Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Děkanka (18. 9. 2007)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZíchaJan Zícha 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 51.12 11.00
2 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.03 9.00
3 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 52.64 8.00
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.89 7.00
Vojtěch TrojanVojtěch Trojan 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KolorosFilip Koloros 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.26 6.00
2 Libor KrásnýLibor Krásný 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 57.90 5.00
3 Tomáš JetmarTomáš Jetmar 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.14 4.00
David FietzekDavid Fietzek 89 USK PrahaUSK Praha DNP
Petr HodulákPetr Hodulák 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RežňákMartin Režňák 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.48 3.00
2 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 63.23 2.00
Vít SpálenskýVít Spálenský 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Petr DubskýPetr Dubský 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.41 11.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.76 9.00
3 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 54.02 8.00
Jan FilipJan Filip 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 56.41 6.00
2 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 57.34 4.00
3 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.16
4 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.55
Lukáš HusákLukáš Husák 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KoudelkaFilip Koudelka 91 USK PrahaUSK Praha 56.09 7.00
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 57.08 5.00
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 58.30 3.00
4 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 58.74 2.00
5 Michal UrbanMichal Urban 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 59.13 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ChmelíkováKristýna Chmelíková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.13 11.00
2 Andrea SýkorováAndrea Sýkorová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.04 8.00
3 Anna HlaváčováAnna Hlaváčová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 67.16 7.00
4 Tereza RudováTereza Rudová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 68.49 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.00 9.00
2 Kateřina KosánováKateřina Kosánová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.53 6.00
3 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 68.75 4.00
4 Magda CafourkováMagda Cafourková 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 68.91 3.00
5 Kristýna ŠtruncováKristýna Štruncová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 71.78 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh (út, 18.9.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol FlašarováNikol Flašarová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.78 11.00
2 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 66.85 9.00
3 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 70.34 8.00
MB Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 65.16
MB Šárka PaulíčkováŠárka Paulíčková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 67.66
Celkem 5 závodníků