Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský kraj

Kolín (25. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 07.43 736.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 07.70 650.00
3 5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 07.77 628.00
4 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 7 07.78 625.00
5 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 07.79 622.00
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 07.82 613.00
7 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 07.94 577.00
8 Michal NocarMichal Nocar 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 8 08.04 548.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SommerFilip Sommer 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 07.56 694.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 07.65 665.00
3= Vojtěch SvátekVojtěch Svátek 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 07.86 601.00
3= Žabenský PetrŽabenský Petr 08 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 07.86 601.00
5 Vaněk TobiášVaněk Tobiáš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.10 531.00
6 Matěj BočekMatěj Boček 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.20 503.00
7 Lukáš MarekLukáš Marek 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 6 08.87 333.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrejzaTomáš Krejza 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 07.83 610.00
2 Vojtěch ČápVojtěch Čáp 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 07.87 598.00
3 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 08.14 520.00
4 35 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1 08.21 500.00
5 Samuel DivišSamuel Diviš 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5 08.43 441.00
6 22 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 08.52 418.00
7 Alex WolfAlex Wolf 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 08.91 324.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RamešVojtěch Rameš 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 07.71 646.00
2 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 07.97 568.00
3 Matěj KouklíkMatěj Kouklík 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.03 551.00
4 25 Róbert JašekRóbert Jašek 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.09 534.00
5 Jakub HalgašJakub Halgaš 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 08.18 509.00
6 Karel MatějkaKarel Matějka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 2 08.27 484.00
7 21 Ondřej HolečekOndřej Holeček 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 08.85 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Jan LoužeckýJan Loužecký 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 07.71 646.00
2 Jakub LevJakub Lev 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 6 08.00 560.00
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 08 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.06 542.00
4 Vojtěch DejmVojtěch Dejm 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.11 528.00
5 Matěj ŽežulkaMatěj Žežulka 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 08.18 509.00
6 Lukáš VostrýLukáš Vostrý 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 7 08.25 489.00
7 Rudolf HroudaRudolf Hrouda 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.70 374.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 07.43 736.00
2 Filip SommerFilip Sommer 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 07.56 694.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 07.65 665.00
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 07.70 650.00
5 Vojtěch RamešVojtěch Rameš 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 07.71 646.00
5 15 Jan LoužeckýJan Loužecký 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 07.71 646.00
7 5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 07.77 628.00
8 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 7 07.78 625.00
9 Lukáš MišikLukáš Mišik 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 07.79 622.00
10 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 07.82 613.00
11 Tomáš KrejzaTomáš Krejza 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 07.83 610.00
12 Vojtěch SvátekVojtěch Svátek 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 4 07.86 601.00
12 Žabenský PetrŽabenský Petr 08 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 3 07.86 601.00
14 Vojtěch ČápVojtěch Čáp 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 07.87 598.00
15 Matěj JunekMatěj Junek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 07.94 577.00
16 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 07.97 568.00
17 Jakub LevJakub Lev 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 6 08.00 560.00
18 Matěj KouklíkMatěj Kouklík 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.03 551.00
19 Michal NocarMichal Nocar 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 8 08.04 548.00
20 Jakub LedvinaJakub Ledvina 08 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.06 542.00
21 25 Róbert JašekRóbert Jašek 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.09 534.00
22 Vaněk TobiášVaněk Tobiáš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.10 531.00
23 Vojtěch DejmVojtěch Dejm 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.11 528.00
24 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 7 08.14 520.00
25 Jakub HalgašJakub Halgaš 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 08.18 509.00
25 Matěj ŽežulkaMatěj Žežulka 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 08.18 509.00
27 Matěj BočekMatěj Boček 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.20 503.00
28 35 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1 08.21 500.00
29 Lukáš VostrýLukáš Vostrý 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 7 08.25 489.00
30 Karel MatějkaKarel Matějka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 2 08.27 484.00
31 Samuel DivišSamuel Diviš 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5 08.43 441.00
32 22 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 3 08.52 418.00
33 Rudolf HroudaRudolf Hrouda 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.70 374.00
34 21 Ondřej HolečekOndřej Holeček 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 08.85 338.00
35 Lukáš MarekLukáš Marek 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 6 08.87 333.00
36 Alex WolfAlex Wolf 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 08.91 324.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 07.99 563.00
2 3 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 6 08.03 551.00
3 1 Jiří MilerJiří Miler 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.13 523.00
4 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.18 509.00
5 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 08.35 462.00
6 Richard KindlRichard Kindl 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 2 08.38 454.00
7 4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.45 436.00
8 Vasyl SutulaVasyl Sutula 09 ZŠ-MPBZŠ-MPB 8 08.86 336.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KostrecJan Kostrec 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 08.25 489.00
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 08.29 478.00
3 Jakub SynekJakub Synek 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 08.46 434.00
4 Tomáš SchořovskýTomáš Schořovský 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 6 08.93 320.00
5 32 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 09.08 287.00
6 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.23 255.00
Patrik ŽamberaPatrik Žambera 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VacekPetr Vacek 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 2 08.26 487.00
2 Robin VojtekRobin Vojtek 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 08.62 393.00
3 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek 08 6ZSKO6ZSKO 1 08.70 374.00
4 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 6ZSKO6ZSKO 3 08.76 359.00
5 Daniel AmbrožDaniel Ambrož 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.81 347.00
6 Denys DenysenkoDenys Denysenko 08 6ZSKO6ZSKO 5 08.86 336.00
7 31 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.02 300.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BurleTomáš Burle 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 4 08.15 517.00
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 5 08.18 509.00
3 Jan TuháčekJan Tuháček 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 1 08.22 498.00
4 20 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 08.88 331.00
5 Jan KrausJan Kraus 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.03 298.00
6 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 7 09.07 289.00
7 19 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 6 09.60 185.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 08.03 551.00
2 Marek ŠancMarek Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 7 08.31 473.00
3 Filip MotlFilip Motl 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 6 08.38 454.00
4 Richard MichálekRichard Michálek 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 08.60 398.00
5 Max BlažekMax Blažek 08 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 08.96 313.00
6 Kofi Alex NutilKofi Alex Nutil 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 2 09.02 300.00
7 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.04 295.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián PourMaxmilián Pour 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 07.99 563.00
2 3 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 6 08.03 551.00
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 08.03 551.00
4 1 Jiří MilerJiří Miler 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.13 523.00
5 Tomáš BurleTomáš Burle 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 4 08.15 517.00
6 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.18 509.00
6 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 5 08.18 509.00
8 Jan TuháčekJan Tuháček 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 1 08.22 498.00
9 Jan KostrecJan Kostrec 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 08.25 489.00
10 Petr VacekPetr Vacek 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 2 08.26 487.00
11 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 08.29 478.00
12 Marek ŠancMarek Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 7 08.31 473.00
13 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 08.35 462.00
14 Richard KindlRichard Kindl 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 2 08.38 454.00
14 Filip MotlFilip Motl 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 6 08.38 454.00
16 4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.45 436.00
17 Jakub SynekJakub Synek 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 08.46 434.00
18 Richard MichálekRichard Michálek 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 08.60 398.00
19 Robin VojtekRobin Vojtek 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 08.62 393.00
20 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek 08 6ZSKO6ZSKO 1 08.70 374.00
21 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 6ZSKO6ZSKO 3 08.76 359.00
22 Daniel AmbrožDaniel Ambrož 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.81 347.00
23 Vasyl SutulaVasyl Sutula 09 ZŠ-MPBZŠ-MPB 8 08.86 336.00
23 Denys DenysenkoDenys Denysenko 08 6ZSKO6ZSKO 5 08.86 336.00
25 20 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 08.88 331.00
26 Tomáš SchořovskýTomáš Schořovský 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 6 08.93 320.00
27 Max BlažekMax Blažek 08 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 08.96 313.00
28 31 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.02 300.00
28 Kofi Alex NutilKofi Alex Nutil 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 2 09.02 300.00
30 Jan KrausJan Kraus 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 09.03 298.00
31 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.04 295.00
32 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 7 09.07 289.00
33 32 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 09.08 287.00
34 Matěj KolářMatěj Kolář 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 09.23 255.00
35 19 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 6 09.60 185.00
Patrik ŽamberaPatrik Žambera 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 4 08.03 839.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 08.11 815.00
3 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 08.35 744.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 08.49 704.00
