Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A

Slaný (12. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.21 qA
2 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.52
3 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.57
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.89
5 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.76 qA
2 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.54
3 Jiří MráčekJiří Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.21
4 Vojtěch MráčekVojtěch Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 11.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.87 qA
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 09.20 qB
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.21 qB
4 26 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.54
5 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 09.75
6 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 11.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 08.60 qA
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.21 qB
3 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.35
4 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.50
5 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.93
6 Ondřej EliškaOndřej Eliška 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.92 qB
2 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
3 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.57
4 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.60
5 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.74
6 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.81 qA
2 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 09.08 qB
3 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 09.57
4 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.69
5 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.43
6 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.6.2022 - 11:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.75 qA
2 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.23 qB
3 Adam CaklAdam Cakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.43
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.67
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.88
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.21 qA
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 08.60 qA
3 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.75 qA
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.76 qA
5 16 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.81 qA
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.87 qA
7 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.92 qB
8 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 09.08 qB
9 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 09.20 qB
10 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.21 qB
10 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.21 qB
12 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 09.23 qB
13 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.35
14 Adam CaklAdam Cakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.43
15 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.50
16 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.52
16 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
18 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.54
18 26 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.54
20 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.57
20 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.57
20 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 09.57
23 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.60
24 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.67
25 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.69
26 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.74
27 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 09.75
28 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.88
29 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.89
30 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.93
31 Ondřej EliškaOndřej Eliška 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.94
32 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 10.00
33 Jiří MráčekJiří Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.21
34 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.43
35 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.45
36 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.48
37 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.78
38 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 11.01
39 Vojtěch MráčekVojtěch Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 11.06

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 12:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 07.96 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 SB 08.41 9.00
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.53 8.00
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 SB 08.64 7.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.74 6.00
6 16 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 12:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.98 4.00
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 SB 09.12 3.00
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.29 2.00
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.32 1.00
5 Petr FiškaPetr Fiška 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.33
6 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.36 qA
2 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.94 qB
MS Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.11
4 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.56
5 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57 qA
2 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.01
3 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.21
4 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.63
5 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.74
MS Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.55 qA
2 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 09.08
3 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.10
4 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 09.56
5 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 PB 10.34
6 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.64 qA
2 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.53
3 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.83
4 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.92
5 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 10.21
6 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.66 qA
2 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.23
3 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.52
4 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.64
5 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.69
6 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.93 qB
2 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.19
3 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
4 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.69
5 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.71 qB
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.26
3 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.50
4 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.63
5 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.82
6 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.69 qA
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.05
3 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.56
4 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.69
5 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.96
6 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.84 qB
2 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.01
3 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.41
4 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 09.59
5 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.78
6 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.03
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.05
3 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.59
4 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.63
5 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.96
6 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 11.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.06
2 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 09.10
3 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.13
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.50
5 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.71
6 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.71 qB
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.72 qB
3 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 PB 09.65
4 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 10.57
5 Kamila MášováKamila Mášová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.93
6 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.95
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.03
3 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.72
4 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.81
5 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 09.06
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.19
3 13 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.80
4 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.92
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 10.21
6 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.36 qA
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.55 qA
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.57 qA
4 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.64 qA
5 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.66 qA
6 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.69 qA
7 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.71 qB
7 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.71 qB
9 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.72 qB
10 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.84 qB
11 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.93 qB
12 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.94 qB
13 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.95
14 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.01
14 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.01
16 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.03
16 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.03
18 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.05
18 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.05
20 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.06
20 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 09.06
22 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 09.08
23 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.10
23 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 09.10
25 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.11
26 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.13
27 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.19
27 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.19
29 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.21
30 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.23
31 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.26
32 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.41
33 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.50
33 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.50
35 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.52
36 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.53
37 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
38 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.56
38 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 09.56
38 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.56
41 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 09.59
41 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.59
43 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.63
43 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.63
43 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.63
46 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.64
47 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 PB 09.65
48 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.69
48 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.69
48 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.69
51 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.71
52 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.72
53 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.73
54 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.74
54 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.74
56 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.78
