Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Kraje Vysočina ve vícebojích

Třebíč (21. - 22. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.67 659.00
2 33 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.82 613.00
3 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.90 589.00
4 16 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.58 403.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.87 333.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.5.2022 - 10:20) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.34 465.00
2 32 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.60 398.00
3 68 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.90 327.00
4 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.58 188.00
MS Jan HurdíkJan Hurdík 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.67 659.00
2 33 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.82 613.00
3 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.90 589.00
4 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.34 465.00
5 16 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.58 403.00
6 32 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.60 398.00
7 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.87 333.00
8 Jan HurdíkJan Hurdík 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.89
9 68 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.90 327.00
10 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.58 188.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 16:30) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 08.53 416.00
2 5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.88 331.00
3 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.01 302.00
4 79 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.06 291.00
5 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.17 268.00
6 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.42 218.00
7 27 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.52 199.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.91 324.00
2 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.38 226.00
3 4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.40 222.00
4 3 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 09.86 142.00
5 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 1 09.97 125.00
6 55 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 10.02 117.00
7 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 10.30 80.00
8 6 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.50 58.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 08.53 416.00
2 5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.88 331.00
3 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 08.91 324.00
4 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.01 302.00
5 79 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.06 291.00
6 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.17 268.00
7 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 09.38 226.00
8 4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.40 222.00
9 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.42 218.00
10 27 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.52 199.00
11 3 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 09.86 142.00
12 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 1 09.97 125.00
13 55 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 10.02 117.00
14 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 10.30 80.00
15 6 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.50 58.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 16:40) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.44 718.00
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.69 648.00
3 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.84 608.00
4 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.87 600.00
5 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.89 595.00
6 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.10 541.00
7 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.17 523.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 16:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.06 551.00
2 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.13 533.00
3 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.44 458.00
4 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.54 435.00
5 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 09.61 419.00
6 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.86 365.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 16:40) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.58 426.00
2 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.67 406.00
3 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.03 330.00
4 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.04 328.00
5 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.06 324.00
6 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 16:40) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.97 342.00
2 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.08 320.00
3 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.24 289.00
4 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.41 258.00
5 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.17 137.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.44 718.00
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.69 648.00
3 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.84 608.00
4 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.87 600.00
5 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.89 595.00
6 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.06 551.00
7 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.10 541.00
8 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.13 533.00
9 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.17 523.00
10 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.44 458.00
11 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.54 435.00
12 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.58 426.00
13 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 09.61 419.00
14 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.67 406.00
15 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.86 365.00
16 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.97 342.00
17 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.03 330.00
18 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.04 328.00
