Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií

Přerov (21. - 22. 5. 2022)

60 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 08.12 525.00
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35 462.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.54 413.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 13:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.99 563.00
2 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 08.17 511.00
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.19 506.00
4 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.41 447.00
5 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.56 408.00
6 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.56 408.00
7 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.62 393.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 13:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 SB 08.52 418.00
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.68 378.00
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.79 352.00
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.82 345.00
5 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 09.02 300.00
6 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.16 270.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 13:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.98 309.00
2 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.18 266.00
3 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.22 257.00
4 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.31 239.00
5 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.33 235.00
6 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81 149.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 13:30) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 09.31 239.00
2 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.61 183.00
3 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.87 140.00
4 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.90 135.00
5 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.36 73.00
6 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.79 31.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.99 563.00
2 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 08.17 511.00
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.19 506.00
4 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.41 447.00
5 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 SB 08.52 418.00
6 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.56 408.00
6 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.56 408.00
8 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.62 393.00
9 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.68 378.00
10 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.79 352.00
11 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.82 345.00
12 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.98 309.00
13 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 09.02 300.00
14 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.16 270.00
15 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.18 266.00
16 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.22 257.00
17 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.31 239.00
17 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 09.31 239.00
19 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.33 235.00
20 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.61 183.00
21 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81 149.00
22 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.87 140.00
23 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.90 135.00
24 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.36 73.00
25 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.79 31.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 14:20) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.41 726.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.49 704.00
3 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.51 698.00
4 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.56 684.00
5 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 665.00
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.64 662.00
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.74 635.00
8 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.76 629.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 14:20) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.65 659.00
2 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.73 637.00
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.75 632.00
4 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.93 584.00
5 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.98 571.00
6 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 3 09.00 566.00
7 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 8 09.05 553.00
Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 14:20) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.82 613.00
2 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.96 576.00
3 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 569.00
4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.03 558.00
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.08 546.00
6 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.23 509.00
7 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.23 509.00
8 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23 509.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 14:20) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.22 511.00
2 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.34 482.00
3 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.42 463.00
4 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.42 463.00
5 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.43 461.00
6 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 09.52 440.00
7 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.65 411.00
8 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.68 404.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 22.5.2022 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.76 629.00
2 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.22 511.00
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.39 470.00
4 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 09.51 442.00
5 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.79 380.00
6 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.86 365.00
7 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.88 361.00
8 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.35 268.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.41 726.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.49 704.00
3 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.51 698.00
4 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.56 684.00
5 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 665.00
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.64 662.00
7 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.65 659.00
8 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.73 637.00
9 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.74 635.00
10 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.75 632.00
11 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.76 629.00
11 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.76 629.00
13 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.82 613.00
14 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.93 584.00
15 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.96 576.00
16 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.98 571.00
