Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

České akademické hry

České Budějovice (16. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.6.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 11.10 Q
2 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 4 SB 11.21 Q
MS Pietro FacchinPietro Facchin 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.44
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 11.86
5 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 11.95
6 Jakub FaltaJakub Falta 22 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 2 12.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.6.2022 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Jakub RežJakub Rež 01 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 11.11 Q
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 11.25 Q
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.40 q
4 Tomáš StachTomáš Stach 01 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 3 11.55
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 11.98
6 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 Univerzita obranyUniverzita obrany 2 12.42
7 26 Michal MarekMichal Marek 99 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 8 SB 12.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 16.6.2022 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 10.72 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 11.10 Q
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 11.38 q
4 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 SB 11.65
5 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 6 11.68
6 Ondřej BártůOndřej Bártů 01 Univerzita obranyUniverzita obrany 2 12.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 10.72 Q
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 11.10 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 11.10 Q
4 51 Jakub RežJakub Rež 01 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 11.11 Q
5 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 4 SB 11.21 Q
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 11.25 Q
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 11.38 q
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.40 q
9 Pietro FacchinPietro Facchin 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.44
10 Tomáš StachTomáš Stach 01 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 3 11.55
11 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 SB 11.65
12 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 6 11.68
13 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 11.86
14 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 11.95
15 Jan VaněčekJan Vaněček 02 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 11.98
16 Ondřej BártůOndřej Bártů 01 Univerzita obranyUniverzita obrany 2 12.15
17 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 Univerzita obranyUniverzita obrany 2 12.42
18 Jakub FaltaJakub Falta 22 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 2 12.50
19 26 Michal MarekMichal Marek 99 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 8 SB 12.55

100 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 13:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 SB 10.69
2 51 Jakub RežJakub Rež 01 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 6 SB 10.82
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 SB 10.99
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 SB 11.06
5 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 7 SB 11.07
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 2 SB 11.12
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 SB 11.19
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 16.6.2022 - 13:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 5 SB 11.65
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 4 SB 11.81
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 3 SB 11.87
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 6 SB 11.90
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 SB 11.97
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 SB 12.45
7 Nikola JežkováNikola Ježková 01 VŠE -Fakulta managementu v Jindřichově HradciVŠE -Fakulta managementu v ... 2 12.46
Dominika LangerováDominika Langerová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 16.6.2022 - 11:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 4 11.91 Q
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 12.20 Q
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 VŠE -Fakulta managementu v Jindřichově HradciVŠE -Fakulta managementu v ... 3 12.39 q
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 12.46 q
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 6 12.73 q
6 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ... 2 12.92
7 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 8 13.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 16.6.2022 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 5 11.85 Q
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 6 11.96 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 4 11.99 q
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.86
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ... 8 13.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 5 11.85 Q
2 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 4 11.91 Q
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 6 11.96 Q
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 4 11.99 q
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 12.20 Q
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 VŠE -Fakulta managementu v Jindřichově HradciVŠE -Fakulta managementu v ... 3 12.39 q
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 12.46 q
8 Dominika LangerováDominika Langerová 99 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 6 12.73 q
9 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.86
10 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ... 2 12.92
11 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 8 13.26
12 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ... 8 13.72

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Jakub RežJakub Rež 01 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 7 22.13
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo... 5 22.36
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 SB 22.45
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 15:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn... 6 22.87
2 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 7 23.15
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 24.28
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 24.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Jakub RežJakub Rež 01 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 7 22.13
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo... 5 22.36
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 SB 22.45
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 22.56
5 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn... 6 22.87
6 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 7 23.15
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 24.28
8 Jan VaněčekJan Vaněček 02 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 24.37

200 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 15:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 6 23.70