19 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.06 324.00
20 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.08 320.00
21 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.12 312.00
22 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.24 289.00
23 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.41 258.00
24 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.17 137.00

100 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 14:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.95 872.00
2 37 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.40 774.00
3 51 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 12.12 628.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 14:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.07 845.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 12.55 547.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 14:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.98 655.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.80 502.00
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 17:40) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.56 953.00
2 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 18.70 935.00
3 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 19.50 836.00
4 48 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 20.11 764.00
5 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.16 758.00
6 44 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.22 751.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 17:40) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.32 739.00
2 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.33 738.00
3 43 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.01 662.00
4 28 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.07 656.00
5 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 21.76 583.00
Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 17:40) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 22.32 526.00
2 22 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.65 494.00
3 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.74 485.00
4 69 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.60 407.00
5 25 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.29 348.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.56 953.00
2 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 18.70 935.00
3 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 19.50 836.00
4 48 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 20.11 764.00
5 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.16 758.00
6 44 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.22 751.00
7 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.32 739.00
8 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.33 738.00
9 43 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.01 662.00
10 28 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.07 656.00
11 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 21.76 583.00
12 57 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 22.32 526.00
13 22 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.65 494.00
14 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.74 485.00
15 69 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.60 407.00
16 25 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.29 348.00
Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS

200 m - Ženy

(so, 21.5.2022 - 17:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 27.55 667.00
2 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 27.90 639.00
3 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 30.73 432.00
40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 26.46 757.00
2 57 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 27.79 647.00
3 56 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 27.81 646.00
4 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.11 622.00
5 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 28.81 568.00
6 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 29.26 535.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 58.25 475.00
37 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.47 793.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 62.66 327.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.83 647.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 59.37 435.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 21.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 14 PB 2:33.98 450.00
2 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 1 2:34.78 442.00
3 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 2:46.57 329.00
4 5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 2:47.11 325.00
5 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:55.54 254.00
6 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:57.50 239.00
7 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:03.91 192.00
8 79 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 3:04.14 190.00
9 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:05.98 177.00
10 4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 3:09.14 157.00
11 55 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 13 3:12.89 134.00
12 27 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:15.11 121.00
13 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:16.67 112.00
14 6 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:19.40 98.00
15 3 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 PB 3:30.20 50.00
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:53.00 433.00
2 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 2:58.79 377.00
3 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:14.41 243.00
40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.48 545.00
2 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.81 508.00
3 57 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:47.11 494.00
4 18 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:01.68 350.00
5 56 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:02.10 346.00
6 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:10.34 275.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 2:32.56 661.00
2 43 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.34 616.00
3 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 2:36.63 612.00
4 48 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:39.00 584.00
5 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:39.91 574.00