17 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99 569.00
18 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 3 09.00 566.00
19 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.03 558.00
20 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 8 09.05 553.00
21 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.08 546.00
22 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.22 511.00
22 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.22 511.00
24 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.23 509.00
24 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.23 509.00
24 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.23 509.00
27 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.34 482.00
28 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.39 470.00
29 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.42 463.00
29 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.42 463.00
31 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.43 461.00
32 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 09.51 442.00
33 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 09.52 440.00
34 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.65 411.00
35 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.68 404.00
36 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.79 380.00
37 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.86 365.00
38 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.88 361.00
39 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.35 268.00
Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

100 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.76 699.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.19 614.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 6 13.98 315.00
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 18.22 0.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 10:00) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.56 545.00
2 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.59 540.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 10:05) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.04 643.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.64 531.00
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 12.69 522.00
4 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 12.91 483.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.77 804.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.77 804.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.88 791.00
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.28 744.00
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 20.36 735.00
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.53 715.00
7 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 20.92 672.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 20.92 672.00
2 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 21.45 615.00
3 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 21.46 614.00
4 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 21.53 606.00
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 21.78 580.00
6 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 21.92 566.00
Martina MoravčíkováMartina Moravčíková 07 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.43 727.00
2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.12 650.00
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 22.05 553.00
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 22.13 545.00
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.28 530.00
6 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.83 477.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.77 804.00
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.77 804.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.88 791.00
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.28 744.00
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 20.36 735.00
6 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.43 727.00
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.53 715.00
8 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 20.92 672.00
8 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 20.92 672.00
10 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.12 650.00
11 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 21.45 615.00
12 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 21.46 614.00
13 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 21.53 606.00
14 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 21.78 580.00
15 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 21.92 566.00
16 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 22.05 553.00
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 22.13 545.00
18 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.28 530.00
19 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.83 477.00
Martina MoravčíkováMartina Moravčíková 07 SlovenskoSlovensko 3 DNS

200 m - Ženy

(so, 21.5.2022 - 15:45) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.49 842.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.83 812.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.88 640.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 15:45) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.57 748.00
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 27.12 702.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 28.74 574.00
4 Michaela BrídlováMichaela Brídlová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 32.64 314.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 15:45) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.20 869.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 26.06 792.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 27.07 706.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 6 PB 27.16 699.00
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 SB 28.49 593.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 15:45) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.23 613.00
2 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 29.57 513.00
3 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.15 472.00
4 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 30.27 463.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.20 869.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 26.06 792.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 27.07 706.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 6 PB 27.16 699.00
5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.23 613.00
6 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 SB 28.49 593.00
7 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 29.57 513.00
8 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.15 472.00
9 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 30.27 463.00

400 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.38 752.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.43 543.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 6 68.01 182.00
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 97.16 0.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 55.03 598.00
2 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 56.20 551.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 58.40 469.00
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 59.18 442.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 60.55 395.00
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:40.09 389.00
2 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.17 370.00
3 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:45.11 343.00