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 7 24.17
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 3 SB 24.54
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 SB 24.82
5 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 24.84
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 4 25.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 7 48.95
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 49.40
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 8 SB 49.42
4 53 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 50.09
5 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 50.55
6 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 4 52.63
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 6 54.36
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 7 55.41
3 47 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 SB 55.89
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 8 56.60
5 46 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 57.05
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 3 57.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 6 56.89
2 49 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 5 SB 57.15
3 48 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 7 59.31
Jolana JanušováJolana Janušová 96 Univerzita obranyUniverzita obrany 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 46 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 6 54.36
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 7 55.41
3 47 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 SB 55.89
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 8 56.60
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 6 56.89
6 46 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 57.05
7 49 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 5 SB 57.15
8 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 3 57.63
9 48 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 7 59.31
Jolana JanušováJolana Janušová 96 Univerzita obranyUniverzita obrany 3 DNF

800 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 1 1:53.63
2 54 Marek StrnadMarek Strnad 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 1:54.17
3 62 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 6 1:55.19
MS 63 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:58.36
5 42 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 9 2:04.44
60 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové 5 DNF
64 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 8 DQ
Poznámky:
Pasler - DQ - pravidlo 17.2.2
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 47 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 6 2:08.52
2 34 Anna SurákováAnna Suráková 00 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 2:09.34
3 49 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 7 SB 2:10.07
4 48 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 4 2:11.65
5 65 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 2:13.61
6 40 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 4 SB 2:19.49
7 51 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 8 2:19.98
8 44 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 2 2:22.18
9 39 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 3 SB 2:22.23
10 47 Yelyzaveta BerezinaYelyzaveta Berezina 04 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 2:27.39
11 27 Denisa JansováDenisa Jansová 02 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 1 2:34.01
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 15 3:53.04
2 22 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn... 14 3:53.42
3 30 Jan MálekJan Málek 01 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 10 SB 3:54.17
4 24 René SasynRené Sasyn 00 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 12 3:57.33
5 37 Martin ZajícMartin Zajíc 00 Univerzita Tomáše Bati ve ZlíněUniverzita Tomáše Bati ve Z... 11 3:57.86
6 23 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 8 SB 3:58.01
7 57 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 6 3:59.80
8 28 Jan ŠeboJan Šebo 02 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 4:05.04
9 39 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 3 4:09.57
10 38 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 4 4:10.53
11 42 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 16 4:17.61
12 25 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 1 4:25.20
13 31 Jan ŠmídaJan Šmída 99 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 17 4:29.46
14 26 Michal MarekMichal Marek 99 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 18 4:52.82
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 10 4:24.23
2 18 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 11 4:24.48
3 9 Jana MatějkováJana Matějková 99 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 9 SB 4:26.69
4 11 Anita ŽákováAnita Žáková 00 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 8 4:33.05
5 40 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 12 4:52.34
6 33 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 1 5:20.61
7 19 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 3 5:24.86
8 16 Michaela PopováMichaela Popová 99 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 2 5:32.40
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 2 SB 09:41.96
2 8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita... 6 SB 09:44.67
3 12 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci 3 SB 09:47.27
4 4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 1 09:52.85
5 40 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 4 SB 09:58.63
6 9 Silvie ValováSilvie Valová 01 Mendelova univerzita v BrněMendelova univerzita v Brně 5 SB 10:06.55
7 37 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10:43.29
8 11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 12 SB 10:46.13
9 42 Jana PekařováJana Pekařová 02 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 10:54.45
10 2 Polina SurkováPolina Surková 01 UK - Lékařská fakulta v PlzniUK - Lékařská fakulta v Plzni 9 10:55.74
11 48 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 13 12:01.60
12 23 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 14 12:16.57
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 2 15:11.29
2 33 Gerron StewartGerron Stewart 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 11 15:25.02
3 38 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 12 15:25.71
4 25 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 4 15:27.70
5 30 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 13 15:37.73
6 20 Vítek FialaVítek Fiala 00 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 1 15:47.60
7 29 Filip MichálekFilip Michálek 01 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 5 16:30.58
MS 28 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 16:38.78
9 31 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 10 18:47.49
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 14.16
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.27
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 7 14.58
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 5 14.68
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 5 14.39
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 4 SB 14.54
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 3 SB 14.72
