Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena Chebu

Cheb (10. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.72
2 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.80
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.90
4 Antonín NovákAntonín Novák 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 SB 11.18
5 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.58
6 Adam AišmanAdam Aišman 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.93
7 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 12.05
8 Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.70
2 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 11.04
3 Christian PleskačChristian Pleskač 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.23
4 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.38
6 George UgrenovichGeorge Ugrenovich 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.82
5 Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11.69
Daniel HadDaniel Had 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Vít ZikmundVít Zikmund 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvěcenýPetr Svěcený 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.95
2 Daniel NěmecDaniel Němec 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 11.32
3 Jiří HamousJiří Hamous 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.35
4 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.41
5 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 12.25
6 Mário KulkovskýMário Kulkovský 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.45
Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 DNS
Lukáš HoffmanLukáš Hoffman 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar MoraOtakar Mora 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 10.31
2 Jan VopatJan Vopat 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.68
3 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.23
4 Martin HumlMartin Huml 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.26
5 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.38
6 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.42
7 Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.30
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.56
2 Christian NěmecChristian Němec 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.59
3 Vendelín PetrášVendelín Petráš 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.02
4 Karel KosečekKarel Koseček 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 11.37
5 Tobias SacherTobias Sacher 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.54
6 Sebastián ŠtejrSebastián Štejr 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.14
7 Roman PospěchRoman Pospěch 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.46
Jan ProkopJan Prokop 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AišmanMartin Aišman 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 11.59
2 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.75
3 Jaroslav PagáčJaroslav Pagáč 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.31
4 Pavel SojkaPavel Sojka 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 15.11
Lukáš GajdošLukáš Gajdoš 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias David RibMathias David Rib 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 10.86
2 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.80
3 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.93
4 Václav LukášVáclav Lukáš 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.54
5 Štěpán HykšŠtěpán Hykš 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.60
6 David VágnerDavid Vágner 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 14.59
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 16:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.20
2 Šimon KuncŠimon Kunc 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.01
3 Tomáš FehérTomáš Fehér 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 12.46
4 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.98
5 Vojta VeinfurtVojta Veinfurt 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.20
2 Otakar MoraOtakar Mora 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 10.31
3 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.56
4 Christian NěmecChristian Němec 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.59
5 Jan VopatJan Vopat 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.68
6 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.70
7 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.72
8 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.80
9 Mathias David RibMathias David Rib 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 10.86
10 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.90
11 Petr SvěcenýPetr Svěcený 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.95
12 Vendelín PetrášVendelín Petráš 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.02
13 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 11.04
14 Antonín NovákAntonín Novák 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 SB 11.18
15 Christian PleskačChristian Pleskač 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.23
15 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.23
17 Martin HumlMartin Huml 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.26
18 Daniel NěmecDaniel Němec 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 11.32
19 Jiří HamousJiří Hamous 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.35
20 Karel KosečekKarel Koseček 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 11.37
21 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.38
21 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.38
23 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.41
24 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.42
25 Tobias SacherTobias Sacher 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.54
26 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.58
27 Martin AišmanMartin Aišman 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 11.59
28 Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11.69
29 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.75
30 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.80
31 George UgrenovichGeorge Ugrenovich 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.82
32 Adam AišmanAdam Aišman 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.93
32 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.93
34 Šimon KuncŠimon Kunc 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.01
35 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 12.05
36 Sebastián ŠtejrSebastián Štejr 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.14
37 Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.18
38 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 12.25
39 Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.30
40 Tomáš FehérTomáš Fehér 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 12.46
41 Václav LukášVáclav Lukáš 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.54
42 Štěpán HykšŠtěpán Hykš 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.60
43 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.98
44 Vojta VeinfurtVojta Veinfurt 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.23
45 Mário KulkovskýMário Kulkovský 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.45
46 Roman PospěchRoman Pospěch 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.46
47 Jaroslav PagáčJaroslav Pagáč 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 14.31
48 David VágnerDavid Vágner 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 14.59
49 Pavel SojkaPavel Sojka 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 15.11
Daniel HadDaniel Had 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Vít ZikmundVít Zikmund 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 DNS
Lukáš HoffmanLukáš Hoffman 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Jan ProkopJan Prokop 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
Lukáš GajdošLukáš Gajdoš 15 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.15
2 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.25
3 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 09.75
4 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 09.84
5 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.90
6 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.07
7 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 SB 10.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZappTomáš Zapp 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 09.07
