51
9 2 Matěj NovákMatěj Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 12 26.60 26.60 26.60
10 1 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 7 26.22 26.22 26.22
11 2 Šimon DoubekŠimon Doubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 25.81 25.81 25.81
12 2 Albert VečerekAlbert Večerek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 16 25.52 25.52 25.52
13= 2 Eduard ParisEduard Paris
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 11 25.17 25.17 25.17
13= 2 Tomáš PalekTomáš Palek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 10 25.17 25.17 25.17
15 2 Matěj BenešMatěj Beneš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 1 24.47 24.47 24.47
16 1 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 8 23.35 23.35 23.35
17 2 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 14 21.92 21.92 21.92
18 1 Jan MoslerJan Mosler
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 10 21.85 21.85 21.85
19 2 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 11 21.56 21.56 21.56
20 2 Jakub SuchýJakub Suchý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 14 21.45 21.45 21.45
21 2 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 15 21.32 21.32 21.32
22 2 Tadeáš HájekTadeáš Hájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 20.10 20.10 20.10
23 2 Lukáš JiroušekLukáš Jiroušek
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 6 19.57 19.57 19.57
24 2 Darius JurasDarius Juras
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 4 19.09 19.09 19.09
25 2 Matěj UllrychMatěj Ullrych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 15 18.83 18.83 18.83
26 2 Jan KrotkýJan Krotký
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 5 18.02 18.02 18.02
27 2 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 3 17.57 17.57 17.57
28 2 Jakub BroscheJakub Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
14 1 16.26 16.26 16.26
29 2 Richard LevRichard Lev
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 6 13.95 13.95 13.95
30 2 Matěj MastnýMatěj Mastný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 8 13.57 13.57 13.57
31 2 Šimon PokornýŠimon Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
14 12 12.28 12.28 12.28
Celkem 31 závodníků
Skupina B (pá, 3.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 14 37.02 37.02 37.02
2 1 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 30.46 30.46 30.46
3 3 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1 29.47 29.47 29.47
4 1 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 8 29.46 29.46 29.46
5 1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 4 28.60 28.60 28.60
6 1 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 4 27.80 27.80 27.80
7 1 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 2 26.87 26.87 26.87
8 3 Vítek MayerVítek Mayer
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 3 26.20 26.20 26.20
9 1 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 13 23.71 23.71 23.71
MS Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 5 23.15 23.15 23.15
11 1 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 12 22.91 22.91 22.91
12 2 Karel MaiKarel Mai
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 9 22.85 22.85 22.85
13 1 Dominik KindlDominik Kindl
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 7 22.21 22.21 22.21
14 1 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 1 21.91 21.91 21.91
15 1 Vojtěch NáprstekVojtěch Náprstek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 10 21.72 21.72 21.72
16 1 Petr PánekPetr Pánek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 11 21.19 21.19 21.19
17 2 Alexander ZávoraAlexander Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
14 16 20.50 20.50 20.50
18 3 Ondřej VřešťálOndřej Vřešťál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 20.20 20.20 20.20
19 3 Martin ŠtěpánMartin Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 20.15 20.15 20.15
20 2 Tomáš KedroňTomáš Kedroň
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 6 14.47 14.47 14.47
21 1 František HoráčekFrantišek Horáček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
15 5 14.22 14.22 14.22
22 2 Tomáš HavelTomáš Havel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 2 11.37 11.37 11.37
23 2 Marek VlášekMarek Vlášek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 15 07.61 07.61 7.61
Celkem 23 závodníků
Skupina C (pá, 3.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 7 46.80 46.80 46.80
2 1 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 15 36.81 36.81 36.81
3 1 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 16 36.78 36.78 36.78
4 1 Ondřej PodanýOndřej Podaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 34.03 34.03 34.03
5 1 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 17 32.32 32.32 32.32
6 1 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 13 31.88 31.88 31.88
7 1 Jan DivišJan Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
13 3 31.84 31.84 31.84
8 1 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 30.56 30.56 30.56
9 1 Ondřej PohnánOndřej Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 30.52 30.52 30.52
10 1 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 4 30.38 30.38 30.38
11 1 Tomáš PintířTomáš Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 12 29.99 29.99 29.99
12 1 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 29.22 29.22 29.22
13 1 Nasím SmržNasím Smrž
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 14 29.21 29.21 29.21
14 1 Damián FraněkDamián Franěk
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 6 28.44 28.44 28.44
15 1 Petr OstašPetr Ostaš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 11 28.37 28.37 28.37
16 1 Martin KrobMartin Krob
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 9 27.48 27.48 27.48
17 2 Petr DlabolaPetr Dlabola
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 5 27.09 27.09 27.09
18 1 Tobiáš KneblTobiáš Knebl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 8 26.97 26.97 26.97
19 1 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 12 26.00 26.00 26.00
20 3 Dominik WittenbergDominik Wittenberg
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 17 24.23 24.23 24.23
21 1 Adíl BachiriAdíl Bachiri
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 1 24.13 24.13 24.13
22 3 Jakub BurianJakub Burian
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
13 1 23.95 23.95 23.95
23 1 Nathan ToureNathan Toure
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
13 16 23.69 23.69 23.69
24 1 Jakub IllnerJakub Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 7 23.63 23.63 23.63
25 1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 18 23.51 23.51 23.51
26 1 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 15 23.06 23.06 23.06
27 3 Martin NechybaMartin Nechyba