6 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:39.99 573.00
7 44 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:52.99 433.00
8 22 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:56.25 401.00
9 28 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:05.66 314.00
10 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:09.04 286.00
11 69 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:12.75 256.00
12 57 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 13 3:12.87 255.00
13 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:18.28 214.00
14 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16 3:18.62 212.00
15 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 3:23.10 180.00
16 25 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17 3:23.16 180.00
Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 DNS
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:34.73 635.00
2 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:49.18 472.00
3 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:51.36 450.00
4 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:57.60 388.00
5 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:00.09 364.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 9 3:01.35 353.00
7 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:02.60 341.00
8 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 3:05.02 320.00
9 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:05.46 316.00
10 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:07.86 296.00
11 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:16.97 224.00
12 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:38.34 92.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:07.66 297.00
2 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:30.18 136.00
3 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:31.86 126.00
4 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:35.60 106.00
5 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:38.36 92.00
6 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:39.28 88.00
7 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:39.79 85.00
8 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:41.64 77.00
9 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:41.78 76.00
10 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 3:45.42 61.00
11 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:46.35 57.00
12 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 4:01.13 13.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:34.73 635.00
2 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:49.18 472.00
3 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:51.36 450.00
4 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:57.60 388.00
5 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:00.09 364.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 9 3:01.35 353.00
7 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:02.60 341.00
8 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 3:05.02 320.00
9 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:05.46 316.00
10 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:07.66 297.00
11 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:07.86 296.00
12 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:16.97 224.00
13 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:30.18 136.00
14 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:31.86 126.00
15 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:35.60 106.00
16 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:38.34 92.00
17 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:38.36 92.00
18 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:39.28 88.00
19 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:39.79 85.00
20 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:41.64 77.00
21 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:41.78 76.00
22 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 3:45.42 61.00
23 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:46.35 57.00
24 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 4:01.13 13.00

1000 m - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 34 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:59.78 666.00
2 33 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 3:02.38 641.00
3 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:14.63 528.00
4 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 3:16.21 514.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:22.17 463.00
6 16 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:22.76 459.00
7 32 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:37.44 345.00
8 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 PB 3:39.16 332.00
9 68 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:57.49 214.00
MS Jan HurdíkJan Hurdík 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:31.79
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 51 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 PB 5:21.96 440.00
37 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 4:35.81 707.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:58.28 271.00
MS Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 4:38.83
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:23.77
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 5:20.90 445.00
39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 10.24 497.00
2 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.86 245.00
3 5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 11.87 243.00
4 79 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 PB 12.42 177.00
5 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.74 144.00
6 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 12.81 137.00
7 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.97 121.00
8 27 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.37 87.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 11.86 245.00
2 4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.63 68.00
3 55 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 14.21 33.00
4 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.74 12.00
5 6 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 14.89 7.00
6 3 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 14.96 6.00
7 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 8 16.50 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 10.24 497.00