2 Alexander PleskačAlexander Pleskač 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.76
3 Dominik KahánekDominik Kahánek 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.25
4 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.28
5 Adam KlenkaAdam Klenka 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 8 10.79
6 Michael SládekMichael Sládek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.10
2 Adam KalivodaAdam Kalivoda 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 PB 09.55
3 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.78
4 Jakub ŠuráňJakub Šuráň 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 09.81
5 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 09.99
6 Vincent Michael ProcakVincent Michael Procak 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 10.01
7 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.11
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 16:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.81
2 Dan MüllerDan Müller 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.85
3 Jan KompitJan Kompit 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 10.26
4 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 10.39
5 David UbryDavid Ubry 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.43
6 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.62
7 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.89
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 16:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.86
2 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.25
3 Jaroslav GordiienkoJaroslav Gordiienko 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.54
4 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 10.68
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.11
6 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 12.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZappTomáš Zapp 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 09.07
2 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.10
3 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.15
4 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.25
5 Adam KalivodaAdam Kalivoda 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 PB 09.55
6 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 09.75
7 Alexander PleskačAlexander Pleskač 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.76
8 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.78
9 Jakub ŠuráňJakub Šuráň 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 09.81
9 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.81
11 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 09.84
12 Dan MüllerDan Müller 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.85
13 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.86
14 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 09.90
15 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 09.99
16 Vincent Michael ProcakVincent Michael Procak 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 10.01
17 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.07
18 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.11
19 Dominik KahánekDominik Kahánek 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.25
19 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.25
21 Jan KompitJan Kompit 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 10.26
22 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.28
23 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 10.39
24 David UbryDavid Ubry 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.43
25 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 SB 10.50
26 Jaroslav GordiienkoJaroslav Gordiienko 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.54
27 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.62
28 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 10.68
29 Adam KlenkaAdam Klenka 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 8 10.79
30 Michael SládekMichael Sládek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.86
31 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 11.89
32 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.11
33 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 12.81

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 10.16
2 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.31
3 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.41
4 Sofie PszotaSofie Pszota 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.45
5 Ella SochorováElla Sochorová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.12
6 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.21
Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika AltmanováVeronika Altmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 10.94
2 Laura FleischmannováLaura Fleischmannová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.05
3 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.38
4 Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.38
5 Petra LöfflerováPetra Löfflerová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.54
6 Laura JanuškováLaura Janušková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 12.90
7 Sofie SládkováSofie Sládková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 13.09
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VondrášováNatálie Vondrášová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 10.59
2 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 11.27
3 Františka DuškováFrantiška Dušková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.97
4 Beata LedašilováBeata Ledašilová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.99
5 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 12.13
6 Eliška FilipováEliška Filipová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.31
7 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 13.05
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HajšmanováViktorie Hajšmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.98
2 Sofie SzaboSofie Szabo 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.32
3 Michaela KaválkováMichaela Kaválková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.79
4 Tereza SlávikováTereza Sláviková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 13.01
5 Julie HubkováJulie Hubková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.04
6 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.21
Tereza RödlováTereza Rödlová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.46
2 Kristýna HamarováKristýna Hamarová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 11.15
3 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.29
4 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.38
5 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.50
6 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.59
7 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 11.98
8 Kamila ČernokováKamila Černoková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 12.06
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VolákováAnna Voláková 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 8 10.66
2 Jana HergethováJana Hergethová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.04
3 Karolína BuriánováKarolína Buriánová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.40
4 Lucie KohoutováLucie Kohoutová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.57
1 Valerie ČechováValerie Čechová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
5 Ella HudákováElla Hudáková 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.63
6 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.67
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ForchováNina Forchová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.00
2 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.48
3 Beata IllichováBeata Illichová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.53
4 Elena HoferováElena Hoferová 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.82
5 Adéla HlačíkováAdéla Hlačíková 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 11.93
6 Kateřina MinaříkováKateřina Minaříková 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.18
7 Klára FrankováKlára Franková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.69
8 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.72
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VolenaValerie Volena 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 11.49
