Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský kraj
Břeclav (17. 5. 2022)pohár rozhlasu - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik TotkaPatrik Totka | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 1931 | |||||||||||||||
2 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | Gymnázium Břeclav | PB 1785 | |||||||||||||||
3 | Petr TrungelPetr Trungel | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 1652 | |||||||||||||||
4 | Šimon KadaňkaŠimon Kadaňka | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 1530 | |||||||||||||||
5 | Jakub JarošJakub Jaroš | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1480 | |||||||||||||||
6 | Dominik NavrátilDominik Navrátil | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 1263 | |||||||||||||||
7 | Jan HlávkaJan Hlávka | 06 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 1249 | |||||||||||||||
8 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1193 | |||||||||||||||
9 | Dominik KejíkDominik Kejík | 07 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 1085 | |||||||||||||||
10 | Martin VavřinaMartin Vavřina | 06 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0989 | |||||||||||||||
11 | Michal SkoupilMichal Skoupil | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0983 | |||||||||||||||
12 | Adam HlaváčAdam Hlaváč | 06 | Gymnázium Břeclav | PB 0949 | |||||||||||||||
13= | Leonard MastnýLeonard Mastný | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0946 | |||||||||||||||
13= | David JirmanDavid Jirman | 07 | Gymnázium Břeclav | PB 0946 | |||||||||||||||
15 | Adam VolhejnAdam Volhejn | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0911 | |||||||||||||||
16 | Milan RolníkMilan Rolník | 06 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0858 | |||||||||||||||
17 | Tomáš AugustinTomáš Augustin | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0723 | |||||||||||||||
18 | Lukáš KocourekLukáš Kocourek | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0643 | |||||||||||||||
19 | Petr ČížekPetr Čížek | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0614 | |||||||||||||||
20 | Marek SvobodaMarek Svoboda | 06 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0610 | |||||||||||||||
21 | Gevorg MazmanovGevorg Mazmanov | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0579 | |||||||||||||||
22 | Matyáš ČapkaMatyáš Čapka | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0574 | |||||||||||||||
23 | Pavel BendaPavel Benda | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0570 | |||||||||||||||
24= | Michal KassaiMichal Kassai | 08 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0568 | |||||||||||||||
24= | Dominik VodičkaDominik Vodička | 06 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0568 | |||||||||||||||
26 | Miroslav ČernýMiroslav Černý | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0566 | |||||||||||||||
27 | Dominik HorváthDominik Horváth | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0563 | |||||||||||||||
28 | Martin KassaiMartin Kassai | 08 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0553 | |||||||||||||||
29= | Libor EliášLibor Eliáš | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0544 | |||||||||||||||
29= | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0544 | |||||||||||||||
31 | Patrik HumplíkPatrik Humplík | 06 | Gymnázium Břeclav | PB 0539 | |||||||||||||||
32= | Samuel GurskyySamuel Gurskyy | 06 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0534 | |||||||||||||||
32= | Michal DošekMichal Došek | 06 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0534 | |||||||||||||||
34 | Jakub RotreklJakub Rotrekl | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0512 | |||||||||||||||
35 | Jakub StaněkJakub Staněk | 07 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0508 | |||||||||||||||
36 | Matěj RychnovskýMatěj Rychnovský | 06 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0495 | |||||||||||||||
37 | Ondřej HanákOndřej Hanák | 07 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0489 | |||||||||||||||
38 | Kryštof ŠmerdaKryštof Šmerda | 06 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0480 | |||||||||||||||
39 | Filip RačanskýFilip Račanský | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0479 | |||||||||||||||
40 | Boris PozdenkovBoris Pozdenkov | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0469 | |||||||||||||||
41 | Michal SmolkaMichal Smolka | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0449 | |||||||||||||||
42 | Martin BinderMartin Binder | 06 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0438 | |||||||||||||||
43 | Vítek ElsnerVítek Elsner | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0435 | |||||||||||||||
44 | Šimon HavelŠimon Havel | 06 | Gymnázium Břeclav | PB 0432 | |||||||||||||||
45 | David FrankDavid Frank | 06 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0431 | |||||||||||||||
46 | Adam PecaAdam Peca | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0419 | |||||||||||||||
47 | Jan HartlJan Hartl | 07 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0407 | |||||||||||||||
48 | Joachim KrálJoachim Král | 06 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0396 | |||||||||||||||
49 | Matěj MikitkaMatěj Mikitka | 06 | Gymnázium Břeclav | PB 0378 | |||||||||||||||
