Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický trojboj 4.-5.tř. ZŠ

Kolín (13. 4. 2022)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Vojtěch KuprVojtěch Kupr 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.25 200.00
2 22 Jakub DvořákJakub Dvořák 11 TYNEC BTYNEC B 3 08.28 194.00
3 29 Adam SvinčákAdam Svinčák 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.37 176.00
4 18 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 5 09.01 71.00
5 23 Pavel MyškaPavel Myška 11 TYNEC BTYNEC B 2 09.27 41.00
6 27 Jakub DolejšJakub Dolejš 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 6 09.48 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 1 08.01 252.00
2 9 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 6ZSKO B6ZSKO B 5 08.09 234.00
3 10 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň 11 6ZSKO B6ZSKO B 2 08.57 138.00
4 26 Radek ČepelákRadek Čepelák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 4 08.64 126.00
5 25 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 3 08.78 104.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 2 08.00 255.00
2 12 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 3 08.37 176.00
3 13 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 4 09.08 62.00
4 14 Viktor KondrátViktor Kondrát 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5 09.23 45.00
5 30 Kristián ZajičekKristián Zajiček 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.31 37.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Dominik StraňákDominik Straňák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 08.07 239.00
2 31 Matěj ZemanMatěj Zeman 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 08.63 128.00
3 3 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka 10 4ZSKO A4ZSKO A 5 08.70 116.00
4 5 Maxim MiškaMaxim Miška 12 4ZSKO B4ZSKO B 3 09.05 66.00
5 6 Patrik KalinaPatrik Kalina 12 4ZSKO B4ZSKO B 4 09.39 29.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 David HnízdoDavid Hnízdo 11 4ZSKO A4ZSKO A 4 08.38 174.00
2 2 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.39 172.00
3 8 Matouš MusílekMatouš Musílek 10 6ZSKO A6ZSKO A 5 08.67 121.00
4 1 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 08.70 116.00
5 21 Antonín SmočekAntonín Smoček 10 TYNEC ATYNEC A 1 09.21 47.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Tomáš ProtivaTomáš Protiva 11 6ZSKO A6ZSKO A 4 08.39 172.00
2 20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 18 TYNEC ATYNEC A 2 08.52 147.00
3 15 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 3 08.74 110.00
4 17 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 1 08.86 92.00
MS 19 David SedláčekDavid Sedláček 11 TYNECTYNEC 5 10.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 2 08.00 255.00
2 24 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 1 08.01 252.00
3 11 Dominik StraňákDominik Straňák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 08.07 239.00
4 9 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 6ZSKO B6ZSKO B 5 08.09 234.00
5 28 Vojtěch KuprVojtěch Kupr 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.25 200.00
6 22 Jakub DvořákJakub Dvořák 11 TYNEC BTYNEC B 3 08.28 194.00
7 29 Adam SvinčákAdam Svinčák 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.37 176.00
7 12 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 3 08.37 176.00
9 4 David HnízdoDavid Hnízdo 11 4ZSKO A4ZSKO A 4 08.38 174.00
10 2 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.39 172.00
10 7 Tomáš ProtivaTomáš Protiva 11 6ZSKO A6ZSKO A 4 08.39 172.00
12 20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 18 TYNEC ATYNEC A 2 08.52 147.00
13 10 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň 11 6ZSKO B6ZSKO B 2 08.57 138.00
14 31 Matěj ZemanMatěj Zeman 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 08.63 128.00
15 26 Radek ČepelákRadek Čepelák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 4 08.64 126.00
16 8 Matouš MusílekMatouš Musílek 10 6ZSKO A6ZSKO A 5 08.67 121.00
17 3 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka 10 4ZSKO A4ZSKO A 5 08.70 116.00
17 1 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 08.70 116.00
19 15 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 3 08.74 110.00
20 25 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 3 08.78 104.00
21 17 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 1 08.86 92.00
22 18 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 5 09.01 71.00
23 5 Maxim MiškaMaxim Miška 12 4ZSKO B4ZSKO B 3 09.05 66.00
