1.kolo KP družstev ml.žactva
Přerov (17. 5. 2022)300 m - Ml. žáci
(út, 17.5.2022 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver KulichOliver Kulich | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 43.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 47.61 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan RychteckýJan Rychtecký | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 3 | 48.03 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš VoborníkMatyáš Voborník | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 51.16 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Martin PurMartin Pur | 10 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 51.99 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 54.63 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 17.5.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 48.99 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 49.82 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 51.97 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Klára PazourkováKlára Pazourková | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 53.62 | ||||||||||||||
5 | Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 54.72 | ||||||||||||||
6 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 55.22 | ||||||||||||||
7 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 56.38 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 17.5.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KohoutkováSára Kohoutková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 46.59 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jana RomaněnkoJana Romaněnko | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 47.34 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lada RůžičkováLada Růžičková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 47.56 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Magdalena VályováMagdalena Vályová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 7 | 47.95 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anna SpillerováAnna Spillerová | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 49.52 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | 52.28 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 17.5.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | 50.65 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Nela PávkováNela Pávková | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 7 | 52.70 | ||||||||||||||
3 | Sofie BairovaSofie Bairova | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 53.48 | ||||||||||||||
4 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 3 | 55.56 | ||||||||||||||
5 | Klára PospíšilováKlára Pospíšilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | 62.12 | ||||||||||||||
Lucie OdložilováLucie Odložilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KohoutkováSára Kohoutková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 46.59 | 11.00 | |||
2 | Jana RomaněnkoJana Romaněnko | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 47.34 | 9.00 | |||
3 | Lada RůžičkováLada Růžičková | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 47.56 | 8.00 | |||
4 | Magdalena VályováMagdalena Vályová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 7 | 47.95 | 7.00 | |||
5 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 48.99 | 6.00 | |||
6 | Anna SpillerováAnna Spillerová | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 49.52 | 5.00 | |||
7 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 49.82 | 4.00 | |||
8 | Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | 50.65 | 3.00 | |||
9 | Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 51.97 | 2.00 | |||
10 | Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | 52.28 | 1.00 | |||
11 | Nela PávkováNela Pávková | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 7 | 52.70 | ||||
12 | Sofie BairovaSofie Bairova | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 53.48 | ||||
13 | Klára PazourkováKlára Pazourková | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 53.62 | ||||
14 | Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 54.72 | ||||
15 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 55.22 | ||||
16 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 3 | 55.56 | ||||
17 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 56.38 | ||||
18 | Klára PospíšilováKlára Pospíšilová | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | 62.12 | ||||
Lucie OdložilováLucie Odložilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | DNF |