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 15.03
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 16.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 14.16
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.27
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 5 14.39
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 4 SB 14.54
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice 7 14.58
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Masarykova univerzitaMasarykova univerzita 5 14.68
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 3 SB 14.72
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 15.03
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 16.88

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 12:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 SB 14.04
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo... 2 SB 14.48
3 Jan DoležalJan Doležal 96 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 14.52
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 12:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 5 15.04
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 SB 15.10
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 4 15.24
MS Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 15.30
5 Jabub TrafinaJabub Trafina 01 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 15.34
6 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 16.26
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 5 SB 14.04
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo... 2 SB 14.48
3 Jan DoležalJan Doležal 96 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 14.52
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 5 15.04
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 6 SB 15.10
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 4 15.24
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 15.30
8 Jabub TrafinaJabub Trafina 01 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 15.34
9 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 8 16.26
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 DNF

400 m překážek (0.91) - Muži

(čt, 16.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 5 SB 55.19
MS Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 57.20
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 59.58
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 6 59.28
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P... 4 SB 60.27
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 60.99
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 61.47
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 3 67.22
6 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo... 5 68.03
Katrin SásováKatrin Sásová 98 Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc 2 DNF
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži

(čt, 16.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Univerzita Tomáše Bati ve ZlíněUniverzita Tomáše Bati ve Z... 7 SB 09:37.23
MS 20 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 SB 09:54.25
3 29 Daniel StrakaDaniel Straka 02 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 SB 10:12.51
4 2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 6 10:21.97
5 30 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 2 SB 10:48.61
6 25 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 3 11:18.64
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 3 10:28.33
2 38 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 4 10:43.94
3 59 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 UK - Lékařská fakulta v PlzniUK - Lékařská fakulta v Plzni 7 11:41.99
4 33 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 2 12:03.88
5 31 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 1 12:59.31
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ornst, Doležal, Hampl, Šebík Ornst, Doležal, Hampl, Šebík Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 8 42.32
2 Trafina, Holý, Komárek, Blatník Trafina, Holý, Komárek, Blatník České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 7 43.10
3 57 Salamon, Stach, Vojtek, Záruba Salamon, Stach, Vojtek, Záruba Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě 6 45.06
4 28 Šebo, Krýsl, Fiala, Rež Šebo, Krýsl, Fiala, Rež Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 51.12
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 44 Píchalová, Voříšková, Suchá, Volná Píchalová, Voříšková, Suchá, Volná Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 8 48.88
2 Čechová, Cymbálová, Bisová, Cikánková Čechová, Cymbálová, Bisová, Cikánková České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 50.31
3 Žitná, Nedvědová, Poláčková, Plocarová Žitná, Nedvědová, Poláčková, Plocarová Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ... 5 52.54
4 Vejvarová, Jedličková, Nikodemová, Němcová Vejvarová, Jedličková, Nikodemová, Němcová Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 7 52.89
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži

(čt, 16.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blatník, Štěpánek, Hrdina, Červený Blatník, Štěpánek, Hrdina, Červený České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 3:32.60
2 Koucký, Straka, Stewart, Strnad Koucký, Straka, Stewart, Strnad Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 4 3:35.82
3 28 Šebo, Fiala, Krýsl, Rež Šebo, Fiala, Krýsl, Rež Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 7 3:42.34
4 2 Bahenský, Kellinger, Michálek, Tibitancl Bahenský, Kellinger, Michálek, Tibitancl Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk... 5 3:51.98
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Siebeltová, Petrásková, Korelová, Korbová Siebeltová, Petrásková, Korelová, Korbová Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze 7 3:50.85
2 Voříšková, Zavadilová, Suráková, Píchalová Voříšková, Zavadilová, Suráková, Píchalová Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni 5 3:53.51
3 Čechová, Cymbálová, Bisová, Berezina Čechová, Cymbálová, Bisová, Berezina České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick... 6 3:55.45
4 Pírková, Zabloudilová, Kouřilová, Doležalová Pírková, Zabloudilová, Kouřilová, Doležalová Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně 4 4:09.51
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(čt, 16.6.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04 2,07 2,10 2,13 2,22
1 Josef AdámekJosef Adámek
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
97 12 PB 2.13 - - - - - - - - - - o - - o - o o xxx
2 Marek BahníkMarek Bahník
Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně
99 13 PB 2.10 - - - - - - - - - - o - o o o xo xxx
3 Adam RybákAdam Rybák
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
01 7 PB 2.10 - - - - - - o o o o o o o xo o xxo xxx
4 Jan VojtekJan Vojtek
Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě
99 8 PB 2.01 - - - - - - - o - o o - xxo xxx
5 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
99 6 PB 1.98 - - - - - o o o o o o o xxx
6 Tomáš LaubeTomáš Laube
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 4 PB 1.92 - - - - - o o o xo xxo xxx
7 Matěj KlukanMatěj Klukan
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
95 10 PB 1.92 o - o - o o o xo xxo xxo xxx
8 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn...