50 | Tobiáš KouřilTobiáš Kouřil | 07 | Gymnázium Břeclav | PB 0363 | |||||||||||||||
51= | Jan HobzaJan Hobza | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0360 | |||||||||||||||
51= | Radim ŠumskýRadim Šumský | 07 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0360 | |||||||||||||||
51= | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0360 | |||||||||||||||
51= | František ĎurišFrantišek Ďuriš | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0360 | |||||||||||||||
55 | Erik ČábelkaErik Čábelka | 06 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0276 | |||||||||||||||
56= | Kamil VítekKamil Vítek | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Aram SukiasyanAram Sukiasyan | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Roman SvobodaRoman Svoboda | 07 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Adam SoukupAdam Soukup | 06 | ZŠ T. G. Masaryka Ivančice | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Lukáš VrzalLukáš Vrzal | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Štěpán ChaloupkaŠtěpán Chaloupka | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Vojtěch KadlíkVojtěch Kadlík | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Ondřej NavrátilOndřej Navrátil | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Dominik MatajsDominik Matajs | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | ZŠ Novolíšeňská Brno | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Jan DvořákJan Dvořák | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Damian JelínekDamian Jelínek | 07 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0000 | |||||||||||||||
56= | Benedikt KlusáčekBenedikt Klusáček | 08 | ZŠ Boskovice - Sušilova | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 68 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VlčekJakub Vlček | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 1458 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DrobiličLukáš Drobilič | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 1342 | |||||||||||||||
3 | Sebastian HudecSebastian Hudec | 09 | ZŠ Blansko Salmova | PB 1080 | |||||||||||||||
4 | Matěj PoláčekMatěj Poláček | 08 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0965 | |||||||||||||||
5 | Dominik MeissnerDominik Meissner | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0915 | |||||||||||||||
6 | Václav StudenýVáclav Studený | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0893 | |||||||||||||||
7 | Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0837 | |||||||||||||||
8 | Dominik KrálDominik Král | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0768 | |||||||||||||||
9 | Filip VránaFilip Vrána | 09 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0764 | |||||||||||||||
10 | Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0727 | |||||||||||||||
11 | Lukáš KinclLukáš Kincl | 22 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0723 | |||||||||||||||
12 | Michal ValentaMichal Valenta | 08 | Gymnázium Břeclav | PB 0689 | |||||||||||||||
13 | Tomáš FrýdekTomáš Frýdek | 09 | Gymnázium Břeclav | PB 0681 | |||||||||||||||
14= | Šimon VojtěchŠimon Vojtěch | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0656 | |||||||||||||||
14= | Lukáš VáňaLukáš Váňa | 09 | Gymnázium Břeclav | PB 0656 | |||||||||||||||
16 | Lukáš HanákLukáš Hanák | 10 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0639 | |||||||||||||||
17 | Petr ŠrámekPetr Šrámek | 08 | Gymnázium Břeclav | PB 0624 | |||||||||||||||
18 | Igor MrázIgor Mráz | 09 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0593 | |||||||||||||||
19 | Matěj RežňákMatěj Režňák | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0562 | |||||||||||||||
20 | Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0506 | |||||||||||||||
21 | Jan HorníčekJan Horníček | 09 | Gymnázium Břeclav | PB 0470 | |||||||||||||||
22 | Jakub StojanJakub Stojan | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0469 | |||||||||||||||
23 | Jakub DobrovolnýJakub Dobrovolný | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0455 | |||||||||||||||
24 | Richard GachRichard Gach | 08 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0452 | |||||||||||||||
25 | Ondřej FeilhauerOndřej Feilhauer | 09 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0451 | |||||||||||||||
26 | Jan FreyJan Frey | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0447 | |||||||||||||||
27 | Matěj NěmečekMatěj Němeček | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0409 | |||||||||||||||
28 | Sebastián ZugarSebastián Zugar | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0392 | |||||||||||||||
29 | Mikuláš PížaMikuláš Píža | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0387 | |||||||||||||||
30 | David PeřinkaDavid Peřinka | 09 | ZŠ nám. Republiky | PB 0380 | |||||||||||||||
31 | Jan LepšíJan Lepší | 09 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0378 | |||||||||||||||
32 | Vladimír PilátVladimír Pilát | 08 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0364 | |||||||||||||||
33= | Ladislav KrobLadislav Krob | 09 | ZŠ nám. Republiky | PB 0363 | |||||||||||||||
33= | Radan LancouchRadan Lancouch | 10 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0363 | |||||||||||||||