2 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.86 245.00
2 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 11.86 245.00
4 5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 11.87 243.00
5 79 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 PB 12.42 177.00
6 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.74 144.00
7 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 12.81 137.00
8 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.97 121.00
9 27 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.37 87.00
10 4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.63 68.00
11 55 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 14.21 33.00
12 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.74 12.00
13 6 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 14.89 7.00
14 3 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 14.96 6.00
15 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 8 16.50 0.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.18 679.00
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 11.55 450.00
3 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.61 441.00
4 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.64 436.00
5 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 11.66 433.00
6 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 11.83 408.00
7 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 12.24 351.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 12.19 357.00
2 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 12.97 258.00
3 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 13.21 231.00
4 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.40 210.00
5 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.59 190.00
6 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.35 119.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.19 233.00
2 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.88 161.00
3 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.94 156.00
4 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 14.04 146.00
5 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 14.35 119.00
6 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.42 114.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 15:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 12.73 287.00
2 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.84 165.00
3 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 14.35 119.00
4 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.47 110.00
5 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 15.58 38.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.18 679.00
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 11.55 450.00
3 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 11.61 441.00
4 77 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.64 436.00
5 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 11.66 433.00
6 7 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 11.83 408.00
7 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 12.19 357.00
8 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 12.24 351.00
9 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 12.73 287.00
10 54 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 12.97 258.00
11 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.19 233.00
12 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 13.21 231.00
13 Nela JankováNela Janková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.40 210.00
14 12 Nelly PokornáNelly Pokorná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.59 190.00
15 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.84 165.00
16 73 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.88 161.00
17 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.94 156.00
18 10 Sára ProcházkováSára Procházková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 14.04 146.00
19 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.35 119.00
19 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 14.35 119.00
19 72 Ester NěmcováEster Němcová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 14.35 119.00
22 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.42 114.00
23 15 Anna PožárováAnna Požárová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 14.47 110.00
24 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 15.58 38.00

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.28 799.00
2 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 14.58 762.00
3 33 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 14.71 746.00
4 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 18.64 340.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 14:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 19.07 304.00
2 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.54 196.00
3 32 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.95 170.00
4 68 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.20 155.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.22 154.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.28 799.00
2 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 14.58 762.00
3 33 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 14.71 746.00
4 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 18.64 340.00
5 16 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 19.07 304.00
6 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.54 196.00
7 32 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.95 170.00
8 68 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.20 155.00
9 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.22 154.00

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(so, 21.5.2022 - 14:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.66 756.00
2 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 16.41 665.00
3 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 18.03 485.00
4 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 21.61 182.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 14:40) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.21 949.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 14.77 872.00
3 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.83 864.00
4 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.96 847.00
5 44 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.45 783.00