57 13 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.80
58 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.81
59 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.82
60 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.83
61 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.90
62 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.92
62 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.92
64 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.96
64 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.96
66 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.06
67 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.12
68 Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.13
69 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.16
70 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 10.21
70 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 10.21
72 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.23
73 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.26
73 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.26
73 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.26
76 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 PB 10.34
77 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.56
78 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 10.57
79 Kamila MášováKamila Mášová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.93
80 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 11.00
81 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.34

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2022 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.26 11.00
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.31 9.00
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 SB 08.49 8.00
4 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 08.50 7.00
5 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.58 6.00
6 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2022 - 12:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 08.60 4.00
2 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.68 3.00
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.83 2.00
4 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 SB 08.85 1.00
5 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.87
6 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.97
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 49.37 8.00
2 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 51.91 4.00
3 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 52.88 2.00
4 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 54.91
5 Vojtěch MráčekVojtěch Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 64.39
Jiří MráčekJiří Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 49.82 6.00
2 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 54.31
3 Radek HřebecRadek Hřebec 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 54.42
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.06
5 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 57.00
6 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 57.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 47.85 11.00
2 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 47.95 9.00
3 Adam CaklAdam Cakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.16 1.00
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 54.58
5 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 54.65
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 49.60 7.00
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.49 5.00
3 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.84 3.00
4 Alex BayerAlex Bayer 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 57.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 47.85 11.00
2 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 47.95 9.00
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 49.37 8.00
4 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 49.60 7.00
5 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 49.82 6.00
6 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.49 5.00
7 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 51.91 4.00
8 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.84 3.00
9 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 52.88 2.00
10 Adam CaklAdam Cakl 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.16 1.00
11 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 54.31
12 Radek HřebecRadek Hřebec 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 54.42
13 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 54.58
14 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 54.65
15 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 54.91
16 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.06
17 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 57.00
17 Alex BayerAlex Bayer 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 57.00
19 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 57.62
20 Vojtěch MráčekVojtěch Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 64.39
Jiří MráčekJiří Mráček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNF

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 43.7 11.00
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 47.2 5.00
MS Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 50.8
4 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 51.2
5 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 51.8
6 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 52.5
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.2 3.00
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 49.7
3 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 51.6
4 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 55.1
5 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 57.2
6 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 58.7
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 47.5 4.00
2 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 48.6 1.50
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 50.5
4 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.0
5 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 54.9
6 10 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 56.3
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 PB 46.6 9.00
2 Klára KočováKlára Kočová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 50.7
3 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.2
4 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 52.6
5 Adéla DrvotováAdéla Drvotová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 58.9
6 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 60.5
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 47.1 6.50
2 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.9
3 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 51.4
4 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 52.4
5 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.9
6 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 56.6
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.6 1.50
2 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 52.2
3 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 53.0
4 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.7
5 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 55.5
6 Daniela TurkováDaniela Turková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 56.7
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.1 6.50
2 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 52.2
3 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 53.2
4 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.7
5 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 57.3
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.0 8.00
2 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 PB 50.1
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 51.0
4 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 55.8
Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNF
Poznámky:
Kvůli výpadku kamery měřeno ručně.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 43.7 11.00
2 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 PB 46.6 9.00
3 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.0 8.00
4 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 47.1 6.50
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.1 6.50
6 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 47.2 5.00
7 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 47.5 4.00
8 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.2 3.00
9 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 48.6 1.50
9 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.6 1.50
11 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 48.9
12 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 49.7
13 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 PB 50.1
14 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 50.5
15 Klára KočováKlára Kočová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 50.7
16 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 50.8
17 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.0
17 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 51.0
19 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 51.2
20 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 51.4
21 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 51.6
22 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 51.8
23 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 52.2
23 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 52.2
23 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 52.2
26 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 52.4
27 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 52.5
28 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 52.6
29 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 53.0
30 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 53.2
31 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.7
32 Zuzana VančurováZuzana Vančurová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 54.9
32 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 54.9
34 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 55.1
35 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 55.5
36 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 55.8
37 10 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 56.3
38 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 56.6
39 Daniela TurkováDaniela Turková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 56.7
39 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 56.7
41 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 57.2
42 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 57.3
43 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 58.7
44 Adéla DrvotováAdéla Drvotová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 58.9
45 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 60.5
Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNF

1500 m - Ml. žáci

(ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 4:53.61 11.00
2 16 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:59.33 9.00
3 20 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:13.81 8.00
4 21 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 5:20.56 7.00
5 24 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 PB 5:21.74 6.00
6 18 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 5:25.86 5.00
7 22 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 5:29.48 4.00
8 19 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:35.31 3.00
9 17 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:38.54 2.00
10 26 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11 5:48.94 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 5:25.15 11.00
2 7 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 5:31.58 9.00
3 9 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 5:39.78 8.00
4 4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 5:40.88 7.00
5 1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 5:42.10 6.00
6 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 6 PB 5:56.89 5.00
7 8 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 PB 5:58.10 4.00
8 10 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 6:14.42 2.00
9 2 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 6:29.21
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 6:00.1 3.00
2 8 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 6:16.8 1.00
3 15 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 6:19.0
4 13 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 6:30.5
5 11 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 6:32.4
6 9 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 6:46.0
7 12 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 6:58.5
Poznámky:
Běh měřen stopkami - výpadek cílové kamery.