98 9 PB 1.89 - - - - - - o - o - xxx
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
93 5 PB 1.89 - - - - xo o o o xo xxx
10 Marek PeřichMarek Peřich
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
98 11 PB 1.83 o - o - o - o - - - - - - x- r
11 Aleš KadlecAleš Kadlec
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
98 2 PB 1.74 xo - o xo xxx
Adam PrůšaAdam Průša
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
02 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
98 13 PB 1.77 - - - - o xo o o o xo r
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
02 12 PB 1.74 - - - - o o xo o xxo xxx
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
01 10 PB 1.74 - - - - xo o o xxo xxo xxx
4 Denisa PešováDenisa Pešová
NEWTON CollegeNEWTON College
01 11 PB 1.71 - - - - o o o o xxx
5 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
99 8 PB 1.68 - - - o o o xo xxx
6 Daniela VolnáDaniela Volná
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
02 9 PB 1.68 - - - o o xxo xo xxx
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
02 7 PB 1.65 - - - o o xo xxx
8 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
02 3 PB 1.62 o o xo o xo xxx
9 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
01 4 PB 1.62 - - o o xxo xxx
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
01 5 PB 1.59 - - o xo xxx
11 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 2 PB 1.59 o xo o xxo xxx
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(čt, 16.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,93 4,03 4,13 4,23 4,33 4,43 4,53 4,63 4,73 4,83 4,93 5,03 5,13
1 David HolýDavid Holý
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
98 2 PB 5.03 - - - - - xo - o - xo xo o xxx
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
01 4 PB 4.93 - - - - - - o - o xo xo xxx
3 Jan ŠvecJan Švec
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
99 5 PB 4.73 - - - - - - o - o - xxx
4 Dominik GyselDominik Gysel
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
02 1 PB 4.13 xxo xo o xxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,73 2,83 2,93 3,03 3,13 3,23
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová
Vysoká škola technická a ekonomická Č. BudějoviceVysoká škola technická a ek...
22 2 PB 3.03 - xo o xo xxx
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(čt, 16.6.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
00 13 PB 7.31 +0.3 m/s 6.53  0,30 6.88  -1,90 6.98  -0,90 6.98 7.31  0,30 7.09  -0,30 6.85  0,10
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
02 14 PB 7.30 -1.6 m/s x 7.17  -0,90 7.04  -1,10 7.17 7.27  -0,50 6.93  0,10 7.30  -1,60
3 Jan TrafinaJan Trafina
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
99 8 PB 7.11 +0.4 m/s 6.84  0,10 7.11  0,40 6.89  0,80 7.11 6.79  0,10 6.64  -0,40 6.72  -0,20
4 Jan WaldhauserJan Waldhauser
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
96 11 PB 7.11 -0.2 m/s 6.80  -0,40 7.11  -0,20 2.73  -0,90 7.11 x 4.90  -1,00 5.38  -1,00
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 PB 7.05 +0.3 m/s 3.88  -1,10 6.69  -2,50 7.01  -1,00 7.01 7.05  0,30 6.93  -0,40 7.00  -0,10
6 Jakub BystroňJakub Bystroň
Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě
99 9 PB 6.93 +0.8 m/s 6.06  0,30 6.47  -0,10 6.93  0,80 6.93 x 6.67  0,40 -
7 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 7 PB 6.87 +0.3 m/s 6.23  -0,10 6.59  -1,30 x 6.59 6.54  0,50 6.87  0,30 6.72  -0,90
8 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
98 6 PB 6.28 +0.9 m/s 6.10  0,30 x 6.28  0,90 6.28 5.92  -0,30 x x
9 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3 PB 6.27 +1.1 m/s 6.27  1,10 4.51  0,50 6.12  -1,90 6.27
Jan JirásekJan Jirásek
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