6 43 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.58 338.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 14:40) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.49 655.00
2 48 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.99 489.00
3 57 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 18.27 461.00
4 28 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.35 453.00
5 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.06 297.00
6 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.77 241.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 14:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.49 542.00
2 22 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 18.32 456.00
3 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.44 350.00
4 69 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.60 122.00
5 25 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.71 68.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.21 949.00
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 14.77 872.00
3 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.83 864.00
4 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.96 847.00
5 44 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.45 783.00
6 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.49 655.00
7 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.49 542.00
8 48 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.99 489.00
9 57 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 18.27 461.00
10 22 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 18.32 456.00
11 28 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.35 453.00
12 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.44 350.00
13 43 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.58 338.00
14 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.06 297.00
15 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.77 241.00
16 69 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.60 122.00
17 25 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.71 68.00

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 14:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.69 883.00
2 56 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 14.94 850.00
3 18 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 15.96 719.00
4 57 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 16.04 709.00
5 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 17.09 586.00
6 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 18.76 413.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 19.73 371.00
37 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 DNS
Celkem 3 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 14.51 910.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 19.19 416.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.74 762.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 19.63 379.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 51 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 1.77 602.00
37 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 PB 1.92 - - - - - o o o xo xo xo xo x 731.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1 1.62 - o xxx 480.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 Body
Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 1.80 - - - o - - o o o xo xx 627.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 1.62 xo xo o o xxx 480.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 Body
1 33 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 PB 1.71 - - - - - - - o - o o o o o o o o o xxo xx 552.00
2 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 1.65 - - - - - - - - - - xo o o o o xxo o x 504.00
3 34 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 1.59 - - - - - - - - - - - o xo xo o xxx 457.00
4 68 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 1.47 o o o o o o xo o o xo xo x 367.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 1.41 - - - - o o o xxo xo xxx 324.00
6 16 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 PB 1.38 o o o o o o o xo xxx 303.00
7 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 6 1.26 o o o o 225.00
8 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 1.26 xo o o xxo xxx 225.00
9 32 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 1.20 o xxo xxx 188.00
MS Jan HurdíkJan Hurdík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 1.44 - - - - - - o xo o xo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 21.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 SB 1.52 644.00
2 40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.52 644.00
3 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 3 1.43 544.00
4 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1 1.37 481.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 SB 1.67 818.00
2 56 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 1.58 712.00
3 57 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 1.52 644.00
4 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 1.52 644.00
5 18 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 5 1.49 610.00
6 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 1.31 419.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 21.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,21 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 Body
1 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 17 PB 1.66 - - - - - - o - o o o o o o xo o xxx 806.00
2 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 PB 1.54 - - - - o - o o o o xxo xxo xxx 666.00
3 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 PB 1.51 - - - o o o o o o o xxo xxx 632.00
4 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 PB 1.51 - - - - o - o o xo o xxo xxx 632.00
5 57 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 12 PB 1.42 o o o o o o o xo xxx 534.00
6 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 PB 1.39 - o o o o xo o xxx 502.00
7 28 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 PB 1.36 o o xo o o xxo xxx 470.00
8 22 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 1.36 - - xo xo xo xxo xxx 470.00
9 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 PB 1.33 o o o o o xxx 439.00
10 48 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 PB 1.33 o o o xxo xo xxx 439.00
11 44 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 PB 1.33 o o xo o xxo xxx 439.00
12 43 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 PB 1.27 o xo o xxx 379.00
13 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 PB 1.21 xo xo xxx 321.00
