Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okolo Máchova jezírka

Třebíč (21. 8. 2022)

1 km chůze - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BenčíkMichal Benčík 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:58
2 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 06:14
3 Filip BenčíkFilip Benčík 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:19
Celkem 3 závodníků

1 km chůze - Atletická přípravka-dívky

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nina LasicováNina Lasicová 11 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 05:16
2 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 06:31
3 Ela ŠumákováEla Šumáková 14 DMA Stará TuráDMA Stará Turá 06:36
4 Liana KovárikováLiana Kováriková 12 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 07:01
5 Tereza CintulováTereza Cintulová 14 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 07:30
6 Daniela PolohováDaniela Polohová 14 Lesky´s RunnersLesky´s Runners 07:46
Celkem 6 závodníků

3 km chůze - Ml. žáci

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 20:11
Celkem 1 závodníků

3 km chůze - Ml. žákyně

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Agáta CintulováAgáta Cintulová 09 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:32
2 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 19:55
Celkem 2 závodníků

5 km chůze - Muži

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 31:58
Celkem 1 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63:53
2 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 77:01
3 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 83:50
Celkem 3 závodníků

10 km chůze - Ženy

(ne, 21.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana VrankováIvana Vranková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 65:17
Celkem 1 závodníků