4 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:47.37 322.00
5 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:48.65 311.00
6 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:51.55 286.00
7 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:00.84 214.00
8 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:07.82 165.00
9 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:18.92 100.00
10 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:32.20 43.00
11 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 3:32.87 40.00
12 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 3:48.86 3.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 2:19.11 615.00
2 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 2:19.60 610.00
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 2:22.34 577.00
4 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:23.71 562.00
5 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:33.86 452.00
6 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:35.71 433.00
7 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 PB 2:40.86 382.00
8 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 2:41.25 378.00
9 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 10 SB 2:48.75 310.00
10 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:52.17 281.00
11 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:55.27 256.00
12 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 PB 2:56.74 244.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 2:19.11 615.00
2 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 2:19.60 610.00
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 2:22.34 577.00
4 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:23.71 562.00
5 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:33.86 452.00
6 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:35.71 433.00
7 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:40.09 389.00
8 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 PB 2:40.86 382.00
9 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 2:41.25 378.00
10 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.17 370.00
11 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:45.11 343.00
12 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:47.37 322.00
13 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:48.65 311.00
14 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 10 SB 2:48.75 310.00
15 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:51.55 286.00
16 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:52.17 281.00
17 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:55.27 256.00
18 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 PB 2:56.74 244.00
19 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:00.84 214.00
20 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:07.82 165.00
21 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:18.92 100.00
22 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:32.20 43.00
23 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 3:32.87 40.00
24 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 3:48.86 3.00

800 m - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 2:58.66 378.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 22.5.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:24.55 763.00
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 10 2:36.65 612.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11 2:39.28 581.00
4 Michaela BrídlováMichaela Brídlová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12 3:18.04 216.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:22.20 794.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 2:27.93 719.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 4 PB 2:28.01 718.00
4 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:39.23 582.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:41.32 558.00
6 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 PB 2:44.08 527.00
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:45.84 508.00
8 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 2:59.98 365.00
9 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:12.01 262.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:38.87 586.00
2 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:39.34 580.00
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:47.13 494.00
4 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:47.34 492.00
5 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:47.84 486.00
6 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 2:49.58 468.00
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.22 461.00
Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 14:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:30.51 686.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:34.77 634.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 2:35.19 629.00
4 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:39.53 578.00
5 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:48.73 477.00
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:50.57 458.00
7 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:53.60 427.00
8 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:54.41 419.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:30.51 686.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:34.77 634.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 2:35.19 629.00
4 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:38.87 586.00
5 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:39.34 580.00
6 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 2:39.53 578.00
7 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:47.13 494.00
8 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:47.34 492.00
9 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:47.84 486.00
10 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:48.73 477.00
11 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 2:49.58 468.00
12 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.22 461.00
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:50.57 458.00
14 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:53.60 427.00
15 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:54.41 419.00
Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:47.66 488.00
2 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:51.25 451.00
3 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 PB 2:52.89 434.00
4 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:53.50 428.00
5 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 PB 2:53.57 427.00
6 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 PB 2:56.79 396.00
7 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 PB 2:59.45 370.00
8 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:01.80 349.00
9 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 3:06.13 310.00
10 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 3:10.41 274.00
11 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 PB 3:13.71 248.00
12 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:14.93 239.00
13 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:15.36 236.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:33.71 647.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 2:36.41 615.00
3 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:40.01 573.00
4 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 2:46.00 506.00
5 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 2:47.57 489.00
6 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:49.77 466.00
7 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.10 452.00