24 13 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 4 09.08 62.00
25 21 Antonín SmočekAntonín Smoček 10 TYNEC ATYNEC A 1 09.21 47.00
26 14 Viktor KondrátViktor Kondrát 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5 09.23 45.00
27 23 Pavel MyškaPavel Myška 11 TYNEC BTYNEC B 2 09.27 41.00
28 30 Kristián ZajičekKristián Zajiček 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.31 37.00
29 6 Patrik KalinaPatrik Kalina 12 4ZSKO B4ZSKO B 4 09.39 29.00
30 27 Jakub DolejšJakub Dolejš 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 6 09.48 22.00
31 19 David SedláčekDavid Sedláček 11 TYNECTYNEC 5 10.05

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 08.64 315.00
2 15 Lucie HeyduškováLucie Heydušková 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 6 08.67 308.00
3 2 Veronika TepláVeronika Teplá 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 08.73 293.00
4 17 Anna KudrnováAnna Kudrnová 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 3 08.90 255.00
5 22 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová 12 TYNEC BTYNEC B 4 09.17 198.00
6 23 Nikola MyškováNikola Myšková 11 TYNEC BTYNEC B 1 10.28 36.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 10 6ZSKO B6ZSKO B 2 09.09 215.00
2 25 Anna HudouskováAnna Hudousková 11 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 3 09.11 210.00
3 24 Karolína MatějkováKarolína Matějková 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 1 09.12 208.00
4 27 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 4 09.19 195.00
5 26 Sissí GregorováSissí Gregorová 12 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 5 09.46 145.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 3 08.63 317.00
2 13 Emily KuřátkováEmily Kuřátková 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5 08.74 291.00
3 30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 09.22 189.00
4 14 Sára PosedělováSára Posedělová 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 1 09.83 88.00
5 9 Sabina SyrováSabina Syrová 11 6ZSKO B6ZSKO B 2 09.93 75.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 4 08.01 483.00
2 4 Nikola SkokanováNikola Skokanová 11 4ZSKO A4ZSKO A 2 08.45 362.00
3= 8 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO A6ZSKO A 5 09.04 225.00
3= 6 Sabina KolenskáSabina Kolenská 12 4ZSKO B4ZSKO B 3 09.04 225.00
5 5 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková 11 4ZSKO B4ZSKO B 1 09.17 198.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 07.73 569.00
2 3 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay 12 4ZSKO A4ZSKO A 4 08.33 394.00
3 11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 08.37 383.00
4 7 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 6ZSKO A6ZSKO A 5 08.69 303.00
5 31 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 09.71 105.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Ella ŘečínskáElla Řečínská 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.26 413.00
2 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.41 373.00
3 20 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková 11 TYNEC ATYNEC A 3 09.07 219.00
4 21 Lucie HladováLucie Hladová 11 TYNEC ATYNEC A 4 09.16 200.00
MS 19 Tereza KrátkáTereza Krátká 11 TYNECTYNEC 2 09.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1 07.73 569.00
2 16 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 4 08.01 483.00
3 28 Ella ŘečínskáElla Řečínská 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.26 413.00
4 3 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay 12 4ZSKO A4ZSKO A 4 08.33 394.00
5 11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 08.37 383.00
6 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.41 373.00
7 4 Nikola SkokanováNikola Skokanová 11 4ZSKO A4ZSKO A 2 08.45 362.00
8 18 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 3 08.63 317.00
9 1 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 08.64 315.00
10 15 Lucie HeyduškováLucie Heydušková 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 6 08.67 308.00
11 7 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 6ZSKO A6ZSKO A 5 08.69 303.00
12 2 Veronika TepláVeronika Teplá 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 08.73 293.00
13 13 Emily KuřátkováEmily Kuřátková 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5 08.74 291.00
14 17 Anna KudrnováAnna Kudrnová 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 3 08.90 255.00
15 8 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO A6ZSKO A 5 09.04 225.00