35= | Tomáš MarschallTomáš Marschall | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0331 | |||||||||||||||
35= | Jakub BezděkJakub Bezděk | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0331 | |||||||||||||||
35= | Martin VašíčekMartin Vašíček | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0331 | |||||||||||||||
35= | Tomáš HavelTomáš Havel | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0331 | |||||||||||||||
39 | Matěj OsičkaMatěj Osička | 09 | Gymnázium Břeclav | PB 0330 | |||||||||||||||
40 | Adrian ŠvábAdrian Šváb | 09 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0322 | |||||||||||||||
41 | Daniel DvořákDaniel Dvořák | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0319 | |||||||||||||||
42 | Štěpán KudlaŠtěpán Kudla | 09 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0313 | |||||||||||||||
43 | Tobiáš HornaTobiáš Horna | 09 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0304 | |||||||||||||||
44 | Jiří SpěvákJiří Spěvák | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0293 | |||||||||||||||
45 | Mykhail AntypenkoMykhail Antypenko | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0285 | |||||||||||||||
46 | Petr KlímekPetr Klímek | 08 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0281 | |||||||||||||||
47 | Jakub KoukalJakub Koukal | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0277 | |||||||||||||||
48 | Jan ŠmerdaJan Šmerda | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0276 | |||||||||||||||
49 | Jan FlajšingerJan Flajšinger | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0250 | |||||||||||||||
50 | Vincent KadubecVincent Kadubec | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0248 | |||||||||||||||
51 | Filip MatrasFilip Matras | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0240 | |||||||||||||||
52 | Lukáš TkadlecLukáš Tkadlec | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0232 | |||||||||||||||
53 | Vojtěch BlažekVojtěch Blažek | 09 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0225 | |||||||||||||||
54 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0214 | |||||||||||||||
55= | Dominik VisingrDominik Visingr | 09 | ZŠ Laštůvkova Brno | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Filip ŠárekFilip Šárek | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | David BatěkDavid Batěk | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Richard HipskýRichard Hipský | 09 | Gymnázium Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Roman VladíkRoman Vladík | 08 | ZŠ Blansko Salmova | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Adam BajcarAdam Bajcar | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Dominik ŠvancaraDominik Švancara | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Jonáš FloriánJonáš Florián | 09 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Maxim LétalMaxim Létal | 08 | Gymnázium Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Maxim LétalMaxim Létal | 08 | Gymnázium Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Ondřej VargaOndřej Varga | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Jakub VaculíkJakub Vaculík | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Ondřej SlezákOndřej Slezák | 08 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Miroslav LotrekMiroslav Lotrek | 08 | Základní škola Tyršova Slav... | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Jakub Jan ŠkardaJakub Jan Škarda | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
55= | Borek PiharBorek Pihar | 08 | Gymnázium Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 72 závodníků |
pohár rozhlasu - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1885 | |||||||||||||||
2 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | ZŠ Letovice | PB 1670 | |||||||||||||||
3 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1451 | |||||||||||||||
4 | Jitka NečasováJitka Nečasová | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1374 | |||||||||||||||
5 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1271 | |||||||||||||||
6 | Rozálie KošťálováRozálie Košťálová | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 1218 | |||||||||||||||
7 | Daniela NebenführováDaniela Nebenführová | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 1168 | |||||||||||||||
8 | Eva BohuslavováEva Bohuslavová | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1072 | |||||||||||||||
9 | Zuzana PacejkováZuzana Pacejková | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1048 | |||||||||||||||
10 | Barbora StrýčkováBarbora Strýčková | 08 | ZŠ Letovice | PB 0987 | |||||||||||||||
11 | Viktorie LuckáViktorie Lucká | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0974 | |||||||||||||||
12 | Eva VlčkováEva Vlčková | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0931 | |||||||||||||||
13 | Monika PokornáMonika Pokorná | 07 | ZŠ nám. Republiky | PB 0919 | |||||||||||||||
14 | Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | ZŠ Letovice | PB 0885 | |||||||||||||||
15 | Klára UrbánkováKlára Urbánková | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0860 | |||||||||||||||
16 | Aneta LeinveberováAneta Leinveberová | 07 | ZŠ Letovice | PB 0859 | |||||||||||||||
17 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 0838 | |||||||||||||||