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 6:00.1 3.00
2 8 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 6:16.8 1.00
3 15 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 6:19.0
4 13 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 6:30.5
5 11 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 6:32.4
6 9 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 6:46.0
7 12 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 6:58.5
8 5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 5:25.15 11.00
9 7 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 5:31.58 9.00
10 9 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 5:39.78 8.00
11 4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 5:40.88 7.00
12 1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 5:42.10 6.00
13 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 6 PB 5:56.89 5.00
14 8 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 8 PB 5:58.10 4.00
15 10 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 6:14.42 2.00
16 2 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 6:29.21
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.11 9.00
2 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.48 7.00
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.54 4.00
4 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.67 3.00
5 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.98 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.31 11.00
2 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 11.53 5.00
3 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.03 1.00
4 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 12.18
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.28 8.00
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11.48 6.00
3 Radek HřebecRadek Hřebec 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.70
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.31 11.00
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.11 9.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.28 8.00
4 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.48 7.00
4 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11.48 6.00
6 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 11.53 5.00
7 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.54 4.00
8 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.67 3.00
9 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.98 2.00
10 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 12.03 1.00
11 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 12.18
12 Radek HřebecRadek Hřebec 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 12.70
13 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.74

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 10.27 10.00
1= Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.27 10.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 10.39 8.00
4 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 11.05 6.00
5 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 11.51
6 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.79 7.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.16 5.00
3 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.23 4.00
4 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 11.25 2.00
5 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 11.30 1.00
6 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.81
2 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 PB 11.96
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 12.17
4 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 12.18
5 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 12.49
6 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 15.50
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 12.29
2 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 12.53
3 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 12.60
4 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.81
5 9 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 PB 12.90
6 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 12.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.33
2 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 13.41
3 2 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 13.73
4 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 14.32
5 Viktorie SpilkováViktorie Spilková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.40
6 12 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 15.76
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 11.24 3.00
2 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 12.16
3 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.45
4 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 12.82
5 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.13
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 11.79
2 1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.22
3 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.49
4 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.91
5 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 13.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 10.27 10.00
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.27 10.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 10.39 8.00
4 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.79 7.00
5 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 11.05 6.00