15 6 Sabina KolenskáSabina Kolenská 12 4ZSKO B4ZSKO B 3 09.04 225.00
17 20 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková 11 TYNEC ATYNEC A 3 09.07 219.00
18 10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 10 6ZSKO B6ZSKO B 2 09.09 215.00
19 25 Anna HudouskováAnna Hudousková 11 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 3 09.11 210.00
20 24 Karolína MatějkováKarolína Matějková 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 1 09.12 208.00
21 21 Lucie HladováLucie Hladová 11 TYNEC ATYNEC A 4 09.16 200.00
22 22 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová 12 TYNEC BTYNEC B 4 09.17 198.00
22 5 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková 11 4ZSKO B4ZSKO B 1 09.17 198.00
24 27 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 4 09.19 195.00
25 30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 09.22 189.00
26 26 Sissí GregorováSissí Gregorová 12 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 5 09.46 145.00
27 31 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 09.71 105.00
28 19 Tereza KrátkáTereza Krátká 11 TYNECTYNEC 2 09.78
29 14 Sára PosedělováSára Posedělová 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 1 09.83 88.00
30 9 Sabina SyrováSabina Syrová 11 6ZSKO B6ZSKO B 2 09.93 75.00
31 23 Nikola MyškováNikola Myšková 11 TYNEC BTYNEC B 1 10.28 36.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
10 16 PB 4.19 - 237.00
2 11 Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 3.97 - 201.00
3 10 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň
6ZSKO B6ZSKO B
11 10 PB 3.97 - 201.00
4 1 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 1 PB 3.80 - 174.00
5 7 Tomáš ProtivaTomáš Protiva
6ZSKO A6ZSKO A
11 7 PB 3.74 - 165.00
6 24 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 3.71 - 161.00
7 3 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka
4ZSKO A4ZSKO A
10 3 PB 3.65 - 152.00
8 9 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
6ZSKO B6ZSKO B
10 9 PB 3.60 - 145.00
9 12 Matyáš LesákMatyáš Lesák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 3.59 - 143.00
10 28 Vojtěch KuprVojtěch Kupr
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 3.53 - 135.00
11 29 Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 29 PB 3.50 - 130.00
12 4 David HnízdoDavid Hnízdo
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 3.49 - 129.00
13 2 Jiří BiškoJiří Biško
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 3.46 - 125.00
14 15 Štěpán NovákŠtěpán Novák
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
12 15 PB 3.45 - 123.00
15= 18 Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 18 PB 3.44 - 122.00
15= 31 Matěj ZemanMatěj Zeman
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 31 PB 3.44 - 122.00
17 25 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 25 PB 3.42 - 119.00
18 22 Jakub DvořákJakub Dvořák
TYNEC BTYNEC B
11 22 PB 3.36 - 111.00
19 13 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
10 13 PB 3.26 - 98.00
20 17 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 3.19 - 89.00
21 26 Radek ČepelákRadek Čepelák
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 26 PB 3.17 - 86.00
22 20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
TYNEC ATYNEC A
18 20 PB 3.14 - 83.00
23 30 Kristián ZajičekKristián Zajiček
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
10 30 PB 3.13 - 81.00
24 8 Matouš MusílekMatouš Musílek
6ZSKO A6ZSKO A
10 8 PB 3.11 - 79.00
25 27 Jakub DolejšJakub Dolejš
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 3.02 - 68.00
26= 6 Patrik KalinaPatrik Kalina
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 3.01 3.01 3.01 67.00
26= 5 Maxim MiškaMaxim Miška
4ZSKO B4ZSKO B
12 5 PB 3.01 3.01 3.01 67.00
28 23 Pavel MyškaPavel Myška
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 2.99 - 65.00
29 21 Antonín SmočekAntonín Smoček
TYNEC ATYNEC A
10 21 PB 2.98 - 63.00
30 14 Viktor KondrátViktor Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 2.97 - 62.00
MS 19 David SedláčekDavid Sedláček
TYNECTYNEC
11 19 PB 2.77 -
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 4.40 - 403.00
2 16 Kristýna BulířováKristýna Bulířová
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 16 PB 3.69 - 239.00
3 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 29 PB 3.68 - 237.00
4 4 Nikola SkokanováNikola Skokanová
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 3.65 - 231.00
5 11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 3.64 - 229.00
