Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Třebíč (22. 9. 2022)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 9 10.56 10.56 10.26 10.17 10.56 566.00
2 20 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 8 08.76 08.47 08.35 08.76 8.76 449.00
3 21 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 7 PB 07.30 07.30 x 06.65 7.30 354.00
4 1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 6 PB 06.89 x 06.89 x 6.89 328.00
5 2 Natálie PolákováNatálie Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 5 PB 06.42 x 06.14 06.42 6.42 298.00
6 18 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 3 PB 06.07 05.40 05.24 06.07 6.07 276.00
7 17 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 4 PB 05.84 05.54 05.48 05.84 5.84 261.00
8 23 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 PB 05.40 05.03 04.26 05.40 5.40 233.00
9 Aneta HurdíkováAneta Hurdíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 05.35 05.13 05.35 04.35 5.35 230.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 2 PB 08.41 07.69 07.69 08.41 8.41 391.00
2 5 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 05.74 05.74 04.98 05.56 5.74 234.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 10.39 10.39 09.74 09.44 10.39 555.00
2 11 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 10.20 09.64 09.83 10.20 10.20 543.00
3 13 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 10.09 10.09 09.38 09.33 10.09 535.00
4 12 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 06.86 06.86 06.64 06.81 6.86 326.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VaňkováLucie Vaňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 10.00 09.20 10.00 08.30 10.00 529.00
2 7 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 09.72 x 09.72 9.72 511.00
3 14 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 08.87 08.78 08.87 x 8.87 456.00
4 13 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3 08.49 x 07.82 08.49 8.49 431.00
5 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 07.87 06.46 06.56 07.87 7.87 391.00
6 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 07.11 07.09 06.86 07.11 7.11 342.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 10.10 09.87 09.63 10.10 10.10 492.00
2 9 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 6 09.73 08.84 09.73 x 9.73 469.00
3 15 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 09.00 09.00 08.98 08.35 9.00 426.00
4 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 PB 08.51 08.23 07.79 08.51 8.51 397.00
5 8 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 07.38 07.38 06.95 06.91 7.38 330.00
6 26 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 06.53 06.07 06.53 06.49 6.53 280.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 11.20 10.71 11.20 10.94 11.20 608.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 11.36 11.36 11.02 10.38 11.36 568.00
2 16 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 11.05 10.80 09.80 11.05 11.05 549.00
3 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 09.28 08.47 08.11 09.28 9.28 443.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(čt, 22.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 12.14 11.14 10.91 12.14 12.14 615.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 24.52 360.00
2 13 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 4 23.63 344.00
3 14 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 19.84 275.00
4 Lucie VaňkováLucie Vaňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 18.61 253.00
5 7 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 17.06 225.00
Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 NM
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 5 30.43 473.00
2 6 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 28.00 425.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 26.76 401.00
4 15 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 23.28 334.00
5 8 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 17.72 230.00
6 26 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 16.14 201.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 34.08 540.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 20.98 295.00
2 11 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 19.22 264.00
3 12 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 17.70 237.00
25 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 DNS
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 PB 33.29 530.00
2 16 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 27.64 418.00
3 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 27.13 408.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(čt, 22.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 31.33 491.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 9 29.29 463.00
2 1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 5 PB 23.95 363.00
3 21 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 8 PB 23.75 359.00
4 20 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 20.93 306.00
5 2 Natálie PolákováNatálie Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 6 14.70 191.00
6 23 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 PB 11.44 132.00
7 17 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 4 PB 10.70 119.00
8 18 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 3 PB 10.58 116.00
9 Aneta HurdíkováAneta Hurdíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 05.99 36.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 23.24 205.00
2 4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 2 PB 20.72 171.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 34.85 569.00
2 11 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 33.81 549.00
3 13 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 31.43 504.00
4 12 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 13.31 166.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 38.76 644.00
2 7 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 28.44 447.00
3 14 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 25.01 382.00
4 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 23.09 347.00
5 Lucie VaňkováLucie Vaňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 22.75 340.00
6 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14.71 191.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 6 37.50 406.00
2 6 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 29.40 291.00
3 15 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 25.88 242.00
4 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 23.90 214.00
5 26 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 20.54 169.00
6 8 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 20.45 167.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 43.42 733.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 48.52 567.00
2 16 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 38.80 425.00
3 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 26.08 244.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(čt, 22.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 37.21 402.00
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 2 36.88 199.00
2 5 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 36.76 198.00
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 9 44.89 415.00
2 1 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 8 PB 40.92 366.00
3 21 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 6 PB 39.77 352.00
4 2 Natálie PolákováNatálie Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 5 PB 35.17 297.00
5 20 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 34.46 288.00
6 17 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 4 25.27 180.00
7 18 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 3 PB 24.84 175.00
8 23 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 18.36 102.00
9 Aneta HurdíkováAneta Hurdíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 15.80 75.00
Celkem 9 závodníků
trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0761
2 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0637
Celkem 2 závodníků
trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1444
2 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1065
3 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1057
4 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1043
5 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0786
6 Barbora MrákotováBarbora Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0567
7 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0560
8 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0467
9 Aneta HurdíkováAneta Hurdíková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0341
Celkem 9 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1508
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1665
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1392
3 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1095
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1348
2 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1208
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1012
4 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1002
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0727
6 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0650
Celkem 6 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eva RemešováEva Remešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1881
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1356
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1334
3 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0729
Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1419
2 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1183
3 Lucie VaňkováLucie Vaňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1122
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1113
5 Ella MelicharováElla Melicharová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1049
6 Markéta JanečkováMarkéta Janečková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0582
Celkem 6 závodníků