Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

X. ročník Běhu o pohár starosty města Neratovice

Neratovice (8. 4. 2022)

Přespolní běh - Muži (Finále)

Finále 15 (pá, 8.4.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 Orient. běh Odolená VodaOrient. běh Odolená Voda 0:11:46
2 Vladimír VeselýVladimír Veselý 71 -- 0:13:15
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:13:27
Poznámky:
3 200 m - junioři, dorostenci, mílaři (2006 a starší)
Celkem 3 závodníků
Finále 16 (pá, 8.4.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PickaJan Picka 87 -- 0:54:02
Poznámky:
9 600 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále 11 (pá, 8.4.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:04:58
2 Matěj SmíšekMatěj Smíšek 07 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:04:59
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:05:08
4 Matyáš VikMatyáš Vik 08 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:05:43
Poznámky:
1 400 m - starší žáci (2007-2008)
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále 09 (pá, 8.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0:03:21
2 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:33
3 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:36
4 Matyáš FabíkMatyáš Fabík 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:41
5 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:44
6 Josef PospíšilJosef Pospíšil 10 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:04:28
Poznámky:
950 m - mladší žáci (2009-2010)
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Veteráni (Finále)

Finále 17 (pá, 8.4.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vlastimil FleglVlastimil Flegl 86 -- 0:34:59
2 Michal MichálekMichal Michálek 73 -- 0:39:30
3 Jan BeranJan Beran 76 -- 0:40:03
4 Robert ČechlovskýRobert Čechlovský 75 -- 0:42:45
5 Petr BláhaPetr Bláha 78 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:44:47
Poznámky:
9 600 m - veteráni (1986 a starší)
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Finále)

Finále 13 (pá, 8.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna FíčkováAnna Fíčková 06 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:10:48
2 Marie KozlíkováMarie Kozlíková 96 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:12:01
3 Veronika FialováVeronika Fialová 04 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:12:20
Poznámky:
2 500 m - ženy, juniorky, dorostenky (2006 a starší)
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále 12 (pá, 8.4.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol LouvarováNikol Louvarová 07 -- 0:05:41
2 Nela ŠtruplováNela Štruplová 07 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:05:55
Poznámky:
1 400 m - starší žákyně (2007-2008)
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále 10 (pá, 8.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 09 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:03:37
2 Anna KrejčíAnna Krejčí 09 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:03:41
3 Magdalena KučerováMagdalena Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:44
4 Lucie BlahutováLucie Blahutová 09 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:03:46
5 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:52
6 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:03:55
7 Karolína ČernáKarolína Černá 10 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:04:16
8 Darina BíláDarina Bílá 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:04:48
Poznámky:
950 m - mladší žákyně (2009-2010)
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Veteránky (Finále)