18 | Šárka BartošováŠárka Bartošová | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0805 | |||||||||||||||
19 | Viktorie BayerováViktorie Bayerová | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 0795 | |||||||||||||||
20 | Dominika HorákováDominika Horáková | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0782 | |||||||||||||||
21 | Tereza SimandelováTereza Simandelová | 06 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 0753 | |||||||||||||||
22 | Anna SmrčkováAnna Smrčková | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0696 | |||||||||||||||
23 | Natálie StloukalováNatálie Stloukalová | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0655 | |||||||||||||||
24 | Markéta JílkováMarkéta Jílková | 07 | ZŠ Letovice | PB 0617 | |||||||||||||||
25 | Tereza KarbanováTereza Karbanová | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0597 | |||||||||||||||
26 | Sára PavlíkováSára Pavlíková | 07 | ZŠ nám. Republiky | PB 0597 | |||||||||||||||
27 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0561 | |||||||||||||||
28 | Sofie PavlíkováSofie Pavlíková | 07 | ZŠ nám. Republiky | PB 0551 | |||||||||||||||
29 | Anežka ŽižkováAnežka Žižková | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0519 | |||||||||||||||
30 | Ellen SkalníkováEllen Skalníková | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 0514 | |||||||||||||||
31 | Sofie KubíkováSofie Kubíková | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0449 | |||||||||||||||
32= | Tereza RaabováTereza Raabová | 06 | ZŠ nám. Republiky | PB 0443 | |||||||||||||||
32= | Pavlína HekelováPavlína Hekelová | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0443 | |||||||||||||||
34 | Marika BeránkováMarika Beránková | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0387 | |||||||||||||||
35 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0382 | |||||||||||||||
36 | Karolína RichterováKarolína Richterová | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 0374 | |||||||||||||||
37 | Natálie StruškováNatálie Strušková | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0359 | |||||||||||||||
38 | Michaela SlanařováMichaela Slanařová | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 0354 | |||||||||||||||
39 | Tarja TomčíkováTarja Tomčíková | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0347 | |||||||||||||||
40 | Dominika RypalováDominika Rypalová | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0338 | |||||||||||||||
41 | Adelina SotchiAdelina Sotchi | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0322 | |||||||||||||||
42 | Clara SchofieldClara Schofield | 07 | ZŠ Letovice | PB 0293 | |||||||||||||||
43= | Ellen MaršíkováEllen Maršíková | 06 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Adéla KochováAdéla Kochová | 08 | ZŠ nám. Republiky | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Pavlína ŠediváPavlína Šedivá | 07 | ZŠ Letovice | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Natálie PsotováNatálie Psotová | 06 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Tereza IvanováTereza Ivanová | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Nela SlanáNela Slaná | 07 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Veronika KalasováVeronika Kalasová | 07 | ZŠ Letovice | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Kateřina MichlovskáKateřina Michlovská | 07 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Sarah Nicole KingmaSarah Nicole Kingma | 07 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Antonie FlorováAntonie Florová | 06 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Anna HlavatáAnna Hlavatá | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 0000 | |||||||||||||||
43= | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 56 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KrálováEma Králová | 08 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 1755 | |||||||||||||||
2 | Kamila Morrin KučerováKamila Morrin Kučerová | 10 | ZŠ Židlochovice | PB 1570 | |||||||||||||||
3 | Vendula MartuškováVendula Martušková | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 1209 | |||||||||||||||
4 | Antonie PantůčkováAntonie Pantůčková | 10 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 1207 | |||||||||||||||
5 | Eliška DerkováEliška Derková | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 1166 | |||||||||||||||
6 | Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská | 09 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 1160 | |||||||||||||||
7 | Sofie HavlíkováSofie Havlíková | 09 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 1157 | |||||||||||||||
8 | Amálie HlávkováAmálie Hlávková | 09 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 1111 | |||||||||||||||
9 | Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 1066 | |||||||||||||||
10 | Veronika PadělkováVeronika Padělková | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0995 | |||||||||||||||
11 | Karolína WeinerováKarolína Weinerová | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0985 | |||||||||||||||
12 | Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková | 08 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0949 | |||||||||||||||
13 | Nikola MaláNikola Malá | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0935 | |||||||||||||||