8 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:56.80 395.00
9 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 3:00.82 358.00
10 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 13 3:03.09 337.00
11 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 9 3:05.65 314.00
12 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:08.20 293.00
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:37.97 596.00
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:39.05 584.00
3 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:39.37 580.00
4 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.74 576.00
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 2:41.08 561.00
6 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 2:45.31 513.00
7 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:45.85 508.00
8 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 2:46.01 506.00
9 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:46.16 504.00
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:46.25 503.00
11 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 2:46.61 499.00
12 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.20 411.00
13 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 12 2:56.69 397.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:33.71 647.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 2:36.41 615.00
3 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:37.97 596.00
4 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:39.05 584.00
5 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:39.37 580.00
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.74 576.00
7 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:40.01 573.00
8 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 2:41.08 561.00
9 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 2:45.31 513.00
10 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:45.85 508.00
11 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 2:46.00 506.00
12 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 2:46.01 506.00
13 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 2:46.16 504.00
14 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:46.25 503.00
15 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 PB 2:46.61 499.00
16 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 2:47.57 489.00
17 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:47.66 488.00
18 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:49.77 466.00
19 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.10 452.00
20 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:51.25 451.00
21 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 PB 2:52.89 434.00
22 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:53.50 428.00
23 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 PB 2:53.57 427.00
24 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 2:55.20 411.00
25 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 12 2:56.69 397.00
26 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 PB 2:56.79 396.00
27 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:56.80 395.00
28 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 PB 2:59.45 370.00
29 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 PB 3:00.82 358.00
30 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:01.80 349.00
31 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 13 3:03.09 337.00
32 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 9 3:05.65 314.00
33 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 3:06.13 310.00
34 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:08.20 293.00
35 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 3:10.41 274.00
36 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 PB 3:13.71 248.00
37 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:14.93 239.00
38 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:15.36 236.00
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

1000 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:11.65 555.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 3:16.20 514.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:16.73 510.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:53.20 600.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:59.77 265.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 3 6:26.81 165.00
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 SB 8:16.08 0.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 4:53.20 600.00
2 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:59.04 565.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 5:18.51 458.00
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 5:19.03 455.00
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 5:29.28 403.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.94 552.00
2 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.05 532.00
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.30 486.00
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 10.46 457.00
5 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.75 408.00
6 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 10.91 382.00
7 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.07 357.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 10.84 393.00
2 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.86 390.00
3 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 11.27 327.00
4 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.39 309.00
5 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 11.52 291.00
6 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.66 271.00
7 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.98 229.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.41 306.00
2 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 11.64 274.00
3 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.75 259.00
4 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 12.77 141.00
5 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 13.05 114.00
6 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.06 113.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 12:00) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.90 384.00
2 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.18 205.00
3 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.73 61.00
4 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.07 40.00
5 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 14.99 5.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.94 552.00
2 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.05 532.00
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.30 486.00
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 10.46 457.00
5 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.75 408.00
6 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 10.84 393.00
7 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.86 390.00
8 Richard SmolíkRichard Smolík 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.90 384.00
9 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 10.91 382.00
10 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.07 357.00
11 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 11.27 327.00
12 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.39 309.00
13 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 11.41 306.00
14 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 11.52 291.00
15 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 11.64 274.00
16 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.66 271.00
17 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.75 259.00
