Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Skoky pro žactvo a dorost OPEN, oslava desátého výročí založení klubu Atletik Rudná z.s

Rudná (11. 4. 2022)

800 m - Dorostenci

(po, 11.4.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:16.6
2 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ PB 2:16.9
3 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:25.1
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci

(po, 11.4.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniel BílekDaniel Bílek 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:33.7
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 11.4.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:59.6
2 Vítek BöttgerVítek Böttger 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.8
3 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:15.4
4 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:18.6
5 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:19.0
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(po, 11.4.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:34.6
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 11.4.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:38.6
2 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:50.6
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:05.5
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 11.4.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:49.4
2 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.8
3 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:14.2
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:15.6
5 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:16.1
6 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:34.9
7 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:37.3
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(po, 11.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,63 2,83 3,03 3,13 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 SB 2.83 o xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 11.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,63 1,73 1,83 1,93 2,03 2,13 2,23 2,33 2,43 2,53
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 PB 1.93 o o o xo xxx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(po, 11.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 2 SB 4.85 -0.1 m/s x x 4.85  -0,10 4.85 x 4.76  -0,60 4.58  -0,40
2 Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1 PB 4.59 -0.3 m/s 4.15  -0,20 4.31  -0,10 4.45  -0,20 4.45 4.38  -0,40 4.43  -0,70 4.59  -0,30
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 11.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 8 PB 4.96 -0.3 m/s 4.96  -0,30 4.89  -0,10 4.70  0,00 4.96 4.76  0,10 4.70  -0,50 4.57  -0,30
2 Daniel BílekDaniel Bílek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5 PB 4.32 -0.4 m/s 3.93  -0,20 4.32  -0,40 4.21  -0,20 4.32 4.15  -0,30 3.61  0,10 x
3 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 PB 4.25 -0.3 m/s 3.69  -0,20 3.95  -0,20 4.23  -0,20 4.23 4.25  -0,30 4.03  0,10 3.96  -0,30
4 Samuel MacákSamuel Macák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 PB 4.22 +0.1 m/s 4.22  0,10 4.05  -0,20 3.95  0,20 4.22 3.80  -0,80 3.71  -0,10 3.31  -1,50
5 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 4 PB 4.12 -0.1 m/s 4.12  -0,10 4.10  0,20 3.92  -0,10 4.12 3.93  -0,50 4.11  -0,10 3.78  -0,70
6 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 PB 3.76 -0.2 m/s 3.68  -0,30 3.69  -0,60 3.76  -0,20 3.76 3.42  -0,50 3.55  -0,20 3.68  -0,40
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 11.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 8 PB 4.10 -0.1 m/s 3.91  -0,10 4.10  -0,10 x 4.10 3.78  -0,40 3.66  0,10 3.98  -0,70
2 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 9 PB 4.01 -0.4 m/s 3.89  -0,30 3.79  0,30 x 3.89 4.01  -0,40 - 3.74  -0,10
3 Matěj VeselýMatěj Veselý
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 6 PB 3.40 -0.1 m/s x 3.40  -0,10 3.40  -0,30 3.40 3.40  -0,40 x 3.14  -0,20
4 Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 7 PB 3.18 -0.8 m/s 3.13  -0,30 2.92  -0,30 x 3.13 x 3.07  -0,30 3.18  -0,80
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 11.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 4 PB 4.53 +1.9 m/s 3.55  0,90 3.64  2,30 3.77  -0,40 3.77 4.53  1,90 3.93  -0,50 4.11  -0,30
2 Simona KrausováSimona Krausová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 6 PB 4.47 +0.5 m/s 2.57  1,20 4.47  0,50 4.09  -0,90 4.47 4.26  1,00 4.20  0,10 3.72  -0,10
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3 SB 4.14 -0.6 m/s 4.03  0,20 4.04  1,50 4.02  -0,40 4.04 4.04  1,10 3.87  -0,40 4.14  -0,60
4 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 5 SB 4.10 +0.8 m/s 4.10  0,80 1.75  1,10 3.87  -0,30 4.10 x 3.99  -0,10 3.90  -0,30
5 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 SB 4.07 -0.1 m/s 3.87  0,30 3.89  1,10 3.94  -0,50 3.94 3.91  -0,10 3.95  0,30 4.07  -0,10
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 11.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 19 PB 4.47 +1.4 m/s 4.47  1,40 4.27  1,40 4.15  -1,10 4.47 4.19  0,20 3.98  0,70 4.12  -0,50
2 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 16 PB 3.99 -0.6 m/s 3.81  -0,10 3.91  1,60 3.86  -0,70 3.91 x 3.80  0,30 3.99  -0,60
3 Eliška VávrováEliška Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 15 PB 3.97 +0.2 m/s 3.97  0,20 3.96  2,40 3.84  -0,50 3.97 3.87  -0,30 3.93  0,80 3.89  -0,40
4 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 14 PB 3.81 +0.5 m/s 3.65  -0,80 3.66  1,60 3.68  0,40 3.68 3.75  -1,00 3.81  0,50 3.62  -0,30
5 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 12 PB 3.72 -0.8 m/s x 3.53  1,50 3.72  -0,80 3.72 3.60  -0,20 3.54  0,70 3.40  -1,40
6 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 9 PB 3.71 +0.0 m/s 3.71  0,00 3.71  1,70 x 3.71 3.17  -0,60 x 3.43  -0,30
7 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 18 SB 3.64 -0.3 m/s 3.43  1,10 x x 3.43 x 3.60  0,10 3.64  -0,30
8 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 10 PB 3.23 +0.7 m/s 2.99  -0,60 3.20  1,20 3.15  1,00 3.20 2.71  -0,60 3.23  0,70 3.20  -0,80
9 Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 7 PB 3.15 -1.0 m/s 3.04  -0,20 2.95  1,00 3.15  -1,00 3.15
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky

(po, 11.4.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 2 SB 09.89 +0.9 m/s 09.46  -0,10 09.49  0,30 09.52  0,90 9.52 09.89  0,90 09.73  -0,50 x
Celkem 1 závodníků