00 10 NM x x x -
Robert MouchaRobert Moucha
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 4 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 8 5.99 +2.1 m/s 5.91 -0.1 m/s 5.99  2,10 5.72  -0,70 5.91  -0,10 5.99 5.83  -0,60 x 5.83  -0,10
2 Daniela VolnáDaniela Volná
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
02 10 PB 5.96 +0.8 m/s 5.39  0,70 5.75  -1,40 5.59  0,10 5.75 5.69  0,10 5.96  0,80 x
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
99 13 PB 5.90 +0.1 m/s 5.90  0,10 x x 5.90 5.85  -0,50 5.76  -0,30 5.76  0,00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 5 PB 5.87 -0.7 m/s 5.73  0,60 5.79  -0,40 5.84  0,10 5.84 5.73  -0,90 5.87  -0,70 5.57  -0,40
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
99 4 PB 5.82 -1.0 m/s 5.52  1,10 5.58  0,70 5.71  -0,10 5.71 5.69  -0,20 5.74  -0,10 5.82  -1,00
6 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo...
01 7 PB 5.59 +2.0 m/s 5.59  2,00 x 5.49  0,40 5.59 5.30  0,80 5.56  -0,10 x
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
01 9 PB 5.54 -0.5 m/s 5.28  0,70 5.39  -1,20 5.49  -0,70 5.49 5.28  0,90 5.54  -0,50 4.53  -0,20
8 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
00 2 PB 5.23 +0.9 m/s 4.98  -0,40 5.14  0,50 5.20  -0,60 5.20 5.23  0,90 x 4.89  -1,40
9 Linda SucháLinda Suchá
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
01 12 PB 5.19 -2.0 m/s x 5.19  -2,00 x 5.19
10 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 1 PB 4.81 -0.3 m/s 4.53  0,10 4.79  -0,20 4.81  -0,30 4.81
11 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 3 PB 4.38 +0.4 m/s 4.38  0,40 x x 4.38
Celkem 11 závodníků

trojskok - Muži

(čt, 16.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
00 11 PB 14.17 +1.9 m/s 13.57  1,00 13.91  1,60 13.85  -0,60 13.91 - 14.17  1,90 14.15  1,30
2 Jan JirásekJan Jirásek
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
00 9 PB 14.17 +0.9 m/s 13.19  0,10 x 13.84  1,00 13.84 13.78  1,40 14.17  0,90 x
MS Pietro FacchinPietro Facchin
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 13 PB 14.07 +1.1 m/s 13.57  1,10 x 13.62  -0,90 13.62 13.67  1,50 13.88  1,10 14.07  1,10
4 Robert MouchaRobert Moucha
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 10 PB 14.00 +0.8 m/s 12.94  -0,70 13.26  1,30 13.62  1,30 13.62 13.97  1,20 14.00  0,80 x
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
01 6 PB 13.94 +1.0 m/s 13.09  -0,40 13.80  1,70 x 13.80 13.00  1,60 13.94  1,00 11.92  0,70
6 Jan WaldhauserJan Waldhauser
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
96 7 PB 13.60 +0.5 m/s 13.29  0,50 x 13.57  2,00 13.57 13.60  0,50 13.58  0,60 x
7 Tomáš LaubeTomáš Laube
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 1 PB 13.40 +0.7 m/s 12.91  0,90 13.40  0,70 13.03  0,80 13.40 x x x
8 Tomáš StachTomáš Stach
Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě
01 5 PB 13.02 +0.8 m/s 12.61  0,90 x x 12.61 x 13.02  0,80 -
9 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
98 3 PB 12.31 +1.0 m/s 12.31  1,00 x 11.87  0,70 12.31 12.05  0,70 11.73  1,10 12.03  1,00
10 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
01 4 PB 12.27 +0.9 m/s 12.00  0,10 12.19  3,20 12.27  0,90 12.27
Celkem 10 závodníků

trojskok - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
01 8 PB 12.87 +0.5 m/s 11.77  -0,70 12.44  -0,60 11.77  0,30 12.44 12.86  0,20 12.87  0,50 r
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Mendelova univerzita v BrněMendelova univerzita v Brně
99 5 PB 12.15 +0.4 m/s 11.63  -1,10 11.95  -0,60 11.96  0,50 11.96 12.00  0,40 12.15  0,40 11.85  0,20
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Mendelova univerzita v BrněMendelova univerzita v Brně
01 4 PB 11.91 +0.3 m/s 11.18  -0,90 x 11.90  -0,10 11.90 11.78  0,50 x 11.91  0,30
