Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Dubnový čtyřboj přípravek v Rudné

Rudná (14. 4. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lev LoginovLev Loginov 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.8
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.6
3 Lukáš NyklLukáš Nykl 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.7
4 Filip YakoubenFilip Yakouben 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.2
5= Timofey ChaplyginTimofey Chaplygin 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.8
5= Daniel KovandaDaniel Kovanda 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.8
5= Tomáš MasákTomáš Masák 14 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.8
8 Karel ŠedinaKarel Šedina 16 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.1
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŘíhaDaniel Říha 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.3
2 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.0
3 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.2
4 Kryštof ŠimončíkKryštof Šimončík 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.3
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KovářováSofie Kovářová 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.7
2 Ema NebázniváEma Nebáznivá 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.2
3 Evelína BerkováEvelína Berková 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.8
4 Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková 14 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.9
2 Dora KotajnáDora Kotajná 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.9
3 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.9
4 Natálie RadováNatálie Radová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.5
Celkem 4 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lev LoginovLev Loginov 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:54.2
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:59.3
3 Tomáš MasákTomáš Masák 14 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:02.3
4 Daniel KovandaDaniel Kovanda 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:04.9
5 Filip YakoubenFilip Yakouben 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:09.8
6 Lukáš NyklLukáš Nykl 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:16.8
7 Timofey ChaplyginTimofey Chaplygin 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:26.9
8 Karel ŠedinaKarel Šedina 16 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:49.6
Celkem 8 závodníků

500 m - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sofie KovářováSofie Kovářová 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1:52.6
2 Ema NebázniváEma Nebáznivá 13 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:55.9
3 Evelína BerkováEvelína Berková 13 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:04.5
4 Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková 14 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:08.1
Celkem 4 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:03.1
2 Daniel ŘíhaDaniel Říha 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:16.3
3 Kryštof ŠimončíkKryštof Šimončík 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:16.6
4 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:20.4
Celkem 4 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:05.8
2 Dora KotajnáDora Kotajná 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:12.3
3 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:19.6
4 Natálie RadováNatálie Radová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNF
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš NyklLukáš Nykl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 3.08
2 Lev LoginovLev Loginov
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 3.02
3 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 2.70
4 Tomáš MasákTomáš Masák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
14 2.58
5 Daniel KovandaDaniel Kovanda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 2.48
6 Timofey ChaplyginTimofey Chaplygin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 2.35
7 Filip YakoubenFilip Yakouben
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 2.31
8 Karel ŠedinaKarel Šedina
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
16 1.86
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 4.34
2 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 3.47
3 Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 3.41
4 Kryštof ŠimončíkKryštof Šimončík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 2.98
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie KovářováSofie Kovářová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 3.20
2 Ema NebázniváEma Nebáznivá
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 3.15
3 Evelína BerkováEvelína Berková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 2.73
4 Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
14 2.42
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 3.61
2 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 3.48
3 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
11 3.41
4 Natálie RadováNatálie Radová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 2.85
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 27.11
2 Filip YakoubenFilip Yakouben
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 21.72
3 Lukáš NyklLukáš Nykl
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 20.04
4 Lev LoginovLev Loginov
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 18.25
5 Daniel KovandaDaniel Kovanda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 17.00
6 Timofey ChaplyginTimofey Chaplygin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 16.84
7 Tomáš MasákTomáš Masák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
14 12.08
8 Karel ŠedinaKarel Šedina
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
16 08.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŘíhaDaniel Říha
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 36.18
2 Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 27.63
3 Kryštof ŠimončíkKryštof Šimončík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 24.50
4 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 15.33
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema NebázniváEma Nebáznivá
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13 18.83
2 Sofie KovářováSofie Kovářová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 14.08
3 Evelína BerkováEvelína Berková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
13 10.20
4 Anna ŠimončíkováAnna Šimončíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
14 07.43
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 14.4.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 28.53
2 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
11 21.91
3 Natálie RadováNatálie Radová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 18.62
4 Dora KotajnáDora Kotajná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 16.89
Celkem 4 závodníků