14 69 Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 1.15 o xxx 266.00
Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 DNS
26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 NM xxx
25 Nella LoupalováNella Loupalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 22.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 Body
1 51 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 PB 2.51 o o o o xo xxo x 244.00
37 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 DNS
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,81 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 PB 4.41 - - - - - - - - xo xxx 734.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 2 PB 2.31 - o o o o o xxx 201.00
MS Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 4.61 - - - - - - - o xxo xxo xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 Body
Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 3.71 - - - - - - - - - - - - o x 538.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 3.61 - - - - - o o xo xo o o xxo xxx 511.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 21.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,81 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 Body
1 33 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 3.11 - - xo - - o o o o o o o xo o xxx 384.00
2 34 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 PB 2.71 - - o o o xo o o o o xxx 289.00
3 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 PB 2.51 - o o o xo xxo o xxo xx 244.00
4 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 2.11 o o xo o xxx 161.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 2.01 o o o xx 142.00
6= 16 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 PB 1.81 o o xxx 105.00
6= 32 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 1.81 o o xxx 105.00
8 68 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 1.81 xo xo xxx 105.00
9 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 PB 1.81 xo xxo xxx 105.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 21.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 6.91 -0.9 m/s 6.51  -2,80 6.91  -0,90 x 6.91 792.00
2 37 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 6.25 -1.8 m/s 6.25  -1,80 6.21  -1,20 - 6.25 641.00
3 51 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 PB 5.52 -1.1 m/s 5.40  -3,50 5.52  -1,10 5.49  -1,00 5.52 485.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 21.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 6.91 -1.2 m/s 6.91  -1,20 x 6.23  -0,80 6.91 792.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1 5.23 +0.0 m/s 4.51  -1,20 5.23  0,00 x 5.23 427.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 5.61 +0.0 m/s 5.61  0,00 5.61  0,10 5.52  0,20 5.61 504.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 4.76 +1.0 m/s x x 4.76  1,10 4.76 337.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 5.60 +1.2 m/s 5.47  2,50 5.56  1,10 5.60  1,20 5.60 502.00
2 34 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 5.42 +1.7 m/s 5.42  1,70 5.29  2,90 5.37  0,50 5.42 465.00
3 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 5.39 +3.4 m/s x 5.39  3,40 5.25  2,30 5.39 459.00
4 16 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 7 4.69 +2.0 m/s 4.57  1,60 4.56  -0,10 4.69  2,00 4.69 324.00
5 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 4.59 x 4.41  2,70 4.59 4.59 306.00
6 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 4.19 +3.0 m/s 4.02 +1.1 m/s 4.02  1,10 x 4.19  3,00 4.19 237.00
7 32 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 4.08 +1.3 m/s 4.08  1,30 x 4.05  3,20 4.08 219.00
8 68 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 3.93 +0.9 m/s 3.70  1,70 3.93  0,90 3.71  2,50 3.93 195.00
9 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 3.79 +3.8 m/s 3.61 +1.4 m/s 3.61  1,40 3.79  3,80 3.62  4,50 3.79 173.00
MS Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 5.09 +3.0 m/s 5.04  2,20 5.09  3,00 x 5.09
MS Jan HurdíkJan Hurdík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 4.09 +3.3 m/s x 4.09  3,30 3.87  3,00 4.09
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 21.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Josef HolemářJosef Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 16 PB 4.88 +1.2 m/s 4.84  1,30 3.99  1,40 4.88  1,20 4.88 360.00
2 79 Jan BurianJan Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 12 3.95 +3.1 m/s 3.77 +2.0 m/s x 3.95  3,10 3.77  2,00 3.95 198.00
3 5 František HrochFrantišek Hroch
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 10 3.81 +2.6 m/s 3.44 +1.0 m/s 3.35  0,70 3.81  2,60 3.44  1,00 3.81 176.00
4 55 Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
10 1 3.74 +2.8 m/s 3.47 +1.9 m/s 3.74  2,80 3.47  1,90 3.42  1,00 3.74 165.00
5 52 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 15 3.73 +2.5 m/s 3.63 +1.7 m/s 3.60  0,60 3.63  1,70 3.73  2,50 3.73 164.00
6 2 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 14 3.63 +2.8 m/s 3.60 +0.6 m/s 3.63  2,80 3.60  0,60 3.40  4,70 3.63 149.00
7 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 11 3.59 +2.4 m/s 3.41 +1.4 m/s 3.25  0,80 3.59  2,40 3.41  1,40 3.59 143.00
8 Daniel StaněkDaniel Staněk
SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou
10 3 3.56 +2.6 m/s 3.26 +1.9 m/s 3.26  1,90 2.75  3,30 3.56  2,60 3.56 139.00
9 27 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 13 3.49 +2.3 m/s 3.18 +0.0 m/s 3.18  0,00 3.49  2,30 3.15  1,80 3.49 129.00
10 4 Tomáš PipaTomáš Pipa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 6 PB 3.47 +1.0 m/s x x 3.47  1,00 3.47 126.00
11 Jan MalaskaJan Malaska
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
09 2 3.44 +2.9 m/s 3.44  2,90 3.13  3,00 x 3.44 122.00
12 6 Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 5 3.41 +2.2 m/s 3.19  3,00 2.98  2,50 3.41  2,20 3.41 118.00
13 1 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 9 PB 3.40 +0.6 m/s 3.40  0,60 x 3.10  2,90 3.40 116.00
14 53 Štěpán VacekŠtěpán Vacek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 3.31 +2.5 m/s 3.10  3,40 3.31  2,50 x 3.31 104.00
15 3 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 3.03 +4.0 m/s 2.80 +1.4 m/s x 3.03  4,00 2.80  1,40 3.03 69.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 SB 5.10 +1.5 m/s x 5.10  1,50 5.10 587.00
2 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 PB 4.92 +1.0 m/s 4.82  2,80 4.83  1,40 4.92  1,00 4.92 538.00