4 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
00 1 PB 10.98 +0.5 m/s x 10.39  -0,90 x 10.39 09.43  0,30 10.62  0,50 10.98  0,50
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
01 13 PB 13.74 x 13.00 13.26 13.26 13.72 x 13.74
2 Veronika BártováVeronika Bártová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
98 9 PB 12.76 12.25 12.74 12.59 12.74 x 12.76 12.70
3 Karla BrůhováKarla Brůhová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
00 10 PB 12.75 12.59 12.45 12.75 12.75 12.72 x x
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
98 8 PB 11.87 11.74 11.87 x 11.87 11.76 11.69 11.71
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
01 5 PB 11.14 10.93 10.48 x 10.93 11.14 x x
6 Kamila KůtováKamila Kůtová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
02 4 PB 11.07 08.84 10.09 11.07 11.07 10.07 10.24 x
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
99 2 PB 10.92 x 10.92 x 10.92 10.48 10.57 10.46
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
01 3 PB 10.74 09.90 10.06 10.74 10.74 x 10.73 x
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
02 6 PB 10.73 10.73 10.33 10.61 10.73
10 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 1 PB 10.49 10.07 x 10.49 10.49
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 16.6.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
99 13 PB 17.43 16.97 x 17.43 17.43 x x -
2 David TupýDavid Tupý
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 12 PB 17.27 17.27 17.01 x 17.27 x 17.25 x
3 Petr PlašilPetr Plašil
Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci
99 10 PB 16.31 15.37 15.32 15.62 15.62 15.45 15.59 16.31
4 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 11 PB 16.13 16.06 x 16.13 16.13 x x x
5 Dominik SládekDominik Sládek
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
98 9 PB 15.42 15.42 x x 15.42 x x x
6 Pavel KrejčaPavel Krejča
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
93 8 PB 13.97 x 13.83 13.61 13.83 13.20 13.97 x
7 Jan GročekJan Groček
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 7 PB 13.93 12.61 13.01 12.64 13.01 12.93 13.05 13.93
8 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
00 6 PB 13.55 12.01 12.84 13.55 13.55 x 12.78 13.04
9 Jakub KarlíkJakub Karlík
Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové
01 4 PB 12.95 x 12.86 12.95 12.95
10 Ondřej BártůOndřej Bártů
Univerzita obranyUniverzita obrany
01 5 PB 11.80 11.80 10.94 11.60 11.80
11 Miroslav MašekMiroslav Mašek
Univerzita obranyUniverzita obrany
00 2 PB 09.04 09.04 08.82 x 9.04
12 Jaroslav StránskýJaroslav Stránský
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
00 1 PB 07.43 07.43 07.01 07.36 7.43
Jakub DudášJakub Dudáš
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
02 3 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
99 16 PB 51.02 47.17 x 47.60 47.60 x 51.02 x
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
00 12 PB 43.88 43.88 x x 43.88 x 41.18 x
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
01 15 PB 42.35 39.62 38.85 40.87 40.87 42.35 x 41.72
4 Agáta RichterováAgáta Richterová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 10 PB 38.89 x 36.39 37.53 37.53 36.09 38.89 x
5 Iveta MocharováIveta Mocharová
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
98 14 PB 38.48 34.48 36.38 37.66 37.66 37.65 - 38.48
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně
01 8 PB 38.31 x 33.59 x 33.59 38.07 38.31 37.23
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
99 7 PB 36.14 35.23 x 35.55 35.55 x 36.14 35.12
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
98 9 PB 33.46 28.49 x 33.46 33.46 x - -
9 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
99 4 PB 32.16 x 32.16 x 32.16
10 Eliška NěmcováEliška Němcová