14 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0929 | |||||||||||||||
15 | Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská | 09 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0908 | |||||||||||||||
16 | Aneta GottwaldováAneta Gottwaldová | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0893 | |||||||||||||||
17 | Jolana MazlováJolana Mazlová | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0857 | |||||||||||||||
18 | Anna ŠkápíkováAnna Škápíková | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0843 | |||||||||||||||
19= | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0810 | |||||||||||||||
19= | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0810 | |||||||||||||||
21 | Natálie ŠimrováNatálie Šimrová | 08 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0788 | |||||||||||||||
22 | Tereza LoskotováTereza Loskotová | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0783 | |||||||||||||||
23 | Amálie BaránkováAmálie Baránková | 08 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0746 | |||||||||||||||
24 | Alena CabalováAlena Cabalová | 10 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0717 | |||||||||||||||
25 | Jolana PospíšilováJolana Pospíšilová | 08 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0672 | |||||||||||||||
26 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0624 | |||||||||||||||
27 | Zuzana PetrželováZuzana Petrželová | 20 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0618 | |||||||||||||||
28 | Vendula SchwarzováVendula Schwarzová | 10 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0578 | |||||||||||||||
29 | Táňa PočováTáňa Počová | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0496 | |||||||||||||||
30 | Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková | 09 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0465 | |||||||||||||||
31 | Šarlota MarešováŠarlota Marešová | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0463 | |||||||||||||||
32 | Kristýna SynkováKristýna Synková | 08 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0460 | |||||||||||||||
33 | Sabina MooreSabina Moore | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0449 | |||||||||||||||
34 | Anna MahrováAnna Mahrová | 10 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0444 | |||||||||||||||
35 | Tereza BalšínkováTereza Balšínková | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0409 | |||||||||||||||
36 | Nikol SlámováNikol Slámová | 08 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0406 | |||||||||||||||
37 | Elizabeth VališováElizabeth Vališová | 08 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0369 | |||||||||||||||
38 | Rozálie ŠujanováRozálie Šujanová | 09 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0332 | |||||||||||||||
39 | Karolína PlimlováKarolína Plimlová | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0312 | |||||||||||||||
40 | Lucie ČervenáLucie Červená | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0298 | |||||||||||||||
41= | Melany PikusováMelany Pikusová | 09 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0293 | |||||||||||||||
41= | Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0293 | |||||||||||||||
43 | Michaela VackováMichaela Vacková | 08 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0291 | |||||||||||||||
44 | Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková | 08 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0270 | |||||||||||||||
45 | Natálie UrbanováNatálie Urbanová | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0258 | |||||||||||||||
46 | Veronika DiwulskáVeronika Diwulská | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0256 | |||||||||||||||
47 | Monika GottvaldováMonika Gottvaldová | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0255 | |||||||||||||||
48 | Ester CahováEster Cahová | 10 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0247 | |||||||||||||||
49 | Zuzana DobrovskáZuzana Dobrovská | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0241 | |||||||||||||||
50 | Barbora NovákováBarbora Nováková | 09 | ZŠ Vyškov, Nádražní 5 | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Timea OkasováTimea Okasová | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Jana PsotováJana Psotová | 08 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Nela KubišováNela Kubišová | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková | 10 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Tereza PrůdkováTereza Průdková | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Klára NěmečkováKlára Němečková | 09 | Základní škola Břeclav, Slo... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Vendula EkrtováVendula Ekrtová | 09 | Základní škola Břeclav Kome... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Lucie VrbováLucie Vrbová | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Kristýna SucháKristýna Suchá | 08 | Základní škola Brno, Novomě... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Sofie PavlíkováSofie Pavlíková | 09 | Základní škola, Znojmo, Mlá... | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Valerie DirdováValerie Dirdová | 09 | ZŠ Židlochovice | PB 0000 | |||||||||||||||
51= | Hana BeňováHana Beňová | 08 | ZŠ Blansko Dvorská | PB 0000 | |||||||||||||||
Celkem 62 závodníků |