5 14 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 08.50 701.00
6 16 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 08.52 695.00
7 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 7 08.66 656.00
8 18 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3 08.86 603.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 08.56 684.00
2 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 08.74 635.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.82 613.00
4 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 08.91 589.00
5 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 6 08.99 569.00
6 22 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1 09.29 494.00
7 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.47 451.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.21 785.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.27 767.00
3 12 Aneta ŠtvánováAneta Štvánová 07 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 08.85 605.00
4 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.88 597.00
5 Tereza MaršálováTereza Maršálová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 09.56 431.00
6 10 Agáta SovováAgáta Sovová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 7 09.64 413.00
MS Anika HusákováAnika Husáková 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 09.74
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 08.49 704.00
2= Marie VeverkováMarie Veverková 06 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 08.75 632.00
2= Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 7 08.75 632.00
4 Barbora MášováBarbora Mášová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 08.97 574.00
5 Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 09.07 548.00
6 84 Barbora MíkováBarbora Míková 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 09.57 428.00
7 31 Karolína LátalováKarolína Látalová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5 09.64 413.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.42 723.00
2 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 08.51 698.00
3 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 08.81 616.00
4 34 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 08.97 574.00
5 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 4 09.37 475.00
6 Veronika KociánováVeronika Kociánová 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 09.46 454.00
7 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 10.04 328.00
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 4 08.03 839.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 08.11 815.00
3 9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 08.21 785.00
4 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.27 767.00
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 08.35 744.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 08.42 723.00
7 Dominika NovákováDominika Nováková 06 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 08.49 704.00
7 24 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 08.49 704.00
9 14 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 08.50 701.00
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 08.51 698.00
11 16 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 08.52 695.00
12 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 08.56 684.00
13 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 7 08.66 656.00
14 Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 08.74 635.00
15 Marie VeverkováMarie Veverková 06 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 08.75 632.00
15 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 7 08.75 632.00
17 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 8 08.81 616.00
18 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.82 613.00
19 12 Aneta ŠtvánováAneta Štvánová 07 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 08.85 605.00
20 18 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 3 08.86 603.00
21 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.88 597.00
22 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 08.91 589.00
23 Barbora MášováBarbora Mášová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 08.97 574.00
23 34 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 08.97 574.00
25 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 6 08.99 569.00
26 Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 09.07 548.00
27 22 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1 09.29 494.00
28 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 08 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 4 09.37 475.00
29 Veronika KociánováVeronika Kociánová 06 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 09.46 454.00
30 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.47 451.00
31 Tereza MaršálováTereza Maršálová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 09.56 431.00
32 84 Barbora MíkováBarbora Míková 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 09.57 428.00
33 10 Agáta SovováAgáta Sovová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 7 09.64 413.00
33 31 Karolína LátalováKarolína Látalová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 5 09.64 413.00
35 Anika HusákováAnika Husáková 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 09.74
36 Anna VeseláAnna Veselá 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 10.04 328.00
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.54 690.00
2 Ema VyšinskáEma Vyšinská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 08.59 676.00
3 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 08.67 654.00
4 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 4 08.81 616.00
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 08.81 616.00
6 Ema KounickáEma Kounická 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 8 09.02 561.00
7 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 09.03 558.00
Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.77 626.00
2 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.99 569.00
3 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 09.12 536.00
4 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 09.17 523.00
5 Nina HalámkováNina Halámková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 09.42 463.00
6 Nela KolocováNela Kolocová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.56 431.00
7 Elisabeth MálkováElisabeth Málková 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 2 09.64 413.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 08.40 729.00
2 Barbora BraslavcováBarbora Braslavcová 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 09.12 536.00
3 Sára PetrováSára Petrová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 09.25 504.00
4 Kristýna OgurekováKristýna Ogureková 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 3 09.40 468.00
5= Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 7 09.58 426.00
5= Ema ŠofrováEma Šofrová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 09.58 426.00
7 Eliška ZdobinskáEliška Zdobinská 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 1 09.71 397.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 6 08.67 654.00
2 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 09.01 564.00
3 Linda BudkováLinda Budková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 09.09 543.00
4 Sofie DvorskáSofie Dvorská 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 09.10 541.00
5 Julie FilipováJulie Filipová 08 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 7 09.11 538.00
6 18 Emma ČernohorskáEmma Černohorská 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 09.21 513.00
7 27 Lucie HladkáLucie Hladká 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 1 09.52 440.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 08.75 632.00
2= Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 4 09.04 556.00
2= Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 6 09.04 556.00
4 Iva SmíškováIva Smíšková 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 09.24 506.00
5 Ema VápeníkováEma Vápeníková 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 1 09.67 406.00
6 Darina PoplštejnováDarina Poplštejnová 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 09.71 397.00
7 17 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 09.76 386.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 08.40 729.00
2 2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 08.54 690.00
3 Ema VyšinskáEma Vyšinská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 08.59 676.00
4 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 7 08.67 654.00
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 6 08.67 654.00
6 Dominika BárováDominika Bárová 10 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 08.75 632.00
7 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.77 626.00
8 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 4 08.81 616.00
8 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 08.81 616.00
10 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.99 569.00
11 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 3 09.01 564.00
12 Ema KounickáEma Kounická 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 8 09.02 561.00
13 Tereza HrdličkováTereza Hrdličková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 09.03 558.00
14 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 4 09.04 556.00
14 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 6 09.04 556.00
16 Linda BudkováLinda Budková 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 09.09 543.00
17 Sofie DvorskáSofie Dvorská 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 09.10 541.00
18 Julie FilipováJulie Filipová 08 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 7 09.11 538.00
19 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 09.12 536.00
19 Barbora BraslavcováBarbora Braslavcová 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 09.12 536.00
21 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 09.17 523.00
22 18 Emma ČernohorskáEmma Černohorská 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 09.21 513.00
23 Iva SmíškováIva Smíšková 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 7 09.24 506.00
24 Sára PetrováSára Petrová 09 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 09.25 504.00
25 Kristýna OgurekováKristýna Ogureková 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 3 09.40 468.00
26 Nina HalámkováNina Halámková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 09.42 463.00
27 27 Lucie HladkáLucie Hladká 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 1 09.52 440.00
28 Nela KolocováNela Kolocová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.56 431.00
29 Julie TrejbalováJulie Trejbalová 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 7 09.58 426.00
29 Ema ŠofrováEma Šofrová 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 09.58 426.00
31 Elisabeth MálkováElisabeth Málková 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 2 09.64 413.00
32 Ema VápeníkováEma Vápeníková 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 1 09.67 406.00
33 Eliška ZdobinskáEliška Zdobinská 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 1 09.71 397.00
33 Darina PoplštejnováDarina Poplštejnová 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 09.71 397.00
35 17 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 09.76 386.00
Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 1:47.92 701.00
2 1 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 1:47.97 700.00
3 2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 1:50.38 660.00
4 4 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 4 1:50.46 658.00
5 5 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 1:50.72 654.00
6 6 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 1:52.24 629.00
7 9 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 1:57.58 545.00
8 8 Johanka TrešlováJohanka Trešlová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 8 1:59.24 520.00
9 10 Elen ŠporkováElen Šporková 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 10 1:59.90 510.00
10 11 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 11 2:04.35 447.00
11 3 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 2:05.80 427.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 11 1:52.83 619.00
2 12 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 1:55.27 581.00
3 16 Sofie AndresováSofie Andresová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 1:56.95 555.00
4 18 Emma ČernohorskáEmma Černohorská 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 1:59.33 519.00