Finále 14 (pá, 8.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita VeseláAnita Veselá 65 SDH ChloumekSDH Chloumek 0:12:29
2 Martina MackováMartina Macková 84 -- 0:20:34
Poznámky:
2 500 m - veteránky (1986 a starší)
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále 01 (pá, 8.4.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Teodor HospesTeodor Hospes 17 -- 0:01:16
2 Leon JodasLeon Jodas 18 -- 0:01:21
3 Patrik JelínekPatrik Jelínek 17 -- 0:01:38
4 Antonín BicanAntonín Bican 18 -- 0:01:42
Poznámky:
250 m - benjamínci (2017 a mladší)
Celkem 4 závodníků
Finále 03 (pá, 8.4.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MatějkaVojtěch Matějka 15 -- 0:00:56
2 Jan WieznerJan Wiezner 15 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:00:59
3 Matyáš SvárovskýMatyáš Svárovský 16 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:01:09
4 Vojtěch StehlíkVojtěch Stehlík 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:10
Poznámky:
250 m - předpřípravka (2015-2016)
Celkem 4 závodníků
Finále 05 (pá, 8.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:47
2 Eliáš MatějkaEliáš Matějka 13 -- 0:00:49
3= Tomáš ChroumalTomáš Chroumal 13 -- 0:00:51
3= Viktor JarkaViktor Jarka 14 -- 0:00:51
5 Adam NedbalAdam Nedbal 13 TJ Sokol LibišTJ Sokol Libiš 0:00:56
Poznámky:
250 m - přípravka mladší (2013-2014)
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 07 (pá, 8.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:31
2 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:33
3 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:40
4 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:42
5 Jan ŠvermaJan Šverma 12 -- 0:01:47
6 Vojtěch ChroumalVojtěch Chroumal 12 -- 0:01:50
7 Daniel ŠtibrányiDaniel Štibrányi 12 -- 0:01:54
8 Jirka BérešJirka Béreš 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:56
Poznámky:
500 m - přípravka starší (2011-2012)
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále 02 (pá, 8.4.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla FléglováAdéla Fléglová 17 -- 0:01:33
2 Lucie ŠtibrányiLucie Štibrányi 17 -- 0:01:47
3 Magdaléna FléglováMagdaléna Fléglová 18 -- 0:01:56
Poznámky:
250 m - benjamínci (2017 a mladší)
Celkem 3 závodníků
Finále 04 (pá, 8.4.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HyklováAdéla Hyklová 15 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:00:52
2 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:54
3 Lucie RychteckáLucie Rychtecká 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:55
4 Edita TrojanováEdita Trojanová 15 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:00:59
5 Kateřina WohlštátováKateřina Wohlštátová 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:00
6 Tereza PávkováTereza Pávková 16 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:01
7 Stella ŽákováStella Žáková 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:02
8 Laura ČernáLaura Černá 15 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:17
Poznámky:
250 m - předpřípravka (2015-2016)
Celkem 8 závodníků
Finále 06 (pá, 8.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:46
2 Nikol ŠvermováNikol Švermová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:48
3 Barbora HruškováBarbora Hrušková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:50
4 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:51
5 Nela SyslováNela Syslová 13 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:00:53
6= Kateřina NavarováKateřina Navarová 13 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:00:54
6= Viktorie KrálováViktorie Králová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:54
8 Mariana LuxováMariana Luxová 13 -- 0:00:55
9 Emílie ŠamšováEmílie Šamšová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:00:56
10 Markéta ŘíhováMarkéta Říhová 13 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:00:57
11 Tereza JindrováTereza Jindrová 13 II. ZŠ NeratoviceII. ZŠ Neratovice 0:01:00
12 Anna MaslíkováAnna Maslíková 14 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:01:01
Poznámky:
250 m - přípravka mladší (2013-2014)
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 08 (pá, 8.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa OpršalováDenisa Opršalová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:39
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 11 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 0:01:41
3 Alžběta BeranováAlžběta Beranová 11 II. ZŠ NeratoviceII. ZŠ Neratovice 0:01:46
4 Dorota BicanováDorota Bicanová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:48
5 Bára KřemenákováBára Křemenáková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:49
6 Melánie ŠamšováMelánie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:01:51
7 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:00
8 Nika ČechlovskáNika Čechlovská 12 -- 0:02:02
9 Viktorie TurkováViktorie Turková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:03
10 Lilian JodasováLilian Jodasová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:06
11 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:09
12 Sofie MorongováSofie Morongová 12 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:02:12
13 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:02:13
14 Lucie FendrychováLucie Fendrychová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:14
15 Kateřina HandzelováKateřina Handzelová 12 APR ZŠ MPBAPR ZŠ MPB 0:02:17
16 Sofie JarkováSofie Jarková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:20
17 Vanesa BačoVanesa Bačo 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 0:02:21
18 Martina LoukotkováMartina Loukotková 12 ASPV NeratoviceASPV Neratovice 0:02:30
Poznámky:
500 m - přípravka starší (2011-2012)
Celkem 18 závodníků