Atletický trojboj 4.-5.tř. ZŠ
Kolín (13. 4. 2022)skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(st, 13.4.2022 - 08:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
ZŠ Červené Pečky A |
10 | 16 | PB 4.19 | - | 237.00 | ||||||||||||
2 | 11 |
Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A |
10 | 11 | PB 3.97 | - | 201.00 | ||||||||||||
3 | 10 |
Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň
6ZSKO B |
11 | 10 | PB 3.97 | - | 201.00 | ||||||||||||
4 | 1 |
Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943 |
11 | 1 | PB 3.80 | - | 174.00 | ||||||||||||
5 | 7 |
Tomáš ProtivaTomáš Protiva
6ZSKO A |
11 | 7 | PB 3.74 | - | 165.00 | ||||||||||||
6 | 24 |
Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka Velim A |
10 | 24 | PB 3.71 | - | 161.00 | ||||||||||||
7 | 3 |
Jiří KonvalinkaJiří Konvalinka
4ZSKO A |
10 | 3 | PB 3.65 | - | 152.00 | ||||||||||||
8 | 9 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
6ZSKO B |
10 | 9 | PB 3.60 | - | 145.00 | ||||||||||||
9 | 12 |
Matyáš LesákMatyáš Lesák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A |
10 | 12 | PB 3.59 | - | 143.00 | ||||||||||||
10 | 28 |
Vojtěch KuprVojtěch Kupr
MZŠ Velký Osek |
11 | 28 | PB 3.53 | - | 135.00 | ||||||||||||
11 | 29 |
Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký Osek |
11 | 29 | PB 3.50 | - | 130.00 | ||||||||||||
12 | 4 |
David HnízdoDavid Hnízdo
4ZSKO A |
11 | 4 | PB 3.49 | - | 129.00 | ||||||||||||
13 | 2 |
Jiří BiškoJiří Biško
ZŠ Kolín II., Kmochova 943 |
10 | 2 | PB 3.46 | - | 125.00 | ||||||||||||
14 | 15 |
Štěpán NovákŠtěpán Novák
ZŠ Červené Pečky A |
12 | 15 | PB 3.45 | - | 123.00 | ||||||||||||
15= | 18 |
Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené Pečky B |
11 | 18 | PB 3.44 | - | 122.00 | ||||||||||||
15= | 31 |
Matěj ZemanMatěj Zeman
Základní škola Plaňany |
11 | 31 | PB 3.44 | - | 122.00 | ||||||||||||
17 | 25 |
Vojtěch FuňákVojtěch Fuňák
ZŠ T. G. Masaryka Velim A |
10 | 25 | PB 3.42 | - | 119.00 | ||||||||||||
18 | 22 |
Jakub DvořákJakub Dvořák
TYNEC B |
11 | 22 | PB 3.36 | - | 111.00 | ||||||||||||
19 | 13 |
Mikuláš DvořákMikuláš Dvořák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B |
10 | 13 | PB 3.26 | - | 98.00 | ||||||||||||
20 | 17 |
Štěpán SoukenkaŠtěpán Soukenka
ZŠ Červené Pečky B |
11 | 17 | PB 3.19 | - | 89.00 | ||||||||||||
21 | 26 |
Radek ČepelákRadek Čepelák
ZŠ T. G. Masaryka Velim B |
10 | 26 | PB 3.17 | - | 86.00 | ||||||||||||
22 | 20 |
Šimon SedláčekŠimon Sedláček
TYNEC A |
18 | 20 | PB 3.14 | - | 83.00 | ||||||||||||
23 | 30 |
Kristián ZajičekKristián Zajiček
Základní škola Plaňany |
10 | 30 | PB 3.13 | - | 81.00 | ||||||||||||
24 | 8 |
Matouš MusílekMatouš Musílek
6ZSKO A |
10 | 8 | PB 3.11 | - | 79.00 | ||||||||||||
25 | 27 |
Jakub DolejšJakub Dolejš
ZŠ T. G. Masaryka Velim B |
10 | 27 | PB 3.02 | - | 68.00 | ||||||||||||
26= | 6 |
Patrik KalinaPatrik Kalina
4ZSKO B |
12 | 6 | PB 3.01 | 3.01 | 3.01 | 67.00 | |||||||||||
26= | 5 |
Maxim MiškaMaxim Miška
4ZSKO B |
12 | 5 | PB 3.01 | 3.01 | 3.01 | 67.00 | |||||||||||
28 | 23 |
Pavel MyškaPavel Myška
TYNEC B |
11 | 23 | PB 2.99 | - | 65.00 | ||||||||||||
29 | 21 |
Antonín SmočekAntonín Smoček
TYNEC A |
10 | 21 | PB 2.98 | - | 63.00 | ||||||||||||
30 | 14 |
Viktor KondrátViktor Kondrát
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B |
11 | 14 | PB 2.97 | - | 62.00 | ||||||||||||
MS | 19 |
David SedláčekDavid Sedláček
TYNEC |
11 | 19 | PB 2.77 | - | |||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(st, 13.4.2022 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 |
Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A |
10 | 12 | PB 4.40 | - | 403.00 | ||||||||||||
2 | 16 |
Kristýna BulířováKristýna Bulířová
ZŠ Červené Pečky A |
11 | 16 | PB 3.69 | - | 239.00 | ||||||||||||
3 | 29 |
Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková
MZŠ Velký Osek |
10 | 29 | PB 3.68 | - | 237.00 | ||||||||||||
4 | 4 |
Nikola SkokanováNikola Skokanová
4ZSKO A |
11 | 4 | PB 3.65 | - | 231.00 | ||||||||||||
5 | 11 |
Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A |
10 | 11 | PB 3.64 | - | 229.00 | ||||||||||||
6 | 28 |
Ella ŘečínskáElla Řečínská
MZŠ Velký Osek |
11 | 28 | PB 3.57 | - | 214.00 | ||||||||||||
7 | 2 |
Veronika TepláVeronika Teplá
ZŠ Kolín II., Kmochova 943 |
10 | 2 | PB 3.53 | - | 206.00 | ||||||||||||
8 | 3 |
Ann Kateřina HannayAnn Kateřina Hannay
4ZSKO A |
12 | 3 | PB 3.51 | - | 202.00 | ||||||||||||
9 | 7 |
Karolína MarešováKarolína Marešová
6ZSKO A |
10 | 7 | PB 3.47 | - | 194.00 | ||||||||||||
10 | 14 |
Sára PosedělováSára Posedělová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B |
11 | 14 | PB 3.46 | - | 192.00 | ||||||||||||
11 | 9 |
Sabina SyrováSabina Syrová
6ZSKO B |
11 | 9 | PB 3.44 | - | 188.00 | ||||||||||||
12 | 15 |
Lucie HeyduškováLucie Heydušková
ZŠ Červené Pečky A |
11 | 15 | PB 3.42 | - | 184.00 | ||||||||||||
13 | 20 |
Nela KolomazníkováNela Kolomazníková
TYNEC A |
11 | 20 | PB 3.41 | - | 182.00 | ||||||||||||
14 | 17 |
Anna KudrnováAnna Kudrnová
ZŠ Červené Pečky B |
11 | 17 | PB 3.34 | - | 168.00 | ||||||||||||
15 | 1 |
Vendula HolcmanováVendula Holcmanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943 |
10 | 1 | PB 3.33 | - | 167.00 | ||||||||||||
16 | 21 |
Lucie HladováLucie Hladová
TYNEC A |
11 | 21 | PB 3.30 | - | 161.00 | ||||||||||||
17= | 18 |
Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková
ZŠ Červené Pečky B |
10 | 18 | PB 3.27 | - | 155.00 | ||||||||||||
17= | 6 |
Sabina KolenskáSabina Kolenská
4ZSKO B |
12 | 6 | PB 3.27 | - | 155.00 | ||||||||||||
19 | 13 |
Emily KuřátkováEmily Kuřátková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B |
11 | 13 | PB 3.21 | - | 144.00 | ||||||||||||
20 | 26 |
Sissí GregorováSissí Gregorová
ZŠ T. G. Masaryka Velim B |
12 | 26 | PB 3.11 | - | 126.00 | ||||||||||||
21 | 5 |
Adriana ZatřepálkováAdriana Zatřepálková
4ZSKO B |
11 | 5 | PB 3.07 | - | 119.00 | ||||||||||||
22= | 25 |
Anna HudouskováAnna Hudousková
ZŠ T. G. Masaryka Velim A |
11 | 25 | PB 3.01 | - | 109.00 | ||||||||||||
22= | 24 |
Karolína MatějkováKarolína Matějková
ZŠ T. G. Masaryka Velim A |
10 | 24 | PB 3.01 | - | 109.00 | ||||||||||||
24 | 8 |
Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková
6ZSKO A |
11 | 8 | PB 2.97 | - | 102.00 | ||||||||||||
25 | 30 |
Amálie HavlínováAmálie Havlínová
Základní škola Plaňany |
11 | 30 | PB 2.90 | - | 91.00 | ||||||||||||
26 | 27 |
Vanesa AbbafyováVanesa Abbafyová
ZŠ T. G. Masaryka Velim B |
10 | 27 | PB 2.88 | - | 87.00 | ||||||||||||
27 | 22 |
Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová
TYNEC B |
12 | 22 | PB 2.81 | - | 76.00 | ||||||||||||
28 | 31 |
Nikol HintermüllerováNikol Hintermüllerová
Základní škola Plaňany |
12 | 31 | PB 2.76 | - | 69.00 | ||||||||||||
MS | 19 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
TYNEC |
11 | 19 | PB 2.75 | - | |||||||||||||
30 | 10 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
6ZSKO B |
10 | 10 | PB 2.65 | - | 53.00 | ||||||||||||
31 | 23 |
Nikola MyškováNikola Myšková
TYNEC B |
11 | 23 | PB 2.62 | - | 49.00 | ||||||||||||
Celkem 31 závodníků |