2 Barbora ForstováBarbora Forstová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 11.90
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.64
4 Elli FrankováElli Franková 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 12.66
5 Karolína OrnetováKarolína Ornetová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 12.74
6 Inna MasopustováInna Masopustová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.81
7 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 13.01
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 10.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizaveta PicirigaElizaveta Piciriga 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.23
2 Viktorie ŽluvováViktorie Žluvová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.80
3 Adelina VolenaAdelina Volena 17 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 13.49
4 Lenka TalpášováLenka Talpášová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 13.73
5 Viktorie HamousováViktorie Hamousová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 13.85
6 Emma PáníkováEmma Páníková 16 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 14.22
7 Tereza ČernáTereza Černá 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 15.64
Gabriela AišmanováGabriela Aišmanová 17 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 10.16
2 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.31
3 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.41
4 Sofie PszotaSofie Pszota 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.45
5 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.46
6 Natálie VondrášováNatálie Vondrášová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 10.59
7 Anna VolákováAnna Voláková 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 8 10.66
8 Veronika AltmanováVeronika Altmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 10.94
9 Viktorie HajšmanováViktorie Hajšmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.98
10 Nina ForchováNina Forchová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.00
11 Jana HergethováJana Hergethová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.04
12 Laura FleischmannováLaura Fleischmannová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.05
13 Ella SochorováElla Sochorová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.12
14 Kristýna HamarováKristýna Hamarová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 11.15
15 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.21
16 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 11.27
17 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.29
18 Sofie SzaboSofie Szabo 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.32
19 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.38
19 Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.38
19 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.38
22 Karolína BuriánováKarolína Buriánová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 11.40
23 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.48
24 Valerie VolenaValerie Volena 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 11.49
25 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.50
26 Beata IllichováBeata Illichová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.53
27 Petra LöfflerováPetra Löfflerová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.54
28 Lucie KohoutováLucie Kohoutová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.57
29 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 11.59
30 Ella HudákováElla Hudáková 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.63
31 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 11.67
32 Michaela KaválkováMichaela Kaválková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.79
33 Elena HoferováElena Hoferová 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.82
34 Barbora ForstováBarbora Forstová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 11.90
35 Adéla HlačíkováAdéla Hlačíková 14 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 11.93
36 Františka DuškováFrantiška Dušková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.97
37 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 11.98
38 Beata LedašilováBeata Ledašilová 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 11.99
39 Kamila ČernokováKamila Černoková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 12.06
40 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 12.13
41 Kateřina MinaříkováKateřina Minaříková 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.18
42 Elizaveta PicirigaElizaveta Piciriga 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.23
43 Eliška FilipováEliška Filipová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.31
44 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.64
45 Elli FrankováElli Franková 16 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 12.66
46 Klára FrankováKlára Franková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.69
47 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.72
48 Karolína OrnetováKarolína Ornetová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 12.74
49 Viktorie ŽluvováViktorie Žluvová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.80
50 Inna MasopustováInna Masopustová 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.81
51 Laura JanuškováLaura Janušková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 12.90
52 Tereza SlávikováTereza Sláviková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 13.01
52 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 13.01
54 Julie HubkováJulie Hubková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.04
55 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 13.05
56 Sofie SládkováSofie Sládková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 13.09
57 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.21
58 Adelina VolenaAdelina Volena 17 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 13.49
59 Lenka TalpášováLenka Talpášová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 13.73
60 Viktorie HamousováViktorie Hamousová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 13.85
61 Emma PáníkováEmma Páníková 16 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 14.22
62 Tereza ČernáTereza Černá 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 15.64
Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 DNF
Tereza RödlováTereza Rödlová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
1 Valerie ČechováValerie Čechová 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
Gabriela AišmanováGabriela Aišmanová 17 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.96
2 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.10
3 Štěpánka BobkováŠtěpánka Bobková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.43
4 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.49
5 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 09.51
6 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.74
7 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.04
8 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.59
2 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.70
3 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.89
4 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 09.95
5 Andrea PokornáAndrea Pokorná 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.01
6 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.10
7 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.58
2 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.99
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.10
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 10.18
5 Barbora SlávikováBarbora Sláviková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.57
6 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.59
7 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.61
8 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.67
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Carolina MecnerováJulie Carolina Mecnerová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.76
2 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 10.17
3 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.36
4 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 10.44
5 Eliška HumlováEliška Humlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.68
6 Adriana SacherAdriana Sacher 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.80
7 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.82
Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 09.89
2 Anna SlavíkováAnna Slavíková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 10.27
3 Aneta KahánkováAneta Kahánková 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.70
4 Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.32
5 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.39
6 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 11.53
Štěpánka ProcházkováŠtěpánka Procházková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
Kateřina KufnerováKateřina Kufnerová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 10.5.2022 - 16:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.71
2 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.56
3 Sofie OslovičováSofie Oslovičová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.59
4 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.65
5 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.73
6 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 PB 11.10
7 Lada BečkováLada Bečková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.57
8 Rozálie KadlecováRozálie Kadlecová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 11.69
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 10.5.2022 - 16:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.67
2 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 09.77
3 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.16
4 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 10.53
5 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.02
6 Tereza KopeckáTereza Kopecká 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.23
7 Anežka VotavováAnežka Votavová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.25
8 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.60
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 10.5.2022 - 16:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.48
2 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.94
3 Veronika ŠilhaváVeronika Šilhavá 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 10.19
4 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.23
5 Sofie KaiglováSofie Kaiglová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.72
6 Lucie BauerováLucie Bauerová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.82
7 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.08
8 Zuzanka SchrámkováZuzanka Schrámková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.11
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 10.5.2022 - 16:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.48
2 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.94
3 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.19
4 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.23
5 Stela KloubováStela Kloubová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 10.72
6 Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 10.82
7 Lídie VitnerováLídie Vitnerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.08
8 Anna Kristína FiuryAnna Kristína Fiury 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 11.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.96
2 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.10
3 Štěpánka BobkováŠtěpánka Bobková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.43
4 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.48
4 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.48
6 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.49
7 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 09.51
8 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.58
9 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.59
10 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.67
11 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.70
12 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.71
13 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.74
14 Julie Carolina MecnerováJulie Carolina Mecnerová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.76
15 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 09.77
16 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.89
16 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 09.89
18 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.94
18 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.94
20 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 09.95
21 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.99
22 Andrea PokornáAndrea Pokorná 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.01
23 Sofie BílskáSofie Bílská 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.04
24 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.10
24 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.10
26 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.12
27 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.16
28 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 10.17
29 Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 10.18
30 Veronika ŠilhaváVeronika Šilhavá 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 10.19
30 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.19
32 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.23
32 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.23
34 Anna SlavíkováAnna Slavíková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 10.27
35 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.36
36 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.40
37 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 10.44
38 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 10.53
39 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.56
40 Barbora SlávikováBarbora Sláviková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.57
41 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.59
41 Sofie OslovičováSofie Oslovičová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.59
43 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.61
44 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.65
45 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.67
46 Eliška HumlováEliška Humlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.68
47 Aneta KahánkováAneta Kahánková 11 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 10.70
48 Sofie KaiglováSofie Kaiglová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 10.72
48 Stela KloubováStela Kloubová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 10.72
50 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.73
51 Adriana SacherAdriana Sacher 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.80
52 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.82
52 Lucie BauerováLucie Bauerová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 10.82
52 Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 10.82
55 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.02
56 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.08
56 Lídie VitnerováLídie Vitnerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.08
58 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 PB 11.10
59 Zuzanka SchrámkováZuzanka Schrámková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.11
59 Anna Kristína FiuryAnna Kristína Fiury 12 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 11.11
61 Tereza KopeckáTereza Kopecká 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.23
62 Anežka VotavováAnežka Votavová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.25
63 Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.32
64 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.39
65 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 11.53
66 Lada BečkováLada Bečková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 11.57
67 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.60
68 Rozálie KadlecováRozálie Kadlecová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 11.69
Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Štěpánka ProcházkováŠtěpánka Procházková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
Kateřina KufnerováKateřina Kufnerová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 DNS

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KopeckýJakub Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 6 PB 1.84
2 Dennis TiralaDennis Tirala
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 12 PB 1.83
3 Alfons BergerAlfons Berger
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 2 PB 1.78
4= Antonín NovákAntonín Novák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 7 PB 1.70