Veterinární univerzita BrnoVeterinární univerzita Brno
01 5 PB 31.07 x 31.07 x 31.07
11 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 6 PB 30.65 26.62 30.65 x 30.65
12 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové
97 2 PB 30.49 30.49 x x 30.49
13 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice
99 3 PB 23.65 x 23.65 x 23.65
14 Nicole PřibylováNicole Přibylová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
02 1 PB 23.64 20.77 x 23.64 23.64
Celkem 14 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(čt, 16.6.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ForejtMichal Forejt
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 14 PB 56.79 x 55.88 x 55.88 56.79 x 55.72
2 Jakub ForejtJakub Forejt
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 13 PB 53.90 52.59 53.90 x 53.90 53.75 x x
3 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
99 11 PB 49.67 41.45 49.67 x 49.67 x x x
4 Dominik SládekDominik Sládek
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
98 12 PB 49.55 47.81 47.67 47.20 47.81 49.55 x x
5 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 PB 49.28 x 48.00 49.28 49.28 45.93 48.61 x
6 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
00 9 PB 47.59 46.51 47.59 46.59 47.59 45.58 x x
7 Petr PlašilPetr Plašil
Technická univerzita v LiberciTechnická univerzita v Liberci
99 7 PB 47.43 43.73 47.43 45.86 47.43 45.61 46.55 47.16
8 Václav HojkaVáclav Hojka
Univerzita obranyUniverzita obrany
01 6 PB 44.53 44.31 44.53 x 44.53 x 41.24 43.68
9 Jakub KarlíkJakub Karlík
Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové
01 3 PB 38.29 x 38.29 37.31 38.29
10 Jan GročekJan Groček
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 5 PB 37.12 37.12 x x 37.12
11 Aleš PohlAleš Pohl
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
01 2 PB 35.58 34.66 34.22 35.58 35.58
12 Miroslav MašekMiroslav Mašek
Univerzita obranyUniverzita obrany
00 1 PB 29.20 29.20 28.36 25.73 29.20
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika BártováVeronika Bártová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
98 9 PB 58.38 57.93 57.76 58.38 58.38 56.68 57.67 x
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
01 8 PB 50.85 50.72 49.85 x 50.72 x 50.85 50.27
3 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
99 7 PB 50.49 49.32 50.13 49.64 50.13 50.49 49.18 48.80
4 Eliška NěmcováEliška Němcová
Veterinární univerzita BrnoVeterinární univerzita Brno
01 6 PB 44.41 44.41 43.77 43.99 44.41 x 44.28 x
5 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
01 5 PB 44.10 42.79 41.48 44.10 44.10 43.88 x 41.86
6 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
02 4 PB 36.46 x 35.18 x 35.18 36.23 x 36.46
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice
99 2 PB 35.12 32.04 x 34.66 34.66 x x 35.12
8 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Univerzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové
97 1 PB 32.58 31.62 32.58 x 32.58 x x x
Karla BrůhováKarla Brůhová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
00 3 NM x x x -
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(čt, 16.6.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel CamaraSamuel Camara
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
00 3 PB 60.70 57.49 x x 57.49 55.89 58.27 60.70
2 Tomáš OttTomáš Ott
Západočeská univerzita v PlzniZápadočeská univerzita v Plzni
98 5 PB 58.17 58.17 x 57.91 58.17 x 56.47 x
3 Lukáš BobákLukáš Bobák
Ostravská univerzita v OstravěOstravská univerzita v Ostravě
99 4 PB 53.50 x 53.07 x 53.07 53.50 53.29 x
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
96 2 PB 49.33 x x 49.23 49.23 x x 49.33
5 Vít MálekVít Málek
Vysoká škola chemicko-techologická v PrazeVysoká škola chemicko-techo...