18 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.98 229.00
19 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.18 205.00
20 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 12.77 141.00
21 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 13.05 114.00
22 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.06 113.00
23 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.73 61.00
24 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.07 40.00
25 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 14.99 5.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.12 690.00
2 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.22 672.00
3 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 10.33 652.00
4 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.47 627.00
5 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.51 620.00
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.54 614.00
7 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 2 10.66 594.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.32 653.00
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.36 646.00
3 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.56 611.00
4 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.69 589.00
5 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.71 585.00
6 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 10.71 585.00
7 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 5 10.77 575.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.94 546.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.14 514.00
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 11.40 473.00
4 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 11.47 462.00
5 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 11.49 459.00
6 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.86 404.00
7 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.02 381.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.07 525.00
2 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 11.84 407.00
3 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.93 394.00
4 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 12.03 380.00
5 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 12.08 373.00
6 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 12.46 321.00
7 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.52 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 11.86 404.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.95 391.00
3 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 12.72 288.00
4 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.92 264.00
5 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.95 261.00
6 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.03 147.00
7 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.60 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 22.5.2022 - 12:30) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.35 215.00
2 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 13.36 214.00
3 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 13.38 212.00
4 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 14.83 83.00
5 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.19 59.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.12 690.00
2 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.22 672.00
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.32 653.00
4 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 10.33 652.00
5 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.36 646.00
6 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.47 627.00
7 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.51 620.00
8 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.54 614.00
9 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.56 611.00
10 Lea PaukováLea Pauková 09 SlovenskoSlovensko 2 10.66 594.00
11 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.69 589.00
12 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.71 585.00
12 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 10.71 585.00
14 Michaela KováčikováMichaela Kováčiková 09 SlovenskoSlovensko 5 10.77 575.00
15 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.94 546.00
16 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.07 525.00
17 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.14 514.00
18 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 11.40 473.00
19 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 11.47 462.00
20 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 11.49 459.00
21 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 11.84 407.00
22 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.86 404.00
22 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 11.86 404.00
24 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.93 394.00
25 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.95 391.00
26 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.02 381.00
27 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 12.03 380.00
28 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 12.08 373.00
29 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 12.46 321.00
30 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.52 314.00
31 Eliška MéslováEliška Méslová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 12.72 288.00
32 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.92 264.00
33 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.95 261.00
34 Růžena SedláčkováRůžena Sedláčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.35 215.00
35 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 13.36 214.00
36 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 13.38 212.00
37 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.03 147.00
38 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 14.83 83.00
39 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.19 59.00
40 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.60 3.00

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 21.5.2022 - 11:00) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.70 523.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 16.82 510.00
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 20.39 206.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.81 867.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 15.33 799.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 16.42 664.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 12:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 15.32 800.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.57 768.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.38 356.00
4 Michaela BrídlováMichaela Brídlová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 23.06 98.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 12:05) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.37 927.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 14.86 860.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 PB 15.22 813.00
4 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 15.26 808.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 12:05) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 16.16 695.00
2 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.57 431.00
3 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.19 373.00
4 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.49 346.00
5 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.00 302.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.37 927.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 14.86 860.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 PB 15.22 813.00