6 28 Ella ŘečínskáElla Řečínská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 3.57 - 214.00
7 2 Veronika TepláVeronika Teplá
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 3.53 - 206.00
8 3 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay
4ZSKO A4ZSKO A
12 3 PB 3.51 - 202.00
9 7 Karolína MarešováKarolína Marešová
6ZSKO A6ZSKO A
10 7 PB 3.47 - 194.00
10 14 Sára PosedělováSára Posedělová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 3.46 - 192.00
11 9 Sabina SyrováSabina Syrová
6ZSKO B6ZSKO B
11 9 PB 3.44 - 188.00
12 15 Lucie HeyduškováLucie Heydušková
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 15 PB 3.42 - 184.00
13 20 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková
TYNEC ATYNEC A
11 20 PB 3.41 - 182.00
14 17 Anna KudrnováAnna Kudrnová
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 3.34 - 168.00
15 1 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 1 PB 3.33 - 167.00
16 21 Lucie HladováLucie Hladová
TYNEC ATYNEC A
11 21 PB 3.30 - 161.00
17= 18 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
10 18 PB 3.27 - 155.00
17= 6 Sabina KolenskáSabina Kolenská
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 3.27 - 155.00
19 13 Emily KuřátkováEmily Kuřátková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 13 PB 3.21 - 144.00
20 26 Sissí GregorováSissí Gregorová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
12 26 PB 3.11 - 126.00
21 5 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková
4ZSKO B4ZSKO B
11 5 PB 3.07 - 119.00
22= 25 Anna HudouskováAnna Hudousková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
11 25 PB 3.01 - 109.00
22= 24 Karolína MatějkováKarolína Matějková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 3.01 - 109.00
24 8 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková
6ZSKO A6ZSKO A
11 8 PB 2.97 - 102.00
25 30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 30 PB 2.90 - 91.00
26 27 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 2.88 - 87.00
27 22 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová
TYNEC BTYNEC B
12 22 PB 2.81 - 76.00
28 31 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
12 31 PB 2.76 - 69.00
MS 19 Tereza KrátkáTereza Krátká
TYNECTYNEC
11 19 PB 2.75 -
30 10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
6ZSKO B6ZSKO B
10 10 PB 2.65 - 53.00
31 23 Nikola MyškováNikola Myšková
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 2.62 - 49.00
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 13.4.2022 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Matyáš LesákMatyáš Lesák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 39.60 221.00
2 10 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň
6ZSKO B6ZSKO B
11 10 PB 37.77 206.00
3 1 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 1 PB 34.74 181.00
4 9 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
6ZSKO B6ZSKO B
10 9 PB 33.40 170.00
5 11 Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 32.15 160.00
6 23 Pavel MyškaPavel Myška
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 31.69 157.00
7 24 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 31.63 156.00
8 30 Kristián ZajičekKristián Zajiček
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
10 30 PB 31.22 153.00
9 28 Vojtěch KuprVojtěch Kupr
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 30.35 146.00
10 21 Antonín SmočekAntonín Smoček
TYNEC ATYNEC A
10 21 PB 29.91 143.00
11 7 Tomáš ProtivaTomáš Protiva
6ZSKO A6ZSKO A
11 7 PB 29.81 142.00
12 17 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 29.50 139.00
13 31 Matěj ZemanMatěj Zeman
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 31 PB 28.69 133.00
14 6 Patrik KalinaPatrik Kalina
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 28.36 130.00
15= 22 Jakub DvořákJakub Dvořák
TYNEC BTYNEC B
11 22 PB 28.15 129.00
15= 27 Jakub DolejšJakub Dolejš
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 28.15 129.00
17 20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
TYNEC ATYNEC A
18 20 PB 28.09 128.00
18 2 Jiří BiškoJiří Biško
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 28.01 128.00
19 15 Štěpán NovákŠtěpán Novák
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
12 15 PB 27.73 125.00
20 3 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka
4ZSKO A4ZSKO A
10 3 PB 27.71 125.00
21 25 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 25 PB 27.69 125.00
MS 19 David SedláčekDavid Sedláček
TYNECTYNEC
11 19 PB 26.38