5 15 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 1:59.66 514.00
6 13 Hana KrátkáHana Krátká 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 2 2:02.18 477.00
7 23 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 12 2:02.81 468.00
8 14 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:02.89 467.00
9 17 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:05.18 435.00
10 20 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 9 2:06.74 414.00
11 21 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 10 2:09.33 380.00
12 19 Tereza KubínováTereza Kubínová 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 8 2:09.99 372.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 3 1:56.99 554.00
2 33 Anna ŠimečkováAnna Šimečková 10 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 10 1:59.23 520.00
3 35 Julie VeseláJulie Veselá 10 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 12 1:59.49 516.00
4 27 Lucie HladkáLucie Hladká 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 1:59.61 514.00
5 24 Smrčková BarboraSmrčková Barbora 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 2:04.03 451.00
6 25 Eliška ČadkováEliška Čadková 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 2 2:04.09 450.00
7 28 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 2:06.72 414.00
8 30 Klára NovákováKlára Nováková 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 7 2:10.43 366.00
9 31 Antonie NytrováAntonie Nytrová 09 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 8 2:10.52 365.00
10 29 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:12.94 335.00
11 34 Barbora ŠnejdarováBarbora Šnejdarová 08 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 11 2:16.38 295.00
12 32 Ada SvobodováAda Svobodová 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 9 2:22.49 229.00
13 36 Jasmína VlasákováJasmína Vlasáková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 13 2:27.39 182.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 1:47.92 701.00
2 1 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 1:47.97 700.00
3 2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 1:50.38 660.00
4 4 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 4 1:50.46 658.00
5 5 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 1:50.72 654.00
6 6 Gabriela TurováGabriela Turová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 1:52.24 629.00
7 22 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 11 1:52.83 619.00
8 12 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 1:55.27 581.00
9 16 Sofie AndresováSofie Andresová 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 1:56.95 555.00
10 26 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 3 1:56.99 554.00
11 9 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 1:57.58 545.00
12 33 Anna ŠimečkováAnna Šimečková 10 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 10 1:59.23 520.00
13 8 Johanka TrešlováJohanka Trešlová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 8 1:59.24 520.00
14 18 Emma ČernohorskáEmma Černohorská 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 1:59.33 519.00
15 35 Julie VeseláJulie Veselá 10 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 12 1:59.49 516.00
16 27 Lucie HladkáLucie Hladká 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 1:59.61 514.00
17 15 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 1:59.66 514.00
18 10 Elen ŠporkováElen Šporková 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 10 1:59.90 510.00
19 13 Hana KrátkáHana Krátká 10 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 2 2:02.18 477.00
20 23 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 10 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 12 2:02.81 468.00
21 14 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:02.89 467.00
22 24 Smrčková BarboraSmrčková Barbora 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 2:04.03 451.00
23 25 Eliška ČadkováEliška Čadková 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 2 2:04.09 450.00
24 11 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 11 2:04.35 447.00
25 17 Adéla BrázdováAdéla Brázdová 10 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:05.18 435.00
26 3 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 2:05.80 427.00
27 28 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 2:06.72 414.00
28 20 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 9 2:06.74 414.00
29 21 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 10 2:09.33 380.00
30 19 Tereza KubínováTereza Kubínová 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 8 2:09.99 372.00
31 30 Klára NovákováKlára Nováková 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 7 2:10.43 366.00
32 31 Antonie NytrováAntonie Nytrová 09 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 8 2:10.52 365.00
33 29 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:12.94 335.00
34 34 Barbora ŠnejdarováBarbora Šnejdarová 08 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 11 2:16.38 295.00
35 32 Ada SvobodováAda Svobodová 10 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 9 2:22.49 229.00
36 36 Jasmína VlasákováJasmína Vlasáková 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 13 2:27.39 182.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Tereza PánkováTereza Pánková 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 8 2:39.37 580.00
2 9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 2:42.68 543.00
3 12 Aneta ŠtvánováAneta Štvánová 07 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 12 2:53.50 428.00
4 7 Eliška OšťádalováEliška Ošťádalová 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 7 3:02.59 341.00
5 6 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 6 3:04.95 321.00
6 2 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 3:05.53 316.00
7 5 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 3:05.98 312.00
8 11 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 06 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 11 3:07.70 297.00
9 3 Karolína BoučkováKarolína Boučková 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 3 3:09.65 281.00
10 4 Karolína HaverlováKarolína Haverlová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 3:20.66 197.00
11 10 Agáta SovováAgáta Sovová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 10 3:57.26 22.00
1 Tereza KopřivováTereza Kopřivová 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 2:37.19 606.00
2 16 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 2:40.41 568.00
3 14 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 2 2:40.97 562.00
4 17 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:46.48 501.00
5 15 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 2:49.42 470.00
6 18 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 6 2:49.74 466.00
7 19 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 2:51.94 444.00
8 20 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 2:55.37 409.00
9 22 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 10 2:59.16 373.00
10 23 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11 3:00.92 357.00
11 21 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 9 3:06.67 306.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Barbora MíkováBarbora Míková 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 10 2:34.68 635.00
2 24 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 2:46.04 506.00
3 74 Ester LinhartováEster Linhartová 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 2:49.68 467.00
4 31 Karolína LátalováKarolína Látalová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 8 2:56.76 396.00
5 39 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 6 2:58.31 381.00
6 28 Ella HouškováElla Houšková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 3:02.16 345.00
7 30 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 7 3:02.69 341.00
8 27 Nikola HoufkováNikola Houfková 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 4 3:04.46 325.00
9 25 Lucie DostálováLucie Dostálová 06 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 3:04.96 320.00
10 34 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 11 3:08.32 292.00
11 26 Eliška GanžalováEliška Ganžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 3:13.77 248.00
78 Valerie NovákováValerie Nováková 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 12 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Barbora MíkováBarbora Míková 09 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 10 2:34.68 635.00
2 13 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 2:37.19 606.00
3 8 Tereza PánkováTereza Pánková 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 8 2:39.37 580.00
4 16 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 2:40.41 568.00
5 14 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 2 2:40.97 562.00
6 9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 2:42.68 543.00
7 24 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 2:46.04 506.00
8 17 Marie KubínováMarie Kubínová 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:46.48 501.00
9 15 Nikola LouvarováNikola Louvarová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 2:49.42 470.00
10 74 Ester LinhartováEster Linhartová 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 2:49.68 467.00
11 18 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 6 2:49.74 466.00
12 19 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 2:51.94 444.00
13 12 Aneta ŠtvánováAneta Štvánová 07 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 12 2:53.50 428.00
14 20 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 8 2:55.37 409.00
15 31 Karolína LátalováKarolína Látalová 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 8 2:56.76 396.00
16 39 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 6 2:58.31 381.00
17 22 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 10 2:59.16 373.00
18 23 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 11 3:00.92 357.00
19 28 Ella HouškováElla Houšková 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 3:02.16 345.00
20 7 Eliška OšťádalováEliška Ošťádalová 08 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 7 3:02.59 341.00
21 30 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 7 3:02.69 341.00
22 27 Nikola HoufkováNikola Houfková 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 4 3:04.46 325.00
23 6 Nela NovotnáNela Novotná 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 6 3:04.95 321.00
24 25 Lucie DostálováLucie Dostálová 06 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 2 3:04.96 320.00
25 2 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 3:05.53 316.00
26 5 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 3:05.98 312.00
27 21 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 9 3:06.67 306.00
28 11 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 06 Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 11 3:07.70 297.00
29 34 Tereza RozováTereza Rozová 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 11 3:08.32 292.00
30 3 Karolína BoučkováKarolína Boučková 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 3 3:09.65 281.00
31 26 Eliška GanžalováEliška Ganžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 3:13.77 248.00
32 4 Karolína HaverlováKarolína Haverlová 07 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 3:20.66 197.00
33 10 Agáta SovováAgáta Sovová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 10 3:57.26 22.00
1 Tereza KopřivováTereza Kopřivová 07 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1 DNF
78 Valerie NovákováValerie Nováková 07 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 12 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jiří MilerJiří Miler 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 2:53.50 729.00
2 3 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 3 3:06.41 603.00
3 44 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 3:08.49 583.00
4 5 Dominik KalinaDominik Kalina 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 5 3:12.45 547.00
5 4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 3:14.59 528.00
6 8 Štěpán ZderadičkaŠtěpán Zderadička 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 3:21.21 471.00
7 6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 3:21.36 470.00
8 10 Michal AmbrožewiczMichal Ambrožewicz 09 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 10 3:21.80 467.00
9 7 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 ZŠ-MPBZŠ-MPB 7 3:22.44 461.00
10 9 Jakub DubanJakub Duban 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 9 3:26.58 427.00