6 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.16 5.00
7 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 11.23 4.00
8 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 11.24 3.00
9 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 11.25 2.00
10 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 11.30 1.00
11 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.33
12 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 11.51
13 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 11.72
14 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.75
15 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 11.79
16 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.81
17 6 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 PB 11.96
18 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 12.16
19 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 12.17
20 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 12.18
21 1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.22
22 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 12.29
23 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.45
24 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 12.49
24 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.49
26 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 12.53
27 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 12.60
28 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 12.81
29 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 12.82
30 9 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 PB 12.90
31 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.91
32 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 12.92
33 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 13.03
34 Hana AdlerováHana Adlerová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.13
35 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 13.41
36 2 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 13.73
37 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 14.32
38 Viktorie SpilkováViktorie Spilková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.40
39 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 15.50
40 12 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 15.76

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lipert, Najman, Navarčík, Tatíček Lipert, Najman, Navarčík, Tatíček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:19.90 9.00
2 21 Hübner, Kysilka, Janovský, Pietrula Hübner, Kysilka, Janovský, Pietrula ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:20.11 8.00
3 Šamšula, Kutlák, Marek, Kujal Šamšula, Kutlák, Marek, Kujal SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:26.42 6.00
4 Beneš, Brůha, Marek, Urban Beneš, Brůha, Marek, Urban A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:42.03 4.00
5 19 Bužek, Černý, Fait, Švejkovský Bužek, Černý, Fait, Švejkovský A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:50.99 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Činka, Dolejš, Kučera, Seidl Činka, Dolejš, Kučera, Seidl TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:13.06 11.00
2 Konopáč, Lipovský, Soukup, Pašek Konopáč, Lipovský, Soukup, Pašek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.57 7.00
3 Fiřt, Kalivoda, Nedvěd, Totušek Fiřt, Kalivoda, Nedvěd, Totušek A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:37.92 5.00
4 Bačina, Sedláček, Jelínek, Hanuš Bačina, Sedláček, Jelínek, Hanuš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:47.33 3.00
5 Zelinka, Cakl, Pintíř, Kolman Zelinka, Cakl, Pintíř, Kolman TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:53.85 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Činka, Dolejš, Kučera, Seidl Činka, Dolejš, Kučera, Seidl TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:13.06 11.00
2 Lipert, Najman, Navarčík, Tatíček Lipert, Najman, Navarčík, Tatíček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:19.90 9.00
3 21 Hübner, Kysilka, Janovský, Pietrula Hübner, Kysilka, Janovský, Pietrula ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:20.11 8.00
4 Konopáč, Lipovský, Soukup, Pašek Konopáč, Lipovský, Soukup, Pašek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.57 7.00
5 Šamšula, Kutlák, Marek, Kujal Šamšula, Kutlák, Marek, Kujal SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:26.42 6.00
6 Fiřt, Kalivoda, Nedvěd, Totušek Fiřt, Kalivoda, Nedvěd, Totušek A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:37.92 5.00
7 Beneš, Brůha, Marek, Urban Beneš, Brůha, Marek, Urban A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:42.03 4.00
8 Bačina, Sedláček, Jelínek, Hanuš Bačina, Sedláček, Jelínek, Hanuš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:47.33 3.00
9 19 Bužek, Černý, Fait, Švejkovský Bužek, Černý, Fait, Švejkovský A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:50.99 2.00
10 Zelinka, Cakl, Pintíř, Kolman Zelinka, Cakl, Pintíř, Kolman TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:53.85 1.00

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Vondrusová, Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá Vondrusová, Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:15.10 11.00
2 Bezrouková, Doupalová, Jandurová, Keprtová Bezrouková, Doupalová, Jandurová, Keprtová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:17.52 9.00
3 Jelínková, Hlaváčová, Vanclová, Karasová Jelínková, Hlaváčová, Vanclová, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:20.09 8.00