23 26 Radek ČepelákRadek Čepelák
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 26 PB 26.02 112.00
24 29 Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 29 PB 25.65 109.00
25 14 Viktor KondrátViktor Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 24.88 103.00
26 18 Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 18 PB 23.93 96.00
27 5 Maxim MiškaMaxim Miška
4ZSKO B4ZSKO B
12 5 PB 23.13 90.00
28 4 David HnízdoDavid Hnízdo
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 22.04 82.00
29 8 Matouš MusílekMatouš Musílek
6ZSKO A6ZSKO A
10 8 PB 21.88 81.00
30 16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
10 16 PB 21.22 76.00
31 13 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
10 13 PB 21.07 75.00
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 13.4.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Emily KuřátkováEmily Kuřátková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 13 PB 33.66 279.00
2 7 Karolína MarešováKarolína Marešová
6ZSKO A6ZSKO A
10 7 PB 27.86 210.00
3 1 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 1 PB 27.08 201.00
4 20 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková
TYNEC ATYNEC A
11 20 PB 26.89 199.00
5 15 Lucie HeyduškováLucie Heydušková
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 15 PB 26.84 198.00
6 2 Veronika TepláVeronika Teplá
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 25.78 186.00
7 12 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 22.11 144.00
8 28 Ella ŘečínskáElla Řečínská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 21.73 140.00
9 5 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková
4ZSKO B4ZSKO B
11 5 PB 21.54 138.00
10 30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 30 PB 21.08 132.00
11 14 Sára PosedělováSára Posedělová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 20.74 129.00
12 24 Karolína MatějkováKarolína Matějková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 20.72 128.00
13 4 Nikola SkokanováNikola Skokanová
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 20.06 121.00
14 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 29 PB 19.36 113.00
15 27 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 19.26 112.00
16 21 Lucie HladováLucie Hladová
TYNEC ATYNEC A
11 21 PB 19.23 112.00
17 16 Kristýna BulířováKristýna Bulířová
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 16 PB 18.67 106.00
18 10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
6ZSKO B6ZSKO B
10 10 PB 18.36 102.00
19 6 Sabina KolenskáSabina Kolenská
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 17.78 96.00
20 8 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková
6ZSKO A6ZSKO A
11 8 PB 16.99 88.00
21 18 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
10 18 PB 16.77 85.00
22 23 Nikola MyškováNikola Myšková
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 16.60 83.00
23 17 Anna KudrnováAnna Kudrnová
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 16.07 78.00
24 11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 15.64 73.00
25 3 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay
4ZSKO A4ZSKO A
12 3 PB 14.31 59.00
26 9 Sabina SyrováSabina Syrová
6ZSKO B6ZSKO B
11 9 PB 13.14 47.00
27 22 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová
TYNEC BTYNEC B
12 22 PB 13.08 46.00
28 26 Sissí GregorováSissí Gregorová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
12 26 PB 12.97 45.00
29 31 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
12 31 PB 12.82 44.00
MS 19 Tereza KrátkáTereza Krátká
TYNECTYNEC
11 19 PB 12.27
31 25 Anna HudouskováAnna Hudousková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
11 25 PB 11.93 35.00
Celkem 31 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(st, 13.4.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
6ZSKO B6ZSKO B
10 9 PB 09.50
2 1 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 1 PB 08.40
3 12 Matyáš LesákMatyáš Lesák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 08.20
4 29 Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 29 PB 08.10
5 21 Antonín SmočekAntonín Smoček
TYNEC ATYNEC A
10 21 PB 07.90
6 23 Pavel MyškaPavel Myška
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 07.80
7= 22 Jakub DvořákJakub Dvořák
TYNEC BTYNEC B
11 22 PB 07.60
7= 10 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň
6ZSKO B6ZSKO B
11 10 PB 07.60
9 7 Tomáš ProtivaTomáš Protiva
6ZSKO A6ZSKO A
11 7 PB 07.50
10= 24 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 07.40