3 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1 4.45 +1.2 m/s 4.20  1,90 4.45  1,20 4.45  1,10 4.45 416.00
40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 5.60 +2.0 m/s 5.39  1,10 x 5.60  2,00 5.60 729.00
2 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 5.36 +1.8 m/s 5.09  1,10 5.35  1,50 5.36  1,80 5.36 660.00
3 57 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 5.14 +2.3 m/s 5.08  2,20 5.14  2,30 5.14  3,00 5.14 598.00
4 56 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 5.14 +2.0 m/s 4.82  1,70 5.14  2,00 5.14  1,70 5.14 598.00
5 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 4.77 +2.5 m/s 4.72 +1.5 m/s 4.72  1,50 4.77  2,50 x 4.77 498.00
6 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 4.35 +1.9 m/s 4.35  1,90 x 4.28  0,60 4.35 391.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 PB 5.50 +1.9 m/s 4.70  0,80 5.50  1,90 5.22  0,00 5.50 700.00
2 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 17 PB 5.45 +1.4 m/s 5.36  0,70 5.45  1,40 5.25  0,60 5.45 686.00
3 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 4.74 -0.4 m/s 4.51  0,60 3.68  2,30 4.74  -0,40 4.74 490.00
4 44 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 4.66 +3.2 m/s 4.42 +0.6 m/s 4.42  0,60 4.66  3,20 4.37  8,00 4.66 469.00
5 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 PB 4.62 +1.6 m/s 4.62  1,60 4.55  2,10 x 4.62 459.00
6 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 4.54 +0.0 m/s 4.41  1,00 4.47  3,30 4.54  0,00 4.54 438.00
7 43 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 4.38 +0.7 m/s 4.25  0,00 x 4.38  0,70 4.38 398.00
8 28 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 10 4.33 +2.3 m/s 4.30 +2.0 m/s 4.26  0,80 4.33  2,30 4.30  2,00 4.33 386.00
9 48 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 4.28 +2.4 m/s 4.11 +1.4 m/s 4.28  2,40 4.10  0,70 4.11  1,40 4.28 374.00
10 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 4.21 +2.1 m/s 4.10 +0.6 m/s 4.19  2,30 4.21  2,10 4.10  0,60 4.21 357.00
11 22 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 4.19 +1.8 m/s 3.92  -0,20 4.19  1,80 3.70  2,20 4.19 352.00
12 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 4.18 +1.0 m/s 4.01  2,50 4.02  1,70 4.18  1,00 4.18 350.00
13 57 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 5 PB 4.06 +1.2 m/s 3.97  0,50 3.96  0,90 4.06  1,20 4.06 322.00
14 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.90 +1.7 m/s 3.60  -0,10 3.90  1,70 3.46  0,90 3.90 285.00
15 69 Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 3.68 +1.6 m/s 3.48  0,00 3.66  0,80 3.68  1,60 3.68 237.00
16 25 Nella LoupalováNella Loupalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 3.36 +0.0 m/s 3.36  0,00 2.62  0,70 2.31  1,80 3.36 172.00
Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 DNS
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 21.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 25 4.55 +1.0 m/s 4.27  0,10 4.50  -0,30 4.55  1,00 4.55 441.00
2 71 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 23 4.08 -0.9 m/s 3.86  -0,90 x 4.08  -0,90 4.08 326.00
3 9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 24 4.04 +0.5 m/s x x 4.04  0,50 4.04 317.00
4 76 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 22 3.97 -0.8 m/s 2.78  -0,40 3.85  1,70 3.97  -0,80 3.97 301.00
5 77 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 13 PB 3.97 +0.9 m/s 3.50  -0,30 3.97  0,90 3.78  -0,20 3.97 301.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 20 3.96 -0.8 m/s 3.85  -0,70 x 3.96  -0,80 3.96 299.00
7 7 Eliška KomínkováEliška Komínková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 19 3.84 -0.3 m/s 3.63  -0,60 3.84  -0,30 3.78  -1,20 3.84 272.00
8 8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 18 PB 3.79 -0.4 m/s 3.73  -0,60 x 3.79  -0,40 3.79 261.00
9 54 Natálie PolákováNatálie Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 21 3.76 +0.5 m/s 3.66  -0,70 3.76  0,50 3.62  -1,20 3.76 254.00
10 51 Simona VavřinováSimona Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 16 3.60 -0.3 m/s 3.60  -0,30 3.47  -0,50 3.44  -0,20 3.60 220.00
11 73 Bára TománkováBára Tománková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 17 3.60 -0.3 m/s 2.94  -1,40 3.05  -2,30 3.60  -0,30 3.60 220.00
12 12 Nelly PokornáNelly Pokorná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 11 PB 3.41 -1.0 m/s x 3.05  2,10 3.41  -1,00 3.41 182.00
13 Mariana FoltinováMariana Foltinová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 PB 3.40 +1.5 m/s 2.96  0,10 2.90  0,90 3.40  1,50 3.40 180.00
14 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 12 3.37 +0.0 m/s 3.25  -0,20 3.37  0,00 3.37 174.00
15 72 Ester NěmcováEster Němcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 1 PB 3.32 +0.6 m/s 3.32  0,60 x 3.23  0,50 3.32 165.00
16 Nela JankováNela Janková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 10 PB 3.31 -0.1 m/s 3.31  -0,10 3.17  0,10 3.21  -0,30 3.31 163.00
17 70 Victoria KnýckáVictoria Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 14 3.26 -0.9 m/s 3.16  -0,20 2.95  0,60 3.26  -0,90 3.26 153.00
18 56 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 15 3.25 +0.7 m/s 3.14  -1,00 2.80  -0,60 3.25  0,70 3.25 151.00
19 11 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 9 3.16 -1.2 m/s 3.16  -1,20 2.36  -0,40 2.89  -1,40 3.16 135.00
20 13 Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 2 PB 3.11 +0.0 m/s 2.99  0,90 2.31  -1,90 3.11  0,00 3.11 126.00
21 55 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 6 PB 3.11 -0.4 m/s x 3.11  -0,40 x 3.11 126.00
22 10 Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 2.80 -1.0 m/s 2.60  0,00 2.66  -0,50 2.80  -1,00 2.80 75.00
23 15 Anna PožárováAnna Požárová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 5 2.74 +0.1 m/s 2.74  0,10 2.58  -1,20 2.37  0,10 2.74 66.00
24 14 Sára VejmělkováSára Vejmělková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 3 2.68 +0.0 m/s 2.44  0,70 2.31  -1,50 2.68  0,00 2.68 57.00
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 12.45 691.00
2 56 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 PB 11.30 615.00
3 57 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 5 09.59 503.00
4 18 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 09.05 467.00
5 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 07.82 388.00
6 19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 06.31 291.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 PB 10.92 10.17 10.92 10.17 10.92 590.00