4= Jan PflanzerJan Pflanzer
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 8 PB 1.70
6 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 3 PB 1.70
7 Daniel SoučekDaniel Souček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 10 PB 1.69
8 Adam AišmanAdam Aišman
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 1 PB 1.67
9 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 15 PB 1.64
10 Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 PB 1.62
11 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 5 PB 1.53
12 Jiří TrojáčekJiří Trojáček
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 13 PB 1.52
13 George UgrenovichGeorge Ugrenovich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 14 PB 1.43
14 Christian PleskačChristian Pleskač
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 9 PB 1.39
Daniel HadDaniel Had
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 4 DNS
Vít ZikmundVít Zikmund
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 16 DNS
Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 11 DNS
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav PechoušekVáclav Pechoušek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
15 22 PB 1.75
2 Vendelín PetrášVendelín Petráš
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 23 PB 1.66
3 Tobias SacherTobias Sacher
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 27 PB 1.64
4= Michael ValušMichael Valuš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 36 PB 1.62
4= Jakub StrakaJakub Straka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 30 PB 1.62
6 Mathias David RibMathias David Rib
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 26 PB 1.61
7= Martin AišmanMartin Aišman
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 1 PB 1.60
7= Christian NěmecChristian Němec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 20 PB 1.60
9 Kilián HavlinaKilián Havlina
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 8 PB 1.55
10 Otakar MoraOtakar Mora
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 18 PB 1.53
11= Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 2 PB 1.51
11= Daniel NěmecDaniel Němec
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 19 PB 1.51
13= Tomáš VlčekTomáš Vlček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
15 37 PB 1.50
13= Jiří HamousJiří Hamous
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 7 PB 1.50
13= Petr SvěcenýPetr Svěcený
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 31 PB 1.50
16 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 14 PB 1.49
17= Václav LukášVáclav Lukáš
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 17 PB 1.48
17= Damián SoběhartDamián Soběhart
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 28 PB 1.48
19 Jan VopatJan Vopat
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 38 PB 1.47
20 Martin HumlMartin Huml
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 10 PB 1.41
21 Jan KoubaJan Kouba
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
15 13 PB 1.40
22 Denis BokšayDenis Bokšay
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 3 PB 1.38
23 Štěpán HykšŠtěpán Hykš
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
16 11 PB 1.37
24= Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 31 PB 1.36
24= Karel KosečekKarel Koseček
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 12 PB 1.36
24= Šimon KuncŠimon Kunc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
15 16 PB 1.36
27= Sebastián ŠtejrSebastián Štejr
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 33 PB 1.35
27= Tomáš FehérTomáš Fehér
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 5 PB 1.35
29= Roman PospěchRoman Pospěch
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 24 PB 1.32
29= Vojta VeinfurtVojta Veinfurt
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 PB 1.32
31 Jaroslav PagáčJaroslav Pagáč
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 21 PB 1.28
32 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 39 PB 1.19
33 Pavel SojkaPavel Sojka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 29 PB 1.17
34 David VágnerDavid Vágner
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 35 PB 1.15
35 Mário KulkovskýMário Kulkovský
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 15 PB 0.98
Jan ProkopJan Prokop
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 25 DNS
Jindřich ŠtrérJindřich Štrér
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 34 DNS
Lukáš GajdošLukáš Gajdoš
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 6 DNS
Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 4 DNS
Lukáš HoffmanLukáš Hoffman
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 9 DNS
Celkem 40 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 1 PB 2.28
2 Tomáš ZappTomáš Zapp
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 13 PB 2.11
3 Daniel SmržDaniel Smrž
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 11 PB 2.10
4 Jakub KorellusJakub Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 5 PB 2.04
5 Krištof HavlinaKrištof Havlina
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 1.95
6 Alexander PleskačAlexander Pleskač
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 8 PB 1.93
7 Michael SládekMichael Sládek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 10 PB 1.86
8= Michal KlíčekMichal Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 4 PB 1.85
8= Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 9 PB 1.85
10 Jan KriglsteinJan Kriglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 6 PB 1.80
11 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 12 PB 1.75
12 Dominik KahánekDominik Kahánek
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
11 3 PB 1.74
13 Adam KlenkaAdam Klenka
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
11 PB 1.65
Nicolas MarkusekNicolas Markusek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 7 DNS
Celkem 14 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon LažaŠimon Laža
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 9 PB 2.08
2 Jan KompitJan Kompit
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 7 PB 2.00
3 Leoš PůhonýLeoš Půhoný
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
12 14 PB 1.99
4 Adam KalivodaAdam Kalivoda
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
12 6 PB 1.98
5 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 1 PB 1.93
6 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 8 PB 1.92
7 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 2 PB 1.88
8 David UbryDavid Ubry
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 18 PB 1.85
9 Dan MüllerDan Müller
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
12 11 PB 1.84
10 Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 10 PB 1.81
11 Jakub ŠuráňJakub Šuráň
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 17 PB 1.80
12 Vincent Michael ProcakVincent Michael Procak
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
12 13 PB 1.74
13 Jaroslav GordiienkoJaroslav Gordiienko
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 4 PB 1.73
14 Štěpán NovákŠtěpán Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 12 PB 1.73
15 Marek SojkaMarek Sojka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 15 PB 1.70
16 Adam SunekAdam Sunek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 16 PB 1.64
17 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 20 PB 1.45
18 Jan JirkůJan Jirků
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 5 PB 1.43
19 Daniel DvořákDaniel Dvořák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 3 PB 1.32
20 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 19 PB 1.27
Celkem 20 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 8 PB 1.74
2 Sofie PszotaSofie Pszota
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 19 PB 1.72
3 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 27 PB 1.72
4 Aneta PacovskáAneta Pacovská
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 18 PB 1.71
5 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 PB 1.69
6 Veronika AltmanováVeronika Altmanová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 1 PB 1.64
7 Laura FleischmannováLaura Fleischmannová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 6 PB 1.64
8 Adéla BrtkováAdéla Brtková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 3 PB 1.60
9 Viktorie HajšmanováViktorie Hajšmanová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 7 PB 1.59
10 Ella SochorováElla Sochorová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 23 PB 1.57