10= 19 David SedláčekDavid Sedláček
TYNECTYNEC
11 19 PB 07.40
10= 4 David HnízdoDavid Hnízdo
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 07.40
10= 31 Matěj ZemanMatěj Zeman
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 31 PB 07.40
14 3 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka
4ZSKO A4ZSKO A
10 3 PB 07.10
15= 2 Jiří BiškoJiří Biško
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 06.90
15= 20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
TYNEC ATYNEC A
18 20 PB 06.90
17 15 Štěpán NovákŠtěpán Novák
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
12 15 PB 06.60
18= 28 Vojtěch KuprVojtěch Kupr
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 06.40
18= 11 Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 06.40
20= 26 Radek ČepelákRadek Čepelák
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 26 PB 06.30
20= 13 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
10 13 PB 06.30
20= 17 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 06.30
23= 27 Jakub DolejšJakub Dolejš
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 06.20
23= 8 Matouš MusílekMatouš Musílek
6ZSKO A6ZSKO A
10 8 PB 06.20
25 5 Maxim MiškaMaxim Miška
4ZSKO B4ZSKO B
12 5 PB 06.10
26 16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
10 16 PB 05.70
27 6 Patrik KalinaPatrik Kalina
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 05.60
28= 18 Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 18 PB 05.50
28= 25 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 25 PB 05.50
30= 14 Viktor KondrátViktor Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 05.30
30= 30 Kristián ZajičekKristián Zajiček
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
10 30 PB 05.30
Celkem 31 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(st, 13.4.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Lucie HeyduškováLucie Heydušková
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 15 PB 07.50
2= 2 Veronika TepláVeronika Teplá
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 2 PB 07.40
2= 1 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 1 PB 07.40
MS 19 Tereza KrátkáTereza Krátká
TYNECTYNEC
11 19 PB 07.30
4 16 Kristýna BulířováKristýna Bulířová
ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A
11 16 PB 07.30
6 21 Lucie HladováLucie Hladová
TYNEC ATYNEC A
11 21 PB 07.10
7= 27 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
10 27 PB 06.90
7= 4 Nikola SkokanováNikola Skokanová
4ZSKO A4ZSKO A
11 4 PB 06.90
7= 5 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková
4ZSKO B4ZSKO B
11 5 PB 06.90
10= 13 Emily KuřátkováEmily Kuřátková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 13 PB 06.80
10= 12 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 12 PB 06.80
12 11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
10 11 PB 06.50
13 14 Sára PosedělováSára Posedělová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
11 14 PB 06.40
14= 18 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
10 18 PB 06.20
14= 3 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay
4ZSKO A4ZSKO A
12 3 PB 06.20
16= 10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
6ZSKO B6ZSKO B
10 10 PB 06.10
16= 30 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 30 PB 06.10
16= 7 Karolína MarešováKarolína Marešová
6ZSKO A6ZSKO A
10 7 PB 06.10
16= 28 Ella ŘečínskáElla Řečínská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 28 PB 06.10
20 23 Nikola MyškováNikola Myšková
TYNEC BTYNEC B
11 23 PB 06.00
21= 6 Sabina KolenskáSabina Kolenská
4ZSKO B4ZSKO B
12 6 PB 05.90
21= 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 29 PB 05.90
23 20 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková
TYNEC ATYNEC A
11 20 PB 05.70
24= 24 Karolína MatějkováKarolína Matějková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
10 24 PB 05.50
24= 8 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková
6ZSKO A6ZSKO A
11 8 PB 05.50
26 9 Sabina SyrováSabina Syrová
6ZSKO B6ZSKO B
11 9 PB 05.40
27 25 Anna HudouskováAnna Hudousková
ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A
11 25 PB 05.20
28 31 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
12 31 PB 05.10
29= 17 Anna KudrnováAnna Kudrnová
ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B
11 17 PB 05.00
29= 22 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová
TYNEC BTYNEC B
12 22 PB 05.00
31 26 Sissí GregorováSissí Gregorová
ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B
12 26 PB 04.50
