Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ mladšího a staršího žactva

Praha - Vinohrady (4. 5. 2022)

skok daleký - Žáci

(st, 4.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor BöhmViktor Böhm
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 12 5.30 +1.3 m/s
2 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 11 5.28 +0.0 m/s
3 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 13 5.16 +0.0 m/s
4 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 4.63 +1.8 m/s
5 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 4.39 +1.7 m/s
6 Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 4.34 +1.1 m/s
7 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 4.33 +0.1 m/s
8 Lukáš BaradaLukáš Barada
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 4 4.26 -1.2 m/s
9 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 8 4.03 -0.5 m/s
10 Ondřej KarásekOndřej Karásek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 7 3.88 -1.4 m/s
11 Filip ZajícFilip Zajíc
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 2 3.37 +0.3 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 10 4.42 +1.7 m/s
2 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 15 4.30 -0.8 m/s
3 David VyhlídalDavid Vyhlídal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 8 4.14 -0.7 m/s
4 Adam OsovskiAdam Osovski
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 11 4.04 -0.9 m/s
5 Václav SadílekVáclav Sadílek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 14 3.95 +0.2 m/s
6 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 12 3.92 +0.6 m/s
7 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 13 3.59 -1.5 m/s
8 Ondřej BašusOndřej Bašus
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2 3.55 +1.1 m/s
9 Jonáš KlimešJonáš Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 9 3.46 +1.4 m/s
10 Matěj BuriánekMatěj Buriánek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 16 3.35 -0.1 m/s
11 Jonáš VečerkaJonáš Večerka
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 6 3.30 +1.7 m/s
12 Miroslav VáverkaMiroslav Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 1 3.23 -0.1 m/s
13 Nikita KoněvNikita Koněv
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 4 3.17 +0.3 m/s
14 Adrian KollárAdrian Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 5 3.13 -2.4 m/s
15 Jakub JirmanJakub Jirman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3 2.95 -2.0 m/s
16 Martin SuchomelMartin Suchomel
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 7 2.78 +0.0 m/s
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 9 4.71 +1.2 m/s
2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 4.22 +1.1 m/s
3 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 6 4.12 +0.0 m/s
4 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 3.90 +0.0 m/s
5 Eliška KorunkováEliška Korunková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 5 3.89 -0.5 m/s
6 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 4 3.76 -2.4 m/s
7 Antonie DejlováAntonie Dejlová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
08 1 3.74 +0.0 m/s
8 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3 3.71 -1.7 m/s
9 Elizaveta GordeevaElizaveta Gordeeva
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 2 3.25 +0.0 m/s
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FörsterovaNatálie Försterova
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 23 4.54 +0.7 m/s -
2 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 18 4.44 -1.3 m/s -
3 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 41 4.25 -1.7 m/s -
4 Michaela DobráMichaela Dobrá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 11 4.19 -1.9 m/s -
5 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 4 4.02 -0.5 m/s -
6 Barbora HykšováBarbora Hykšová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 22 3.95 -0.1 m/s -
7 Amélie VavřichováAmélie Vavřichová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 15 3.94 +0.5 m/s -
8 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 9 3.93 -2.2 m/s -
9 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 36 3.93 -1.6 m/s -
10 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 3 3.84 +1.1 m/s -
11 Sofie VančurováSofie Vančurová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 26 3.75 -1.1 m/s -
12 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 10 3.70 +0.0 m/s -
13 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 17 3.68 -2.6 m/s -
14 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 21 3.60 +0.0 m/s -
15 Ester BöhmováEster Böhmová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 28 3.52 +0.8 m/s -
16 Rozálie MarkováRozálie Marková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 5 3.50 -1.1 m/s -
17 Viktorie KotováViktorie Kotová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 20 3.45 +0.0 m/s -
18 Lora MatyášováLora Matyášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 6 3.42 +0.7 m/s -
19 Diana LjubinkovičDiana Ljubinkovič
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 27 3.38 -0.1 m/s -
20 Katrin FloriánováKatrin Floriánová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 29 3.37 +0.4 m/s -
21 Karolína VeseláKarolína Veselá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 30 3.36 -1.4 m/s -
22 Pavlína RodováPavlína Rodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 39 3.36 +0.0 m/s -
23 Karla SchniderováKarla Schniderová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 7 3.35 +0.0 m/s -
24 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 19 3.33 -2.0 m/s -
25 Heda WichováHeda Wichová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 25 3.30 +0.0 m/s -
26 Alice VágnerováAlice Vágnerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 24 3.30 -0.2 m/s -
27 Gabriela PůtováGabriela Půtová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 31 3.23 -0.4 m/s -
28 Klára ŠlechtováKlára Šlechtová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 8 3.22 -1.7 m/s -
29 Karolína BenešováKarolína Benešová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 1 3.22 +0.4 m/s -
30 Veronika FořtováVeronika Fořtová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 37 3.16 -1.3 m/s -
31 Eliška FillováEliška Fillová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 34 3.10 -0.3 m/s -
32 Adéla BílkováAdéla Bílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 35 3.02 -0.9 m/s -
33 Alžběta VodičkováAlžběta Vodičková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 33 2.93 -0.5 m/s -
34 Amálie LiškováAmálie Lišková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.92 -0.5 m/s -
35 Dominika KleimanováDominika Kleimanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 40 2.63 +0.0 m/s -
36 Tereza VostřelováTereza Vostřelová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 14 2.59 +0.1 m/s -
Rozálie LilkováRozálie Lilková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 32 NM -
Celkem 37 závodníků