11 11 David BorysovDavid Borysov 10 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 11 3:43.93 299.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Adam AxonAdam Axon 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 2:59.90 665.00
2 19 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 8 3:07.22 595.00
3 16 Pavel JanouchPavel Janouch 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 3:11.92 552.00
4 13 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 3:12.35 548.00
5 21 Pavel ŠtastnýPavel Štastný 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 10 3:14.08 533.00
6 14 Václav ČernýVáclav Černý 09 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 3 3:17.34 504.00
7 15 Tomáš FrankTomáš Frank 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 3:24.70 443.00
8 17 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 6 3:27.04 424.00
9 23 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 12 3:30.07 400.00
10 18 Antonín PěnkavaAntonín Pěnkava 09 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 3:31.92 386.00
11 22 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 08 6ZSKO6ZSKO 11 3:41.20 318.00
20 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Adam BaštýřAdam Baštýř 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 3:11.00 560.00
2 30 Tomáš LaffarTomáš Laffar 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 3:11.33 558.00
3 34 Jakub VavřínekJakub Vavřínek 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 11 3:17.48 503.00
4 32 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 3:20.32 479.00
5 26 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský 08 6ZSKO6ZSKO 3 3:23.04 456.00
6 28 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 5 3:23.20 455.00
7 27 Jan HolasJan Holas 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 3:24.52 444.00
8 31 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 8 3:39.02 333.00
9 29 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 3:39.41 331.00
10 33 Šimon TesařŠimon Tesař 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 10 3:48.09 271.00
11 25 Ondřej HatlapatkaOndřej Hatlapatka 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 3:50.54 256.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jiří MilerJiří Miler 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 2:53.50 729.00
2 12 Adam AxonAdam Axon 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 1 2:59.90 665.00
3 3 Radovan SeifertRadovan Seifert 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 3 3:06.41 603.00
4 19 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 8 3:07.22 595.00
5 44 Jakub LachmanJakub Lachman 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 3:08.49 583.00
6 24 Adam BaštýřAdam Baštýř 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 3:11.00 560.00
7 30 Tomáš LaffarTomáš Laffar 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 7 3:11.33 558.00
8 16 Pavel JanouchPavel Janouch 08 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 3:11.92 552.00
9 13 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 3:12.35 548.00
10 5 Dominik KalinaDominik Kalina 08 ZŠ-MPBZŠ-MPB 5 3:12.45 547.00
11 21 Pavel ŠtastnýPavel Štastný 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 10 3:14.08 533.00
12 4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 3:14.59 528.00
13 14 Václav ČernýVáclav Černý 09 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 3 3:17.34 504.00
14 34 Jakub VavřínekJakub Vavřínek 08 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 11 3:17.48 503.00
15 32 Jan SteinmetzJan Steinmetz 09 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 9 3:20.32 479.00
16 8 Štěpán ZderadičkaŠtěpán Zderadička 09 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 3:21.21 471.00
17 6 Radim ProkešRadim Prokeš 08 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 3:21.36 470.00
18 10 Michal AmbrožewiczMichal Ambrožewicz 09 ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 10 3:21.80 467.00
19 7 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 ZŠ-MPBZŠ-MPB 7 3:22.44 461.00
20 26 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský 08 6ZSKO6ZSKO 3 3:23.04 456.00
21 28 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 5 3:23.20 455.00
22 27 Jan HolasJan Holas 09 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 4 3:24.52 444.00
23 15 Tomáš FrankTomáš Frank 09 ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 3:24.70 443.00
24 9 Jakub DubanJakub Duban 08 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 9 3:26.58 427.00
25 17 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 6 3:27.04 424.00
26 23 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 12 3:30.07 400.00
27 18 Antonín PěnkavaAntonín Pěnkava 09 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 7 3:31.92 386.00
28 31 Jindřich OnuferJindřich Onufer 08 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 8 3:39.02 333.00
29 29 Šimon KubálekŠimon Kubálek 09 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 3:39.41 331.00
30 22 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 08 6ZSKO6ZSKO 11 3:41.20 318.00
31 11 David BorysovDavid Borysov 10 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 11 3:43.93 299.00
32 33 Šimon TesařŠimon Tesař 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 10 3:48.09 271.00
33 25 Ondřej HatlapatkaOndřej Hatlapatka 09 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 3:50.54 256.00
20 Miloslav ŠancMiloslav Šanc 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 9 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jakub MitnerJakub Mitner 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 4:29.87 745.00
2 1 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 4:33.47 722.00
3 38 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 4:33.60 721.00
4 3 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 4:36.32 704.00
5 5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 4:41.76 669.00
6 6 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 4:57.04 577.00
7 7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 5:04.60 534.00
8 17 Patrik RekPatrik Rek 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 17 5:08.65 511.00
9 10 Josef VinšJosef Vinš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 5:08.79 510.00
10 8 Jakub LuštickýJakub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 8 5:09.70 505.00
11 15 Jan LoužeckýJan Loužecký 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 15 5:13.40 485.00
12 14 František HuttrFrantišek Huttr 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 14 5:20.12 449.00
13 37 Tomáš TlustýTomáš Tlustý 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 11 5:20.19 449.00
14 18 Martin VotrubaMartin Votruba 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 18 5:22.04 439.00
15 9 Petr BenešPetr Beneš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 9 5:24.35 428.00
16 16 Jiří NechutnýJiří Nechutný 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 16 5:28.79 405.00
17 12 Jakub VíšekJakub Víšek 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 12 5:45.77 325.00
18 13 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 13 6:05.93 240.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 15 4:52.19 606.00
2 30 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 07 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 12 4:52.80 602.00
3 19 Martin DevátýMartin Devátý 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 5:03.89 538.00
4 21 Ondřej HolečekOndřej Holeček 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 5:06.02 526.00
5 35 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 17 5:06.74 522.00
6 27 Bruno KrainaBruno Kraina 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 9 5:10.26 502.00
7 32 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 14 5:18.36 459.00
8 22 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 5:21.50 442.00
9 24 Tomáš ChudobaTomáš Chudoba 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 6 5:23.63 431.00
10 34 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 16 5:24.84 425.00
11 28 Jakub PešekJakub Pešek 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 10 5:25.31 423.00
12 29 Filip StieberFilip Stieber 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 11 5:29.10 404.00
13 20 Matěj HemberaMatěj Hembera 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 5:29.19 403.00
14 23 Radim ChmelaRadim Chmela 06 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 5 5:30.42 397.00
15 25 Róbert JašekRóbert Jašek 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:50.15 306.00
16 26 Ondřej KoubaOndřej Kouba 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 8 5:59.70 265.00
31 Ondřej ToulaOndřej Toula 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 13 DNF
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jakub MitnerJakub Mitner 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 4:29.87 745.00
2 1 Jakub KolísekJakub Kolísek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 4:33.47 722.00
3 38 Václav HerbsVáclav Herbs 06 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 4:33.60 721.00
4 3 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 4:36.32 704.00
5 5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 5 4:41.76 669.00
6 33 Yaroslav YefremenkoYaroslav Yefremenko 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 15 4:52.19 606.00
7 30 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 07 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 12 4:52.80 602.00
8 6 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 4:57.04 577.00
9 19 Martin DevátýMartin Devátý 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 5:03.89 538.00
10 7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 5:04.60 534.00
11 21 Ondřej HolečekOndřej Holeček 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 5:06.02 526.00
12 35 Přemysl ŽižkaPřemysl Žižka 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 17 5:06.74 522.00
13 17 Patrik RekPatrik Rek 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 17 5:08.65 511.00
14 10 Josef VinšJosef Vinš 07 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 5:08.79 510.00
15 8 Jakub LuštickýJakub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 8 5:09.70 505.00
16 27 Bruno KrainaBruno Kraina 08 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 9 5:10.26 502.00
17 15 Jan LoužeckýJan Loužecký 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 15 5:13.40 485.00
18 32 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 14 5:18.36 459.00
19 14 František HuttrFrantišek Huttr 08 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 14 5:20.12 449.00
20 37 Tomáš TlustýTomáš Tlustý 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 11 5:20.19 449.00
21 22 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 4 5:21.50 442.00
22 18 Martin VotrubaMartin Votruba 07 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 18 5:22.04 439.00
23 24 Tomáš ChudobaTomáš Chudoba 07 ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 6 5:23.63 431.00
24 9 Petr BenešPetr Beneš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 9 5:24.35 428.00
25 34 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 16 5:24.84 425.00
26 28 Jakub PešekJakub Pešek 06 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 10 5:25.31 423.00
27 16 Jiří NechutnýJiří Nechutný 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 16 5:28.79 405.00
28 29 Filip StieberFilip Stieber 07 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 11 5:29.10 404.00
29 20 Matěj HemberaMatěj Hembera 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 5:29.19 403.00
30 23 Radim ChmelaRadim Chmela 06 ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 5 5:30.42 397.00
31 12 Jakub VíšekJakub Víšek 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 12 5:45.77 325.00
32 25 Róbert JašekRóbert Jašek 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:50.15 306.00
33 26 Ondřej KoubaOndřej Kouba 08 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 8 5:59.70 265.00
34 13 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 13 6:05.93 240.00
31 Ondřej ToulaOndřej Toula 07 Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 13 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Šantrůček, Hnida, Otta Novák, Šantrůček, Hnida, Otta 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 28.76 692.00
2 Čáp, Budina, Halgaš, Motl Čáp, Budina, Halgaš, Motl ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 3 29.74 615.00
3 Nocar, Středa, Pernica, Semerád Nocar, Středa, Pernica, Semerád ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 29.96 598.00