Celkem 31 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik StraňákDominik Straňák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0600
2 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 0569
3 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 0568
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 6ZSKO B6ZSKO B 0549
5 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň 11 6ZSKO B6ZSKO B 0545
6 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0540
7 Vojtěch KuprVojtěch Kupr 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0481
8 Tomáš ProtivaTomáš Protiva 11 6ZSKO A6ZSKO A 0479
9 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0471
10 Jakub DvořákJakub Dvořák 11 TYNEC BTYNEC B 0434
11 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0425
12 Adam SvinčákAdam Svinčák 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0415
13 Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka 10 4ZSKO A4ZSKO A 0393
14 David HnízdoDavid Hnízdo 11 4ZSKO A4ZSKO A 0385
15 Matěj ZemanMatěj Zeman 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0383
16= Šimon SedláčekŠimon Sedláček 18 TYNEC ATYNEC A 0358
16= Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 0358
18 Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 0348
19 Radek ČepelákRadek Čepelák 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 0324
20 Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 0320
21 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 0289
22 Matouš MusílekMatouš Musílek 10 6ZSKO A6ZSKO A 0281
23 Kristián ZajičekKristián Zajiček 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0271
24 Pavel MyškaPavel Myška 11 TYNEC BTYNEC B 0263
25 Antonín SmočekAntonín Smoček 10 TYNEC ATYNEC A 0253
26 Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0235
27 Patrik KalinaPatrik Kalina 12 4ZSKO B4ZSKO B 0226
28 Maxim MiškaMaxim Miška 12 4ZSKO B4ZSKO B 0223
29 Jakub DolejšJakub Dolejš 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 0219
30 Viktor KondrátViktor Kondrát 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0210
MS David SedláčekDavid Sedláček 11 TYNECTYNEC 0000
Celkem 31 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1116
2 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 0828
3 Ella ŘečínskáElla Řečínská 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0767
4 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0723
5= Nikola SkokanováNikola Skokanová 11 4ZSKO A4ZSKO A 0714
5= Emily KuřátkováEmily Kuřátková 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0714
7 Karolína MarešováKarolína Marešová 10 6ZSKO A6ZSKO A 0707
8 Lucie HeyduškováLucie Heydušková 11 ZŠ Červené Pečky AZŠ Červené Pečky A 0690
9= Natálie MaršíkováNatálie Maršíková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 0685
9= Veronika TepláVeronika Teplá 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0685
11 Vendula HolcmanováVendula Holcmanová 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0683
12 Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay 12 4ZSKO A4ZSKO A 0655
13 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková 11 TYNEC ATYNEC A 0600
14 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 0557
15 Anna KudrnováAnna Kudrnová 11 ZŠ Červené Pečky BZŠ Červené Pečky B 0501
16 Sabina KolenskáSabina Kolenská 12 4ZSKO B4ZSKO B 0476
17 Lucie HladováLucie Hladová 11 TYNEC ATYNEC A 0473
18 Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková 11 4ZSKO B4ZSKO B 0455
19 Karolína MatějkováKarolína Matějková 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 0445
20 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO A6ZSKO A 0415
21 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0412
22 Sára PosedělováSára Posedělová 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 0409
23 Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová 10 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 0394
24 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 10 6ZSKO B6ZSKO B 0370
25 Anna HudouskováAnna Hudousková 11 ZŠ T. G. Masaryka Velim AZŠ T. G. Masaryka Velim A 0354
26 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová 12 TYNEC BTYNEC B 0320
27 Sissí GregorováSissí Gregorová 12 ZŠ T. G. Masaryka Velim BZŠ T. G. Masaryka Velim B 0316
28 Sabina SyrováSabina Syrová 11 6ZSKO B6ZSKO B 0310
29 Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0218
30 Nikola MyškováNikola Myšková 11 TYNEC BTYNEC B 0168
MS Tereza KrátkáTereza Krátká 11 TYNECTYNEC 0000
Celkem 31 závodníků