4 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 15.26 808.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 16.16 695.00
6 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.57 431.00
7 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.19 373.00
8 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.49 346.00
9 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.00 302.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.06 834.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 15.08 831.00
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 15.15 822.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.04 709.00
5 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 16.33 674.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 16.67 634.00
2 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.15 580.00
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.46 546.00
4 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.78 511.00
5 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková 07 SlovenskoSlovensko 2 18.75 414.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.58 533.00
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.77 512.00
3 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 18.47 441.00
4 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.50 438.00
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.67 330.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 12:15) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.17 471.00
2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.35 358.00
3 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 19.82 317.00
4 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.41 196.00
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.55 186.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.06 834.00
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 15.08 831.00
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 15.15 822.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 16.04 709.00
5 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 16.33 674.00
6 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 16.67 634.00
7 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.15 580.00
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.46 546.00
9 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.58 533.00
10 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.77 512.00
11 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.78 511.00
12 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.17 471.00
13 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 18.47 441.00
14 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.50 438.00
15 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková 07 SlovenskoSlovensko 2 18.75 414.00
16 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.35 358.00
17 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.67 330.00
18 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 19.82 317.00
19 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.41 196.00
20 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.55 186.00

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 22.5.2022 - 10:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.94 740.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.73 456.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 7 23.29 136.00
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 10:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 19.12 422.00
2 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.68 297.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.39 689.00
2 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 16.55 672.00
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.50 573.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Skupina)

Skupina 01 (so, 21.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 1.92 - - - - - - o - o - xxo xxx 731.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3 SB 1.68 o - xo - xxx 528.00
Celkem 2 závodníků
Skupina 02 (so, 21.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,11 1,14 1,17 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 Body
1 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 1 SB 1.41 - - - o - o o xxo xxx 324.00
2 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2 SB 1.14 o xo xxx 153.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 1.65 xxo o xo xo xxx 504.00
2 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 PB 1.62 o o xxo xxx 480.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 SB 1.62 - o o o o o xxx 480.00
2 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 PB 1.62 o xo o xxo xxo o xxx 480.00
3 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 PB 1.59 xo o o xxo xxo xxx 457.00
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 SB 1.52 - - - - - - - o - o o o o o - xxx 404.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 PB 1.43 - - - o - o o xo o xo o xxx 338.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 PB 1.40 - - - o - o o xo o xo xxx 317.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 SB 1.66 - - - - - - - - - - - - o o o xo xo xxx 806.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1 SB 1.54 - - - - - - - - - o o o o xxx 666.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 SB 1.48 - - - - o o o o o o xo xxx 599.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 PB 1.60 - - - - - - - - - - o o o o xxo xxx 736.00
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 SB 1.54 - - - - - - - o o o - xo o xxx 666.00
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 3 PB 1.42 o o xo o o o o o xo xxx 534.00
4 Michaela BrídlováMichaela Brídlová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 2 PB 1.21 xo xxo xxx 321.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 PB 1.63 - - - - - - - - o o o o xxo xo o xxo xxx 771.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 8 PB 1.57 - - - - - - - o o o xo o o o xxx 701.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová
JAC BrnoJAC Brno
06 7 PB 1.57 - - - - - - o o o o xo xo o xo xxx 701.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 PB 1.57 - - - - - - o o xo xo o o o xxo xxx 701.00
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 SB 1.39 - - o o o o o xo xxx 502.00
6 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 1.39 - o xo o xo xo o xo xxx 502.00
7 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 PB 1.33 xxo o o o o o xxx 439.00
8 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 2 SB 1.27 o o xo o xxx 379.00
9 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 3 PB 1.24 o o xo xxx 350.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 21.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 17 PB 1.57 - - - o o o o o o o o xo xo o xxx 701.00
2 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 22 1.57 - - - - - - - - o - - o - xo xxx 701.00
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 PB 1.54 - - - - - o - o o o o o o xxx 666.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23 1.51 - - - - - o - o o o o o xxx 632.00
5= Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 16 PB 1.48 o o o o o o o o xo xo o xxx 599.00
5= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 14 PB 1.48 - - - o o o o o o xxo o xxx 599.00
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 SB 1.48 - - - o o o o o o xo xxo xxx 599.00
8 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 PB 1.45 - - o o o o - o o o xxx 566.00
9 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 15 SB 1.45 - - - - - o xxo o xo xo xxx 566.00