01 1 PB 46.67 43.57 46.67 45.61 46.67 x 44.44 44.74
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 16.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
Vysoká škola báňská - Technická univerzita OstravaVysoká škola báňská - Techn...
01 12 PB 51.46 51.18 51.46 - 51.46 x 50.27 51.23
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
98 10 PB 48.76 42.35 39.03 44.44 44.44 45.89 46.41 48.76
3 Iveta MocharováIveta Mocharová
Masarykova univerzitaMasarykova univerzita
98 9 PB 46.46 39.78 39.68 41.02 41.02 46.07 44.42 46.46
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 11 PB 44.63 41.81 40.60 x 41.81 44.63 x x
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
99 8 PB 41.69 40.51 x 39.00 40.51 41.43 41.69 x
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 7 PB 39.99 35.20 x 33.25 35.20 37.51 39.99 x
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
Univerzita PardubiceUniverzita Pardubice
99 5 PB 29.50 29.50 x 28.92 29.50 27.16 29.22 28.17
8 Nicole PřibylováNicole Přibylová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
02 1 PB 28.44 28.12 28.44 26.73 28.44 27.94 28.12 x
9 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
02 6 PB 28.38 28.38 27.83 x 28.38
10 Eva NěmcováEva Němcová
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
99 4 PB 26.31 26.31 25.11 x 26.31
11 Eliška ReindlováEliška Reindlová
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
00 2 PB 26.20 x 26.20 25.69 26.20
12 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
01 3 PB 25.83 24.29 25.83 23.20 25.83
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(čt, 16.6.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
01 16 PB 68.64 x 67.54 x 67.54 x 65.98 68.64
2 Martin FlorianMartin Florian
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
01 18 PB 66.87 x 65.84 x 65.84 65.33 66.87 66.40
3 Filip KaplanFilip Kaplan
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad LabemUniverzita J. E. Purkyně v ...
01 15 PB 65.02 64.13 64.71 59.60 64.71 62.58 65.02 64.53
4 Kryštof KozačKryštof Kozač
Vysoká škola ekonomická v PrazeVysoká škola ekonomická v P...
99 17 PB 64.23 62.34 64.06 64.23 64.23 63.80 59.85 62.34
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
99 57.40 53.52 57.40 x 57.40 x - 55.96
6 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
98 11 PB 55.84 47.73 55.12 54.29 55.12 x x 55.84
7 Jan GročekJan Groček
Česká zemědělská univerzita v PrazeČeská zemědělská univerzita...
00 6 PB 52.62 49.45 51.03 52.62 52.62 x 51.53 51.56
8 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Vysoké učení technické v BrněVysoké učení technické v Brně
01 12 PB 52.22 52.22 50.15 48.39 52.22 x x x
9 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
Jihočeská univerzita v Českých BudějovicíchJihočeská univerzita v Česk...
00 13 PB 51.70 51.70 51.70 47.31 51.70
10 Václav HojkaVáclav Hojka
Univerzita obranyUniverzita obrany
01 8 PB 51.18 51.16 x 51.18 51.18
11 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 PB 50.29 49.20 x 50.29 50.29
12 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Univerzita Palackého OlomoucUniverzita Palackého Olomouc
98 14 PB 50.23 46.87 48.32 50.23 50.23
13 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
Univerzita Karlova v PrazeUniverzita Karlova v Praze
02 5 PB 49.32 49.32 x 47.49 49.32
14 Aleš PohlAleš Pohl
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
01 3 PB 47.40 45.08 45.43 47.40 47.40
Jakub DudákJakub Dudák
České vysoké učení technické v PrazeČeské vysoké učení technick...
02 9 NM x x - -
Celkem 15 závodníků