4 Kottová, Krásová, Maulisová, Ricci Kottová, Krásová, Maulisová, Ricci A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:21.81 7.00
5 Havlíčková, Doubková, Hlaváčová, Hokrová Havlíčková, Doubková, Hlaváčová, Hokrová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 3:28.79 2.00
Quadrátová, Adamová, Hrabánková, Jelínková Quadrátová, Adamová, Hrabánková, Jelínková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DQ
Poznámky:
Dráha 6 DQ dle TP 24.10 (170.10)
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krčilová, Ondráčková, Roubalová, Trejbalová Krčilová, Ondráčková, Roubalová, Trejbalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.85 3.00
2 Horáková, Kymličková, Nováková, Vostracká Horáková, Kymličková, Nováková, Vostracká A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:34.47
3 Boková, Němcová, Rovenská, Sojková Boková, Němcová, Rovenská, Sojková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:35.87
4 Houdková, Hokrová, Jarošová, Hofbauerová Houdková, Hokrová, Jarošová, Hofbauerová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 3:48.56
5 Kuncová, Macourková, Maryšková, Pokorná Kuncová, Macourková, Maryšková, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 4:04.14
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnoblová, Falcová, Machová, Caisová Šnoblová, Falcová, Machová, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:24.73 6.00
2 11 Kotulanová, Opatová, Opatová, Mašková Kotulanová, Opatová, Opatová, Mašková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:38.22
3 Štěpánková, Brátová, Hajníková, Lukavská Štěpánková, Brátová, Hajníková, Lukavská A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:43.59
4 Brodecká, Janečková, Krčilová, Turková Brodecká, Janečková, Krčilová, Turková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:49.18
Jarešová, Pavlíčková, Krotká, Štohanzlová Jarešová, Pavlíčková, Krotká, Štohanzlová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 DQ
Poznámky:
Dráha 3 DQ dle TP 24.15 (170.15)
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčková, Červenková, Hradská, Hlinomazová Ptáčková, Červenková, Hradská, Hlinomazová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:25.21 5.00
2 Vacková, Hniličková, Navrátilová, Kubešová Vacková, Hniličková, Navrátilová, Kubešová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:25.22 4.00
3 Zachariášová, Geffertová, Lukášová, Kašková Zachariášová, Geffertová, Lukášová, Kašková SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:29.94 1.00
4 Krejsová, Šimková, Gregovská, Fistrová Krejsová, Šimková, Gregovská, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:33.38
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Šafková, Zímová, Dvorščáková Krejčí, Šafková, Zímová, Dvorščáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:30.42
2 14 Schuhmeierová, Sýkorová, Smolíková, Fišman Schuhmeierová, Sýkorová, Smolíková, Fišman Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:32.88
3 Zajíčková, Adlerová, Drvotová, Hermannová Zajíčková, Adlerová, Drvotová, Hermannová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 3:41.58
4 Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:51.30
5 Opálecká, Krejsová, Hrdličková, Šebestová Opálecká, Krejsová, Hrdličková, Šebestová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 4:06.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Vondrusová, Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá Vondrusová, Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:15.10 11.00
2 Bezrouková, Doupalová, Jandurová, Keprtová Bezrouková, Doupalová, Jandurová, Keprtová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:17.52 9.00
3 Jelínková, Hlaváčová, Vanclová, Karasová Jelínková, Hlaváčová, Vanclová, Karasová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 3:20.09 8.00
4 Kottová, Krásová, Maulisová, Ricci Kottová, Krásová, Maulisová, Ricci A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:21.81 7.00
5 Šnoblová, Falcová, Machová, Caisová Šnoblová, Falcová, Machová, Caisová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:24.73 6.00
6 Ptáčková, Červenková, Hradská, Hlinomazová Ptáčková, Červenková, Hradská, Hlinomazová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:25.21 5.00
7 Vacková, Hniličková, Navrátilová, Kubešová Vacková, Hniličková, Navrátilová, Kubešová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:25.22 4.00
8 Krčilová, Ondráčková, Roubalová, Trejbalová Krčilová, Ondráčková, Roubalová, Trejbalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.85 3.00
9 Havlíčková, Doubková, Hlaváčová, Hokrová Havlíčková, Doubková, Hlaváčová, Hokrová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 3:28.79 2.00
10 Zachariášová, Geffertová, Lukášová, Kašková Zachariášová, Geffertová, Lukášová, Kašková SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:29.94 1.00
11 Krejčí, Šafková, Zímová, Dvorščáková Krejčí, Šafková, Zímová, Dvorščáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:30.42
12 14 Schuhmeierová, Sýkorová, Smolíková, Fišman Schuhmeierová, Sýkorová, Smolíková, Fišman Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:32.88
13 Krejsová, Šimková, Gregovská, Fistrová Krejsová, Šimková, Gregovská, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:33.38
14 Horáková, Kymličková, Nováková, Vostracká Horáková, Kymličková, Nováková, Vostracká A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:34.47