11 Sofie SzaboSofie Szabo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 25 PB 1.55
12 Petra LöfflerováPetra Löfflerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 16 PB 1.54
13 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 13 PB 1.54
14 Eliška KlausováEliška Klausová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 12 PB 1.53
15 Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 28 PB 1.49
16 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 2 PB 1.48
17 Beata LedašilováBeata Ledašilová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 15 PB 1.46
18 Linda OuporováLinda Ouporová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 17 PB 1.44
19 Michaela KaválkováMichaela Kaválková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 11 PB 1.39
20 Eliška FilipováEliška Filipová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 5 PB 1.33
21 Julie HubkováJulie Hubková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 9 PB 1.32
22 Tereza SlávikováTereza Sláviková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 22 PB 1.31
23 Františka DuškováFrantiška Dušková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 4 PB 1.30
24 Laura JanuškováLaura Janušková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 10 PB 1.20
Natálie VondrášováNatálie Vondrášová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 29 NM
Sofie SládkováSofie Sládková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 21 DNS
Ellen StřechováEllen Střechová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 24 DNS
Zuzana ŠaškováZuzana Šašková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 26 DNS
Tereza RödlováTereza Rödlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 20 DNS
Emma KverkováEmma Kverková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 14 NM
Celkem 30 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna VolákováAnna Voláková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 33 PB 1.69
2 Magdalena DrožováMagdalena Drožová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 7 PB 1.68
3 Kristýna HamarováKristýna Hamarová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 12 PB 1.68
4 Thea MálkováThea Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 23 PB 1.60
5 Jana HergethováJana Hergethová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 14 PB 1.60
6 Nina ForchováNina Forchová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 8 PB 1.58
7 Lucie KohoutováLucie Kohoutová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 22 PB 1.58
8 Petra ZieglerováPetra Zieglerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 37 PB 1.53
9 Barbora ForstováBarbora Forstová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 9 PB 1.52
10 Karolína BuriánováKarolína Buriánová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 3 PB 1.49
11 Elizaveta PicirigaElizaveta Piciriga
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 29 PB 1.46
12 Beata IllichováBeata Illichová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 19 PB 1.43
13 Adéla HlačíkováAdéla Hlačíková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 15 PB 1.43
14 Emma PáníkováEmma Páníková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
16 27 PB 1.42
15 Amálie HykšováAmálie Hykšová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 18 PB 1.42
16 Jola TrinerováJola Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
15 32 PB 1.40
17= Laura JosefikováLaura Josefiková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 20 PB 1.38
17= Kamila ČernokováKamila Černoková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 6 PB 1.38
17= Ella HudákováElla Hudáková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 17 PB 1.38
20 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 30 PB 1.37
21 Viktorie HamousováViktorie Hamousová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
16 13 PB 1.36
22= Elena HoferováElena Hoferová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 16 PB 1.34
22= Klára FrankováKlára Franková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 11 PB 1.34
22= Eleonora VolfováEleonora Volfová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 36 PB 1.34
25 Elli FrankováElli Franková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 10 PB 1.27
26 Inna MasopustováInna Masopustová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 24 PB 1.25
27= Adelina VolenaAdelina Volena
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
17 34 PB 1.24
27= Valerie VolenaValerie Volena
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 35 PB 1.24
29 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 28 PB 1.21
30 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 21 PB 1.20
31 Barbora BlažkováBarbora Blažková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
15 2 PB 1.18
32 Viktorie ŽluvováViktorie Žluvová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
16 38 PB 1.16
33= Kateřina MinaříkováKateřina Minaříková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 25 PB 1.04
33= Karolína OrnetováKarolína Ornetová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 26 PB 1.04
35 Lenka TalpášováLenka Talpášová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
15 31 PB 1.01
36 Tereza ČernáTereza Černá
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
16 5 PB 0.96
1 Valerie ČechováValerie Čechová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 4 DNS
Gabriela AišmanováGabriela Aišmanová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
17 1 DNS
Celkem 38 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza AntošováTereza Antošová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 1 PB 2.24
2 Adéla KortusováAdéla Kortusová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 12 PB 2.13
3 Ema TrávníkováEma Trávníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 37 PB 2.08
4 Julie KanakováJulie Kanaková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 11 PB 2.07
5 Julie Carolina MecnerováJulie Carolina Mecnerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 21 PB 2.06
6= Veronika MálkováVeronika Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 20 PB 2.02
6= Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 19 PB 2.02
8= Natálie SzaboNatálie Szabo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 36 PB 1.98
8= Klára HankováKlára Hanková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 7 PB 1.98
10 Sofie BílskáSofie Bílská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 1.95
11 Emma HamousováEmma Hamousová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 6 PB 1.88
12 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 30 PB 1.86
13= Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 28 PB 1.85
13= Štěpánka BobkováŠtěpánka Bobková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 3 PB 1.85
15 Barbora SlávikováBarbora Sláviková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 33 PB 1.84
16 Michaela StránskáMichaela Stránská
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 34 PB 1.82
17= Jana LapinováJana Lapinová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 17 PB 1.81
17= Julie ČimerováJulie Čimerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 4 PB 1.81
19= Dominika KrbcováDominika Krbcová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 13 PB 1.79
19= Anna SlavíkováAnna Slavíková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 32 PB 1.79
21 Eliška HumlováEliška Humlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 8 PB 1.78
22= Ella ZeronikováElla Zeroniková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 39 PB 1.77
22= Anna JindřichováAnna Jindřichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 9 PB 1.77
22= Andrea PokornáAndrea Pokorná
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 25 PB 1.77
25 Adéla SkalováAdéla Skalová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 31 PB 1.75
26 Klára LinhartováKlára Linhartová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 18 PB 1.74
27= Tereza PavelkováTereza Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 24 PB 1.73
27= Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 23 PB 1.73
29 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 15 PB 1.72
30 Michelle VrbováMichelle Vrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 38 PB 1.71
31 Veronika MusilováVeronika Musilová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 22 PB 1.69
32= Mariána KutílkováMariána Kutílková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 16 PB 1.65