4 22 Holejšovský, Pešek, Kárník, Zachoval Holejšovský, Pešek, Kárník, Zachoval Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 31.74 470.00
5 Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 32.14 443.00
6 37 Tlustý, Růžička, Víšek, Marek Tlustý, Růžička, Víšek, Marek ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 5 36.02 220.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Herbs, Šašek, Junek, Šašek Herbs, Šašek, Junek, Šašek 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 28.61 704.00
2 35 Žižka, Votruba, Matějka, Krejza Žižka, Votruba, Matějka, Krejza 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1 30.18 581.00
3 7 Kondrát, Luštický, Hrouda, Hovorka Kondrát, Luštický, Hrouda, Hovorka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 32.35 429.00
4 Suchomel, Trnka, Dvořák, Pelikán Suchomel, Trnka, Dvořák, Pelikán 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 3 32.38 427.00
5 Štajer, Chmela, Fuks, Stieber Štajer, Chmela, Fuks, Stieber ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 2 32.80 400.00
6 Šašek, Burghelea, Červený, Mudra Šašek, Burghelea, Červený, Mudra Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 33.00 387.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svátek, Rajnoch, Petr, Daniel Svátek, Rajnoch, Petr, Daniel ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 29.65 622.00
2 Lev, Vostrý, Mach, Rosenreiter Lev, Vostrý, Mach, Rosenreiter 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 30.27 575.00
3 Cidlinský, Keller, Bouchal, Chmelař Cidlinský, Keller, Bouchal, Chmelař 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 30.86 531.00
4 Ledvina, Horváth, Sýkora, Zajac Ledvina, Horváth, Sýkora, Zajac ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 31.05 518.00
5 17 Rek, Kouba, Roder, Knap Rek, Kouba, Roder, Knap 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 32.36 428.00
Mišik, Soukup, Najman, Kolísek Mišik, Soukup, Najman, Kolísek 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janků, Kouklík, Jašek, Hertl Janků, Kouklík, Jašek, Hertl ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 30.16 583.00
2 Dejm, Diviš, Hembera, Rameš Dejm, Diviš, Hembera, Rameš Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 30.21 579.00
3 Sommer, Lukšo, Boček, Tobiáš Sommer, Lukšo, Boček, Tobiáš 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.31 572.00
4 Roušal, Foltýn, Yefremenko, Devátý Roušal, Foltýn, Yefremenko, Devátý ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2 31.40 493.00
Kříž, Žežulka, Holeček, Loužecký Kříž, Žežulka, Holeček, Loužecký Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 DQ
27 Kraina, Šlajsna, Braun, Bařina Kraina, Šlajsna, Braun, Bařina Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 DQ
Poznámky:
3 a 6 dráha vyšlapli z drahy - 1 předávka
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Herbs, Šašek, Junek, Šašek Herbs, Šašek, Junek, Šašek 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 4 28.61 704.00
2 Novák, Šantrůček, Hnida, Otta Novák, Šantrůček, Hnida, Otta 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 28.76 692.00
3 Svátek, Rajnoch, Petr, Daniel Svátek, Rajnoch, Petr, Daniel ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 1 29.65 622.00
4 Čáp, Budina, Halgaš, Motl Čáp, Budina, Halgaš, Motl ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 3 29.74 615.00
5 Nocar, Středa, Pernica, Semerád Nocar, Středa, Pernica, Semerád ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 29.96 598.00
6 Janků, Kouklík, Jašek, Hertl Janků, Kouklík, Jašek, Hertl ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 30.16 583.00
7 35 Žižka, Votruba, Matějka, Krejza Žižka, Votruba, Matějka, Krejza 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 1 30.18 581.00
8 Dejm, Diviš, Hembera, Rameš Dejm, Diviš, Hembera, Rameš Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 30.21 579.00
9 Lev, Vostrý, Mach, Rosenreiter Lev, Vostrý, Mach, Rosenreiter 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 30.27 575.00
10 Sommer, Lukšo, Boček, Tobiáš Sommer, Lukšo, Boček, Tobiáš 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.31 572.00
11 Cidlinský, Keller, Bouchal, Chmelař Cidlinský, Keller, Bouchal, Chmelař 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 30.86 531.00
12 Ledvina, Horváth, Sýkora, Zajac Ledvina, Horváth, Sýkora, Zajac ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 31.05 518.00
13 Roušal, Foltýn, Yefremenko, Devátý Roušal, Foltýn, Yefremenko, Devátý ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice 2 31.40 493.00
14 22 Holejšovský, Pešek, Kárník, Zachoval Holejšovský, Pešek, Kárník, Zachoval Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 6 31.74 470.00
15 Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Jadamus, Kadleček, Toula, Wolf Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim 2 32.14 443.00
16 7 Kondrát, Luštický, Hrouda, Hovorka Kondrát, Luštický, Hrouda, Hovorka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 32.35 429.00
17 17 Rek, Kouba, Roder, Knap Rek, Kouba, Roder, Knap 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 32.36 428.00
18 Suchomel, Trnka, Dvořák, Pelikán Suchomel, Trnka, Dvořák, Pelikán 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 3 32.38 427.00
19 Štajer, Chmela, Fuks, Stieber Štajer, Chmela, Fuks, Stieber ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 2 32.80 400.00
20 Šašek, Burghelea, Červený, Mudra Šašek, Burghelea, Červený, Mudra Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 33.00 387.00
21 37 Tlustý, Růžička, Víšek, Marek Tlustý, Růžička, Víšek, Marek ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 5 36.02 220.00
Mišik, Soukup, Najman, Kolísek Mišik, Soukup, Najman, Kolísek 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 DQ
Kříž, Žežulka, Holeček, Loužecký Kříž, Žežulka, Holeček, Loužecký Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 DQ
27 Kraina, Šlajsna, Braun, Bařina Kraina, Šlajsna, Braun, Bařina Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pour, Záruba, Kvapil, Hradský Pour, Záruba, Kvapil, Hradský 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 30.79 536.00
2 Hájek, Horák, Žambera, Miler Hájek, Horák, Žambera, Miler 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 31.13 512.00
3 Sýkora, Kalina, Kindl, Seifert Sýkora, Kalina, Kindl, Seifert ZŠ-MPBZŠ-MPB 1 31.82 464.00
4 9 Duban, Vinš, Trlida, Zderadička Duban, Vinš, Trlida, Zderadička 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 33.02 386.00
5 Kolář, Bydžovský, Steinmetz, Onufer Kolář, Bydžovský, Steinmetz, Onufer ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 33.77 341.00
6 Malý, Pěnkava, Kubálek, Borysov Malý, Pěnkava, Kubálek, Borysov Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 36.18 212.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schořovský, Janouch, Synek, Tuháček Schořovský, Janouch, Synek, Tuháček ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 32.26 435.00
2 Vaverka, Joudal, Fuka, Blažek Vaverka, Joudal, Fuka, Blažek ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 2 32.87 396.00
3 Sutula, Čechlovský, Červenka, Zajíček Sutula, Čechlovský, Červenka, Zajíček ZŠ-MPBZŠ-MPB 3 33.97 329.00
4 Rieger, Vejtruba, Kořínek, Vavřina Rieger, Vejtruba, Kořínek, Vavřina ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 34.94 275.00
5 33 Tesař, Hatlapatka, Hasal, Fodor Tesař, Hatlapatka, Hasal, Fodor Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 36.54 195.00
Calta, Michálek, Růžička, Kříž Calta, Michálek, Růžička, Kříž Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kostrec, Horáček, Viktora, Šanc Kostrec, Horáček, Viktora, Šanc ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 31.34 497.00
2 Garlík, Jaeger, Frank, Laffar Garlík, Jaeger, Frank, Laffar ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 33.43 361.00
3 Ženíšek, Kučera, Kubelka, Denysenko Ženíšek, Kučera, Kubelka, Denysenko 6ZSKO6ZSKO 2 33.74 342.00
4 Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 34.06 324.00
5 Pektor, Klouček, Kurtej, Šanc Pektor, Klouček, Kurtej, Šanc ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 6 34.95 274.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nutil, Vacek, Martin, Burle Nutil, Vacek, Martin, Burle ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 6 31.48 488.00
2 Motl, Motl, Vomastek, Motl Motl, Motl, Vomastek, Motl ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 5 31.69 473.00
3 Vojtek, Olexa, Šebeok, Ambrož Vojtek, Olexa, Šebeok, Ambrož Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 31.76 468.00
4 Najman, Košař, Guzdek, Lachman Najman, Košař, Guzdek, Lachman 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 33.45 360.00
5 Drtina, Černý, Radim, Vavřínek Drtina, Černý, Radim, Vavřínek ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 4 33.56 353.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pour, Záruba, Kvapil, Hradský Pour, Záruba, Kvapil, Hradský 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 30.79 536.00
2 Hájek, Horák, Žambera, Miler Hájek, Horák, Žambera, Miler 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 31.13 512.00
3 Kostrec, Horáček, Viktora, Šanc Kostrec, Horáček, Viktora, Šanc ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 31.34 497.00
4 Nutil, Vacek, Martin, Burle Nutil, Vacek, Martin, Burle ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 6 31.48 488.00
5 Motl, Motl, Vomastek, Motl Motl, Motl, Vomastek, Motl ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 5 31.69 473.00
6 Vojtek, Olexa, Šebeok, Ambrož Vojtek, Olexa, Šebeok, Ambrož Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 31.76 468.00
7 Sýkora, Kalina, Kindl, Seifert Sýkora, Kalina, Kindl, Seifert ZŠ-MPBZŠ-MPB 1 31.82 464.00
8 Schořovský, Janouch, Synek, Tuháček Schořovský, Janouch, Synek, Tuháček ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 5 32.26 435.00
9 Vaverka, Joudal, Fuka, Blažek Vaverka, Joudal, Fuka, Blažek ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs... 2 32.87 396.00
10 9 Duban, Vinš, Trlida, Zderadička Duban, Vinš, Trlida, Zderadička 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 33.02 386.00
11 Garlík, Jaeger, Frank, Laffar Garlík, Jaeger, Frank, Laffar ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 33.43 361.00
12 Najman, Košař, Guzdek, Lachman Najman, Košař, Guzdek, Lachman 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 3 33.45 360.00
13 Drtina, Černý, Radim, Vavřínek Drtina, Černý, Radim, Vavřínek ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí 4 33.56 353.00
14 Ženíšek, Kučera, Kubelka, Denysenko Ženíšek, Kučera, Kubelka, Denysenko 6ZSKO6ZSKO 2 33.74 342.00
15 Kolář, Bydžovský, Steinmetz, Onufer Kolář, Bydžovský, Steinmetz, Onufer ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 33.77 341.00
16 Sutula, Čechlovský, Červenka, Zajíček Sutula, Čechlovský, Červenka, Zajíček ZŠ-MPBZŠ-MPB 3 33.97 329.00
17 Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Hnízdil, Ševčík, Kraus, Baštýř Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 34.06 324.00
18 Rieger, Vejtruba, Kořínek, Vavřina Rieger, Vejtruba, Kořínek, Vavřina ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 34.94 275.00
19 Pektor, Klouček, Kurtej, Šanc Pektor, Klouček, Kurtej, Šanc ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 6 34.95 274.00
20 Malý, Pěnkava, Kubálek, Borysov Malý, Pěnkava, Kubálek, Borysov Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 36.18 212.00
21 33 Tesař, Hatlapatka, Hasal, Fodor Tesař, Hatlapatka, Hasal, Fodor Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 36.54 195.00
Calta, Michálek, Růžička, Kříž Calta, Michálek, Růžička, Kříž Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krajčová, Mozgová, Vilímová, Pischnothová Krajčová, Mozgová, Vilímová, Pischnothová ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 32.28 716.00
2 9 Pokorná, Nováková, Hlaváčková, Nováková Pokorná, Nováková, Hlaváčková, Nováková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 32.67 688.00
3 Náhlovská, Linková, Nováková, Linhartová Náhlovská, Linková, Nováková, Linhartová ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 32.95 668.00
4 12 Štvánová, Míková, Veverková, Šimonová Štvánová, Míková, Veverková, Šimonová Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 33.61 622.00
5 Vintrová, Kottová, Hamerníková, Houšková Vintrová, Kottová, Hamerníková, Houšková 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 33.79 610.00
6 Štěrbová, Zambojová, Novotná, Nyžnyková Štěrbová, Zambojová, Novotná, Nyžnyková ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 33.99 597.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrabcová, Kubínová, Sekerová, Petrtýlová Vrabcová, Kubínová, Sekerová, Petrtýlová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.80 751.00