15 Boková, Němcová, Rovenská, Sojková Boková, Němcová, Rovenská, Sojková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:35.87
16 11 Kotulanová, Opatová, Opatová, Mašková Kotulanová, Opatová, Opatová, Mašková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:38.22
17 Zajíčková, Adlerová, Drvotová, Hermannová Zajíčková, Adlerová, Drvotová, Hermannová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 3:41.58
18 Štěpánková, Brátová, Hajníková, Lukavská Štěpánková, Brátová, Hajníková, Lukavská A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 3:43.59
19 Houdková, Hokrová, Jarošová, Hofbauerová Houdková, Hokrová, Jarošová, Hofbauerová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 3:48.56
20 Brodecká, Janečková, Krčilová, Turková Brodecká, Janečková, Krčilová, Turková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:49.18
21 Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:51.30
22 Kuncová, Macourková, Maryšková, Pokorná Kuncová, Macourková, Maryšková, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 4:04.14
23 Opálecká, Krejsová, Hrdličková, Šebestová Opálecká, Krejsová, Hrdličková, Šebestová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 4:06.57
Quadrátová, Adamová, Hrabánková, Jelínková Quadrátová, Adamová, Hrabánková, Jelínková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DQ
Jarešová, Pavlíčková, Krotká, Štohanzlová Jarešová, Pavlíčková, Krotká, Štohanzlová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 12.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 PB 1.51 - - o o o o o o xo o o o xxx 11.00
2 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 1.48 - - - o o - o xo xo xxo xxo xxx 9.00
3 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 1.36 o o o - o o xo xxx 8.00
4 Šimon MarekŠimon Marek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 3 PB 1.33 o o o xo xxo o xxx 7.00
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 PB 1.33 o o - o o xo xxx 6.00
6 20 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2 PB 1.30 o o o o xo xxx 5.00
7 Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 1.30 o o xo - xo xxx 4.00
8 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 PB 1.25 o o o o xxx 3.00
9 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 4 PB 1.25 o o o xo xxx 2.00
10 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 6 PB 1.15 o o - xxx 1.00
11 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 1.10 xo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 12.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 27 1.51 - - - - - o o o o o xo o xo xxx 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 6 PB 1.48 o o - o o o o o o o o o xxx 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 26 1.48 - - - - o o - - - o xxo o xxx 8.00
4 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 25 PB 1.45 o o - o o xo o xo xo xxo o xxx 7.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 23 PB 1.36 o - - o o o o o xxx 6.00
6 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 20 PB 1.36 - o o xo o o xo xo xxr 5.00
7 Simona JarešováSimona Jarešová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 1.33 o o o o o o o xxx 4.00
8 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 PB 1.30 o - o o o o xxx 3.00
9 Michaela KaškováMichaela Kašková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 21 PB 1.30 - o o o o xo xxx 2.00
10 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 16 PB 1.30 o - o o xo xo xxx 1.00
11 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 PB 1.30 o o o o o xxo xxx
12 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 24 1.25 o o o o o xxx
13= Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 19 1.25 o - - xo o xxx
13= Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 12 PB 1.25 o o o xo o xxx
15 4 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 3 PB 1.25 o o xo xxo o xr
16 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 17 SB 1.25 o o o xo xxo xr
17= Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 22 1.20 o o o o xxx
17= Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 7 PB 1.20 o - o o xxx
19= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 13 PB 1.20 o - o xo xx
19= Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 8 PB 1.20 o - - xo xxx
21 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 10 PB 1.20 xo - xo xo xxx
22= Zuzana VančurováZuzana Vančurová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 14 1.15 o o o xxx
22= Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 PB 1.15 o o o xxx
24 Natalie VaitováNatalie Vaitová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 11 PB 1.15 o xo o xxx
25 11 Tereza KotulanováTereza Kotulanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 PB 1.10 o o xxx
26 Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 2 PB 1.05 o - - xxx
Emma HršelováEmma Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
12 4 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 4.61 +1.4 m/s 4.61  1,40 4.38 4.57 4.61 4.30 4.34 4.28 9.00
2 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 8 PB 4.24 x x 4.03  1,30 4.03 4.24 x 4.20 7.00
3 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 10 PB 4.11 +1.1 m/s 3.95 4.11  1,10 3.88 4.11 4.09 4.07 3.91 5.00
4 17 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 PB 4.07 +0.0 m/s 3.83 4.07  0,00 3.90 4.07 3.91 x 3.98 4.00
5 18 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 11 4.03 +0.0 m/s 4.02 3.89 4.03  0,00 4.03 3.77 4.01 3.83 3.00