32= Aneta KahánkováAneta Kahánková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
11 10 PB 1.65
34 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 26 PB 1.64
35 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 35 PB 1.61
36 Adriana SacherAdriana Sacher
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 29 PB 1.56
Štěpánka ProcházkováŠtěpánka Procházková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 27 DNS
Kateřina KufnerováKateřina Kufnerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 14 DNS
Eliška ČornyjováEliška Čornyjová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 5 DNS
Celkem 39 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sarah RubešováSarah Rubešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 20 PB 1.97
2 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 23 PB 1.95
3 Dominika KässováDominika Kässová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 12 PB 1.93
4 Nella MerhulíkováNella Merhulíková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 16 PB 1.85
5 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 7 PB 1.85
6 Julie JurekováJulie Jureková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 9 PB 1.80
7 Sofie OslovičováSofie Oslovičová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 18 PB 1.79
8 Isabella DibelkováIsabella Dibelková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 6 PB 1.79
9 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 8 PB 1.78
10 Emma TomínováEmma Tomínová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 26 PB 1.76
11 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 19 PB 1.75
12= Kristýna VaníčkováKristýna Vaníčková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 27 PB 1.73
12= Anežka VotavováAnežka Votavová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 29 PB 1.73
14 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 4 SB 1.72
15= Klára ŠlajsováKlára Šlajsová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 25 PB 1.70
15= Veronika ŠilhaváVeronika Šilhavá
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 24 PB 1.70
17 Stela KloubováStela Kloubová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 13 PB 1.69
18 Valerie MudrováValerie Mudrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 17 PB 1.67
19 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 30 PB 1.64
20 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 5 PB 1.63
21 Lea MacháčkováLea Macháčková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 15 PB 1.60
22 Tereza KopeckáTereza Kopecká
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 14 PB 1.59
23 Karolína BátováKarolína Bátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
12 1 PB 1.58
24 Klára StankovenováKlára Stankovenová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 22 PB 1.55
25 Lucie BauerováLucie Bauerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 2 PB 1.50
26 Rozálie KadlecováRozálie Kadlecová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 10 PB 1.49
27 Lídie VitnerováLídie Vitnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 28 PB 1.40
28 Lada BečkováLada Bečková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 3 PB 1.38
Sofie KaiglováSofie Kaiglová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 11 DNS
Zuzanka SchrámkováZuzanka Schrámková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 21 DNS
Celkem 30 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dennis TiralaDennis Tirala
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 12 PB 25.40
2 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 15 PB 20.40
3 Jan PflanzerJan Pflanzer
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 8 PB 18.00
4 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 5 PB 17.95
5 Adam AišmanAdam Aišman
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 1 PB 17.30
6 Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 PB 15.25
7 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 3 PB 15.10
8 George UgrenovichGeorge Ugrenovich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 14 PB 14.85
9 Alfons BergerAlfons Berger
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 2 PB 14.45
10 Jiří TrojáčekJiří Trojáček
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 13 PB 12.70
11 Antonín NovákAntonín Novák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 7 PB 12.25
12 Jakub KopeckýJakub Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 6 PB 11.80
13 Daniel SoučekDaniel Souček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 10 PB 11.40
14 Christian PleskačChristian Pleskač
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 9 PB 11.10
Daniel HadDaniel Had
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 4 DNS
Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 11 DNS
Vít ZikmundVít Zikmund
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 16 DNS
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub StrakaJakub Straka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 30 PB 22.80
2 Tobias SacherTobias Sacher
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 27 PB 22.00
3 Jan VopatJan Vopat
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 38 PB 20.50
4 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 14 PB 19.20
5 Otakar MoraOtakar Mora
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 18 PB 18.70
6 Kilián HavlinaKilián Havlina
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 8 PB 18.20
7 Michael ValušMichael Valuš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 36 PB 17.50
8 Martin HumlMartin Huml
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 10 PB 17.20
9 Daniel NěmecDaniel Němec
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 19 PB 16.60
10 Martin AišmanMartin Aišman
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 1 PB 16.40
11 Václav LukášVáclav Lukáš
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 17 PB 15.90
12 Václav PechoušekVáclav Pechoušek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
15 22 PB 15.70
13 Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 2 PB 14.50
14 Vendelín PetrášVendelín Petráš
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 23 PB 14.20
15 Jiří HamousJiří Hamous
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 7 PB 13.90
16 Christian NěmecChristian Němec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 20 PB 13.30
17 Petr SvěcenýPetr Svěcený
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 31 PB 13.00
18 Karel KosečekKarel Koseček
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 12 PB 12.90
19 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 32 PB 12.80
20= Mathias David RibMathias David Rib
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 26 PB 12.60
20= Roman PospěchRoman Pospěch
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 24 PB 12.60
22 Štěpán HykšŠtěpán Hykš
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
16 11 PB 11.30
23 Tomáš VlčekTomáš Vlček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
15 37 PB 09.70
24 Sebastián ŠtejrSebastián Štejr
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 33 PB 09.00
25 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 39 PB 08.90
26 Jaroslav PagáčJaroslav Pagáč
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 21 PB 08.70
27= Damián SoběhartDamián Soběhart
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 28 PB 08.30
27= Jan KoubaJan Kouba
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
15 13 PB 08.30
29 Denis BokšayDenis Bokšay
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 3 PB 07.90
30 Šimon KuncŠimon Kunc
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
15 16 PB 07.50
31 Pavel SojkaPavel Sojka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 29 PB 07.10
32 David VágnerDavid Vágner
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 35 PB 06.40
33= Mário KulkovskýMário Kulkovský
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 15 PB 05.70
33= Vojta VeinfurtVojta Veinfurt
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 PB 05.70
35 Tomáš FehérTomáš Fehér
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 5 PB 03.50
Jan ProkopJan Prokop
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 25 DNS
Jindřich ŠtrérJindřich Štrér
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 34 DNS
Lukáš GajdošLukáš Gajdoš
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
15 6 DNS
Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 4 DNS
Lukáš HoffmanLukáš Hoffman
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 9 DNS