2 Otcovská, Pánková, Uriková, Bernardová Otcovská, Pánková, Uriková, Bernardová 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 32.10 729.00
3 Štefanová, Mášová, Trhlíková, Netscherová Štefanová, Mášová, Trhlíková, Netscherová 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 32.61 692.00
4 23 Krupičková, Veselá, Stará, Hiclová Krupičková, Veselá, Stará, Hiclová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 36.35 449.00
5 Vlková, Brettová, Rozová, Foltová Vlková, Brettová, Rozová, Foltová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 37.20 401.00
Kariakina, Kudláčková, Linhartová, Vodseďálková Kariakina, Kudláčková, Linhartová, Vodseďálková ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 DNS
Poznámky:
6 dráha 1 předávka vyšlápla z dráhy
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lar, Grábnerová, Dupalová, Vopařilová Lar, Grábnerová, Dupalová, Vopařilová ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 31.36 783.00
2 14 Melicharová, Rydvalová, Eichlerová, Bubáková Melicharová, Rydvalová, Eichlerová, Bubáková Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 31.76 754.00
3 18 Schierová, Kopřivová, Černá, Zbožínková Schierová, Kopřivová, Černá, Zbožínková ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2 32.46 703.00
4 Hlocká, Vondráčková, Košnerová, Ganžalová Hlocká, Vondráčková, Košnerová, Ganžalová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 35.18 520.00
5 Karasová, Welková, Dyryková, Nimrichter Karasová, Welková, Dyryková, Nimrichter Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 3 36.71 428.00
6 25 Dostálová, Boučková, Maršálová, Kučíková Dostálová, Boučková, Maršálová, Kučíková ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 37.45 387.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kyjanková, Holubová, Vosyková, Šteflová Kyjanková, Holubová, Vosyková, Šteflová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 30.79 827.00
2 Barthelová, Šléglová, Zvěřinová, Dytrychová Barthelová, Šléglová, Zvěřinová, Dytrychová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 33.39 637.00
3 Dvořáková, Houfková, Kociánová, Látalová Dvořáková, Houfková, Kociánová, Látalová 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 3 34.47 565.00
4 Ledvinková, Budilová, Maňurová, Svobodová Ledvinková, Budilová, Maňurová, Svobodová 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 35.01 531.00
Doležalová, Ungerová, Hejná, Knajflová Doležalová, Ungerová, Hejná, Knajflová ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 DQ
Poznámky:
5 dráha, 1 předávka - vyšlápnutí z dráhy
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kyjanková, Holubová, Vosyková, Šteflová Kyjanková, Holubová, Vosyková, Šteflová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 6 30.79 827.00
2 Lar, Grábnerová, Dupalová, Vopařilová Lar, Grábnerová, Dupalová, Vopařilová ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 6 31.36 783.00
3 14 Melicharová, Rydvalová, Eichlerová, Bubáková Melicharová, Rydvalová, Eichlerová, Bubáková Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 31.76 754.00
4 Vrabcová, Kubínová, Sekerová, Petrtýlová Vrabcová, Kubínová, Sekerová, Petrtýlová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.80 751.00
5 Otcovská, Pánková, Uriková, Bernardová Otcovská, Pánková, Uriková, Bernardová 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 32.10 729.00
6 Krajčová, Mozgová, Vilímová, Pischnothová Krajčová, Mozgová, Vilímová, Pischnothová ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 32.28 716.00
7 18 Schierová, Kopřivová, Černá, Zbožínková Schierová, Kopřivová, Černá, Zbožínková ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2 32.46 703.00
8 Štefanová, Mášová, Trhlíková, Netscherová Štefanová, Mášová, Trhlíková, Netscherová 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 6 32.61 692.00
9 9 Pokorná, Nováková, Hlaváčková, Nováková Pokorná, Nováková, Hlaváčková, Nováková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 32.67 688.00
10 Náhlovská, Linková, Nováková, Linhartová Náhlovská, Linková, Nováková, Linhartová ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 32.95 668.00
11 Barthelová, Šléglová, Zvěřinová, Dytrychová Barthelová, Šléglová, Zvěřinová, Dytrychová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 33.39 637.00
12 12 Štvánová, Míková, Veverková, Šimonová Štvánová, Míková, Veverková, Šimonová Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 2 33.61 622.00
13 Vintrová, Kottová, Hamerníková, Houšková Vintrová, Kottová, Hamerníková, Houšková 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 1 33.79 610.00
14 Štěrbová, Zambojová, Novotná, Nyžnyková Štěrbová, Zambojová, Novotná, Nyžnyková ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 33.99 597.00
15 Dvořáková, Houfková, Kociánová, Látalová Dvořáková, Houfková, Kociánová, Látalová 2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš 3 34.47 565.00
16 Ledvinková, Budilová, Maňurová, Svobodová Ledvinková, Budilová, Maňurová, Svobodová 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 35.01 531.00
17 Hlocká, Vondráčková, Košnerová, Ganžalová Hlocká, Vondráčková, Košnerová, Ganžalová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 35.18 520.00
18 23 Krupičková, Veselá, Stará, Hiclová Krupičková, Veselá, Stará, Hiclová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 36.35 449.00
19 Karasová, Welková, Dyryková, Nimrichter Karasová, Welková, Dyryková, Nimrichter Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 3 36.71 428.00
20 Vlková, Brettová, Rozová, Foltová Vlková, Brettová, Rozová, Foltová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 2 37.20 401.00
21 25 Dostálová, Boučková, Maršálová, Kučíková Dostálová, Boučková, Maršálová, Kučíková ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 37.45 387.00
Kariakina, Kudláčková, Linhartová, Vodseďálková Kariakina, Kudláčková, Linhartová, Vodseďálková ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 DNS
Doležalová, Ungerová, Hejná, Knajflová Doležalová, Ungerová, Hejná, Knajflová ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Šporková, Prošková, Vyšínská, Hůlková Šporková, Prošková, Vyšínská, Hůlková ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 33.06 660.00
2 Staňková, Kottová, Fišerová, Quadrátová Staňková, Kottová, Fišerová, Quadrátová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 34.34 574.00
3 22 Truhlářová, Dvorská, Svatošová, Smíšková Truhlářová, Dvorská, Svatošová, Smíšková ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 1 34.48 565.00
4 Soukupová, Svobodová, Kounická, Cibulková Soukupová, Svobodová, Kounická, Cibulková ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 34.77 546.00
5 Málková, Krátká, Dlouhá, Červená Málková, Krátká, Dlouhá, Červená ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 36.08 465.00
6 Budková, Brázdová, Jelínková, Šofrová Budková, Brázdová, Jelínková, Šofrová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 36.42 445.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halámková, Trnečková, Dušková, Grumlová Halámková, Trnečková, Dušková, Grumlová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 33.19 651.00
2 Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 33.29 644.00
3 Trejbalová, Poplštejnová, Krátká, Balšánková Trejbalová, Poplštejnová, Krátká, Balšánková Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 35.19 519.00
4 Hrušková, Posíšilová, Harandzová, Kolocová Hrušková, Posíšilová, Harandzová, Kolocová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 36.52 439.00
5 Kuklová, Bydžovská, Lehká, Hanušová Kuklová, Bydžovská, Lehká, Hanušová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 39.44 285.00
7 Štípková, Ledvinová, Žáková, Rakušanová Štípková, Ledvinová, Žáková, Rakušanová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 DQ
Poznámky:
1 předávka, vyšlápnutí z dráhy
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 4 33.01 664.00
2 Čuříková, Pohunková, Kopáňková, Davidová Čuříková, Pohunková, Kopáňková, Davidová Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 34.26 579.00
3 Vápeníková, Filipová, Pokorná, Ogureková Vápeníková, Filipová, Pokorná, Ogureková 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 2 34.37 572.00
4 28 Komínková, Daňková, Čížková, Vančurová Komínková, Daňková, Čížková, Vančurová ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 36.24 456.00
5 Řimnáčová, Roubalová, Bejlková, Svobodová Řimnáčová, Roubalová, Bejlková, Svobodová Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 6 36.66 431.00
6 Poláková, Šnejdarová, Rosová, Nytrová Poláková, Šnejdarová, Rosová, Nytrová 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 3 37.24 398.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maulisová, Krásová, Linhartová, Plachá Maulisová, Krásová, Linhartová, Plachá 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 33.09 658.00
2 18 Černohorská, Zdobinská, Čadková, Braslavcová Černohorská, Zdobinská, Čadková, Braslavcová ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 35.28 514.00
3 Hnátová, Hulínská, Trešlová, Chocholová Hnátová, Hulínská, Trešlová, Chocholová ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 36.28 453.00
4 27 Hladká, Ludvíková, Mücková, Petrová Hladká, Ludvíková, Mücková, Petrová ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 36.35 449.00
5 Humlová, Melmuk, Máchová, Kubínová Humlová, Melmuk, Máchová, Kubínová ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 6 38.53 330.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 4 33.01 664.00
2 10 Šporková, Prošková, Vyšínská, Hůlková Šporková, Prošková, Vyšínská, Hůlková ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 3 33.06 660.00
3 Maulisová, Krásová, Linhartová, Plachá Maulisová, Krásová, Linhartová, Plachá 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 33.09 658.00
4 Halámková, Trnečková, Dušková, Grumlová Halámková, Trnečková, Dušková, Grumlová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 33.19 651.00
5 Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová Hančarová, Machová, Hrdličková, Fiedlerová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 33.29 644.00
6 Čuříková, Pohunková, Kopáňková, Davidová Čuříková, Pohunková, Kopáňková, Davidová Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk... 1 34.26 579.00
7 Staňková, Kottová, Fišerová, Quadrátová Staňková, Kottová, Fišerová, Quadrátová 5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno 2 34.34 574.00
8 Vápeníková, Filipová, Pokorná, Ogureková Vápeníková, Filipová, Pokorná, Ogureková 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 2 34.37 572.00
9 22 Truhlářová, Dvorská, Svatošová, Smíšková Truhlářová, Dvorská, Svatošová, Smíšková ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 1 34.48 565.00
10 Soukupová, Svobodová, Kounická, Cibulková Soukupová, Svobodová, Kounická, Cibulková ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 34.77 546.00
11 Trejbalová, Poplštejnová, Krátká, Balšánková Trejbalová, Poplštejnová, Krátká, Balšánková Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 1 35.19 519.00
12 18 Černohorská, Zdobinská, Čadková, Braslavcová Černohorská, Zdobinská, Čadková, Braslavcová ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 4 35.28 514.00
13 Málková, Krátká, Dlouhá, Červená Málková, Krátká, Dlouhá, Červená ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice 5 36.08 465.00
14 28 Komínková, Daňková, Čížková, Vančurová Komínková, Daňková, Čížková, Vančurová ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5 36.24 456.00
15 Hnátová, Hulínská, Trešlová, Chocholová Hnátová, Hulínská, Trešlová, Chocholová ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 36.28 453.00
16 27 Hladká, Ludvíková, Mücková, Petrová Hladká, Ludvíková, Mücková, Petrová ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 36.35 449.00
17 Budková, Brázdová, Jelínková, Šofrová Budková, Brázdová, Jelínková, Šofrová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 36.42 445.00
18 Hrušková, Posíšilová, Harandzová, Kolocová Hrušková, Posíšilová, Harandzová, Kolocová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 36.52 439.00
19 Řimnáčová, Roubalová, Bejlková, Svobodová Řimnáčová, Roubalová, Bejlková, Svobodová Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn... 6 36.66 431.00
20 Poláková, Šnejdarová, Rosová, Nytrová Poláková, Šnejdarová, Rosová, Nytrová 3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník... 3 37.24 398.00