6 19 Antonín BužekAntonín Bužek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 PB 3.92 +0.9 m/s 3.92  0,90 x 3.52 3.92 2.00
7 21 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 3.89 +0.4 m/s 3.89  0,40 3.69 3.86 3.89 0.33
8 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 6 PB 3.84 +1.7 m/s 3.84  1,70 3.72 3.78 3.84
9 Alex BayerAlex Bayer
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 PB 3.34 +0.8 m/s 3.34  0,80 3.11 x 3.34
10 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 4 PB 3.22 +1.2 m/s 3.22  1,20 3.22 2.88 3.22
11 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 3 SB 3.19 +1.2 m/s 3.19  1,20 2.64 2.66 3.19
Celkem 11 závodníků
Skupina 02 (ne, 12.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 PB 4.89 +1.9 m/s 4.65 4.44 x 4.65 4.31 x 4.89  1,90 11.00
2 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 PB 4.46 +1.2 m/s 3.72 4.10 4.40  1,70 4.40 x 4.01 4.46  1,20 8.00
3 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 PB 4.13 +1.5 m/s - 4.04 4.13  1,50 4.13 4.13  0,00 x 3.84 6.00
4 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 PB 3.89 +0.1 m/s 3.89  0,10 3.68 x 3.89 0.33
5 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 2 PB 3.89 +1.3 m/s 3.50 3.89  1,30 3.53 3.89 0.33
6 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 3.79 +0.0 m/s 3.79  0,00 3.73 3.79  1,00 3.79
7 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 8 PB 3.66 +0.9 m/s 3.66  0,90 x x 3.66
8 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 5 PB 3.60 +0.0 m/s 3.42 3.60  0,00 x 3.60
9 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 PB 3.53 -1.4 m/s 2.56 3.15 3.53  -1,40 3.53
10 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 6 3.45 +0.0 m/s 3.43 2.74 3.45  0,00 3.45
11 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 2.90 -0.8 m/s 2.77 x 2.90  -0,80 2.90
Tomáš MulačTomáš Mulač
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 31 4.52 +0.0 m/s 4.52  0,00 4.28 - 4.52 - 4.19 4.00 11.00
2 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 25 PB 4.38 -1.3 m/s 4.38  -1,30 4.33 3.41 4.38 x 3.18 x 8.00
3 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 27 SB 4.32 -0.8 m/s 4.32  -0,80 4.25 4.14 4.32 - 3.90 4.08 7.00
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 23 PB 4.26 -1.4 m/s 3.65 3.86 4.26  -1,40 4.26 - - - 6.00
5 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 14 PB 4.24 -0.1 m/s 4.09 4.24  -0,10 - 4.24 3.91 4.22 4.05 5.00
6 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 12 PB 4.20 -0.3 m/s 4.20  -0,30 4.06 4.05 4.20 4.08 x 4.04 4.00
7 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 24 PB 4.10 -1.3 m/s - 4.10  -1,30 - 4.10 3.82 3.99 3.99 3.00
8 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 21 PB 4.05 -0.1 m/s 4.05  -0,10 3.88 3.81 4.05 1.00
9 Karolína KeprtováKarolína Keprtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 8 PB 4.03 +0.0 m/s - 4.03  0,00 3.82 4.03
10 3 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 28 4.02 +0.0 m/s 4.02  0,00 3.82 3.95 4.02
11 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 PB 4.01 +0.0 m/s 3.95 4.01  0,00 3.88 4.01
12 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 17 PB 3.98 +0.0 m/s 3.64 3.52 3.98  0,00 3.98
13 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 20 PB 3.97 +0.0 m/s 3.75 - 3.97  0,00 3.97
14 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 18 PB 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 3.96  0,00 - 3.96
15 Dominika BárováDominika Bárová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 30 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 3.63 3.79 3.95
16 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 3.86 -1.7 m/s 3.82 3.86  -1,70 3.73 3.86
17 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 2 PB 3.81 -1.1 m/s 3.42 3.81  -1,10 3.66 3.81
18 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 13 PB 3.77 -1.0 m/s 3.58 3.77  -1,00 - 3.77
19 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 26 3.77 -0.9 m/s 3.54 3.33 3.77  -0,90 3.77
20 Viktorie FišmanViktorie Fišman
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 15 PB 3.77 -0.3 m/s 3.77  -0,30 x 3.47 3.77
21 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 1 PB 3.63 +0.3 m/s - - 3.63  0,30 3.63
22 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 11 PB 3.62 -0.3 m/s 3.40 3.62  -0,30 2.02 3.62
23 8 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 19 3.60 +0.0 m/s - - 3.60  0,00 3.60
24 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 10 PB 3.58 +0.0 m/s 3.09 3.58  0,00 2.75 3.58
25 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 7 PB 3.54 -0.7 m/s 3.54  -0,70 2.62 3.44 3.54
26 Simona KabíčkováSimona Kabíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 5 PB 3.49 -1.2 m/s 3.49  -1,20 3.16 3.28 3.49
27 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 9 SB 3.49 -0.5 m/s 3.49  -0,50 3.27 3.08 3.49
28 Emma HršelováEmma Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
12 4 PB 3.32 +0.0 m/s 2.90 2.57 3.32  0,00 3.32
29 Michaela KrejsováMichaela Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 6 PB 3.14 -0.4 m/s 3.14  -0,40 1.81 3.02 3.14
30 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 3 PB 2.86 -0.8 m/s - 2.38 2.86  -0,80 2.86
Celkem 30 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 9 PB 4.42 x 4.18 4.22  -1,20 4.22 4.32 4.34 4.42 9.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 31 4.08 -0.4 m/s 3.79 4.05 4.08  -0,40 4.08 2.00