2 28 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 10.56 10.56 09.87 10.56 10.56 566.00
3 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 14 09.81 09.81 09.45 08.89 9.81 517.00
4 26 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 PB 08.35 05.21 08.35 05.80 8.35 422.00
5 44 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 08.31 08.31 x x 8.31 419.00
6 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 PB 08.30 08.30 07.51 08.10 8.30 419.00
7 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 PB 08.09 08.09 07.90 8.09 405.00
8 48 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 PB 07.71 07.66 07.71 07.58 7.71 381.00
9 57 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 4 PB 07.42 07.08 07.42 06.87 7.42 362.00
10 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 PB 07.38 07.18 07.38 07.31 7.38 359.00
11 43 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 PB 07.22 06.79 07.22 x 7.22 349.00
12 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 06.67 06.59 06.67 6.67 314.00
13 60 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 PB 06.17 06.07 05.86 06.17 6.17 282.00
14 22 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 PB 05.14 04.91 04.95 05.14 5.14 217.00
15 25 Nella LoupalováNella Loupalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 PB 04.09 x 03.62 04.09 4.09 152.00
16 69 Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 02.99 02.42 02.99 x 2.99 85.00
Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 DNS
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 PB 09.22 09.22 08.90 08.64 9.22 439.00
2 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 8 PB 09.09 08.96 09.09 08.65 9.09 431.00
3 32 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 08.82 08.25 08.64 08.82 8.82 415.00
4 33 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 08.49 08.49 x 08.40 8.49 395.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 08.35 08.10 08.28 08.35 8.35 387.00
6 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 4 PB 07.65 06.95 07.65 06.72 7.65 346.00
7 16 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 PB 07.23 06.85 06.87 07.23 7.23 321.00
8 68 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 06.38 05.75 05.83 06.38 6.38 271.00
9 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 06.24 05.36 05.65 06.24 6.24 263.00
MS Jan HurdíkJan Hurdík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 PB 09.06 08.32 08.89 09.06 9.06
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 21.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 PB 09.70 510.00
2 20 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 PB 07.46 365.00
3 59 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1 PB 07.10 341.00
MS Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 10.96
40 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 DNS
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 12.67 11.52 11.79 12.67 12.67 647.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 11.11 x 11.11 x 11.11 553.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 PB 11.31 11.31 x 11.31 565.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1 PB 09.76 09.76 x 09.51 9.76 471.00
MS Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 12.76
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 21.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 3 13.34 13.26 13.10 13.34 13.34 688.00
2 51 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 PB 08.43 08.43 08.25 08.01 8.43 392.00
36 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 DNS
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 21.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 25.97 386.00
2 33 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 25.32 373.00
3 34 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 8 22.15 313.00
4 35 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 PB 20.93 290.00
5 46 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 20.82 287.00
6 17 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3 PB 19.81 268.00
7 16 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 PB 16.61 209.00
8 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 15.99 198.00
9 68 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 14.21 166.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 22.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
1 39 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 37.21 608.00
2 31 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 27.88 423.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 22.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 PB 36.69 598.00
2 59 Zbyněk PechaZbyněk Pecha
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 3 PB 33.53 534.00
MS Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 44.38
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 22.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
37 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 3 DNS
36 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 DNS
51 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 NM
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 22.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 40.09 40.09 40.09 669.00
2 57 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 PB 30.87 30.87 30.87 493.00
3 56 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 29.48 29.48 29.48 467.00
4 42 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 PB 26.06 26.06 26.06 402.00
5 18 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 5 25.69 25.69 25.69 395.00
19 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1 NM -
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 22.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 11 PB 35.49 35.49 35.49 581.00
2 30 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 PB 30.60 30.60 30.60 488.00
3 21 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 17 29.57 29.57 29.57 468.00
4 57 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 13 PB 28.89 28.89 28.89 456.00
5 44 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 28.49 28.49 28.49 448.00
6 24 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 PB 24.41 24.41 24.41 371.00
7 23 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 22.87 22.87 22.87 342.00
8 43 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 PB 22.53 22.53 22.53 336.00
9 45 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 20.04 20.04 20.04 290.00
10 28 Daniela Honzová