21 Humlová, Melmuk, Máchová, Kubínová Humlová, Melmuk, Máchová, Kubínová ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory 6 38.53 330.00
22 Kuklová, Bydžovská, Lehká, Hanušová Kuklová, Bydžovská, Lehká, Hanušová ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 39.44 285.00
7 Štípková, Ledvinová, Žáková, Rakušanová Štípková, Ledvinová, Žáková, Rakušanová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 DQ

skok vysoký - Žáci

Žáci A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 Body
1 David NežernýDavid Nežerný
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 7 1.64 496.00
2 Jan KřížJan Kříž
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 3 1.64 496.00
3 Tomáš MachTomáš Mach
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 5 1.64 496.00
4= Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 15 1.60 464.00
4= Vaněk TobiášVaněk Tobiáš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 11 1.60 464.00
6 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
07 9 1.60 464.00
7 Lukáš MišikLukáš Mišik
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
06 6 1.60 464.00
8 Jaromír NovákJaromír Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 1.60 464.00
9 Jakub TrnkaJakub Trnka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 12 1.56 434.00
10 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 10 1.56 434.00
11 10 Josef VinšJosef Vinš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 13 1.48 374.00
12 Jakub BláhaJakub Bláha
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 1 1.48 374.00
13 Jan LukšoJan Lukšo
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 4 1.44 345.00
14 18 Martin VotrubaMartin Votruba
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 14 1.44 345.00
15 8 Jakub LuštickýJakub Luštický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 16 1.40 317.00
17 Patrik RekPatrik Rek
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
08 8 DNS
Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 2 DNS
Celkem 17 závodníků
Žáci B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 Body
1 Martin RoušalMartin Roušal
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
06 10 1.68 528.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
07 6 1.64 496.00
3 Jan FoltýnJan Foltýn
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
07 4 1.64 496.00
4 Štěpán ZachovalŠtěpán Zachoval
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 14 1.64 496.00
5 Jan ČernošekJan Černošek
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
07 3 1.60 464.00
6 Matouš TrédlMatouš Trédl
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 13 1.56 434.00
7= Lukáš KadlečekLukáš Kadleček
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 7 1.56 434.00
7= Adam PernicaAdam Pernica
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 16 1.56 434.00
9 Filip ŠtajerFilip Štajer
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
07 12 1.52 404.00
10 Filip BudinaFilip Budina
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 2 1.52 404.00
11 Martin SlavíkMartin Slavík
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
07 11 1.48 374.00
12 Richard StředaRichard Středa
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 15 1.48 374.00
13 Jakub BraunJakub Braun
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 1 1.48 374.00
14 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
07 8 1.44 345.00
15 Vojtěch RamešVojtěch Rameš
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
07 9 1.40 317.00
Jáchym FuksJáchym Fuks
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 5 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,77 1,81 Body
1 Filip MotlFilip Motl
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
09 12 1.49 381.00
2 Vojta MoravecVojta Moravec
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 11 1.49 381.00
3 Denys DenysenkoDenys Denysenko
6ZSKO6ZSKO
08 3 1.45 352.00
4 Antonín VinšAntonín Vinš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 17 1.45 352.00
5 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 6 1.41 324.00
6 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 9 1.41 324.00
7= Marek FukaMarek Fuka
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 4 1.37 297.00
7= 24 Adam BaštýřAdam Baštýř
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 1 1.37 297.00
9 Šimon BrodilŠimon Brodil
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
08 2 1.37 297.00
10 Josef HorákJosef Horák
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 15 1.33 270.00
11 Václav KvapilVáclav Kvapil
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 10 1.33 270.00
12 Antonín KošařAntonín Košař
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 8 1.33 270.00
13 21 Pavel ŠtastnýPavel Štastný
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 13 1.29 244.00
14 Martin HasalMartin Hasal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 5 1.29 244.00
15 Petr VaverkaPetr Vaverka
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 14 1.29 244.00
16 17 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň
6ZSKO6ZSKO
08 7 1.25 218.00
17 Tomáš TrlidaTomáš Trlida
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 16 1.25 218.00
Celkem 17 závodníků
Ml. žáci B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,77 1,81 Body
1 Matěj MarečekMatěj Mareček
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 9 1.45 352.00
2= Husák MartinHusák Martin
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
08 10 1.41 324.00
2= Tomáš KurtejTomáš Kurtej
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 7 1.41 324.00
4 Jakub GarlíkJakub Garlík
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
09 3 1.37 297.00
5 Matouš KloučekMatouš Klouček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 6 1.37 297.00
6 Daniel AmbrožDaniel Ambrož
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 1 1.37 297.00
7 Richard KindlRichard Kindl
ZŠ-MPBZŠ-MPB
08 17 1.37 297.00
8= Vít SýkoraVít Sýkora
ZŠ-MPBZŠ-MPB
08 18 1.33 270.00
8= Adam HoráčekAdam Horáček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 4 1.33 270.00
8= Sebastian JaegerSebastian Jaeger
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
09 5 1.33 270.00
11 Sedláček RadimSedláček Radim
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
09 12 1.33 270.00
12 Jan ŠefrnaJan Šefrna
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
08 14 1.29 244.00
13 Dominik MalýDominik Malý
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 8 1.29 244.00
14= 34 Jakub VavřínekJakub Vavřínek
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
08 15 1.25 218.00
14= Robin ČechlovskýRobin Čechlovský
ZŠ-MPBZŠ-MPB
10 16 1.25 218.00
14= Hubert RiegerHubert Rieger
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 13 1.25 218.00
14= 13 Matěj BydžovskýMatěj Bydžovský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 2 1.25 218.00
18 Jan MusilJan Musil
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
09 11 1.25 218.00
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 Body
1= Barbora ŠtefanováBarbora Štefanová
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 10 1.44 555.00
1= Adéla NetscherováAdéla Netscherová
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 7 1.44 555.00
3 30 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 5 1.44 555.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 16 1.40 512.00
5 8 Tereza PánkováTereza Pánková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
08 8 1.40 512.00
6 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
07 2 1.40 512.00
7 Nikola VintrováNikola Vintrová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 19 1.36 470.00
8 Nela BarthelováNela Barthelová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 1 1.32 429.00
9 5 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 6 1.32 429.00
10 Vanessa TrhlíkováVanessa Trhlíková
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 11 1.32 429.00
11= 19 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 13 1.28 389.00
11= Valentýna VosykováValentýna Vosyková
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 14 1.28 389.00
13 Laura KarasováLaura Karasová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
07 3 1.28 389.00
14 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 18 1.28 389.00
15= Ema WelkováEma Welková
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
07 12 1.24 350.00
15= Natálie SvobodováNatálie Svobodová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
07 9 1.24 350.00
17 Adéla HiclováAdéla Hiclová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 15 1.20 312.00
18= Eliška KošťákováEliška Košťáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 4 1.20 312.00
18= 23 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 17 1.20 312.00
Celkem 19 závodníků
Žákyně B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 Body
1 78 Valerie NovákováValerie Nováková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 8 1.52 644.00
2 Kamila DoležalováKamila Doležalová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
06 1 1.52 644.00
3 Anna VlkováAnna Vlková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
07 10 1.52 644.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
06 2 1.48 599.00
5 Nikoleta LarNikoleta Lar
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
07 4 1.44 555.00
6 Denisa LinkováDenisa Linková
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 5 1.44 555.00
7 Tereza KrajčováTereza Krajčová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
06 14 1.44 555.00
8 21 Eliška MozgováEliška Mozgová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 15 1.44 555.00
9 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 7 1.44 555.00
10 Alice ZambojováAlice Zambojová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
07 13 1.36 470.00
11 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
07 6 1.32 429.00
12 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
07 9 1.32 429.00
13= Michaela HejnáMichaela Hejná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
07 3 1.28 389.00
13= Eva VodseďálkováEva Vodseďálková
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
07 11 1.28 389.00
15 Eliška VostráEliška Vostrá
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
08 12 1.24 350.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 1,71 Body
1 22 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
10 13 1.47 588.00
2 Julie ŽákováJulie Žáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 19 1.43 544.00
3 Ema KounickáEma Kounická
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 5 1.43 544.00
4 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 7 1.35 460.00
5 Bianka HarandzováBianka Harandzová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 15 1.31 419.00
6 Dorota MachováDorota Machová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 17 1.31 419.00
7 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
10 6 1.31 419.00
8 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 4 1.31 419.00
9 7 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 18 1.31 419.00
10 Klára MückováKlára Mücková
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
10 8 1.27 379.00
11 24 Smrčková BarboraSmrčková Barbora
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 2 1.23 340.00
12 Magdaléna StaňkováMagdaléna Staňková
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 12 1.23 340.00
13 Klára FišerováKlára Fišerová
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
09 3 1.23 340.00
14= Barbora HruškováBarbora Hrušková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 14 1.19 302.00
14= Nela KolocováNela Kolocová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 16 1.19 302.00
16 Iva SmíškováIva Smíšková
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
10 10 1.15 266.00
Tereza ŘimnáčováTereza Řimnáčová
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
09 9 NM
Kamila SoukupováKamila Soukupová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 11 NM
Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstíZákladní škola Beroun, Wagn...
10 1 NM
Celkem 19 závodníků
Ml. žákyně B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 1,67 1,71 Body
1 Magdaléna DaňkováMagdaléna Daňková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 4 1.39 502.00
2 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 6 1.35 460.00
3 Anna ProškováAnna Prošková
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
10 14 1.27 379.00
4 Terezie KuklováTerezie Kuklová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 7 1.27 379.00
5 Linda BudkováLinda Budková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 3 1.23 340.00
6 Eliška PolákováEliška Poláková
3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník...