3 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 21 PB 4.02 +0.0 m/s 4.02  0,00 x 3.83 4.02
4 5 Monika MachováMonika Machová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 PB 4.01 -1.2 m/s 4.01  -1,20 x 3.93 4.01
5 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 30 4.01 -0.6 m/s x 3.85 4.01  -0,60 4.01
6 Gabriela MaškováGabriela Mašková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 26 PB 4.01 +0.0 m/s 3.69 4.01  0,00 3.72 4.01
7 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 14 PB 3.99 +0.6 m/s x 3.91 3.99  0,60 3.99
8 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 29 3.98 -0.6 m/s 3.98  -0,60 x 3.93 3.98
9 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 25 PB 3.95 +0.0 m/s 3.50 3.95  0,00 3.13 3.95
10 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 20 PB 3.83 -1.2 m/s 3.83  -1,20 3.69 3.81 3.83
11 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 11 PB 3.80 -0.9 m/s 3.69 3.80  -0,90 3.71 3.80
12 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 28 3.79 -0.6 m/s 3.79  -0,60 3.71 3.63 3.79
13 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 24 PB 3.78 +0.0 m/s 3.78  0,00 3.72 3.03 3.78
14 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 27 3.76 -0.4 m/s 3.56 3.76  -0,40 3.69 3.76
15 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 12 PB 3.74 -0.6 m/s 3.74  -0,60 3.58 3.40 3.74
16 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 18 SB 3.65 -1.9 m/s 3.65  -1,90 3.59 x 3.65
17 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 22 PB 3.65 -1.3 m/s 3.55 3.65  -1,30 3.50 3.65
18 Karolína LukášováKarolína Lukášová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 2 PB 3.58 -0.3 m/s 3.54 3.58  -0,30 3.35 3.58
19 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 6 PB 3.50 -0.8 m/s 3.50  -0,80 3.02 x 3.50
20 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 23 3.49 -0.4 m/s 3.49  -0,40 3.49  -0,80 3.48 3.49
21 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 1 PB 3.45 -0.9 m/s 3.45  -0,90 2.76 3.07 3.45
22 Tereza ŠafkováTereza Šafková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 8 PB 3.42 -1.1 m/s x x 3.42  -1,10 3.42
23 Karolína NěmcováKarolína Němcová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 19 3.34 -1.9 m/s 2.99 3.34  -1,90 3.34  -1,60 3.34
24 Daniela TurkováDaniela Turková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 13 PB 3.32 +0.8 m/s 3.02 x 3.32  0,80 3.32
25 Eliška RovenskáEliška Rovenská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 7 PB 3.28 +0.0 m/s 3.28  0,00 3.27 2.71 3.28
26 Katka SmolíkováKatka Smolíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 17 3.27 -0.7 m/s 3.27  -0,70 2.93 3.12 3.27
27 Julie ŠtajerováJulie Štajerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 10 SB 3.26 -1.2 m/s 3.03 2.61 3.26  -1,20 3.26
28 Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 5 PB 3.26 -0.4 m/s 3.26  -0,40 2.98 x 3.26
29 Barbora MacourkováBarbora Macourková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 15 PB 3.22 -0.9 m/s 3.22  -0,90 x 3.12 3.22
30 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 4 PB 2.94 +0.0 m/s 2.94  0,00 2.89 x 2.94
31 Viktorie SpilkováViktorie Spilková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 16 2.61 -1.1 m/s x 2.61  -1,10 x 2.61
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 12.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 32 PB 11.44 10.66 11.28 10.58 11.28 10.40 11.44 11.19 11.00
2 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 31 PB 11.19 11.18 10.51 11.19 11.19 10.96 10.79 10.78 9.00
3 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 29 PB 09.86 08.71 09.14 09.86 9.86 09.77 09.49 09.81 8.00
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 2 PB 09.65 08.77 09.15 09.65 9.65 08.88 09.12 09.51 7.00
5 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 5 PB 09.35 07.47 08.76 09.14 9.14 09.20 09.35 09.21 6.00
6 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 14 PB 09.24 08.54 08.40 08.64 8.64 07.99 09.24 08.31 5.00
7 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 27 PB 08.85 08.10 08.85 08.16 8.85 08.78 08.56 07.77 4.00
8 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 28 PB 08.57 07.54 08.39 08.55 8.55 08.51 08.57 07.72 3.00
9 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 24 PB 08.52 08.45 08.52 08.02 8.52 2.00
10 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 26 PB 08.48 x 08.30 08.48 8.48 1.00
11 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 30 08.42 08.00 07.72 08.42 8.42
12 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 10 PB 07.98
13 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 1 PB 07.95 07.95 07.54 07.51 7.95
MS Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 25 07.74 07.70 07.74 - 7.74
15 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 18 PB 07.53 07.51 07.00 07.53 7.53
16 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 20 PB 07.48 07.48 07.03 06.17 7.48
17 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 23 07.17 07.06 07.01 07.17 7.17
18 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 PB 07.16 07.16 06.78 05.37 7.16
19 Magdalena StaníkováMagdalena Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 13 PB 07.13 x 07.09 07.13 7.13
20 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 6 PB 07.05 06.90 07.05 04.65 7.05
21 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 21 06.93 06.93 06.63 x 6.93