Celkem 40 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 1 PB 37.10
2 Michal KlíčekMichal Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 4 PB 36.75
3 Dominik KahánekDominik Kahánek
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
11 3 PB 31.10
4 Michael SládekMichael Sládek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 10 PB 30.75
5 Krištof HavlinaKrištof Havlina
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 28.55
6 Jan KriglsteinJan Kriglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 6 PB 25.70
7 Jakub KorellusJakub Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 5 PB 23.80
8 Daniel SmržDaniel Smrž
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 11 PB 21.55
9 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 12 PB 21.40
10 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
11 9 PB 20.80
11 Alexander PleskačAlexander Pleskač
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 8 PB 19.90
12 Adam KlenkaAdam Klenka
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
11 PB 18.45
13 Tomáš ZappTomáš Zapp
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 13 PB 14.60
Nicolas MarkusekNicolas Markusek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 7 DNS
Celkem 14 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon LažaŠimon Laža
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 9 PB 39.20
2 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 1 PB 30.10
3 David UbryDavid Ubry
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 18 PB 27.40
4 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 2 PB 26.20
5 Adam SunekAdam Sunek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 16 PB 26.00
6 Marek SojkaMarek Sojka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 15 PB 23.90
7 Adam KalivodaAdam Kalivoda
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
12 6 PB 23.50
8 Jan KompitJan Kompit
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 7 PB 23.30
9 Štěpán NovákŠtěpán Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 12 PB 22.90
10 Leoš PůhonýLeoš Půhoný
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
12 14 PB 22.20
11 Jaroslav GordiienkoJaroslav Gordiienko
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 4 PB 21.80
12 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
12 8 PB 20.60
13 Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 10 PB 20.20
14 Dan MüllerDan Müller
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
12 11 PB 19.70
15 Jakub ŠuráňJakub Šuráň
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
12 17 PB 17.90
16 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 20 PB 17.90
17 Vincent Michael ProcakVincent Michael Procak
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
12 13 PB 16.30
18 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 19 PB 16.20
19 Daniel DvořákDaniel Dvořák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 3 PB 15.90
20 Jan JirkůJan Jirků
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 5 PB 13.30
Celkem 20 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika AltmanováVeronika Altmanová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 1 PB 24.50
2 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 PB 17.90
3 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 8 PB 14.70
4 Aneta PacovskáAneta Pacovská
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 18 PB 14.40
5= Julie HubkováJulie Hubková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 9 PB 14.10
5= Marie ŠtěříkováMarie Štěříková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 27 PB 14.10
7 Eliška KlausováEliška Klausová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 12 PB 13.65
8= Sofie PszotaSofie Pszota
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 19 PB 11.30
8= Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 2 PB 11.30
8= Petra LöfflerováPetra Löfflerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 16 PB 11.30
11 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 13 PB 10.60
12 Adéla BrtkováAdéla Brtková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 3 PB 10.15
13 Michaela KaválkováMichaela Kaválková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 11 PB 09.86
14 Tereza SlávikováTereza Sláviková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 22 PB 09.65
15 Linda OuporováLinda Ouporová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 17 PB 09.50
16 Ella SochorováElla Sochorová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 23 PB 08.60
17 Karolína VeinfurtováKarolína Veinfurtová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 28 PB 08.25
18 Laura FleischmannováLaura Fleischmannová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 6 PB 07.70
19 Viktorie HajšmanováViktorie Hajšmanová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 7 PB 07.65
20 Laura JanuškováLaura Janušková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 10 PB 07.50
21 Sofie SzaboSofie Szabo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 25 PB 07.35
22 Emma KverkováEmma Kverková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 14 PB 06.35
23 Františka DuškováFrantiška Dušková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 4 PB 06.30
24 Eliška FilipováEliška Filipová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 5 PB 05.50
25 Beata LedašilováBeata Ledašilová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 15 PB 04.75
Natálie VondrášováNatálie Vondrášová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 29 DNS
Sofie SládkováSofie Sládková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
13 21 DNS
Zuzana ŠaškováZuzana Šašková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
13 26 DNS
Tereza RödlováTereza Rödlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
13 20 DNS
Ellen StřechováEllen Střechová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
13 24 DNS
Celkem 30 závodníků
Skupina 02 (út, 10.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie HykšováAmálie Hykšová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 17 PB 15.80
2 Anna VolákováAnna Voláková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 32 PB 14.30
3 Nina ForchováNina Forchová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 7 PB 13.30
4 Magdalena DrožováMagdalena Drožová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 6 PB 13.10
5 Lucie KohoutováLucie Kohoutová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 21 PB 11.90
6 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 29 PB 11.80
7= Jana HergethováJana Hergethová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 13 PB 11.60
7= Petra ZieglerováPetra Zieglerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 36 PB 11.60
9 Kristýna HamarováKristýna Hamarová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 11 PB 10.40
10 Thea MálkováThea Málková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 22 PB 10.10
11 Ella HudákováElla Hudáková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 16 PB 09.80
12 Jola TrinerováJola Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
15 31 PB 09.30
13 Klára FrankováKlára Franková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 9 PB 09.10
14 Kateřina MinaříkováKateřina Minaříková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 24 PB 08.50
15 Karolína BuriánováKarolína Buriánová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
14 3 PB 08.00
16 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 20 PB 07.80
17 Elena HoferováElena Hoferová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 15 PB 07.50
18 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
14 27 PB 07.40
19= Barbora ForstováBarbora Forstová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 8 PB 07.30
19= Eleonora VolfováEleonora Volfová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 35 PB 07.30
21 Kamila ČernokováKamila Černoková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14 5 PB 07.00
22 Elizaveta PicirigaElizaveta Piciriga
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
16 28 PB 06.80
23 Adelina VolenaAdelina Volena
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
17 33 PB 06.60
24 Inna MasopustováInna Masopustová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 23 PB 06.40
25 Adéla HlačíkováAdéla Hlačíková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
14 14 PB 06.20
26 Valerie VolenaValerie Volena
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
15 34 PB 06.10
27 Beata IllichováBeata Illichová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
14 18 PB 05.90