09 9 1.23 340.00
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
08 1 1.23 340.00
8= Valerie MelmukValerie Melmuk
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
10 8 1.19 302.00
8= Barbora BraslavcováBarbora Braslavcová
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
08 2 1.19 302.00
10 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
09 11 1.19 302.00
11 34 Barbora ŠnejdarováBarbora Šnejdarová
3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník...
08 10 1.19 302.00
12 Ema DlouháEma Dlouhá
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
10 13 1.19 302.00
13 Zuzana VančurováZuzana Vančurová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
09 12 1.19 302.00
14 Adéla BarešováAdéla Barešová
ZŠ MPB NeratoviceZŠ MPB Neratovice
09 15 1.19 302.00
15 Julie FilipováJulie Filipová
3. základní škola, Rakovník, Okružní 23313. základní škola, Rakovník...
08 5 1.15 266.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci

Žáci A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KřížJan Kříž
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 5 5.27 3.92 5.13 5.25 5.25 5.27 435.00
2 Filip SommerFilip Sommer
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 14 5.19 5.19 5.08 4.90 5.19 4.71 419.00
3 Tomáš MachTomáš Mach
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 7 5.18 4.87 4.78 5.04 5.04 5.18 417.00
4 Vojtěch OttaVojtěch Otta
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 11 5.18 4.57 5.18 - 5.18 - 417.00
5 Tomáš KrejzaTomáš Krejza
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 4 5.09 5.01 5.09 4.93 5.09 4.83 400.00
6 Jakub ŠašekJakub Šašek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 16 5.01 5.01 4.99 4.44 5.01 4.72 384.00
7 Marek NajmanMarek Najman
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
07 10 4.92 4.41 4.87 4.92 4.92 4.78 367.00
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 18 4.91 4.11 4.69 4.49 4.69 4.91 365.00
9 Vojtěch PelikánVojtěch Pelikán
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
06 12 4.81 4.69 4.66 4.81 4.81 x 346.00
10 Karel MatějkaKarel Matějka
2.ZŠ Dobříš2.ZŠ Dobříš
07 8 4.73 4.73 4.33 4.50 4.73 3.79 332.00
11 Matěj BočekMatěj Boček
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
07 1 4.69 4.22 4.69 4.59 4.69 4.18 324.00
12 Šimon ČervenýŠimon Červený
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 2 4.64 4.10 4.50 4.64 4.64 4.50 315.00
13 Daniel SoukupDaniel Soukup
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
06 15 4.60 4.55 4.60 x 4.60 4.50 308.00
14 Jan LukšoJan Lukšo
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
08 6 4.54 x x x - 4.54 297.00
15 Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 17 4.46 4.27 4.14 3.92 4.27 4.46 283.00
16 Jakub RoderJakub Roder
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 13 4.39 x 4.31 4.33 4.33 4.39 271.00
17 Jakub MudraJakub Mudra
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 9 4.16 3.75 4.13 4.16 4.16 - 232.00
18 26 Ondřej KoubaOndřej Kouba
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
08 3 3.87 3.87 x 3.67 3.87 - 185.00
Celkem 18 závodníků
Žáci B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
07 9 5.87 5.76 5.87 5.85 5.87 - 559.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
07 6 5.57 5.04 5.31 5.57 5.57 4.93 496.00
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
08 8 5.03 5.03 4.81 4.88 5.03 4.59 388.00
4 Žabenský PetrŽabenský Petr
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
08 11 5.00 5.00 x 4.87 5.00 4.42 382.00
5 Jan FoltýnJan Foltýn
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
07 3 4.92 4.92 2.96 4.08 4.92 4.81 367.00
6 Vít BařinaVít Bařina
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 1 4.90 x 4.90 x 4.90 4.63 363.00
7 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 14 4.86 4.63 x 4.86 4.86 4.40 356.00
8 Richard StředaRichard Středa
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 18 4.84 4.79 4.30 4.84 4.84 4.71 352.00
9 Jan HertlJan Hertl
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
07 5 4.81 4.81 4.69 x 4.81 4.60 346.00
10 Michal NocarMichal Nocar
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 17 4.66 4.66 4.33 4.46 4.66 3.84 319.00
11 Martin RoušalMartin Roušal
ZŠ Juventa MiloviceZŠ Juventa Milovice
06 12 4.57 4.50 4.57 4.33 4.57 4.37 303.00
12 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
07 7 4.56 4.56 4.47 - 4.56 - 301.00
13 29 Filip StieberFilip Stieber
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
07 13 4.53 4.53 4.52 4.18 4.53 4.09 295.00
14 Samuel DivišSamuel Diviš
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 2 4.53 4.35 4.22 4.53 4.53 4.04 295.00
15 28 Jakub PešekJakub Pešek
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 10 4.47 4.17 4.47 4.27 4.47 x 285.00
16 Lukáš MarekLukáš Marek
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 16 4.14 4.14 x x 4.14 3.60 229.00
17 Jáchym FuksJáchym Fuks
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 4 3.90 3.87 3.90 3.86 3.90 3.69 190.00
Alex WolfAlex Wolf
Základní škola Vorlina VlašimZákladní škola Vorlina Vlašim
06 15 DNS - - - - 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci A (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxmilián PourMaxmilián Pour
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 12 5.11 x 4.67 5.11 5.11 x 404.00
2 Filip VomastekFilip Vomastek
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
08 14 5.02 5.02 4.73 4.94 5.02 386.00
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 5 4.97 4.44 3.03 4.70 4.70 4.97 377.00
4 Patrik ŽamberaPatrik Žambera
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 16 4.62 4.62 4.20 4.53 4.62 4.47 312.00
5 Antonín VinšAntonín Vinš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 18 4.53 4.16 4.37 4.40 4.40 4.53 295.00
6 Richard MichálekRichard Michálek
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 9 4.52 4.42 4.31 4.33 4.42 4.52 294.00
7 Alex MotlAlex Motl
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
09 10 4.51 4.42 4.51 4.41 4.51 4.29 292.00
8 28 Matěj KřížMatěj Kříž
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 7 4.47 3.92 4.11 4.28 4.28 4.47 285.00
9 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 8 4.47 4.18 4.47 x 4.47 3.80 285.00
10 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Základní škola Benešov, Dukelská 1818Základní škola Benešov, Duk...
09 1 4.33 4.25 3.63 4.33 4.33 4.21 261.00
11 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
5. ZŠ Kladno5. ZŠ Kladno
08 2 4.32 4.19 4.26 4.32 4.32 4.27 259.00
12 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
08 13 4.31 4.22 x 4.28 4.28 4.31 257.00
13 Radek JoudalRadek Joudal
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
09 6 4.29 3.24 4.29 4.10 4.29 254.00
14 8 Štěpán ZderadičkaŠtěpán Zderadička
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
09 17 4.22 4.08 4.22 4.08 4.22 x 242.00
15 Martin HasalMartin Hasal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
09 3 4.16 4.07 4.16 3.56 4.16 x 232.00
16 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek
6ZSKO6ZSKO
08 15 3.90 3.59 3.65 3.90 3.90 3.70 190.00
17 Daniel HnízdilDaniel Hnízdil
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
08 4 3.88 3.88 3.50 x 3.88 187.00
18 Dominik PaulaDominik Paula
6ZSKO6ZSKO
09 11 3.84 3.84 3.69 3.48 3.84 3.14 181.00
Celkem 18 závodníků
Ml. žáci B (st, 25.5.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TuháčekJan Tuháček
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
09 13 4.96 4.69 4.67 4.80 4.80 4.96 375.00
2 Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 12 4.80 4.80 4.60 4.62 4.80 4.77 345.00
3 23 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 15 4.66 4.62 4.66 4.45 4.66 4.59 319.00
4 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček
ZŠ-MPBZŠ-MPB
08 18 4.66 4.66 4.62 4.46 4.66 4.36 319.00
5 Vít SýkoraVít Sýkora
ZŠ-MPBZŠ-MPB
08 17 4.60 4.21 4.18 4.38 4.38 4.60 308.00
6 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 6 4.56 4.46 x 4.56 4.56 4.45 301.00
7 Marek OlexaMarek Olexa
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
09 9 4.55 4.53 4.55 4.18 4.55 4.22 299.00
8 Pavel VejtrubaPavel Vejtruba
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 14 4.53 4.53 4.52 4.22 4.53 4.33 295.00
9 Dominik MalýDominik Malý
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
08 7 4.36 4.17 4.33 4.36 4.36 3.95 266.00
10 Adam HoráčekAdam Horáček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 2 4.35 4.35 4.00 4.29 4.35 4.01 264.00
11 7 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka
ZŠ-MPBZŠ-MPB
09 16 4.32 3.92 4.32 4.09 4.32 4.06 259.00
12 Sedláček RadimSedláček Radim
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
09 10 4.27 4.27 4.05 4.25 4.27 4.20 250.00
13 Jakub SynekJakub Synek
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
08 11 4.24 4.24 3.89 3.85 4.24 3.95 245.00
14 Tomáš BurleTomáš Burle
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
08 1 4.16 4.15 4.16 4.10 4.16 3.69 232.00
15 16 Pavel JanouchPavel Janouch
ZŠ Příbram - Březové horyZŠ Příbram - Březové hory
08 3 4.02 4.02 x 2.93 4.02 3.24 209.00
16 Matěj KolářMatěj Kolář
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
09 4 3.95 3.95 3.73 3.66 3.95 3.32 198.00
17 Kofi Alex NutilKofi Alex Nutil
ZŠ a MŠ JAK Nové StrašecíZŠ a MŠ JAK Nové Strašecí
08 8 3.90 3.75 3.71 3.90 3.90 3.64 190.00
18 Pavel KořínekPavel Kořínek
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
08 5 3.77 3.43 3.57