10 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 1.42 - - o xxo o xo o o o xxx 534.00
11= Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 1.39 - - - o o - o o xxx 502.00
11= Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 21 1.39 - - - - - o - o xxx 502.00
13 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 PB 1.39 - o o o o xo o xo xxx 502.00
14 Natálie RosováNatálie Rosová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 8 PB 1.36 - - o o xo o o xxx 470.00
15 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 PB 1.36 o o o o o o xo xxx 470.00
16 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 10 PB 1.24 o o o xxx 350.00
17 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 PB 1.24 o o xo xxx 350.00
18 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 1.24 - xo xo - xxx 350.00
19 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 1.21 o o xxx 321.00
20 Martina MoravčíkováMartina Moravčíková
SlovenskoSlovensko
07 5 PB 1.21 o xxo xxx 321.00
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,83 1,93 2,03 2,23 2,33 2,43 2,53 2,63 3,43 3,53 4,03 4,23 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 4.03 - - - - - - - - - - o xxx 626.00
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3 SB 3.43 - - - - - - - - xo xxx 464.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 1 PB 2.53 o - o xo o o xo xxx 248.00
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2 SB 1.83 o xxx 109.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,43 2,53 2,63 2,73 2,83 Body
1= Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 PB 2.73 o o xo o xxx 293.00
1= Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 PB 2.73 o o xo o xxx 293.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,73 2,83 2,93 3,03 3,13 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63 3,73 Body
1 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 PB 3.63 - - - o - o - o xo o xxx 517.00
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 3.43 - - - - o o o xo xxx 464.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 SB 3.03 o o xo o xxx 364.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 21.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 PB 2.50 - - - - o o o o o xxo xo xxx 242.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 PB 1.60 xxo xo xxx 70.00
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 21.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3 SB 6.44 -1.2 m/s 6.24  2,50 6.24  1,60 6.44  -1,20 6.44 684.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.37 +1.1 m/s 6.02  0,80 4.80  1,30 6.37  1,10 6.37 668.00
3 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 2 SB 4.63 +1.3 m/s 4.63  1,30 4.43  2,00 x 4.63 313.00
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 SB 3.14 +0.3 m/s 3.08  1,70 2.98  0,30 3.14  0,30 3.14 83.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 PB 5.35 +1.3 m/s 5.29  1,00 5.35  1,30 5.28  1,80 5.35 451.00
2 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 PB 5.19 +0.0 m/s 5.19  0,00 5.11  3,10 5.13  0,50 5.19 419.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 6.87 +4.2 m/s 6.61  2,80 6.87  4,20 6.36  2,40 6.87 783.00
2 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 5.80 +7.4 m/s 5.37 +1.0 m/s 5.37  1,00 5.27  2,70 5.80  7,40 5.80 544.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 5.78 +2.5 m/s 5.39 +1.7 m/s 5.39  1,70 x 5.78  2,50 5.78 540.00
4 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 5.64 +2.2 m/s x 5.64  2,20 x 5.64 510.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 5.25 -0.3 m/s x 5.25  -0,30 x 5.25 431.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 PB 4.87 +0.7 m/s 4.72  0,70 4.87  0,70 4.85  -0,20 4.87 358.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 4.86 +2.4 m/s 4.52 +1.9 m/s 4.52  1,90 4.86  2,40 4.68  2,10 4.86 356.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 25 4.95 +0.8 m/s 4.95  0,80 4.75  1,40 4.69  1,80 4.95 373.00
2 Richard SmolíkRichard Smolík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 23 4.68 +1.1 m/s 4.13  0,70 4.68  1,10 4.60  4,10 4.68 323.00
3 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 4.68 +1.2 m/s 4.68  1,20 4.32  1,80 2.66  1,40 4.68 323.00
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 PB 4.61 +1.0 m/s 4.61  1,00 4.59  2,20 4.18  3,70 4.61 310.00
5 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 21 4.59 +1.5 m/s 4.51  1,30 4.59  1,50 4.44  -0,20 4.59 306.00
6 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 16 4.59 +4.0 m/s 4.31 -0.7 m/s 4.22  0,70 4.31  -0,70 4.59  4,00 4.59 306.00
7 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 20 4.58 +3.2 m/s 4.47 +0.8 m/s 4.31  0,80 4.47  0,80 4.58  3,20 4.58 304.00
8 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 4.46 +1.2 m/s 4.32  1,20 4.38  2,80 4.46  1,20 4.46 283.00
9 Jonáš JuráňJonáš Juráň
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 24 4.41 +2.8 m/s 4.11 +1.2 m/s 4.41  2,80 4.11  1,20 3.69  2,20 4.41 274.00
10 Adam DurajAdam Duraj
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14 PB 4.33 +0.5 m/s 4.25  -0,70 4.33  0,50 4.04  0,60 4.33 261.00
11 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 12 4.33 +3.1 m/s 4.33  3,10 x x 4.33 261.00
12 Jaromír PešekJaromír Pešek
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 9 PB 4.25 +1.3 m/s x 3.98  0,00 4.25  1,30 4.25 247.00
13 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 PB 4.18 +1.3 m/s 3.70  1,20 3.74  1,50 4.18  1,30 4.18 235.00
14 Vojtěch KřížVojtěch Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 5 PB 4.05 +0.9 m/s 4.05  0,90 4.03  0,40 4.02  0,40 4.05 214.00
15 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 4.02 +1.7 m/s 4.02  1,70 3.55  1,20 3.77  0,80 4.02 209.00
16 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 15 3.99 +3.4 m/s 3.89 +1.8 m/s 3.89  1,80 3.80  0,30 3.99  3,40 3.99 204.00
17 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 6 PB 3.92 +0.7 m/s 3.70  -0,50 3.34  0,20 3.92  0,70 3.92 193.00
18 Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 11 3.90 +1.9 m/s 3.90  1,90 3.76  2,20 3.70  1,10 3.90 190.00
19 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 3.83 +1.4 m/s 3.70  1,20 3.75  2,20 3.83  1,40 3.83 179.00
20 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4 3.76 +0.2 m/s x 3.76  0,20 x 3.76 168.00
21 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 8 3.59 +2.0 m/s 3.59  2,00 x 3.42  0,00 3.59 143.00
22 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 13 3.55 +1.8 m/s 3.55  1,80 x 3.22  1,20 3.55 137.00
23 Jakub KovářJakub Kovář
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 3 3.51 +1.0 m/s x 3.51  1,00 x 3.51 132.00
24 Petr StaškovanPetr Staškovan
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 1 PB 3.43 +0.6 m/s 3.33  0,80 3.43  0,60 x 3.43 121.00
25 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2 2.57 +1.5 m/s x 2.57  1,50 2.45  0,40 2.57 22.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 SB 5.00 +1.1 m/s 4.98  1,40 4.88  1,10 5.00  1,10 5.00 559.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 5.02 +1.8 m/s 5.02  1,80 4.89  1,50 4.88  2,90 5.02 565.00
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 3 PB 4.83 +1.4 m/s 4.83  1,40 4.58  0,10 4.56  0,20 4.83 514.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 SB 4.36 +1.0 m/s 4.28  1,10 x 4.36  1,00 4.36 393.00
4 Michaela BrídlováMichaela Brídlová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 2 PB 3.63 +0.6 m/s 3.63  0,60 3.36  0,60 3.39  1,40 3.63 227.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 8 5.38 +1.9 m/s 5.38  1,90 x 4.94  0,70 5.38 665.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová