Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie III. a IV. - Praha 7

Praha - Stromovka (27. 4. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánskýJan Jánský 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 08.00 560.00
2 Tomoya HaginoTomoya Hagino 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.07 540.00
3 8 Daniel KrálDaniel Král 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 08.23 495.00
4 2 Viktor HamplViktor Hampl 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 08.54 413.00
5 Martin FráterMartin Fráter 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 08.57 406.00
6 Jan GotzJan Gotz 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 08.80 350.00
7 Patrik ČičkoPatrik Čičko 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 08.86 336.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VališKryštof Vališ 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 08.41 447.00
2 4 Jonáš HlavatýJonáš Hlavatý 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 8 08.51 421.00
3 Hynek NovákHynek Novák 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 7 08.52 418.00
4 Jakub ŠtajncJakub Štajnc 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 3 08.65 386.00
5 Ondřej HůlaOndřej Hůla 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 09.02 300.00
6 Matěj PrůšekMatěj Průšek 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 09.93 131.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánskýJan Jánský 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 08.00 560.00
2 Tomoya HaginoTomoya Hagino 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 08.07 540.00
3 8 Daniel KrálDaniel Král 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 08.23 495.00
4 Kryštof VališKryštof Vališ 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 08.41 447.00
5 4 Jonáš HlavatýJonáš Hlavatý 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 8 08.51 421.00
6 Hynek NovákHynek Novák 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 7 08.52 418.00
7 2 Viktor HamplViktor Hampl 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 08.54 413.00
8 Martin FráterMartin Fráter 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 08.57 406.00
9 Jakub ŠtajncJakub Štajnc 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 3 08.65 386.00
10 Jan GotzJan Gotz 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 08.80 350.00
11 Patrik ČičkoPatrik Čičko 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 08.86 336.00
12 Ondřej HůlaOndřej Hůla 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 09.02 300.00
13 Matěj PrůšekMatěj Průšek 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 09.93 131.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.48 207.00
2 Václav RobekVáclav Robek 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 09.59 187.00
3 4 Ondřej PlicOndřej Plic 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 09.61 183.00
4 Marek PetrunMarek Petrun 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 09.73 163.00
5 Matěj FajfrMatěj Fajfr 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.99 122.00
6 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 10.01 119.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2 08.16 514.00
2 František VodolánFrantišek Vodolán 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 08.91 324.00
3 Kryštof PreislerKryštof Preisler 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 5 09.41 220.00
4 8 Václav HolýVáclav Holý 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 09.46 210.00
5 1 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 09.73 163.00
6 Michal FaltýnMichal Faltýn 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 11.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2 08.16 514.00
2 František VodolánFrantišek Vodolán 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 08.91 324.00
3 Kryštof PreislerKryštof Preisler 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 5 09.41 220.00
4 8 Václav HolýVáclav Holý 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 09.46 210.00
5 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.48 207.00
6 Václav RobekVáclav Robek 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 09.59 187.00
7 4 Ondřej PlicOndřej Plic 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 09.61 183.00
8 Marek PetrunMarek Petrun 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 09.73 163.00
8 1 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 09.73 163.00
10 Matěj FajfrMatěj Fajfr 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.99 122.00
11 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 10.01 119.00
12 Michal FaltýnMichal Faltýn 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 11.23 5.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 09:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 08.28 764.00
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 08.92 587.00
3 Lilian JonesLilian Jones 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 7 09.37 475.00
4 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.82 374.00
5 Adriana ČernáAdriana Černá 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 8 11.10 147.00
6 Vanesa GrozdanováVanesa Grozdanová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 12.67 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 09:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára GerbelováKlára Gerbelová 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 09.24 506.00
2 Diana LitošováDiana Litošová 06 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 4 09.33 484.00
3 Barbora SinkulováBarbora Sinkulová 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.35 480.00
4 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 09.35 480.00
5 Julie TomáškováJulie Tomášková 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.63 415.00
6 Kateřina PetkovováKateřina Petkovová 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 09.93 350.00
7 1 Aneta ŠirmerováAneta Širmerová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 10.87 181.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 08.28 764.00
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 08.92 587.00
3 Klára GerbelováKlára Gerbelová 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 09.24 506.00
4 Diana LitošováDiana Litošová 06 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 4 09.33 484.00
5 Barbora SinkulováBarbora Sinkulová 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.35 480.00
5 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 09.35 480.00
7 Lilian JonesLilian Jones 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 7 09.37 475.00
8 Julie TomáškováJulie Tomášková 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.63 415.00
9 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.82 374.00
10 Kateřina PetkovováKateřina Petkovová 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 09.93 350.00
11 1 Aneta ŠirmerováAneta Širmerová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 10.87 181.00
12 Adriana ČernáAdriana Černá 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 8 11.10 147.00
13 Vanesa GrozdanováVanesa Grozdanová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 12.67 6.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CíchováKlára Cíchová 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 8 08.93 584.00
2 Magdaléna TesařováMagdaléna Tesařová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 09.21 513.00
3 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.34 482.00
4 5 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 09.66 408.00
5 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 09.70 400.00
6 Anna RotreklováAnna Rotreklová 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 09.89 359.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lola PikkelováLola Pikkelová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 2 09.47 451.00
2 Hana KašičkováHana Kašičková 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 09.68 404.00
3 Adéla BeranováAdéla Beranová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 10.21 295.00
4 Anežka KrálováAnežka Králová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 7 10.24 289.00
5 Evelin FílováEvelin Fílová 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 10.52 238.00
6 Anna VoithováAnna Voithová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 10.63 219.00
7 Alžběta StrnadováAlžběta Strnadová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 17.56 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CíchováKlára Cíchová 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 8 08.93 584.00
2 Magdaléna TesařováMagdaléna Tesařová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 09.21 513.00
3 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2 09.34 482.00
4 Lola PikkelováLola Pikkelová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 2 09.47 451.00
5 5 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 09.66 408.00
6 Hana KašičkováHana Kašičková 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4 09.68 404.00
7 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 09.70 400.00
8 Anna RotreklováAnna Rotreklová 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7 09.89 359.00
9 Adéla BeranováAdéla Beranová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 10.21 295.00
10 Anežka KrálováAnežka Králová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 7 10.24 289.00
11 Evelin FílováEvelin Fílová 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 10.52 238.00
12 Anna VoithováAnna Voithová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 10.63 219.00
13 Alžběta StrnadováAlžběta Strnadová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 17.56 0.00

600 m - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1:54.84 587.00
2 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:02.74 469.00
3 3 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:03.74 455.00
4 10 Žofie MikuláškováŽofie Mikulášková 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2:04.21 448.00
5 8 Barbora BelicováBarbora Belicová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 2:12.90 335.00
6 4 Selenge PeškováSelenge Pešková 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:15.92 300.00
7 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:17.53 282.00
8 7 Marieta VančurováMarieta Vančurová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:29.43 163.00
9 6 Emma ŠafránkováEmma Šafránková 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 2:32.26 140.00
10 1 Eva SandrevaEva Sandreva 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2:38.22 96.00
11 2 Mariia KedrovskaMariia Kedrovska 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:04.29 0.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:36.65 612.00
2 6 Alžběta VondráčkováAlžběta Vondráčková 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:47.76 487.00
3 Klára HavlováKlára Havlová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:56.56 398.00
4 5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3:09.48 282.00
5 3 Lucie DuchkováLucie Duchková 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:22.10 187.00
6 1 Aneta ŠirmerováAneta Širmerová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4:36.35 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta BělohlávkováMarkéta Bělohlávková 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:51.84 445.00
2 7 Frida JelínkováFrida Jelínková 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:57.78 386.00
3 6 Johana TopolováJohana Topolová 07 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 3:07.53 298.00
4 3 Eliška VolnáEliška Volná 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:09.46 282.00
5 1 Anita KašičkováAnita Kašičková 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3:24.51 171.00
6 4 Eliška JahelkováEliška Jahelková 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:34.10 114.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 2:36.65 612.00
2 6 Alžběta VondráčkováAlžběta Vondráčková 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:47.76 487.00
3 Markéta BělohlávkováMarkéta Bělohlávková 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2:51.84 445.00
4 Klára HavlováKlára Havlová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:56.56 398.00
5 7 Frida JelínkováFrida Jelínková 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2:57.78 386.00
6 6 Johana TopolováJohana Topolová 07 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 3:07.53 298.00
7 3 Eliška VolnáEliška Volná 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:09.46 282.00
8 5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3:09.48 282.00
9 3 Lucie DuchkováLucie Duchková 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:22.10 187.00
10 1 Anita KašičkováAnita Kašičková 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3:24.51 171.00
11 4 Eliška JahelkováEliška Jahelková 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:34.10 114.00
12 1 Aneta ŠirmerováAneta Širmerová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4:36.35 0.00

1000 m - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Ondřej PlicOndřej Plic 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3:09.48 574.00
2 9 Vojtěch SlezákVojtěch Slezák 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 3:22.64 460.00
3 1 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:39.02 333.00
4 6 Denis VeselýDenis Veselý 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:42.25 311.00
5 8 Václav HolýVáclav Holý 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3:51.13 252.00
6 11 Štěpán HomolaŠtěpán Homola 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3:55.99 222.00
7 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3:56.42 220.00
8 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3:58.09 210.00
9 5 Stanislav TeršlStanislav Teršl 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4:03.18 182.00
10 7 Matěj ŠkořepaMatěj Škořepa 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4:05.48 169.00
11 3 Samuel RadiměřskýSamuel Radiměřský 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4:17.95 110.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 27.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Viktor HamplViktor Hampl 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 4:58.69 567.00
2 9 Teodor FilipovTeodor Filipov 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5:00.14 559.00
3 8 Daniel KrálDaniel Král 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5:01.42 552.00
4 10 Vilém TittelbachVilém Tittelbach 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5:05.19 530.00
5 3 Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský 06 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 5:09.35 507.00
6 12 Tomáš DucháčekTomáš Ducháček 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:14.71 478.00
7 6 David RozhonDavid Rozhon 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5:14.93 477.00
8 14 Tobiáš HabrychTobiáš Habrych 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5:20.13 449.00
9 5 David JovžijDavid Jovžij 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5:22.91 435.00
10 7 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5:46.82 320.00
11 4 Jonáš HlavatýJonáš Hlavatý 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5:48.21 314.00
12 13 Viktor ŠtogrViktor Štogr 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6:10.30 224.00
13 11 Jáchym StočesJáchym Stočes 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 6:45.25 110.00
14 1 Matyáš BřeskýMatyáš Břeský 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 7:50.54 2.00
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hagino, Habrych, Ducháček, Trávníček Hagino, Habrych, Ducháček, Trávníček Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 31.57 481.00
2 Vališ, Cápal, Škába, Jánský Vališ, Cápal, Škába, Jánský FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 31.60 479.00
3 Váňa, Jovžij, Hlavatý, Šafránek Váňa, Jovžij, Hlavatý, Šafránek ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 31.71 472.00
4 Novák, Král, Čičko, Tittelbach Novák, Král, Čičko, Tittelbach ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 32.97 389.00
5 2 Hampl, Hůla, Veselský, Fráter Hampl, Hůla, Veselský, Fráter Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 33.02 386.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Štogr, Hasník, Nádaský, Sádlo Štogr, Hasník, Nádaský, Sádlo ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 34.30 310.00
2 6 Rozhon, Průšek, Horák Rozhon, Průšek, Horák ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 35.56 243.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hagino, Habrych, Ducháček, Trávníček Hagino, Habrych, Ducháček, Trávníček Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 31.57 481.00
2 Vališ, Cápal, Škába, Jánský Vališ, Cápal, Škába, Jánský FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 31.60 479.00
3 Váňa, Jovžij, Hlavatý, Šafránek Váňa, Jovžij, Hlavatý, Šafránek ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 31.71 472.00
4 Novák, Král, Čičko, Tittelbach Novák, Král, Čičko, Tittelbach ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 32.97 389.00
5 2 Hampl, Hůla, Veselský, Fráter Hampl, Hůla, Veselský, Fráter Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 33.02 386.00
6 13 Štogr, Hasník, Nádaský, Sádlo Štogr, Hasník, Nádaský, Sádlo ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 34.30 310.00
7 6 Rozhon, Průšek, Horák Rozhon, Průšek, Horák ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 4 35.56 243.00

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšil, Vodolán, Grégr, Švanda Pospíšil, Vodolán, Grégr, Švanda FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 6 34.88 278.00
2 4 Plic, Kment, Holý, Abt Plic, Kment, Holý, Abt ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 36.49 197.00
3 Ta Quang, Radiměřský, Šedina, Jakl Ta Quang, Radiměřský, Šedina, Jakl ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 37.47 154.00
4 1 Kubálek, Fajfr, Petrun, Daráš Kubálek, Fajfr, Petrun, Daráš ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5 38.28 123.00
5 Teršl, Petřík, Robek, Josef Teršl, Petřík, Robek, Josef ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1 DQ
Kučera, Homola, Škořepa, Tornikidis Kučera, Homola, Škořepa, Tornikidis Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 3 DQ
Poznámky:
Dráha č.1 a č.3 DQ dle pravidla TP 17.3.
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 27.4.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybková, Volná, Sinkulová, Černochová Rybková, Volná, Sinkulová, Černochová FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 34.30 576.00
2 Kváčová, Novotná, Píšová, Jaroušková Kváčová, Novotná, Píšová, Jaroušková ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 34.89 538.00
3 Tomášková, Gerbelová, Vondráčková, Bělohlávková Tomášková, Gerbelová, Vondráčková, Bělohlávková Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 37.78 369.00
4 2 Sabolová, Petkovová, Černá, Volfová Sabolová, Petkovová, Černá, Volfová Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 38.52 330.00
5 Kovačevičová, Nguyenová, Nguyet, Kovačevičová Kovačevičová, Nguyenová, Nguyet, Kovačevičová ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5 41.08 211.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 27.4.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pförtnerová, Horníková, Machálková, Havlová Pförtnerová, Horníková, Machálková, Havlová ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 37.59 379.00
2 Pišťáčková, Karbanová, Vohánková, Jones Pišťáčková, Karbanová, Vohánková, Jones FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 38.13 350.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybková, Volná, Sinkulová, Černochová Rybková, Volná, Sinkulová, Černochová FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 34.30 576.00
2 Kváčová, Novotná, Píšová, Jaroušková Kváčová, Novotná, Píšová, Jaroušková ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 34.89 538.00
3 Pförtnerová, Horníková, Machálková, Havlová Pförtnerová, Horníková, Machálková, Havlová ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 37.59 379.00
4 Tomášková, Gerbelová, Vondráčková, Bělohlávková Tomášková, Gerbelová, Vondráčková, Bělohlávková Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 37.78 369.00
5 Pišťáčková, Karbanová, Vohánková, Jones Pišťáčková, Karbanová, Vohánková, Jones FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 3 38.13 350.00
6 2 Sabolová, Petkovová, Černá, Volfová Sabolová, Petkovová, Černá, Volfová Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 38.52 330.00
7 Kovačevičová, Nguyenová, Nguyet, Kovačevičová Kovačevičová, Nguyenová, Nguyet, Kovačevičová ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5 41.08 211.00

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Pešková, Oulehlová, Voithová, Vagnerová Pešková, Oulehlová, Voithová, Vagnerová ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 36.31 452.00
2 Tesařová, Miltnerová, Bredlerová, Mitroliu Tesařová, Miltnerová, Bredlerová, Mitroliu FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 4 37.12 405.00
3 Čabalová, Slabihoudková, Řežábková, Tomanová Čabalová, Slabihoudková, Řežábková, Tomanová FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 5 37.41 389.00
4 Kašičková, Mikulášková, Rotreklová, Cíchová Kašičková, Mikulášková, Rotreklová, Cíchová Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 6 37.42 388.00
5 Pitráková, Králová, Pikkelová, Belicová Pitráková, Králová, Pikkelová, Belicová Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 1 38.57 328.00
6 Fílová, Nguyenová, Sandreva, Rozhonová Fílová, Nguyenová, Sandreva, Rozhonová ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 3 40.20 249.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 27.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Štěpán ŠkábaŠtěpán Škába
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 4 1.50 o o o o xo o o o xxx 389.00
2 Marek VáňaMarek Váňa
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 9 1.46 - - - o o o o xxx 360.00
3 Šimon TrávníčekŠimon Trávníček
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 7 1.46 o o o o o o xo xxx 360.00
4 13 Viktor ŠtogrViktor Štogr
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 5 1.42 o o o o o o xxx 331.00
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 3 1.38 o o o o o xxx 303.00
6 Hynek NovákHynek Novák
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 1 1.34 o o o o xxx 276.00
7 10 Vilém TittelbachVilém Tittelbach
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 6 1.30 o o o xxx 250.00
8 Lukáš VališLukáš Vališ
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 8 1.26 xo o xxx 225.00
9 Robert PřevrátilRobert Převrátil
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 2 1.26 o xxo xxx 225.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Jan GrégrJan Grégr
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 1 1.50 o o o xo o o o o xo o xxx 389.00
2 Matias TornikidisMatias Tornikidis
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 8 1.46 - - o o o o o xo o xxx 360.00
3 Minh Ta QuangMinh Ta Quang
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 5 1.30 xo o o o o xxx 250.00
4 Jakub TaterJakub Tater
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
09 6 1.30 o xxo xo o o xxx 250.00
5 Marek PetříkMarek Petřík
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 3 1.22 o xxo o xxx 200.00
6 Jonáš TlamkaJonáš Tlamka
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 7 1.22 o o xxo xxx 200.00
7 Václav RobekVáclav Robek
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 4 1.14 o xxx 153.00
Marek PetrunMarek Petrun
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 2 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 27.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Julie TomáškováJulie Tomášková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
06 13 1.30 xxo o o xo xxo r 409.00
2 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 11 1.26 o o o o x 369.00
3 Lilian JonesLilian Jones
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 4 1.26 xxo xo xxo o xx 369.00
4 Kateřina PetkovováKateřina Petkovová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
07 9 1.26 xxo o xxo xxo xxx 369.00
5 Denisa KarbanováDenisa Karbanová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
06 5 1.18 o o xxx 293.00
6 Aneta MachálkováAneta Machálková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 7 1.18 xo xxo xx 293.00
7= Kristýna PíšováKristýna Píšová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 10 1.14 xo xx 257.00
7= 7 Frida JelínkováFrida Jelínková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 3 1.14 xo xxx 257.00
9 Zuzana GemelováZuzana Gemelová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 2 1.14 xxo x 257.00
Jana MartincováJana Martincová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 8 NM xxx
3 Lucie DuchkováLucie Duchková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 1 NM xxx
Anna LehoučkováAnna Lehoučková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 6 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Klára CíchováKlára Cíchová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 2 1.30 - o o o xo o o xxx 409.00
2 Greta ČabalováGreta Čabalová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 3 1.26 - o xo o xo xo xxx 369.00
3 Kristina BredlerováKristina Bredlerová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 1 1.22 - o o o xxo xxx 331.00
4 Vendula VlkováVendula Vlková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 5 1.14 - o xo xxx 257.00
Lucie RozhonováLucie Rozhonová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
10 4 NM - xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 27.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠkábaŠtěpán Škába
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 12 4.98 x 4.10 4.15 4.15 4.98 378.00
2 Šimon TrávníčekŠimon Trávníček
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 13 4.87 4.42 4.87 4.85 4.87 x 358.00
3 Lukáš DrlíkLukáš Drlík
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
06 3 4.81 4.48 4.50 4.81 4.81 4.55 346.00
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 11 4.49 x 4.39 4.49 4.49 4.45 288.00
5 Robert PřevrátilRobert Převrátil
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 10 4.24 4.16 x 4.24 4.24 4.21 245.00
6 Jan GotzJan Gotz
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 5 4.20 4.15 4.15 3.94 4.15 4.20 239.00
7 Ondřej BelicaOndřej Belica
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
08 1 4.20 4.00 3.00 4.20 4.20 3.77 239.00
8 Tomáš GeigerTomáš Geiger
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
06 4 4.19 4.07 4.19 x 4.19 x 237.00
9 Adam HasníkAdam Hasník
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 6 4.04 3.50 3.92 4.04 4.04 3.99 212.00
10 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 8 3.87 3.87 3.68 3.59 3.87 3.76 185.00
11 Ondřej HůlaOndřej Hůla
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
07 7 3.64 3.59 3.63 3.64 3.64 x 150.00
12 Patrik ČičkoPatrik Čičko
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 2 3.47 3.47 x 3.02 3.47 3.26 126.00
13 Matěj PrůšekMatěj Průšek
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 9 3.40 3.28 3.30 3.40 3.40 x 116.00
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PetříkMarek Petřík
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 6 3.93 3.82 x 3.86 3.86 3.93 195.00
2 Minh Ta QuangMinh Ta Quang
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 9 3.85 3.53 3.50 x 3.53 3.85 182.00
3 Filip PospíšilFilip Pospíšil
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
10 7 3.73 3.73 3.61 3.56 3.73 x 164.00
4 Eduard ChalupaEduard Chalupa
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
09 3 3.70 x 3.55 3.23 3.55 3.70 159.00
5 Jonáš TlamkaJonáš Tlamka
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 10 3.69 3.69 3.48 x 3.69 3.65 158.00
6 Kristián AbtKristián Abt
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
09 1 3.62 x 3.62 3.42 3.62 3.20 147.00
7 Matěj FajfrMatěj Fajfr
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
09 2 3.62 3.62 3.28 3.15 3.62 3.37 147.00
8 Vilém KmentVilém Kment
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 4 3.51 3.29 x 3.47 3.47 3.51 132.00
9 3 Samuel RadiměřskýSamuel Radiměřský
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
10 8 3.36 x x 3.36 3.36 x 111.00
10 Jáchym KučeraJáchym Kučera
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 5 3.16 3.16 2.98 2.94 3.16 2.87 85.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 27.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 5 4.85 4.45 4.85 4.50 4.85 4.27 519.00
2 Terezie ČernochováTerezie Černochová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 2 4.45 4.22 4.29 4.45 4.45 4.21 416.00
3 Gaja RybkováGaja Rybková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 11 4.36 4.36 4.33 3.64 4.36 4.28 393.00
4 3 Eliška VolnáEliška Volná
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 13 4.19 4.19 4.09 4.07 4.19 4.09 352.00
5 Klára GerbelováKlára Gerbelová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
08 3 4.01 4.01 3.64 3.86 4.01 3.81 310.00
6 Andrea HamplováAndrea Hamplová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 4 3.61 x 3.25 3.61 3.61 3.52 223.00
7 Kristýna PíšováKristýna Píšová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 10 3.42 3.42 3.32 3.37 3.42 x 184.00
8 Anna LehoučkováAnna Lehoučková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 6 3.25 2.82 3.25 3.09 3.25 2.96 151.00
9 Dana VolfováDana Volfová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 12 3.21 2.65 3.21 3.06 3.21 2.70 144.00
10 Lola PaulínováLola Paulínová
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
07 9 3.18 2.95 3.18 3.14 3.18 3.04 139.00
11 Ha-Thu NguyenováHa-Thu Nguyenová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 7 3.13 2.95 3.13 2.94 3.13 x 130.00
12 Tran Van NguyetTran Van Nguyet
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 8 2.85 2.85 2.66 2.41 2.85 2.78 83.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lola PikkelováLola Pikkelová
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
09 5 4.11 4.06 4.01 4.10 4.10 4.11 333.00
2 Anna RotreklováAnna Rotreklová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
09 6 3.52 3.41 3.44 3.52 3.52 x 204.00
3 Alice MiltnerováAlice Miltnerová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 4 3.48 3.39 3.39 3.18 3.39 3.48 196.00
4 10 Žofie MikuláškováŽofie Mikulášková
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
09 3 3.41 3.16 3.27 3.41 3.41 x 182.00
5 Anna VoithováAnna Voithová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
09 11 3.38 3.38 3.16 3.33 3.38 3.35 176.00
6 Meda SlabihoudkováMeda Slabihoudková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 8 3.28 3.28 x x 3.28 3.27 157.00
7 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
09 7 3.15 2.92 2.98 3.15 3.15 3.02 133.00
8 Hana KašičkováHana Kašičková
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 1 2.84 x x 2.51 2.51 2.84 81.00
9 Ema KrižanskáEma Križanská
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 2 2.83 2.44 2.61 2.83 2.83 2.80 80.00
10 7 Marieta VančurováMarieta Vančurová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
10 10 2.66 x x 2.66 2.66 2.54 55.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 27.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BartákováKlára Bartáková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 1 07.85 390.00
2 Kristýna VohánkováKristýna Vohánková
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
06 12 07.74 383.00
3 Barbora SinkulováBarbora Sinkulová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 11 07.11 342.00
4 Dana VolfováDana Volfová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
08 13 06.62 311.00
5 Anežka HanzalováAnežka Hanzalová
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
06 4 06.46 301.00
6 Lucie KovačevičováLucie Kovačevičová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 8 06.29 290.00
7 Emma KovačevičováEmma Kovačevičová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 7 06.26 288.00
8 Karolína KváčováKarolína Kváčová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 9 06.10 278.00
9 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
07 5 06.06 275.00
10 Andrea HamplováAndrea Hamplová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 3 05.86 262.00
11 Tran Van NguyetTran Van Nguyet
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 10 05.52 241.00
12 Adriana ČernáAdriana Černá
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
07 2 05.45 237.00
13 Eliška HorníkováEliška Horníková
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 6 05.01 209.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 27.4.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VáňaMarek Váňa
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
07 11 12.97 665.00
2 Jan FejtJan Fejt
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
06 2 10.60 522.00
3 Jan JánskýJan Jánský
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
06 6 10.54 518.00
4 Jaroslav HorákJaroslav Horák
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
06 5 09.89 479.00
5 Kryštof VališKryštof Vališ
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
07 10 09.35 447.00
6 Wolf SchneiderWolf Schneider
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
07 9 09.29 443.00
7 Jakub SádloJakub Sádlo
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
07 8 08.80 414.00
8 Tomáš GeigerTomáš Geiger
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
06 3 08.54 398.00
9 Vendelín DolejšVendelín Dolejš
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
07 1 07.75 352.00
10 Adam HasníkAdam Hasník
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
06 4 06.53 280.00
Celkem 10 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek VáňaMarek Váňa 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 1497
2 Kryštof VališKryštof Vališ 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 1373
3 Viktor HamplViktor Hampl 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 1366
4 Hynek NovákHynek Novák 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1083
5 Jan JánskýJan Jánský 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 1078
6 Daniel KrálDaniel Král 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1047
7 Tomoya HaginoTomoya Hagino 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1021
8 Štěpán ŠkábaŠtěpán Škába 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0767
9 Šimon TrávníčekŠimon Trávníček 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0718
10 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0591
11 Jan GotzJan Gotz 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0589
12 Teodor FilipovTeodor Filipov 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0559
13 Vilém TittelbachVilém Tittelbach 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0530
14 Jan FejtJan Fejt 06 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0522
15 Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský 06 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0507
16 Adam HasníkAdam Hasník 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0492
17 Jaroslav HorákJaroslav Horák 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0479
18 Tomáš DucháčekTomáš Ducháček 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0478
19 David RozhonDavid Rozhon 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0477
20 Robert PřevrátilRobert Převrátil 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0470
21 Tobiáš HabrychTobiáš Habrych 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0449
22 Wolf SchneiderWolf Schneider 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0443
23 David JovžijDavid Jovžij 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0435
24 Jonáš HlavatýJonáš Hlavatý 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0421
25 Jakub SádloJakub Sádlo 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0414
26 Martin FráterMartin Fráter 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0406
27 Jakub ŠtajncJakub Štajnc 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0386
28 Vendelín DolejšVendelín Dolejš 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0352
29 Lukáš DrlíkLukáš Drlík 06 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0346
30 Viktor ŠtogrViktor Štogr 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0331
31 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0320
32 Ondřej BelicaOndřej Belica 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0239
33 Tomáš GeigerTomáš Geiger 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0237
34 Lukáš VališLukáš Vališ 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0225
35 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0185
36 Ondřej HůlaOndřej Hůla 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0150
37 Jáchym StočesJáchym Stočes 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0110
38= Matyáš HasalMatyáš Hasal 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
38= Filip KunstFilip Kunst 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0000
38= Matěj PrůšekMatěj Průšek 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
38= Matyáš BřeskýMatyáš Břeský 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0000
38= Patrik ČičkoPatrik Čičko 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
Celkem 42 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0874
2 Ondřej PlicOndřej Plic 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0771
3 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0649
4 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0534
5 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0496
6 Václav HolýVáclav Holý 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0462
7 Vojtěch SlezákVojtěch Slezák 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0460
8 Minh Ta QuangMinh Ta Quang 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0432
9 Kristián AbtKristián Abt 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0420
10 Marek PetříkMarek Petřík 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0395
11 Jan GrégrJan Grégr 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0389
12 Jonáš TlamkaJonáš Tlamka 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0358
13 František VodolánFrantišek Vodolán 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0324
14 Denis VeselýDenis Veselý 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0311
15 Maxim ThompsonMaxim Thompson 08 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0280
16 Šimon JosefŠimon Josef 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0277
17 Filip LangerFilip Langer 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0263
18 Michael JervisMichael Jervis 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0261
19 Jakub TaterJakub Tater 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0250
20 Benedikt ŠedinaBenedikt Šedina 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0229
21 Štěpán HomolaŠtěpán Homola 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0222
22= Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0220
22= Kryštof PreislerKryštof Preisler 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0220
24 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0204
25 Václav RobekVáclav Robek 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0187
26 Matěj ŠkořepaMatěj Škořepa 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0169
27 Michal FaltýnMichal Faltýn 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0168
28 Marek PetrunMarek Petrun 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0163
29 Eduard ChalupaEduard Chalupa 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0159
30 Minh Ta QuangMinh Ta Quang 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0154
31 Matěj FajfrMatěj Fajfr 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0147
32 Dominik TranDominik Tran 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0136
33= Samuel RadiměřskýSamuel Radiměřský 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
33= Stanislav TeršlStanislav Teršl 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
33= Marek JaklMarek Jakl 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
33= Vilém KmentVilém Kment 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 27.4.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠvandaMatěj Švanda
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 10 51.90 324.00
2 Maxim ThompsonMaxim Thompson
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
08 11 46.70 280.00
3 Šimon JosefŠimon Josef
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 5 46.38 277.00
4 Kristián AbtKristián Abt
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
09 1 45.84 273.00
5 Filip LangerFilip Langer
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
09 7 44.70 263.00
6 Michael JervisMichael Jervis
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 4 44.40 261.00
7 Benedikt ŠedinaBenedikt Šedina
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 8 40.55 229.00
8 Marek JaklMarek Jakl
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
10 3 37.11 200.00
9 Michal FaltýnMichal Faltýn
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
10 2 33.06 168.00
10 Vilém KmentVilém Kment
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 6 31.35 154.00
11 Dominik TranDominik Tran
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 12 29.02 136.00
12 7 Matěj ŠkořepaMatěj Škořepa
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
10 9 28.86 134.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gaja RybkováGaja Rybková 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 1556
2 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1296
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 1283
4 Julie TomáškováJulie Tomášková 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 1193
5 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 1028
6 Klára GerbelováKlára Gerbelová 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0816
7 Kateřina PetkovováKateřina Petkovová 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0719
8 Emma KovačevičováEmma Kovačevičová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0499
9 Alžběta VondráčkováAlžběta Vondráčková 08 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0487
10 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0485
11 Diana LitošováDiana Litošová 06 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0484
12 Barbora SinkulováBarbora Sinkulová 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0480
13 Dana VolfováDana Volfová 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0455
14 Markéta BělohlávkováMarkéta Bělohlávková 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0445
15 Klára HavlováKlára Havlová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0398
16 Klára BartákováKlára Bartáková 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0390
17 Frida JelínkováFrida Jelínková 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0386
18 Adriana ČernáAdriana Černá 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0384
19 Kristýna VohánkováKristýna Vohánková 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0383
20 Lilian JonesLilian Jones 07 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0369
21 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0369
22 Andrea SabolováAndrea Sabolová 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0330
23 Anežka HanzalováAnežka Hanzalová 06 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0301
24 Johana TopolováJohana Topolová 07 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0298
25 Aneta MachálkováAneta Machálková 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0293
26 Lucie KovačevičováLucie Kovačevičová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0290
27 Eliška VolnáEliška Volná 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0282
28 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0275
29= Zuzana GemelováZuzana Gemelová 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 0257
29= Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0257
31 Lucie DuchkováLucie Duchková 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0187
32 Aneta ŠirmerováAneta Širmerová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0181
33 Anita KašičkováAnita Kašičková 07 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0171
34 Anna LehoučkováAnna Lehoučková 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0151
35 Lola PaulínováLola Paulínová 07 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0139
36 Ha-Thu NguyenováHa-Thu Nguyenová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0130
37 Vanesa GrozdanováVanesa Grozdanová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0006
38 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
39= Adéla GrülichováAdéla Grülichová 06 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0000
39= Tran Van NguyetTran Van Nguyet 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
39= Denisa KarbanováDenisa Karbanová 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
39= Jana MartincováJana Martincová 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
39= Eliška JahelkováEliška Jahelková 06 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
39= Veronika NovotnáVeronika Novotná 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
39= Eliška HorníkováEliška Horníková 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
39= Viktorie BřezinováViktorie Březinová 06 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0000
Celkem 46 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 27.4.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie PitrákováNatálie Pitráková
Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero...
09 10 38.80 341.00
2 Barbora VagnerováBarbora Vagnerová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
10 12 36.17 309.00
3 Leonie HložekLeonie Hložek
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 6 36.09 308.00
4 Alice MiltnerováAlice Miltnerová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
08 8 34.56 289.00
5 Kim NguyenováKim Nguyenová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
08 9 32.05 259.00
6 Adéla BartákováAdéla Bartáková
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
09 1 31.11 248.00
7 Greta ČabalováGreta Čabalová
FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká
09 3 25.20 179.00
8 Adéla BeranováAdéla Beranová
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
10 2 24.68 173.00
9 Ema KrižanskáEma Križanská
ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr...
08 7 23.20 156.00
10 Lucie RozhonováLucie Rozhonová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
10 11 23.17 156.00
11 Evelin FílováEvelin Fílová
ZŠ TusarovaZŠ Tusarova
09 4 22.36 147.00
12 Nela ForejtováNela Forejtová
Trojské gymnáziumTrojské gymnázium
10 5 16.15 79.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0995
2 Klára CíchováKlára Cíchová 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0993
3 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0951
4 Magdaléna TesařováMagdaléna Tesařová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0918
5 Hana KašičkováHana Kašičková 08 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0792
6 Lola PikkelováLola Pikkelová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0784
7 Selenge PeškováSelenge Pešková 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0752
8 Natálie PitrákováNatálie Pitráková 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0669
9 Žofie MikuláškováŽofie Mikulášková 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0630
10 Dagmar SedláčkováDagmar Sedláčková 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0533
11 Evelin FílováEvelin Fílová 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0487
12 Alice MiltnerováAlice Miltnerová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0485
13 Adéla BeranováAdéla Beranová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0468
14 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0455
15 Greta ČabalováGreta Čabalová 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0369
16 Barbora BelicováBarbora Belicová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0335
17 Kristina BredlerováKristina Bredlerová 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0331
18 Barbora VagnerováBarbora Vagnerová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0309
19 Leonie HložekLeonie Hložek 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0308
20 Anežka KrálováAnežka Králová 09 Základní škola Strossmayerovo náměstíZákladní škola Strossmayero... 0289
21 Kim NguyenováKim Nguyenová 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0259
22 Vendula VlkováVendula Vlková 08 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0257
23 Adéla BartákováAdéla Bartáková 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0248
24 Anna RotreklováAnna Rotreklová 09 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0204
25 Anna VoithováAnna Voithová 09 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0176
26 Meda SlabihoudkováMeda Slabihoudková 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0157
27 Emma ŠafránkováEmma Šafránková 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0140
28 Eva SandrevaEva Sandreva 09 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0096
29 Ema KrižanskáEma Križanská 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0080
30 Nela ForejtováNela Forejtová 10 Trojské gymnáziumTrojské gymnázium 0079
31= Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
31= Mariia KedrovskaMariia Kedrovska 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
31= Lucie RozhonováLucie Rozhonová 10 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 0000
31= Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
31= Alžběta StrnadováAlžběta Strnadová 08 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
31= Marieta VančurováMarieta Vančurová 10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 0000
31= Barbora KoudelkováBarbora Koudelková 09 FZŠ UměleckáFZŠ Umělecká 0000
Celkem 37 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Tusarova{8} 1497
2 FZŠ Umělecká{8} 1373
3 Trojské gymnázium{8} 1366
4 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 1083
5 FZŠ Umělecká{8} 1078
6 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 1047
7 Gymnázium Nad Štolou{8} 1021
8 FZŠ Umělecká{8} 767
9 Gymnázium Nad Štolou{8} 718
10 ZŠ Tusarova{8} 591
11 ZŠ Tusarova{8} 589
12 FZŠ Umělecká{8} 559
13 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 530
14 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 522
15 Trojské gymnázium{8} 507
16 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 492
17 ZŠ Tusarova{8} 479
18 Gymnázium Nad Štolou{8} 478
19 ZŠ Tusarova{8} 477
20 Gymnázium Nad Štolou{8} 470
21 Gymnázium Nad Štolou{8} 449
22 Trojské gymnázium{8} 443
23 ZŠ Tusarova{8} 435
24 ZŠ Tusarova{8} 421
25 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 414
26 Trojské gymnázium{8} 406
27 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 386
28 Trojské gymnázium{8} 352
29 Trojské gymnázium{8} 346
30 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 331
31 FZŠ Umělecká{8} 320
32 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 239
33 FZŠ Umělecká{8} 237
34 FZŠ Umělecká{8} 225
35 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 185
36 Trojské gymnázium{8} 150
37 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 110
38 ZŠ Tusarova{8} 0
38 Trojské gymnázium{8} 0
38 FZŠ Umělecká{8} 0
38 Gymnázium Nad Štolou{8} 0
38 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
Celkem 42 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Trojské gymnázium{8} 874
2 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 771
3 FZŠ Umělecká{8} 649
4 FZŠ Umělecká{8} 534
5 ZŠ Tusarova{8} 496
6 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 462
7 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 460
8 ZŠ Tusarova{8} 432
9 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 420
10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 395
11 FZŠ Umělecká{8} 389
12 FZŠ Umělecká{8} 358
13 FZŠ Umělecká{8} 324
14 FZŠ Umělecká{8} 311
15 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 280
16 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 277
17 Trojské gymnázium{8} 263
18 ZŠ Tusarova{8} 261
19 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 250
20 ZŠ Tusarova{8} 229
21 Trojské gymnázium{8} 222
22 ZŠ Tusarova{8} 220
22 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 220
24 Trojské gymnázium{8} 204
25 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 187
26 Trojské gymnázium{8} 169
27 Trojské gymnázium{8} 168
28 ZŠ Tusarova{8} 163
29 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 159
30 ZŠ Tusarova{8} 154
31 ZŠ Tusarova{8} 147
32 FZŠ Umělecká{8} 136
33 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
33 ZŠ Tusarova{8} 0
33 ZŠ Tusarova{8} 0
33 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 FZŠ Umělecká{8} 1556
2 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 1296
3 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 1283
4 Gymnázium Nad Štolou{8} 1193
5 FZŠ Umělecká{8} 1028
6 Gymnázium Nad Štolou{8} 816
7 Trojské gymnázium{8} 719
8 ZŠ Tusarova{8} 499
9 Gymnázium Nad Štolou{8} 487
10 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 485
11 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 484
12 FZŠ Umělecká{8} 480
13 Trojské gymnázium{8} 455
14 Gymnázium Nad Štolou{8} 445
15 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 398
16 FZŠ Umělecká{8} 390
17 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 386
18 Trojské gymnázium{8} 384
19 FZŠ Umělecká{8} 383
20 FZŠ Umělecká{8} 369
20 FZŠ Umělecká{8} 369
22 Trojské gymnázium{8} 330
23 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 301
24 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 298
25 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 293
26 ZŠ Tusarova{8} 290
27 FZŠ Umělecká{8} 282
28 Gymnázium Nad Štolou{8} 275
29 Gymnázium Nad Štolou{8} 257
29 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 257
31 ZŠ Tusarova{8} 187
32 ZŠ Tusarova{8} 181
33 Trojské gymnázium{8} 171
34 ZŠ Tusarova{8} 151
35 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 139
36 ZŠ Tusarova{8} 130
37 ZŠ Tusarova{8} 6
38 FZŠ Umělecká{8} 0
38 ZŠ Tusarova{8} 0
38 Trojské gymnázium{8} 0
38 ZŠ Tusarova{8} 0
38 FZŠ Umělecká{8} 0
38 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
38 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
38 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
38 Trojské gymnázium{8} 0
Celkem 46 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 995
2 Trojské gymnázium{8} 993
3 FZŠ Umělecká{8} 951
4 FZŠ Umělecká{8} 918
5 Trojské gymnázium{8} 792
6 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 784
7 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 752
8 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 669
9 Trojské gymnázium{8} 630
10 ZŠ Tusarova{8} 533
11 ZŠ Tusarova{8} 487
12 FZŠ Umělecká{8} 485
13 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 468
14 FZŠ Umělecká{8} 455
15 FZŠ Umělecká{8} 369
16 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 335
17 FZŠ Umělecká{8} 331
18 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 309
19 FZŠ Umělecká{8} 308
20 Základní škola Strossmayerovo náměstí{8} 289
21 ZŠ Tusarova{8} 259
22 ZŠ Tusarova{8} 257
23 ZŠ Tusarova{8} 248
24 Trojské gymnázium{8} 204
25 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 176
26 FZŠ Umělecká{8} 157
27 Trojské gymnázium{8} 140
28 ZŠ Tusarova{8} 96
29 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 80
30 Trojské gymnázium{8} 79
31 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
31 ZŠ Tusarova{8} 0
31 ZŠ Tusarova{8} 0
31 FZŠ Umělecká{8} 0
31 FZŠ Umělecká{8} 0
31 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7{8} 0
31 FZŠ Umělecká{8} 0
Celkem 37 závodníků